Imprezy Jednorazowe

Bieg Tropem Wilczym - Lubliniec - 01.03.2020
Nocny Bieg pod Choinkę - Kościelisko - 03.01.2020
Bieg po Choinkę-Orło- 21.12.2019
Bieg Festiwalowicza -Lubliniec - 11.07.2019
Bieg z Jajami - Lubliniec - 7 km - 22.04.2019
Bieg Tropem Wilczym - Lubliniec - 02.03.2019
Bieg o Kwiat Różanecznika - Pawełki - 10.06.2018
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 31.05.2018
Bieg z Jajami - Lubliniec - 8 km - 02.04.2018
Bieg Tropem Wilczym - Lubliniec - 03.03.2018
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2018
Bieg z Jajami - Lubliniec - 8 km - 17.04.2017
Bieg Tropem Wilczym - Lubliniec - 26.02.2017
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2017
Strzelanie nocne z pistoletu Glock - 28.05.2016
Bieg na Orientację - Kościelisko - 27.05.2016
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 26.05.2016
40 Setek Tomka Kobiego - 4 km - 21.05.2016
Biegi urodzinowe Kubiszów - 4 km - 03.05.2016
Bieg z Jajami - Lubliniec 8 km - 28.04.2016
Zimowy Półmaraton Leśny -Orło- 13.02.2016
Żółta Trójka- Lubliniec - 3 km - 16.01.2016
Bieg Trzech Króli - Urodziny Kosy - 06.01.2016
Bieg na Orientację - Kościelisko - 06.06.2015
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko - 04.06.2015
Bieg Zakończenia Sezonu 5,10,15- Orło - 22.11.2015
Bieg z Jajami - Lubliniec 8 km - 06.04.2015
Zimowy Półmaraton Leśny -Orło- 15.02.2015
Żółta Trójka - Lubliniec 3 km - 18.01.2015
50tka Baranka - Lubliniec - 28.06.2014
Bieg na Orientację - Kościelisko - 20.06.2014
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko 19.06.2014
Bieg z Jajami - Lubliniec 8 km - 21.04.2014
Żółta Trójka 2011, 2012, 2013, 2014
Bieg Europejski - 29.04.2014 Lubliniec
1000 na 1000 o 1000 - Kościelisko 30.05.2013
Półmaraton Leśny - Orło - 7km, 14km, 21km - 04.11.2012
Test Coopera - Lubliniec 12 min - 06.10.2012
Kilometr Szczęścia - Kościelisko 1km - 07.06.2012
Zimowy Bieg Leśny - Orło 5 km - 21.01.2011
Bieg Trzech Króli - Lubliniec 3 km - 06.01.2011
 

ZWYCIĘZCY TRIOPEM WILCZYM - 1963 m

2 km 2017 KMIEĆ MATEUSZ 00:07,11 SMYLA KLAUDIA 00:09,21 301  
2 km 2018 GARCORZ DAWID 00:06,47 PILARSKA KAROLINA 00:06,43 111  
2 km 2019 GARCORZ DAWID 00:07,32 KUBISZ DOROTA 00:09,43 101  
2 km 2020 GARCORZ DAWID 00:07,07 WIELECHOWSKA ALEKSANDRA 00:08,40 149  

ZWYCIĘZCY ŻÓŁTEJ TRÓJKI

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
3 km 2012 SZWED KRZYSZTOF 00:11,56 CHŁOPAŚ ILONA 00:26,38 24 33
0,4 km BENSZ SŁAWOMIR 00:01,35 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:01,25 9
               
2,8 km 2013 ZEMBROŃ MARIUSZ 00:10,24 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:13,32 52  
3 km 2014 SKIBA KRZYSZTOF 00:10,53 LIS MONIKA 00:12,48 101  
2,8 km 2015 STEC ADAM 00:09,15 LIS MONIKA 00:10,54 80  
3 km 2016 BEJM MICHAŁ 00:10,44 KUZYK AGNIESZKA 00:11,43 86  

 

ZWYCIĘZCY BIEGU Z JAJAMI

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
8 km 2014 STEC ADAM 00:28,18 PILARSKA KAROLINA 00:32,02 102 144
2 km KUBISZ KAROL 00:07,40 SMYLA KLAUDIA 00:08,30 42
               
8 km 2015 DULSKI DANIEL 00:28,20 LIS MONIKA 00:34,24 78 99
2 km KUBISZ KAROL 00:07,43 SMYLA KLAUDIA 00:08,16 21
               
8 km 2016 STEC ADAM 00:28,11 LIS MONIKA 00:34,00 61 87
2 km KOZA PIPOTR 00:07,30 SMYLA KLAUDIA 00:08,34 26
               
8 km 2017 ZIĘBA ALEKSANDER 00:28,43 KUBISZ DOROTA 00:37,42 65 91
2 km GROBELNY MATEUSZ 00:07,12 ŁUKASIK ZUZANNA 00:09,41 26
               
8 km 2018 DULSKI DANIEL 00:26,50 KUBISZ DOROTA 00:37,40 71 94
2 km GARCORZ JAKUB 00:07,29 PISKORZ OLIWIA 00:09,54 23
               
7 km 2019 ZIEMBA ALEKSANDER 00:25,01 WITT EWA 00:32,21 75 91
2 km JAWORSKI ADAM 00:08,58 KWOKA JULIA 00:09,17 16

ZWYCIĘZCY 1000 na 1000 o 1000

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
1 km 2012 DULSKI DANIEL 00:02,49 PILARSKA KAROLINA 00:03,19 37 49
1 km dzieci WRÓBLEWSKI MIKOŁAJ 00:03,31 LANCMAN KAROLINA 00:04,38 12
               
1 km 2013 BAJDA JACEK 00:03,03 KUBISZ DOTOTA 00:04,17 37 49
1 km dzieci KUBISZ KAROL 00:03,59 LANCMAN KAROLINA 00:04,04 12
               
1 km 2014 BŁAZIŃSKI MARCIN 00:02,55 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,23 39 51
1 km dzieci STANISŁAWCZYK TYMOTEUSZ 00:03,35 SADŁOŃ WANDA - 600m 00:03,46 12
               
1 km 2015 KUBISZ KAROL 00:03,22 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,41 45 51
1 km dzieci KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:08,20 KWOKA JULIA 00:04,36 12
               
1 km 2016 KUBISZ KAROL 00:03,23 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:04,19 45 55
1 km dzieci KWIATKOWSKI KACPER - 600m 00:02,54 CISZEK KAROLINA - 600m 00:02,46 10
               
1 km 2018 KUBISZ TOMASZ 00:03,29 KWOKA JULIA 00:04,04 24 32
1 km dzieci WYRWA JAKUB 00:05,10 SADŁOŃ WANDA 00:05,59 8
               
1 km 2019 KUCHMISTRZ MICHAŁ 00:03,10 SAMSEL BEATA 00:04,23 29 38
1 km dzieci GARBARCZYK ALBERT 00:04,32 SADŁOŃ HELENA 00:05,58 9