Wojskowy Klub Biegacza
JW 4101
42 - 700 Lubliniec
Tlf.-034 3520101 Fax-034 3520345

 

2017

 

 

31.12.2017 Bieg Sylwestrowy - Jelcz-Laskowice - 5 km
Nasz rodzynek Kriss!!! :) Wygrał zakład i 5km ukończył - z nowym PB -przed mistrzem Polski Arturem Kozłowskim!!! (PS. Kozłowski biegł 2x5km)
130 DRUSZCZ Krzysztof 00:29:03 RŻ
262 ukończyło  
31.12.2017 33. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Trzebnica - 10 km
52/3/2 GOŁEK Diana 00:37:31 RŻ
1180/283 WIATR Sławomir 00:58:563
1354/358 ukończyło  
31.12.2017 III Zakopiański Bieg Sylwestrowy - Zakopane - 5 km
  Kobiety  
2/2 PILARSKA Karolina 00:24:46
50 ukończyło  
  Mężczyźni  
19/9 ROSIŃSKI Łukasz 00:25:56
46/6 ROSIŃSKI Zbigniew 00:31:45
68 ukończyło  
31.12.2017 V Towarzyski Bieg Sylwestrowy - Mysłowice - 5 km
5 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:22:10
65 sklasyfikowano  
30.12.2017 VI Bieg Świąteczny - Rusiec - 6,5 km
17/1 KUZYK Agnieszka 0:26:49
20 SZUKALSKI Grzegorz 0:27:43
188/52 ukończyło  

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW, PRZYJACIÓŁ I SYMPATYKÓW WKB META

 

23.12.2017 Neelder Veldcross Roermond - Holandia - 5 km
-/2 GOŁEK Diana 00:18:59
-/- ukończyło  
23.12.2017 Swiąteczny Tartan - Lubliniec - 1000m
Kilka osób zdecydowało sprawdzić swoją formę przed świętami
Jak widać poniżej jedna jest bardzo dobra
miejsce nazwisko imię czas
1 Fokczyński Wojtek  03:10 RŻ
2 Rosiński Łukasz 03:16
3 Kubisz Tomasz 03:20
4 Jonczyk Szymon 03:29
5 Kubisz Dorota 03:59
6 Rosiński Zbigniew 04:00
7 Młynarska Mariola 04:14
8 Kwoka Julia 04:21
Uchwała nr 21/2017

Zarząd Wojskowego Klubu Biegacza Meta na wniosek Kapituły przyznał kolejne Odznaki Klubowe następującym osobom:

Mała Brązowa
LIS KINGA
MALUK TOMASZ

Mała Srebrna
DZIK ANDRZEJ
SMYLA KLAUDIA
TOMASZEWSKA IZABELA
KMIEĆ MATEUSZ

Mała Złota
CZICHY BARBARA
KOSELSKI ROMAN

Duża Brązowa
KUZYK AGNIESZKA

Duża Srebrna
KASIERSKA EWA

Duża Złota
KUBISZ DOROTA

KOMANDORIA
SZWED KRZYSZTOF

464 osoby odebrały numery. Na mecie zameldowało się 459 co jest nowym rekordem imprezy. Na rehabilitację 7-letnich Ady (http://dandy-walker.org.pl/podopieczny/63.ada ) i Wiki (http://dzieciom.pl/podopieczni/22589 ) przeznaczyliśmy po 1250 zł.
Wyniki -
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171217_-_Lubliniec_-_Doro%C5%9Bli.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171217_-_Lubliniec_-_Dzieci.pdf
fotorelacja http://bit.ly/2Byn3g3
https://photos.google.com/share/AF1QipOy5yXQaHHYSTyb4Jjc4Q4etw8an9YxMhgH-WlmzWE5UR2ltkG1O28p-E-ZYa-8OA?key=SDF3RTNNSnZSSTZ4UFo3eUo3ZFE5NlhtRURpTFpR
http://www.lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/w-nadlesnictwie-lubliniec-wybiegali-sobie-choin-1
http://katowice.tvp.pl/35249790/17122017-godz-1920 - od 15 min

Nasi w walce o zielone drzewko

10/1 PILARSKA KAROLINA 00:19:06
12 KACZANOWSKI KRYSTIAN 00:19:13
14 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:19:18
19 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:19:41
34 SZWED KRZYSZTOF 00:20:10
42 KUBISZ TOMASZ 00:20:50
68 KOZA PIOTR 00:21:41
138/9 KUBISZ DOROTA 00:23:31
142 STASICZEK JAN 00:23:37
164 MANIURA ARTUR 00:24:19
167 RYSZKA KRZYSZTOF 00:24:30
172 KUBISZ KONRAD 00:24:48
189/17 MŁYNARSKA MARIOLA 00:25:16
191/18 CZICHY BARBARA 00:05:21
198/23 PILAWSKA AGNIESZKA 00:25:38
217 BODORA MATEUSZ 00:26:17
225/33 TOMASZEWSKA IZABELA 00:26:29
247 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:27:13
281/58 LIS KINGA 00:28:49
316 ULFIK FLORIAN 00:31:32
nu SMYLA KLAUDIA  
  Ukończyło 362/117  
  dziewczynki do lat 8  
20 ROSIŃSKA POLA 00:06:08 w wózku
  ukończyło 20  
  chłopcy do lat 8  
3 KOSELSKI KACPER 00:02:30
  Ukończyło 25  
  dziewczynki do lat 13  
4 KWOKA JULIA 00:04:16
  ukończyło 20  
  chłopcy do lat 13  
1 KOSELSKI DOMINIK 00:03:42
12 LIS BARTOSZ 00:04:43
  Ukończyło 30  
16.12.2017 XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta - Strzelece Op. - 15 km
77/8/3 KUZYK Agnieszka 1:01:09
558/110 ukończyło  
16.12.2017 LEŚNE RUN 2017 #zima - Zabrze - 10 km
4/2 GRZYWNA Grzegorz 0:39:51
25 ukończyło  
10.12.2017 Phukethon Maraton - Phuket - Tajlandia
To 61 kraj w którym na mecie biegu staneła stopa zawodnika Mety.
126 SMOLIŃSKI Sławomir 4:24:45
152 WALCZEWSKI Michał 4:39:50
316 sklasyfikowano  
09-10.12.2017 250 Dwumaraton Olenderski - Bruja Kościelna
10 RUTA TADEUSZ 04:11:51 i 4:36:59
19 sklasyfikowano na dwu 46 startowało
09.12.2017 Koszęcińska Dycha - 10 km
13/2 PILARSKA Karolina 00:40:23
20/5 FOKCZYŃSKI Wojciech 00:42:13
25/5 ROSIŃSKI Łukasz 00:42:53
78/12/3 KUBISZ Dorota 00:49:12
114/24 KUBISZ Tomasz 00:53:22
117/12 ROSIŃSKI Zbigniew 00:53:37
150/22 STALMACH Leszek 00:57:51
155/35 BAMBYNEK Andrzej 00:58:32
157/32/13 FOKCZYŃSKA Ewa 00:58:57
185/50 ukończyło  
;-)

Dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5 w Częstochowie zakupiliśmy sprzęt (o jaki prosili) w łącznej kwocie 5239,98 zł

;-)

07.12.2017 - Biuro Bezpieczeństwa Narodowego - Warszawa

W uroczystości wyróżnienia tegorocznych zwycięzców i podsumowaniu Szlema 2017, klub reprezentowali wiceprezes Krzysztof Koselski i Zbigniew Rosiński. Minister Paweł Soloch objął Honorowym Patronatem Wielki Lubliniecki Szlem Biegowy 2018 w skład którego wejdą: Setka Komandosa, Bieg Katorżnika, Bieg o Nóż Komandosa i Maraton Komandosa.
https://www.bbn.gov.pl/pl/wydarzenia/8087,Lubliniecki-Szlem-Biegowy-puchary-od-Szefa-BBN.html

03.12.2017 XV Półmaraton Świętych Mikołajów - Toruń
1703/420/2 KASIERSKA Ewa 2:30:38
1755/450 sklasyfikowano  

Bieg ukończyło 388osób (w tym 150 dzieci). Głównym celem była zbiórka pieniędzy na rehabilitację Szymona. Na dzisiaj kwota ta wynosi 2920 zł. Wsparliśny też akcję strażacy przeciw białaczce.
Bieg zaszczycili swoją obecnością i włączyli się do pomocy: burmistrz Edward Maniura, wiceburmistrz Anna Jończyk-Drzymała, nadleśniczy Zbigniew Znojek, oraz radni: Stanisław Miluk, Olgierd Kniejski i Zbigniew Rosiński.
Najmłodszymi uczestniczkami były Pola Rosińska i Róża Kapuśniak rocznik 2017, natomiast najstarszym był Pilawski Antoni z Katowic - 75 lat
Wyniki: - http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171203_Lubliniec_-_wyniki_5_km.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171203_Lubliniec_-_wyniki_Dz1.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171203_Lubliniec_-_wyniki_Ch1.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171203_Lubliniec_-_wyniki_Dz2.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171203_Lubliniec_-_wyniki_Ch2.pdf
Zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipMIfh6J-x9P9MdFFnF9YcxhK2LJdl9xcFJv0xdpgDtAO2BgWQ-lGIc6kZJM2rFNyw?key=aGNONXI5XzNZVVRMbVE3NzJpSXdZNzJPM1ZuLVhn
https://photos.google.com/share/AF1QipNc71kyiWu7X7f5G_JwEo5jLRUjjC0Kdhgd4UC4zsd9DTtoAzh10-ajA-K0ki9e5w?key=Z0huZG5BMWpNN3NDUXBGb0wzanBjc1RnWUxic2hR - meta
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/rekordowy-bieg-mikolajkowy-2017-w-lublincu-zdjecia,4334803,artgal,t,id,tm.html - zdjęcia i relacja

Nasi Mikołaje
5 km

6/2 SOSNOWSKI TOMASZ 00:19:17
10/1 FOKCZYŃSKI WOJTEK 00:20:39
13/2 SZWED KRZYSZTOF 00:21:05
15/4 KMIEĆ MATEUSZ 00:21:15
36/10 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:22:51
60/6/1 KUBISZ DOROTA 00:24:04
67/20 STASICZEK JAN 00:24:01
97/10 KUBISZ KONRAD 00:25:18
100/13/5 MŁYNARSKA MARIOLA 00:25:29
105/16 MANIURA ARTUR 00:25:26
107/28 RYSZKA KRZYSZTOF 00:25:24
115/16/2 SMYLA KLAUDIA 00:26:14
119/17/1 CZICHY BARABARA 00:26:33
124/18/6 PILAWSKA AGNIESZKA 00:26:30
127/20/3 LIS KINGA 00:26:57
128/21/7 TOMASZEWSKA IZABELA 00:26:50
176/42/14 FOKCZYŃSKLA EWA 00:28:54
209/62/5 MITUŁA LUCYNA 00:33:01
219/70/27 KUCHMISTRZ ANNA 00:38:46
221/19 PYTEL ROMAN 00:39:28
228/21 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:46:20
234/22 MILUK STANISŁAW 00:27:05
  Ukończyło 238/77  
     
  500 m chłopcy  
16 WYRWA JAKUB 00:03:01
39 KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:05:08
  Ukończyło 45  
     
  500 m dziewczęta  
12 SZRAUCNER OLA 00:03:14
37 ROSIŃSKA POLA 00:05:22
  Ukończyło 37  
     
  1 km chłopcy  
11 BODORA MATEUSZ 00:04:26
15 LIS BARTOSZ 00:04:44
32 JASKULSKI KAMIL 00:06:43
  Ukończyło 35  
     
  1 km dziewczęta  
1 KWOKA JULIA 00:04:22
30 RYSZKA KORNELIA 00:06:22
  Ukończyło 33  
03.12.2017 Zandboscross Deurne - Holandia - 5 km
15/2 GOŁEK Diana 00:18:22
133/36 ukończyło  
03.12.2017 II Bieg Mikołajkowy - Małkinia - 10 km
49 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:56:30
99 ukończyło  
25.11.2017 Witunia Weekend Maraton
  RUTA TADEUSZ 04:12:00
     

WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171125_Lubliniec_-_wyniki_dzieci.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171125_Lubliniec_-_wyniki.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171125_Lubliniec_-_dru%C5%BCyny.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20171125_Lubliniec_-_kategorie.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=0y07COdmwQk - film
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157663408839628 zdjęcia
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157666904398129 zdjęcia
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157691112759646 zdjęcia
http://www.katowice.tvp.pl/34958433/42-kilometry-bezdrozy-xiv-maraton-komandosa - relacja
https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/332597/lubliniec-xiv-maraton-komandosa - wspomnienia
http://braniewo.wm.pl/480479,Komandosi-z-9BBKPanc.html#axzz5031Sr117
http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,292C5FED3ADE0B409767C63F52202F4F095414FA#/ - zdjęcia
http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,620BF301F8C2FF22233FAF06E9230833D578C295#/
https://www.kiwiportal.pl/zdjecia-z-imprez/092-maraton-komandosa-lubliniec-2017/ - zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipPnN-aukegGS8a-7bZa-T4zJUe8O6xMidNvBmcEgoBqAOQ22Qj0uh_42q3kvA2V0Q?key=aWZZVTk1bzVuT1pZNjFDRnJiMUhSazFBMHBOYWFB
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/24183?t=42-km-w-umundurowaniu-i-z-plecakiem - artykuł
http://www.eswinoujscie.pl/2017/11/28/straz-graniczna-trzeci-w-maratonie-komandosa/
http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/151885,XIV-Maraton-Komandosa.html
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/maraton-komandosa-szpigiel-po-raz-czwarty-bereznowska-zaskakuje-zdjecia#.WhngG9Liapq - fotorelacja
https://lacom.rajce.idnes.cz/Maraton_Komandosa_2017 zdjęcia
http://niniwa.org/2017/11/24/maraton-komandosa-w-lublincu/ - zapowiedź

W MK wystartowało 446 osób ukończyły 424 w tym 33 panie. Startowało 16 mini komandosów.
Gościliśmy: 7 Brytyjczyków, 3 Słowaków, 1 Białorusina i 1 Niemca

Nasi w MK

5/1 KULIŃSKI Tomasz 03:45:12
51/3 MALUK Tomasz 04:35:36
120/2 DROŹDZIK Paweł 05:10:38
123/20 GRZELCZAK Maksymilian 05:11:59
317/17/1 POLAKOWSKA Katarzyna 06:05:32
355/23/17 KASIERSKA Ewa 06:22:19
386/26 PIETRZOK Patryk 06:45:39
411/16 ZIORA Daniel 06:58:06
420/16 WOŹNICA Robert 07:25:00
423/10 BUBAAndrzej 07:48:48

KONFERENCJA SZKOLENIOWA ORGANIZATORÓW IMPREZ BIEGOWYCH W POLSCE - JAROSŁAWIEC, 22 – 24 LISTOPADA 2017
Klub reprezentowali: Rosiński Zbigniew, Walczewski Michał, Smoliński Sławomir.
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35375:na-konferencji-psb-w-jarosawcu-o-certyfikatach-i-licencjach-pzla-oraz-sposobach-na-cignicie-zagranicznych-biegaczy-do-polski-&catid=207:listopad-2017

Grand Prix PSB - 2,5 km
18/4 Rosiński Zbigniew 11:13
30/10 Smoliński Sławomir 13:46
37/14 Druszcz Krzysztof 16:38
40 ukończyło

19.11.2017 Bełchatowska Piętnastka - 15 km
86/7/1 KUZYK Agnieszka 1:00:23
nu MACHOŃ Marian  
1018/213 ukończyło  
18.11.2017 Runmageddon Rekrut - Pabianice - 6 km
5/ 2 w serii GRZYWNA Grzegorz 0:58:28
1399 ukończyło  

Były to Mistrzostwa Polski Runmageddon na dystansie 6 km rekrut. Duży sukces ale i duży ból.  Woda około 2 stopni przez połowę trasy, a przed metą jeszcze w lodowatym kontenerze.W konsekwencji dostalem hipotermii i już w niedzielę nie startowałem.

18.11.2017 XXIII Barbórkowy Bieg Skalnika - Gracze - 14 km
191/45 CHŁOPAŚ Artur 1:18:06
248 ukończyło  
12.11.2017 Maraton Ateny - Grecja
6747/1120 WALCZEWSKI Michał 4:28:50
12690/1918 WIATR Sławomir 5:42:24
14754 sklasyfikowano  
12.11.2017 Bieg po Zdrowie - Jastrzebie Zdrój - 2,5 km
3 GRZYWNA Grzegorz  
  sklasyfikowano  

Przed startem zbudowaliśmy lotniczą szachownicę z 1200 osób. W sportowych obchodach święta udział wzieło blisko 1500 osób oraz ponad 500 kibiców czyli 10% mieszkańców Lublińca. Udowodniliśmy tym że Lubliniec zasługuje na przydomek patriotyczny.
Ponadto tegoroczną edycję BN przeprowadziliśmy w dwóch bazach w Afganistanie (126 osób zwyciężył Mehmet Syturk z Turcji, przed Słowakiem Patricem Sebastianem i Anglikiem, wśród pań Dunka przed Brytyjkami), a w gminie Brok zorganizowalismy inscenizację z 50 osób.

Z racji ze zostało trochę medali i nagród, zrobiliśmy wraz z MWA amerykańskim i polskim PKW bieg uzupełniający 5 km, tym razem w bazie głównej HQ RS Kabul. Pierwszy byl mjr Marcin ECHTA z czasem 19,07, a z kobiet Australijka Darchell CACES - 23,13. Bylo 40 biegaczy. 5 kółek na terenie bazy. Nasz przedstawiciel i organizator był trzeci :) 21:32


http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/az-1500-osob-pobieglo-w-biegu-niepodleglosci-2017-w,4308526,gal,t,id,tm.html
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/24078?t=Swietowali-na-sportowo
http://www.brok.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1810:-obchody-narodowego-wita-niepodlegoci-w-broku&catid=41:pokaz-slajdow
https://gwarek.com.pl/gwarek/artykul/szachownica-z-biegaczy

m-ce nazwisko imię klub czas
1 STEC ADAM KS WARSZAWIANKA 07:32
2 BOK MARCIN ŻĘDOWICE 07:58
3 TARNOWSKI KRZYSZTOF SKRBEŃSKO 08:06
4 BRONOWSKI DARIUSZ BYTOM 08:07
5 KACZMARCZYK ARTUR MAFIA TEAM LUBLINIEC 08:14
6 SOSNOWSKI TOMASZ WKB META LUBLINIEC 08:19
7 NOWAK ZENON MAFIA TEAM LUBLINIEC 08:23
8 GROBELNY MATEUSZ LUBLINIEC 08:27
9 PŁONKA PAWEŁ LUBLINIEC 08:34
10 GRUND MAREK MAFIA TEAM LUBLINIEC 08:36
KOBIETY
1 PILARSKA KAROLINA WKB META LUBLINIEC 08:53
2 MARCINKOWSKA AGNIESZKA LUBLINIEC 10:04
3 KICIŃSKA BEATA BYTOM 10:26
4 LIS KINGA WKB META LUBLINIEC 10:35
5 SMYLA KLAUDIA WKB META LUBLINIEC 10:40
6 PIETRYGA ANNA BYTOM 10:41
7 KUBISZ DOROTA WKB META LUBLINIEC 10:44
8 HONISZ NATALIA LUBLINIEC 10:48
9 SMOLL MARIOLA KRUPSKI MŁYN 10:50
10 MZYK JULIA LUBLINIEC 10:56

Z klubu startowli: 14 Rosiński Łukasz, 19 Szwed Krzysztof, 21 Kubisz Tomasz, Kobyliński Tomasz, Bambynek Andrzej, Stalmach Leszek, Budny Andrzej i Cyprian, Szraucner Mirosław i Tomek
11 Młynarska Mariola, Czichy Barbara, Sosnowska Anna i Artur, Bryła Olka, Budna Barbara, Szraucner Ewa i Ola

11.11.2017 250 Maraton Andrzeja Grzybały z Łomży - Bukowiec
13 RUTA TADEUSZ 04:18:11
36 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Niepodległości - Luboń - 10 km
1305/385/2 KASIERSKA Ewa 1:06:56
1394/444 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Między Pomnikami - Zdzieszowice - 5 km
3 GRZYWNA Grzegorz 0:16:28
86 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Niepodległości - Ruda Śl. - 12 km
151 STASICZEK Jan 01:04:40
268 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Niepodległości - Sokołów Podlaski - 2,6 km
28 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:11:01
50 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Niepodległości - Węgrów - 5 km
60 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:25:31
95 sklasyfikowano  
11.11.2017 XXVIII Bieg Legionów - Ustroń - 9,3 km
122/12 IMIELSKI Marek 00:50:28
165 sklasyfikowano  
11.11.2017 Bieg Niepodległości - Warszawa - 10 km
284/7/3 GOŁEK Diana 00:38:18
6062/1552 RYSZKA Krzysztof 00:51:53
12014/20 DOMAŃSKI Jacek 01:01:27
15013/4694 sklasyfikowano  
05.11.2017 TSC New Y ork City Marathon - USA
650/42 GOŁEK Diana 02:54:42 RŻ
50643/21060 startowało  
Nie tylko najszybsza Polka ale i europejka
05.11.2017 Półmaraton Gdańsk
459/27/8 DROŹDZIK Magdalena 1:35:50
787/171 BUDZIŃSKI Damian 1:41:44
3674/1005 sklasyfikowano  
04.11.2017 Maraton Beskidy - Radziechowy
109/6 RUTA TADEUSZ 4:50:17
289 sklasyfikowano  
04.11.2017 parkrun Opole - 5 km
9 SMOLIŃSKI Sławomir 0:21:53
33 sklasyfikowano  
31.10.2017 Halloween Run Duisburg - Niemcy - 5 km
6/1 GOŁEK Diana 00:18:17
1502/840 ukończyło  
29.10.2017 III Woźnicki Bieg Uliczny - 10 km
44/18 KUBISZ Tomasz 00:45:27
72 /9/5 KUBISZ Dorota 00:49:10
103/17 STALMACH Leszek 00:56:45
113/42 BAMBYNEK Andrzej 00:58:55
123/23 ukonczyło  
29.10.2017 XXXV Toruń Maraton
299/67 WALCZEWSKI Michał 3:51:51
525/54/1 KASIERSKA Ewa 5:11:59
nu DROŻDŻAL Maciej  
538/57 sklasyfikowano  
28.10.2017 Procad Lisowice Trail - 10 km
72/5 RUTA TADEUSZ 0:53:12
136/7 MACHOŃ Marian 1:01:33
168 sklasyfikowano  
22.10.2017 IV Półmaraton Gliwicki
32/3/1 KUZYK Agnieszka 01:25:09
1092/267 ukończyło  
Gliwicka Dycha
255/14 STALMACH Leszek 00:56:54
478    
 
21.10.2017 XXVIII Perła Paprocan - Tychy - 42,2 km
1 KULIŃSKI Tomasz 2:54:29
64 ukończyło  
21.10.2017 XIX Jesienne Biegi Małkińskie - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:26:48
12 ukończyło  
15.10.2017 18 PKO Poznań Marathon
12/8 LYSKO Jakub 2:40:43
1762/9 RUTA TADEUSZ 3:47:34
4501/238 NIEWIADOMSKI Zbigniew 4:30:26
6355 sklasyfikowano  
15.10.2017 Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam - Uniejów - 10 km
39/5 SOSNOWSKI Tomasz 0:37:33
711/36 MACHOŃ Marian 0:57:27
713/6 DOMAŃSKI Jacek 0:57:31
945 sklasyfikowano  
15.10.2017 Sigmaringen Spendenlauf Halbmaraton /Niemcy - 10km
17/4 SZUKALSKI Grzegorz 1:31:15
135 ukończyło  
14.10.2017 VI Puchar Puszczy Piskiej w BnO - Kołoin - 8 km 16PK
M40 - 5 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:53:13
7 ukończyło  
14.10.2017 Półmaraton Roztoczańskie Bieganie - Lubycza Królewska
45 WOŹNICA Robert 02:56:08 ostatni
14.10.2017 Bieg Hubertusa "W Pogonii Za Lisem " - Zabrze - 5 km
1 GRZYWNA Grzegorz 0:17:09
26 sklasyfikowano  
08.10.2017 Eindhoven Półmaraton - Holandia
110/7/3 GOŁEK Diana 01:24:29
7029/2037 ukończyło  

Udało się nabiegać życiówkę. Szkoda tylko że zostałam ustawiona w strefie na 1:55 min i przez 12 km zupełnie sama biegałam goniąc szybszą grupę, która wystartowała 15 minut wcześniej

08.10.2017 Jurassic Forest Run 2017 Jesień - Lgota Murowana - 10 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:42:05
24 sklasyfikowano  
08.10.2017 Bieg Siedmiu Róż - Czerwonka - 10 km
65/10 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:54:31
82 ukończyło  
08.10.2017   I Cross Run Sulisław - Sulisław - 10,8 km
32 PATERAK Robert 0:54:19
75 ukończyło  

Bieg ukończyły: Lubliniec 661 dorosłych i 875 dzieci, Afganistan - 112, Kosowo-126 RAZEM - 1774 + 2 psy
3270 zł przekazno na pomoc potrzebującym rodakom zamieszkującym tereny Kosova i Macedonii

wyniki dorosłych

Miss Biegu - Michnowicz Ewelina
Vicemiss - Kapera Monika
II Vicemiss - Kuśpiet Sylwia

wyniki dzieci

875 dzieci sklasyfikowano na 21 Biegu Przełajowym "O Nóż Komandosa"
Przedszkola Reprezentantów   Szkoły Podstawowe Reprezentantów
PS Sieraków Śl. 28   SP 1 Lubliniec 217
PS Sieraków Śl. o/Wędzina 10   SP 3 Lubliniec 95
      SP Kotulin 55
Razem 48   Razem 532
         
Szkoły Gimnazjalne Reprezentantów   Szkoły średnie Reprezentantów
SP 4 Lubliniec 27   ZSOT Lubliniec 105
Korpus Kadetów Cz-wa 16   ZS Mickiewicz L-c 25
ZS Lubecko 11   ZSZ Lubliniec 23
Razem 97   Razem 175
         
Bieg Integracyjny 28      

https://www.youtube.com/watch?v=QBMujZLEOMM&feature=youtu.be - film
https://photos.google.com/share/AF1QipOw0cBY3ck_30gdtd0CFP89jHJwOiWzCeV0vVPN5osGQNCE5uaUeHrpsoEA4dS3LQ?key=VXNDMjJpSV84endkZEh4OEl6SEY2RXJkWDZOTUZR - zdjęcia dzieci
https://photos.google.com/share/AF1QipOPVL82YJDD_2MNmYFi7vf9E3V-jCSkFR79pOKMoAW2-lhBHDFvzcBUCGNEefNmHA?key=YzEydk8teHhuZWJYYVVaUDZYb2huYXhNMk4tZWFn - zdjęcia dzieci
https://lacom.rajce.idnes.cz/Bieg_o_No_Komandosa_2017 - zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipNE_Y8nuDBU_FB_bReafLaznqVUdB1mA5n2EbsxcESuPuDLrwbYE4GVVEdOoHtuZA?key=ajNkUFljU2xra2l5ZzlaVC1QcU9YZkRkZ2xGZVFR - zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipNFdmeHB3Sn0K-YIpvBwp5qKb8vCvLdLH5No7ag_OVdE3VAru63mzNLr9n0PezusA?key=c2dQay1Cakg2VGFKVHk1bzBmMWNvNlZ0QThrZHdB - zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipPE3s80MrQedu0cqLMgOgH71BuAjoov3hzmudytaD3l3UgV4gsDiS6VDPl16-Agxg?key=U1ZLbk5QcWl2Ui0zZHJpWERaUkY1U1Fqd1NsTWVR - zdjęcia
https://www.facebook.com/pg/PKW-KFOR-639425462918674/photos/?tab=album&album_id=717787548415798 - zdjęcia Kosowo

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23827?t=Biegacze-walczyli-o-Noz-Komandosa - relacja
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/lubliniec-tu-o-noz-komandosa-chodzi-nie-jakis-scyzoryk-zdjecia#.Wdia1o-0Opp - opis
http://lubliniecturystycznie.pl/pl/node/3596

Nasi w BONK

  Bieg Integracyjny – 300 m  
26 BUDNY CYPRIAN 00:03:29
  Ukończyło: 28  
  Dziewczynki kl I-III – 700 m  
35 RYSZKA KORNELIA 00:03:45
42 SZRAUCNER OLA 00:03:57
  Ukończyło: 57  
  Chłopcy kl I-III – 700 m  
65 WYRWA JAKUB  00:03:32
  Ukończyło: 57  
  Chłopcy IV-V – 1300 m  
21 LIS BARTOSZ 00:05:49
  Ukończyło: 97  
  Chłopcy VI-VII – 1600 m  
1 KOSELSKI DOMINIK 00:05:35
  Ukończyło: 93  
  Chłopcy Gimnazjum – 2,1 km  
25 BODORA MATEUSZ 00:09:02
  Ukończyło: 97  
  Dziewczęta Szkoła Średnia – 2,8 km          
2 LIS KINGA  00:12:44
  Ukończyło: 91  
  Chłopcy Szkoła Średnia – 2,8 km          
4 FOKCZYŃSKI WOJTEK  00:10:25
  Ukończyło 84  
     
  Mundurowi – 10 km  
36/2 GRZYWNA GRZEGORZ 00:42:44
89/7 KMIEĆ MATEUSZ 00:47:24
104/9 DROŹDZIK PAWEŁ 00:48:13
158/15 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:50:27
233/25 KOSELSKI ROMAN 00:53:35
305/28 CHŁOPAŚ ARTUR 00:56:13
316/29 RYSZKA KRZYSZTOF 00:56:40
328/31 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:57:23
489/40 WIATR SŁAWOMIR 01:12:46
508/44 WOŹNICA ROBERT 01:27:47
509/47 KOBYLIŃSKI TOMASZ 01:27:48
  Ukończyło 511  
  Mundurowe – 5 km  
31/1 POLAKOWSKA KATARZYNA 00:28:46
  Ukończyło: 59  
  Cywile – 10 km  
7 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 00:48:18
8 SZWED KRZYSZTOF 00:48:18
  Ukończyło 69  
  Cywile – 5 km  
12 TOMASZEWSKA IZABELA 00:31:36
  Ukończyło 24  
  Afganistan – 8 km  
14 ŁUKASIK BŁAŻEJ 00:42:00
  Ukończyło 112  
  DRUŻYNOWO  
Meta Miejsca: 10; 27; 62; 80 103 drużyny
05.10.2017 Mistrzostwa Policji w XIV Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi - Hutki Kanki - 10 km
29/6 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:49:56
161 sklasyfikowano  
01.10.2017 Venrayse Singeloop - Venray/Holandia - 10,3 km
11/1 GOŁEK Diana 00:39:38
375/97 ukończyło  
01.10.2017 PKO Silesia Marathon
355/131 DZIK Andrzej 3:36:48
407/152 WALCZEWSKI Michał 3:39:31
522/64/5 CZICHY Barbara 4:09:53
1225/421 RAZIK Jacek 4:20:41
1245/440 KOBYLIŃSKI Tomasz 4:23:10
1589/163 IMIELSKI Marek 4:50:02
1761/181/1 KASIERSKA Ewa 5:21:51
1807/190 sklasyfikowano  
Półmaraton
210/11/4 DROŹDZIK Magdalena 1:35:14
759/196 IRLIK Jurand 1:46:35
839/68 POLKO Roman 1:49:26
2513/483/117 PILAWSKA Agnieszka 2:15:38
2894/657 sklasyfikowano  
Minimaraton
421 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:35
1382 sklasyfikowano  
01.10.2017 XXXIX Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera - Parzymiechy - 10 km
9/2 SOSNOWSKI Tomasz 0:37:23
24/4/1 KUZYK Agnieszka 0:40:35
33/13 KAMISIŃSKI Łukasz 0:42:09
37/1 GREZEL Andrzej 0:42:49
149/32 ukończyło  
01.10.2017 Bieg na Wzniesieniach - Plichtów - 10 km
91/3 RUTA TADEUSZ 0:48:15
275 sklasyfikowano  
01.10.2017 V Bieg Branicki - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:19:06
45 ukończyło  
30.09.2017 V Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem - 7 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:26:18
74 ukończyło  
30.09.2017 7 III Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha pod patronatem Burmistrza Niemodlina - 10,3 km
7/5 LYSKO Jakub 0:37:50 drugi Polak
165 ukończyło  
30.09.2017 ParkRun # 120 - Opole - 5 km
14 PATERAK Robert 0:24:24
30 ukończyło  
25.09.2017 Massrun - Lanaken /Belgia - 5 km
19/1 GOŁEK Diana 00:18:35
404 ukończyło  
24.09.2017 PZU Maraton Warszawski
1063/383 WALCZEWSKI Michał 3:33:33 5km: 00:25:51 | 10km: 00:51:46 | 15km: 01:16:58 | 20km: 01:42:16 | 21km: 01:47:25 | 25km: 02:07:22 | 30km: 02:32:18 | 35km: 02:57:20 | 40km: 03:23:20
1605/12 RUTA TADEUSZ 3:44:14 5km: 00:25:40 | 10km: 00:51:02 | 15km: 01:16:59 | 20km: 01:42:43 | 21km: 01:48:09 | 25km: 02:09:29 | 30km: 02:36:44 | 35km: 03:04:31 | 40km: 03:32:43
1976/151 ROSIŃSKI Zbigniew 3:50:00 5km: 00:28:01 | 10km: 00:55:52 | 15km: 01:23:13 | 20km: 01:50:49 | 21km: 01:56:27 | 25km: 02:18:22 | 30km: 02:45:29 | 35km: 03:12:27 | 40km: 03:39:15
2071/708 KUBISZ Tomasz 3:51:48 5km: 00:27:40 | 10km: 00:54:22 | 15km: 01:20:29 | 20km: 01:46:35 | 21km: 01:51:52 | 25km: 02:12:46 | 30km: 02:41:58 | 35km: 03:09:59 | 40km: 03:39:57
2720/248/77 KUBISZ Dorota 4:00:53 5km: 00:28:00 | 10km: 00:55:30 | 15km: 01:23:00 | 20km: 01:50:48 | 21km: 01:56:26 | 25km: 02:18:36 | 30km: 02:47:11 | 35km: 03:16:41 | 40km: 03:47:45
4081/431 SZABLICKI Aleksy 4:52:57 5km: 00:31:11 | 10km: 01:02:18 | 15km: 01:33:17 | 20km: 02:06:06 | 21km: 02:12:50 | 25km: 02:40:35 | 30km: 03:17:48 | 35km: 03:55:42 | 40km: 04:37:22
4804/746/6 KASIERSKA Ewa 4:53:08 5km: 00:31:37 | 10km: 01:04:08 | 15km: 01:37:34 | 20km: 02:11:09 | 21km: 02:18:16 | 25km: 02:47:06 | 30km: 03:23:31 | 35km: 04:01:12 | 40km: 04:37:49
4972/795/258 FOKCZYŃSKA Ewa 5:01:44 5km: 00:32:10 | 10km: 01:05:14 | 15km: 01:38:53 | 20km: 02:13:58 | 21km: 02:21:02 | 25km: 02:49:41 | 30km: 03:27:23 | 35km: 04:04:43 | 40km: 04:47:35
5243/1590 JAWORSKI Rafał 5:21:44 5km: 00:35:19 | 10km: 01:12:03 | 15km: 01:49:23 | 20km: 02:26:31 | 21km: 02:33:59 | 25km: 03:03:23 | 30km: 03:41:31 | 35km: 04:21:19 | 40km: 05:03:19
5457/949 sklasyfikowano  
Bieg na Piątkę - 5 km
370 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:21:12
821 FOKCZYŃSKI Krzysztof 0:23:59 RŻ
1807 DOMAŃSKI Jacek 0:28:43
2810 sklasyfikowano  
 
24.09.2017 8. Walder Volkslauf - Wald/Niemcy - 10km
5/2 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:38
62 ukończyło  
24.09.2017 Bieg o Barć - Kluczbork - 10 km
7/5 GRZYWNA Grzegorz 0:38:57
103 ukończyło  
23.09.2017 Leśne Run - Zabrze - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:19:08
52 ukończyło  
22.09.2017 - Warszawa

Przedstawiciele klubu Krzysztof Koselski, Roman Polko i Zbigniew Rosiński spotkali się z przedstawicielami w Biura Bezpieczeństwa Narodowego podsumowując obecną i omawiając przyszłą współpracę.
Następnie inne formy współpracy i tematy sportowe omówiona na spotkaniu z Ministrem Sportu Witoldem Bańką.

17.07.2017 I Zielony Bieg - Pędzimy Razem - Rybnik - 5 km
12 STASICZEK Jan 0:25:52
101 ukończyło  

Biec na lepszy czas odechciało sie po pierwszych 500 metrach - tak jakby łamać życiówkę na 13 km na ... Katorżniku, gdy pada deszcz -:) sama impreza godna pochwał - organizacyjnie ,
cel szczytny wparcie rehabilitacji potrzebującej Wiktorii, zaplecze, piękna rozgrzewka albo raczej rozgrzewająca do biegu Pani -:), darmowy gril , ciasto, "kontakt z przyrodą"
- szczególnie z wodą w butach bardzo bliski-:) , po biegu loteria - każda  osoba wyjechała z miłym upominkiem ! - dopisali bardzo sponsorzy

17.09.2017 IV Kill The Devil Hill - Karpacz - 300m
48 PATERAK Robert 5:27.09
106 ukończyło  

Skocznia " Orlinek "-
- zbieg 50 m nachylenie 20 stopni 
- woda 50 m temp. poniżej 8 stopni 
- podbieg pod bulę 140 m nachylenie 32 stopnie 
- podbieg zjazd 60 m nachylenie 34 stopnie

17.09.2017 9 Bytomski Półmaraton
6/2 LAKSA Dariusz 1:18:10
481/171 RAZIK Jacek 2:02:44
671 ukończyło  
17.09.2017 Survival Race - Warszawa - 12 km
10 GRZYWNA Grzegorz 1:20:35
356 ukończyło  
17.09.2017 XV Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" - Kłobuck - 10,65 km
3 SOSNOWSKI Tomasz 0:39:58
55 ukończyło  
16.09.2017 Półmaraton Pamięci Żołnierzy Września - Tomaszów Lubelski
70 WOŹNICA Robert 02:41:09 ostatni
16.09.2017 Zawody Otwarcia Stadionu Miejskiego - godz 10

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

zdjęcia https://photos.google.com/share/AF1QipMCRav_ZW5uBHGQOabrVSBf4UH6wz8byc9pvfW9mJ8HyuiBxdBTB8bphhEOZ7kiSg?key=UFN4UHpUajVNV21tdTVITGR3Z0ZWQW9fakhwbU13

Zaszczytu zapalenia znicza dostąpiła Karolina Pilarska, w grupie towarzyszącej była Klaudia Smyla. Chorążym naszego klubu na otwarciu był Tomasz Kubisz.
Do Mityngu Otwarcia zapisały się 93 osoby. Wystartowało 67.

1000 m kobiety
1 Kuzyk  Agnieszka 1976 WKB Meta Lubliniec 3:25.61
2 Dmowska  Aneta 1976 Gwoździany 3:52.27
3 Wierzbicka  Katarzyna 1990 Bytom 3:57.33
4 Kubisz  Dorota 1977 WKB Meta Lubliniec 3:59.60
5 Smyla  Klaudia 2001 WKB Meta Lubliniec 4:02.98
6 Dubowska  Aleksandra 2001 ZSOT Lubliniec 4:04.81
7 Kubica  Paulina 2001 ZSOT Lubliniec 4:04.85
8 Młynarska  Mariola 1971 WKB Meta Lubliniec 4:07.59
9 Mańka  Iwona 1999 ZSOT Lubliniec 4:12.54
10 Kwoka  Julia 2004 WKB Meta Lubliniec 4:16.12
11 Żółtańska  Janina 1976 Kochanowice 4:24.03
12 Kowalczyk  Bożena 1976 Koszwice 4:26.98
13 Gaweł  Oliwia 2001 ZSOT Lubliniec 4:34.91
14 Tomaszewska  Izabela 1969 WKB Meta Lubliniec 4:38.10
15 Grabarczyk  Dorota 1985 Mafia Team Lubliniec 4:41.85
16 Bryś  Monika 1999 ZSOT Lubliniec 4:51.61
17 Adamczyk  Bożena 1978 Lubliniec 4:57.69
18 Wolka  Monika 1999 ZSOT Lubliniec 5:33.23
19 Ryszka  Karolina 1999 ZSOT Lubliniec 5:33.33
20 Machoń  Julia 1999 ZSOT Lubliniec 5:36.20
21 Szraucner  Aleksandra 2010 WKB Meta Lubliniec 5:55.17
22 Szraucner  Ewa 1969 WKB Meta Lubliniec 6:01.67
3000m meżczyźni
1 Stec Adam 1996 KS Warszawianka 9:05.82
2 Klimek Dominik 1995 CKS Budowlani Częstochowa 9:55.42
3 Kapela Marek 1982 Mafia Team Lubliniec 10:07.72
4 Kołodziejczyk Jarosław 1970 Zabiegani Częstochowa 10:23.58
5 Grabiński Marcin 1979 PRO366 10:37.96
6 Kukowka Marek 1979 OSP Gwoździany 10:55.42
7 Frank Aleksander 1983 KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle 10:56.27
8 Gawlik Zbigniew 1981 Mafia Team Lubliniec 11:06.76
9 Rosiński Łukasz 1983 WKB Meta Lubliniec 11:12.59
10 Wałowski Adam 1978 WKB Meta Lubliniec 11:17.24
11 Maluk Tomasz 1979 WKB Meta Lubliniec 11:19.82
12 Dmowski Marek 1972 OSP Gwoździany 11:25.13
13 Swoboda Leszek 1973 Mafia Team Lubliniec 11:29.46
14 Grobelny Mateusz 2003 Mafia Team Lubliniec 11:39.81
15 Koziarski Michał 1986 LKS Sieraków Śl. 11:40.50
16 Serafin Szymon 2000 ZSOT Lubliniec 11:41.66
17 Deneko Adam 2000 ZSOT Lubliniec 11:42.04
18 Klimek Tadeusz 1969 Kusięta 11:45.16
19 Smoliński Bartłomiej 2002 Zmierzymyczas.pl  11:47.00
20 Olszewski Jakub 1983 Mafia Team Lubliniec 11:51.55
21 Kobyliński  Tomasz 1976 WKB Meta Lubliniec 12:03.60
22 Wróblewski Rafał 1998 Tarnowskie Góry 12:15.08
23 Jonczyk Szymon 2000 ZSOT Lubliniec 12:17.77
24 Springwald Paweł 1959 Mafia Team Lubliniec 12:22.80
25 Kocyba Henryk 1955 WKB Meta Lubliniec 12:24.60
26 Kubisz Tomasz 1976 WKB Meta Lubliniec 12:26.99
27 Chudy Jacek 1975 OSiR Blachownia 12:43.67
28 Kocela Marek 1980 Mafia Team Lubliniec 12:46.11
29 Koziorowski Rafał 1981 LKS Mechanik Kochcice 12:46.45
30 Kordziński Kazimierz 1958 Mafia Team Lubliniec 12:47.11
31 Michałowski Piotr 1984 SW Lubliniec 13:12.84
32 Kowalczyk Józef 1973 Koszwice 13:18.26
33 Jacek Tomasz 1978 Kośmidry 13:22.50
34 Wręczycki Łukasz 1989 Lubliniec 13:23.08
35 Piskorz Adam 1974 Lubliniec 13:24.75
36 Dziuba Patryk 1995 Mafia Team Lubliniec 13:46.95
37 Mituła  Stanisław 1964 Lubliniec 14:12.12
38 Szczygieł Błażej 1997 Lubliniec 14:16.68
39 Gembała Wojciech 1977 Mafia Team Lubliniec 14:28.37
40 Młynarski  Zygmunt 1966 WKB Meta Lubliniec 14:31.86
41 Gajowski Marcin 1983 Szwagry Lubliniec 14:37.51
42 Wierzbicki Jacek 1983 Bytom 14:44.47
43 Ulfik Florian 1948 WKB Meta Lubliniec 18:01.40
44 Ochman Bernard 1948 LKS Mechanik Kochcice 19:34.07
45 Kubisz Konrad 2003 WKB Meta Lubliniec 19:34.41
16.09.2017 7 Jastrzębska Dycha - Jastrzębie Zdrój - 10 km
15/7 LYSKO Jakub 0:33:44 RŻ
910 ukończyło  
15.09.2017 16. Stadtfestlauf Lüdinghausen - Niemcy
Jedermannlauf 2,5km
37/3 DROŹDZIK Paweł 0:11:36
67 sklasyfikowano  
Burgenlauf 5km
98/5 DROŹDZIK Paweł 0:25:32
157 sklasyfikowano  
Stadtfestlauf 10km
124/22 DROŹDZIK Paweł 0:51:16
170 sklasyfikowano  
10.09.2017 PKO Wrocław Maraton
662/244 LAKSA Dariusz 3:29:20 z Zuzią w wózku
728/24 GREZEL Andrzej 3:31:11
1439/475 DROŹDZIK Paweł 3:48:17
1539/47 RUTA TADEUSZ 3:50:33 300-setnymaraton+
3469/381 NIEWIADOMSKI Zbigniew 4:31:51
4280/694/17 KASIERSKA Ewa 5:07:11
4630/810 sklasyfikowano  
Drużynowo 56 miejsce na 220 zespołów
http://dariuszlaksa.pl/pko-wroclaw-maraton-2017-zbieramy-na-operacje-zuzi-stylowy-biegacz-dariusz-laksa/
10.09.2017 VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta 2017” - 100 km
129/18 JĘDRZEJEWSKI Jarosław 2:52:41
436/296 RAZIK Jacek 4:55:41
439 ukończyło  
10.09.2017 Bieg Królewski - Warszawa - 5 km
157/1 DOMAŃSKI Jacek 0:28:29
255 ukończyło  
09.09.2017 Bieg 7 Dolin - Krynica Zd. - 100 km
227/89 DZIK Andrzej 14:51:05
522/52 CZICHY Barbara 16:46:58
542/55 ukończyło  
09.09.2017 Nocny Bieg Rodzinny - Krynica Zd. - 5 km
16 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:21:00 RŻ
44 FOKCZYŃSKI Krzysztof 0:25:59 RŻ
90 ukończyło  
8 drużynowo na 10  
09.09.2017 Życiowa Dziesiątka - Krynica Zd. - 10 km
210 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:43:33 RŻ
1387 ukończyło  
09.09.2017 Runmageddon Classic - Sopot - 12 km
368/8 GRZYWNA Grzegorz 1:55:28
1675 ukończyło  
Runmageddon Nocny Rekrut - 6 km
122/25 GRZYWNA Grzegorz 1:14:14
453 ukończyło  

Niestety stała się rzecz która kosztowała mnie karę 30 minut. Rozerwaąłem opaskę (dzieki której staratuje się w serii Elite)
na drutach podczas czołgania. W nocnym przebiegłem razem z partnerką.

09.09.2017 27 Bieg Solidarności - Wrocław - 5 km
614/193/8 KASIERSKA Ewa 0:32:57
752/ 272 ukończyło  
09.09.2017 I Sokołowska RUNda - Sokołów Podlaski - 10,8 km
38 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:01:17
79 ukończyło  
09.09.2017 Bieg Wisły - Warszawa - 10 km
486 DOMAŃSKI Jacek 1:02:08
753 ukończyło  
7/8.09.2017 I Marsz "Śladami gen. Nila - od zmierzchu do świtu" - Myślenice - 46,5 km
przekroczył limit czasu ZIORA Daniel 11:55:00
  ukończyło  
03.09.2017 27 Półmaraton Phipipsa - Mistrzostwa Polski - Piła
36/14 LYSKO Jakub 1:17:55
830/243 BAJDA Jacek 1:41:42
1648/85 ROSIŃSKI Zbigniew 1:52:06
3319/798/8 KASIERSKA Ewa 2:22:06
3623/983 sklasyfikowano  

Jakub w MP zajął 19 miejsce. Dystans mierzył 21,3 km. Ewa była nastarszą zawodniczką. http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23542?t=Trzy-medale-zolnierzy-w-mistrzostwach-kraju-w-polmaratonie

03.09.2017 VI Tyski Półmaraton
444/11 POLKO Roman 1:49:11
884 ukończyło  
03.09.2017 Przełąjowa Ósemka - Blachownia - 8 km
4/1 SOSNOWSKI Tomasz 0:29:41
39/1 GREZEL Andrzej 0:34:04
94/23 CHŁOPAŚ Artur 0:37:20
248 STALMACH Leszek 0:46:05
317 ukończyło  
03.09.2017 3 Zduńskowolska Dycha
34/9 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:36
264 ukończyło  
03.09.2017 XII Maraton Trzeźwości - Radom
44 RUTA TADEUSZ 4:36:26
56 sklasyfikowano  
03.09.2017 - Buissnes Run - Katowice
Jana STASICZKA zaprosili mnie z przychodni naprzeciw apteki - biegł w ramach ich zespołu  Urovita - dystans 3.7 km - czas 17:07 jego piątej zmiany.
W sztafecie brało udział 5 osób. Zajeli 99 miejsce na ok 500 drużyn - czas 1h:30 min .
Bieg odbywał sie w 10 miastach. Poziom w Polsce rożny :)  z tym czasem byliby na miejscu ok 40 tym w Warszawie na 900 drużyn :)
31.08 - 03.09.2017 - XXX Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - 100 km
Na 72 miejscu z czasem 13:39:41 po raz 20-sty zawody ukończył Marek LEŚNIEWSKI
02.09.2017 Trail Agua de Pena - Madera/Portugalia - 16 km
72/5 IRLIK Jurand  
160 ukończyło  
02.09.2017 Bieg "Z KOPYTA 2017" - Gniazdowo - 10 km
5/3 GRZYWNA Grzegorz 0:39:44
58 startowało  
02.09.2017 X Tour de Kokotek - 65 km
40/10 KUBISZ Tomasz 02:30:34
41/3 KUBISZ Dorota 02:35:08
49/13 ULFIK Florian 03:14:12
150 ukonczyło  

Zaprocentowały doświadczenia z "Pazura Gryfa". Nauka poszła w ... las??? i teraz lepiej się w nim orientowaliśmy, tzn wiemy o co w tej zabawie chodzi. http://roc.org.pl/index.php/2017/08/29/korno-2017-w-koszecinie/

02.09.2017 38 Usedom Marathon Świnoujście-Wolgast
69/3 RUTA TADEUSZ 4:06:46
140 sklasyfikowano  
02.09.2017 II JuraRun " Dogoń Dinozaura " Krasiejów - 10,4 km 
4 SOSNOWSKI Tomasz 0:39:06
49 PATERAK Robert 0:53:34
81 sklasyfikowano  
26.08.2017
Na ślubnym kobiercu staneła dwójka naszych zawodników. Już nie parę klubową ale małżeńską tworzą KALA Adrianna i DULSKI Daniel.
Życzymy wiele pomyślności i współnych sukcesów.
26.08.2017 KoRNO czyli Kosmiczny Rajd na Orientację - Koszęcin- 50 km - 20 PK
Kobiety
1 KUBISZ Dorota 06:55:30
9 ukończyło  
Mężczyźni
3 KUBISZ Tomasz 06:55:23
4 ROSIŃSKI Zbigniew 06:55:33
12 ukonczyło  

Zaprocentowały doświadczenia z "Pazura Gryfa". Nauka poszła w ... las??? i teraz lepiej się w nim orientowaliśmy, tzn wiemy o co w tej zabawie chodzi. http://roc.org.pl/index.php/2017/08/29/korno-2017-w-koszecinie/

26.08.2017 Bieg Piąteczka dla każdego - Nowy Dwór Mazowiecki  - 5 km 
79/10/3 POLAKOWSKA Katarzyna 0:24:26
248/ 96 startowało  
26.08.2017 2 Bieg Rychtalka - Rychtal - 10 km
10 GRZYWNA Grzegorz 0:40:17
116 startowało  
26.08.2017 22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno - 15 km
17/8 LAKSA Dariusz 0:55:24
111/6 GREZEL Andrzej 1:09:19
567 ukończyło  
26.08.2017 7 Bieg Fabrykanta - Łódź - 10 km
859/16 MACHOŃ Marian 0:58:52
1162 ukończyło  
20.08.2017 Goral Marathon - Słowacja-Polska-Czechy - 50 km
4/2 KULIŃSKI Tomasz  
  startowało  
20.08.2017 XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych
2291/533/3 KASIERSKA Ewa 2:33:18
2390/ 587 ukończyło  
19.08.2017 VIII Maraton Leszno
65/9/1 KASIERSKA Ewa 5:24:14
71/9 startowało  
19.08.2017 PolskaMan Triathlon - Wolsztyn - 226 km (3,8 km pływanie, 180 km rower, maraton bieg)
48/22 KOBYLIŃSKI Tomasz 13:28:47
  startowało  
15.08.2017 Maraton Solidarności - Gdańsk
317/11 RUTA TADEUSZ 4:03:17
702/104/6 KASIERSKA Ewa 5:19:48
738/ 113 ukończyło  

14.08.2017 Bieg Urodzinowy Doroty - 7 km
udało się zebrać 586,28 zł na leczenie chorej na raka Doroty

https://youtu.be/JT21Cj1nbPk
https://goo.gl/photos/KxLc79gVEeb6sJvS8
Przy każdym kilometrze należało odnaleźć punkt z kodem co wydłużyło czas biegu lub dodało karnych minut.

m-ce . Imię Nazwisko rok Klub gg:mm:ss
1 MATEUSZ KMIEĆ 1992 "WOJSKOWY KLUB BIEGACZA META" 00:34:56
2 TOMASZ KULIŃSKI 1975 "WKB META LUBLINIEC" 00:35:27
3 GRZEGORZ LANCMAN 1969 "WKB META LUBLINIEC" 00:37:04
4 MATEUSZ WRZYCIEL 1993 "START KOSZWICE" 00:37:28
5 SŁAWEK SMOLIŃSKI 1973 "WKB META LUBLINIEC" 00:37:32
6/1 BARBARA CZORNIK 1973 KOSZECIN 00:37:38
7 BARTŁOMIEJ SMOLIŃSKI 2002 ZMIERZYMYCZAS.PL 00:37:43
8 ŁUKASZ ROSIŃSKI 1983 "WKB META LUBLINIEC" 00:37:44
9/2 MARIOLA MŁYNARSKA 1971 "WOJSKOWY KLUB BIEGACZA META" 00:38:19
10/3 KARINA KAŁA 1996   00:40:23
11/4 EWA BAMBYNEK 2003 "GIMNAZJUM KOCHANOWICE" 00:40:34
12 KRZYSZTOF RYSZKA 1972 "WKB META LUBLINIEC" 00:40:48
13 MARCIN WYRWA 1980 "WKB META LUBLINIEC" 00:41:05
14 ZBIGNIEW ROSIŃSKI 1960 "WOJSKOWY KLUB BIEGACZA META" 00:42:07
15 PATRYK DZIUBA 1995 "MAFIA TEAM LUBLINIEC" 00:43:13
16 JACEK BODZIOCH 1973   00:44:20
17/5 ANIA BODZIOCH 1977   00:44:20
18 MARIAN MACHOŃ 1953 "WKB META LUBLINIEC" 00:44:29
19/6 KAROLINA PILARSKA 1987 "WKB META LUBLINIEC" 00:45:39
20 ANDRZEJ BAMBYNEK 1974 "WKB META LUBLINIEC" 00:45:51
21 ZYGMUNT MŁYNARSKI 1966 "WOJSKOWY KLUB BIEGACZA META" 00:46:09
22/7 JULIA KWOKA 2004 "WKB META LUBLINIEC" 00:49:55
23/8 KASIA SMOLIŃSKA 1975 ZMIERZYMYCZAS.PL 00:50:30
24/9 DOROTA KUBISZ 1977 "WKB META LUBLINIEC" 00:50:30
25 KRZYSZTOF DRUSZCZ 1972 "WKB META LUBLINIEC" 00:50:31
26 KONRAD KUBISZ 2003 "WKB META LUBLINIEC" 00:54:06
27/10 MARTYNA CUPIAŁ 2001 LUBLINIEC 01:15:03
28 KAROL KUBISZ 2000 "WKB META LUBLINIEC" 01:15:05
29/11 ANNA KUCHMISTRZ 1974 "WKB META LUBLINIEC" 01:15:13
JUNIOR DO LAT 8 - 400m
1 LENA ŻÓŁTAŃSKA 2010   00:02:17
2 BLANCA CZORNIK-MYRCIK 2009 KOSZĘCIN 00:03:00
3/1 KRZYSZTOF KWOKA 2014   00:03:15
4/2 PAWEŁ ŻÓŁTAŃSKI 2014   00:03:22
5/3 MACIEK KOBYLIŃSKI 2012 "WKB META LUBLINIEC" 00:03:10PK
6 POLA ROSIŃSKA 2017 "WKB META LUBLINIEC" 00:06:20PKw wózku
           
JUNIOR DO LAT 13 - 800m
1 BARTOSZ LIS 2007 "WKB META LUBLINIEC" 00:03:42
2 ŁUKASZ DRUSZCZ 2006 ZMIERZYMYCZAS.PL 00:04:14
3/1 TATIANA CZORNIK-OCHMANN 2004 KOSZĘCIN 00:04:32
4/2 KORNELIA RYSZKA 2008 "WKB META LUBLINIEC" 00:04:53
5 JAKUB WYRWA 2008 "WKB META LUBLINIEC" 00:04:54
13.08.2017 Husar Race - Wyszyna - 6 km
3/1 GRZYWNA Grzegorz  
130 startowało  
13.08.2017 13 Maraton Energetyków - Rybnik
70 WOŹNICA Robert 21 km 02:54:59
13.08.2017 Bieg o Breńskie Kierpce - Brenna - 15,3 km
62/1 KOCYBA Hernryk 01:24:02
474 sklasyfikowano  

WYNIKI OFICJALNE
Zanotowano dwa rekordy w długości pokonywania trasy: mężczyźni - 7:21:26 panie - 7:54:49
1661 - nadanych numerów|
1525 - odebranych numerów
1448 - osoby wystartowało
1407 - ukończyło Katorżnika (w tym 75 z 7 krajów) (6 DSQ, 4 PK)

4 - odwiezienia na SOR
3 - rozległe rany szyte
4 - omdlenia
17 - skręceń stawów
1 - uraz barku
1 - wybity ząb
75 - hipotermi
14 - pijawek
setki zranień, otarć i stłuczeń
4 zgubione zegarki 4 osobom buty wydarło bagno w tym jednemu mikrusowi na cele charytatywne zebraliśmy 1300 zł

FILMY

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/fitness,3018/blotne-zwyciestwo,239144,1,0.html
http://www.tvs.pl/informacje/xiii-bieg-katorznika-okiem-kalejdoskopu-regionow-relacja-wideo
https://www.youtube.com/watch?v=9JZ6DZ56A_Q film zawodników z Austrii
https://www.youtube.com/watch?v=HfSZD5KMqQA godz 15
https://www.youtube.com/watch?v=3PWzqmybiXA godz 15
https://www.youtube.com/watch?v=5pJTKdJeTfM mały katorznik
http://incity.tv/2017/08/17/bieg-katorznika/ relacja
https://www.youtube.com/watch?v=mDyBYTGHpDM
https://www.youtube.com/watch?v=frhQprJY8uU
https://katowice.tvp.pl/33580353/12082017-godz-2130 http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2017-08-13/xiii-bieg-katorznika-w-lublincu/
https://katowice.tvp.pl/33581716/bieg-katorznika-czyli-najbardziej-ekstremalny-bieg-w-europie

ZDJĘCIA

http://www.fotomaraton.pl/event.php?Lang=PL&Event=BKL17&ToFind=%23P - wyszukiwanie po numerze
https://festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/13-bieg-katorznika-w-lublincu-kokotku-1282017
http://niniwa.org/2017/08/17/galeria-z-katorznika/
https://gwarek.com.pl/gwarek/galeria/xiii-bieg-katornika
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1558037850953063&set=a.1558037647619750.1073741863.100002405890348&type=3&theater
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157684180621412
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157687680609845
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157685158246770
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157684900435481
https://www.flickr.com/photos/154581766@N05/sets/72157687612249795
https://photos.google.com/share/AF1QipNaP0Lswn5Wa_Ml6e-s4uEiZV___CiVCCwxjsIx2txelF6ETJ-m3xGeUx8UmFxSiQ?key=RThseDdXNjU2RWV5NjFIbGhZYVBtRXpvbUxYcnpB
https://goo.gl/photos/iAeeA3ZmbqAhPWvDA
https://photos.google.com/share/AF1QipM-EczpFwTUbf83W7hzkV2c5PaZ7ryjkkaoHueUVA15XeECMFEGJLAnr3LDVUtMQQ?key=aEFZZk5YWTByTFkwdGF1WjhRakoydlNNMDkzTjRB
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/lubliniec/a/bieg-katorznika-w-lublincu-2017-zdjecia-pot-krew-lzy-i-metr-mulu,12360458/
https://photos.google.com/share/AF1QipPZX1IlRmddFd8Ea4iJTrNUYZASJoER6kOgux5s8L-CWgi7RF3cOOrfBpEujxf5TA?key=TE1ULWNsbDJfSlpWODVKR0E3MUJmVTg1TUxJREdB
https://www.facebook.com/pg/zmierzymyczas/photos/?tab=album&album_id=948417595297045
https://www.facebook.com/mariusz.kieslich/media_set?set=a.1555146524575529.1073741861.100002405890348&type=3

https://photos.google.com/share/AF1QipOfWfEkDAETipkz7asVNCG-7lICqzVBC2YfET0eJqr3zbp1quYJZPwguMLYsaULOA?key=R09CMFMxejZlYUdMVnVDaTc0U0Rzd0VCQ2tOLXZR

http://www.festiwalbiegowy.pl/album/13-bieg-katorznika-w-lublincu-kokotku-1282017#.WY_qotJJapq

RELACJE

http://wbiegupisane.pl/ucieczka-zakladnikow-11-08-2017/
http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/chrzanow-sukces-policjantki-w-biegu-katorznika
http://www.wim.mil.pl/183-aktualnoci/2716-po-xiii-edycji-biegu-katorznika
http://www.mgb.bytom.pl/?p=1717
http://przegonicmarzenia.pl/2017/08/24/xiii-bieg-katorznika/
https://trenerbiegania.pl/blog/relacja-z-biegu-katorznika
http://www.kbl.org.pl/2017/08/xiii-bieg-katorznika-12-sierpnia-2017-r.html
https://e-sochaczew.pl/n/naciezszy-katorznik/55378
http://niniwa.org/2017/08/16/myslami-wciaz-na-biegu-katorznika/
https://www.straz.pl/aktualnosci/xiii-bieg-katorznika
http://blotnesiostry.pl/2017/08/15/bieg-katorznika/
https://www.facebook.com/agata.bak.370/media_set?set=a.10155318648772928.1073741859.609397927&type=3&pnref=story
http://www.tvs.pl/informacje/zeliwna-podkowa-sor-omdlenia-rany-szyte-skrecenia-hipotermia-pijawki-fenomen-biegu-katorznika-zdjecia
http://ckis.postomino.pl/kluby-w-postominie/591-bryza-pany-zrobilo-sie-glosno-wyczynach-zawodnikow-klubu-biegacza-bryza-postomino.html
https://braniewo.wm.pl/459536,Katuje-upadla-i-miesza-z-blotem-Nasi-biegacze-na-Biegu-Katorznika.html
https://www.bbn.gov.pl/pl/wydarzenia/7978,Bieg-Katorznika-pod-patronatem-Szefa-BBN.html
https://webgram.co/p/BXuyDMRDypp
https://www.facebook.com/Cisiiwaleczni/posts/1951772728440746
https://www.facebook.com/marcin.bozek.315/posts/1589055121138574
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23360?t=-Zmieszani-z-blotem
http://slawno.naszemiasto.pl/artykul/bryza-postomino-wygrywa-w-ultraciezkim-biegu-ucieczka,4212902,art,t,id,tm.html

ZAPOWIEDZI

https://treningbiegacza.pl/bieg-katorznika
https://silesion.pl/woda-bagno-i-bloto-zbliza-sie-bieg-katorznika-11-08-2017
http://www.tvs.pl/informacje/bieg-katorznika-2017-zdjecia-z-czym-tym-razem-zmierza-sie-zawodnicy-program
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23242?t=Bieg-Katorznika-juz-po-raz-trzynasty-
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35178:kocowe-odliczanie-na-bieg-katornika&catid=204:sierpie-2017
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/juz-za-tydzien-kokotek-wypelni-sie-osobami-spragnionymi,4204908,artgal,t,id,tm.html
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23242?t=Bieg-Katorznika-juz-po-raz-trzynasty-
http://www.tvs.pl/informacje/zapisy-na-bieg-katorznika-2017-dzisiaj-o-20-00-dogrywka
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/sa-jeszcze-pakiety-na-katorznika-do-wziecia#.WIZMWdLhCpo
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34727:bieg-katornika-dogrywka-2401-godz-20-dogrywka-&catid=196:stycze-2017
http://www.tvs.pl/informacje/uwaga-o-20-00-w-sobote-14-stycznia-ruszaja-zapisy-na-bieg-katorznika-2017-katorznik-2017-zapisy
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/katorznik-zmienia-formule-zapisow-i-zniecheca-do-startu#.WHgAUdLhCpo
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=17143&bieganie
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34705:dusze-zapisy-na-katornika&catid=196:stycze-

Nasi w Katorżniku:

  Godz: 10:00  
58 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 03:33:28
195 LATKA MAREK 07:19:49 zamykający
  Ukończyło: 196  
     
  Godz: 11:00  
12 KOSELSKI ROMAN 03:12:08
83 PATERAK ROBERT 03:40:43
184 PIETRZOK PATRYK 07:21:28 zamykający
  Ukończyło: 184  
     
  Godz: 14:00  
110 DROŹDZIK PAWEŁ 03:51:10
160 KOBYLIŃSKI TOMASZ 05:27:21 zamykający
  Ukończyło: 160  
     
  Godz: 15:00  
164 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 05:12:00
  Ukończyło: 164  
     
  Kobiety  
23 POLAKOWSKA KATARZYNA 03:34:28
30 DRUMOWICZ DOMINIKA 03:38:35
  Ukończyło: 165  
     
  GALERNIK Team  
2/4 JANKLOWSKI MATEUSZ 02:33:10
6/12 BAJDA JACEK 02:48:09
6/49 MOCHOL IRENEUSZ 03:23:02
  Ukończyło 58/222  
     
  VIP  
11 POLKO ROMAN 03:37:09
21 WIATR SŁAWOMIR 04:14:27
26 IRLIK WOJCIECH 04:50:54
31 ŚWIERC KRYSTIAN 05:41:18
36 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 06:53:08
  ukończyło: 36  
     
  Mały Katorżnik – 2,5 km  
7 BENSZ SŁAWOMIR 00:27:59
31/6 KWOKA JULIA 00:37:13
50 BODORA MATEUSZ 00:40:30
56/18 LANCMAN KAROLINA 00:43:28 zamykająca
  Ukończyło: 76/42  
     
  Mini Katorżnik – 1,5 km  
36 WYRWA JAKUB 00:26:43
25 POKO DOMINIKA 00:28:20
DSQ KOSELSKI DOMINIK  
  Ukończyło: 52+30  
     
  Mikro Katorżnik – 1 km  
2 KOSELSKI KACPER 00:15:03
30 POLKO KRZYŚ 00:27:52
  Ukończyło: 49+23  
Uchwała nr 18 /2017
Zarząd Wojskowego Klubu Biegacza Meta wyróżnił Medalem za Zasługi dla Klubu następujące osoby:
LANCMAN KAROLINA
BAJDA JACEK
ŁUKASIK BŁAŻEJ
WASYLCZUK SEBASTIAN
Uchwała nr 17/2017
Zarząd Wojskowego Klubu Biegacza Meta z siedzibą w Lublińcu, na podstawie Uchwały nr 2 WZCz/ 2017 Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków postanowił skreślić z listy członków klubu następujące osoby :
Cichy Patryk
Skiba Krzysztof
12.08.2017 Gorce Ultra Trail - 80 km
75/13/1 CZICHY Barbara 14:17:25
     
06.08.2017 Enea Ironmen Gdynia - 1/2 IM: Pływanie 1,9 km - Rower 90 km - Bieg 21,1 km
757/193 MALUK Tomasz 00:40:41 00:03:10 / 02:46:21 00:03:03 / 01:48:03 05:21:18
903/151 JANKLOWSKI Michał 00:35:51 00:03:20 / 02:51:28 00:03:15 / 01:54:13 05:28:07
1093/19 JANKLOWSKI Mateusz 00:41:04 00:02:58 / 02:54:41 00:03:40 / 01:54:14 05:36:37
1466/111 SUKIENNIK Jakub 00:50:16 00:03:20 / 03:04:54 00:04:53 / 01:57:46 06:01:08 RŻ
DSQ MAKOWSKI Szymon 00:38:52 00:03:15 / 03:04:08 00:03:19 / 02:05:50 DSQ
1899 ukończyło
05.08.2017 24. Bieg św. Dominika - Gdańsk - 5 km
14 GOŁEK Diana 00:19:15
259 KASIERSKA Ewa 00:31:36
316 sklasyfikowano  
03-05.08.2017 Sztafeta biegowa na Woodstock Knurów - Kostrzyń nad Odrą

KOBYLIŃSKI Tomasz i RUTA TADEUSZ jak każdy z uczestników pokonali po 52 km na swoich zmianach

02.08.2017 Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację - Birstonas/Litwa

Sprint
Kat K16
3.
Rosińska Aleksandra 2,55 km 13 PK czas 35,46 na 4
Kat M45
11.Arkadiusz Rosiński 3,05 km 18 PK czas 24,55 na 16

01.08.2017 Powstańcza Piątka - Warszawa - 5 km
58 DOMAŃSKI Jacek 0:54:59
59 ukończyło  
30.07.2017 Triathlon Blachownia - dystans olimpijski (1,5 km  / 40 km  / 10 km)
46/1 CZICHY Barbara 03:08:05
     
29.07.2017 I Nocny Półmaraton Piekary Śląskie
291/40/1 CZICHY Barbara 01:57:19
475/117 sklasyfikowano  
29.07.2017 Spartan Race - Krynica Zdrój - 24 km
5 GRZYWNA Grzegorz 3:13:35
998 ukończyło  

Górski teren kompletnie mnie zniszczył ale w ten sposób zakończyłem i zdobyłem tzw TRIFECTĘ za (Sprint 5km - Super 13km - Beast 24km ) Trifecta POLAND (oznacza to ze na terenie Polski ukończyłem to w ciągu miesiąca) 

29.07.2016 27 Wiejski Bieg - Janów - 6 km
7 KOSELSKI Kamil 0:27:10
8 KOSELSKI Roman 0:27:15
36 ukończyło  
29.07.2016 27 Bieg Powstania Warszawskiego - Warszawa - 10 km
5422/1104 RYSZKA Krzysztof 1:00:52 w mundurze
5576/5 DOMAŃSKI Jacek 1:01:36
6635/1956/14 KASIERSKA Ewa 1:10:24
6968/2166/ ukończyło  
29.07.2016 Bieg Powstania Warszawskiego - Warszawa - 5 km
1091/288 ZIORA Daniel 0:29:02
1437/182 WIATR Sławomir 0:30:57
2726 ukończyło  
29.07.2016 IV Bieg Zdobycia Pasty - Warszawa - 9 pięter
397/87 RYSZKA Krzysztof 1:21,71
400/2 DOMAŃSKI Jacek 1:21,99
456/150 ZIORA Daniel 1:32,37
527/113/2 KASIERSKA Ewa 2:11,62
535/118 ukończyło  
29.07.2017 Silesian Highland Marathon II - Nowa Wieś
96/27 SMOLIŃSKI Sławomir 5:29:24
127 ukończyło  
21-23.07.2017 Bieg 48-godz - Kladno / Czechy
Kobiety 100 km 24-godz
4/3 KUBISZ Dorota 256,972 km RK http://my5.raceresult.com/75418/results?lang=en#0_0F0300 12:51:18 159 km RŻ
5/1 KASIERSKA Ewa 247,935 km http://my5.raceresult.com/75418/results?lang=en#0_0F0300 15:29:22 145 km
10 sklasyfikowano      
Mężczyźni    
12/3 ROSIŃSKI Zbigniew 263,438 km http://my5.raceresult.com/75418/results?lang=en#0_0F0300 11:40:09 178 km
15/10 KUBISZ Tomasz 257,727 km http://my5.raceresult.com/75418/results?lang=en#0_0F0300 15:14:30 145 km
34/20 KULIŃSKI Tomasz 107 km http://my5.raceresult.com/75418/results?lang=en#0_0F0300 11:24:06  
37 sklasyfikowano https://drive.google.com/drive/folders/0B9OxHDwgUOq9V2JCWmgzeHRtMkU zdjęcia    
23.07.2017 7 Bieg Kamienny w Koszwicach - 10 km
13/9 SZUKALSKI Grzegorz 0:42:47
44/25 LATKA Marek 0:48:03
69/6/6 MŁYNARSKA Mariola 0:51:35
70/45 RYSZKA Krzysztof 0:51:45
110/17 MŁYNARSKI Zygmunt 0:58:03
148/40 ukończyło  
22.07.2017 XII Dobrodzieńska Dycha - Dobrodzień - 10 km
86/3 GREZEL Andrzej 0:44:02
100/28 KAMISIŃSKI Łukasz 0:44:47
168/28 LATKA Marek 0:48:32
218/37 PATERAK Robert 0:50:52
223/56 CHŁOPAŚ Artur 0:50:47
436 ukończyło  
20.07.2017 Złoty Maraton - Lądek Zdrój - 45 km
99/23 DROŹDZIK Paweł 06:10:40
261 ukończyło  
20.07.2017 Złoty Półmaraton - Lądek Zdrój - 21 km
38/6/4 DROŹDZIK Magdalena 02:09:14
361/45 ukończyło  
16.07.2017 Mauritius Marathon
22/4 WALCZEWSKI Michał 03:45:00
124 ukończyło  

Ta wyspa na Oceanie Indyjskim oddalona o 900 km od Madagaskaru to 60 kraj w którym wystartował zawodnik Mety.

08.07.2017 Bieg Trzeźwości - Bytom - 13 km
4 GRZYWNA Grzegorz 0:18:25
161 ukończyło  
08.07.2017 III Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy - 10 km
156 POLKO Roman 0:50:14
332 ukończyło  
08.07.2017 III Bieg z Duchami Jurajskimi Ścieżkami - Żarki - 9 km
123 MIROWSKI Bartosz 0:46:40
126 KOSELSKI Roman 0:46:46
279 ukończyło  
01-08.07 Zgrupowanie Sportowe - Jarosławiec

37 osób przebywało w nadmorskim Jarosławcu biorąc udział w Biegu po Plaży oraz spływie kajakowym Słupią.

03.07.2017 XXVI Międzynarodowy Bieg po Plaży - Jarosławiec - 15 km
203/63 KUBISZ Tomasz 1:13:41
237/74 LANCMAN Grzegorz 1:15:46
307/26/9 KUBISZ Dorota 1:18:45
360/45 LATKA Marek 1:21:24
362/40/16 MŁYNARSKA Mariola 1:21:28
385/117 RYSZKA Krzysztof 1:22:46
433/108 WYRWA Marcin 1:25:01
534/131 KOSELSKI Kamil 1:32:28
535/91/15 KOSELSKA Dominika 1:32:28
597/74 MŁYNARSKI Zygmunt 1:36:21
606/8 DOMAŃSKI Jacek 1:37:23
637/75 ROSIŃSKI Zbigniew 1:40:56
638/135/4 LANCMAN Karolina 1:40:57
666/145/7 KASIERSKA Ewa 1:51:18
667/78 TWARDZIK Grzegorz 1:51:48
691/155 ukończyło  
XXVI Ogólnopolskie Biegi Młodzieżowe „Powitanie Lata 2017"
Chłopcy - rocznik 2008 i 2009
- 500 m
WYRWA Jakub

Dziewczynki - rocznik 2008 i 2009 - 500 m
RYSZKA Kornelia

IV Bieg Milusińskich „W pogoni za ..." - 250 m
SZRAUCNER Ola
KOSELSKI Artur

XXI Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca" - 2,2 km
46/8 ROSIŃSKI Zbigniew 10:38
89 sklasyfikowano

01.07.2017 Spartan Race - Gdańsk - 13 km
1 GRZYWNA Grzegorz 1:33:17
427 ukończyło  
5 km
28 GRZYWNA Grzegorz 1:11:30
281 ukończyło  

Po wielu startach na przeskodach Grzesiek robi się w nich specjalistą co zaowocowało zwycięstwem. Po dwóch godzinach odpoczynku zaliczył jeszcze lajtowo piątkę, która miała ok 8 km.

01.06.2017 Rajd na Orientację "Pazur Gryfa" - Biesowice - 50 km - 22 PK
22/3 KUBISZ Dorota 10:05:00 + 07:30:00 kary
22 KUBISZ Tomasz 10:05:00 + 07:30:00 kary
23 ROSIŃSKI Zbigniew 10:05:00 + 07:30:00 kary
34/9 sklasyfikowano  
25 km - 15 PK
26 TWARDZIK Grzegorz 7:36:00 + 01:30:00 kary
29 sklasyfikowano  

Zawody musieliśmy skączyć przed limitem stąd 7,5 godz kary. Nie zaliczając całości zrobiliśmy 68 km z optymalnej trasy 53,5 km. Jak wygląda mapa takiego biegu możecie zobaczyć tutaj https://www.dropbox.com/sh/p2wgh7el54jdtud/AACSzof1OTmf3q-tmp063dDNa?dl=0&preview=PP+50km%2C%2C+a4+-50k+vertical.jpg

01.07.2017 XV Atlantis Bieg Opolski - 10 km 
158 PATERAK Robert 0:48:11
435 ukończyło  
25.06.2017 Challenge Poznań Triathlon 1/2 IM - 1,9 km  / 90 km  / 21 km
162/80 MALUK Tomasz 00:41:31 00:03:26/ 02:34:08 00:02:59 / 01:40:55 05:02:59 RK
776 ukończyło  
25.06.2017 III Maraton Szczeciński
283/5 RUTA TADEUSZ 4:27:14
397/ KASIERSKA Ewa 5:31:20
410/ ukończyło  
25.06.2017 IV Bieg Nowej Wsi - 5 km
12/5 GRZYWNA Grzegorz 0:19:07
218 ukończyło  
25.06.2017 II wyścig Stobrawski Park Krajobrazowy - 112 km
1 SZRAUCNER Mirosław 3:08:40
31 ukończyło  

Grand Prix Amatorów na Szosie pt.: Rajdy dla Frajdy. Wygrywam po zainicjowaniu ucieczki na 54 km, utrzymał mi koła kolarz z Opola z którym razem pracując dojechaliśmy do mety, finisz to formalność:)

25.06.2017 III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego - Konstancin Jeziorna - 10 km
524/8 DOMAŃSKI Jacek 1:00:47
613 ukończyło  
24.06.2017 I wyścig Jura Częstochowska - 105 km
1 SZRAUCNER Mirosław 3:08:08
27 ukończyło  

Grand Prix Amatorów na Szosie pt.: Rajdy dla Frajdy. Wygrywam po finiszu z siedmiosobowej grupki, która pozostała po selektywnej trasie

24.06.2017 IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur - Piotrków Tryb.
616/8 MACHOŃ Marian 2:10:23
729 ukończyło  
24.06.2017 IV Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER - Kotlarnia k. Gliwic
6/2 BAJDA Jacek 2:29:11
33/3 KUBISZ Dorota 2:53:02
35 ROSIŃSKI Zbigniew 2:53:28
36 PATERAK Robert 2:54:03
56/7 DRUMOWICZ Dominika 3:04:23
65/41 DRUMOWICZ Sławomir 3:12:44
68/43 KOSELSKI Roman 3:14:32
92 TWARDZIK Grzegorz 3:32:41
113/11/80 sklasyfikowano  
Dzieci - 2 km
2 KOSELSKI Dominik 0:10:50
22 sklasyfikowano  

WKB Meta była współorganizatorem przedsięwzięcia. Na zielono osoby które dystans pokonowyały w umundurowaniu.

24.06.2017 I Bieg Lubliniecki - 10 km
3/3/1lub KMIEĆ Mateusz 0:39:27
67/13 KUCHARCZYK Sławomir 0:48:49
77/22 RYSZKA Krzysztof 0:50:27
157/32/8 FOKCZYŃSKA Ewa 1:01:45
166/37/12 LANCMAN Karolina 1:07:51
167/41 LANCMAN Grzegorz 1:07:51
168/13 ULFIK Florian 1:09:06
180/41 sklasyfikowano  
24.06.2017 Challenge Poznań Triathlon - 0,95 km  / 45 km  / 10,5 km
93/48 JANKLOWSKI Michał 00:17:36 00:04:14 / 01:09:06 00:02:44 / 00:45:21 02:19:01 RK
138/25 JANKLOWSKI Mateusz 00:20:33 00:03:00 / 01:11:40 00:02:41 / 00:44:50 02:22:44 RŻ
195/100 WILK Michał 00:19:48 00:03:46 / 01:14:52 00:03:00 / 00:46:44 02:28:10 RŻ
314/59 SUKIENNIK Jakub 00:23:41 00:04:44 / 01:12:56 00:03:09 / 00:50:18 02:34:48 RŻ
840 ukończyło  
24.06.2017 8 Edycja Marszu Nordic Walking w Koszwicach - 7 km
38/4 BODORA Mateusz 0:58:15
62 ukończyło  
18.06.2017 Krupski Młyn - Zawadzkie
33 osoby wziełu udział w spływie kajakowym Małą Panwią.
https://photos.google.com/share/AF1QipPPmX0GhgZo_MCBd_15tAmux6CEiDuyxkK9vPDwRHt-6Y_ZnYpS_9AUaZREH-AvAg?key=RDF6YkVRbVpsaDhxS21NMlg4ZURfdWJJN3VLWkRn

na leczenie Pawełka zebraliśmy 170 zł

18.06.2017 10 km van Nederland Nijmegen /Holandia
2/1 w Holandi 34/3 GOŁEK Diana 00:39:18
100 w Holandii 678 ukończyło  

Ciekawy i innowacyjny pomysł, który miał na celu wyłonienie najszybszych biegaczy z całej Holandii. Nowa formuła przewidywała start o 12:00 na dystansie 10 km (o podobnej trudności) w 15 miastach całej Holandii. W poszczególnych miastach wyłoniono lokalnych zwycięzców oraz zrobiono klasyfikację generalną z wszystkich miast. Niestety upalna pogoda (30°C pokrzyżowała plany, gdyż w 6 miastach całkowicie odwołano zawody, a w Amsterdamie skrócono dystans (jakiś czas temu Holendrzy odwołali międzynarodowe zawody uliczne, bo spadło 10 cm śniegu, więc wola dmuchać na zimne :P). Na starcie stanęła tylko garstka biegaczy. W Nijmegen biegało ich 100, a w całej Holandii 678.  Mnie udało się wygrać w Nijmegen klasyfikacji kobiet i zostałam wyprzedzona tylko przez jednego pana. Ciężka trasa - 95% w pełnym słońcu, spowodowała, że w Nijmegen padły najgorsze czasy w całej Holandii, ja straciłam tylko 45 sekund do pierwszego pana, a trzeci nie złamał 40 minut . W klasyfikacji krajowej byłam 3 kobietą, przede mną były dwie Kenijki ;)
Pozdrawiam
Diana

18.06.2017 8. AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie - 10 km
391/2 DOMAŃSKI Jacek 1:09:22
404 ukończyło  
17.06.2017 5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton
281/8/1 KUZYK Agnieszka 1:25:54
865/34/16 DROŹDZIK Magdalena 1:33:26 RŻ
4910/658/16 CZICHY Barbara 1:55:39
8733/19 DOMAŃSKI Jacek 2:22:57
9243/2561/19 KASIERSKA Ewa 2:28:22
9892/2940 sklasyfikowano  
15.06.2017 Czasówka „Koło Mety” – Koszęcin-Tworóg – 13 km

rowery szosowe

1 Szraucner Mirosław 1968 Lubliniec 19:46
2 Zembroń Mariusz 1974 Lubliniec 19:47
3 Mańka Mateusz 1990 Kochanowice 19:58
4 Machała Krzysztof 1975 Koszęcin 20:28
5 Koza Dawid 1999 Kochanowice 20:55
6 Jarząbek Piotr 1983 Sadów 21:00
7 Koselski Kamil 1986 Lubliniec 21:19
8 Mańka Rafał 1988 Lubliniec 23:20
9 Gomolach Tomasz 1987 Lubliniec 23:38
10 Czichy Andrzej 1964 Tarnowskie Góry 24:22
PK Wyrwa Marcin 1983 Lubliniec 23:08

rowery górskie

1/1 Pawełczyk Zuzanna 1995 Lubecko 28:35
2 Banasik Maciej 1988 Bytom 28:43
3/2 Skopowska Nikola 2002 Tarnowskie Góry 37:48
4/3 Skopowska Klaudia 1970 Tarnowskie Góry 38:51
5 Szraucner Tomasz 2002 Lubliniec 40:51

rowery trekkingowe

1 Gorgoś Marcin 1994 Lubliniec 24:39
2 Walczyk Paweł 1965 Nowe Chechło 26:23
3 Wrzyciel Mateusz 1993 Koszwice 28:00
4 Dziuba Patryk 1995 Lubliniec 30:35
5 Wrzyciel Teodor 1963 Koszwice 30:53
16.06.2017 Run Bingelrade - Buffer/Holandia - 5,2 km
12/1 GOŁEK Diana 00:19:26
170/81 ukończyło  

Bieg wygrany z rekordem trasy.

16.06.2017 Ultra Rzeźnik - 140 km
nu LAKSA Dariusz 15:45:34 na 99 km
41 ukończyło http://czasnabieganie.pl/imprezy,rzez-niewiniatek-na-rzezniku-ultra,artykul,792689,1,12642.html
11.06.2017 Ladiesrun Eindhoven  - Holandia - 10 km
1 GOŁEK Diana 00:39:02
629 ukończyło  

2654 osób w 4 miastach Holandii (Rotterdam, Utrecht, Eindhoven i Groningen). O 12:00 przy 30 stopniowym upale w 4 miastach Holandii i na tych samych dystansach charytatywnie wystartowały same kobiety. Bieg z perypetiami, najpierw na 5 km musiałam czekać aż mi bramę otworzą, chyba ich trochę zaskoczyłam, a potem na punkcie z wodą gdzie nie potrafiłam się przebić przez tłum pędzący w drugą stronę, mimo usilnych starać prowadzącego mnie kierowcy motoru i rowerzysty. Takie przygody to tylko ja mogę mieć :) Wygrałam w Eindhoven i byłam najszybsza w klasyfikacji wszystkich 4 miast razem.

11.06.2017 IV Mazowiecka 15 - Maków Mazowiecki
65 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:19:03
77 ukończyło  
11.06.2017 XI Hunters Grodziski Półmaraton `Słowaka` - Grodzisk Wlkp.
2619/7 DOMAŃSKI Jacek 2:34:49
2684 ukończyło  
10.06.2017 XVI BIeg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna - 4,8 km
4/1 KUZYK Agnieszka 00:17:56
20 ukończyło  
10.06.2017 XI Półmaraton Kietrz
22/9/2 BAJDA Jacek 1:26:11
256/41/1 KASIERSKA Ewa 2:30:55
259/43 ukończyło  
10.06.2017 II Eco Cidry Cross - Radzionków - 10 km
45/18 LAKSA Dariusz 0:46:27 w garniturze
100/11 ROSIŃSKI Zbigniew 0:53:05
115/14/2 CZICHY Barbara 0:55:13
140/19 TWARDZIK Grzegorz 1:00:33
165/37 ukończyło  
09.06.2017 Singeloop Weert /Holandia -5 km
7/1 GOŁEK Diana 00:18:00
230/118 ukończyło  

Udało się poprawić rekord życiowy i pobiec o ponad 40 sekund szybciej niż w ubiegły poniedziałek, a to dzięki w miarę płaskiej trasie prowadzącej uliczkami Weert oraz rywalkom, które dogoniłam dopiero na 3 km. Szkoda, że biegłam bardzo zachowawczo (to przez poniedziałkowe zawody, gdzie ledwo złamałam 19 minut i nie sądziłam, że mogę się zbliżyć do 18 minut) skupiłam się na miejscu a nie na czasie, a biegło mi się tak przyjemnie i lekko, że zejście poniżej 18 minut było w zasięgu, gdybym tylko kontrolowała czas, a nie przeciwniczki :) może następnym razem

09.06.2017 6 etap XVII Grand Prix Małkini - 5,44 km
7 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:27:52
7 ukończyło  

Pomimo spóźnienia na start o 1 godzinę udało się zająć nawet niezłe miejsce ;-)

05.06.2017 GP Żoliborza Cytadela - Warszawa - 10 km
180/1 DOMAŃSKI Jacek 1:00:42
201 ukończyło  
05.06.2017 Bieg Krzepkich - Krzepice - 10 km
14 SOSNOWSKI Tomasz 0:38:46
21/3 KUZYK Agnieszka 0:40:42
23 SKIBA Adam 0:40:55
29 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:47
34 KUCHARCZYK Sławomir 0:47:19
113/22 ukończyło  
05.06.2017 39 Pfingstlaufe Weeze / Niemcy - 5 km
12/2 GOŁEK Diana 00:18:43
158/64 ukończyło  
05.06.2017 Mistrzostwa Śląska w LA - 5000m
6 KALA Adrianna 19:57,05 RŻ
7 ukończyło  
04.06.2017 Maraton Rapa Nui - Wyspa Wielkanocna/Chile
8/3 WALCZEWSKI Michał 03:41:10
84 ukończyło  

Wiatr 40km/h ,wilgotność 89% temperatura 23C i masa podbiegów i zbiegów. Chile to 59 kraj w którym wystartował zawodnik Mety, a sama Wyspa Wielkanocna to prawdziwy koniec świata. Znajduje się w odległości 2078 km od najbliższej zamieszkanej wyspy i 3600 km od brzegów Chile.

04.06.2017 Tyski Triathlon - 0,5 km  / 24 km  / 5 km
52/8 POLKO Roman 00:11:12 00:01:36 / 00:49:07 00:01:24 / 00:25:24 01:28:43
100 ukończyło  
03.06.2017 44 Jesenická Šedesátka /Czechy
27 DROŹDZIK Paweł 08:16:27
47 ukończyło  
02-03.06.2017 Kwietny Bieg - Lisowice - 24 godz
19 KUBISZ Tomasz 116,272 km
28/2 Gim BENSZ Sławomir 104,104 km
32 ROSIŃSKI Zbigniew 101,400 km
34/4 TOMASZEWSKA Izabela 101,400 km RŻ
36 KMIEĆ Mateusz 100,048 km RŻ
46 CHŁOPAŚ Artur 81,120 km RŻ
49/3 Gim KUBISZ Konrad 74,360 km RŻ
52 LANCMAN Grzegorz 71,656 km
63 BAMBYNEK Andrzej 62,192 km RŻ
65/12/1SP KWOKA Julia 60,840 km RŻ
87 PATERAK Robert 50,024 km RŻ
272 ROSIŃSKI Łukasz 10,816 km
341 KUBISZ Karol 2,704 km
371/154 sklasyfikowano  
03.06.2017 Maraton Mazury - Gałkowo
174/25/1 KASIERSKA Ewa 05:27:08
176/25 ukończyło  
03.06.2017 1 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty - Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej - 10 km
88 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:51:22
140 ukończyło  
03.06.2017 Bieg Azotowy - Kędzierzyn-Koźle - 10 km
12/3 GRZYWNA Grzegorz 0:39:42
165 ukończyło  
03.06.2017 Bieg Ursynowa - Warszawa - 5 km
1755/3 DOMAŃSKI Jacek 0:28:34
2247 ukończyło  
28.05.2017 Pętla Rudnicka - Rudniki - 13,3 km
45/11 PIETRZOK Patryk 1:05:28
70/9/3 MŁYNARSKA Mariola 1:14:14
112/19 ukończyło  
28.05.2017 I Bieg o Kwiat Różanecznika - Pawełki - 5,5 km
2 SOSNOWSKI Tomasz 0:20:27
6 KUBISZ Tomasz 0:23:34
13/2 KUBISZ Dorota 0:26:30
18 RYSZKA Krzysztof 0:28:29
29 BAMBYNEK Andrzej 0:33:18
34 ULFIK Florian 0:36:12
38/14 ukończyło  
Dzieci 9-12 lat - 500 m
3 WYRWA Jakub 0:02:41
4/1 RYSZKA Kornelia 0:02:52
5/1 ukończyło  
28.05.2017 III Bieg "Szlakiem Pluderskich Stawów" - 3.3 km  
2 KMIEĆ Mateusz 0:11:26
32 PATERAK Robert 0:14:58
84 ukończyło  
NW
5 BENSZ Sławomir 0:23:50
12 ukończyło  
27.05.2017 Triathlon Sieraków - 1,9 km  / 88 km  / 21,1 km
574/29/1 CZICHY Barbara 00:43:51 00:06:41 / 03:19:54 00:03:17 / 02:12:50 06:26:33 RK
633/41 ukończyło  
27.05.2017 Triathlon Sieraków - 0,95 km  / 45 km  / 10,5 km
205/52 MALUK Tomasz 00:20:25 00:04:38 / 01:14:40 00:02:14 / 00:46:50 02:28:47
226/24 JANKLOWSKI Mateusz 00:20:23 00:04:24 / 01:16:45 00:02:15 / 00:45:57 02:29:44 RŻ
247/27 MAKOWSKI Szymon 00:18:08 00:05:07 / 01:14:37 00:01:53 / 00:51:03 02:30:48 RŻ
429/98 JANKLOWSKI Michał 00:18:23 00:06:13 / 01:19:24 00:02:42 / 00:52:14 02:38:56
629/131 WILK Michał 00:19:56 00:05:13 / 01:24:36 00:02:19 / 00:55:40 02:47:44
686/64 SUKIENNIK Jakub 00:25:47 00:05:00 / 01:20:02 00:02:28 / 00:57:24 02:50:41
1103 ukończyło
27.05.2017 XI Bieg Parafialny św. Urbana - Strzebiń -10 km
12/4 KUBISZ Tomasz 0:43:23
25/1 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:46:52 RŻ
26/6/1 KUBISZ Dorota 0:47:02
27/6 CHŁOPAŚ Artur 0:47:11
40/7/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:50:01
55/13/3 FOKCZYŃSKA Ewa 0:56:39
59/15 ukończyło  
27.05.2017 Piątka z Paderewskim - Warszawa - 5 km
45 DOMAŃSKI Jacek 0:29:55
49 ukończyło  
25.05.2017 18 Heiligenberger Schlosslauft /Niemcy - 10,6 km
28/6 SZUKALSKI Grzegorz 0:46:01
263 ukończyło  
21.05.2017 Mariekenloop - Nijmegen/Holandia -10 km
3/1 GOŁEK Diana 00:40:46
1956/690 ukończyło  
21.05.2017 Bieg Lwa - Tarnowo Podgórne - 21.1 km
1167/256/6 KASIERSKA Ewa 02:29:15
1239/297 ukończyło  
21.05.2017 Royal Windsor - Anglia - 10 km
80/6 ZIORA Daniel 00:54:43
273 ukończyło  

Rozgrywany razem z Royal Half Marathon Windsor. Tym razem startowalem na 10km to pierwsza "dycha" od czasu BoNK. Po urazie kolana juz prawie ani sladu cieszy powrot do biegania.

21.05.2017 Polska Biega w Krupskim Młynie - 5 km
2 KMIEĆ Mateusz 0:18:25
10 ŚWIERC Krystian 0:22:06
16/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:06
29/9 ukończyło  
Rolki - dzieci -450 m
1 BENSZ Sławomir 0:01:13
5 ukończyło  
Nordic Walking - 1.9 km
5 BENSZ Sławomir 0:13:02
18 ukończyło  
20.05.2017 Pętla Wieluńska - 2500m
1 KUZYK Agnieszka  
27 ukończyło  

Na rehabilitację Wiktorii Janczyk zebraliśmy 350 zł

startowało 96 osób
WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/images/20170520_Lubliniec_42KM.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/20170520_Lubliniec_21KM.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/20170520_Lubliniec_1000M.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/20170520_Lubliniec_500M.pdf

Zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipPAfmzbq2flXmlP2IGPL7id94Mv-TauQ5AjBnQZfTU-jAtTjOnrt5ilxcckXWtxLg?key=d2JSTDg3c0c2MndfbkxITWNESGd3MGtDV0pNd25B
https://photos.google.com/share/AF1QipPcxbFE-rUqOTNnitzo0A1P0z771HSbZCbMLENdk5tFI5YjfrAN9mMAQN2ipvPNog?key=YlhwTS1jSlpxRHMtTm9sWG1mVU9zSWRIQ2RBZEZB

20.05.2017 Sky Tower Run -Wrocław - 49 pieter
618/90 WIATR Sławomir 00:11:49
760 ukończyło  
20.05.2017 VI Tarnogórski Bieg Przełajowy - 10 km
10/2/2 GRZYWNA Grzegorz 0:40:56
122/10/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:54:11
220 ukończyło  
19.05.2017 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Półmaratonie Górskim o Puchar Komendanta Głównego Policji - Ostre-Dolina Zimnika-Gmina Lipowa
10/2 BAJDA Jacek 1:50:51
13/9 KMIEĆ Mateusz 1:56:18
24/9 KOBYLIŃSKI Tomasz 2:01:41
104 ukończyło  
Drużynowo 2 miejsce
18-19.05.2017 Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Spała

SPRINT
Kat Juniorki
13. Rosińska Aleksandra 2,1 km 12 PK czas 13,57 na 20
Kat Weterani
3.Arkadiusz Rosiński 2,9 km 16 PK czas 15,55 strata 16,37 na 21

KLASYK
Kat K16
3. Rosińska Aleksandra 4,4 km 8 PK czas 1:06,05 na 4
Kat M45
2.Arkadiusz Rosiński 7,1 km 15 PK czas 1:05,01 strata 17,34 na 11

14.05.2017 Półmaraton Białystok
2270/3 DOMAŃSKI Jacek 2:19:15
nu GOŁEK Diana  
2634 ukończyło  
14.05.2017 VIII Działoszyńska Dziesiątka - 10 km
33/9 SKIBA Adam 0:40:51
57/4/1 KUZYK Agnieszka 0:42:59
168/16/4 MŁYNARSKA Mariola 0:53:46
222/38 ukończyło  
13.05.2017 IX Ogólnopolski Supermaraton - Ozorków - 50 km
12 RUTA TADEUSZ 04:38:18
34 ukończyło  
13.05.2017 XVIII Długodystansowy Rajd na Orientację - Dąbrówka k.Radzymina -
11 ROSIŃSKI Arkadiusz 07:50:50 limit 8 godz. PK zaliczane dowolnie o róznej wartości punktowej.
48 ukończyło  
13.05.2017 XV Bieg Skawiński - 10 km
188/4 GREZEL Andrzej 00:42:36
925 ukończyło  
13.05.2017 Bieg Wszystkich Narodów - Londyn - 5 km
24 ZIORA Daniel 00:26:53
86 ukończyło  
13.05.2017 Bieg w Szałszy o 100 Nagród - 10 km
102/16/6 TOMASZEWSKA Izabela 00:50:19
132/27/1 CZICHY Barbara 00:53:29
269/107 ukończyło  
13.05.2017 Runmageddon Rekrut - Wrocław - 6 km
31/1 w fali GRZYWNA Grzegorz  
3109 ukończyło  
10.05.2017 GP Żoliborza Plaża - Warszawa - 10 km
197/1 DOMAŃSKI Jacek 0:59:47
228 ukończyło  
08.05.2017 Klasyk Annogórski - Leśnica - 80 km
118/29 SZRAUCNER Mirosław 2:38:17
220 ukończyło  
Leżę w kraksie na zjeździe - ale kończę:)
07.05.2017 Wings for Life
Melbourne/Australia
7/3 w Australii - 165/16 na świecie GOŁEK Diana 51,85 km RK
2892/1388 w Australii - 86169/38962 na świecie startowało  

51,85 km, co daje średnia prędkość 4:16/km, po drodze życiówka w maratonie 2:58:27 (druga połowa szybsza od pierwszej :) )....Chociaż przegrałam w Melbourne z 2 Rosjankami (świetnie biegające bliżniaczki Nurgaliev, jedna z nich wygrała jeden z najcięższych biegów ultra - Comrades Marathon) oraz 4 mężczyznami na  2 892 startujących. Na świecie 16 kobieta, 165 open na 86 169 startujących, więc jestem bardzo zadowolona z biegu. Trasa ciężka, pofalowana, na zmianę zbiegi lub podbiegi, ale biegło mi się bardzo dobrze.
Pozdrawiam Diana
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/dominika-stelmach-wygrywa-wings-life-world-run-bartosz-olszewski-drugi-ale-najlepszy#.WRIaktLyipo

07.05.2017 Maraton Juranda - Szczytno
67/3 RUTA TADEUSZ 03:40:39
222 ukończyło  
07.05.2017 Maraton Lubelski
586/62/1 KASIERSKA Ewa 05:28:33
601/64 ukończyło  
06.05.2017 Jurassic Forest Run - Ligota Murowana - 5 km
1 KMIEĆ Mateusz 0:20:25
41 ukończyło  

Trasa leśna po terenach jury krakowsko - częstochowskiej stąd liczne i długie podbiegi.

06.05.2017 Bieg po Trowie - Tworóg - 10 km
19 KUBISZ Tomasz 0:43:09
42 KUCHARCZYK Sławomir 0:46:25
72/6 KUBISZ Dorota 0:50:23
122/16 CZICHY Barbara 0:54:50
251/84 ukończyło  
500 m
3 KWOKA Julia 0:02:13
3 KUBISZ Konrad 0:01:54
06.05.2017 Półtuski Półmaraton Leśnika
27/3 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:54:00
35 ukończyło  

Organizacja biura do bani, za to trasa biegu perfekcyjnie obstawiona

06.05.2017 Biegi Uliczne o Różę Olesna - 5 km
18 SOSNOWSKI Tomasz 0:17:51
29 SKIBA Adam 0:19:02
35 BAJDA Jacek 0:19:23
55 KOZA Piotr 0:20:16
60 GREZEL Andrzej 0:20:43
129 PIETRZOK Patryk 0:23:52
237 ukończyło  
06.05.2017 ParkRun Opole # 100 - 2gie urodziny - 5 km
33 PATERAK Robert 0:23:06
38 SMOLIŃSKI Sławomir 0:23:44
106 ukończyło  
03.05.2017 Bieg Konstytucji - Warszawa - 5 km
1106/305 RYSZKA Krzysztof 0:24:26
3429/7 DOMAŃSKI Jacek 0:31:46
4263 ukończyło  
03.05.2017 II Tarnogórski Półmaraton
140/15 TOMASZEWSKA Izabela 01:47:31
182/21/1 CZICHY Barbara 01:53:17
290/60 ukończyło  
03.05.2017 Bieg w Rocznicę Konstytucji 3 Maja - Dobrodzień - 10 km 
2 PATERAK Robert 00:51:25
03.05.2017 X Bieg Bez Granic - Racibórz - 10 km
675/4610 WOŹNICA Robert 01:12:43
679 ukończyło  
02.05.2017 V Bieg Flagi - Warszawa - 10km
4/3 DULSKI Daniel 0:33:21
51/4/3 KALA Adrianna 0:40:54 RŻ
644/2 DOMAŃSKI Jacek 1:04:10
677 ukończyło
02.05.2017 V Bieg Flagi - Warszawa - 10km
4/3 DULSKI Daniel 0:33:21
51/4/3 KALA Adrianna 0:40:54 RŻ
644/2 DOMAŃSKI Jacek 1:04:10
677 ukończyło
02.05.2017 W Święto Flagi - Bieg Orła w Kuwejcie

http://www.rmf24.pl/fakty/news-polska-flaga-z-helu-trafila-na-giewont-wielki-sukces-akcji-r,nId,2388798 godz 8:21 o naszej akcji

Gdzieś w południowo-zachodniej Azji, na północno-zachodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej o poranku wykryto równomierne ruch tektoniczne …. to żołnierze Polskiego Kontyngentu Wojskowego w biało-czerwonych koszulkach wspólnym porannym treningiem wraz z żołnierzami koalicji, mocnym akcentem, pokazali że 2 maja w Polsce jest świętem „FLAGI”. Flaga Biało Czerwona na początku ugrupowania biegowego, biegacze w biało-czerwonych koszulkach … można było „poczuć” w okolicy siłę i moc… biało-czerwonego koloru…
Wspólny trening na trzech różnych dystansach - 2km…5km…i 10km, o 6:30 naszego czasu czyli 5:30 czasu w Polsce przebiegł w spokojnej radosnej atmosferze koleżeńskiego spotkania, bez czasowej rywalizacji. Tym razem wszyscy byli zwycięzcami…biegowo uczcili „Święto Flagi” ….
WKB Meta też tam była, koszulki zabezpieczyła….
Przedstawiciel klubu robił zamieszanie i tak już to zostanie…tam gdzie biega i organizuje coś WKB META jest zawsze feta…
…”Wy już wiecie kto ?” …

01.05.2017 Klasyk Beskidzki - Łosie k/Krynicy Zdrój - 58 km
162/31 SZRAUCNER Mirosław 1:53:32
374 ukończyło  
Leżę w kraksie na zjeździe - ale kończę:)
01.05.2017 V Jeleniogórska Dziesiątka - 10 km
20/1/1 GOŁEK Diana 00:39:55
333/106 ukończyło  
01.05.2017 V Półmaraton Jeleniogórski
21/7 KULIŃSKI Tomasz 1:31:50
97/33 KUBISZ Tomasz 1:47:24
145/19/5 KUBISZ Dorota 1:54:20
191/13 ROSIŃSKI Zbigniew 2:02:57
230/41 ukończyło  
01.05.2017 35 Krapkowicki Bieg Uliczny - 10 km
95/8 DROŹDZIK Magdalena 00:42:36
674/182 ukończyło  
01.05.2017 Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - Lisowice - 10 km
5/1 SOSNOWSKI Tomasz 0:39:17
62/17 CHŁOPAŚ Artur 0:51:29
78/12/3 TOMASZEWSKA Izabela 0:53:40
89/14 STALMACH Leszek 0:55:24
125/10 ULFIK Florian 1:06:20
134/36 ukończyło  
800 m
2 KWOKA Julia 0:03:31
01.05.2017 Sparkasse Bodensee - Uberlingen/Niemcy - 10km
37/5 SZUKALSKI Grzegorz 0:42:034
230 ukończyło  
01.05.2017 Runmageddon Hartcore - Myślenice - 21 km
72 GRZYWNA Grzegorz 4:19:04
845 ukończyło  

Zostałem Weteranem Górskiego Runamgeddonu (statuetka) oraz  3x Weteranem Runamgeddonu, w tej części roku żegnam się z tą imprezą, do sierpnia , za rok startuję w Ultra czyli dwa razy hardcore

01.05.2017 XV Pólmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży
52/15 DROŻDŻAL Maciej 1:43:17
124 ukończyło  
30.04.2017 16 PZU Cracovia Maraton
1632/20/16 RUTA TADEUSZ 03:41:26
5357/900/10 KASIERSKA Ewa 05:07:05
5614/991 ukończyło  
30.04.2017 RuneXtreme Ledwie Dycha - Góra Szybowcowa - 10 km
Mężczyźni
37/12 KUBISZ Tomasz 0:54:55
93/7 ROSIŃSKI Zbigniew 1:09:25
108/38 STASICZEK Jan 1:14:21
120 ukończyło  
Kobiety
11/2 KUBISZ Dorota 1:03:13
48 ukończyło  
30.04.2017 Run Toruń - 10 km
71/18 SKIBA Krzysztof 0:40:10
72/19 SKIBA Adam 0:40:13 RŻ
470/191 DROŻDŻAL Maciej 0:47:56
1701/5 DOMAŃSKI Jacek 1:11:13
1739 ukończyło  
30.04.2017 IV Bieg Jurajskich Ścieżek - Żarki
10 km
4/4 KMIEĆ Mateusz 0:37:54
85 ukończyło  
15 km
45/10 KUCHARCZYK Sławomir 1:10:17
108 ukończyło  
29.04.2017 Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 m - Rybnik
10 GOŁEK Diana 38:30,61
15 startowało  
29.04.2017 8 Wiosenny Biathlon IPA - Chorzów
24 WOŹNICA Robert Bieg, strzelanie, rzut granatem, pompki, brzuszki, skok w dal z miejsca
42 ukończyło  
29.04.2017 Runmageddon Classic - Myślenice - 14 km
19 GRZYWNA Grzegorz 2:20:24
839 ukończyło  
28.04.2017 IX Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach -  Częstochowa -  6 km  
57 PATERAK Robert 00:38:08 debiut w umundurowaniu
93 ukończyło  
28.04 - 07.05.2017 Zgrupowanie Sportowe - Szklarska Poręba

30 osób uczestniczy w zgrupowaniu, które odbywa się w mekce polskiej lekkiej atletyki. Oprócz treningów i wędrówek po Karkonoszach i Górach Izerskich, czekają nas 4 starty. Znajomych zapraszamy do odwiedzenia nas w http://gorniczastrzecha.pl/
https://photos.google.com/share/AF1QipOieiAK04sHN6ItYLAc39mgY7hhNfHqZyM2yu5PzsgI1AnyJs6cZJjoOZEM3QnTkg?key=ZHJXTlRNcFV4Y29LNGZabVdUU2owd3pzV3dwYnBn

27 - 29.04.2017 V Memoriał im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego - Kraków

Tradycyjnie, zawodnicy walczyli o punkty w trzech konkurencjach - strzelaniu, pływaniu i biegu przełajowym. Metę reprezentowali Jacek Bajda i Krzysztof Koselski, który w swej kategorii wywalczył 3 miejsce.

23.04.2017 Vienna City Marathon / Austria
4739/291 POLKO Roman 04:28:59
6320 ukończyło  
23.04.2017 Orlen Warsaw Marathon - Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie
320/14/2 KUZYK Agnieszka 3:03:11
577/3 KOCYBA HENRYK 3:13:16
1229/407 KOBYLIŃSKI Tomasz 3:28:48
1915/18 GREZEL ANDRZEJ 3:41:59
4618/405 SZABLICKI Aleksy 4:37:27
5048/1562 JAWORSKI Rafał 4:51:31
5337/746/7 KASIERSKA Ewa 5:09:53
5519/797 ukończyło  

Był to 200 maraton Ewy!!!

23.04.2017 II Cross Ozimski " PagóRace" - Ozimek - 10,9 km 
41/11 PATERAK Robert 0:53:13
139 STALMACH Leszek 1:05:12
191 ukończyło  
23.04.2017 DOZ Maraton Łódzki z PZU
626/10 RUTA TADEUSZ 03:53:59
1281 ukończyło  
22.04.2017 Nocna Dycha - Brzeg - 10 km
137/11/4 DROŹDZIK Magdalena 0:43:29
1025/297 ukończyło  
22.04.2017 II Wiszeńska (za) Dyszka - Ligota Piękna - 10,4km
1 DULSKI Daniel 0:34:45
23/1 KALA Adrianna 0:44:45
152/43 ukończyło  

Bieg odbywał się na trasie przełajowej. W zamian mocnego treningu postanowiliśmy wystartować na zawodach a przy okazji udało nam się wygrać.

22.04.2017 9 Bieg Częstochowski - 10 km
34/6 SOSNOWSKI Tomasz 0:37:42
195/57 WILK Michał 0:44:40
243/74 PATERAK Robert 0:45:39 RŻ
249/58 LATKA Marek 0:45:55
468/140 CHŁOPAŚ Artur 0:49:46
536/116 KOZA Piotr 0:52:00
640/57 STALMACH Leszek 0:53:56
743/19 MACHOŃ Marian 0:56:35
905/168/35 FOKCZYŃSKA Ewa 1:01:16
1018/224 ukończyło  
22.04.2017 Wielka Prehyba - Szczawnica - 43km
411 CZICHY Barbara 7:42:59
538 ukończyło  
21.04.2017 1000 drzew na minutę - Lubliniec

W akcji pod taką nazwą wzieliśmy udział jak i pomagaliśmy Nadleśnictwu Lubliniec ją przeprowadzić.

20.04.2017 Pielgrzymka Biegowa Łódź - Częstochowa

Od godz 4:00 do 17:00 uczestnicy w sztafecie pokonali 135 km. Wśród nich był RUTA TADEUSZ który pokonał na swoich zmianach 44 km.

17.04.2017 121 Boston Marathon

W edycji rozgrywanej korespondencyjnie w Kuwejcie wystartował LIŚNIEWSKI Andrzej pokonując maraton w 5 godz 28 min

BIEG Z JAJAMI

17.04.2017 R.

WYNIKI
ZDJĘCIA
https://photos.google.com/share/AF1QipPTh6Ntv4fq1aRgqq0c9IhesTl67T-KiVkqSVJrkg5hqWLeOojtDGGNpf--CfT74g?key=YmxfMkVRYjVtV1o3Y0ZyYzZUZ1dVUThiQXUxRUdR

W zawodach wzięły udział 92 osoby, oraz 36 kibiców. Stłuczono 2 jajka. Na rehabilitację dla 6-letniej Ady zebrano 350 zł (http://dandy-walker.org.pl/podopieczny/63.ada) . Wydano 750 jaj. Przy organizacji pracowali m.in. radni: Zbigniew Rosiński, Stanisław Miluk oraz Adam Richter.

15.04.2017 Jurajski Bieg Wielkanocny - Olsztyn - 10 km
1 GRZYWNA Grzegorz 00:39:34
33 ukończyło  
 
12.04.2017 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Biegach Przełajowych - Winów - 3 km
7 BAJDA Jacek 00:12:29
12 ukończyło  
Grupa pow. 35 lat

Bieg „MARYNARSKA DYCHA” im adm. Floty Andrzeja KARWETY – pamięci Żołnierzy, Funkcjonariuszy i Załogi Samolotu którzy zginęli 10.04.2010 r.

 

9 kwietnia br. na starcie biegu pamięci Żołnierzy, Funkcjonariuszy i Załogi Samolotu którzy zginęli 10.04.2010 r., stanęło 65 zawodników. Była to druga edycja biegu organizowanego w Polsce przez Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce oraz Wojskowy Klub Biegacza META w Lublińcu, a pierwsza edycja  Polskim Kontyngencie Wojskowym OIR Kuwejt.

Bieg miał międzynarodową formułę i do rywalizacji stanęli ramię w ramię żołnierze z Polski, USA 
i Włoch. Start nastąpił punktualnie o godzinie 8.30 czasu lokalnego. Uczestnicy w trudnych warunkach atmosferycznych – temperatura przekraczała 35 stopni Celsjusza- mieli do pokonania pętlę o długości 10 km. Trasa wiodła ich wokół lotniska i posiadała zróżnicowanie terenu. Co kilometr uczestnicy mogli korzystać z punktów wodnych, co w takiej temperaturze jest bardzo ważne. Szybko rosnąca temperatura sprawiła, że bieg kończył się już w 40- sto stopniowym upale.

KLASYFIKACJA OPEN:

1.     Adam FIDO (POL) : 37 min. 45 sek.

2.     Marco DELUCA (ITA) : 37 min. 55 sek.

3.     Marek MASTALERZ (POL) : 40 min. 05 sek.

KLASYFIKACJA KOBIET:

1.     Melissa DAWIDION (USA) : 51 min. 50 sek.

2.     Kamila MIKUŁA (POL) : 54 min. 00 sek.

09.04.2017 MP XXX Ślężański Mnich - 3x18km
298/82 SZRAUCNER Mirosław 01:25:48
763 ukończyło  
Po amatorach na dwóch dystansach  mini 1x18km i maxi 3x18km startowali zawodowcy, później elita kobiety(3x18km) i mężczyźni(6x18km) Chciałem przepalić nogę i sprawdzić gdzie jestem po zimie, wynik średni ale czas i średnia po górkach dla mnie rewelacja. Średnia 37,8 km/h i tu jest extra, bo ponad minutę lepiej jak elita kobiet (wygrała Agnieszka Skalniak z Astany) i szybciej jak elita mężczyzn na półmetku (jednak amatorzy to zapieprzają od startu do mety:) Idzie taki gaz, że pierwszą górę po starcie pokonaliśmy przy 30 km/h , a na rozgrzewce wjeżdżałem tam 20 km/h i stwierdziłem że ciężko:) Na zjazdach do 70 km/h ale tu luzik - odrabiałem. Pierwszą pętlę pojechałem z peletonem szybciej jak zwycięzca dystansu mini, później zabrakło wytrzymałości i siły na bardzo krótkich ale sztywnych podjazdach, na długich jeszcze jakoś szło. I do mety w małych grupkach ale cały czas mocno:) Drugi w amatorach był - jeszcze rok temu zawodowiec - Bartosz Huzarski, straciłem do niego niecałe 10 minut, to mniej jak nasi zawodowcy/klubowicze do elity mężczyzn w półmaratonie:)
08/09.04.2017 10 Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godz - Łódź
open MP   wynik
37 16 SZABLICKI Aleksy 152 239m
38 17 KUBISZ Tomasz 152 554m RŻ
45 18 ROSIŃSKI Zbigniew 146 876m
47/8 19/5 CZICHY Barbara 144 686m RŻ
55 21 RUTA TADEUSZ 138 686m
59/11 22/7 KUBISZ Dorota 136 704m RŻ
69/13 25/8 KASIERSKA Ewa 120 854m
77   KULIŃSKI Tomasz 93 117m
81/16 28/9 sklasyfikowano  
To był szalony bieg z wieloma zwrotami akcji. Nie tylko padł w nim rekord świata, ale i pozostałe wyniki były na światowym poziomie. Na naszych oczach został napisany kawał historii światowego ultrabiegania. Aż 8 osób (najliczniejszy klub) z Mety mogło to obserwować a i samemu rywalizować głownie z dystansem. http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/mistrzostwa-polski-w-biegu-24h-na-zywo-wyniki-zdjecia#.WOqa90WLSpq
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=17461&bieganie
09.04.2017 Super Bieg - Miękinia - 10 km
37/4/3 DROŹDZIK Magdalena 0:42:33
226/68 ukończyło  
09.04.2017 X Półmaraton Dąbrowski - Dąbrowa Górnicza
179/2 KOCYBA HENRYK 1:31:14
181/45 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:32:32
320/4 GREZEL ANDRZEJ 1:38:36
739/75/20 TOMASZEWSKA Izabela 1:51:33 RŻ
1367/265 ukończyło  
 
08.04.2017 MP Ultralong - Dylewska Góra - 6,9 km (+300m) 15 PK
13 ROSIŃSKI Arkadiusz 01:26:45
20 ukończyło  
Klasyfikacja OPEN2 (21)
08.04.2017 - CROSS DUATHLON LEŚNY o Puchar Starosty Lublinieckiego

https://goo.gl/photos/hNzVy5stJzdHfezk8

WYNIKI

WYNIKI CROSS DUATHLON LUBLINIEC 2017 JUNIOR 
MIEJSCE NR ZAW NAZWISKO IMIĘ PŁ. ROK UR. MIEJSCOWOŚĆ KLUB bieg 1km rower 3km bieg 1km
1 5 Rachwalik Radosław M 2001 Kruszyna Kmicic Kruszyna 00:04:17 00:12:00 00:16:24
2 6 Pieniążek Tymon M 2004 Lubliniec Szkola Podstawowa 00:04:16 00:12:16 00:17:15
3 12 Konik Jakub M 2001 Draliny   00:04:36 00:12:14 00:17:49
4 16 Bodora Mateusz M 2003 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:04:43 00:12:13 00:18:02
5 3 Ligocki Mateusz M 2005 Siemianowice Śląskie   00:05:05 00:12:43 00:18:17
6/1 10 Lis Kinga K 2001 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:04:39 00:13:44 00:18:57
7/2 17 Kwoka Julia K 2004 Strzebin WKB META LUBLINIEC 00:04:46 00:13:58 00:19:27
8 14 Kompała Dawid M 2005 Lubliniec SP3 Lubliniec 00:05:20 00:14:51 00:20:18
9 8 Orian Adrian M 2004 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:05:11 00:12:39 00:20:29
10 2 Gniot Patryk M 2008 Zdzieszowice Morsy na koksie 00:04:55 00:15:23 00:20:33
11 9 Lis Bartosz M 2007 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:05:26 00:16:15 00:22:13
12 20 Rzeźniczek Marcin M 2008 Lubliniec sp 1 lubliniec 00:06:11 00:16:24 00:22:22
13/3 7 Orian Marysia K 2009 Zdzieszowice KA KOZIOŁEK/ LUKS ROSPONDEK 00:06:12 00:16:00 00:22:23
14 4 Janik Piotr M 2007 Lubliniec   00:05:21 00:16:27 00:22:42
15 11 Koselski Kacper M 2009 Lubliniec sp 1 lubliniec 00:05:23 00:16:52 00:23:01
16/4 18 Pradella Monika K 2007 Lubliniec   00:06:30 00:19:16 00:28:08
17 19 Pradella Bartosz M 2008 Lubliniec Szkola Podstawowa 00:06:37 00:19:23 00:28:11
18 1 Wyrwa Jakub M 2008 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:06:36 00:18:14 00:28:40
19 21 Kowalski Szymon M 2006 Tarnowskie Góry 5.pułk chemiczny 00:07:49 00:23:55 00:33:00
20 22 Kobyliński Maciej M 2012 Zabrze WKB META LUBLINIEC 00:09:42 00:31:46 00:43:21
21 15 Kompała Szymon M 2008 Lubliniec SP3 Lubliniec 00:06:43 00:21:46 00:24:39
WYNIKI CROSS DUATHLON LUBLINIEC 2017 OPEN
MIEJSCE NR ZAW NAZWISKO IMIĘ PŁ. ROK UR. MIEJSCOWOŚĆ KLUB bieg 3km rower 7km rower 14km rower 21km bieg 3km
1 42 Bik Miłosz M 1988 Częstochowa   00:11:01 00:25:41 00:40:36 00:56:03 01:07:24
2 31 Całek Mateusz M 1991 Jastrząb SP-Bikes Sportowy Poraj 00:10:34 00:25:46 00:41:40 00:58:00 01:08:32
3 29 Ligocki Tomasz M 1969 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team Duathlon Team 00:10:44 00:26:15 00:41:52 00:57:22 01:09:29
4 26 Grycman Kazimierz M 1972 Ciechowice   00:10:39 00:26:43 00:43:10 00:59:54 01:11:47
5 21 Czerwik Tomasz M 1974 Biała Estile Racing Team 00:12:31 00:27:58 00:43:49 01:00:32 01:13:58
6 3 Pałubski Daniel M 1972 Lubliniec OLGADENT LUBLINIEC 00:11:35 00:28:11 00:45:02 01:02:16 01:14:12
7 36 Maluk Tomasz M 1979 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:11:44 00:28:29 00:45:15 01:02:21 01:15:04
8 17 Lach Rafał M 1985 Kędzierzyn_Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:11:47 00:28:25 00:45:11 01:02:29 01:15:53
9 7 Michalik Grzegorz M 1975 Częstochowa Zmorsowani Częstochowa 00:11:40 00:28:56 00:46:03 01:04:10 01:17:00
10 20 Orian Piotr M 1971 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:11:32 00:29:19 00:48:00 01:06:53 01:18:48
11 34 Jakubiec-Lenart Roman M 1979 Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:11:50 00:28:58 00:46:04 01:05:02 01:19:31
12 14 Włoch Michał M 1993 Puszczew Zabiegani Częstochowa 00:11:41 00:30:09 00:48:52 01:07:48 01:20:10
13/1 33 Kuczyńska Kinga K 1993 Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:13:06 00:31:45 00:50:58 01:10:02 01:23:43
14 2 Wyrwa Marcin M 1980 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:14:11 00:32:41 00:51:29 01:10:58 01:25:31
15 39 Pieniążek Artur M 1976 Miłakowo Autsajder 00:11:44 00:31:37 00:51:40 01:12:10 01:26:20
16 5 Pala Jerzy M 1959 Częstochowa   00:14:27 00:33:11 00:52:13 01:12:20 01:26:55
17 22 Wełyczko Michał M 1990 Lubliniec Spartakus 00:11:36 00:32:30 00:52:42 01:14:00 01:27:14
18 40 Konik Andrzej M 1978 Dobrodzień   00:11:49 00:32:12 00:52:58 01:14:32 01:27:32
19 24 Koselski Roman M 1976 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:14 00:33:07 00:53:20 01:14:01 01:27:57
20 30 Kruk Grzegorz M 1969 Częstochowa PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 00:12:33 00:32:36 00:52:29 01:13:44 01:28:17
21 28 Zimarman Adrian M 1981 Zdzieszowice   00:15:01 00:33:33 00:52:12 01:13:11 01:28:47
22 41 Stępień Mariusz M 1981 Siemianowice Śląskie V PUŁK CHEMICZNY 00:16:10 00:34:29 00:52:57 01:13:19 01:29:01
23 43 Maliszewski Ireneusz M 1978 Tarnowskie Góry 5.pułk chemiczny 00:12:55 00:32:33 00:52:52 01:14:15 01:29:46
24 16 Giet Adam M 1968 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle 00:12:56 00:33:20 00:54:21 01:16:29 01:31:08
25 25 Delekta Daniel M 1974 Lubliniec   00:15:36 00:34:19 00:53:31 01:13:47 01:31:36
26 11 Mazur Krzysztof M 1992 Częstochowa City Cross Częstochowa 00:12:09 00:33:06 00:55:19 01:18:26 01:34:25
27/2 19 Orian Anna K 1975 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:14:42 00:34:53 00:56:09 01:18:22 01:35:18
28 6 Tokarz Łukasz M 1999 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:43 00:34:41 00:56:51 01:19:49 01:36:59
29 45 Jankowski Paweł M 1983 Truskolasy   00:13:07 00:38:09 00:58:18 01:22:16 01:36:59
30 38 Rachwalik Krzysztof M 1991 Kruszyna 1991 00:12:32 00:32:16 00:53:23 01:22:16 01:39:36
31 37 Chłopaś Artur M 1973 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:51 00:36:03 00:59:32 01:25:25 01:39:47
32/3 27 Gniot Katarzyna K 1980 Zdzieszowice   00:13:55 00:35:38 00:58:59 01:23:48 01:39:56
33 44 Stasiczek Jan M 1975 Chorzów WKB META LUBLINIEC 00:14:36 00:36:01 00:58:10 01:25:03 01:41:19
34 1 Wręczycki Łukasz M 1989 Lubliniec   00:14:25 00:36:32 00:59:37 01:24:48 01:42:41
35 35 Bambynek Andrzej M 1974 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:14:44 00:36:43 01:01:14 01:26:38 01:43:02
36 32 Florian Ulfik M 1948 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:19:03 00:43:06 01:05:46 01:30:49 01:49:29
37/4 12 Pawelak Joanna K 1971 Blachownia   00:17:37 00:42:26 01:07:31 01:33:51 01:52:25
38/5 10 Borek Jadwiga K 1979 Kędzierzyn-Koźle Klub Sportowy Koziołek 00:17:30 00:43:06 01:08:40 01:34:37 01:52:27
39 18 Zając Tomasz M 1971 Lubliniec   00:17:01 00:36:59 #N/D! #N/D! #N/D!
08.04.2017 Bieg Europejski - Gniezno - 10km:
20/12 DULSKI Daniel 0:33:18
191/11/6 KALA Adrianna 0:41:47 RŻ
1361/6 DOMAŃSKI Jacek 0:04:23
1439 ukończyło  
 
08.04.2017 Runmageddon Classic - Gdynia
27/1 w fali GRZYWNA Grzegorz 1:05:42
3280 ukończyło  
 
02.04.2017 Maraton Dębno - Mistrzostwa Polski Kobiet
Miejsce MP   Meta 10 km 15 km 21 km 25 km 30 km 40 km
63/10/10 6 GOŁEK Diana 03:01:48 RŻ 0:43:10/19 1:04:49/19 1:31:13/17 1:47:54/15 2:09:42/13 2:52:57/11
64/11/1 7 KUZYK Agnieszka 03:02:03 0:40:48/16 1:01:44/16 1:27:46/15 1:44:53/13 2:06:58/12 2:52:09/10
1455/493   WALCZEWSKI Michał 04:20:06            
    ukończyło              
Świetny występ naszych Pań. Brawo, brawo, brawo. Agnieszka zwyciężyła w MP nauczycieli.
02.04.2017 16 Cross Wiosenny - Rybnik - 15 km
71 WOŹNICA Robert 02:24:03
220 ukończyło  
 
02.04.2017 XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”
1521/122 STELMACH Leszek 2:20:34
1598/268/85 FOKCZYŃSKA Ewa 2:24:56
1725/344 ukończyło  
02.04.2017 InterContinental Tower Run - Warszawa - 959 schodów
98 DOMAŃSKI Jacek 0:11:30
111 ukończyło  
 
01.04.2017 37 Rudzki Bieg 12-godz - Ruda Śl.
81/16 KASIERSKA Ewa 81 751m
90/17 ukończyło  
 
01.04.2017 DRAMAtyczna Siódemka - Tarnowskie Góry - 7 km
10/3 GRZYWNA Grzegorz 0:31:28
157 ukończyło  
 
01.04.2017 II Bieg Przełajowy MARYNARSKA DYCHA im. admirała floty Andrzeja Karwety - Ustka - 10 km
69/16/27 KOSELSKI Kamil 0:55:03
164/7 MŁYNARSKI Zygmunt 1:10:07
209/95 ukończyło  
26.03.2017 Venloop - Venlo/Holandia - 10 km
39/1 GOŁEK Diana 00:37:49
5646/2495 ukończyło  
Po wielu latach udało się wygrać ten prestiżowy bieg. Jeden z największych w Holandii. Na mecie zameldowałam się jako pierwsza kobieta, a przed mną było 38 mężczyzn, a ponad 5000 osób za mną. Nad druga kobieta miałam minutę przewagi.
26.03.2017 12 PZU Półmaraton Warszawski
342/73 SOSNOWSKI Tomasz 1:24:17
541/115 KMIEĆ Mateusz 1:27:17
850/170 GRZYWNA Grzegorz 1:29:53
978/262 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:31:09
2043/856 ŁUKASIK Błażej 1:38:10
5783/69 RUTA TADEUSZ 1:53:22
6760/403 POLKO Roman 1:56:54
8879/2464 RAZIK Jacek 2:06:08
10946/14 DOMAŃSKI Jacek 2:20:57
11665/3007/19 KASIERSKA Ewa 2:33:18
12180/3263 ukończyło  
 
26.03.2017 IV Lubliniecki Półmaraton Nording Walking
23/7 RYSZKA Krzysztof 02:41:20 + 2 min kary
59 sklasyfikowano  
 
Bieg Urodzinowy Cypriana - 3 km

Cyprian Budny został przyjęty w poczet członków klubu. Uczestnicy biegu na jego rehabilitację zebrali 1250 zł
https://goo.gl/photos/taX8eyMJ6LGAc72n6
https://photos.google.com/share/AF1QipM4qF5zNO4-OoxiNMIOz76rctwSP0-66aUt5SBoAe7uDHJFwVLWmWShvxK-Q0qdtQ?key=MDAxNWp6dDdGRURXbUdsc0VpVUpFZXc1eDh1T253

M-ce Nazwisko imię Klub rocznik czas
1 Świerc Krystian WKB Meta Lubliniec 1987 11,56
2 Fokczyński Wojciech WKB Meta Lubliniec 2001 11,58
3 Kubisz Konrad WKB Meta Lubliniec 2003 12,11
4 Kubisz Tomasz WKB Meta Lubliniec 1976 12,12
5 Rosiński Łukasz WKB Meta Lubliniec 1983 12,12
6 Latka Marek WKB Meta Lubliniec 1990 12,17
7 Lancman Grzegorz WKB Meta Lubliniec 1969 12,21
8 A. Szymon Lubliniec 1999 12,23
9 Stasiczek Jan WKB Meta Lubliniec 1975 12,44
10/1 Kubisz Dorota WKB Meta Lubliniec 1977 12,58
11/1 Młynarska Mariola WKB Meta Lubliniec 1971 12,58
12 Koselski Dominik Lubliniec 2004 13,09
13/3 Koselska Dominika Lubliniec 1986 13,22
14 Koselski Kamil WKB Meta Lubliniec 1986 13,23
15 Lis Bartosz WKB Meta Lubliniec 2007 14,07
16/4 Kwoka Julia WKB Meta Lubliniec 2004 14,21
17 Ryszka Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1972 14,39
18 Koselski Kacper SP 1 Lubliniec 2009 14,46
19 Koselski Roman WKB Meta Lubliniec 1976 14,47
20 Młynarski Zygmunt WKB Meta Lubliniec 1966 15,03
21 Pytel Roman WKB Meta Lubliniec 1964 15,42
22/5 Fokczyńska Ewa WKB Meta Lubliniec 1974 15,46
23/6 Stasiczek Maryla SP 59 Katowice 2004 16,18
24 Ulfik Florian WKB Meta Lubliniec 1948 16,28
25 Budny Cyprian WKB Meta Lubliniec 1999 18,03
26 Tobiasz Mirosław   1970 18,04
27/7 Milak Urszula   1971 18,05
28/8 Skruszewicz Alicja Lubliniec 2000 18,05
29/9 Skruszewicz Katarzyna Lubliniec 1974 18,06
30 Wyrwa Jakub WKB Meta Lubliniec 2008 18,55
31 Wyrwa Marcin WKB Meta Lubliniec 1980 19,03
32 Filipczyk Paweł SP Ligota Woźnicka 2008 19,12
33/10 A. Sylwia Lubliniec 1973 19,17
34 Lipa Michał Ciasna 2003 20,18
35 Lipa Piotr Ciasna 1976 20,19
36 Szwed Jeremi Lubliniec 2006 21,06
37/11 Otocka Szwed Magdalena Lubliniec 1973 21,07
38/12 Szraucner Ola WKB Meta Lubliniec 2010 22,01
39/13 Szraucner Ewa WKB Meta Lubliniec 1969 22,04
40 Miluk Stanisław WKB Meta Lubliniec 1962 22,06
41/14 Ryszka Kornelia WKB Meta Lubliniec 2008 22,11
42 Kluba Adam SP Ligota Woźnicka 2008 24,11
43 Baczkowski Piotr ZST Tczew 1997 24,16
44/15 Lipa Jolanta Ciasna 1977 24,40
45/16 Baczkowska Mariola Pelpliny 1963 24,41
46 Jaskulski Kamil Lubliniec 2007 24,52
47 Rosiński Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960 24,52
48/17 Pytel Grażyna WKB Meta Lubliniec 1965 24,56
49 Milak Jacek Lubliniec 1969 24,56
50/18 Filipczyk Anna SP Ligota Woźnicka 2011 25,14
51 Kozacki Andrzej SP Ligota Woźnicka 2008 25,27
52/19 Kluba Iwona SP Ligota Woźnicka 2010 25,31
53 Kobyliński Maciej WKB Meta Lubliniec 2012 25,34
54/20 Kuchmistrz Anna WKB Meta Lubliniec 1974 25,35
55 Kobyliński Tomasz WKB Meta Lubliniec 1976 25,35
56/21 Kluba Iwona Czarny Las 1985 25,36
57/22 Filipczyk Bożena Ligota Woźnicka 1979 26,51
58 Kozacki Andrzej Ligota Woźnicka 1967 26,52
59/23 Stasiczek Monika Chorzów 1976 28,08
60/24 Karwot Justyna Chorzów 1983 28,09
61/25 Ryszka Karolina ZSOT Lubliniec 1999 28,26
62 Kuchmistrz Michał WKB Meta Lubliniec 2002 28,28
63 Kubisz Karol WKB Meta Lubliniec 2000 28,31
64 Huson Ireneusz Lubliniec 1963 32,00
65/26 Huson Anna Lubliniec 1993 32,01
66 Andrzej od bębnów     32,17
67/27 Trzęsiok Krysia Lubliniec 2011 32,46
68 Trzęsiok Igor Lubliniec 2007 32,48
69 Trzęsiok Marcin Lubliniec 1979 32,48
70/28 Trzęsiok Katarzyna Lubliniec 1978 32,49
71 Banasiak Marcin Lubliniec 1977 32,53
72/29 Jaskulska Izabela Lubliniec 1969 33,02
73 Jskulski Włodzimierz Lubliniec 1969 33,04
74/30 Budna Barbara WKB Meta Lubliniec 1970 33,57
75 Trzepizur Tyberiusz Lubliniec 2010 33,58
76/31 Trzepizur Ania Lubliniec 1978 33,58
77/32 Hajek Paulina Głogów 1995  
78/33 Niedziela Karolina Dąbrowa Górnicza 1996  
25.03.2017 VI Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny - Kalety - 5 km
/3 DZIK Andrzej 0:21:50
2/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:23:35
? ukończyło  
http://kalety.pl/Aktualnosci-2-2-news-VI_Powiatowe_Biegowe_Powitanie_Wiosny-2260.html
25.03.2017 3 Bieg Kopernika - Rybnik - 5 km
5 SKIBA Krzysztof 0:20:09
8 SKIBA Adam 0:20:54
165 ukończyło  
 
25.03.2017 Bieg dla Moniki - Jejkowice - 10,3 km
214 WOŹNICA Robert 01:28:15
220 ukończyło  
 
24.03.2017 Grand Prix Małkini - III etap - 5,4 km
5 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:27:08
8 ukończyło  
 
19.03.2017 II Półmaraton Leszczyński - Leszno - Mistrzostwa 11 LDKPanc
5 DULSKI Daniel 1:12:32 RŻ
653 ukończyło  
 
19.03.2017 XIV Krakowski Półmaraton Marzanny
1670/471 IRLIK Jurand 1:52:47
3179 ukończyło  
 
19.03.2017 ONICO Gdynia Półmaraton
5600/12 DOMAŃSKI Jacek 2:22:08
5895 ukończyło  
 
19.03.2017 IV Bieg Leśny - Przystań - 5 km
26 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:25:13
78 ukończyło  
 

Na pomoc dla Kingi zebraliśmy 200 zł

http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20170318_Lubliniec_-_wyniki_po_19.40.00.pdf

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21968
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34834:setka-komandosa&catid=199:marzec-2017
http://creatiopr.pl/120-wystartuje-pierwszym-biegu-100-km-setka-komandosa-juz-piatek/
http://www.tvp.info/29558356/100-km-w-20-godzin-biegacze-rywalizowali-w-ekstremalnej-setce-komandosa
https://katowice.tvp.pl/29549788/setka-komandosa-determinacja-i-walka-ze-slabosciami
https://gwarek.com.pl/gwarek/galeria/setka-komandosa
https://photos.google.com/share/AF1QipMakXchDqddeTAJaWKDHaJ8-VcrMu0nYyCBf3JxHQ-5537t8TGpAXeRtKqwCYWltQ?key=SnllRUJVZWpQeGZZalpNOWF0ajhvRjBackR3Rml3
https://goo.gl/photos/G14dnnFhnyWA5Y1L6
https://photos.google.com/share/AF1QipOMg2Z41l9iljXmh6awGQtyEBDfxVFVU6zloRCtIeO1va768Ot4aNbV7mm7i8m8Ug?key=cGF6ZTIxVW1aM1pSM0xURE16MjJwRmpvTHV4NFZn
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/setka-komandosa-ambasador-dzielil-na-trzy-i-lapowal#.WNFot9LhCpq
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/22114?t=Plut-Artur-Pelo-i-Anna-Kurdyk-zwyciezcami-I-Setki-Komandosa
http://www.radio.katowice.pl/zobacz,27880,Powstancza-klasowka-Sadzimy-drzewa-Setka-komandosa-Sesja-Sejmiku.html#.WNFo9dLhCpp
https://photos.google.com/share/AF1QipNGGUCYpxBSsJ2LxumxOi5kPozySC5qKP7bLiaYnAvJ6wl68BxM8CvawxtUuKKlnQ?key=SE5WeEo3UG4tbWZHOW9QUXJpR2VQZmhVbmpWRk5n
https://photos.google.com/share/AF1QipPwdav24Gn74Y5AaSD0phK0VDor8G7JpCZB1gcvEvAs6_OY9tXzEkxa02WvOHQ4BA?key=a01ULWgtaGJRMGx1M1lkR3NJSDNLYWlwYm9Ed0lR
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=53670
http://gazetapowiatowa.pl/sport/bieganie-i-rowery/biegiem-powiecie-cz-55-prawdziwi-herosi-biegali-lublincu-galeria/
http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/5093,100-km-w-nogach-policjantki-z-konwojowki.print
https://www.ipa-katowice.org/index.php?option=com_content&view=article&id=591:pierwsza-setka-komandosa&catid=65&Itemid=421
http://www.gp24.pl/wiadomosci/lebork/a/zolnierz-z-leborka-wygral-bieg-dla-komandosow,11902004/
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=44769
https://www.facebook.com/Cisiiwaleczni/posts/1874850589466294
http://9bkpanc.wp.mil.pl/pl/9_3127.html

Klubowicze, którzy obalili Setkę
m-ce nazwisko imię 10 km 20 km 40 km 60 km 80 km 101,5 km
2 KULIŃSKI Tomasz 0:48:08/3 1:44:07/3 3:36:17/3 5:21:25/1 7:38:25/2 09:51:48
3 MALUK Tomasz 1:00:03/18 1:57:25/7 3:52:14/4 6:01:35/3 8:06:50/3 10:07:22
31 KUBISZ Tomasz 1:34:00/104 3:11:43/99 6:29:34/86 9:16:08/59 11:50:21/45 14:10:22
32 ROSIŃSKI Zbigniew 1:34:03/105  3:11:42/98 6:29:35/87 9:16:08/60 11:50:21/46 14:15:41
34 DROŹDZIK Paweł 1:13:15/54  2:27:35/42 5:17:44/42 8:33:48/38 11:27:38/34 14:20:29
49 RUTA TADEUSZ 1:24:43/77  2:52:09/78 5:48:49/62 9:15:12/58 12:14:07/49 15:28:15
57 SZABLICKI Aleksy 1:13:40/55  2:45:15/66 5:51:33/64 9:12:17/57 12:47:30/60 16:23:39
72/5 POLAKOWSKA Katarzyna 1:23:07/74  2:51:34/77 6:07:20/76 9:35:49/71 13:27:11/78  17:27:40
88/7 KASIERSKA Ewa 1:29:38/92  3:06:43/88 6:38:01/88 10:22:37/88 14:15:17/86  18:19:03
95 WOŹNICA Robert 1:33:30/103  3:24:22/104 7:13:56/99 10:54:20/92 14:52:17/91  19:14:28
99/9 ukończyło 113 startowało          
12.03.2017 Bieg Wiosenny - Chorzów - 10 km
3/3 DULSKI Daniel 0:32:58
108/26 GRZYWNA Grzegorz 0:41:54
974 ukończyło  
 
12.03.2017 46 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF - Dąbrowa Górnicza - 5 km
8 SKIBA Krzysztof 0:19:47
9 SKIBA Adam 0:19:50
20 ukończyło  
 
12.03.2017 Hen Haag - Holandia - 21,1 km
677/39 GOŁEK Diana 01:32:36
9781/2976 ukończyło  
 
11.03.2017 Maniacka Dziesiątka - Poznań - 10 km
196/8/1 KUZYK Agnieszka 00:37:25 RŻ
210/9/4 GOŁEK Diana 00:37:39 RŻ
4585/1331 ukończyło  
Super RŻ - dobra zapowiedź przed MP w maratonie.
11.03.2017 Wesołe Biegi Górskie - Warszawa Wesoła - 10 km (+225m)
48 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:00:16
63 ukończyło  
 
11.03.2017 Jurajski Bieg Kobiet - Olsztyn - 10 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:39:41
41 ukończyło  
 
05.03.2017 37 Półmaraton Wiązowski
57/7/2 KUZYK Agnieszka 01:23:55
1360/244/6 KASIERSKA Ewa 02:40:11
1369/245 ukończyło  
Super wynik (I klasa) na początek sezonu.
05.03.2017 Vodafone Malta Marathon
485/73 WALCZEWSKI Michał 4:13:18
823 ukończyło  
 
05.03.2017 Bieg Piastów - Jakuszyce - 25 km CT
44/12/2 MIROWSKI Bartosz 01:26:51
136/36/3 MOCHOL Ireneusz 01:45:47
157/42/5 KOSELSKI Roman 01:48:46
602/157/12 DRUMOWICZ Sławomir 02:21:34
933/29 DOMAŃSKI Jacek 02:41:37
1301/19 ukończyło  
 
05.03.2017 III Dzień Kobiet w Koszwicach - 5 km
7 SOSNOWSKI Tomasz 0:18:34
8 KMIEĆ Mateusz 0:18:39
17 KUBISZ Tomasz 0:20:25
55/6 KUBISZ Dorota 0:23:16
62 ŚWIERC Krystian 0:23:39
65 RYSZKA Krzysztof 0:24:06
102/20 CZICHY Barbara 0:26:05
104 WYRWA Marcin 0:26:00
131 BODORA Mateusz 0:28:06
191 KACZANOWSKI Krystian 0:32:17
199/83 KUCHMISTRZ Anna 0:33:19
201 PYTEL Roman 0:34:31
210/90 ukończyło  
NW
31 BENSZ Sławek 0:36:53
132 ukończyło  
 
28.02-04.03.2017 Dziesięciomaraton Zimowy - Witunia - 211 km
13/3 KASIERSKA Ewa 29:56:00 V-06:07:00 VI-05:53:00 VII-06:026:00 VIII-06:04:00 IX-05:50:00
31/5 sklasyfikowano  
04.03.2017 Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km CT
70/18/3 MIROWSKI Bartosz 02:59:30
313/73/7 MOCHOL Ireneusz 03:47:20
3647/125/8 KOSELSKI Roman 03:56:34
631/219/15 BAJDA Jacek 04:34:33
875/218/19 MARCZUK Andrzej 05:05:32
959/317/21 DRUMOWICZ Sławomir 05:18:32
1146/269/23 ROSIŃSKI Zbigniew 05:49:22
1325/310/30 straż WOŹNICA Robert 06:52:46
1375/28/31 ukończyło  
Drużynowo: 1- JWK; 2-WKB
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21989?t=Podchorazy-zwyciezca-XVI-Biegu-Zolnierskiego
04.03.2017 VI Zimowy Bieg Dębowy - Dąbrowa - 15 km
145/45 DROŻDŻAL Maciej 01:11:32
383 startowało  
 
03.03.2017 Bieg Piastów - Jakuszyce - 30 km FT
72/13/2 MIROWSKI Bartosz 01:44:02
188/66/8 BAJDA Jacek 01:58:18
232/82/11 KOSELSKI Roman 02:04:38
410/14 DOMAŃSKI Jacek 04:00:11
410/16 ukończyło  
 
03.03.2017 Bieg Piastów - Jakuszyce - 9 km CT
80/16/2 MOCHOL Ireneusz 00:38:22
223/36/4 ROSIŃSKI Zbigniew 00:47:54
229/72/5 DRUMOWICZ Sławomir 00:48:19
264/44/6 MARCZUK Andrzej 00:50:11
354/92/11 WOJTKOWIAK Grzegorz 00:54:55
805/19 ukończyło  
 

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 m
https://goo.gl/photos/ed9Nsujf53qgm7yr8 zdjęcia z mety
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003024720420&sk=photos&collection_token=100003024720420%3A2305272732%3A69&set=a.1121502827960531.1073741859.100003024720420&type=3
https://photos.google.com/share/AF1QipNpSnsvyfynhPV5lGGfxGGhkTLMHEtP6UhUWT8Oc-Ll2kIgHOEQxyDbottfwGl6gg?key=dE1vMW8yaWF0dzZCV2NPOFBWSU5WTW1uSUNzTjFB
http://polska-zbrojna.pl/home/galleryshow/1665?t=Pobiegli-Tropem-Wilczym

WYNIKI
na leczenie Kacperka zebraliśmy 500 zł

Najliczniejsze reprezentacje:
WKB Meta - 49
JWK - 47
ZSOT - 23
SP 1 - 17
ZS Konopiska - 15

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Kuwejt - 10 km

Jak już nasz człowiek znajdzie się na misji, to nie odpuści by nie zabrać się za organizację biegu. Tym razem organizacyjnie i biegowo zdobyliśmy Kuwejt (58 kraj).

26.02.2017 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Kluczbork - 10 km
5/2 GRZYWNA Grzegorz 00:40:34
64 startowało  
 
26.02.2017 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Zawiercie - 10 km
52/6/3 TOMASZEWSKA Izabela  
90/18 startowało  
 
25.02.2017 V Bieg Powstańca - Dobra k/Strykowa - 10 km
234 RUTA TADEUSZ 0:57:35
257 MACHOŃ Marian 0:58:30
330 sklasyfikowano  
Trasa polami , w błocie, sporo podbiegów.
25.02.2017 Bieg Twardziela - Racibórz - 6,3 km
506 WOŹNICA Robert 0:54:29
507 sklasyfikowano  
 
25.02.2017 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - 20 km
11 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:35:42
71 sklasyfikowano  
 
19.02.2017 50 ĆEZ Jizerska 50 - Bedrichov - Czechy - 50 km CT
896/399 MIROWSKI Bartosz 03:15:56
1784/550 KOSELSKI Roman 03:50:52
2293/839 MOCHOL Ireneusz 04:12:24
2326/725 KOBYLIŃSKI Tomasz 04:13:46
3010/550 ROSIŃSKI Zbigniew 04:45:33
4082 ukończyło  
Bieg zapamiętamy głównie z powodu fatalnych torów lub nawet wogóle ich brakiem
18/19.02.2017 Marriott Everest Run - 24 godz. bieg po schodach - Warszawa 
15 PATERAK Robert  
177 startowało 48 zawodnikom udało się zdobyć szczyt Everestu
Zadaniem było wspiąć się w limicie czasowym na któryś ze szczytów Polski lub Świata...najbardziej pożądanym był "Dach Świata" czyli Everest ( 8848 m n.p.m. ) Zawodnicy wchodzili po 42 piętra w Hotelu Marriott. Walczyłem do samego końca, dlatego zdobyłem szczyt Everestu i jeszcze go przekroczyłem osiagając 71 razy 42 piętro czyli wspiąc się na wysokość 9691,5 m n.p.m.


18.02.2017. Zimowy Maraton na Raty - 7 etap - Lubliniec - 7 km

300 zł przekazaliśmy na rechabilitację Ady

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nlEp0jhueJakf86RXUcLAhidRp6L3tHmvmyGZpzlB44/pubhtml?gid=754070924&single=true - wyniki suma
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://www.youtube.com/watch?v=zf3xFkE5BjI&feature=youtu.be film
https://photos.google.com/share/AF1QipNKdlZyjorKUVvAz9mI41Z4PzwXqPCalYTRXbU9FCguG9IWUdwzS3jzGUwt2FoE2w?key=Yk1SSWdKQldZY3FnMTlyc2QtZm1Xa0dsY1BmZTl3
https://photos.google.com/share/AF1QipPG2ME6yU0o50RpkHuYCo5ggPj1k4gHk1VjQ3Gc0TJZNXqcbauJF00yAMVqXdRYCQ?key=T3N4UUpTc3lIUFZqR3V5SGxEQklLLU00Q0Z0YnBB
https://photos.google.com/share/AF1QipMYytdlIoK_8ASoUYAk_pTsFiIBe5HrBa4nD6Eu380X5i4Kxld2iQsDDUsbcK-ttw?key=bjNzUmQzeERKVFloZUs3TlVuOW9YenZzWXFpNmF3

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21783?t=Rekord-Zimnara-w-Lublincu
http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21885?t=Zima-odpuszcza-bieg-na-raty-zakonczony

Dziś oficjalnie zakończyliśmy rywalizację w ramach XVII Zimowego Maratonu na Raty. Klasyfikacja generalna objęła 27 zawodników w kategorii OPEN oraz 6 juniorów. Dodatkowo zawodnicy, którym do ukończenia maratonu zabrakło jednego etapu mogli dziś "odrobić" nieobecność. Zostali sklasyfikowani poza klasyfikacją generalną jednak i oni zostali uhonorowani medalem poświadczającym ukończenie ZiMNaRu. Takich zawodników dziś na starcie stawiło się 9 w kategorii OPEN i 3 juniorów. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, szczególnie podwójnemu rekordziście Mateuszowi Pawełczakowi! Wraz z zakończeniem Zimnara ogłaszamy zakończenie zimy, klubowe zamówienie organizatorów na zimową pogodę obejmowało okres do 18.02.2017 :-) Czekamy na wiosnę oraz zapraszamy do udziału w kolejnych biegach.

18.02.2017 Enervit Classic - Jakuszyce - 15 km CT - Mistrzostwa Wojska
22/10 MIROWSKI Bartosz 00:54:37
74/17 KOSELSKI Roman 01:04:07
80/31 MOCHOL Ireneusz 01:05:00
86/21 BAJDA Jacek 01:05:31
194/56 KOBYLIŃSKI Tomasz 01:24:37
198/17 ROSIŃSKI Zbigniew 01:25:19
297 ukończyło  
 
18.02.2017 Zimowy Runmageddon Classic - Ełk - 12 km
35 GRZYWNA Grzegorz 1:42:20
343 ukończyło  
Zimno, non stop śnieg i gałęzie, przeszkody wymyślnie stworzone by zniszczyć człowieka, a na koniec skok do lodowatej wody w wykutym przeręblu jeziora,w ten sposób drugi raz udało mi się zdobyć statuetkę weterana runmageddon a sezon dopiero się zaczął, nie wiem czy za rok będę startował bo temperatura i wilgoć niszczy wszystko ;)
16.02.2017 Mistrzostwa Wojska - Jakuszyce - 6 km CT
do M35
3 MIROWSKI Bartosz 00:20:00
12 MOCHOL Ireneusz 00:24:46
32 sklasyfikwano  
powyżej M35
7 KOSELSKI Roman 00:25:31
11 BAJDA Jacek 00:26:37
22 MARCZUK Andrzej 00:32:17
25 ukończyło  
 
15.02.2017 Mistrzostwa Wojska - Jakuszyce - Sprint 1,8 km CT
do M35
3 MIROWSKI Bartosz 00:05:23
15 MOCHOL Ireneusz 00:06:07
21 ukończyło  
powyżej M35
8 BAJDA Jacek 00:06:39
18 sklasyfikowano  
 
12.02.2017 16 Potworny Bieg Zimowy - Rybnik - 10 km
107 WOŹNICA Robert 1:25:12
107 sklasyfikowano  
 
12.02.2017 Hong Kong Marathon
4300 WIATR Sławomir 5:37:45
5381 sklasyfikowano  
Prawie jak zdobycie nowego kraju przez zawodnika Mety. Specjalny Region Administracyjny Hongkong administrowany przez Chiny. Na mocy umowy chińsko-brytyjskiej Hongkong w 1997r powrócił do Chin po upływie 99-letniej „dzierżawy” tych terytoriów przez Wielką Brytanię.
12.02.2017 IX ZiMNaR Etap V - Dobrodzień - 10 km
14 KUBISZ Tomasz 00:42:35
18 KOCYBA HENRYK 00:43:28
27/2 KUBISZ DOROTA 00:46:04
28 PATERAK Robert 00:47:38
35 BUDNY Andrzej 00:51:13
52/10 ukończyło  
11 lutego - Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Klubu
W poczet członków klubu zostali przyjęci :

- Bodora Mateusz                

- Janklowski Michał            

- Lis Kinga                          

- Maluk Tomasz                 

- Pilawska Agnieszka         

- Tokarz Łukasz                  

- Tomaszewska Izabela      

uchwały dotyczące składki i pracy w komunikatach
Na rechabilitację Szymona zebraliśmy 200 zł.

11.02.2017. Zimowy Maraton na Raty - 6 etap - Lubliniec - 7,195 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://www.youtube.com/watch?v=zf3xFkE5BjI&feature=youtu.be film
https://photos.google.com/share/AF1QipMnxRp6ak5NsLQM7V137EC76AhAh5OSm0rbGC5ygf6tkj7jqxTY1Xf9imCxAN2bXw?key=WXJOQ2F4amp5YmtMTGtWdDlDVHRPdEppSFlKbHJR

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21783?t=Rekord-Zimnara-w-Lublincu

05.02.2017 IX ZiMNaR Etap IV - Dobrodzień - 12,195 km
11 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:52:37
13 KOCYBA HENRYK 00:53:20
14 KUBISZ Tomasz 00:53:52
25/2 KUBISZ DOROTA 00:57:06
33 PATERAK Robert 01:00:12
38 BUDNY Andrzej 01:03:51
50 BYSIEC Czesław 01:17:27
61 ukończyło  
04.02.2017 Połówka Komandosa - Warszawa - 21,1 km
258/23 POLAKOWSKA Katarzyna 02:56:41
277/29 KASIERSKA Ewa 03:39:22
279/30 ukończyło  
04.02.2017 IX Bieg Podhalański - Nowy Targ - 15 km CT
207/49 KOSELSKI Krzysztof 1:27:46
280 sklasyfikowano  
04.02.2017. Zimowy Maraton na Raty - 5 etap - Lubliniec - 7 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://www.youtube.com/watch?v=eauUiGky9RQ
https://photos.google.com/share/AF1QipPxs26nViwCSWzhkxEIgXWF_dq18mnrCwnkhfRqtEYOcj0K4Kg4KhUUXOQ94Co1xw?key=THhFNGQ5NEtrUHd3VmhuYXloV2xlTnljTTdXX0lR
https://photos.google.com/share/AF1QipNjKQP-cRJNHS9NcE0eaoILgx_oprQZ3qs3jKrzs7pRuS-hHTca1wYC53valYlEQw?key=WEZHenJrVmxRMXJTZTM0elAwNGtUbU5JYnNCbFF3
29.01.2017 III Zimowy Maraton Bieszczadzki - 44,6 km
35/12 LAKSA Dariusz 4:02:42
691 sklasyfikowano  
WAŻNIEJSZE JEDNAK JEST TO, ŻE.... Na konto fundacji "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" wpłynie 1.000zł dla Wiki Janczyk
29.01.2017 IX ZiMNaR Etap III - Dobrodzień - 10 km
13 KOCYBA HENRYK 00:43:49
18 KUBISZ Tomasz 00:44:38
27 PATERAK Robert 00:47:56
/2 KUBISZ DOROTA 00:48:13
43 BUDNY Andrzej 00:52:32
51 BYSIEC Czesław 01:01:25
61 ukończyło  
28.01.2016 Enervit Classic - Jakuszyce - 10 km CT
54/16 MOCHOL Ireneusz 0:38:22
200 sklasyfikowano  
28.01.2017 28 Warszawski Triathlon Zimowy na Torze Łyżwiarskim "Stegny"
139/11 DOMAŃSKI Jacek 1:20:14
139 sklasyfikowano  
Bieg terenowy - dystans ok. 4000 m (2 okrążenia),
Bieg łyżwiarski - dystans ok. 2000 m (5 okrążeń),
Jazda na rowerze - dystans ok. 10 000 m (5okrążeń)
28.01.2017 ZADYMA - Szczyrk - 13,5 km
88/13 CZYCHI Barbara czas 1 - 01:34:38 czas 2 - 02:50:04
158/48 sklasyfikowano  
 
28.01.2017. Zimowy Maraton na Raty - 4 etap - Lubliniec - 7 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://www.youtube.com/watch?v=vHbTCbvmc-M&feature=youtu.be
https://photos.google.com/share/AF1QipNYiwMDGXzLI35g7fGgefVHaHp2ALtOWzvwpO7efQh0Xq8g_UeJfWuEilj19TITfQ?key=MDl4d2MwXzhfbkRxRkR6Qk1XYWcyZGpXN3NZVW9B
https://photos.google.com/share/AF1QipPqd4dp_ZSBU94N7Yl7mOAd-JhDPwFaxX6nVBjhfL1Le-gZGzBaDh6WiCOc_kAbGQ?key=ZEVpS2kxS3ZudmVhdWZWd2dnN2FQTExfTlV6a2ln
22.01.2017 Cajasiete Gran Canaria Maratón / Hiszpania
376/90 SMOLIŃSKI Sławomir 3:42:52
712/151 WALCZEWSKI Michał 4:17:11
1132 ukończyło  
Brakuje państw, zdobywamy wyspy. Padły Kanaryjskie.
17.01.2017 IX Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - 12 km
101 WOŹNICA Robert 1:29:55
101 sklasyfikowano  
22.01.2017 IX ZiMNaR Etap II - Dobrodzień - 10 km
10 KUBISZ Tomasz 00:43:13
24/2 KUBISZ DOROTA 00:47:42
26 PATERAK Robert 00:48:17
41 BUDNY Andrzej 00:56:18
48 BYSIEC Czesław 01:01:53
56/7 ukończyło  
21.01.2017 Zimowy Runmageddon Rekrut - Warszawa - 6 km, 30 przeszkód
22/1w serii GRZYWNA Grzegorz 0:58:27
1608 ukończyło  
21.01.2017 Runmageddon Hardcore - Warszawa - 21,5 km - 70 przeszkód
66 GRZYWNA Grzegorz 3:26:02
446 ukończyło  
21.01.2017. Zimowy Maraton na Raty - 3 etap - Lubliniec - 7 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://photos.google.com/share/AF1QipO-WewPQ0DJIIJPamIOiZ3qrB4Ss_L8ZOLhwdYemXbblnMB80D2ljFuEysSBb3O2g?key=elJOSzhvVXNrRmQxVHlYU2hJbnFzOGZEVmRKazlR
https://photos.google.com/share/AF1QipOkXCN5YrribZJSLm0ZAHIUHNUkJKMhRFwVZryxbiEWjKQnrQ8OlSCJOMbChVXD1w?key=TW15OHc0aXhTUWhoMlEwTXJZb0F3aTNMaDlfVDNn
https://photos.google.com/share/AF1QipP4YmmRA-y8DnY1mHzkDaIKXi4DZuhOpy1v6Yg-hTaFsKfJ7L4bOG_0e9XCyfsOdg?key=d0pyQTFYbVZRTERnaFU0UzhSVy1xN2FucVFZLWhB
20.01.2017 Standard Chartered Dubai Marathon - Emiraty Arabskie
442/11 GREZEL ANDRZEJ 3:59:06
1471 sklasyfikowano  
Emiraty są 57 krajem, w którym zawody ukończył zawodnik Mety.
14-15.01.2017. Sztafeta WOŚP z Knurowa do Warszawy
2 dni w sumie po drogach asfaltowych,śniegu i błocie pośniegowym, łącznie około 360 km, jak ktoś pomylił drogę to miał pecha bo musiał dotrzeć do samochodu/miejsca skąd wystartował kolejny zawodnik, także ściemy nie było potwierdzam. Sam finał WOŚP zorganizowany perfekcyjnie, rozpiska co do minuty. W Sztafecie brali udział Tadeusz Ruta i Tomasz Kobyliński. Przebiegli po 52 km + 5 km w Warszawie w biegu Policz się z Cukrzycą, w którym startowała również Ewa Kasierska. 
15.01.2017 XXXIV Bieg Chomiczówki - Warszawa - 15 km
1241/6 DOMAŃSKI Jacek 1:37:16
1295 sklasyfikowano  
 
15.01.2017 XII Bieg o Puchar Bielan - Warszawa - 5 km
710 DOMAŃSKI Jacek 0:30:47
818/241 KASIERSKA Ewa 0:36:55
844/253 sklasyfikowano  
 
15.01.2017 IX ZiMNaR Etap I - Dobrodzień - 10 km
10 KUBISZ Tomasz 00:45:16
25/2 KUBISZ DOROTA 00:50:00
27 PATERAK Robert 00:50:55
48 BUDNY Andrzej 00:57:48
52 BYSIEC Czesław 01:02:58
56/12 ukończyło  

http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20170114_-_Czarne.pdf - wyniki
https://goo.gl/photos/9rthDvAX2ibZg1aY9 - zdjęcia
http://weekendfm.pl/?n=63408&gmina_czarne-3_edycja_cwiercmaratonu_komandosa_w_czarnem
http://weekendfm.pl/?n=63406&czarne-iii_cwiercmaraton_komandosa_w_czarnem_-_rozmowa_z_organizatorem_biegu
https://www.youtube.com/watch?v=Jw5ihZ9h_Mw&app=desktop - film
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21596?t=-Czarno-to-widze-czyli-Cwiercmaraton-Komandosa-
Miejsca naszych po "Ćwiartce"
236/30 POLAKOWSKA Katarzyna 01:30:42
251/35 KASIERSKA Ewa 01:43:33
258/39 ukończyło  
14.01.2017. Zimowy Maraton na Raty - 2 etap - Lubliniec - 7 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nlEp0jhueJakf86RXUcLAhidRp6L3tHmvmyGZpzlB44/pubhtml?gid=553475950&single=true - po dwóch etapach
https://photos.google.com/share/AF1QipNXjTRm7_jSwgUDf-rC2cy_AqYPYBwrybGL6VO4HlPM_Vkgg0lee1vct2g6j3FuLg?key=T3dZY1pEV0hUNzRxSmZFYzJzeVdtbFFRVGVqWWd3 - zdjęcia https://photos.google.com/share/AF1QipPphkNTeEGq-sHgOPPkjwTkmys5Epi3pMBmcf4I-tG9gvfge0q_C8rwyTbKGHeU7w?key=ZXgtQmRZb2dvVXMycDd0Qk51NDE3RUdNVEdDV0pR - półmetek https://photos.google.com/share/AF1QipMyBkljgPToR2sXgf-xfz1ZuEoegWBPeJ6BckvxSyMkDCfro6lzUj0oRd-oWr95BA?key=RGFpYk5kSTVESnY3UjVZd0J1dzFiLWROY3NBdDN3 - meta
https://www.youtube.com/watch?v=-fzELtM8XE0&feature=youtu.be - film

Na pomoc dla Zuzi przekazaliśmy 400 zł

13.01.2017 - KONCERT NOWOROCZNY

!!! KAROLINA PILARSKA OTRZYMAŁA TYTUŁ AMBASADORA LUBLIŃCA !!!


Nagrody Burmistrza Lublińca w dziedzinie sportu otrzymali
Dorota Kubisz, Karolina Pilarska i Monika Lis Gratulujemy!!!
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/koncert-noworoczny-w-mdk-u-foto,3984772,artgal,t,id,tm.html
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21596?t=-Czarno-to-widze-czyli-Cwiercmaraton-Komandosa-

13.01.2017 Grand Prix Małkini - I etap - 5,4 km
3 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:29:49 w półbutach - zapomiałem o biegowych ;-(
7 ukończyło  
 
07/08.01.2017 - BAL SPORTOWCA METY
13 Bal Mety odbył się w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Strzelnica” http://osr-strzelnica.pl/
Tytuł Sportowca Roku otrzymała Karolina Pilarska a wyróżnienia Diana Gołek, Agnieszka Kuzyk i Tomasz Kuliński
Uchwała nr 01/2017

Zarząd Wojskowego Klubu Biegacza Meta, na wniosek Kapituły Odznaki Klubu przyznał Odznaki Klubowe następującym osobom:

Mała Brązowa:
JANKLOWSKI MICHAŁ
TOMASZEWSKA IZABELA
KWOKA JULIA
WILK MICHAŁ
PYTEL GRAŻYNA
ROSIŃSKA BARBARA

Mała Srebrna
ŁUKASIK BŁAŻEJ
LIS MONIKA
GRZYWNA GRZEGORZ
KUBISZ KONRAD
KULIŃSKI TOMASZ

Duża Srebrna
SMOLIŃSKI SŁAWOMIR
POLKO ROMAN

KOMANDORIA
MILUK STANISŁAW
SZRAUCNER MIROSŁAW

07.01.2017. Zimowy Maraton na Raty - 1 etap - Lubliniec - 7 km
https://sites.google.com/view/zimnar2017/wyniki
https://photos.google.com/share/AF1QipPFXvhmKgk5beYtkx_YSmUiJ8DB28d9L36nSRzg2fKEJap80My2jN5Q-Z3wKJO6uA?key=enllbFgwR2JMeXdyOFRMTTk2cVZMY0JtS3JBZ2hn
https://photos.google.com/share/AF1QipPODGn3Im9KntyDVghFm1uHfg_vig7uLKOGCUrL7sBT1anJNkc_FJhVHL3OentwLA?key=bllfdVlQMkVRT3RlZF9WWEQ0WHVVY3N1TEZBQ3NB
https://photos.google.com/share/AF1QipMyBkljgPToR2sXgf-xfz1ZuEoegWBPeJ6BckvxSyMkDCfro6lzUj0oRd-oWr95BA?key=RGFpYk5kSTVESnY3UjVZd0J1dzFiLWROY3NBdDN3
Rekord Trasy Mateusza Pawełczaka (stary poprawiony o 2 sek.)
06.01.2017 Trójmaraton Trzech Króli - Witunia - 126,6 km
4/2 KASIERSKA Ewa 17:59:00 I-05:38:00 II-06:15:00 III-06:06:00
19/6 ukończyło  

Bieg Trzech Króli - Lubliniec - 3 km

Wyniki
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6372508528899767809 - zdjęcia

06.01.2017 Bieg 3 Króli - Częstochowa - 10 km
15/2/1 KUZYK Agnieszka 00:41:02
43/20 MAKLES Przemysław 00:45:03
65/14 SMOLIŃSKI Sławomir 00:46:51
158/50 CHŁOPAŚ Artur 00:56:11
212/38 ukończyło  

Bieg Noworoczny - Lubliniec - 4 km
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/wkb-meta-lubliniec-powital-nowy-rok-tradycyjnie-czyli-w,3968737,artgal,t,id,tm.html
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21490?t=Biegowe-pozegnanie-i-powitanie-roku

Dorośli

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość/klub Czas
1 Dulski Daniel WKB Meta L-c 13'06”
2 Sawicki Michał Łazy 13'59”
3 Kmieć Mateusz WKB Meta L-c 14'20”
4 Kaczanowski Krystian WKB Meta L-c 14'59”
5 Małczak Marcin Ciasna 15'23”
6 Pilarski Kamil Koszęcin 15'45”
7 Żółtański Krzysztof Kochanowice 15'58”
8/1 Kala Adrianna WKB Meta L-c 15'58”
9 Kubisz Tomasz WKB Meta L-c 16'22”
10 Niemczyk Sławomir Lubliniec 16'33”
11 Maroń Marcin Rusinowice 16'38”
12 Pilarski Bartłomiej Koszęcin 16'52”
13 Szczęsny Mateusz Lubliniec 16'55”
14 Snel Daniel Londyn/Anglia 17'02”
15 Pałubski Daniel Olgadent Lubliniec 17'08”
16 Szukalski Grzegorz WKB Meta L-c 17'14”
17 Dzik Andrzej Miasteczko Śląskie 17'20”
18 Spałek Marcin Kolonowskie 17'44”
19 Macoch Zbigniew Krzepice 17'48”
20 Latka Marek WKB Meta L-c 17'53”
21 Mańka Krzysztof Warszawa 17'57”
22 Psyk Damian Pludry 18'04”
23 Kotas Przemek  Częstochowa 18'13”
24 Kocyba Henryk Lubliniec 18'20”
25 Ryszka Krzysztof WKB Meta L-c 18'29”
26 Irlik Jurand WKB Meta L-c 18'36”
27 Heijnen Theo Arnheim/Holandia 18'46”
28 Pinkowski Dariusz WKB Meta L-c 18'47”
29/2 Kubisz Dorota WKB Meta L-c 18'53”
30 Dziuba Krzysztof Mafia Team L-c 18'53”
31 Koselski Roman WKB Meta L-c 18'59”
32 Michałowski Piotr Lubliniec 19'01”
33 Dziuba Patryk Mafia Team L-c 19'05”
34 Błaszczyk Adam Sadów 19'05”
35 Drynda Andrzej Lubliniec 19'06”
36/3 Adolf Weronika Żędowice 19'09”
37 Lancman Grzegorz WKB Meta L-c 19'20”
38 Kotas Wiktor Częstochowa 19'21”
39 Wyrwa Marcin WKB Meta L-c 19'25”
40 Machoń Franciszek Lubliniec 19'29”
41 Kruk Grzegorz Częstochowa 19'32”
42 Kowalczyk Józef Koszwice 19'34”
43/4 Lepiesz Anna Ciasna 19'43”
44 Koziarski Michał Sieraków 19'46”
45/5 Tomaszewska Izabela WKB Meta L-c 19'49”
46 Jarząbek Piotr Sadów 19'52”
47 Listkiewicz Artur Lubliniec 20'04”
48 Janik Kamil Sieraków Śl. 20'06”
49 Kuciczek Grzegorz Świętochłowice 20'12”
50 Szpala Ireneusz Tarnowskie Góry 20'33”
51/6 Pluta Małgorzata Lubliniec 20'39”
52 Płonka Grzegorz Lubliniec 20'52”
53/7 Wójcik Daria Lubliniec 20'55”
54 Spałek Szymon Myślina 20'55”
55/8 Bryś Anna Lubliniec 21'08”
56 Bambynek Andrzej WKB Meta L-c 21'10”
57/9 Kotas Katarzyna Częstochowa 21'39”
58 Zawadka Mateusz Lubliniec 21'40”
59 Nowakowski Zenon WKB Meta L-c 21'40”
60 Jaźwiński Marcin Lubliniec 22'14”
61/10 Beldzik Agnieszka Lubliniec 22'33”
62/11 Ryszka Katarzyna Lubliniec 22'42”
63/12 Wachowska Sonia STB Energia L-c 23'07”
64/13 Malyska Żaneta Kochcice 24'54”
65/14 Pawełczyk Natalia Cieszowa 25'03”
66 Kucharczyk Sławomir WKB Meta L-c 25'04”
67 Ulfik Florian WKB Meta L-c 25'12”
68/15 Serzysko-Wieczorek Bernadetta Mafia Team L-c 25'12”
69 Kiser Mariusz Lubliniec 25'24”
70/16 Jarząbek Agnieszka Sadów 26'54”
71 Ochman Bernard Kochcice 26'55”
72/17 Szraucner Ewa WKB Meta L-c 37'12”
GIMNAZJUM Dziewczęta
1 Smyla Klaudia WKB Meta L-c
     
GIMNAZJUM Chłopcy 
1 Bednarczyk Kamil Woźniki
2 Garcorz Jakub Dzielna
3 Foks Łukasz Lubecko
4 Kubisz Konrad WKB Meta L-c
     
SP klasy IV-VI dziewczęta
1 Tomal Julia Solarnia
2 Machoń Julia Lubliniec
3 Błaszczyk Kinga Sadów
     
SP klasy IV-VI chłopcy
1 Brol Jakub Lubliniec