Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lubliniec

I Półmaraton Leśny 21.05.2011
II Półmaraton Leśny 19.05.2012
III Półmaraton Leśny 25.05.2013
IV Półmaraton Leśny 24.05.2014
V Półmaraton Leśny 23.05.2015
VI Zielony Maraton i Półmaraton Leśny 21.05.2016
VII Zielony Maraton i Półmaraton Leśny 20.05.2017
VIII Zielony Maraton i Półmaraton Leśny 19.05.2018

Rekord Trasy
Półmaraton

Droździk Magdalena - 1:46,01
Wróblewski Jan Marian - 1:18,22

oraz
Maraton

Kubisz Dorota - 4:09,34
Bajda Jacek - 3:13,47

Przebieg trasy biegu możesz obejrzeć tutaj
https://www.traseo.pl/trasa/polmaraton-lesny-aa-okrazenie
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=209009538936042113027.0004ddf0c96a838632499
lub
http://pl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=4579043

 

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników sklasyfikowanych  
21,097km 2011 ŚWIERC MARCIN 01:21,43 BRYŁA ALEKSANDRA 02:14,11 35 74
14km MACHOŃ MARIAN 01:15,42 SMOLIŃSKA KATARZYNA 01:28,27 7
7km BORCUCH MICHAŁ 00:37,20 MŁYNARSKA MARIOLA 00:42,27 32
               
21,097km 2012 SZWED KRZYSZTOF 01:27,30 KUBISZ DOROTA 01:52,36 25 80
7km KUCHARCZYK TOMASZ 00:26,39 PILARSKA KAROLINA 00:27,47 36
0,8km KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:03,06 LANCMAN KAROLINA 00:03,21 19
               
21,097km 2013 CIELNIASZEK MAREK 01:23,29 DYBAŁ JOANNA 01:50,41 30 104
7km KUCHARCZYK TOMASZ 00:25,39 PILARSKA KAROLINA 00:30,44 45
0,8km BUKAŁA KACPER 00:02,45 LANCMAN KAROLINA 00:03,06 29
               
21,097km 2014 DULSKI DANIEL 01:25,40 KUBISZ DOROTA 01:56,34 37 135
14km DZIK ANDRZEJ 01:07,10     7
7km ZEMBROŃ MARIUSZ 00:26,43 KOBRYŃ-KRÓL MAŁGORZATA 00:35,33 46
0,4km WRÓBLEWSKI MIKOŁAJ 00:01,08 KOTYNIA MARTA 00:01,18 27
0,2km MAŚNICA MATEUSZ 00:00,43 WRÓBLEWSKA AGATA 00:00,49 18
               
21,097km 2015 WRÓBLEWSKI JAN MARIAN 01:18,22 DROŹDZIK MAGDALENA 01:46,01 57 172
14km GRZYWNA GRZEGORZ 00:58,29 FOKCZYŃSKA EWA 01:25,59 8
7km PIŁKOWSKI MACIEJ 00:26,52 LIS MONIKA 00:33,29 50
0,8km FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:03,51 SMYLA KLAUDIA 00:03,55 26
0,4km SZCZĘSNY KRZYSZTOF 00:01,35 MIREK ALICJI 00:01,42 32
               
42,2km 2016 BAJDA JACEK 03:13,47     11 20
21,1km DRUMOWICZ SŁAWOMIR 01:45,03 KUBISZ DOROTA 01:53,38 9
               
42,2km 2017 MALUK TOMASZ 03:24,58 KUBISZ DOROTA 04:10,15 20 96
21,1km KACZANOWSKI KRYSTIAN 01:25,43 KUZYK AGNIESZKA 01:47,30 46
1km JASKULSKI KAMIL 00:06,50 KWOKA JULIA 00:04,17 8
0,5km DRYLL JAKUB 00:02,10 DRYLL NIKOLA 00:02,05 22
42,2km 2018 KARWOWSKI MICHAŁ 03:25,49 KUBISZ DOROTA 04:09,34 17 50
21,1km SKWORC GRZEGORZ 01:33,05 BIŁEŃKIJ JOANNA 02:00,02 33