Imprezy Jednorazowe

 

1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 16.05.2022
           
M-ce Nazwisko  Imię klub rocznik Czas
Dzieci - 500m
1/.1 PIÓRKOWSKI  PIOTR ARTUROWO 2016 00:02:30
2/.1 BUBA OLIWIA LUBLINIEC 2017 00:03:04
3/.2 ROSIŃSKA  POLA WKB META 2017 00:04:01
4/.3 BOJKOWSKA ŁUCJA POSTOMINO 2019 00:04:31
5/.2 BUDNY CYPRIAN WKB META 1999 00:05:47
Kobiety - 1000m
1 LANCMAN KAROLINA WKB META 1999 00:04:39
2 MŁYNARSKA  MARIOLA WKB META 1971 00:04:57
3 SADŁOŃ WANDA KOŚCIELISKO 2006 00:04:58
4 BOJKOWSKA MICHALINA POSTOMINO 2010 00:05:32
5 BOJKOWSKA EWA POSTOMINO 1977 00:06:06
6 BUDNA BARBARA WKB META 1970 00:06:16
7 MAŁEK MAJA LUBLINIEC 2004 00:06:23
8 BUBA GABRYSIA LUBLINIEC 1979 06:06:24
9 LANCMAN KATARZYNA LUBLINIEC 1970 00:06:33
10 SADŁOŃ KASIA KOŚCIELISKO 2011 00:06:38
11 OTOLA ELIZA WKB META 1998 00:06:57
12 RUKAT BEATA NIESKÓRZ 1971 00:07:16
13 PYTEL GRAŻYNA LUBLINIEC 1965 00:07:27
14 TERLECKA SŁAWA CZĘSTOCHOWA 1958 00:12:21
15 PIÓRKOWSKA BEATA WÓJCIN 1966 00:06:21
16 GRADOŃ MARIA CZĘSTOCHOWA 1958 00:10:57
Mężczyźni - 1000 m
1 ROSIŃSKI ŁUKASZ WKB META 1983 00:03:21
PK PILARSKA KAROLINA WKB META 1987 00:03:31
2 KUBISZ KONRAD LUBLINIEC 2003 00:03:35
3 BUBA ANDRZEJ WKB META 1975 00:03:47
4 SADŁOŃ NARCYZ KOŚCIELISKO 1975 00:03:56
5 PIÓRKOWSKI  SZYMON WÓJCIN 1999 00:04:03
6 BOJKOWSKI JANUSZ POSTOMINO 1975 00:04:11
7 LANCMAN GRZEGORZ WKB META 1969 00:04:24
8 BUBA FILIP LUBLINIEC 2011 00:04:28
9 ROSIŃSKI ZBIGNIEW WKB META 1960 00:04:39
10 RECIELSKI KRZYSZTOF WARSZAWA 1965 00:04:51
11 MŁYNARSKI ZYGMUNT WKB META 1966 00:05:06
12 PIÓRKOWSKI  JERZY WÓJCIN 1965 00:05:48
13 PYTEL ROMAN WKB META 1964 00:08:56
14 RUKAT DARIUSZ NIESKÓRZ 1971 00:08:58
15 BUDNY  ANDRZEJ WKB META 1973 00:08:58
16 RUTA TADEUSZ WKB META 1955 00:10:30
1000 na 1000 o 1000 (Bieg do Bani) - Kościelisko - 16.06.2022
Bieg dla Ukrainy - Lubliniec - 08.05.2022
Malowany Maraton - Lubliniec - 23.04.2022
Maraton Pamięci Sybiru - Lubliniec - 25.02.2022
Bieg WOŚP - Lubliniec 2 km - 30.01.2022
Maraton Ponoworoczny - Lubliniec- 02.02.2022
Półmaraton Niepodległości - Lubliniec- 13.11.2021
Maraton o Podkowę Katorżnika - Lubliniec - 07.08.2021
Festiwal Konstytucji 3 Maja - Lubliniec- 03.05.2021
Ad-Hoc Maraton - Lubliniec -10.04.2021
Nocny Lockdown Maraton - Lubliniec - 19.03.2021
Maraton Pamięci Sibiru - Lubliniec - 06.02.2021
Trójkrólewski Maraton z Połówką - Lubliniec - 10.01.2021
Maraton Bożonarodzeniowy - Lubliniec - 27.12.2020
Komandos dla Franka - Lubliniec - 50 km - Lubliniec - 27.06.2020
Bieg na Monte Cassino - Lubliniec - 30.05.2020
Urodzinowy Maraton i Półmaraton Leśny - Lubliniec - 16.05.2020
Nocny Bieg pod Choinkę - Kościelisko - 03.01.2020
Bieg po Choinkę-Orło- 21.12.2019
Bieg Festiwalowicza -Lubliniec - 11.07.2019
Bieg o Kwiat Różanecznika - Pawełki - 10.06.2018
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 31.05.2018
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2018
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2017
Strzelanie nocne z pistoletu Glock - 28.05.2016
Bieg na Orientację - Kościelisko - 27.05.2016
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 26.05.2016
40 Setek Tomka Kobiego - 4 km - 21.05.2016
Biegi urodzinowe Kubiszów - 4 km - 03.05.2016
Zimowy Półmaraton Leśny -Orło- 13.02.2016
Żółta Trójka- Lubliniec - 3 km - 16.01.2016
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2016
Bieg na Orientację - Kościelisko - 06.06.2015
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 04.06.2015
Bieg Zakończenia Sezonu 5,10,15- Orło - 22.11.2015
Zimowy Półmaraton Leśny -Orło- 15.02.2015
Żółta Trójka - Lubliniec 3 km - 18.01.2015
50tka Baranka - Lubliniec - 28.06.2014
Bieg na Orientację - Kościelisko - 20.06.2014
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko 19.06.2014
Żółta Trójka 2011, 2012, 2013, 2014
Bieg Europejski - 29.04.2014 Lubliniec
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko 30.05.2013
Półmaraton Leśny - Orło - 7km, 14km, 21km - 04.11.2012
Test Coopera - Lubliniec 12 min - 06.10.2012
Kilometr Szczęścia - Kościelisko 1km - 07.06.2012
Zimowy Bieg Leśny - Orło 5 km - 21.01.2011
Bieg Trzech Króli - Lubliniec 3 km - 06.01.2011
 

ZWYCIĘZCY ŻÓŁTEJ TRÓJKI

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
3 km 2012 SZWED KRZYSZTOF 00:11,56 CHŁOPAŚ ILONA 00:26,38 24 33
0,4 km BENSZ SŁAWOMIR 00:01,35 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:01,25 9
               
2,8 km 2013 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:10,24 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:13,32 52  
3 km 2014 SKIBA KRZYSZTOF 00:10,53 LIS MONIKA 00:12,48 101  
2,8 km 2015 STEC ADAM 00:09,15 LIS MONIKA 00:10,54 80  
3 km 2016 BEJM MICHAŁ 00:10,44 KUZYK AGNIESZKA 00:11,43 86  

ZWYCIĘZCY 1000 na 1000 o 1000

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
1 km 2012 DULSKI DANIEL 00:02,49 PILARSKA KAROLINA 00:03,19 37 49
1 km dzieci WRÓBLEWSKI MIKOŁAJ 00:03,31 LANCMAN KAROLINA 00:04,38 12
               
1 km 2013 BAJDA JACEK 00:03,03 KUBISZ DOROTA 00:04,17 37 49
1 km dzieci KUBISZ KAROL 00:03,59 LANCMAN KAROLINA 00:04,04 12
               
1 km 2014 BŁAZIŃSKI MARCIN 00:02,55 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,23 39 51
1 km dzieci STANISŁAWCZYK TYMOTEUSZ 00:03,35 SADŁOŃ WANDA - 600m 00:03,46 12
               
1 km 2015 KUBISZ KAROL 00:03,22 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,41 45 51
1 km dzieci KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:08,20 KWOKA JULIA 00:04,36 12
               
1 km 2016 KUBISZ KAROL 00:03,23 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,19 45 55
1 km dzieci KWIATKOWSKI KACPER - 600m 00:02,54 CISZEK KAROLINA - 600m 00:02,46 10
               
1 km 2018 KUBISZ TOMASZ 00:03,29 KWOKA JULIA 00:04,04 24 32
1 km dzieci WYRWA JAKUB 00:05,10 SADŁOŃ WANDA 00:05,59 8
               
1 km 2019 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:03,10 SAMSEL BEATA 00:04,23 29 38
1 km dzieci GARBARCZYK ALBERT 00:04,32 SADŁOŃ HELENA 00:05,58 9