2015

 

 

 

Klubowy Mistrz Polski
110 miejsce (66 pkt) na 344 punktuje kluby
- pkt zdobyte w MP Seniorów

Indywidualne miejsce zawodnika w statystyce PZLA w 2015 r:

3000m: K - 27 -Karolina Pilarska, M - 191 - Dulski Daniel, 278 – Zembroń Mariusz

5000m: K - 33 -Karolina Pilarska,

5 km: K - 9 -Karolina Pilarska,

10000m: K - 8 -Karolina Pilarska,

10 km: K - 20 -Karolina Pilarska, 89 - Kuzyk Agnieszka

Półmaraton: K - 16 -Karolina Pilarska, 67 - Kuzyk Agnieszka; M - 7 - Błaziński Marcin,

Maraton: K - 42 - Kuzyk Agnieszka, 62 – Gołek Diana 185 - Kubisz Dorota; M - 8 - Błaziński Marcin,

24-godz: K - 7 - Kasierska Ewa;

Hala

600 m - M - 158 - Zembroń Mariusz

1000 m - M - 114 - Dulski Daniel, 269 - Zembroń Mariusz

2000 m - M - 19 - Dulski Daniel

31.12.2015 I Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 5 km
Kobiety
1/1 PILARSKA Karolina 00:25:40
4/2 KUBISZ Dorota 00:27:39
8/2 DRUMOWICZ Dominika 00:29:56
14 startowało  
Mężczyźni
8/2 SZUKALSKI Grzegorz 00:23:33
12/5 KUBISZ Tomasz 00:24:22
15/5 ROSIŃSKI Łukasz 00:25:40
20/9 WYRWA Marcin 00:27:22
22/4 ROSIŃSKI Zbigniew 00:28:36
23/8 DRUMOWICZ Sławomir 00:29:56
24/5 RUTA Tadeusz 00:31:03
26/6 ULFIK Florian 00:32:42
27/10 PYTEL Roman 00:39:17
29 sklasyfikowano  
http://www.mosir.zakopane.eu/9-aktualnosci/339-i-zakopianski-bieg-sylwestrowy-zakopane
31.12.2015 31. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Trzebnica - 10 km
1376/296 WIATR Sławomir 01:02:44
1433/309/1 KASIERSKA Ewa 01:07:31
1473/323 sklasyfikowano  
 
31.12.2015 III Koleżeński Bieg Sylwestrowy - Mysłowice - 5 km
3 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:20:14
41 sklasyfikowano  
 
27.12.2015 I Bieg Powstania Wielkopolskiego - Poznań - 10 km
476/95/5 KASIERSKA Ewa 01:11:36
479/96 sklasyfikowano  
 
27.12.2015 ParkRun - Poznań - 5 km
842/178 KASIERSKA Ewa 00:29:04
1110/326 sklasyfikowano  
 
27.12.2015 Bieg Sylwestrowy - Poznań - 10,8 km
503/106 KASIERSKA Ewa 01:16:29
509/112 sklasyfikowano  
 

BIEG PO CHOINKĘ
WYNIKI

ZDJĘCIA
ZDJĘCIA2

TVP Katowice http://katowice.tvp.pl/23243946/19122015-godz1900 - 7:20 minuta
Superstacja
http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2015-12-20/bieg-po-choinke-w-lublincu-wystartowalo-prawie-400-osob/
TVP Katowice
http://katowice.tvp.pl/23245485/19122015-godz2145 - 10 minuta
http://lubliniec.info/artykul/9023/bieg-po-choinke---zdjecia-i-wyniki

1 LAKSA DARIUSZ 00:16:51
4 KACZANOWSKI KRYSTIAN 00:18:10
5 KMIEĆ MATEUSZ 00:18:45
11 DROŹDZIK PAWEŁ 00:19:41
14 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:19:56
39 KOCYBA HENRYK 00:20:56
41 SMOLIŃSKI SŁAWOMIR 00:21:34
50 KUBISZ TOMASZ 00:21:49
51/3 LIS MONIKA 00:22:01
80/7 KUBISZ DOROTA 00:23:24
93 KOSELSKI ROMAN 00:23:22
100/9 PILARSKA KAROLINA 00:23:59
111 RYSZKA KRZYSZTOF 00:24:05
123 WYRWA MARCIN 00:24:26
135/14 CZICHY BARBARA 00:25:03
136/15 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:25:10
149 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:25:23
154 BENSZ SŁAWOMIR 00:26:03
189/28 BUDNA BARBARA 00:27:07
191 ŚWIERC KRYSTIAN 00:27:10
210 TWARDZIK GRZEGORZ 00:28:09
236 ULFIK FLORIAN 00:29:44
245 PYTEL ROMAN 00:30:38
271 NYKIEL ZBIGNIEW 00:33:42
  ukończyło 288/86  
     
  DZIECI STARSZE  
7 KUBISZ KAROL 00:03:34
10 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:03:42
15/1 SMYLA KLAUDIA 00:03:56
29 KUBISZ KONRAD 00:04:24
30 BODORA MATEUSZ 00:04:27
41/16 KWOKA JULIA 00:04:51
  ukończyło 61/30  
19.12.2015 XXVI Strzelecki Bieg Uliczny im E. Ferta - Strzelce Opolskie - 15 km
122/10/5 KUZYK Agnieszka 1:00:49
415/119 RAZIK Jacek 1:11:57
421/121 CHŁOPAŚ Artur 0:55:40
891/154 ukończyło  
18/19.12.2015 11 Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu - Kalisz
34 RUTA Tadeusz 42,2 km
87 ukończyło  
13.10.2015 15 Bieg dookoła Zalewu Rybnickiego - 11 km
4 SZWED Krzysztof 00:43:08
ok 300 sklasyfikowano  
 
12.12.2015 ParkRun Opole - 5 km
12 PATERAK Robert 00:25:24
29 sklasyfikowano  
 
12.12.2015 VI Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza - Mysłowice - 6,7 km
11/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:28:53
116/8 sklasyfikowano  
a w GENERALCE na zakończenie po 6 biegach 6 na 215
w mundurowych 2 na  21 ;-) znowu pudło ;-)

BIEG MIKOŁAJKOWY
WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20151206_Lubliniec_-_wyniki_open2.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20151206_Lubliniec_-_wyniki_dzieci2.pdf
do mety dobiegło 262 Mikołajów i Mikołajek

ZDJĘCIA
https://photos.google.com/share/AF1QipNyCgLGnDO-3Ky7tKgrWdn9rafeJqJQ6c4_EfvFJ7xnniPG2cj7HudQVUT02K1Jnw?key=Qkwyb2wzV2luVFhfWVV3R2pVSWt2MlVzTjJNekF3
https://picasaweb.google.com/116815624452375323019/BiegMikoAjkowy06122015Lubliniec?authkey=Gv1sRgCKuEn_y76bfuzQE&feat=directlink

Dla Zuzi na operację przekazaliśmy 1000 zł
na Szlachetną paczkę przekazaliśmy 200 zł
dla OSP Solarnia przekazaliśmy plecak ratownika

Nasi "Mikołaje" w biegu

  5 km  
1 DULSKI DANIEL 00:17:22
2 SKIBA KRZYSZTOF 00:17:48
5/1 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:18:44
6/3 KMIEĆ MATEUSZ 00:18:50
7/1 SOSNOWSKI TOMASZ 00:19:08
8/2 PIŁKOWSKI MACIEJ 00:19:13
10/4 GRZYWNA GRZEGORZ 00:19:35
13/1/1 KUZYK AGNIESZKA 00:20:09
24/1 KOCYBA HENRYK 00:21:12
25/7 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:21:11
26/8 KUBISZ TOMASZ 00:21:58
32/2/1 LIS MONIKA 00:22:23
41 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:23:23
43/10 KUBISZ KAROL 00:23:32
45/3/2 KUBISZ DOROTA 00:23:48
47/15 KOSELSKI ROMAN 00:23:59
49/12 RYSZKA KRZYSZTOF 00:24:19
59/14 ROSIŃSKI ARKADIUSZ 00:25:18
61/15 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:25:23
71/4 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:26:31
73/8 ŚWIERC KRYSTIAN 00:26:58
77/11/2 BUDNA BARBARA 00:27:11
83/5 KOWALSKI ANDRZEJ 00:28:20
86/6 MILUK STANISŁAW 00:28:33
88/22 BUDNY ANDRZEJ 00:28:48
89/15/3 FOKCZYŃSKA EWA 00:28:50
97/8 ULFIK FLORIAN 00:31:08
106/10 PYTEL ROMAN 00:32:31
122/31/5 KUCHMISTZR ANNA 00:47:37
123/32/2 ROSIŃSKA BARBARA 00:48:08
124/33/6 LANCMAN KATARZYNA 00:48:07
  UKOŃCZYŁO 128/34  
  chłopcy do lat 9  - 1 km  
42 KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:08:02
  Od 10-15 lat chłopcy  
2 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:03:45
19 KUBISZ KONRAD 00:04:21
20 BENSZ SŁAWOMIR 00:04:23
28 BODORA MATEUSZ 00:04:51
PK BUDNY CYPRIAN  
  Ukończyło 46  
  Dziewczęta 10-15 lat  
1 SMYLA KLAUDIA 00:04:00
5 KWOKA JULIA 00:04:36
  Ukończyło 24  
06.12.2015 XIII Półmaraton Świętych Mikołajów - Toruń
243/97 KOBYLIŃSKI Tomasz 01:36:57
2825/687/1 KASIERSKA Ewa 02:33:00
2935/745 sklasyfikowano  
 
05.12.2015 ParkRun Poznań Cytadela - 5 km
127/25 KASIERSKA Ewa 00:38:27
130/26 sklasyfikowano  
 
05.12.2015 II Bieg Mikołajkowy nad Jeziorem Strzeszyńskim - Poznań - 10 km
1354/519/2 KASIERSKA Ewa 01:12:09
1383/535 sklasyfikowano  
 
05.12.2015 ParkRun Opole - 5 km
6 SMOLIŃSKI Sławomir 00:21:59
15 PATERAK Robert 00:25:08
33 sklasyfikowano  
 
04.12.2015 Lubliniecka Gala Wolontariatu
Nasi klubowicze Karolina Pilarska i Piotr Żółkiewski zostali laureatami Gali 2015
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/za-nami-iii-lubliniecka-gala-wolontariatu-zobaczcie-kogo,3590760,artgal,t,id,tm.html
MARATON KOMANDOSA

WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20151128_Lubliniec_Wyniki.pdf

http://wp.tv/i,to-najtrudniejszy-maraton-w-polsce-wystartowalo-ponad-500-uczestnikow,mid,1828348,cid,4051,klip.html - film
https://www.youtube.com/watch?v=PqoPULY9F6k&feature=youtu.be - film
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17840?t=Porucznik-Piotr-Szpigiel-po-raz-trzeci-wygral-Maraton-Komandosa - z filmem
https://www.youtube.com/watch?v=IxonyLShcjE - film
http://lacom.rajce.idnes.cz/Maraton_Komandosa_2015
http://creatiopr.pl/po-xii-maratonie-komandosa-fotorelacja/
https://photos.google.com/share/AF1QipP6l4AgDzeUzmxQWmfgis9HNDycnaO5TR4wI1WXlNR77MpemtQXwbE9sT_aQBGoYg?key=WDAzckxrVThCTlpPOThHdm1mcGQ4NWIxcmN5TXRn
https://picasaweb.google.com/113463671883613688497/MaratonKomandosa2015
https://www.facebook.com/GrwGrupaRekonstrukcjiWojskowej/photos/a.446946678844792.1073741869.123707164502080/446946692178124/?type=3&theater
https://gwarek.com.pl/gwarek/artykul/maraton-komandosa-po-raz-dwunasty
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/niezwyciezony-piotr-szpigiel-juz-trzeci-raz-z-rzedu-wygral,3585429,artgal,t,id,tm.html
http://myslowice.slaska.policja.gov.pl/k16/informacje/wiadomosci/157827,Wizyta-policjantow-z-Anglii.html
http://www.polskatimes.pl/artykul/9131907,maraton-komandosa-2015-wyniki-trzeci-raz-z-rzedu-wygral-por-piotr-szpigiel-zdjecia,id,t.html
http://braniewo.wm.pl/317744,Por-Piotr-Szpigiel-trzeci-rok-z-rzedu-wygral-Maraton-Komandosa-Braniewianie-najlepsi-druzynowo.html#axzz3tHseAre0
http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/9142266,maraton-komandosa-sebastian-palecki-w-czolowce-zdjecia,id,t.html
http://www.kolobrzeg.pl/wydarzenia-sportowe/666-maraton-komandosa-z-naszymi-biegaczami
http://www.mafiateam.pl/aktualnosci/39-mocne-zakonczenie-sezonu-czyli-xii-maraton-komandosa
http://www.special-ops.pl/aktualnosc/id2714,12.-maraton-komandosa-w-lublincu
http://www.mojradom.pl/radomska-policjantka-jedyna-na-mecie-maratonu-komandosa/
http://festiwalbiegow.pl/biegajacy-swiat/12-maraton-komandosa-szpigiel-razy-trzy-zdjecia#.VmCgP9IvdD8
http://www.tuzory.pl/wiadomosci,mundurowy-z-zor-wzial-udzial-w-maratonie-komandosa,wia5-3270-10964.html
http://www.test2.wama-sport.pl/aktualno%C5%9Bci/biegi-dlugodystansowe-2/17648-xii-maraton-komandosa-lubliniec-2015-%E2%80%93-piotr-szpigiel-obroni%C5%82-tytu%C5%82
http://www.eswinoujscie.pl/2015/12/02/pobiegli-w-maratonie-komandosa/
http://olsztynska.mobi/a/317744#axzz3tIAWaXkw
http://www.ipaszczecin.org/ipa-szczecin-w-biegu-komandosa-2015/
http://ipapolska.pl/ipa/aktualnosci/1000,IPA-Szczecin-w-Biegu-Komandosa-2015.html

Wystartowało 526 osób, 510 dotarło do mety ale 2 zdyskwalifikowano.
6 zawodników reprezentowało Wlk. Brytanię, 2 Słowację, 1 Rosję

Najliczniejsze reprezentacje

JWK LUBLINIEC 22
17WBZ 19
WSOWL 16
WKB Meta 10

Nasi w MK

8/1 KULIŃSKI TOMASZ 03:41:45
36/3 PIŁKOWSKI MACIEJ 04:08:12 RŻ
109/20 GRZYWNA GRZEGORZ 04:46:52 RŻ
128/14 DROŹDZIK PAWEŁ 04:51:27
144/9 KUBISZ TOMASZ 04:57:05
180/11 JANKLOWSKI MICHAŁ 05:08:39
191/12 CHŁOPAŚ ARTUR 05:13:47
207/40 SZABLICKI ALEKSY 05:19:48
278/56 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 05:35:35
434/35 KASIERSKA EWA 06:15:28
451/16 ZIORA DANIEL 06:21:05
480/17 WOŹNICA ROBERT 06:37:34
503/40 BUBAŁA GRAŻYNA 07:02:00
506/30 BUBA ANDRZEJ 07:02:58
  21,097 km  
PK KUBISZ DOROTA 01:54:18
DNF DROŻDŻAL MACIEJ 03:42:33
MIKRO MK - 500M
1 DROŹDZIK MARTYNA 2011 03:41
MINI MK - 1 KM
1 KUBISZ KONRAD 2003 04:36
3 BODORA MATEUSZ 2003 05:02

29.11.2015 CONTOUR run op Velden/Holandia - 10 km
19/1 GOŁEK Diana 00:40:12
197/53 sklasyfikowano  
 
27.11.2015 Gala Biegów Masowych - Warszawa
W Hotelu Radisson odbyła się Gala Biegów Masowych. Wśród nominowanych był Bieg Katorżnika. W uroczystościach uczestniczył Krystian Świerc
http://biegimasowe.pl/gala-informacje/tag/Gala%20bieg%C3%B3w%20masowych

21.11.2015 Bieg Niepodległości w Afganistanie


1. Liczba uczestników - 71 (USA - 29, AFG - 18, SVK - 11, POL -9, GB - 1, LIT -1, ŁOTWA - 1, i Nowa Zelandia :) :) :) - 1 - ps. biegał kiedyś w naszych zawodach Nowozelandczyk ???
2. Zwycięscy (7 mil) kolejno pierwsza piątka - PATIO (SVK), MAKU (POL), LEWY (POL), KURT (USA), DAN (USA) - PATIO - 46:16 poza zasięgiem reszty, walka do ostatnich metrów na miejscach 2-4 (46:47 - 46:49) wbiegali praktycznie w sekundowych odstępach.
3.W biegu uzupełniającym  na 3,5 w kat. kobiet wygrała Łotyszka ARTA (34:03), a wśród mężczyzn Słowak BIBO (28:01)

Następnie przeszliśmy do Cigarete Club gdzie była degustacja polskiej kuchni i losowanie dodatkowych koszulek (tych technicznych). Do bigosu, fasolki, żurku i innych polskich specjałów przygrywała nam amerykański zespół pracowników kontraktowych.
Wszyscy mega zadowoleni z imprezy, Polacy co przyjechali z innych baz byli w szoku, że tak można zorganizować Dzień Niepodległości

Wszyscy pytali się kiedy kolejny bieg, a amerykanie zapisują się na treningi do Maka i Lewego
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17782?t=W-Afganistanie-zolnierze-pobiegli-w-Biegu-Niepodleglosci

20-22.11.2015 - Popowo k.Serocka
VI Forum organizacji pozarządowych działających na rzecz obronności państwa
Na Forum klub reprezentowali Krzysztof Koselski i Zbigniew Rosiński.
Z rąk Dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej MON Beaty Biały i Szefa Gabinetu Politycznego MON Bartłomieja Misiewicza jako jedna z pięciu organizacji otrzymaliśmy podziękowanie
http://www.wojsko-polskie.pl/pl/wspolpraca-z-wojskiem/szkolenia-fora-warsztaty/ogolnopolskie-forum-organizacji-pozarzadowych/45642,organizacje-proobronne-szkola-sie-pod-warszawa.html
22.11.2015 X Bieg Entre - Warszawa - 10 km
242/1 DOMAŃSKI Jacek 00:58:55
275 sklasyfikowano  
22.11.2015 27 Halvemarathon Ell / Holandia -21,1 km
57/4/2 GOŁEK Diana 01:30:48
308/77 sklasyfikowano  
Po okresie kilkunastu dni bez przebiegnięcia nawet jednego kilometra rozpoczelam treningi od przebiegniecia polowki, mialo wyjsc treningowo, a wyszlo jak zawsze. Po 10 km mialam 41 minut na liczniku. Na dodatek zle oznaczenie spowodowaly ze troche nadrobilam trasy.
Pozdrawiam
Diana
22.11.2015 5-10-15 - Zakończenie Sezonu - Orło
 
M-ce Nazwisko  Imię  Klub /  / Miasto / Szkoła rocznik 5km 10km 15km
1 Michalczuk Kamil TEAM Małkinia 1988 1/22,13 1/43,53 01:06,15
2 Juniewicz Daniel Ostrów Maz. 1981 2/24,56 2/49,12 01:12,22
3 Wojtkowski Dariusz TEAM Małkinia 1978 7/26,39 3/50,01 01:13,14
4 Rosiński Zbigniew  WKB Meta Lubliniec 1960 15/27,07 5/53,30 01:19,58
5 Samsel Beata TEAM Małkinia 1985 9/26,59 7/53,46 01:21.09
6 Szcześniak Tadeusz TEAM Małkinia 1963 8/26,55 9/54,02 01:21.18
7 Malik Olga LKS Ostrowianka 1990 12/27,00 10/55,07 01:23.49
8 Nowak Paweł Roch Jasienica 1989 11/27,00 11/55,08 01:23.49
9 Chojnowski Sebastian LKS Ostrowianka 1981 18/27,59 12/56,39 01:24.05
10 Butor Arkadiusz Małkinia Górna 1976 14/27,06 13/56,39 01:24.05
11 Radomski Maciej Małkinia Górna 1998 6/26,34 4/52,19  
12 Długołęcki Sławomir TEAM Małkinia 1960 13/27,03 6/53,41  
13 Ogonowska Renata TEAM Małkinia 1981 5/26,34 8/53,53  
14 Sitek Grzegorz Ostrów Maz. 1988 3/25,44    
15 Świątkowski Sławomir Komorowo 1970 4/25,44    
16 Radomski Piotr TEAM Małkinia 1976 10/27,00    
17 Sielecki Michał Drużyna Szpiku 1977 16/27,01    
18 Romejko Dariusz Ostrów Maz. 1975 17/27,02    
19 Rosiński Arkadiusz WKB Meta Lubliniec 1968 19/32,45    
20 Sokołowski Grzegorz Orło 1969 20/37,53    
22.11.2015 19 Bieg Uliczny Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów - 15 km
910/190 /6 KASIERSKA Ewa 01:44:33
926/197 sklasyfikowano  
 
21.11.2015 XXI Barbórkowy Bieg Skalnika - Gracze - 13,8 km
86/25 CHŁOPAŚ Artur 01:04:07
327 sklasyfikowano  
20.11.2015 - Brok
Spotkanie z młodzieżą ZPPO w Broku
Krzysztof Koselski i Zbigniew Rosiński zapoznali gimnazjalistów z zawodem żołnierza i ścieżką by nim zostać. Młodzież poznała historię JWK i jej współczesność oraz imprezy sportowe organizowane przez klub. Część już teraz przymierzała hełm, a wszyscy poczęstowali się krówką komandosa. Do biblioteki przekazaliśmy kilka wydawnictw o historii i wojsku.
15.11.2015 X Radomski Maraton Trzeźwości - Radom
203/8 /3 KASIERSKA Ewa 05:09:15
217/21 sklasyfikowano  
 
15.11.2015 I Woźnicki Bieg Uliczny - Woźniki - 10 km
57 CHŁOPAŚ Artur 1:47:18 z Kamilem Jabłońskim na plecach
105 STALMACH Leszek 0:54:36
109 BAMBYNEK Andrzej 0:55:40
135 ukończyło  
14.11.2015 Górska Przygoda - Wisła - 17 km
51/24 DZIK Andrzej 1:33:48
93/18 SMOLIŃSKI Sławomir 1:42:23
235 ukończyło  

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
https://twojezwyciestwo.wordpress.com/2015/11/12/rodzinnie-w-lublincu-x-bieg-niepodleglosci/
http://katowice.tvp.pl/22593253/mija-97-lat-od-odzyskania-przez-polske-niepodleglosc
http://lubliniec.info/artykul/8955/x-bieg-niepodleglosci-ukonczylo-1150-osob
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17692?t=Zolnierze-na-podium-biegow-niepodleglosci
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/rekordowa-liczba-1150-zawodnikow-wystartowala-w-x-biegu,3567694,artgal,t,id,tm.html
http://lubliniec.info/artykul/8931/x-bieg-niepodleglosci---zapowiedz

1150 osób pojawiło się na mecie Biegu Niepodległości w Lublińcu
Oto wyniki
z klubu biegali

BAMBYNEK ANDRZEJ BUDNA BARBARA
BENSZ SŁAWOMIR DRUMOWICZ DOMINIKA
BUDNY ANDRZEJ FOKCZYŃSKA EWA
BUDNY CYPRIAN KUBISZ DOROTA
CHŁOPAŚ ARTUR LANCMAN KAROLINA
FOKCZYŃSKI WOJTEK LIS MONIKA
KAMISIŃSKI ŁUKASZ PYTEL GRAŻYNA
KMIEĆ MATEUSZ SMYLA KLAUDIA
KUBISZ KAROL SOSNOWSKA ANNA 
LAKSA DARIUSZ SZRAUCNER OLA
MAŁEK JANUSZ SZRAUCNER EWA
MILUK STANISŁAW  
PIETRZOK PATRYK  
PIPIORSKI PAWEŁ  
PYTEL ROMAN  
SKIBA KRZYSZTOF  
SOSNOWSKI TOMASZ  
SZRAUCNER MIROSŁAW  
SZRAUCNER TOMASZ  
SZWED KRZYSZTOF  
ULFIK FLORIAN  
WAŁOWSKI ADAM  
11.11.2015 53. Bieg Niepodległości Warszawa - 10 km
81/2/1/ 14/1 PILARSKA Karolina 00:36:16
5159/1960/328 ROSIŃSKI Łukasz 00:51:22
5194/1977 /333 PIŁKOWSKI Maciej 00:51:25
8551/2885/449 KOSELSKI Roman 00:57:41
10404/11 DOMAŃSKI Jacek 01:01:58
11543/3194/21 KASIERSKA Ewa 01:06:17
12842 /4001 /516 sklasyfikowano  
To trzecie pudło Karoliny w tym biegu. Zdobyła również Puchar Ministra Obrony Narodowej. Chłopaki biegli grupą w umundurowaniu. http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=14&code=15403
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17668?t=Zolnierze-zwyciezyli-w-Biegu-Niepodleglosci
http://www.przegladsportowy.pl/lekkoatletyka,iwona-lewandowska-i-lukasz-parszczynski-wygrali-bieg-niepodleglosci-w-warszawie,artykul,620383,1,287.html
11.11.2015 53. Bieg Niepodległości Dobrodzień - 5 km
9/3 SOSNOWSKI Tomasz 00:19:08
19/6 KAMISIŃSKI Łukasz 00:20:37
29/4 KOPREK Edmund 00:21:54
58/2 BYSIEC Czesław 00:27:48
69 sklasyfikowano  
NW
7/1 BENSZ Sławomir 00:36:23
33 sklasyfikowano  
 
11.11.2015 NIC Niepodległości - Chorzów - 42,2 km
5 SZABLICKI Aleksy 04:13:00
34 ukończyło  
 
11.11.2015 II Pajęczański Bieg Niepodległości  - Pajęczno - 5,5 km
61/5 MŁYNARSKA Mariola 00:24:47
135/35 ukończyło  
 
11.11.2015 Bieg Legionów - Ustroń - 10 km
171/26 IMIELSKI Marek 00:50:20
290 ukończyło  
 
08.11.2015 I Bieg Wolności i Solidarności - Ostrów Mazowiecka - 10 km
80 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:53:33
91 ukończyło  
 
07.11.2015 31 Supermaraton Kalisia - Kalisz - 100 km
2 KULIŃSKI Tomasz 07:41:54 RK
83 ukończyło  
07.11.2015 VIII Maraton Beskidy - Radziechowy
181/6 RUTA Tadeusz 5:30:46
218 ukończyło  
07.11.2015 RST Półmaraton Świdnicki
748/180 WALCZEWSKI Michał 1:58:51
1097 startowało  
07.11.2015 XV Bieg Niepodległości - Białystok - 10 km
271/3 DOMAŃSKI Jacek 00:59:08
298 sklasyfikowano  
07.11.2015 Bieg Niepodległości Żagań/Bagram / Afganistan - 10 km
5 ŁUKASIK Błażej 0:42:15
31 startowało  
07.11.2015 ParkRun Opole - 5 km
10 SMOLIŃSKI Sławomir 00:23:10
32 sklasyfikowano  
 
01.11.2015 TCS New York Marathon / USA
44925/80 DOMAŃSKI Jacek 05:54:20
49617 sklasyfikowano  
31.10.2015 ParkRun Opole - 5 km
5 SMOLIŃSKI Sławomir 00:21:47
34 sklasyfikowano  
 
30.10.2015 NIC Haloweenkowy - Chorzów - 42,195 km
8 SZABLICKI Aleksy 4:44:59
49 startowało  
 
25.10.2015 53. Bieg Republiki Ostrowskiej - Ostrów Wlkp. - 10 km
22/1/1 PILARSKA Karolina 00:36:16
186/50 CHŁOPAŚ Artur 00:44:08
739/143 sklasyfikowano  
Trzecie kolejne zwycięstwo Karoliny w tym biegu.
25.10.2015 Maraton Toruński
239/1 DROŻDŻAL Maciej 3:48:54
492 sklasyfikowano  
Na 1 kilometrze złapałem gumę w przednim kole... - strata prawie godziny
25.10.2015 Arnsberg-Oeventrop/ Niemcy - 5 km
4/2 PIETRZOK Patryk 0:18:03 RŻ
54 sklasyfikowano  
Miasto partnerskie Olesna więc burmistrz wybrał mnie jako reprezentanta w biegach.  Pozdrawiam Patryk
25.10.2015 Corrida Montepio - Lizbona/Portugalia - 10 km
1631/309 KUBISZ Tomasz 00:44:46
4857 sklasyfikowano  
Cześć udało mi się wystartować w kolejnym biegu w Lizbonie tym razem 10 km. Trasa częściowo pokrywała się z maratonem. Prowadziła przez najciekawsze i najbardziej malownicze części Lizbony. Start był podzielony na strefy czasowe niestety ze względu no późne zapisanie się na bieg zostałem ustawiony w strefie z najwolniejszymi biegaczami czyli powyżej 60 minut. Każda strefa startowała z kilku minutową przerwą ja na starcie miałem już różnicę 12 minut do elity. No ale nie przez to nie wygrałem hihaa. Bardzo duża liczba uczestników i padający od startu do mety deszcz nie pozwolił na uzyskanie lepszego rezultatu,ale nie zawsze o wynik chodzi czasami trzeba też zobaczyć coś ciekawego. Po biegu udałem się na głosowanie. Pozdrawiam Tomek.
23.10.2015 Lions Day Run - Kabul/Afganistan - 6 km
4 MAKOWSKI Szymon 00:23:58
6 ŁUKASIK Błażej 00:26:12
78 sklasyfikowano  
 
18.10.2015 Perła Paprocan - Tychy
Maraton
1 KULIŃSKI Tomasz 02:51:24
80 ukończyło  
Półmaraton
275 TERLECKI Józef 02:06:29
431 ukończyło  
18.10.2015 Rock'n'Roll Maratona de Lisboa/Portugalia
1325/215 KUBISZ Tomasz 03:54:38
3814 sklasyfikowano  
Bardzo dobrze zorganizowany maraton z bardzo malowniczą trasą polecam wszystkim klubowiczom.A tym którzy tyle narzekają na organizację w Polsce biegów raczej nie polecam, ponieważ nie było posiłku przed, nie było gdzie się przebrać przed i po, nie było gdzie się umyć. Ci którzy lubią biegać powinni jednak tu przyjechać i zobaczyć uroki Lizbony.Pozdrawiam Tomek
18.10.2015 IX Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł - Uniejów - 10 km
23/6/5 PILARSKA Karolina 00:35:20 RŻ
137/58 ROSIŃSKI Łukasz 00:41:11
811 MACHOŃ Marian 00:54:06
1170/319 sklasyfikowano  
W końcu bardzo silna konkurencja. Pomimo odległego miejsca - przyzwyczailiśmy sie do jedynek - rywalizacja zaowocowała nowym rekordem klubu na 10 km. Szybciej Karolina biegła tylko na stadionie podczas MP.
18.10.2015 Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden - Warszawa - 5 km
414/100 BUBAŁA Grażyna 00:27:19
623/245 sklasyfikowano  
18.10.2015 II Półmaraton Gliwicki
50/20 GRZYWNA Grzegorz 1:29:42
1061 ukończyło  
18.10.2015 I Bieg Ku Świadomości o Handlu Ludźmi - Słupsk - 10 km
217/41 MŁYNARSKI Zygmunt 00:58:02
241/13 KOSELSKI Krzysztof 01:03:17
253 sklasyfikowano  
 
16-18.10.2015 Ultra Szlakiem Orlich Gniazd Kraków - Częstochowa - 164 km
7 SZABLICKI Aleksy 34:25:00
12 ukończyło  
 
17.10.2015 XPZU Alpin Sport Tatrzański Bieg pod Górę - Zakopane - 8,5 km +1072m
48/5 SZWED Krzysztof 01:06:10
266 sklasyfikowano  
 
17.10.2015 Bieg po Roztoczu - III Półmaraton - Siedliska
42 WOŹNICA Robert 02:29:17
43 sklasyfikowano  
 
16.10.2015 Grand Prix Małkini - 5,4 km
8 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:26:06
20 ukończyło  
podsumowanie XVI Grand Prix Malkinii msc 4 (na 18 ) drużynowo 8 na 12
15.10.2015 Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu
W spotkaniu brał udział i wygłosił prelekcję Dariusz Laksa http://www.biblioteka.bytom.pl/index.php/78-strona-glowna/473-ekstremalna-jesien-w-bibliotece
11.10.2015 Sztafeta Maratońska - Eindhoven Maraton/Holandia
Pierwsza zmianie 10,55 km ukończyłam w 41:33 z 1 miejscem na 294 sztafety, na czwartej zmianie odrabiałam starty po dwóch zmiennikach, wyprzedzając 2 ekipy finalnie wywalczyłam 3 pozycje 10,55 km w 43:15
Ogólnie nasza sztafeta 3/294 3:05;09
Sztafeta składała sie z pracowników firmy w której pracuje, taki rodzaj buisnessrun. Zasuwałam na dwóch zmianach, bo w ostatniej chwili jeden z uczestników naszej sztafety skręcił kostkę i nie było chętnego żeby go zastąpić, wiec ja zgłosiłam sie na ochotnika.
 Pozdrawiam Diana Gołek
11.10.2015 VIII Żorski Bieg Uliczny - Żory - 10 km
18/1 PILARSKA Karolina 00:35:30
29/3 SKIBA Krzysztof 00:36:46
119/43 ROSIŃSKI Łukasz 00:41:57
833/189 sklasyfikowano  
Kolejny bieg. Kolejne zwycięstwo i doskonały czas zaledwie 4 sek. gorszy od RK za to jest on rekordem trasy ;-)
11.10.2015 Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza - Sieradz - 4,8 km
53/8 KUZYK Agnieszka 00:18:19
235/58 sklasyfikowano  
 
11.10.2015 16 PKO Poznań Maraton
3748/360/14 CZICHY Barbara 04:07:39
6083/283 PYTEL Roman 05:20:27
6242/976 sklasyfikowano  
 
11.10.2015 30 SPAR Budapest Marathon - Węgry
1130/8 KASIERSKA Ewa 04:58:55
5601/1337 sklasyfikowano  
Początek i koniec w deszczu. Widoki zapierały dech.
11.10.2015 XVI Bieg Sobiborski - Włodawa - 12,5 km
72 SMOLIŃSKI Sławomir 00:57:19
185 WOŹNICA Robert 01:20:10
189 sklasyfikowano  
 

Bieg o Nóż Komandosa edycja Afganistan
W biegu udział wzieło 47 osób (31 Amerykanów, 7 Słowaków, 6 Polaków, 3 Afgańczyków)
Zwyciężył Sebastian Patrik ze Słowacji, drugi był Szymon Makowski a trzeci Kurt Pelusi z USA.
Trasa liczyła 10,05 km, 4 kółka, jeden mały podbieg, jeden duży, dwie przeszkody, 70 % po szutrze i kamieniach 30 % asfalt.

Bieg Sylwana - Obręb Dobrodzień
Biegało 101 osób
wyniki -
http://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html |

ZWYCIĘZCY CYKLU
1. KAPELA MAREK - MAFIA Team Lubliniec - 01:54:16

1. KUBISZ DOROTA  - WKB META Lubliniec - 02:34:33
dzieci:
1. STARCZEWSKI FILIP - Przedszkole nr 7 Częstochowa - 00:08:43
1. RYSZKA KORNELIA - Lubliniec - 00:09:16
młodzież:
1. KUBISZ KAROL - WKB META Lubliniec - 00:11:42

Cały cykl składający się z 3 Biegów Sylwana (Zborowskie-Lublinie-Rędzina) ukończyło 36 osób, w tym 3 kobiety, 5 dzieci

wyniki naszych w Rędzinie

  10 km  
2 KUCHARCZYK TOMASZ 00:37:54
4 GRZYWNA GRZEGORZ 00:38:46
5 SOSNOWSKI TOMASZ 00:38:47
6 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:38:57
7 PIŁKOWSKI MACIEJ 00:38:59
12 GREZEL ANDRZEJ 00:42:05
13 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:42:09
17 DZIK ANDRZEJ 00:42:39
18 KMIEĆ MATEUSZ 00:42:56
19 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:43:02
24 IRLIK JURAND 00:45:04
26 CHŁOPAŚ ARTUR 00:45:38
34 KOREK EDMUND 00:46:50
41 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:48:35
42 RYSZKA KRZYSZTOF 00:48:56
44 AMBYNEK NADRZEJ 00:49:06
49/2 KUBISZ DOROTA 00:50:02
50 WYRWA MARCIN 00:50:12
68 BUDNY ANDRZEJ 00:55:35
70/6 FOKCZYŃSKA EWA 00:57:50
74 ULFIK FLORIAN 01:00:42
80 LANCMAN GRZEGORZ 01:12:52
  Ukończyło 80/8  
  1000m  
1 KUBISZ KAROL 00:03:54
3 KUBISZ KONRAD 00:04:20
4 KABYLIŃSKI MACIEJ 00:04:23 500m
6 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:04:40
9 SZRAUCNER TOMASZ 00:05:31
  Ukończyło 11/4  
  500m  
4 WYRWA JAKUB 00:02:52
9/3 SZRAUCNER OLA 00:03:47
  Ukończyło 10/4
06-09.10.2015 VI Ogólnopolskiego Forum Szkół „Edukacja Obronna Młodzieży” - Wrocław
W spotkaniu brał udział i wygłosił prelekcję Zbigniew Rosiński http://www.wojsko-polskie.pl/pl/z-zycia-wojska/44405,trzeci-dzien-vi-ogolnopolskiego-forum-szkol-edukacja-obronna-mlodziezy-.html
08.10.2015 V Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku w Leśnej Topografii - Dijlidy k. Białegostoku - 6,4 km z 15 PK
2 ROSIŃSKI Arkadiusz 01:01:45 - zabrakło 2 min do 1 ale on ma 22 lata
42 startowało  
06.10.2015 Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Opolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych - Przełaj 2,5 km
4 PIETRZOK Patryk 0:08:25
04.10.2015 III PKO Maraton Rzeszowski
36/6/1 GOŁEK Diana 03:16:08
396/60 sklasyfikowano  
Trasa bardzo ciezka, a silny wiatr znaczaco spowolnil nawet czolowe biegaczki i biegaczy. Niestety kolka, ktora mnie zlapala tydzien temu na zawodach nie odpuszczala na treningach przez caly tydzien i dala o sobie znac juz na 18 km maratonu i zmusila mnie do kilkuminiutowego postoju w drugiej polowie maratonu. Ciesze sie ze chociaz udalo mi sie ukonczyc, chociaz po tym postoju i zderzeniu sie z przechodniem na trasie nie udalo mi sie juz odzyskac predkosci, ktora mialam az do polowki. Na pocieszenie drugie miejsce wsrod Polek :)
04.10.2015 37 PKO Silesia Maraton - Katowice
41/2 KUZYK Agnieszka 3:10:24
94 DZIK Andrzej 3:24:37 RŻ
319 RAZIK Jacek 3:48:55
529/251 KAMISIŃSKI Łukasz 4:06:17
1056 IMIELSKI Marek 4:56:56
1143 WALCZEWSKI Michał 5:20:24
nu IRLIK Jurand 2:49:41 - 30 km
1174/122 ukończyło 4:30:28
półmaraton
991 TERLECKI Józef 2:24:19
1121 ukończyło  
Świetny występ Agnieszki
Bieg odbył się również w Afganistanie.
https://silesiamarathon.pl/aktualnosci/348-pko-silesia-marathon-w-afganistanie/ Błażej Łukasik osiągnął czas 1:42,15
04.10.2015 Bieg Jesienny im. Tomasza Hopfera - Parzymiechy - 10 km
11/1 PILARSKA Karolina 00:35:43
14/6 SOSNOWSKI Tomasz 00:37:37
22/11 GRZYWNA Grzegorz 00:39:12
43/11 KUBISZ Tomasz 00:42:28
105/12/8 KUBISZ Dorota 00:49:07
170/26 sklasyfikowano  
chłopcy kl V-VI - 1100 m
10 KUBISZ Konrad 0:05:03
chłopcy gimnazjum - 1100 m
4 KUBISZ Karol 0:04:10
Kolejny bieg. Kolejne zwycięstwo. Tym razem za plecami Karoliny 3 Ukrainki. Jeszcze niedawno sytuacja niewyobrażalna.
04.10.2015 11 Gzelski Cross Jesienny - Rybnik - 25 km
39 WOŹNICA Robert 3:09:52
42 ukończyło  
04.10.2015 Legnica Półmaraton - XXVIII Bieg Lwa Legnickiego
566/103/3 KASIERSKA Ewa 02:27:29
603/117 sklasyfikowano  
1-4.10.2015 Beskidy Ultra Trail - Szczyrk - 260 km
nu SZABLICKI Aleksy po 30 godz
15 startowało 2 ukończyło
 
03.10.2015 Minimaraton Silesia - Katowice - 4,2 km
42 GREZEL Andrzej 0:17:28
43 DZIK Andrzej 0:17:32
1307 ukończyło  

XIX Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego
http://creatiopr.pl/19-bieg-o-noz-komandosa-juz-w-piatek/
http://gazetalubliniecka.pl/2015/10/02/powalcza-o-noz-komandosa/
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17266?t=Walczyli-o-Noz-Komandosa
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6201378169136119985?banner=pwa
https://www.facebook.com/zmierzymyczas
http://www.lubliniec.info/new/galleries/show/8853/bieg-o-noz-komandosa-2015-dzieci
https://photos.google.com/share/AF1QipP_slHc7eCcCZ_nXIW5D9iPj10fHJZ7jnbO4xk1zqMxgsTxcZU0KxqMaRVkCrVy3A?key=N3o0V1M4OHk0a3BXVURwMy1zd3FVRHo3ZW1WTFN3
http://lacom.rajce.idnes.cz/Bieg_o_No_Komandosa_2015
http://klobuck.naszemiasto.pl/artykul/bieg-o-noz-komandosa-2015-ponad-600-zawodnikow-na-starcie,3530761,artgal,t,id,tm.html
http://www.zspdobrodzien.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=173:bieg-o-no-komandosa-2015&Itemid=109
http://www.mafiateam.pl/aktualnosci/26-xix-bieg-o-noz-komandosa-kokotek-02-10-2015r
http://katowice.szkolapolicji.gov.pl/2015/10/bieg-o-noz-komandosa/
http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dugodystansowe/xix-bieg-przelajowy-o-noz-komandosa-kokotek-2015-mocne-akcenty-z-warmii-i-mazur
http://ciasna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/84156/wizyta_w_jednostce_wojskowej_w_lublincu
http://www.nadwislanski.strazgraniczna.pl/bieg-przelajowy-o-noz-komandosa/
http://www.pp2.kluczbork.pl/index.php/sloneczka/418-xix-bieg-o-noz-komandosa
http://www.szkolaedytystein.pl/bieg-przelajowy-o-noz-komandosa/
https://www.straz.pl/aktualnosci/bieg-przelajowy-o-noz-komandosa
http://gwarek.com.pl/gwarek/artykul/no-dla-karoliny
http://potasinska.pl/aktu/2015/2015aktu_18.html

MISS BIEGU - Frąckowiak Magdalena
I vicemiss - Wawrzyniak Magdalena
II vicemiss - Wojtulewicz Ana

WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html - dorośli - ukończyło 634
http://www.wkbmeta.pl/bonk/dzieci19.htm - dzieci - ukończyło 1250

Nasi w Nożu
MP Służb Mundurowych – mężczyźni 10 km
35/1 PIŁKOWSKI MACIEJ 00:44:56
58/4 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:47:06
100/13 JANKLOWSKI MICHAŁ 00:49:58
108/16 KUBISZ TOMASZ 00:50:19
143/24 CHŁOPAŚ ARTUR 00:51:39
200/32 WILK MICHAŁ 54:08,00
232/33 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 00:55:24
256/36 KOSELSKI KAMIL 00:56:09
327/46 KOSELSKI ROMAN 00:59:04
343/2 ROSIŃSKI ARKADIUSZ 00:59:44
351/50 RYSZKA KRZYSZTOF 01:00:01
526/27 WOŹNICA ROBERT 01:18:48
DNF JANKOWSKI RAFAŁ  
DNF KMIEĆ MATEUSZ  

MP Służb Mundurowych – kobiety 5,5 km

1/1 PILARSKA KAROLINA  00:24:30
Kobiety cywile 5,5 km
6 BUBAŁA GRAŻYNA 00:37:56
12 BUDNA BARBARA 00:42:39
Mężczyźni cywile 10 km
4/1 SZWED KRZYSZTOF 00:44:37
5 GRZYWNA GRZEGORZ 00:44:44
10 PIETRZOK PATRYK 00:48:37
14 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 00:53:05
  Ukończyło 51  
DZIECI
  Przedszkolaki - 100m  
23 SZRAUCNER OLA  
  Integracyjny - 250 m  
19 BUDNY CYPRIAN 04:08
  Chłopcy kl V-VI - 1400 m  
58 FOKCZYŃSKI KRZYŚ 05:35
  Dziewczęta Gim. - 2 km  
1 SMYLA KLAUDIA 08:03
  Chłopcy Gim. - 2 km  
97 BENSZ SŁAWEK 09:11
  Dziewczęta Szk. Sr.-2,5 km  
1 LIS MONIKA 11:18
  Chłopcy Szk. Śr.- 2,5 km  
2 SKIBA KRZYSZTOF 08:57
3 PIETRZOK PATRYK 09:33
Reprezentacje służb
Kategoria: Kobiety 5,5 km
Policja 12
Wojska Lądowe 9
Straż Graniczna 8
Szkolnictwo Wojskowe 7
Straż Miejska 6
IWSZ RP 3
Straż Pożarna 3
Siły Powietrzne 2
Wojska Specjalne 2
Garnizonu Warszawa 2
Służba Więzienna 2
Żandarmeria Wojskowa 1
Inne Służby 1
Cywile 19
SUMA: 77
Kategoria: Mężczyźni 10 km
Wojska Lądowe 132
Służba Więzienna 66
Policja 63
Wojska Specjalne 63
IWSZ RP 44
Straż Graniczna 34
Siły Powietrzne 30
Straż Pożarna 28
Szkolnictwo Wojskowe 23
Straż Miejska 12
Garnizonu Warszawa 12
Instytucje Centralne MON 9
Marynarka Wojenna 7
Żandarmeria Wojskowa 5
Służba Leśna 3
Policja Skarbowa 3
Straż Ochrony Kolei 2
Służba celna 1
Cywile 51
SUMA: 588
Afganistan 47
Reprezentacje jednostek
JWK LUBLINIEC 47
10 BLog./JW 1907 Opole 35
Straż Graniczna 16
22 Karpacki Bat. Piechoty Górskiej 14
ZK nr 1 Strzelce Opolskie 14
WSOWL 13
Nadwiślański Oddział Straży Granicznej 12
ZK Nowy Sącz 12
ZK Cieszyn 11
AMW 10
Policja 10
RWT we Wrocławiu 9
1. Ośrodek Radioelektroniczny 8
Straż Miejska m. st. Warszawy 8
24 ktr 7
JW 4808 Gołdap 7
Wojskowa Akademia Techniczna 7
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 7
WKB Meta Lubliniec 6
25blog JW 4713 6
JW 4391 6
JW AGAT 6
Komenda Główna Policji 6
ZIS PYRZOWICE 6
25 bdow.Tomaszów Mazowiecki 5
9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 5
Batalion Ochrony Bazy 5
JW 1551 Sieradz 5
JW 2286 5
JW 3744 5
JW 3797 5
KM PSP Rybnik 5
JW NIL 5
01.10.2015 Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XII Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi - Hutki Kanki - 11,4 km
50 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:52:24
1638 sklasyfikowano  
drużynowo KPP Tarnowskie  Góry 8/23
01.10.2015 Rejonowe Zawody w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznei - Tarnowskie Góry
800 m
1 LIS Monika 0:02:38,19
1500 m
1 SKIBA Krzysztof 0:04:24,18 RŻ
26/27.09.2015 Mistrzostwa Polski w Biegu 24 godz. - Łyse
42/6 KASIERSKA Ewa 138 239 m
62/10 sklasyfikowano  
27.09.2015 37 PZU Maraton Warszawski
685/310 LAKSA Dariusz 3:23:02 z Zuzią w wózku!!!
2585/186 ROSIŃSKI Zbigniew 3:54:10
3154/242 SZABLICKI Aleksy 3:59:26
3472/1340 KUBISZ Tomasz 4:04:29
4727/1309 CHŁOPAŚ Artur 4:26:55
4924/1360 ROSIŃSKI Arkadiusz 4:30:28
5077/1402 WALCZEWSKI Michał 4:33:29
5358/96 RUTA Tadeusz 4:40:40
nu TWARDZIK Grzegorz zszedł po 21 km
6506 ukończyło  
27.09.2015 Bieg na Piątkę - Warszawa - 5 km
22/2 PILARSKA Karolina 00:17:04 RK
148 GREZEL Andrzej 00:20:09
558/71 KUBISZ Dorota 00:23:34
561 ROSIŃSKI Łukasz 00:23:34
1276/282 BUBAŁA Grażyna 00:26:43
3428/1667 sklasyfikowano  
Kolejny bieg. Kolejne pudło, tym razem okraszone nowym Rekordem Klubu!!!.
27.09.2015 Maasrun Lanaken - Belgia - 5 km
30/4/2 GOŁEK Diana 00:40:22
308/78 sklasyfikowano  
Niestety na 6 km zlapala mnie straszna kolka, ze nawet dobrze wyprostowac sie nie moglam (banan, ktorego zladlam zaraz po starcie na 5 km dal o sobie znac) ledwo co doczolgalam sie do mety, a tempo na 4
ostatnich km spadlo mi o ponad 15 sekund na kilometr, ale i tak sie ciesze,ze ukonczylam te 10,2 km, chociaz niedosyt jest, bo konkurentki byly na wyciagniecie reki.
27.09.2015 Maasrun Lanaken - Belgia - 5 km
9/2 GOŁEK Diana 00:18:21 RŻ
369/162 sklasyfikowano  
Mimo silnego wiatru,ktory wial przez 5 km w twarz i trzech podbiegow udalo sie pobiec rekord zyciowy. Po biegu bylo mi malo, wiec zapisalam sie na 10,2 km, ktore mialy byc ponad 2 godziny pozniej
27.09.2015 XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Knurów - 10 km
67/6/5 KUZYK Agnieszka 00:39:20
436/80 sklasyfikowano  
 
27.09.2015 I Bierutowski Bieg Leśny - Bierutów - 10 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:38:33
87 ukończyło  
26.09.2015 PZU Trasy Zdrowia Spotkanie Sieciujące - Warszawa - Stadion Narodowy
W spotkaniu brał udział i wygłosił prelekcję w imieniu animatora lublinieckiej trasy Zbigniew Rosiński http://www.pzutrasyzdrowia.pl/aktualnosc/315/beneficjenci_programu_spotkali_sie_w_warszawie#
26.09.2015 III Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni Za Bobrem - Zawadzkie - 7 km
4 GRZYWNA Grzegorz 0:26:14
32 STALMACH Leszek 0:35:55
70 ukończyło  

23.09. godz 17:00 - Trasa Zdrowia PZU
Na PZU TZ o godz 17 rozpoczeła się rozgrzewka przed Biegiem "Pogoń za medalem". Goniliśmy brązową medalistkę Mistrzostw Polski w półmaratonie Karolinę Pilarską. Dystans 1550 m prowadzący po trasie zdrowia pokonało 61 osób. Zwyciężyli Smyla Klaudia i Kmieć Mateusz. Zwycięzcy otrzymali statuetki i nagrody, uczestnicy upominki i dyplomy. Zawody zostały przeprowadzone w ramach akcji Tydzień Ruchu prowadzonej w całej Europie, a zinicjowanej przez Danię. Nasz pomysł takiego przeprowadzenia zajęć został uznany za jeden z najciekawszych w kraju.
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6197758350527784033 zdjęcia
http://poland.moveweek.eu/events/2015/Lubliniec/pogon_za_medalem_na_pzu_tz/5919/

WYNIKI

miejsce Nazwisko imię   klub  czas
nk Pilot na rowerze 1969 WKB Meta 5;34
1 Kmieć Mateusz 1992 WKB Meta 5;51
2 Chłopaś Artur 1973 WKB Meta 5;57
3 Frej Dawid 1993   6;09
4 Sekulski Daniel 2002 SP 1 L-c 6;21
5 Fokczyński Wojtek 2001 WKB Meta 6;31
6/1 Smyla Klaudia 2001 WKB Meta 6;34
7 Wilk Jakub 2004 SP 1 L-c 6;40
8 Latka Marek 1990 WKB Meta 6;42
9 Rosiński Zbigniew  1960 WKB Meta 6;48
10 Kubisz Tomasz 1976 WKB Meta 6;59
11 Kubisz Konrad 2003 WKB Meta 7;00
12 Młynarski Zygmunt 1970 WKB Meta 7;03
13 Kubisz Karol 2000 WKB Meta 7;07
14 Grzeszczyk Jakub 2006 SP 1 L-c 7;15
15 Małczak Grzegorz 1980 Lubliniec 7;16
16/2 Kwoka Julia 2004 Strzebiń 7;24
17/3 Kubisz Dorota 1977 WKB Meta 7;25
18 Wiciński Piotr 1975 WKB Meta 7;26
19 Kędzierski Sebastian 2005 Lubliniec 7;29
20 Ryszka Krzysztof 1972 WKB Meta 7;33
21 Fokczyński Krzysiu 2003 WKB Meta 7;45
22 Czubek Sebastian 2000 Gim. 2 L-c 7;50
23 Kosiak Radosław 1971 Lubliniec 7;53
24 Budny Andrzej 1974 WKB Meta 7;53
25 Kuś Bogdan 1975 WKB Meta 7:53
26 Kaczor Tadeusz 1979 WKB Meta 7;53
27/4 Lancman Karolina 1999 WKB Meta 8;17
28/5 Pilarska Karolina 1987 WKB Meta 8;18
29 Twardzik Patryk 1993 WKB Meta 8;18
30/6 Fokczyńska Ewa 1974 WKB Meta 8;34
31 Sekulski Majkel 2007 SP 1 L-c 9;12
32 Grzeszczyk Mateusz 2008 Lubliniec 9;12
33 Wyrwa Jakub 2008 WKB Meta 9;26
34 Bambynek Andrzej 1974 WKB Meta 9;27
35 Twardzik Grzegorz 1968 WKB Meta 9;28
36 Wyrwa Marcin 1980 WKB Meta 9;32
37/7 Trzęsiok Aleksandra 2008 SP 3 L-c 10;01
38/8 Trzęsiok Małgorzata 1982 Lubliniec 10;19
39/9 Pytel Grażyna 1965 Nadleśnictwo L-c 11;36
40 Pytel Roman 1964 WKB Meta 11;36
41/10 Ryszka Kornelia 2008 SP 1 L-c 13;09
42/11 Ryszka Katarzyna 1973 Lubliniec 14;12
43 Sułowski Kacper 2009 Przedszkole nr 2 14;22
44/12 Rosińska Barbara 1961 WKB Meta 15;43
45 Kwoka Krzyś 2014 Strzebiń 15;48
46/13 Kwoka Sylwia 1978 Strzebiń 15;49
47 Kwoka Grzegorz 1974 Strzebiń 15;49
48 Rosiński Łukasz 1983 WKB Meta 16;43
49 Kozuch Tymoteusz 2014 Lubliniec 17:03
50/14 Mika Aleksandra 1977 Lubliniec 17;03
51/15 Modlińska Liliana 2013 Lubliniec 17;05
52/16 Młynarska-Modlińska Martyna 1992 Lubliniec 17;06
53 Modliński Dariusz 1987 Lubliniec 17;08
54/17 Pawłowska Barbara 1959 Lubliniec 17;09
55 Sekulski Krzysztof 2000 Gim. 2 L-c 17;17
56 nn 2000 Lubliniec 17;19
57 Małczak Piotr 2013 Lubliniec 18;26
58/18 Małczak Katarzyna 1986 Lubliniec 18;27
59/19 Maciejewska Maria 1958 WŁ Lubliniec nu
60 Góra Miłosz 2013 Lubliniec nu
20.09.2015 Blackmores Sydney Running Festiwal - Sydney Marathon / Australia
186/1 KOCYBA Henryk 3:11:42
1608/163 RAZIK Jacek 4:05:28
3264 ukończyło  
20.09.2015 Moscow Marathon 2015 / Rosja
623/1 KASIERSKA Ewa 05:02:27
5566/891 sklasyfikowano  
20.09.2015 IV Tyski Półmaraton
289/16 POLKO Roman 1:50:39
463 ukończyło  
20.09.2015 XX Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny - 10 km
3 DULSKI Daniel 0:34:26
205 ukończyło  
20.09.2015 III Kleszczów na Piątkę - 5 km
16/3/2 PILARSKA Karolina 00:17:17
35/8/3 KUZYK Agnieszka 00:19:01
319/106 sklasyfikowano  
Rzadkość na biegach. 1/3 startujących to panie. https://www.kleszczow.pl/aktualnosci/trzecia-edycja-biegu-kleszczow-na-piatke-za-nami/
20.09.2015 7 Półmaraton Bytomski
14/1 SKIBA Krzysztof 1:20:04 RŻ
58/17 GRZYWNA Grzegorz 1:28:46 RŻ
489/43 SZABLICKI Aleksy 1:50:43
800/197 JANKOWSKI Rafał 2:08:25
948 ukończyło  
20.09.2015 XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni
83/30 SZUKALSKI Grzegorz 1:31:35
263/70 CHŁOPAŚ Artur 1:48:49
264/25/4 MŁYNARSKA Mariola 0:47:45
446/84 sklasyfikowano  
20.09.2015 Monsun Korona Śląska Nordic Walking - Lubliniec - 6 km
11/2 BENSZ Sławomir 0:44:44
55 ukończyło  
20.09.2015 4F Półmaraton Wielicki - Wieliczka
136/52 KAMISIŃSKI Łukasz 1:41:26
19.09.2015 Air Force Half Marathon - Dayton, Ohio - start w Bagram / Afganistan
  ŁUKASIK Błażej 1:38:57
19.09.2015 XIII Bieg Uliczny Służb Mundurowych - Głuchołazy - 10 km
6/1/1/3WP PILARSKA Karolina 00:35:46
14/3/6pol DROŹDZIK Paweł 00:39:40
154/10/46/42 sklasyfikowano  
Nasza medalistka MP jest w niezłym gazie. Ustanowiła rekord trasy, ale nie mogło byc inaczej skoro tylko 5 mężczyzn ją wyprzedziło (w tym 2 żołnierzy). W zawodach startowało również 87 (31 pań) osób niemundurowych, ale wszystkie były za Karoliną.
19.09.2015 I Bieg na 10 km - Gniazdów k.Koziegłowy - 10,2 km
2 DULSKI Daniel 0:37:25
19.09.2015 IV Tomaszowski Półmaraton Pamięci Żołnierzy Września 1939 - Tomaszów Lubelski
43/37 WOŹNICA Robert 2:23:32
44 ukończyło  
19.09.2015 PZU Maraton Szczeciński
726/16 RUTA Tadeusz 4:48:07
888 ukończyło  
19.09.2015 VII Rajd Rowerowy Tour de Kokotek
przedszkolaki - 1 km
6 SZRAUCNER Ola  
kat. 11-15 - 5 km
12 SZRAUCNER Tomasz
kat. pow. 50 - 42 km
1 SZWED Krzysztof 1:20:07
2 ULFIK Florian 1:36:15
kat. 36-50 - 42 km
1 SZRAUCNER Mirosław 1:14:55
kat. 16-35 - 42 km
  WYRWA Marcin  
19.09.2015 Piknik w Leśnej Głuszy - Niedźwiedzi Kąt koło Spychowa
K-14 - 3,2 km -10 PK
1 ROSIŃSKA Aleksandra 00:54:55
M-45 - 7,0 km- 16 PK
1 ROSIŃSKI Arkadiusz 01:08:12
18.09.2015 Grand Prix Małkini - 5,4 km
8 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:26:26
11 ukończyło  
15.09.2014 Malý Pieninský Maratón - Červený Kláštor (Słowacja) - 18 km
159 KOSELSKI Krzysztof 01:58:04
165 ukończyło  
13.09.2015 Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Amatorów - Jelenia Góra - 34,9 km
43 ZEMBROŃ Mariusz 01:24:58
113 sklasyfikowano  
13.09.2015 33 PKO Maraton Wrocławski
87/11/6 KUZYK Agnieszka 3:04:05
155/17/9 GOŁEK Diana 3:10:50
1059/439 LAKSA Dariusz 3:46:36
2360/185 POLKO Roman 4:14:06
2365/234/52 CZICHY Barbara 4:14:07
3166/64 RUTA Tadeusz 4:31:53
4757/745 ukończyło  
13.09.2015 III Bieg 10 Profi - Ostrzeszów - 10 km
9/2 PILARSKA Karolina 00:36:43
195/36 sklasyfikowano  
Dystans liczył ok. 10,2 km
13.09.2015 XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza - Kłobuck - 9,5 km
12/2 SZWED Krzysztof 0:36:39
14/3 SOSNOWSKI Tomasz 0:36:49
28/6 SZUKALSKI Grzegorz 0:39:03
8/4 MŁYNARSKA Mariola 0:47:45
85/22 JAGUSIAK Jarosław 0:50:09
90/5 TERLECKI Józef 0:52:00
126/24 ukończyło  
13.09.2015 Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta 2015”
wyścig 100 km
111 WYRWA Marcin 3:36:06
122 sklasyfikowano  
maraton rekreacyjny 100 km
92 KOPREK Edmund 3:47:05
225 KOWALSKI Andrzej 4:31:07
256 sklasyfikowano  
 
13.09.2015 38 Bieg Lechitów - Gniezno - 21,1 km
1364/278/4 KASIERSKA Ewa 02:29:17
1431/303 sklasyfikowano  
13.09.2015 Tarczyn Półmaraton
357/1 DOMAŃSKI Jacek 02:15:33
379 sklasyfikowano  
11-13.09.2015 PZU Festiwal Biegów - Krynica Zdrój
Bieg w Krawacie - 600 m
34 ROSIŃSKI Zbigniew 0:02:31
87 KOSELSKI Krzysztof 0:04:28
88 sklasyfikowano  
Bieg na 3 km
10 GRZYWNA Grzegorz 0:11:17
127 sklasyfikowano  
Bieg Nocny - 5 km
98 GRZYWNA Grzegorz 0:23:08
453 sklasyfikowano  
Życiowa Dycha - 10 km
113/40 GRZYWNA Grzegorz 0:38:50 RŻ
1499 sklasyfikowano  
Bieg na 15 km
15/6 GRZYWNA Grzegorz 0:59:47 RŻ
182 sklasyfikowano  
34 km
nu DULSKI Daniel  
bigł w czołowej trójce, wycofał się na 15 km
Koral Maraton
119/21 ROSIŃSKI Zbigniew 3:57:47
303 sklasyfikowano  
Bieg 7 Dolin - 64 km
45 DZIK Andrzej 8:18:48
287 ukończyło  
 
12.09.2015 53 Bieg Westerplatte - Gdańsk - 10 km
2906/832/5 KASIERSKA Ewa 01:03:54
3150/1002 sklasyfikowano  
12.09.2015 Piłkarski Cross przy Bukowej - Katowice - 6,4 km
39/8 CHŁOPAŚ Artur 0:29:44
97 sklasyfikowano  
 
11.09.2015 Złota Mila - Częstochowa
10 KMIEĆ Mateusz 0:05:24
38 sklasyfikowano  
 
11.09.2015r. Bieg Odsieczy Wiedeńskiej w 332 rocznicę (bieg etapowy)

trasa Tarnowskie Góry Rynek -  Gliwice Rynek
24 km czas ok 02:30:00 ( z przerwami dla fotoreporterów i mediów TVP Katowice ;-)
Tomek Kobyliński
10/11.09.2015 IV Nocny Marsz Śladami gen. Nila - Poręba - 50 km
52 DRUMOWICZ Sławomir 8:50:40
160 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 25 Międzynarodowy Półmaraton Philips - Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa WP - Piła
M-ce MP M MP K WP Nazwisko Czas 5 km 10 km 15 km
50/10/5   3 9/2 PILARSKA Karolina 01:16:50 RK 18:06 /48 36:30 /53 54:51 /51 RK
502/181 37   69 ROSIŃSKI Łukasz 01:33:36 20:42 /229 42:13 /260 1:04:29 /353
1297/76 40   152 ROSIŃSKI Zbigniew 01:44:28 24:49 /1311 49:30 /1283 1:14:26 /1313
3031/613/13   16   KASIERSKA Ewa 02:23:15 34:48 /3074 1:08:16 /3065 1:41:47 /3065
3091/645     248          
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=14&code=15115 relacja i film
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17023?t=Sukces-zolnierzy-w-polmaratonie
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=9918
http://www.pila.halfmarathon.pl/
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=32836:25-jubileuszowa-edycja-pomaratonu-philips-pia-z-rekordem-frekwencji-tytuy-mistrzowskie-dla-artura-kozowskiego-i-katarzyny-kowalskiej&catid=178:wrzesie-2015
06.09.2015 22. Marszobieg na Czantorię Wielką 995 m.n.p.m. - Ustroń - 9,5 km
10/1 SZWED Krzysztof 00:49:02
80 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 II Cross Comando o Statuetkę Brunatnego Misia - Bolesławiec - 8 km
96 DRUMOWICZ Sławomir 0:44:14 w umundurowaniu z epoki (norma nr 13 - maska, broń)
204 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 I Bieg Graniczna Jedenastka - Kietrz - 11,3 km
99/23 JANKOWSKI Rafał 1:03:58
121 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 Półmaraton Parkowy - Chorzów
22/6 GRZYWNA Grzegorz 1:26:57
521 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 34. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego - Tomaszów Mazowiecki - 10 km
334/10 MACHOŃ Marian 0:53:09
482 sklasyfikowano  
 
06.09.2015 34. Praszkowska Dziesiątka - Praszka
Przedszkolaki 100m
4 SZRAUCNER Ola  
12 sklasyfikowano  
 
05.09.2015 Prime Food Triathlon Przechlewo - Mistrzostwa Polski
1/2 IM
78/39 JANKLOWSKI Michał 5:26:59
198 sklasyfikowano  
Dystans olimpijski - amatorzy
221 WILK Michał 2:53:42
296/64 PIŁKOWSKI Maciej 3:04:23
446 sklasyfikowano  
Sztafety
6 JWK w składzie Piłkowski 2:15:10
39 sklasyfikowano  
1,5km pływanie; 40km rower; 10km bieg
05.09.2015 Biegowe Grand Prix Przemyśla - 3000m
1 KUCHARCZYK Tomasz 09:48,72
25 sklasyfikowano  
Było to zakończenie całego cyklu (suma czasów z 1000m + 1500m i 3000m)
Wygrałem w generalce o 5 sekund
05.09.2015 3 Grom Challenge - 25 km
75 ZIORA Daniel 5:27:26
87 ukończyło  
25km trasa 10 zadan do wykonania i tor przeszkod. Czas zawiera 10 min kary.
05.09.2015 III Podwójna Żarecka Szóstka - Żarki Letnisko - 12 km
5/4 KMIEĆ Mateusz 0:46:40
48 sklasyfikowano  
 
05.09.2015 Przełajowe Grand Prix Mysłowic - 6,7 km
25 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:30:18
103 sklasyfikowano  
 
05.09.2015 III City Cross w Częstochowie - 5 km
6/4 GRZYWNA Grzegorz 0:20:34
27/14 KMIEĆ Mateusz 0:23:15
61/6 CHŁOPAŚ Artur 0:25:17
183 sklasyfikowano  
 
30.08.2015 Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu Ulicznym na 5 km - Siedlce
8/7 MP PILARSKA Karolina 00:17:27
144 sklasyfikowano  
Mistrzostwa rozegrano w ramch Biegu Siedleckiego Jacka
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=14&code=15078
30.08.2015 Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka
4/2 DULSKI Daniel 00:40:53
407 sklasyfikowano  
 
30.07.2015 12 Nestle Schöller Bieg Namysłowian - Namysłów - 10 km
14/7 GRZYWNA Grzegorz 0:40:30
257 sklasyfikowano  
 
30.08.2015 Wieluński Bieg Pojednania i Pokoju - Wieliń - 10 km
28/2 KUZYK Agnieszka 0:40:33
264/51 ukończyło  
 
30.08.2015 I RAFAKO Półmaraton Racibórz
32/2 KOCYBA Henryk 01:28:54
315/78 RAZIK Jacek 01:56:31
653/58 WOŹNICA Robert 02:48:35
657 sklasyfikowano  
 
30.08.2015 XIV Przełajowa Ósemka - Blachownia - 8 km
13/1 SZWED Krzysztof 0:32:05
24/8 SOSNOWSKI Tomasz 0:33:45
25/11 KMIEĆ Mateusz 0:33:44
123/25 CHŁOPAŚ Artur 0:40:33
127/15 KOPREK Edmund 0:41:05
208/7 BYSIEC Czesław 0:46:55
211/40 BAMBYNEK Andrzej 0:47:10
267/30 STALMACH Leszek 0:50:49
340 ukończyło  
NW
33/11 ULFIK Florian 1:01:11
127 sklasyfikowano 0:03:11
29.08.2015 Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu Ulicznym na 10 km - Łódź
18/6 MP PILARSKA Karolina 00:35:26 RŻ
1593/487 sklasyfikowano  
Mistrzostwa rozegrano w ramch Biegu Fabrykanta http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=15076&bieganie
29.08.2015 Memoriał im. Kazimierza Świerzowskiego - Krosno -1500m
3 KUCHARCZYK Tomasz 04:32,20
4 sklasyfikowano  
Zabrakło 91 setnych do życiówki ale co się odwlecze to nie uciecze, upał był taki że z sześciu startujących dwóch nie ukończyło :)
29.08.2015 Letni Bieg Piastów - Półmaraton Jakuszyce
2/1 DULSKI Daniel 01:24:10
160/64 DRUMOWICZ Sławomir 02:03:10
392/13 TERLECKI Józef 02:32:03
433/44 KOSELSKI Krzysztof 02:46:50
453 sklasyfikowano  
 
29.08.2015 III Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych - Ostrów Maz. - 11 km
12 PIŁKOWSKI Maciej 1:02:57
16 CICHY Patryk 1:04:50
18 ROSIŃSKI Łukasz 1:05:18
50 ROSIŃSKI Zbigniew 1:16:48
54 KOSELSKI Roman 1:17:53
104 ROSIŃSKI Marcin 1:59:09 zamykający
104 ukończyło  
Drużynowo
5 Wojska specjalne 3:13:11
12 sklasyfikowano 0:03:11
Mini Bieg Zbiega - 1 km
9/1 ROSIŃSKA Aleksandra  
17/4 sklasyfikowano  
http://www.ostrow.warszawa.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/lesni-zbiegowie-na-mecie#.VeS-6CXtlBcv
29.08.2015 6 Bieg Morskiego Komandosa - Gdynia - 21 km
91 ZIORA Daniel 5:00:30
95 ukończyło  
Sama trasa biegu bardzo atrakcyjna duzo kanalow tuneli swietny odcinek plazowo wodny no i w koncowce tor przeszkod. Jest to jak narazie najtrudniejszy bieg w jakim startowalem DZ
29.08.2015 VI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza - Jastarnia-Władysławowo
92/11/3 KASIERSKA Ewa 06:10:17
94/12 sklasyfikowano  
29.08.2015 II Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza - Jastarnia-Kuźnice
100 DOMAŃSKI Jacek 02:46:35
112 sklasyfikowano  
29.08.2015 20 Jubileuszowy Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno - 15 km
198/63 DZIK Andrzej 1:08:07
832 sklasyfikowano  
 
29.08.2015 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - 10 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:38:44
179 sklasyfikowano  
 


20-23.08.2015
LUBLINIEC

Przez dwa dni 21 pięcioosobowych zespołów (w tym dwa szwedzkie) rywalizowało o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Przygotowaliśmy dla nich następujące konkurencje

I dzień zawodów

I. Pokonywanie toru przeszkód na Ośrodku Sprawności Fizycznej;

II. Test wysokościowy;

III. Strzelanie z broni laserowej na wideo-strzelnicy;

IV. Strzelanie z pistoletu

V. Rzut granatem na odległość;

VI. Bieg przełajowy ok. 3,5 km

VII. Pływanie (sztafeta pływacka 5 x 50 m);

II dzień zawodów

Marszobieg według mapy (opcjonalnie po wyznaczonej trasie) z punktami na trasie;

I. Pokonanie przeszkody wodnej;

II. Strzelanie z ASG

III. Przejście po linie (3 rodzaje)

IV. Przepchnięcie samochodu

V. Walka o ogień (dotarcie do wyspy, przyniesienie ognia)

VI. Ewakuacja rannego

VII. Rzut granatem do celu

VIII. Pokonanie naturalnego toru taktycznego

IX. Przenoszenie zasobnika ZT-100

23.08.2015 XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych
56/6/1 KUZYK Agnieszka 1:27:21
1405/272/2 KASIERSKA Ewa 2:40:04
1419/275 startowało  
 
23.08.2015 Perły Małopolski - Zawoja - 10 km
194/74 FOKCZYŃSKA Ewa 1:48:13
3 km
27/22 FOKCZYŃSKI Wojtek 0:33:19
72/42 FOKCZYŃSKI Krzyś 0:41:39
23.08.2015 VI Bieg Świerklaniecki - 5 km
16 SZWED Krzysztof 00:18:08
85 IRLIK Jurand 00:20:28
198/21 CZICHY Barbara 00:23:16
381/115 sklasyfikowano  
 
22.08.2015 Magurski Ultramaraton - 40 km
9 KUCHARCZYK Tomasz 02:56:18
130 sklasyfikowano  
 
22.08.2015 9 Jaworzno TRIATHLON Stalowy Sokół ( 0,4km+ 10km + 3km) pływanie 400m rower: 10km bieg: 3km
126/ 12/3 CZICHY Barbara 00:50:05
211/39 sklasyfikowano  
 
22.08.2015 XV Półmaraton Wtórpol - Skarżysko-Kamienna
450/77/2 KASIERSKA Ewa 2:27:18
461/81 startowało  
 
22.08.2015 2 Bieg Niezłomnych - Sobótka - 10 km
12/4 GRZYWNA Grzegorz 0:40:38
37/9 KMIEĆ Mateusz 0:43:49
1041 sklasyfikowano  
 
19.08.2015 3 Sportfest Oedt - Niemcy - 10000 m
9/1 GOŁEK Diana 00:39:57,27
20/1 startowało  
Zawody były takze mistrzostwami okregu Niederheim West na 10.000 m. Pomimo , ze przez ostatnich kilkanascie dni biegam po ok 30 km dziennie, włacznie z dniem poprzedzajacycm zawody (takim maly urlopowy oboz kondycyjny przed jesiennymi startami) udało mi sie zejsc ponizej 40 minut, chociaz nogi przez pierwsze kilometry mialam jak z betonu, a predkosci nabrałam dopiero na trzech ostatnich kilometrach, chociarz wysoka temparatura dawała sie we znaki.
Pozdrawiam Diana
16.08.2015 3 Bieg o Breńskie Kierpce - Brenna - 15,3 km
32/1 KOCYBA Henryk 1:21:39
56/16 GRZYWNA Grzegorz 1:27:42
297 ukończyło  
10-15.08.2015 Mistrzostwa Europy Leśników w BNO - Pecz (Węgry)
 
Sprint
M21 2,9km 95m 19 PK temp w cieniu 42 stopnie
19(27). Marcin Rosiński 43,22

M45 2,7 km 65m 18PK
13(23) Arkadiusz Rosiński 32,27

K14 1,4 km 50m 10PK
6(6) Aleksandra Rosińska 22,28

Bieg średniodystansowy

M21 6,7km 420m 18 PK
18(28). Marcin Rosiński 1:51,50

M45 4,8 km 210m 14PK
14(23) Arkadiusz Rosiński 1:25,36

K14 3,0 km 135m 10PK
6(6) Aleksandra Rosińska 1:30,02
15.08.2015 100MeilenBerlin / Niemcy - 161.85 km
32 KASIERSKA Ewa 29:49:25
48 startowało  
 
15.08.2015 I Bieg Rolnika o Złote Gumiaki - Kamieniec - 10 km
4 GRZYWNA Grzegorz 0:42:08
27/4 CZICHY Barbara 0:53:25
61/22 ukończyło  
15.08.2015 XXI Międzynarodowy Maraton Solidarności - Gdańsk
339/15 SZABLICKI Aleksy 4:07:47
722 startowało  
 
15.08.2015 V Ogólnopolski Bieg Nowej Wsi - 5 km
52/15 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:22:03
239/66/7 KUCHMISTRZ Anna 0:36:26 z Maćkiem w wózku
245/69 ukończyło  
Michał : dystans 1 km miejsce 3 w generalce, czas ?
Maciek : bieg z przeszkodami - miejsce i czas nieznany
07/08.08.2015
XI Bieg Katorznika
http://wyniki.datasport.pl/results1546/
Filmy

1449 - nadanych numerów|
1360 - odebranych numerów
1311 - osób wystartowało
1285 - ukończyły Katorżnika
(w tym 72 z 8 krajów)

1 - reanimacja
2 - podtopienia
3 - rozległe rany cięte
12 - osobom podano tlen
14 - skręceń
2 - pijawki
3 - użądlenia osy
setki zadrapań, otarć i stłuczeń

Nasi w Katorżniku - 12,5 km
Mikro Katorżnik dystans 1 km
17/5 SZRAUCNER ALEKSANDRA 00:17:23
47/20 POLKO DOMINIKA 00:26:03
48 POLKO KRZYSZTOF 00:26:53
53 KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:29:46
54/20 Ukończyło  
Mini Katorżnik dystans 1,5 km
23 KUBISZ KONRAD 00:21:16
34 FOKCZYŃSKI KRZYSZTOF 00:22:25
72/29 Ukończyło  
Mały Katorżnik dystans 2 km
1 PIETRZOK PATRYK 00:26:33
14 BENSZ SŁAWOMIMR 00:37:08
15 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:37:08
21 KUBISZ KAROL 00:39:11
54 SZRAUCNER TOMASZ 00:51:55
66/28 Ukończyło  
Katorżnik – Bieg godz 10:00
172 LATKA MAREK 04:02:37
173 ŚWIERC KRYSTIAN 04:30:00
174 Ukończyło  
Katorżnik – Bieg godz 11:00
38 KMIEĆ MATEUSZ 02:37:10
57 PATERAK ROBERT 02:50:31
167 Ukończyło  
Katorżnik – Bieg godz 11:30
9 POLKO ROMAN 02:50:32
17 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 03:23:11
18 WIATR SŁAWOMIR 03:24:16
Katorżnik – Bieg godz 12:00
22 CZICHY BARBARA 02:55:07
60 BUBAŁA GRAŻYNA 03:16:02
145 KUCHMISTRZ ANNA 06:02:46
145 Ukończyło  
Katorżnik – Bieg godz 13:00
11 PIŁKOWSKI MACIEJ 02:07:15
28 BAJDA JACEK 02:16:58
52 KOSELSKI ROMAN 02:25:11
198 Ukończyło  
GALERNIK TEAM
3 PIŁKOWSKI, BAJDA  
22 KOSELSKI  
48 startowało  
Katorżnik – Bieg godz 15:00
150 ULFIK FLORIAN 03:32:03
153 TWARDZIK GRZEGORZ 03:38:23
153 Ukończyło  
BIEG TYŁEM – 1 mila mężczyźni
6 KMIEĆ MATEUSZ 00:08:32
8 PATERAK ROBERT 00:09:53
11 LATKA MAREK 00:10:56
14 BENSZ SŁAWOMIR 00:12:53
16 Ukończyło  

Medale za Zasługi dla WKB Meta otrzymali:

MARTA POTASIŃSKA

BARBARA DYMEK

MACIEJ CZULICKI

RAFAŁ WIEJAK

TOMASZ KOBYLIŃSKI

GRZEGORZ TWARDZIK

FILMY
https://www.youtube.com/watch?v=8hIEQ01Prs0
https://vimeo.com/135954956
https://www.youtube.com/watch?v=gnrs-E7CKNI
http://www.tvs.pl/informacje/pot-bloto-wysilek-i-mordercza-walka-twardziele-wystartowali-w-biegu-katorznika-wideo-zdjecia
http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Bieg_Katorznika_W_Morderczym_Upale,1462529/Sport/  
ZDJĘCIA
http://wasylfoto.pl/xi-bieg-katorznika-lubliniec-kokotek-08-08-2015-vol-ii/
http://wasylfoto.pl/xi-bieg-katorznika-lubliniec-kokotek-08-08-2015-vol-iii/
http://wasylfoto.pl/xi-bieg-katorznika-lubliniec-kokotek-08-08-2015-vol-i-2/ 
http://wasylfoto.pl/xi-bieg-katorznika-lubliniec-kokotek-08-08-2015-vol-iv/ 
http://www.runningfestival.pl/album/11-bieg-katorznika-w-lublincu-kokotku-882015#.VdDdx7LtlBc http://picasaweb.google.com/114093985674544537190/XIBiegKatorznika
https://picasaweb.google.com/107636437742848609910/Katorznik2015?authkey=Gv1sRgCIbg2sO5puCoOg
http://lacom.rajce.idnes.cz/Bieg_Katorznika_2015
http://wyniki.datasport.pl/results1546/galeria.php
http://www.festiwalbiegowy.pl/album/11-bieg-katorznika-w-lublincu-kokotku-882015#.Vc94XrLtlBc
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6182118328297622561
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=914997295248186&id=410854945662426
http://news.o.pl/2015/03/23/wyniki-slaskiej-fotografii-prasowej-2014-biblioteka-slaska-katowice/#/ 

RELACJE
https://heavyrunslight.wordpress.com/2015/08/12/bieg-katorznika/ 
http://www.eurocalendar.info/index.php?dzial=1&action=7&code=14986
http://sportowykonin.pl/wiadomosci/3398/zlota-podkowa-biegu-katorznika-dla-dziennikarza-portalu-sportowykonin-pl-  
http://twojaslupca.pl/sport-2/istna-katorga-pasjonatow/
https://wso.wroc.pl/pl/z-ostatniej-chwili/1607-bieg-katorznika.html 
http://takdlatransplantacji.pl/content/sk%C5%82adaki-na-biegu-kator%C5%BCnika-8082015-lubliniec
http://www.raciborz.com.pl/raciborzanie-z-sukcesami-w-biegu-katorznika,42200.html  
http://gazetalubliniecka.pl/2015/08/11/xi-bieg-katorznika/ 
http://biegimasowe.pl/kalendarz/relacje-z-imprez/327-bieg-katorznika-katuje-upadla-i-miesza-z-blotem
http://www.runningfestival.pl/biegajacy-swiat/11-bieg-katorznika-dluzsza-trasa-bloto-smrod-i-stechlizna-remedium-na-upaly-zdjecia#.VdDc5bLtlBc
http://www.faktykaliskie.pl/kaliszanie-w-biegu-katorznika http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=14986&bieganie
https://mudgoats.wordpress.com/2015/08/12/dokument-z-lublinca / 
http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dugodystansowe/xi-bieg-katorznika-lubliniec-2015-meczennicy-z-wyboru
http://www.smwroclaw.pl/index.php/86-art-wyroznione/1125-bieg-katorznika http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/wr/dzialania-policji/aktualnosci/3947,Policjantka-ze-Zlotoryi-szosty-raz-z-rzedu-zajela-I-miejsce-w-biegu-Katorznika.html
http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5818:szoste-zwycistwo-policjantki-w-biegu-katornika&catid=29:sport
http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/115349,Kolejny-sukces-biegaczy-z-WSPol-Zdobyli-Zlota-i-Srebrne-Podkowy-Katorznika.html
http://morag.wm.pl/291060,Katorzniczy-weekend.html#axzz3j0Q6UVHP
http://www.kbl.org.pl/2015/08/lesnicy-po-raz-trzeci-na-biegu.html
http://www.eostroleka.pl/strazacy-z-ostroleki-w-xi-biegu-katorznika-zdjecia,tak,art49281.html http://kurierostrolecki.pl/292112,Ostroleka-Strazacy-wzieli-udzial-w-Biegu-Katorznika.html#axzz3iuNrrAuH
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150811/POWIAT0115/150819876
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/5596942,dolnoslaska-policjantka-wygrala-ekstremalnie-trudna-impreze-bieg-katorznika-zdjecia,id,t.html?cookie=1
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/5424522,bieg-katorznika-2015-ekstremalny-wyniki-wideo-obok-wielu-przeszkod-dodatkowa-byla-pogoda,id,t.html?cookie=1
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/bieg-katorznika-2015-byl-wyjatkowo-ekstremalny-obok-wielu,3474997,artgal,t,id,tm.html
http://katowickisport.pl/inne-dyscypliny,xi-bieg-katorznika-w-lublincu,artykul,593593,1,12555.html
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/bieg-katorznika-2015-nasi-tam-byli-foto-wideo,3476563,artgal,t,id,tm.html
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/nieoficjalne-mistrzostwa-polski-w-biegu-tylem-bez,3474705,artgal,t,id,tm.html
http://www.federacjapacjentow.pl/wydarzenia/293-bieg-qkatornik-po-transplantacjiq
http://www.gwarek.com.pl/artykuly,artykul,11113,Upal_skatowal_katorznikow
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/16810?t=WIM-radzi-jak-biegac-z-glowa
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/16808?t=Katorznik-w-piekielnym-upale https://heavyrunslight.wordpress.com/2015/08/12/bieg-katorznika/
http://www.zycieczestochowy.pl/article/10657/legendarny-bieg-katorznika-za-nami
http://sportowezary.pl/14-miejsce-wozniak-cieslar-w-biegu-katorznika/
http://www.swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/dzialania-policji/aktualnosci/6977,Policjantka-w-czolowce-Biegu-Katorznika.html
http://zw.wp.mil.pl/pl/1_4110.html
http://www.kostempskiwonzeswion.pl/tag/bieg-katorznika/ 

ZAPOWIEDZI
http://www.caba.de/CaBaFoRuM/index.php?p=/discussion/2744/#latest http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/bieg-katorznika-2015-startuje-juz-w-najblizsza-sobote-jutro,3473049,artgal,t,id,tm.html
http://www.radiojura.com.pl/woda-bagno-rowy-bloto-smrod-i-stechlizna-pijawki-i-inne-robactwo-a-do-tego-mordercza-temperatura.html
http://www.fabrykasily.pl/bieganie/krew-pot-i-lzy-czyli-bieg-katorznika
http://wyborcza.pl/1,91446,18521107,xi-bieg-katorznika-1400-biegaczy-bagno-przeszkody-i-upal.html
http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/bieganie,3014/ruszyl-katorznik-bloto-smrod-i-stechlizna-pijawki-i-inne-robactwo,175604,0.html
http://marunthon.com/Event/Details/986
http://www.wpolskejedziemy.pl/co-gdzie-kiedy-poi/4048
http://www.eurocalendar.info/index.php?dzial=1&action=7&code=14959 http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=14006http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=14959&bieganie
http://wim.mil.pl/aktualnoci-topmenu-19/medycyna-w-mundurze/2104-intensywny-wysilek-fizyczny-tak-ale-z-glowa-i-sercem
http://www.esquire.pl/podroze/56/krew-pot-i-bloto
http://www.aktywniebardzo.pl/Nowe/News/Szukasz-mocnych-wrazen-VI-Ucieczka-Zakladnikow-jest-dla-Ciebie

09.08.2015 Lubliniec- Bieg Jubileuszowy
Z okazji 50-tki Prezesa Lentexu zorganizowaliśmy Bieg Jubileuszowy. Dzieci startowały na dystansie 400m, kobiety 3 km, a mężczyźni 7 km. Razem 52 osoby
09.08.2015 13 EDF Maraton Energetyków - Rybnik
3 SZWED Krzysztof 3:10:20
87 sklasyfikowano  
Bieganie w taki upał powinno być karane przymusowym pobytem na obserwacji zdrowia psychicznego :)
09.08.2015 Szczecinecki „Weekend Biegowy" - Szczecinek - dystans 42,195 km
78/8/3 KASIERSKA Ewa 5:33:25
78/8 startowało  
 
09.08.2015 II Cross Maraton Pustyni Błędowskiej - Dąbrowa Górnicza
26/6 SZABLICKI Aleksy 7:19:41
39 startowało 29 ukończyło
 
08.08.2015 ParkRun Szczecinek - 5 km
90/21 KASIERSKA Ewa 0:32:31
95/25 startowało  
 
08.08.2015 II Leśna Dycha św. Rocha - Kalinowo - 10 km
47/13 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:00:05
72 sklasyfikowano  
Młodzież 1999-2004 - 1 km
9/4 ROSIŃSKA Aleksandra 0:05:36
11 sklasyfikowano  
 
08.08.2015 V Pozytywny Bieg Przełajowy - Szarlejka - 10 km
6/3 GRZYWNA Grzegorz 0:41:17
140 sklasyfikowano  
 
07.08.2015 Tour de Pologne Amatorów - Bukowina Tatrzańska - 31,8 km
464/166 BAJDA Jacek 01:17:50
1668 sklasyfikowano  
Nie zabrakło fantastycznych gwiazd i słynnych kolarzy sprzed lat. Na linii startowej ustawili się między innymi Czesław Lang, Francesco Moser, Ryszard Szurkowski, Henryk Charucki, Lechosław Michalak. Wśród nich także nasz reprezentant – Jacek Bajda :)
31.07-02.08.2015 48 h & 24 h Self-Transcendence Race Kladno - Czechy
2 KULIŃSKI Tomasz 335,082 km RŻ
  sklasyfikowano  
Bieg 48godz jest debiutem zawodnika w barwach Mety.
02.08.2015 VI Bieg o Złote Kierpce - Szczyrk-Skrzyczne - 6,4km (+763m)
5/3 DULSKI Daniel 00:41:42
142 sklasyfikowano  
 
02.08.2015 Etixx Silesiaman Park Śląski - Chorzów pływanie 500m rower: 25km bieg: 5km
111/6 POLKO Roman 01:55:55
139 sklasyfikowano  
pływanie 9:59/45; rower 1:19:09/114 bieg 22:59/92
02.08.2015 36 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego Pęckowo-Wieleń
/2 KASIERSKA Ewa 2:47:28
 
01.08.2015 Mityng Biegowego GP Przemyśla - 3000 m
1 KUCHARCZYK Tomasz 00:09:34.65 RŻ
22 sklasyfikowano  
 
01.08.2015 VII PZU Maraton Karkonoski - Szklarska Poręba - 46,7 km
156/47 RAZIK Jacek 6:10:40
419 sklasyfikowano  
 
01.08.2015 Bieg Św. Dominika - Bieg Kobiet - Gdańsk - 5 km
118/23 BUBAŁA Grażyna 0:25:32
282/3 KASIERSKA Ewa 0:32:01
315 sklasyfikowano  
 
01.08.2015 PROLOG CHARYTATYWNY „Goń św. Dominika” - Gdańsk - 1200 m
  KASIERSKA Ewa ok 8 min
Bieg bez pomiaru czasu, impreza charytatywna.Pierwsze 2000 osób w Prologu otrzymało pamiątkową koszulkę, a na mecie „Pakiet Regeneracyjny”, próbki kosmetyków, i losowanie nagród.
01.08.2015 ParkRun - Gdańsk - 5 km
149/35 KASIERSKA Ewa 0:37:04
149/35 sklasyfikowano  
Trasa biegu przebiega przez Gdańsk, Park Reagana, a jej długość to 5km. W zdecydowanej większości nawierzchnia trasy to szutrowe alejki.
01.08.2015 Bieg Św. Dominika - Bieg Mężczyzn - Gdańsk - 5 km
468/6 ULFIK Florian 0:26:40
551 sklasyfikowano  
 
31.07/01.08.2015 II 4Run 12h Nocny Ultra Dystans „ ZaNUDźmy Smoga” - Kraków
12 SZABLICKI Aleksy 95km 175m
43 sklasyfikowano  
dobra organizacja, trasa dookoła krakowskich Błoń, pogoda dopisała
26.07.2015 Balctown Festiwal Runner - Sydney /Australia 55 kraj zdobyty, a jednocześnie ostatni z kontynentów
116/28 LAKSA Dariusz 4:29:51
159 sklasyfikowano  
Bardzo kameralny maraton w malowniczej scenerii. Start bardzo wcześnie bo o 6:45 tutejszego czasu. Od samego początku biegło mi się ciężko. Biegłem w prowadzącej 4 osobowej grupce. Tempo idealne dla mnie, jednak nie czułem się najlepiej. po 3km podjąłem decyzję by dalej nie walczyć o wynik, a wykonać plan minimum. Zwolniłem więc do tempa by ukończyć bieg jak najmniejszym wydatkiem sił i energii. Decyzja najrozsądniejsza z możliwych
26.07.2015 Challenge Poznań 1/2 IM - pływanie 1,9km rower: 90km bieg: 21km
516/142 ŁUKASIK Błażej 05:39:25 (45:07 - 3:01:55 - 1:40:54)
956 sklasyfikowano  
  Na dystansie 1/2 IM stawiła się światowa czołówka (w pierwszej 20 było tylko 4 Polaków - pierwszy z nich był na 11 miejscu) Na trasie rowerowej wiał bardzo mocny wiatr podczas pętli powrotnych
W sztafecie JWK na zmianie biegnącej wystartował PIŁKOWSKI Maciej pokonując półmaraton w czasie 1:29:21(4 czas). Zespół wywalczył 5 miejsce (11 sek do 4) wśród 33 drużyn.
26.07.2015 Bieg Górski do Dobrego Źródła - Sosnówka - 8,3 km
90/18 MIROWSKI Bartosz 1:01:51
109 sklasyfikowano  
 
25.07.2015 Bieg PASTY - Warszawa
106/45 ZIORA Daniel 0:00:51
391/1 DOMAŃSKI Jacek 0:01:25
423 sklasyfikowano  
 
25.07.2015 Bieg Powstania Warszawskiego - Warszawa - 10 km
4873/8 DOMAŃSKI Jacek 1:04:24
5277/1449/10 KASIERSKA Ewa 1:09:46
5465/1564 sklasyfikowano  
5 km
2753/552 ZIORA Daniel 0:35:26
3295 sklasyfikowano  
 
25.07.2015 Bieg Kamienny - Koszwice - 10 km
2/1 DULSKI DANIEL 00:35:46
6/5 SOSNOWSKI TOMASZ 00:38:19
8/2 KMIEĆ MATEUSZ 00:39:34
11/8 SZWED KRZYSZTOF 00:39:58
33/2 KOCYBA HENRYK 00:42:55
43/4 GREZEL ANDRZEJ 00:44:52
44/4 GRZYWNA GRZEGORZ 00:45:04
85/58 CHŁOPAŚ ARTUR 00:50:56
94/12/10 MŁYNARSKA MARIOLA 00:52:06
108/72 MŁYNARSKI ZYGMUNT 00:53:25
121/78 WYRWA MARCIN 00:54:05
126/81 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:56:06
164 BENSZ SŁAWOMIR 01:02:38
186 ukończyło  
Bieg Gimnazjalistów
2 BENSZ SŁAWOMIR  
25.07.2015 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - 10 km
6 GRZYWNA Grzegorz 0:42:32
186 sklasyfikowano  
 
19.07.2015 Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce - Kraków
5000 m
13 PILARSKA Karolina 17:43.52
20 sklasyfikowano  
Wynik Karoliny jest na poziomie II kl sportowej. Niestety sekundy za szybko mijały. Dokładnie jedna, tyle zabrakło do rekordu.
http://live.domtel-sport.pl/live/pdf/K5000_3_r.pdf
19.07.2015 Garmin Iron Triathlon Gołdap 2015 pływanie 950m rower: 45km bieg: 10,55km
290/ 21/1 CZICHY Barbara 03:14:27
381/25 sklasyfikowano  
 
19.06.2015 Brokland Crossloop 5,8 km - Holandia
6/1 GOŁEK Diana 00:22:26
114/35 startowało  
Kolejny raz na trasie ulewny deszcz (jak na zlosc caly tydzien upal, a w niedziele ulewa...typowo holenderska pogoda) i dziwne petle prowadzace po blocie przez las ...nic dodac nic ujac. Na pocieszenie, wyprzedziło mnie tylko 5 mezczyzn. Pozdrawiam Diana
19.07.2015 XXVIII Półmaraton Lipcowy - Okonek
127/24/1 KASIERSKA Ewa 2:38:20
132/24 sklasyfikowano  
 
18.07.2015 GoToHell z Gdyni przez Dębogórze, Osłonino, Puck, Władysławowo, Kuźnicę, Juratę do Helu - 80 km
  KASIERSKA Ewa  
04:30 start, limit wynosił 13.h. Wykorzystałam prawie cały limit czasowy.Oczywiście byłam ostatnia. Ale jakie "wejście smoka"na metę. Zaraz za dworcem czekał Superman ze straży miejskiej na rowerze i torował mi drogę wśród wczasowiczów. Powitanie niesamowite. Medal zakładał mi na szyję sam dyr.biegu Marcin Glebow. Wszyscy uczestnicy i obecni urlopowicze odśpiewali mi 100 lat. Potem odcisk dłoni na specjalnej tadlicy, po uprzednim zamoczeniu w czerwonej farbie. Był to bieg w formie koleżeńskiej. Najgorsza była zmienna aura. Spiekota, deszcz nie rozpieszczały nikogo.Nawet raz była porządna ulewa.Trasa wiodła poboczem, przez las, ścieżkami rowerowymi, promenadami itp. Wszyscy pewnie sądzili, że nie pokonam tego dystansu.Rowerzyści turyści i mieszkańcy mijanych miejscowości niesamowicie dopingowali.Wyjazd z Helu jest w korkach i niektórzy widząc biegnących  wołali, że już tylko ok.20.km. Bili brawo, klaksony włączali. Szkoda, że cały czas nie biegło się koło głównej samochodowej drogi.
18.07.2015 Złoty Półmaraton - Lądek Zdrój
30/18 BAJDA Jacek 02:19:15
326 ukończyło  
Najwyższy punkt: Jawornik (872 m. n.p.m),
Różnica wysokości 508m.
Całkowite wzniesienie terenu: 889m.
18.07.2015 Złoty Maraton - Lądek Zdrój - 43 km
51/20 DROŹDZIK Paweł 06:01:02
194 wystartowało 149 ukonczyło
Najwyższy punkt: Jawornik (872 m. n.p.m),
Różnica wysokości 508m.
Całkowite wzniesienie terenu: 1730m.
Martyna zaliczyła 100m przedszkolaków w ramach biegu dziecięcego "My first Trial"
16-18.07.2015 Bieg 7 Szczytów - Lądek Zdrój - 240 km
46 ROSIŃSKI Zbigniew 52:22:06
121 wystartowało  
zejście po 130 km
  SZABLICKI Aleksy 25:47:46
ostatni który pokonała cały dystans
Najwyższy punkt: Śnieżnik (1425 m. n.p.m),
Najniższy punkt: rzeka Nysa Kłodzka koło Barda (261 m. n.p.m),
Różnica wysokości 1164m.
Całkowite wzniesienie terenu: ok.7635m.
Całkowity spadek terenu: ok. 7670m.
18.07.2015 X Dobrodzieńska Dycha - 10 km
25/7 SOSNOWSKITOMASZ 00:39:01
34/6 SZWED KRZYSZTOF 00:40:00
51/16 GRZYWNA GRZEGORZ 00:42:10
54/9 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:42:16
76/21 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 00:43:20
92/27 DZIK ANDRZEJ 00:44:20
99/11 GREZEL ANDRZEJ 00:44:37
117/25 RAZIK JACEK 00:45:44
181/23 KOPREK EDMUND 00:48:01
197/48 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 00:48:15
311/76 CHŁOPAŚ ARTUR 00:53:06
361/19 BYSIEC CZESŁAW 00:55:30
469/69 STALMACH LESZEK 01:01:40
475/101 BAMBYNEK ANDRZEJ 01:02:04
484/78 PATERAK ROBERT 01:02:53
nu LATKA MAREK  
545 ukończyło  
Gimnazjum chłopcy- 1050m
2 BENSZ Sławomir  
     
12.07.2015 XV Bieg Górski na Szczyt Pilska - Korbielów - 10 km
88/21 DZIK Andrzej 1:13:49
303 sklasyfikowano  
 
11.07.2015 V Bieg na Jawornik - Złoty Stok - 21 km
10/2 SZWED Krzysztof 1:32:10
131 sklasyfikowano  
 
11.07.2015 I Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy - Świerczyniec k.Tych - 6,8 km
70 POLKO Roman 0:30:52
171 sklasyfikowano  
 
11.07.2015 Bieg LATO 2015 o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - 5km
1 DULSKI Daniel 00:16:45
90 sklasyfikowano  
 
05.07.2015 XXV Bieg po Plaży - Jarosławiec - 15 km
72/27 ROSIŃSKI Łukasz 01:06:36
255/63 DRUMOWICZ Sławomir 01:18:23
334/34 ROSIŃSKI Zbigniew 01:21:42
738/142/5 KASIERSKA Ewa 01:50:34
778/6 DOMAŃSKI Jacek 02:00:02
779/84 KOSELSKI Krzysztof 02:00:04
793/167 sklasyfikowano  
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=14&code=14846
05.07.2015 XX Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca”- 2,2 km
35/1 ROSIŃSKI Zbigniew 00:09:12
109 sklasyfikowano  
Zwycięstwo naszego radnego w kategorii weteranów.
05.07.2015 XXV Ogólnopolskie Biegi Młodzieżowe „Powitanie Lata” Jarosławiec 2015 - 1 km - Dziewczęta - roczniki 2000-2001
4 DRUMOWICZ Dominika  
17 sklasyfikowano  
 
05.07.2015 IV Bieg uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo - 10 km
72/16 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:59:41
92 ukończyło  
04.07.2015 XIII Bieg 12 Mostów - Sławno - 7,7 km
65/8 DRUMOWICZ Sławomir 00:34:21
106/15 ROSIŃSKI Zbigniew 00:39:01
110/20/2 DRUMOWICZ Dominika 00:39:33
175/50 sklasyfikowano  
 
04.07.2015 XXII Imieliński Cross Ekologiczny - Imielin - 20 km
62/18 DZIK Andrzej 1:33:56
222 sklasyfikowano  
 
04.07.2015 Bieg Opolski - Opole - 10 km
8 GRZYWNA Grzegorz 0:39:47 RZ
461 sklasyfikowano  
5 km
35 GRZYWNA Grzegorz 0:22:34
242 sklasyfikowano  
04.07.2015 Cieszanowska Dycha - Cieszanów - 10 km
7 KUCHARCZYK Tomasz 0:36:52
124 sklasyfikowano  
 
04.07.2015 VI Supermaraton Gór Stołowych - Pasterka-Szczeliniec - 50 km
165/85 KOBYLIŃSKI Tomasz 7:49:59
210 sklasyfikowano  
 
04.07.2015 Bieg im. Stanisława Tyma na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki - Warszawa - 30 pięter
63 ŁUKASIK Błażej 0:04:45,65
317 DOMAŃSKI Jacek 0:06:58,63
374 sklasyfikowano  
 
28.06.2015 III Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego - 10 km
12/1 KUZYK Agnieszka 0:37:52
137/33 ukończyło  
 
28.06.2015 Bieg Paulinki - Praszka - 5 km
4 GRZYWNA Grzegorz 0:17:56
76 sklasyfikowano  
 
27.06.2015 EUCO Susz Triathlon - dystans długi - pływanie 1,9km rower: 90km bieg: 21,1km
376/14 POLKO Roman 6:17:24 (43:36 - 3:16:46 - 2:09:51)
411 sklasyfikowano  
Najsłabszym elementem okazał się rower, ale też kilometraż treningowy był niewiele większy od startowego.
27.06.2015 XXV Mistrzostwa Polski Weteranów LA - Toruń
1500m - M40
2 ZEMBROŃ Mariusz 04:41,49
Przekładając na wynik seniorski to 04:26.82
27.06.2015 I Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich - 21 km
62/25 DZIK Andrzej 1:50:16
95/21 IRLIK Jurand 1:58:40
181 sklasyfikowano  
 
27.06.2015 V Bieg Trzech Wież - Prusice- 10 km
35/12 DROŹDZIK Paweł 0:40:52
nu DROŹDZIK Magdalena  
410 sklasyfikowano  
 
27.06.2015 Runmageddon Classic Silesia - Mysłowice - 12km
1083 PATERAK Robert 4:01:05
1265 startowało 1135 ukończyło  
 
27.06.2015 Bieg Trzech Plaż - Grudziądz - 7 km
17/2 KMIEĆ Mateusz 0:25:45
705 sklasyfikowano  
 
27.06.2015 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - 10 km
1 GRZYWNA Grzegorz 0:40:16
153 sklasyfikowano  
dzisiaj się udało -;) , ostatnio było to 5 miejsce jeszcze wczesniej 6
26.06.2015 VI Przełajowe Grand Prix Mysłowic - 6,7 km
11/1 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:29:15
83/9 sklasyfikowano  
 
26.06.2015 I Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur
358/7 MACHOŃ Marian 2:05:43
443 sklasyfikowano  
 
21.06.2015 Festiwal Biegowy Rytro - 42,195 km
25/2 KOCYBA Henryk 03:17:03
64/4 OZIĘBAŁA Ignacy 03:37:13
207 sklasyfikowano  
 
21.06.2015 Dąbrowa Górnicza Triathlon - pływanie 600m rower: 21km bieg: 6km
117/11 POLKO Roman 01:27:29 (10:18 - 43:33 - 29:50)
168 sklasyfikowano  
  http://katowice.tvp.pl/20554459/21062015-godz-1905
21.06.2015 Garmin IronTriathlon Radków - pływanie 950m rower: 45km bieg: 10,55km
139/38 ŁUKASIK Błażej 03:04:20 (17:37 - 51:00 - 49:53)
293 sklasyfikowano  
  Szału nie było, łańcuch mi spadł na samym starcie roweru i straciłem kilka minut. To była najcięższa trasa rawerowa na 1/4 IM w Polsce, ale za to na zjeździe miałem przez chwilę 66 km/h :)
21.06.2015 Maraton Leśnik - Czarny Groń
55 SZABLICKI Aleksy 7:05:10
56 sklasyfikowano  
 
21.06.2015 Posnania Bike Parade - Poznań - 7,5 km
Wraz z nastaniem astronomicznego lata odbyła się Posnania Bike Parade, pierwsza w Poznaniu rodzinna impreza promującą miejską kulturę rowerową, adresowana do wszystkich osób, dla których rower jest nie tylko środkiem transportu, ale również wyrazem stylu życia. Parada przejechała ulicami Poznania i zakończyła się imprezą plenerową na plaży miejskiej nad Wartą. Podczas parady jury konkursowe wyróżniło osoby, które zaprezentowały najoryginalniejsze rowerowe stylizacje modowe. Wśród wyłonionych 3 najlepiej wystylizowanych uczestników – 2 nagrodę zdobyła KASIERSKA Ewa otrzymując nagrodę w postaci kosza piknikowego dla 5 osób :)
20/21.06.2015 Jubileuszowy Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - Bydgoszcz
77/7 KASIERSKA Ewa 5:32:43
78/8 sklasyfikowano  
 
20.06.2015 PKO Nocny Półmaraton Wrocław
M-ce Nazwisko imię 5km 10km 15km meta
81/7/2 PILARSKA Karolina 18:33 37:25 0:57:09 1:21:42
131/49 ROSIŃSKI Łukasz 19:52 39:46 1:00:00 1:24:04 RŻ
190/13/7 KUZYK Agnieszka 19:48 39:46 1:00:20 1:25:47
1170/69/36 DROŹDZIK Magdalena 23:10 45:59 1:09:43 1:38:12
1174/439 DROŹDZIK Paweł 23:11 46:00 1:09:43 1:38:13
6282/1217 STANISŁAWCZYK Jacek 30:47 1:01:55 1:34:45 2:17:29
6942/1811 ukończyło        
  Drużynowo        
12 WKB Meta Lubliniec        
269 zespołów sklasyfikowano        
W silnej konkurencji nasze zawodniczki "pobiegły z klasą" dokładnie zdobywając I i II klasę sportową.
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/wkb-meta-lubliniec-lubuje-sie-w-ekstremalnych-biegach,3428377,art,t,id,tm.html
20.06.2015 VI Marsz Nordic Walking w Koszwicach - 7 km
39/11 ULFIK Florian 00:52:51
58/3 BENSZ Sławomir 00:55:28
100 startowało  
 
20.06.2015 VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP - Bydgoszcz - 10 km
234/60/3 KASIERSKA Ewa 01:10:08
241/63 sklasyfikowano  
 
20.06.2015 „Masters' Killer” - Kotlarnia - 21 km
4/2 SZWED Krzysztof 01:58:33
21 WAŁOWSKI Adam 02:15:29
23 ROSIŃSKI Zbigniew 02:16:32
38 DRUMOWICZ Sławomir 02:40:39
54 KOSELSKI Krzysztof 03:57:47zamykający
Byliśmy współorganizatorem przedsięwzięcia. Cross z przeprawami wodnymi, błotnymi, piaszczystymi podbiegami i zbiegami. Z okazji święta JW AGAT część startowała w pełnym umundurowaniu.
http://katowice.tvp.pl/20552874/woda-piasek-bloto-czyli-krosowy-bieg-zabojca-mistrzow
20.06.2015 XXVII Sudecka Setka - Boguszów-Gorce - 42 km
86/10 SZABLICKI Aleksy 5:46:00
144 sklasyfikowano  
 
20.06.2015 IV Bieg Tarnogórski - Tarnowskie Góry - 10 km
19/4 GRZYWNA Grzegorz 0:40:18
118/ 15/5 CZICHY Barbara 0:51:12
212/45 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 III Bieg Nyski - Nysa - 10 km
21/4/2 PILARSKA Karolina 0:38:14
25/7 ROSIŃSKI Łukasz 0:38:51
143/14/6 DROŹDZIK Magdalena 0:46:21
463/107 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 XI EKO Jurajski Półmaraton -Rudawa
119/55 DZIK Andrzej 1:39:24 RŻ
330/97 IRLIK Jurand 1:50:57
973 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego - Konstancin- Jeziorna - 10 km
479/1 DOMAŃSKI Jacek 1:03:44
555 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 I Półmaraton Wiślański - Wisła
6/1 KOCYBA Henryk 01:45:25
136 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 IX Grodziski Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wlkp.
2162/437/2 KASIERSKA Ewa 02:34:44
2204/455 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 Etixx Silesiaman Triathlon - Gliwice pływanie 500m rower: 20km bieg: 5km
176/ /3 CZICHY Barbara 01:22:20
231 sklasyfikowano  
 
14.06.2015 IV Kłobucki Bieg Leśny - Kłobuck - 11,1 km
8 GRZYWNA Grzegorz 0:44:11
140 JAGUSIAK Jarosław 0:59:16
181 TERLECKI Józef 1:04:46
206 ukończyło  
13 CZERWCA
BIEG SYLWANA
WYNIKI - 10 km
WYNIKI - Dzieci
zdjęcia https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6159845695892426049
startowało 108 osób w tym 33 dzieci. Dulski ustanowił nowy rekord trasy

jak nasi radzili sobie z upałem

1 DULSKI DANIEL 00:39:08
3 SOSNOWSKI TOMASZ 00:40:15
4 SZWED KRZYSZTOF 00:40:45
6 GRZYWNA GRZEGORZ 00:42:20
8 KMIEĆ MATEUSZ 00:43:22
11 ŁUKASIK BŁAŻEJ 00:44:19
12 KAMISIŃSKI ŁUKASZ 00:44:31
13 KONRAD MARCIN 00:44:37
23 KOSELSKI KAMIL 00:49:01
26 IRLIK JURAND 00:49:39
27 DZIK ANDRZEJ 00:49:39
35 KOSELSKI ROMAN 00:53:36
37 RYSZKA KRZYSZTOF 00:54:25
40/1 KUBISZ DOROTA 00:55:55
41 LATKA MAREK 00:55:55
51 WYRWA MARCIN 00:59:16
52 CHŁOPAŚ ARTUR 00:59:20
54 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:59:30
66/4 FOKCZYNSKA EWA 01:03:39
68 ULFIK FLORIAN 01:06:12
70 PYTEL ROMAN 01:10:06
74 PATERAK ROBERT 01:14:37
Chłopcy do lat 9 – dystans 500m
6 KOSELSKI KACPER 00:02:40
Młodzież 10-15 lat – dystans 1000m
2 KUBISZ KAROL 00:03:39
4 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:03:49
5 KOSELSKI DOMINIK 00:04:17
7 BENSZ SŁAWOMIR 00:04:27
8/1 KWOKA JULIA 00:04:43
13.05.2015 Mityng Biegowego GP Przemyśla - 1500 m
2 KUCHARCZYK Tomasz 00:04:33.28
31 sklasyfikowano  
 
13.06.2015 Supermaraton Ozorków - 50 km
65/6 KASIERSKA Ewa 07:21:28
70/6 sklasyfikowano  
 
13.06.2015 IX Półmaraton Kietrz-Trebom-Sudice-Pietrowice Wielkie
22/8 BAJDA Jacek 1:37:26
284 sklasyfikowano  
 
13.06.2015 XIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna - 4,4 km
2 KUZYK Agnieszka 0:16:55
21 ukończyło  
 
13.06.2015 Bieg Marszałka - 10 km
472/1 DOMAŃSKI Jacek 1:06:40
519 sklasyfikowano  
 
12.06.2015 Grand Prix Małkini - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 26:18
8 ukończyło  
12.06 Bitwa szkół o klucz do bram miasta
Częścią sportową bitwy zajeli się członkowie naszego klubu. Przeprowadziliśmy następujace konkurencje: bieg sztafetowy, podciąganie na drążku i "wojskowe kręgle".
10.06
Uchwała nr 12 ZZ/ 2015
Zebrania Zarządu

Zebranie  Członków Zarządu postanawia skreślić z listy członków klubu następujące osoby:

BŁAZIŃSKI Marcin

LEŚNIWESKI Marek

03.06 - 07.06 Kościelisko
Na obiektach Biatlonowego Klubu Sportowego WP Kościelisko na zgrupowaniu sportowym przebywały 54 osoby. Zgrupowanie sfinansowali uczestnicy przy wsparciu klubu. Zorganizowaliśmy zawody biegowe oraz zawody na orientację. Odbyło się strzelanie oraz wycieczka z przewodnikiem.
1000 na 1000 o 1000
Bieg na Orientację
06-07.06.2015 Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Lekkiej Atletyce - Sosnowiec
3000m seniorki
1 PILARSKA Karolina 10:05.69
3000m seniorzy
2 DULSKI Daniel 09:30.86
4 ZEMBROŃ Mariusz 10:15.02
Samotny bieg Karoliny spowodował że zabrakło wisienki na torcie w postaci nowego rekordu. Było to jej trzecie mistrzostwo śląska na tym dystansie.

07.06.2015 „Przepędzić Raka” – I edycja biegu po Polu Mokotowskim - 5 km
60 KASIERSKA Ewa 00:31:01
77 sklasyfikowano  
07.06.miałam opłacony start w MPW w półmaratonie Murowana Goślina. Pon. albo wtorek wieczorem była audycja poświęcona 90.rocznicy  wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Instytutu Radowego w Warszawie. Z tej okazji organizowano B.Przepędzić raka,5km, na Polu Mokotowskim.Radio fundowało 2 pakiety startowe dla osób, które sms-em napiszą dlaczego biegają. Audycja zbliżała się do końca. Nie liczyłam na to, że jeszcze mój sms dotrze, ale marzyłam aby p.Dorota Truszczak przeczytała chociaż dla siebie co sądzę o lekarzach.O dziwo, za moment czyta.Facet pisze, że biega dla sylwetki i zdrowia.Potem moje.1.część cała.A potem już dukanie.Wiadomo, cenzura.Ale pakiet wygrałam.Cóż było robić. Pojechałam do stolycy, nie do M.Gośliny.Traktowana byłam jak jakaś królowa.Nanpytanie skąd przyjechałam, odp.z Wrocka, mieszkam w Poznaniu a reprezentuję WKB META LUBLINIEC.
Startowała Warszawka i najbliższe okolice.Były jednak osoby, które znałam z warszawskich biegów(mar.i półmar.)Biegliśmy razem, dla idei.Na miejscu wypełniałam dopiero kartę zgłoszenia, Radio przekazało tylko podstawowe dane osobowe.Tym większe było zdziwienie organizatora i wolontariuszy.Po biegu podszedł do mnie starszy dżentelmen, uścisk dłoni z pocałunkiem oraz uściski i ucałowania z serdecznymi podziękowaniami, że doceniłam cel i przyjechałam.Myślałam, że to jakiś uczestnik Powstania.Pytam potem kim jest ten mężczyzna?Odp.Nie znasz, to prof.Kułakowski.Odp., że tv nie oglądam i nawet b.znanych ludzi nie rozpoznam.Teraz wiem, że dobrze zrobiłam jadąc do Wa-wy.Mam zaproszenie, przy kolejnym pobycie, do zwiedzenia Instytutu Radowego.
07.06.2015 XXII Ogólnopolski Bieg "Krzepkich" - Krzepice - 10 km
15/4 SOSNOWSKI Tomasz 0:38:35
27/1 KOCYBA Henryk 0:41:15
37/5/4 KUZYK Agnieszka 0:41:43
126/5 TERLECKI Józef 0:56:21
142/27 ukończyło  
07.06.2015 Zwitserloot Dakrun w Groesbeek \ Holandia - 10 km
7/1 GOŁEK Diana 00:41:01
130/40 startowało  
Chyba ostatnio nie ma szczescia do wyboru zawodow z normalna nawierzchnia. Bieg zapowiadal sie dobrze, ale na "dzien dobry" zostalam porazona pradem z ogrodzenia ktore odgradzalo orgomne stado owiec ulokowanych w centrum miasta, zaraz obok startu. Wilgotnym rekoma dotknelam metalowy plotek i poczulam prad na calym ciele i jakby mi serce przestalo bic... swietna rozgrzewka przed biegiem. Na dokladke
trasa zlozona z dwoch okrazen po 5 km okazala sie byc 2x3 km podbiegu po lesniej sciezce, gdzie tempo na najwolniejszych km spadalo mi do 4:40/km, tylko 500 m przed i po mecie bylo asfaltowych. W sumie
wyprzedzilo mnie tylko 6 mezczyzn :)
07.06.2015 Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego - Palenica Białczańska – Morskie Oko -10 km
37/2 SZWED Krzysztof 0:49:41
239 sklasyfikowano  
Trzeci z Biegów „Weekendu Biegowego z Sokołem” rozegrany na trasie: Palenica Białczańska ( 980 m n.p.m) – poprzez Dolinę Białki i Wodogrzmoty Mickiewicza z metą usytuowaną przy Morskim Oku (1410 mn.p.m.). Tym razem do pierwszego miejsca w kat. zabrakło 1,8 sek.
07.06.2015 Chorzów Park Śląski Maraton
153/14 SZABLICKI Aleksy 05:05:41
200 sklasyfikowano  
07.06.2015 IV Pszczyński Bieg o Puchar Carbo Asecura - Pszczyna - 10 km
658/63 STALMACH Leszek 00:57:30
868 sklasyfikowano  
06.06.2015 Ciężka Dycha - Orło - 10 km
23 ROSIŃSKI Arkadiusz 57:54
34 ukończyło  
http://www.ostrow.warszawa.lasy.gov.pl/aktualnosci/
http://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/14897
http://malkinia.com/index.php/sport/biegi/209-bieg-ciezka-dycha-w-orle
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=OSTROW
06.06.2015 Brecon Beacons Walia - Wlk. Brytania - 24 km
ukończył ZIORA Daniel 6:25:58
40% ukończyło  
Po Anglii, Szkocji i Irlandii w końcu "padła Walia". The Fand Dance (nie jest zabawnym tańcem jak w nazwie) to jeden z etapów selekcji do SAS (special air services) Polegającym na fizycznym i nawigacyjnym testem bieg na dystansie 24km.  Plecak o wadze 35ilb (15.850kg) plus woda co daje 22.5kg nie można używać martwej wagi trzeba użyć sprzętu do przeżycia 24h w górach. Morderczy test i zdobycie szczytu Pen y Fa 886npm   (http://en.m.wikipedia.org/wiki/Pen_y_Fan) Droga powrotna przez diabelską drabinę Jacobsa ( Jacobs Ladder) Brutalny test wytrzymałościowy ludzkiego organizmu. Jestem nieoficjalnie pierwszym polakiem który uczestniczył i ukończył The Fan Dance. http://en.m.wikipedia.org/wiki/Fan_dance_(exercise)
Pozdrawiam
 Walia zdobyta prze Metę
 Daniel
http://forces.tv/87614771#uqR3tBS0Pfz31dkT.01
05.06.2015 VIII Bieg Sokoła - Zakopane - 15,6 km (+1013m/-1013m)
17/1 SZWED Krzysztof 1:34:11
130 sklasyfikowano  
Pierwszy z Zakopiańskiego „Weekendu Biegowego z Sokołem” - Bieg w stylu anglosaskim rozegrany na trasie: Kuźnice – Ścieżka nad Reglami – Dolina Białego – Droga pod Reglami – Dolina Strążyska – Ścieżka nad Reglami – Czerwona Przełęcz – Ścieżka nad Reglami – Kalatówki – Kuźnice.
02.06.2015 Mistrzostwach Województwa Opolskiego SZS w Lekkoatletyce - Kędzierzyn-Koźle - 3000m
4 PIETRZOK Patryk 10:10:89 RŻ
11 sklasyfikowano  
 
31.05.2015 Pętla Rudnicka - Rudniki - 13,3 km
15/5 SOSNOWSKI Tomasz 0:51:06
18/8 GRZYWNA Grzegorz 0:52:18
19/6 BAJDA Jacek 0:52:50
29/7/2 KUZYK Agnieszka 0:55:27
33/1 KOCYBA Henryk 0:56:06
72/12 DRUMOWICZ Sławomir 1:02:37
149/28 ukończyło  
31.05.2015 13 Półmaraton Energetyków - Rybnik
5/3 SZWED Krzysztof 1:27:06
93 sklasyfikowano  
 
31.05.2015 Perły Małopolski - Szczawnica - 10 km
227/81 FOKCZYŃSKA Ewa 1:24:56
3 km
20/18 FOKCZYŃSKI Wojtek 0:23:29
55/39 FOKCZYŃSKI Krzyś 0:29:43
31.05.2015 Bieg Śladem Konia - Wrocław - 4,2 km
133/18 WIATR Sławek 0:23:52
174 sklasyfikowano  
 
31.05.2015 Kolbuszowska Dycha - Kolbuszowa - 10 km
5/1 KUCHARCZYK Tomasz 00:36:24
192 sklasyfikowano  
 
30.05.2015 Dynowska ZaDyszka - Dynów - 10 km
2 KUCHARCZYK Tomasz 00:36:56
184 sklasyfikowano  
 
30.05.2015 XI Przełajowe Biegi Familijne - Złochowice - 1 km
4/1 ZEMBROŃ Mariusz 00:02:57
30 sklasyfikowano  
 
30.05.2015 - Koszęcin
W zespole szkół dynamiczne spotkanie z młodzieżą przeprowadziła Karolina Pilarska z pomocą Doroty Kubisz.
30.05.2015 ING Night Marathon - Luxemburg
142/22 RAZIK Jacek 03:29:32
1092/154/2 KASIERSKA Ewa 05:23:19
Półmaraton
3035/353 SZRAUCNER Mirosław 01:59:01
3036/34 TERLECKI Józef 01:59:01
Aplauz mieszkańców i grup dopingujących był niesamowity.A aleja z pięknymi lampionami przedstawiającymi różne figury wynagrodziła chyba wszystko.Warto było biec dłużej aby obejrzeć to w całej krasie. Doping ludzi nawet głuchy by usłyszał. Nawet ostatnie km do mety, nie było zabudowań, oświetlały kaganki. Prawdziwy nocny bieg. A po przekroczeniu wejścia do hali usłyszałam swój nr, imiona poprawnie wypowiedziane, no i nazwisko z polskimi"si". Oczywiście na koniec spiker podał dodatkowo narodowość w j.polskim, POLSKA. Było to coś wspaniałego. Jak zobaczyłam czs netto 05.23.19 to mnie zatkało. Nie spojrzałam na zegarek przy starcie i nie wiedziałam jaki mam czas. Myślałam, że ledwie zdążę przed 6.h. Ewa
30.05.2015 Bieg Kresowy - Bystrzyca Oławska - 10 km
32/3/2 DROŹDZIK Magdalena 00:46:52
150/48 sklasyfikowano  
 
30.05.2015 Etixx Silesiaman MTB Triathlon - Pszczyna pływanie 500m rower: 20km bieg: 5km
218/6 POLKO Roman 01:27:18
  sklasyfikowano  
 
29-30.05.2015 Kwietny Bieg - Lisowice - 24 godz
3 ROSIŃSKI Zbigniew 175,760 km
5 SKIBA Krzysztof 146,016 km RŻ
18/2 Gim BENSZ Sławomir 86,528 km RŻ
22 LANCMAN Grzegorz 73,008 km RŻ
26 ULFIK Florian 66,248 km
44/5 Gim KUBISZ Karol 55,432 km RŻ
69/6 Dz KUBISZ Konrad 45,968 km RŻ
126 KOWALSKI Andrzej 36,504 km
137 RYSZKA KRZYSZTOF 36,504 km
152 KOSELSKI Roman 31,096 km
164/60 KUBISZ Dorota 25,688 km
187 MIROWSKI Bartosz 17,576 km
201 KOCYBA Henryk 14,872 km
219 ROSIŃSKI Łukasz 12,168 km
231/92 PILARSKA Karolina 10,816 km
251/103 ROSIŃSKA BARBARA 8,112 km
268 MAŁEK Janusz 6,760 km
278 SZWED Krzysztof 6,760 km
346/151 sklasyfikowano  
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6154596296664919297 - zdjęcia
startowało nas 18 osób i pokonaliśmy łącznie 855 km 816m
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/kwietny-bieg-lisowice-2015-rekordowy-nie-tylko-pod-wzgledem,3405241,artgal,t,id,tm.html - fotoreportaż
30.05.2015 JBL Triathlon Sieraków - pływanie: 950m rower: 45km bieg: 10,55km
316/89 ŁUKASIK Błażej 2:37:54 RZ 00:20:08 646 / 01:19:17 346 / 00:48:57 241 / przerwy 00:06:37 00:02:55
1014/9 CZICHY Barbara 3:10:27 00:23:29 983 / 01:38:29 1099 / 00:57:42 783 / przerwy 00:07:21 00:03:26
1202/ ukończyło    
Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację

Tułowice 29-30.05.2015

SPRINT
Kat Młodziczki
1. Rosińska Aleksandra 1,4 km 9 PK czas 9.50 na 6
Kat Weterani
3.Arkadiusz Rosiński 2,2 km 13 PK czas 15,55 strata 3,57 na 27

KLASYK
Kat K16
1. Rosińska Aleksandra 3,8 km 8 PK czas 51,34 na 2
Kat M45
4.Arkadiusz Rosiński 7,3 km 13 PK czas 75,30 strata 17,34 na 10

28.05.2015 III Bieg Pięć Mil o Puchar Dowódcy Dywizjonu Okrętów Bojowych - Gdynia - 9,25 km
10 PIŁKOWSKI Maciej 00:33:50
15 BAJDA Jacek 00:34:49
19 SZWED Krzysztof 00:35:01
309 ukończyło  
V miejsce druzynowo
27.05.2015 III Bieg Akademicka 3ka - Częstochowa - 3 km
11/10 ZEMBROŃ Mariusz 00:10:37
22/19/2 WAŁOWSKI Adam 00:11:24
24/21/3 PIŁKOWSKI Maciej 00:11:28
31/28/6 BAJDA Jacek 00:11:45
39/36/7 SZWED Krzysztof 00:12:03
74/18 ukończyło  
Szkoda, że podczas dekoracji pominięto naszych zawodników i na podium stanęli zawodnicy, którzy zajęli miejsca za Adamem (mce 2) i 3 Maćkiem (mce 3). Powodem było niesklasyfikowanie ich jako "mundurowych", chociaż trudno raczej było ich w tych mundurach przeoczyć. Szkoda, że sami dekorowani przyjęli tą pomyłkę bez mrugnięcia okiem...
Po proteście obiecano przesłać dodatkowe puchary, ale pewien niedosyt pozostał. Na pociesznie puchar za 1 mce w kat 50+ odebrał Kris :)
22-24.05.2015 Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT - Linanowa - 100 km
365 KOBYLIŃSKI Tomasz 29 godz 38 min
647 startowało 373 ukońcyło
  Zawody na orientację
24.05.2015 Polska Biega w Krupskim Młynie
Bieg na rolkach - dzieci - 450 m
2 BENSZ Sławomir 00:01:35
Nordic Walking - 1,9 km
3 BENSZ Sławomir 00:13:49
 
24.05.2015 3 Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie - 10 km
436/111/2 KASIERSKA Ewa 01:09:58
442/117 sklasyfikowano  
 
24.05.2015 I Charytatywny Bieg Ewangielickiego Duszpasterstwa Wojskowego biegamy dla Antka!! - Tychy - 7 km
6 POLKO Roman 00:31:40
218 sklasyfikowano  
 
24.05.2015 III Bieg Azotowy z Okazji Dnia Chemika - Kędzierzyn-Koźle - 10 km
15/ 2 GRZYWNA Grzegorz 0:38:34
165 ukończyło  
 
24.05.2015 37 Weezer Halbmarathon - Weeze / Niemcy
36/3 GOŁEK Diana 01:31:16
193 startowało  
Mozna powiedzieć, ze był to bardzo leśny półmaraton, bo trasa prowadziła głownie wśród lasów ale także łąk i pól :)
24.05.2015 Dybawka Biega - 7,1 km
4 KUCHARCZYK Tomasz 00:27:13
52 sklasyfikowano  
 
23 MAJA

Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Przełajach

Wystartowały 173 osoby
Padły rekordy trasy zarówno wśród pań jak i panów.

Na operację dla Zuzi zebraliśmy 800 zł - dziękujemy

WYNIKI
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20150523_Lubliniec_OPEN_1.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20150523_Lubliniec_DZ10_1.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20150523_Lubliniec_DZ15_1.pdf
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20150523_Lubliniec_WSZW_1.pdf

zdjęcia -
https://picasaweb.google.com/agnieszka.czichy/PoMaratonLesnyOPucharNadlesniczego23052015?authuser=0&feat=directlink
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6152462481058088577?banner=pwa
Miejsca meciarzy w lesie

  Półmaraton  
2 DULSKI DANIEL 01:19:32
3 KUCHARCZYK TOMASZ 01:21:45
5 SKIBA KRZYSZTOF 01:23:46
7 WAŁOWSKI ADAM 01:25:01
8 BAJDA JACEK 01:26:08
9 SZWED KRZYSZTOF 01:26:45
13 DZIK ANDRZEJ 01:35:56
17 KUBISZ TOMASZ 01:40:52
19 ŁUKASIK BŁAŻEJ 01:42:05
22 LANCMAN GRZEGORZ 01:43:54
23 JAGUSIAK JAROSŁAW 01:43:56
24 SZABLICKI ALEKSY 01:45:03
25 LAKSA DARIUSZ 01:45:10 1 koło z Zuzią
26/1 DROŹDZIK MAGDALENA 01:46:01
27 DROŹDZIK PAWEŁ 01:46:01
29/2 KUBISZ DOROTA 01:46:44
31 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 01:47:28
35 RYSZKA KRZYSZTOF 01:51:46
37 KOPREK EDMIND 01:53:20
40/3 MŁYNARSKA MARIOLA 01:54:00
43 ROSIŃSKI ARKADIUSZ 01:55:07
44 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 01:55:08
46 WYRWA MARCIN 01:57:24
49 RUTA TADEUSZ 02:03:45
51 BUBA ANDRZEJ 02:06:24
54 ULFIK FLORIAN 02:11:38
55/4 BRYŁA ALEKSANDRA 02:11:38
56 LATKA MAREK 02:28:38
  Dystans 14 km  
58 GRZYWNA GRZEGORZ 00:58:29
59 KMIEĆ MATEUSZ 00:59:04
60 KOSELSKI KAMIL 01:05:56
62 BYSIEC CZESŁAW 01:21:40
63 RAZIK JACEK 01:22:08
64/5 FOKCZYŃSKA EWA 01:25:59
65 PYTEL ROMAN 01:31:30
  Dystans 7 km  
66 PIŁKOWSKI MACIEJ 00:26:52
69 GREZEL ANDRZEJ 00:32:13
71/6 LIS MINIKA 00:33:29
73 STANISŁAWCZYK TYMOTEUSZ 00:34:55
77 KOSELSKI ROMAN 00:35:53
80 SZRAUCNER MIROSŁAW 00:36:25 z Olą w wózku
81/7 CZICHY BARBARA 00:36:49
84 KOSELSKI MAREK 00:38:22
89 MŁYNARSKI ZYGMINT 00:39:58
87 CHŁOPAŚ ARTUR 00:40:01
90 ROSIŃSKI MARCIN 00:40:32
91 STANISŁAWCZYK JACEK 00:40:52
92 KACZOR TADEUSZ 00:41:40
93 KUŚ BOGDAN 00:42:19
104 MAŁEK JANUSZ 00:49:47
107/20 PYTEL GRAŻYNA 00:53:47
109 WOŹNICA ROBERT 00:56:37
110/22 ZIENTEK LIDIA 01:33:15
111/23 SZRAUCNER EWA 01:33:15
114/24 DYMEK BARBARA 01:33:18
  Ukończyło 114/24  
     
  Dzieci 800 m  
1 FOKCZYŃSKI WOJTEK 00:03:51
2 SMYLA KLAUDIA 00:03:55
3 BENSZ SŁAWEK 00:03:58
4 KOSELSKI DOMINIK 00:04:05
14 BODORA MATEUSZ 00:04:36
20 KUBISZ KAROL 00:05:12
21 KUBISZ KONRAD 00:05:25
26 BUDNY CYPRIAN 00:12:32
  Ukończyło 26/9  
  Dzieci 400 m  
17 WYRWA JAKUB 00:02:32
18 BUBA FILIP 00:02:43
19/8 SZRAUCNER OLA 00:02:47
  Ukończyło 32/16  
23.05.2015 Sky Tower Run 2015 - Wrocław -
522/52 WIATR Sławek 00:10:39
673 sklasyfikowano  
Biegacze mieli do pokonania 1142 schody i 49 pięter.
23.05.2015 13. Bieg Ulicą Piotrkowską - Łódź - 10 km
2017/28 RUTA Tadeusz 00:52:58
3601/1053/5 KASIERSKA Ewa 01:07:46
3729/1148 sklasyfikowano  
 
23.05.2015 Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Krótkim Dystansie - Sobótka - 5 km
118/14/6 GOŁEK Diana 00:37:46
532/110 startowało  
 
23.05.2015 Polska Biega w Koszwicach - 5 km
2 SOSNOWSKI Tomasz 0:17:57
59 ukończyło  
 
17.05.2015 25 Riga Marathon / Łotwa - 10 km
87/10 GOŁEK Diana 00:41:34
5558/2520 startowało  
 
17.05.2015 VI Działoszyńska Dziesiątka - Działoszyn - 10 km
19/7 SOSNOWSKI Tomasz 0:36:39
38/6/2 KUZYK Agnieszka 0:40:06
50/19 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:21
216/39 ukończyło  
 
17.05.2015 Bieg Szlakiem Pluderskich Stawów w Pludrach k.Dobrodzienia - 3,2km
1 PIETRZOK Patryk 00:11:30
20 KOPREK Edmund 00:15:05
34 BYSIEC Czesław 00:17:15
36 ULFIK Florian 00:18:07
61 sklasyfikowano  
Nordic Walking
2/1 BENSZ Sławomir 00:24:32
 
17.05.2015 V Maraton Opole
131/22 ROSIŃSKI Zbigniew 03:56:39
138/23 SZABLICKI Aleksy 03:58:26
262 sklasyfikowano  
nu GRZYWNA Grzegorz  

W ramach 5 Maratonu Opolskiego odbyły się Sztafety Firmowe. Dystans całej Sztafety wynosi 21km (dwie pętle Maratonu) i podzielony jest na 4 odcinki po 5,3km każdy. Wśród 30 rywalizujących drużyn, z których każda przekazała środki na wybrany cel charytatywny, 2 miejsce wywalczyła sztafeta, w której udział wzięło 3 naszych reprezentantów:
KUCHARCZYK TOMASZ
KACZANOWSKI KRYSTIAN
SZWED KRZYSZTOF

17.05.2015 1 PZU Gdańsk Maraton
1091/16 RUTA Tadeusz 04:08:48
1809 sklasyfikowano  
 
17.05.2015 23 Bieg Fiata - Bielsko-Biała - 10 km
259/101 DZIK Andrzej 0:42:19
351/73 IRLIK Jurand 0:43:36
1562 ukończyło  
16.05.2015 Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 10 000m - Wieliczka
7 PILARSKA Karolina 35:16.37 RK
16 sklasyfikowano  
Wieliczka była gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 10 000m (25 okrążeń stadionu). Na starcie staneli najlepsi polscy zawodnicy, rywalizując o najwyższe laury na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej. RK Karoliny jest na poziomie I kl sportowej. 5 kółek przed metą odpadła z grupy medalowej, 2 ostatnie kończyła już z urazem łydki.
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=9400 - film z całych mistrzostw - panie od 41 min
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/16038?t=Zolnierze-na-medal-w-biegach-na-10000-m
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=9400 i http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=23&_id=9404
16 V 2015 - DYMNO - Kosów Lacki
Bieg 12 godzinny na orientację.

Pierwszy raz w historii ktoś przybiegł na 5 sekund przed limitem czasu 12 godzin (potem są naliczane pkt karne do 30 minut) - to ja
Pierwszy raz pierwszych trzech nazbierało tyle samo punktów (77) Większa ilość pkt daje prowadzenie, potem liczy się czas. Sędziowie z pięć razy liczyli pkt i porównywali czasy czy nic nie pochrzanili.
Wyniki:
1  msc Arkadiusz Rosiński ( Dystans około 2 maratony po łąkach i lesie)
2 msc strata 1 sekunda
3 msc strata chyba 7 sekund
16.05.2015 X Cross Maraton Przez Piekło do Nieba - Sielpia
82/6/2 KASIERSKA Ewa 05:41:44
97/10 sklasyfikowano  
Na miesiąc odstawiam udział w crossach.Tydzień po 100.milowym Gwincie wystartowałam w jubileuszowym maratonie w Sielpi.Paluchy jeszcze w pęcherzach, l.pięta w większej części bez skóry. Natomiast p.udało się uratować, chociaż jeszcze resztki ropy się wyciska.W Sielpi na 9.km trzeciego, ostatniego, okrążenia nie obyło się bez potknięcia o korzeń w piachu.Słońce przez liście rzucające migający cień doprowadziło do tego.Paluch l.stopy okropnie zabolał.Nabawiłam się wielkiego krwiaka.Przy przekłuciu krew tryskała jak z fontanny.Dopiero wczoraj udało mi się częściowo wyciąć skórę spod palucha po gwintowym pęcherzu.Ten sam zabieg czeka p.paluch, ale to dopiero jutro.
16.05.2015 I Pętla Chechelska - 5144 m
4 ZEMBROŃ Mariusz 0:18:49
22 DZIK Andrzej 0:21:55
29 IRLIK Wojciech 0:22:35
65/7 CZICHY Barbara 0:25:31
135/47 ukończyło  
15.05.2015 Grand Prix Małkini - 5 etap - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 29:37
7 ukończyło  
10.05.2015 Maraton Skopje / Macedonia
Maraton w stolicy Macedonii nie odbył się. Był to efekt zamieszek trwających wciąż na ulicach Skopje, w których zginęło 5 funkcjonariuszy policji a co najmniej 30 osób zostało rannych. Prowodyrami zajść, jak podaje macedońskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych są albańskie bojówki i grupy terrorystyczne. Część uczestników pobiegła symboliczne 9 kilometrów, wielu z nich trzymał się za ręce, powiewały też macedońskie symbole narodowe. Miało to stanowić wiadomość dla całego świata o jedności Macedonii i wezwaniu do pokoju, oraz stanowczemu potępieniu przemocy, nienawiści i terroryzmu. Wsród nich była Diana GOŁEK
09.05.2015 Bieg Nocny Silesia Run - Jastrzębie - 10 km
76/17 DRUMOWICZ Sławomir 0:45:42
171 sklasyfikowano  
 
09.05.2015 Uliczne Biegi Pokoju - Olesno - 5 km
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6147254202685088145?banner=pwa - zdjęcia
25/10 SOSNOWSKI Tomasz 0:17:54
26/5/4 PILARSKA Karolina 0:17:55
29/4 ZEMBROŃ Mariusz 0:18:17
35/12 PIETRZOK Patryk 0:18:46
38/14 GRZYWNA Grzegorz 0:18:56
54/7/2 KUZYK Agnieszka 0:19:49
61/20/1 PIŁKOWSKI Maciej 0:20:06
65/22/2 ROSIŃSKI Łukasz 0:20:13
83/26/3 BAJDA Jacek 0:20:44
107/33/4 KUBISZ Tomasz 0:21:54
138/44 KUBISZ Karol 0:22:52 RŻ
139/9 GREZEL Andrzej 0:22:54
145/18/6 KUBISZ Dorota 0:23:06
147/11 ROSIŃSKI Zbigniew 0:23:08
157/49/5 JAGUSIAK Jarosław 0:23:33
182/16 KOPREK Edmund 0:24:21
198/61 STANISŁAWCZYK Tymoteusz 0:25:25
236/59 MACHARZYŃSKI Mariusz 0:27:17 z wózkiem
252/39 STANISŁAWCZYK Jacek 0:28:14
299/79/7 ukończyło  
Gimnazjum Chłopcy - 1 km
3 STANISŁAWCZYK Tymoteusz 0:03:09
4 KUBISZ Karol 0:03:11
Chłopcy kl V-VI - 1 km
  KUBISZ Konrad  
     
09.05.2015 XIII Międzynarodowy Bieg Skawiński - Skawina - 10 km
60/7 SZWED Krzysztof 0:38:25
972 sklasyfikowano  
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Energetyków.
09.05.2015 Tworowska Dycha po Trowie - Tworóg - 10 km
111/13 CZICHY Barbara 0:49:36
152 STALMACH Leszek 0:53:36
225/68 ukończyło  
 
09.05.2015 Dorney Eton - Wlk. Brytania - 10 km
31/17 ZIORA Daniel 0:50:40
115 sklasyfikowano  
Po ponad 4 miesiacach przerwy kilku przybranych kilogramach start w biegu wszystkich narodów. Biegacze z takich krajow jak Francja Wlochy Hiszpania Argentyna Kanada USA Nowa Zelandia Australia Wegry RPA  Slovacja Czechy Szkocja Irlandia Anglia i Polska w jednym miejscu Dorney 2015
08.05.2015 II Gwint Ultra Cross - Grodzisk Wlkp. - 161 km
49/9/2 KASIERSKA Ewa 28:37:26
49/9 sklasyfikowano  

03.05.2015 Spływ Kajakowy Małą Panwią
29 klubowiczów majówkę postanowiło spędzić na kajakch. Spływ rozpoczęliśmy w Żędowicach, a zakończyliśmy w Kolonowskiem
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6144709148769212801?banner=pwa

03.05.2015 Volkswagen Prague Marathon - Praga/Czechy
M-ce Nazwisko imię 5km 10km 15km połówka 25km 30km 35km meta
2760/552 SMOLIŃSKI Sławomir 30:05 58:05 1:25:44 1:59:19 2:20:53 2:48:59 3:19:08 4:03:25
6036 ukończyło                
 
03.05.2015 Bieg Konstytucji - Warszawa - 5 km
2504/7 DOMAŃSKI Jacek 0:30:22
3517 sklasyfikowano  
 
03.05.2015 XXIV Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego - Trzemeszno - 21,1 km
456/83/4 KASIERSKA Ewa 02:43:02
457/83 sklasyfikowano  
03.05.2015 IV Ostrowskie Biegi Trzeciomajowe - Ostrów Maz. - 7 km
19 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:33:21
25 sklasyfikowano  
 
02.05.2015 I Zambrowski Bieg Uliczny - Zambrów - 10 km
35/8 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:48:43
49 sklasyfikowano  
 
02.05.2015 Bieg Flagi - Warszawa - 10 km
455/1 DOMAŃSKI Jacek 1:00:13
519 sklasyfikowano  
 
02.05.2015 6 Wiosenny Biathlon Sląskiej IPA - Chorzów
1 SZWED Krzysztof 983,5 pkt
2 WAŁOWSKI Adam 1022,5 pkt
3 PIŁKOWSKI Maciej 1034,4 pkt
8 BAJDA Jacek 1164,9 pkt
18 KOBYLIŃSKI Tomasz 1297,1 pkt
49 TERLECKI Józef 1851,0 pkt
55 WOŹNICA Robert 2033,1 pkt
57/8 KUCHMISTRZ Anna 2125,8 pkt
65/9 ukończyło  
Zawody składające się z 6 konkurencji: bieg (ok. 6km) strzelanie, pchnięcie kulą, skok w dal z miejsca, rzuty granatem do celu iuginanie ramion w podporze przodem czyli inaczej mówiąc „pompki”. Każdy z naszych reprezentantów był na tyle dobry w danej konkurencji by w klasyfikacji ogólnej zająć całe podium. Adam był niepokonany w biegu, Maciek w strzelaniu wśród wojska, Kris w pompkach, a Jacek był najlepszy w kat. wojskowych.
02.05.2015 I Półmaraton Górski Pogórzanin - Dubiecko
5 KUCHARCZYK Tomasz 01:45:10
159 sklasyfikowano  
 
02.05.2015 PKO Półmaratron Sopot
240/16/5 DROŹDZIK Magdalena 01:41:29
1005/236/2 KASIERSKA Ewa 02:30:16
1020/247 sklasyfikowano  
 
01.05.2015 II Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Kępno - 10 km
55/8/2 KUZYK Agnieszka 00:39:56
291/69 sklasyfikowano  
 
01.05.2015 Bieg Śladami Śląskich Dinozaurów - Lisowice - 10 km
8/2 SOSNOWSKI Tomasz 0:37:54
19/1 SZWED Krzysztof 0:39:48
39/17 KMIEĆ Mateusz 0:42:33
43/14 KUBISZ Tomasz 0:42:45
53/19 SZUKALSKI Grzegorz 0:43:31
78/8 GREZEL Andrzej 0:46:49
89/6/2 KUBISZ Dorota 0:48:06
112/12/1 CZICHY Barbara 0:51:09
117/39 LATKA Marek 0:52:04
147/25/6 FOKCZYŃSKA Ewa 0:59:09
149/3 ULFIK Florian 1:00:59
173/37 ukończyło  
Drużynówka
1 WKB Meta - 5 osób 3:26:52
8 sklasyfikowano  
01.05.2015 XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - 10 km
28/2 PIETRZOK Patryk 0:38:10
180/75 DROŹDZIK Paweł 0:45:36
483/105 WALCZEWSKI Michał 0:54:44
531/112 STANISŁAWCZYK Jacek 0:56:59
640 ukończyło  
01.05.2015 III Bieg Przodownika - Dąbrowa Górnicza - 5 km
75/8 POLKO Roman 00:22:50
238 sklasyfikowano  
 
26.04.2015 Bieg Zajączkowski - Zajączki II - 10 km
12/4 SOSNOWSKI Tomasz 0:37:03
18/9 GRZYWNA Grzegorz 0:39:59
26/8 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:26
32/10 KUBISZ Tomasz 0:42:17
56/10 GREZEL Andrzej 0:45:43
60/2/1 KUBISZ Dorota 0:45:48
61/20 JAGUSIAK Jarosław 0:45:50
109/13 ukończyło  
26.04.2015 Orlen Warsaw Marathon
M-ce Nazwisko imię 5km 10km 15km połówka 25km 30km 35km meta
1258/527 DROŹDZIK Paweł 24:59 50:01 1:14:31 1:43:45 2:02:24 2:26:24 2:51:17 3:27:08
3058/44 RUTA Tadeusz 24:32 48:57 1:12:51 1:42:34 2:01:28 2:26:23 2:52:24 3:51:34
3254/44 SZABLICKI Aleksy 27:57 55:49 1:23:47 1:57:53 2:19:38 2:47:45 3:15:32 3:53:45
5164/1933 ŁUKASIK Błażej 27:24 55:35 1:23:10 1:58:02 2:19:42 2:49:23 3:28:13 4:18:48
6650/804/204 FOKCZYŃSKA Ewa 35:42 1:11:57 1:46:55 2:29:15 2:56:39 3:31:50 4:06:26 4:51:40
6925/597 PYTEL Roman 32:20 1:05:56 1:40:29 2:22:39 2:50:43 3:29:47 4:08:18 5:02:36
7308/968/13 KASIERSKA Ewa 37:20 1:16:14 1:54:58 2:43:30 3:15:11 3:56:38 4:39:00 5:40:51
7357/984 ukończyło                
OSHEE 10 km
156 PIETRZOK Patryk 19:16 RŻ 38:10 RŻ            
1714/134 DROŹDZIK Magdalena 23:02 47:41            
10550 ukończyło                
Chodzona końcówka Tadka spowodowana była kontuzją. Ewa i Błażej debiutowali na królewskim dystansie
26.04.2015 7. Cieszyński FORTUNA Bieg - Cieszyn - 10 km
57/18 KMIEĆ Mateusz 00:38:42
478/33 IMIELSKI Marek 00:48:44
988 sklasyfikowano  
 
26.04.2015 II Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach - 10 km
51/23 KOSELSKI Roman 0:54:38
103 sklasyfikowano  
 
26.04.2015 II Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej
31/26 DZIK Andrzej 1:40:24
243 sklasyfikowano  
 
24-26.04.2015 XVII Grand Prix Mazowsza - Wyszków
M 45 - ROSIŃSKI Arkadiusz
I etap sprint
2,9 km, +90m, 16PK czas 31,51   7 na 8

II etap średnodystansowy przedłużony
6,2 km, +90m, 20 PK czas 54,42  8 na 10

III etap bieg klasyczny
7km, +80m,  18 PK  czas 56,54  6 na 10

generalna
8 na 10 czas 143,27 min
25.04.2015 Bieg na Grojec - ok 3,5 km (+612m npm)
1 DULSKI Daniel 00:15:45
125 sklasyfikowano  
 
25.04.2015 Mistrzostwa Śląska w Biegu 12-godz. - Ruda Śl.
69/11 KASIERSKA Ewa 80 789 m
81/13 sklasyfikowano  
25.04.2015 I Tarnogórski Bieg Górski - Tarnowskie Góry - 6,5 km
40/5 CZICHY Barbara 00:34:46
76/13 sklasyfikowano  
Statuetka Serce w Plecaku dla WKB Meta

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 w Częstochowie wyróżnił Klub tą bardzo szczególną statuetką
Więcej na http://cz.info.pl/informacje-2/14772-xii-edycja-statuetek-przyjazni

Uchwała nr 9/ZZ/15 z dnia 14.04.2015

Skreślić z listy członków klubu

SPRINGWALD Paweł na podstawie § 15pkt.1 ppkt.a statutu klubu

19.04.2015 DOZ Maraton Łódzki z PZU - Mistrzostwa Polski Kobiet w maratonie
M-ce Nazwisko imię 10km połówka 30km 40km meta
139/16/9/ 8 MP GOŁEK Diana 45:12 1:36:03 2:18:14 3:06:04 3:16:08
358/29 ROSIŃSKI Zbigniew 53:22 1:52:08 2:37:02 3:26:29 3:37:07
398/5 RUTA Tadeusz 52:10 1:48:43 2:34:43 3:28:05 3:39:40
499/37/24 9 MP KUBISZ Dorota 53:19 1:53:00 2:40:34 3:35:20 3:47:25RŻ
535/205 KUBISZ Tomasz 46:01 1:37:42 2:28:08 3:38:14 3:50:28
1119/116 SZABLICKI Aleksy 1:10:15 2:30:21 3:31:49 4:43:29 4:58:53
1156/137/6 KASIERSKA Ewa 1:10:14 2:32:16 4:44:05 5:06:36 5:24:35
1167/138 ukończyło          
ALE 10k Run
2052/29 TERLECKI Józef 1:00:38        
2638            
Dwie dziewczyny w pierwszej 10-tce MP. Tego jeszcze nie było. http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=9303
19.04.2015 14 PKO Cracovia Maraton
M-ce Nazwisko imię 5km 10km 15km połówka 25km 30km 35km meta
987/427 LAKSA Dariusz 25:22 51:29 1:16:59 1:48:23 2:07:20 2:32:24 2:57:08 3:34:04
2799/714 SMOLIŃSKI Sławomir 29:43 58:59 1:27:07 2:03:02 2:24:38 2:53:55 3:23:02 4:06:26
4578 ukończyło                
19.04.2015 I Bieg Króla - Jasło - 5 km
5 KUCHARCZYK Tomasz 00:16:53
165 sklasyfikowano  
 
19.04.2015 14 Cross Wiosenny - Rybnik - 15 km
6/3 SZWED Krzysztof 01:01:10
99 ukończyło  
19.04.2015 XVII Półmaraton im Mirosława Zaremby - Ostrzeszów
65/14 GRZYWNA Grzegorz 01:36:22
214 ukończyło  
19.04.2015 Run Toruń - 10 km
321/132 DROŻDŻAL Maciej 00:44:52
1749 ukończyło  
19.04.2015 Bieg Dzika - Katowice - 19.528 km
10 KOCYBA Henryk 01:23:35
141 ukończyło  
 
19.04.2015 II Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking
49/7 ULFIK Florian 02:47:21
89 ukończyło  
5 km
8/6 BENSZ Sławomir 00:37:49
32/20 PYTEL Grażyna 00:45:21
36/22 BUBAŁA Grażyna 00:46:25
44/30 uknczyło  
18 kwietnia

WYNIKI - 10 km
WYNIKI - dzieci
zdjęcia -
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6139115904924634945?hl=pl
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/bieg-sylwana-2015-w-patoce-zainaugurowal-tegoroczna-edycje,3354874,artgal,t,id,tm.html
nasi w lesie
Mce: Nazwisko Imię WYNIK
1 DULSKI DANIEL 00:37:00
3 SOSNOWSKI TOMASZ 00:37:34
4 KMIEĆ MATEUSZ 00:37:52
5 GRZYWNA GRZEGORZ 00:38:19
7 SZWED KRZYSZTOF 00:41:20
14 DZIK ANDRZEJ 00:43:02
15 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:43:06
17 RAZIK JACEK 00:43:48
19 IRLIK JURAND 00:44:18
27 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:46:39
28/1 PILARSKA KAROLINA 00:46:39
32 KUBISZ TOMASZ 00:47:58
33 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 00:48:09
34/3 KUBISZ DOROTA 00:48:36
41 RYSZKA KRZYSZTOF 00:50:45
43 WYRWA MARCIN 00:51:14 z psem
56 TWARDZIK GRZEGORZ 00:56:07
57 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:56:10
61/8 FOKCZYNSKA EWA 00:58:49
62 PYTEL ROMAN 01:00:22
63 ULFIK FLORIAN 01:01:39
65 KUCHMISTRZ MACIEK 01:29:24  wózku
66/9 KUCHMISTRZ ANNA 01:29:24
Dzieci do lat 9 - Dystans 500m.
8/4 KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:05:13
Dzieci 9 – 15 lat -  Dystans 1200m.
1 KUBISZ KAROL 00:04:29
2 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:04:31
3 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:04:46
4 BENSZ SŁAWOMIR 00:05:02
5 KUBISZ KONRAD 00:05:22
6 FOKCZYŃSKI KRZYSZTOF 00:05:28


18.04.2015 10 Mini Cracovia Maraton - 4219,5 m
27/3/2 KUZYK Agnieszka 00:15:37
880/400 sklasyfikowano  
 
17.04.2015 Bieg Nocny - Kraków - 10 km
1789/546/6 KASIERSKA Ewa 01:09:53
1821/566 sklasyfikowano  
17.04.2015 Grand Prix Małkini - 4 etap - 5,4 km
10 ROSIŃSKI Arkadiusz 27:52
12 ukończyło  
16.04.2015 Bieg Sapera - Wrocław - 3 km
  ŚWIERC Krystian 00:14:07
  MŁYNARSKI Zygmunt 00:14:13
  TWARDZIK Grzegorz 00:14:47
  sklasyfikowano  
 
12.04.2015 Milano Marathon / Włochy
2501/111 POLKO Roman 04:07:40
3982 sklasyfikowano  
 
12.04.2015 Bieg Górski w Parku Śląskim - 9 km
1 DULSKI Daniel 00:36:54
198 sklasyfikowano  
 
12.04.2015 30 Bieg Sokoła -Bykowiec Górny - 15 km
505/78/2 KASIERSKA Ewa 01:49:33
515/82 sklasyfikowano  
12.04.2015 42 Maraton Dębno
1244/120/33 CZICHY Barbara 04:12:27
1820/244 startowało  
12.04.2015 VI Ogólnopolski Bieg Raszyński - Raszyn - 10 km
359/3 DOMAŃSKI Jacek 1:00:40
398 sklasyfikowano  
 
12.04.2015 2 Bieg Miłosierdzia - Częstochowa - 5 km
 
Bieg miał formę happeningu, nie była prowadzona klasyfikacja. Głównym celem biegu było zbieranie pieniędzy na "kuchnię" dla ubogich.
Zgłoszonych uczestników było 665. Metę reprezentowali Mariusz Zembroń i Robert Paterak.
11.04.2015 Biegowe Grand Prix  Przemyśla - 1000 m
4 KUCHARCZYK Tomasz 02:51:94
51 sklasyfikowano  
Zawody stadionowe
11.04.2015 Bieg Częstochowski - 10 km
38/19 KMIEĆ Mateusz 0:38:15 RŻ
63/12 WAŁOWSKI Adam 0:40:06
70/10/3 KUZYK Agnieszka 0:40:25
71/13 PIŁKOWSKI Maciej 0:40:26
89/29 GRZYWNA Grzegorz 0:41:45 RŻ
92/22 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:57
110/28 KUBISZ Tomasz 0:42:47
313/16/7 KUBISZ Dorota 0:47:26
407/139 JAGUSIAK Jarosław 0:49:23
510/171 KOSELSKI Roman 0:51:18
633/15 MACHOŃ Marian 0:54:06
682/164 CHŁOPAŚ Artur 0:55:20
721/17 BYSIEC Czesław 0:56:02
841/28 TERLECKI Józef 0:59:24 z wnuczkiem w wózku
944/161 PATERAK Robert 1:03:00
1042/322 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:19:33
1043/189/35 KUCHMISTRZ Anna 1:19:41 z Maćkiem w wózku
1046/190 ukończyło  
11.04.2015 Przełajowe GP Mysłowic o Puchar Truchtacza - 6,7 km
12/3 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:28:53
95/9 sklasyfikowano  
 
- WYNIKI
http://lubliniecturystycznie.pl/pl/node/2218
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/15640?t=Swiateczny-bieg-na-Trasie-Zajaca
https://festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/lubliniec-z-jajami-w-droge-ambasadorze-zdjecia
https://www.youtube.com/watch?v=UAjomp2d340 - film
po jaja pobiegło 99 osób w tym 25 pań i 21 dzieci

nasi z jajami

1 Dulski Daniel 1992 00:28:20
2 Kucharczyk Tomasz 1989 00:28:29
5 Zembroń Mariusz 1974 00:30:04
6 Rosiński Łukasz 1983 00:30:31
8 Piłkowski Maciej 1984 00:30:56
9 Szwed Krzysztof 1965 00:31:20
15 Kubisz Tomasz 1976 00:32:24
18 Łukasik Błażej 1978 00:33:56
20/1 Lis Monika 1998 00:34:24
21 Szraucner Mirosław 1969 00:34:30
22 Kocyba Henryk 1955 00:34:35
23 Springwald Paweł 1959 00:34:44
26 Kobyliński Tomasz 1976 00:35:44
30/2 Kubisz Dorota 1977 00:37:15
42 Latka Marek 1990 00:40:12
45 Ryszka Krzysztof 1972 00:40:43
49 Kowalski Andrzej 1953 00:41:11
53/8 Bryła Aleksandra 1990 00:42:09
62 Ulfik Florian 1948 00:46:09
63 Pytel Roman 1964 00:46:35
64 Twardzik Grzegorz 1967 00:47:08
65 Bambynek Andrzej 1974 00:48:09
66 Wyrwa Marcin 1980 00:48:10
68/13 Fokczyńska Ewa 1974 00:49:03
         
Dystans 2 km
1 Kubisz Karol 2000 00:07:43
2 Kuchmistrz Michał 2002 00:08:06
3/1 Smyla Klaudia 2001 00:08:16
8 Bensz Sławomir 2001 00:09:05
12 Szulc Bartłomiej 2003 00:10:04
13 Kubisz Konrad 2003 00:10:04
16 Szraucner Tomasz 2001 00:11:34
17/2 Szulc Zuzanna 2001 00:11:39
18 Kobyliński Maciej 2012 00:13:14
PK (19) Kuchmistrz Anna 1974 00:13:20
20 Buba Filip 2011 00:13:30
PK (21) Buba Andrzej 1975 00:13:31
06.04.2015 Poniedziałek WielkaNICny Chorzów - 34 km
5 SZABLICKI Aleksy 03:28:15
22 startowało  
05.04.2015 Lichtenvoorde / Holandia - 5 km
10/1 GOŁEK Diana 00:19:07
140/70 startowało  
Po wielkanocnym śniadaniu, czując w żołądku lekki ucisk, postanowiłam nie marnować czasu i wystartować na 5 km. Pomimo przepychanek i otrzymania silnego kopniaka na starcie, po ktorym czulam sie jakby mnie muł kopnął, udało mi się dogonić, przegonić konkurencje i wygrać zawody.
31.03.2015 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia SZ w Przełajach - Bydgoszcz
3 km
11/3 BAJDA Jacek 00:10:58
26 ukończyło  
8 km
10/4 WAŁOLWSKI Adam 00:30:01
24 ukończyło  
 
29.03.2015 10 PZU Półmaraton Warszawski
M-ce Nazwisko imię 5km 10km 15km 20km brutto czas netto
306/110 KACZANOWSKI Krystian 19:01 38:40 58:14RŻ 1:19:51 1:23:48 1:23:44 RŻ
309/112 SOSNOWSKI Tomasz 19:12 38:37 58:21 1:19:57 1:23:56 1:23:49
372/123 KMIEĆ Mateusz 20:09RŻ 39:55RŻ 59:44RŻ 1:20:46 1:24:41 1:24:30 RŻ
375/142 PIŁKOWSKI Maciej 20:10RŻ 39:56RŻ 59:46RŻ 1:20:47 1:24:41 1:24:31 RŻ
689/298 SZUKALSKI Grzegorz 20:43 41:27 1:02:31 1:24:50 1:28:48 1:28:39
1204/537 DROŹDZIK Paweł 23:01 45:18 1:06:50RŻ 1:29:00 1:33:59 1:32:42
1327/583 BIAŁKA Adam 22:09RŻ 44:04RŻ 1:05:55 1:29:31 1:34:45 1:33:35RŻ
1346/595 ŁUKASIK Błażej 22:16RŻ 44:24RŻ 1:06:16RŻ 1:29:33 1:34:36 1:33:41RŻ
1404/627 KUBISZ Tomasz 21:03 43:15 1:05:42 1:30:06 1:34:11 1:34:02
1482/368 RAZIK Jacek 22:34 44:51 1:06:59 1:30:28 1:35:19 1:34:24
2455/611 SZRAUCNER Mirosław 22:48 45:44 1:09:21 1:35:11 1:40:30 1:39:36
2881/1247 KOBYLIŃSKI Tomasz 25:20 49:01 1:12:15 1:36:40 1:43:42 1:41:00
2653/126/57 KUBISZ Dorota 23:30 47:25 1:11:29RŻ 1:36:46 1:42:20 1:41:07RŻ
4315/41 RUTA Tadeusz 23:27 46:49 1:10:26 1:41:10 1:48:21 1:46:27
5548/299 ROSIŃSKI Zbigniew 27:15 53:30 1:18;43 1:45:05 2:02:20 1:49:29
6587/625/98 MŁYNARSKA Mariola 26:49 55:30 1:21:19 1:49:14 1:55:02 1:54:20
7365/388 KOSELSKI Krzysztof 27:13 53:26 1:19:46 1:49:49 2:07:40 1:54:48
7477/1792 MŁYNARSKI Zygmunt 27:42 54:40 1:22:10 1:51:49 2:03:45 1:57:10
8956/2080 CHŁOPAŚ Artur 28:05 55:49 1:24:08 1:56:50 2:08:53 2:02:18
9814/2260 TWARDZIK Grzegorz 28:14 56:57 1:27:28 2:01:05 2:21:18 2:06:53
10727/2403 STANISŁAWCZYK Jacek 31:26 1:02:33 1:33:21 2:05:11 2:17:32 2:10:58
12198/12 DOMAŃSKI Jacek 32:16 1:05:12 1:39:39 2:17:15 2:32:23 2:23:46
12505/2745/22 KASIERSKA Ewa 34:25 1:10:07 1:45:24 2:23;18 2:40:41 2:29:38
12958/2963 ukończyło            
Najdłużej do linii startu szedł Twardzik. Gratulacje sporej liczbie życiówek
29.03.2015 XVI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
613/236 DZIK Andrzej 1:43:10
664/180 IRLIK Jurand 1:44:11
1029/72/16 CZICHY Barbara 1:51:45
1574/126 STALMACH Leszek 2:06:28
1849/298 sklasyfikowano  
 
29.03.2015 Rondje Nederlan Arnhem / Holandia - 5 km
18/3 GOŁEK Diana 00:20:09
400/204 startowało  
Trasa aż do bólu crossowa, do tego bardzo błotnista i rozmoczona przez ulewny deszcz
29.03.2015 Jurajski Bieg Przełajowy na Grzedzie Mirowsko-Bobolickiej - 12 km
8/1 SZWED Krzysztof 00:47:29
12/1/1 KUZYK Agnieszka 00:49:26
24/4 SPRINGWALD Paweł 00:54:01
44/6 GREZEL Andrzej 01:00:44
50/3 KOWALSKI Andrzej 01:03:40
80/14 sklasyfikowano  
 
29.03.2015 V Pabianicki Półmaraton
1085/4 DOMAŃSKI Jacek 2:24:07
1109 sklasyfikowano  
 
24.03.2015 Mistrzostwa Europy Weteranów - przełaj - 5 km
6 KASIERSKA Ewa 29:38

Drużynowo Polski zespół w składzie z "Babcią" Ewą wywalczył brązowy medal ;-)

26.03.2015 Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów - 200
15 ŻUREK Katarzyna 31:95 RK
Chciałam wybiegać na 200m 33 sekundy. Pobieglam 31:95. Zadowolona ale chcę szybciej. Po tych roznych dystansach w Toruniu bardzo mi leży 200m. Następnym razem pobiegnę w kolcach i wszystki drzyjcie przede mna
Niestety muszę odpuscic 1500m, nie dam rady z naderwana czwórką. ..?
25.03.2015 Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów - 800 m
20 ZEMBROŃ Mariusz 2:17:81
 
24.03.2015 Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów - skok w dal
11 ŻUREK Katarzyna 3,64 m
Ze skoku może byłabym zadowolona, gdyby nie te zawodniczki nie z mojej ligi, ktore frunely przez pół hali. Za to żadnego skoku nie spalilam!!!! A to, proszę mi wierzyć, akurat sukces
24.03.2015 Mistrzostwa Europy Weteranów - rzut oszczepem
17 KASIERSKA Ewa 9,15 m
24.03.2015 Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów - 60 m
14 ŻUREK Katarzyna 09:59
 
23.03.2015 Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów - 400 m
9 ŻUREK Katarzyna 1:13:96
I-szy dzień Mistrzostw Europy Europy Weteranów w Lekkiej Atletyce za mną. W eliminacjach biegu na 400m wystartowało 10 zawodniczek w tym dwie Polki. Pierwsze okrążenie poszłam mocno z konkurentkami ale na drugim nie wytrzymałam tempa. Ostatecznie z czasem 1:13:96 zajęłam 9 lokatę. Niesamowite wrażenie samych Mistrzostw i uczestnictwo czołowych zawodniczek z Europy. Po moim debiucie mam mieszane uczucia. Z jednej strony jak na całkowitą amatorkę bez doświadczenia jestem zadowolona, z drugiej...mogło być jednak lepiej...
23.03.2015 Gliwice
W obecności Dowódcy Operacyjnego gen broni Marka Tomaszyckiego odbyło się podpisanie umowy o współpracy pomiędzy klubem, a Jednostką Wojskową AGAT. Uczestniczyli Lancman Grzegorz i Rosiński Zbigniew
23.03.2015 Warszawa
Zebranie Sprawozdawcze Wojskowej Federacji Sportu. Uczestniczył Koselski Krzysztof
22.03.2015 Mistrzostwa Polski w Przełajach - Iława
Kobiety - 5 km
18 PILARSKA Karolina 00:18:13
30 GOŁEK Diana 00:20:15
31 LIS Monika 00:21:07
Drużynowo
4 WKB Meta 79 pkt
Przyczyną gorszego niż w ostatnich latach występu (Karolina zajmowała miejsca w 10-tce) był krótszy dystans (wcześniej 8km) i łatwa płaska trasa.
zdjęcia https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6129157922886589121?banner=pwa
22.03.2015 Maratona di Roma - Włochy
10720 WIATR Sławek 05:18:13 RŻ
11518 sklasyfikowano  
Veni, Vidi, Vici! W deszczu, bez przygotowania, w dobrym humorze i kondycji.
Maratona di Roma zaliczona!
22.03.2015 Błękitna Wstęga Balatonu - Wodzisław Śląski - 8 km
1 DULSKI Daniel 00:30:34
104 sklasyfikowano  
 
22.03.2015 Perła Paprocan - Tychy - maraton
38 ROSIŃSKI Zbigniew 03:49:50
68 SZABLICKI Aleksy 04:14:59
/105 KOSELSKI Krzysztof 01:47:06 półmaraton
/265 TERLECKI Józef 02:03:53 pómaraton
844 sklasyfikowano  
 
22.03.2015 XII Półmaraton Marzanny - Kraków
803/343 LAKSA Dariusz 01:38:44
830/195 IRLIK Jurand 01:39:02
3247 sklasyfikowano  
 
22.03.2015 II Ostrowski ICE MAT Półmaraton - Ostrów Wlkp.
464/131 SMOLIŃSKI Sławomir 01:48:07
712 sklasyfikowano  
 

21.03 - Wiosenna Mila Cygana - 1609 m

Startowało 68 osób w tym 18 ładniejszych. Niektóre tabory przybyły z Warszawy, Wodzisławia czy Myszkowa.
WYNIKI
zdjęcia - https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6128727846400351505?banner=pwa

Wyniki naszej diaspory

M-ce Nazwisko imię czas
1 Kmieć Mateusz 5;07RŻ
2 Piłkowski Maciej 5;10RŻ
3 Sosnowski Tomasz 5;13
4 Pietrzok Patryk 5;36RŻ
5 Springwald Paweł 5;52
6 Kubisz Karol 5;53RŻ
9/1 Smyla Klaudia 6;24RZ
10 Kuchmistrz Michał 6;28RŻ
11 Drumowicz Sławomir 6;30
13/2 Kubisz Dorota 6;32RŻ
14 Latka Marek 6;34
16 Fokczyński Wojtek 6;40RŻ
17 Rosiński Zbigniew 6;42
19 Kowalski Andrzej 6;52
21/3 Czichy Barbara 6;57RŻ
22 Grezel Andrzej 7;02
24 Ryszka Krzysztof 7;09RŻ
25/4 Drumowicz Dominika 7;11
26 Młynarski Zygmunt 7;17RŻ
28 Kaczor Tadeusz 7;23RŻ
29 Bensz Sławomir 7;24
32 Fokczyński Krzyś 7;31RŻ
33 Kubisz Konrad 7;34
37/6 Fokczyńska Ewa 8;19
38 Kaczanowski Krystian 8;20
42 Ulfik Florian 8;30
45 Szraucner Tomasz 9;08RŻ
46 Chłopaś Artur 9;10
48/10 Szraucner Ewa 9;27
51 Koselski Roman 9;56
52 Kobyliński Tomasz 9;56
59 Woźnica Robert 11;35
65/16 Szraucner Ola 15;51
66 Szraucner Mirosław 15;52
21.03.2015 RMD WINTER RUN Bieg na Klimczok - Szczyrk - 8,2km (-105m/+ 515 m)
4 DULSKI Daniel 00:40:16
31/1 SZWED Krzysztof 00:46:52
183 sklasyfikowano  
 
21.03.2015 I EkoBieg Ziemi Piotrowskej - Moszczenica - 10 km
37/3 MACHOŃ Marian 51:02
100 ukończyło  
21.03.2015 VIII Półmaraton Ślężański - Sobótka
2623/88 IMIELSKI Marek 02:01:59
3542/197 PYTEL Roman 02:23:21
3777 sklasyfikowano  
 
20.03.2015 Grand Prix Małkini - 3 etap - 5,4 km
8 ROSIŃSKI Arkadiusz 28:57
11 ukończyło  
16.03.2015 Gala Sportu Wojskowego - Warszawa
Na zaproszenie Szefa Sztabu Generalnego klub na Gali reprezentowali: prezes - Rosiński Łukasz i wiceprezes - Koselski Krzysztof.
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/15407?t=-Wojskowi-sportowcy-nagrodzeni-na-Gali
15.03.2015 Zurich Maraton de Barcelona/Hiszpania
7752 KOBYLIŃSKI Tomasz 03:52:24
15490 sklasyfikowano  
Organizacja spoko, mój pierwszy maraton w którym organizator dzień wcześniej przesyła sms-a z pogodą i życzeniami udanego startu ;-) Trasa cały czas przez miasto - od zabytku do zabytku dość łatwa , słonecznie, kibice niesamowici, jak się zatrzymujesz zaraz inni zawodnicy cię pocieszają i pobudzają do biegu nawet jak tego nie potrzebujesz ;-), pasta party takie jakiego na pewno nie ma na Poznań Maraton ;-( w takim maratonie czas nie jest priorytetem gdy biegnie się turystycznie z aparatem za pazuchą ;-) 
15.03.2015 Bieg Wiosenny - Chorzów - 10km
143 DZIK Andrzej 00:43:20
255 IRLIK Jurand 00:45:15
1023 sklasyfikowano  
 
15.03.2015 2 PZU Dziesiątka WROACTIV - 10km
1575 WIATR Sławek 01:00:07
1786 sklasyfikowano  
 
15.03.2015 XXIX Międzynarodowy Bieg Zaślubin - Kołobrzeg - 15 km
1052/237/1 KASIERSKA Ewa 01:43:44
1082/246 sklasyfikowano  
 
14.03.2015 29 Fruhjahrswaldlauf des SV Sonsbeck 4 km / Holandia
11/1 GOŁEK Diana 00:15:37
Kameralny bieg, pewnie dlatego udało się go wygrać. Trasa prowadziła po piasku przez las z milionem zakrętów na 2 kilometrowej pętli.
14.03.2015 V Bieg o Złote Gacie - Brzeszcze - 10km
228/24 STALMACH Leszek 00:52:52
317 sklasyfikowano  
 
14.03.2015 Maniacka Dziesiątka - Poznań - 10km
1134/270 SMOLIŃSKI Sławomir 00:46:54
3705 sklasyfikowano  
 
08.03.2014 Dzień Kobiet w Koszwicach - 5 km
5 KMIEĆ Mateusz 00:18:05
9 SOSNOWSKI Tomasz 00:18:26
12 SZWED Krzysztof 00:19:17
19 KUBISZ Tomasz 00:20:20
22 SPRINGWALD Paweł 00:20:59
29 WILK Tomasz 00:21:26
34 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:22:07
36 KUBISZ Karol 00:22:10
40 KUCHMISTRZ Michał 00:22:39
41/2 KUBISZ Dorota 00:22:49
61 KOPREK Edmund 00:25:20
63 KOWALSKI Andrzej 00:25:44
69 KUBISZ Konrad 00:26:33
79/13 BUBAŁA Grażyna 00:27:02
81 BYSIEC Czesław 00:27:32
100/27 BUDNA Barbara 00:30:14
106 ULFIK Florian 00:30:52
142 KOBYLIŃSKI Maciej 00:37:02 w wózku
143/52 KUCHMISTRZ Anna 00:37:03 z wózkiem
144 BENSZ Sławomir 00:37:17 NW
202/91 PYTEL Grażyna 00:46:31 NW
223/108 ukończyło  
 
08.03.2015 ALKALA Bieg Kobiet - Szczecin - 10 km
328 KASIERSKA Ewa 01:06:49
369 sklasyfikowano  
Bieg tylko dla Pań. Mężczyźni tym razem - licznie - dopingowali.
08.03.2015 Bieg Dzika - Katowice - 19.528 km
10 KOCYBA Henryk 01:24:28
515 sklasyfikowano  
 
07.03.2015 43 Mistrzostwa Śląska w Przełajach - Mysłowice
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6124943499695357889?banner=pwa zdjęcia
Seniorki - 4 km
2 PILARSKA Karolina 00:14:48
5 KUBISZ Dorota 00:18:19
6 KUCHMISTRZ Anna 00:23:53
Seniorzy - 6 km
10 LAKSA Dariusz 00:19:50
11 DULSKI Daniel 00:19:54
23 KUBISZ Tomasz 00:24:40
24 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:26:38
Juniorzy - 5 km
7 SKIBA Krzysztof 00:18:26
Młodzicy - 2 km
19 KUBISZ Karol 00:08:02
29 BENSZ Sławomir 00:09:34
Młodziczki - 1 km
44 SMYLA Klaudia 00:04:26
Dzieci - Chłopcy - 1 km
15 KUCHMISTRZ Michał 00:04:06
41 KUBISZ Konrad 00:04:41
 
07.03.2015 XI 12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy - Bochnia
 
startowali:
PYTEL ROMAN - 14 okrążeń x 2420m = 33.880 km (35 mce drużynowo)
SMOLIŃSKI SŁAWOMIR - 16 okrążeń x 2420m = 38.720 km (39 mce drużynowo)
07.03.2015 Bieg Dębowy - Dąbrowa - 15 km
83/35/3 PIŁKOWSKI Maciej 01:03:06 RŻ
105/41 SZUKALSKI Grzegorz 01:04:26
234/7 RUTA Tadeusz 01:11:50
285/25 ROSIŃSKI Zbigniew 01:13:44
365/49/8 MŁYNARSKA Mariola 01:19:09
408/108 MŁYNARSKI Zygmunt 01:20:59
553/118/4 KASIERSKA Ewa 01:42:10
562/120/ 30 sklasyfikowano  
Drużynowo
11 Piłkowski, Szukalski, Ruta, Rosiński  
22 sklasyfikowano  
 
01.03.2015 Bieg Piastów - 30 km FT
284/63/18 KOSELSKI Roman 02:14:03
349/73/19 BAJDA Jacek 02:32:57
360/75/7 KOBYLIŃSKI Tomasz 02:39:27
378/67 KOSELSKI Krzysztof 02:54:04
387/9 DOMAŃSKI Jacek 03:06:00
391/ 19-żoł. 7-pol. sklasyfikowano  
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6121609076099554593?banner=pwa
01.03.2015 Bieg Piastów - 26 km CT
553/96/8 ROSIŃSKI Zbigniew 02:25:45
1209/19 sklasyfikowano  
 
01.03.2015 Półmaraton Wiązowski - Wiązowna
1029/154/11 KASIERSKA Ewa 02:29:48
1043/ 160 sklasyfikowano  
 
01.03.2015 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym - Kluczbork - 5km
1/1 DULSKI Daniel 00:16:22
4/4 KMIEĆ Mateusz 00:17:52
157 sklasyfikowano  
Trasa trudna  przełajowo- szutrowa wokół zbiornika retencyjnego. Biegaczom także utrudniał w zdobywaniu wyników mocno wiejący wiatr. Ale w tym dniu nie liczyła się rywalizacja lecz upamiętnie żołnierzy wyklętych. Daniel
01.03.2015 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym - Małkinia - 1 okrążenie = 1963 m
1 kółko przebiegła Ola czas 12 min
2 kółka Marcin        35,24 min
3 kółka Arek            35,24 min
Startowało 180 osób, miejsca nie były liczone.
01.03.2015 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym - Przemyśl - 7 km
9 KUCHARCZYK Tomasz 00:30:02
224 sklasyfikowano  
 
01.03.2015 Bieg Żołnierzy Wyklętych śladami Henryka Flamego - Brenna - 9,4 km
68 PK SZWED Krzysztof 02:00:00
Tym razem jako obsługa techniczna trasy i pomiar czasu. Kawał trudnej trasy w równie ciężkim terenie, z lekcją fascynującej historii w tle
28.02.2015 43 Cross Mysłowicki
Dzieci - Chłopcy - 1000 m
20 KUBISZ Konrad 00:04:44
22 sklasyfikowano  
Młodziczki - 1000 m
37 SMYLA Klaudia 00:04:12
56 SŁUPCZEWSKA Nikola 00:05:09
56 sklasyfikowano  
Młodzicy - 2000 m
23 KUBISZ Karol 00:08:23
30 BENSZ Sławomir 00:09:19
32 sklasyfikowano  
Juniorki Młodsze - 2000 m
11 LIS Monika 00:08:37
17 sklasyfikowano  
 
28.02.2015 I Zimowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Przełajach - Toruń - 4,8 km
36/7/1 KASIERSKA Ewa 00:30:19
36/ 7 sklasyfikowano  
 
28.02.2015 Bieg Piastów - 50 km CT
613/140/8 KOSELSKI Roman 04:05:58
809/178/11 KOBYLIŃSKI Tomasz 04:30:01
877/261/12 BAJDA Jacek 04:38:47
901/202/14 ROSIŃSKI Zbigniew 04:41:52
1173/330/17 MARCZUK Andrzej 05:23:28
1264/189 ULFIK Florian 05:41:18
1285/25 DOMAŃSKI Jacek 05:45:17
1337/308/19 POLKO Roman 05:55:25
1491/ 20-żoł. 15-pol. sklasyfikowano  
https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6121609076099554593?banner=pwa
27.02.2015 Bieg Piastów - 15 km CT
127/36/6 KOSELSKI Roman 01:03:17
205/55/11 KOBYLIŃSKI Tomasz 01:10:17
286/45/14 ROSIŃSKI Zbigniew 01:16:38
485/122/21 MARCZUK Andrzej 01:27:50
553/12 DOMAŃSKI Jacek 01:32:05
645/97/32 POLKO Roman 01:37:42
1167/ 43-żoł. 41-pol. sklasyfikowano  
 
26.02.2015 Bieg Piastów - Uphil - 1,7 km FT
7 KOSELSKI Krzysztof 00:12:40
8 ROSIŃSKI Zbigniew 00:12:42
20 sklasyfikowano  
Uphil czyli bieg pod górę.
23.02.2015 Bieg Piastów - Nocna Dziesiątka - 10 km CT
34/6 ROSIŃSKI Zbigniew 00:44:41
70 sklasyfikowano  
 
22.02.2015 VII Bieg ku Rogatemu Rańczu - Skała Kmity - 8,15 km
50/21 DROŹDZIK Paweł 00:38:48
129/18 / 7 DROŹDZIK Magdalena 00:44:53
309/89 sklasyfikowano  
 
22.02.2015 III Bieg Powstańca - Dobra k/Strykowa - 10 km
136 RUTA Tadeusz 00:49:16
360 sklasyfikowano  
 
22.02.2015 ZiMNaR Dobrodzień - 10 km epilog
11 KOCYBA Henryk 00:42:39
18 KUBISZ Tomasz 00:45:58
12/2 KUBISZ Dorota 00:46:04
42/6 sklasyfikowano  
NW - 5 km
1 BENSZ Sławomir 00:37:52
12 sklasyfikowano  
dzieci - 2 km
1 KUBISZ Karol 00:08:18
3 KUBISZ Konrad 00:10:02
4 sklasyfikowano  
 
22.02.2015 Vodafone Malta Marathon
638/135/4 KASIERSKA Ewa 05:24:46
  sklasyfikowano  
Te małe wyspowe państewko zostało 54 krajem zdobytym przez reprezentanta Mety.
21.02.2015 Przełajowe GP Mysłowic o Puchar Truchtacza - 6,7 km
16 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:30:15
137 sklasyfikowano  
 
21.02.2015 Grzmią pod Stoczkiem Armaty - Stoczek Łukowski - 10 km
178/1 DOMAŃSKI Jacek 01:02:23
192 sklasyfikowano  
 
20.02.2015 Grand Prix Małkini - 2 etap - 5,4 km
ok 13 ROSIŃSKI Arkadiusz 27:42
ok 18 ukończyło  
Uchwała nr 11/15 z dnia 17.02.2015

Skreślić z listy członków klubu

GNIŁA Rafał

JANKOWSKI Damian

JANKOWSKI Grzegorz

TUŁOWIECKI Paweł

WRÓBLEWSKI Mikołaj

15.02.2015 Bieg Walentynkowy - Poznań - 5 km
221/112/1 KASIERSKA Ewa 00:34:35
282/154 sklasyfikowano  
 
15.02.2015 Zimowy Połmaraton Leśny - Orło
http://www.ostrow.warszawa.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/polmaraton-wyniki#.VOTvP-aG98E
Bieg zorganizowany przez Klub przy wsparciu Nadleśnictwa Ostrów Maz.
M-ce Nazwisko  Imię  7km 14km 21km
17 Koselski Krzysztof 28/36,22 23/1:11,41 01:46.44
18 Rosiński Zbigniew  29/36,22 24/1:12,26 01:46.46
42 Rosiński Arkadiusz 30/36,36    
45 startowało      
Dzieci 11-16 lat - 1 km
4/1 Rosińska Ola 6,04    
 
15.02.2015 ZIMNaR Dobrodzień - 12,195 km
17 KOCYBA Henryk 00:52:58
26 KUBISZ Tomasz 00:56:47
27/1 KUBISZ Dorota 00:56:48
35 KOPREK Edmund 00:59:47
44 SZRAUCNER Mirosław 01:04:34
45/6 BRYŁA Ola 01:04:34
51 BYSIEC Czesław 01:09:40
56/9 sklasyfikowano  
NW - 5 km
1 BENSZ Sławomir 00:46:58
10 sklasyfikowano  
dzieci - 2,085 km
1 KUBISZ Karol 00:08:52
4 KUBISZ Konrad 00:14:16
4 sklasyfikowano  
1 mce open kobiet dla Doroty Kubisz

Klasyfikacja łączna dystans 8,2550 km:
Karol zdobył 1 miejsce w Zimnarze Dobrodzień 2015, a Konrad mce 3. sklasyfikowano 4.

klasyfikacja łączna dystans 21,098 km:
1 mce dla Sławka Bensza, sklasyfikowano 5

14.02.2015 BUM - Duszniki Zdrój - 15 km CT
6/2 DROŹDZIK Magdalena 01:23:13
11/4 sklasyfikowano  
14.02.2015 BUM - Duszniki Zdrój - 5 km CT
2 DROŹDZIK Paweł 00:20:14
15 sklasyfikowano  


14.02.2015
ETAP - EKSTRA ETAP- WYNIKI

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=42117 tam też o pozostałych etapach
klasyfikacja łaczna
zdjęcia -https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6100131329051857265
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/15118?t=Ostatni-etap-Zimnara-medale-dla-biegaczy-maratonu-na-raty
Lubliniec - 60
Przasnysz - 37

1 SZWED KRZYSZTOF 00:26:55
4 SOSNOWSKI TOMASZ 00:27:31
5 SKIBA KRZYSZTOF 00:28:20
8 KOCYBA HENRYK 00:29:34
10/1 PILARSKA KAROLINA 00:30:26
11 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:30:26
12 WILK PIOTR 00:30:35
13 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:30:37
14 SPRINGWALD PAWEŁ 00:30:45
16 KMIEĆ MATEUSZ 00:31:10
17 CHŁOPAŚ ARTUR 00:31:42
20/2 LIS MONIKA 00:33:11
22/3 KUBISZ DOROTA 00:34:25
23 KUBISZ TOMASZ 00:34:26
25 IMIELSKI MAREK 00:35:42
27 KOWALSKI ANDRZEJ 00:36:00
34 WYRWA MARCIN 00:37:42
35 TWARDZIK GRZEGORZ 00:38:19
36 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:38:35
37 SZRAUCNER MIROSŁAW 00:38:51
41 PYTEL ROMAN 00:41:34
42/7 FOKCZYŃSKA EWA 00:43:12
47/9 PYTEL GRAŻYNA (NW) 01:10:00
48 KOBYLIŃSKI MACIEJ 01:17:26
49/10 KUCHMISTRZ ANNA 01:17:26
JUNIORZY  - 2 km
1 KUBISZ KAROL 00:08:33
3 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:09:00
4/1 SMYLA KALAUDIA 00:09:28
5 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:09:53
6/2 LANCMAN KAROLINA 00:10:09
7 BENSZ SŁAWOMIR 00:10:10
9 KUBISZ KONRAD 00:11:40
10 FOKCZYŃSKI KRZYSZTOF 00:11:41

Karolina Pilarska Liderm Roku Powiatu Lublinieckiego
Liderem Roku 2014 powiatu lublinieckiego została głosami Internautów i Czytelników DZ Karolina Pilarska. Sukces jest tym większy, że zdobyła największą w całym województwie liczbę głosów.
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/lider-roku-2014-powiatu-lublinieckiego-wybrany-zostala-nim,3271553,artgal,t,id,tm.html

08.02.2015 ZIMNaR Dobrodzień - 10 km
11 KOCYBA Henryk 00:43:21
22 KUBISZ Tomasz 00:47:24
23/1 KUBISZ Dorota 00:47:26
31 KOPREK Edmund 00:51:00
43 BYSIEC Czesław 00:58:57
43/5 sklasyfikowano  
NW - 5 km
1 BENSZ Sławomir 00:39:15
7 sklasyfikowano  
dzieci - 2,085 km
1 KUBISZ Karol 00:09:56
3 KUBISZ Konrad 00:12:08
4 sklasyfikowano  
 
07.02.2015 VIII Bieg Podhalański - Nowy Targ - 30 km CT
86/15 KOBYLIŃSKI Tomasz 02:22:44
128 sklasyfikowano  
  15 km CT  
197/8 DOMAŃSKI Jacek 01:27:39
247 sklasyfikowano  
07.02.2015 11. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka - Kalisz
22 RUTA Tadeusz 04:04:00
51 sklasyfikowano  
 
07.02.2015 14. Potworny Bieg Zimowy, 15 Grand Prix Energetyków w biegach przełajowych - Rybnik - 10 km
5/2 SZWED Krzysztof 00:36:53
93 sklasyfikowano  
07.02.2015 Połmaraton Komandosa - Warszawa
19 PIŁKOWSKI Maciej 01:47:07
238 startowało  
Kolejna impreza oddalona od Lublinca w której organizacji partycypujemy. Druga z cyklu Komandoski Trójkąt Mety. Finał w Lublińcu 28.11. br.
https://www.youtube.com/watch?v=alAvdpfrzu8&feature=youtu.be

07.02.2015
ETAP - VI - WYNIKI
klasyfikacja łaczna http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=4&action=2&code=26712&code2=9&multi=11869&bieganie
zdjęcia -https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6100131329051857265
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/15051?t=Nowe-rekordy-w-Lublincu
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/lubliniec-zimnar-2015-z-dwoma-rekordami-karoliny-pilarskiej,3272975,artgal,t,id,tm.html
Lubliniec - 63
Przasnysz - 40

WSZYSTO JUŻ JASNE

Zwycięzcami zostali:
1. SKIBA KRZYSZTOF – 02:30:22 – Nowy rekord Zimnara
2. KACZANOWSKI KRYSTIAN – 02:33:27
3. WAŁOWSKI ADAM – 02:38:56

W klasyfikacji kobiet:
1. PILARSKA KAROLINA – 03:04:15  – Nowy rekord Zimnara
2. LIS MONIKA – 03:13:53
3. KUBISZ DOROTA – 03:16:45

W klasyfikacji młodzieżowej:
chłopcy:
1. KUBISZ KAROL – 49,07
2. BENSZ SŁAWOMIR – 57,05
3. KUBISZ KONRAD – 58,18

dziewczyny:
1. SMYLA KALUDIA – 51,27 (2 open)
2. LANCMAN KAROLINA – 56,50 (3 open)
3. SŁUPCZEWSKA NIKOLA – 01:27,27

Nasi na etapie

1 SKIBA KRZYSZTOF 00:25:44
2 KACZANOWSKI KRYSTIAN 00:25:59
3 WAŁOWSKI ADAM 00:26:56
4 SOSNOWSKI TOMASZ 00:28:12
5 SZWED KRZYSZTOF 00:28:15
11 KUBISZ TOMASZ 00:29:29
14 KOCYBA HENRYK 00:29:45
16/1 PILARSKA KAROLINA 00:30:20
17 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:30:20
18 KMIEĆ MATEUSZ 00:30:34
19 CHŁOPAŚ ARTUR 00:31:07
20 WILK PIOTR 00:31:16
25 SZRAUCNER MIROSŁAW 00:32:57
26/2 LIS MONIKA 00:33:11
27/3 KUBISZ DOROTA 00:33:18
30 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:34:20
32 KOWALSKI ANDRZEJ 00:36:00
38 WYRWA MARCIN 00:37:20
40/5 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:37:43
42 ULFIK FLORIAN (Narty) 00:38:47
43/7 BUBAŁA GRAŻYNA 00:38:52
44 KUŚ BOGDAN 00:41:17
45 PYTEL ROMAN 00:41:36
52 TWARDZIK GRZEGORZ 00:55:27
53 SPRINGWALD PAWEŁ 00:55:28
54/10 PYTEL GRAŻYNA (NW) 01:00:14
JUNIORZY  - 2 km
1 KUBISZ KAROL 00:08:09
3/1 SMYLA KALAUDIA 00:08:51
4 BENSZ SŁAWOMIR 00:09:41
5 KUBISZ KONRAD 00:09:44
6/2 LANCMAN KAROLINA 00:10:18
01.02.2015 XIII Otwarty Bieg Narciarski „Beskidy Bez Granic” - Zwardoń - 11,2 km
  KOBYLIŃSKI Tomasz 01:06:41
miejsce nieznane ale nie pierwsze bo bym coś wiedział na ten temat ;-)
01.02.2015 Helden - Holandia - 9,3 km
1 GOŁEK Diana 00:41:00
Trasa trudna, piaszczysto-błotnisto-pagórkowata, stąd czas bez rewelacji i dość mała frekwencja, ale przewaga nad kolejną zawodniczką wyniosła ponad trzy minuty. Pierwszy start w tym roku uważam za udany. Startowało około 80 osób. Pozdrawiam Diana
01.02.2015 ZIMNaR Dobrodzień - 10 km
19 KUBISZ Tomasz 00:47:00
20/1 KUBISZ Dorota 00:47:00
29 KOPREK Edmund 00:50:32
42 BYSIEC Czesław 00:57:36
43/7 sklasyfikowano  
NW - 5 km
1 BENSZ Sławomir 00:38:38
7 sklasyfikowano  
dzieci - 2,085 km
1 KUBISZ Karol 00:09:44
4 KUBISZ Konrad 00:10:58
10 sklasyfikowano  
 
01.02.2015 XXVII Bieg Jaćwingów - Gołdap - 20 km FL
38/2 DOMAŃSKI Jacek 01:56:49
38 sklasyfikowano  
 
31.01.2015 XXVII Bieg Jaćwingów - Gołdap - 22 km CL
36/1 DOMAŃSKI Jacek 02:54:09
39 sklasyfikowano  
 

31.01.2015
ETAP - V - WYNIKI

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/14981?t=Zimnarowcy-z-Lublinca-na-35-kilometrze
klasyfikacja łaczna http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=4&action=2&code=26712&code2=9&multi=11869&bieganie
zdjęcia -https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6100131329051857265
http://zimnar.biegiprzasnysz.pl/aktualnosci/v-etap-zimnar-31-01-2015/#more-1314
Lubliniec - 62
Przasnysz - 46
Nasi na etapie
1 SKIBA KRZYSZTOF 00:24:51
2 KACZANOWSKI KRYSTIAN 00:25:27
3 WAŁOWSKI ADAM 00:26:07
4 SZWED KRZYSZTOF 00:26:45
5 SOSNOWSKI TOMASZ 00:27:30
12 KUBISZ TOMASZ 00:28:51
14 KOCYBA HENRYK 00:29:21
15 KMIEĆ MATEUSZ 00:30:13
18 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:30:49
19/1 PILARSKA KAROLINA 00:30:50
20 RAZIK JACEK 00:31:06
24 KOBYLIŃSKI TOMASZ 00:32:03
25 WILK PIOTR 00:32:20
26/2 LIS MONIKA 00:32:21
27/3 KUBISZ DOROTA 00:32:27
32 KOSELSKI ROMAN 00:33:54
33 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 00:34:07
34 IMIELSKI MAREK 00:34:16
36 KOWALSKI ANDRZEJ 00:34:31
38 WYRWA MARCIN 00:35:44
44/6 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:38:35
46 BUDNY ANDRZEJ 00:39:43
47 KUŚ BOGDAN 00:39:54
48 TWARDZIK GRZEGORZ 00:39:56
49/7 BUBAŁA GRAŻYNA 00:39:58
51 ULFIK FLORIAN (narty) 00:46:26
JUNIORZY  - 2 km
1 KUBISZ KAROL 00:08:14
2 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:08:42
3/1 SMYLA KALAUDIA 00:08:57
4/2 LANCMAN KAROLINA 00:09:45
5 BENSZ SŁAWOMIR 00:10:03
6 KUBISZ KONRAD 00:10:05
25.01.2015 Halowe Mistrzostwa Śląska - Spała
1000 m
8 ZEMBROŃ Mariusz 2:59.51
2000 m
5 DULSKI Daniel 5:50.25 RŻ
Do brązowego medalu zabraklo Danielowi 2s. 2-óch pierwszych odeszlo na początku. Na ostatnich 200m ścigali się w trójkę, niestety nasz zawodnik był tym trzecim.

25.01.2015 ZIMNaR Dobrodzień - 10 km
19/9 KUBISZ Tomasz 00:47:53
20/1 KUBISZ Dorota 00:47:53
35/2 KOPREK Edmund 00:55:31
42/3 BYSIEC Czesław 00:56:44
44/6 sklasyfikowano  
NW - 5 km
1 BENSZ Sławomir 00:43:11
7 sklasyfikowano  
dzieci - 2,085 km
1 KUBISZ Karol 00:09:38
2 KUBISZ Konrad 00:11:02
3 sklasyfikowano  
 
24.01 - Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
Skład Zarządu
Prezes Rosiński Łukasz
Wiceprezes Koselski Krzysztof
Wiceprezes Młynarski Zygmunt
Skarbnik Lancman Grzegorz
Sekretarz Pipiorski Paweł
Członek - ds. szkolenia Pilarska Karolina
Członek - rzecznik prasowy Szwed Krzysztof
Skład Komisji Rewizyjnej
Przewodniczący Kubisz Tomasz
Sekretarz Buba Andrzej
Członek Chłopaś Artur

Pozostałe uchwały w komunikatach klubu


24.01.2015
ETAP - IV - WYNIKI

klasyfikacja łaczna http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=4&action=2&code=26712&code2=9&multi=11869&bieganie
zdjęcia - https://plus.google.com/photos/101250205313635630269/albums/6100131329051857265
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/14862?t=Liderzy-nie-oddali-zoltych-koszulek
Lubliniec - 81
Przasnysz - 38
http://zimnar.biegiprzasnysz.pl/aktualnosci/iv-etap-zimnar-24-01-2015/#more-1208
Nasi na etapie
1 SKIBA KRZYSZTOF 00:25:00
2 KACZANOWSKI KRYSTIAN 00:25:29
3 WAŁOWSKI ADAM 00:26:05
4 SOSNOWSKI TOMASZ 00:26:15
5 SZWED KRZYSZTOF 00:26:40