28.09. - Bieg Terytorialsa - Kampinoski PN
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/edit/870/iii-przelajowy-bieg-terytorialsa.html


14.07.2019 IX Międzynarodowy Maraton Przyjaźni - Grodno (Białoruś) - Druskininkaj (Litwa)
120/30 SMOLIŃSKI Sławomir 4:31:08
128/35 WALCZEWSKI Michał 4:47:29
142 ukończyło  
14.07.2019 Barbórkowe Lotanie - Tarnowskie Góry - 10 km
91/12 TOMASZEWSKA Izabela 0:52:06
139/25 sklasyfikowano  
05.07 - 12.07 - Zgrupowanie Sportowe - Jarosławiec
38 osób spędziły tydzień w nadmorskim Jarosławcu gmina Postomino. Tradycyjnie zaczeliśmy od startu w Biegu po Plaży. Codzienne treningi kończyły się kąpielą w morzu Opalaliśmy się na plaży w Dubaju :-) - taką nazwę nosi największa sztuczna plaża w Europie.
11.07 - Festiwal Życia - Lubliniec
Grupka klubowiczów w konwencji Katorżnika zorganizowała Bieg Festiwalowicza na dystansie 7 km, który ukończyło 267 osób. Zwyciężył nasz Wojtek Fokczyński
Pełne wyniki
07.07.2019 XXIX Bieg po Plaży - Jarosławiec - 15 km
84/25 SOSNOWSKI Tomasz 1:08:20
159/50 ROSIŃSKI Łukasz 1:14:16
263/76 KOSELSKI Kamil 1:19:51
311/29 LATKA Marek 1:22:19
327/19 RUTA TADEUSZ 1:23:46
345/49 LANCMAN Grzegorz 1:24:35
389/54/18 MŁYNARSKA Mariola 1:27:08
413/118 KOSELSKI Roman 1:28:44
417/107 MIROWSKI Bartosz 1:28:48
DNF RYSZKA Krzysztof  
DNF KOSELSKA Dominika  
625/141 sklasyfikowano  
Chłopcy 2003-2004 - 2 km
1 KOSELSKI Dominik 0:07:48
Chłopcy 2009-2008 - 0,5 km
10 KOSELSKI Kacper  
Bieg Milusińskich - 230 m
  ROSIŃSKA Pola  
06.07.2019 Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 33km
4/1 LYSKO Jakub 2:01:56
231 sklasyfikowano  
06.07.2019 IX Bieg na Jawornik - 21 km
26/3/2 KUTZMANN Magdalena 1:45:59
145/39 sklasyfikowano  
06.07.2019 Półmaraton Harnasia - Korbielów
44/10 KOBYLIŃSKI Tomasz 3:10:42
68 ukończyło  
03.07.2019 Sportfest Oedt / Niemcy -3000 m
15/3 GOŁEK Diana 0:10:31.78 RŻ
29/6 startowało  
30.06.2019 V Rodzinne Podbiegi - Komprachcice - 6 km
33 PATERAK Robert 0:28:05
137 ukończyło  
29.06.2019 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - Karpacz - 55 km
44/23 DZIK Andrzej 7:42:32
190 sklasyfikowano  
28.06.2019 Singelloop Weert/Holandia - 5 km
13/2/1 GOŁEK Diana 0:18:53
229/106 startowało  

Ten bieg kończył cykl Midden Limburgs Avondloop Cruterium (w cykl wchodziło 6 biegów na dystansie 5 km, a do klasyfikacji były potrzebne min. 4 ukończone biegi). Diana wygrałam klasyfikację gromadząc praktycznie komplet punktów za wygrane biegi.

Midden Limburgs Avondloop Criterium
1 Diana Gołek 790 punktów (na 800 możliwych) 
Klasyfikowanycj było ok 350 kobiet. 

23.06.2019 5 Sanprobi Maraton Szczeciński
264/4 RUTA Tadeusz 4:24:18
401/74/1 KASIERSKA Ewa 5:53:51
407/75 sklasyfikowano  
18.06.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 5 okrążeń - 20,95km
18 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:45:29
40/3/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:57:33
107/10 sklasyfikowano  
17.06 - 23.06.2019 Dziesiąte Zgrupowanie Sportowe - Kościelisko
Udział wzieło 49 osób. Tradycyjnie odbyły się zawody.
1000 na 1000 o 1000 -  Kościelisko  21.06.2019
M-ce Nazwisko  Imię rocznik Czas
Dzieci - 1000m
1/1 GARBARCZYK ALBERT 2007 4;32
2/2 SAMSEL EMIL 2007 5;09
3/3 KOBYLIŃSKI MACIEJ 2012 5;10.30 RŻ
4/1 SADŁOŃ  HELENA 2008 5:55
5/2 SADŁOŃ KASIA 2011 6;26
6/4 JAGIELSKI BENIAMIN 2009 7;17
7/3 ROSIŃSKA KORNELIA 2018 8;10 w wózku
8/4 ROSIŃSKA POLA 2017 12:14
9/5 MIROWSKI STAŚ 2014 12:44
Kobiety - 1000m
1 SAMSEL BEATA 1985 4;23
2 MŁYNARSKA  MARIOLA 1971 4;26
3 MŁYNARSKA  KINGA 1993 5;25
4 KUCHMISTRZ ANNA 1974 6;21
5 SADŁOŃ MAŁGORZATA 1975 6;42
6 JAGIELSKA ALEKSANDRA 1991 6;48
7 PYTEL GRAŻYNA 1965 6;54
8 MIROWSKA MARTYNA 1979 7;07
8 JAGIELSKA JUSTYNA 1981 7;07
10 GARBARCZYK BEATA 1971 9;37
10 ZAKRZEWSKA EDYTA 1971 9;37
10 RUKAT BEATA 1971 9;37
13 DYMEK BARBARA 1955 10;07
13 PILARSKA KAROLINA 1987 10;07
13 STASICZEK MONIKA 1976 10;07
Mężczyźni - 1000m
1 KUCHMISTRZ MICHAŁ 2002 3;09.94 RŻ
2 ROSIŃSKI ŁUKASZ 1983 3;23
3 MIROWSKI BARTOSZ 1987 3;45
4 SADŁOŃ NARCYZ 1975 4;03
5 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1960 4;10
5 ROSIŃSKI ARKADIUSZ 1968 4;10
7 SADŁOŃ NARCYZ 1975 4;30
8 KOBYLIŃSKI TOMASZ 1976 5;19
9 PAŹDZIOREK GRZEGORZ 1992 6;05
10 BOROWY SŁAWOMIR 1969 6;15
11 PYTEL ROMAN 1965 6;22
12 RUKAT DARIUSZ 1971 6;57
13 JAGIELSKI GRZEGORZ 1974 6;58
14 GARBARCZYK ROBERT 1971 7;36
23.06.2019 Maratona Cosan do Rio - Rio de Janeiro/Brazylia
7168/747 WIATR Sławomir 5:54:57
  ukończyło  
22.06.2019 Kragten Avondloop Herten/Holandia - 5 km
8/1 GOŁEK Diana 0:18:53
121/56 startowało  
22.06.2019 10 Nocni Maraton - Novi Sad/Serbia
39 SMOLIŃSKI Sławomir 4:19:01
40 WALCZEWSKI Michał 4:19:32
84 ukończyło  
22.06.2019 Srebrny Gwarek - Tarnowskie Góry - 5 km
10/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:52
21/3 startowało  
16.06.2019 IRONMAN 5150 WARSAW - Triathlon 1,5 km+40 km+10 km
696/165 LESZCZYŃSKI Damian 00:45:18/970 00:04:01/445 01:13:26/626 00:03:55/917 00:52:12/515 2:58:51
1096 sklasyfikowano  
15.06.2019 V Pętla Chechelska - 5180 m
66/7/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:28:06
114/27 startowało  
15.06.2019 13 Bieg Ursynowa - Warszawa - 5 km
1157/9 DOMAŃSKI Jacek 0:28:29
1715 sklasyfikowano  
15.06.2019 Wrocław Półmaraton
204/13/6 GOŁEK Diana 1:26:08
1687 /542 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:42:59
5496/365 HOŁDYŃSKI Mirosław 2:01:32
6882/1905 POROS Paweł 2:07:36
10475/3157/2 KASIERSKA Ewa 2:46:58
10702/3306 ukończyło  
15.06.2019 X Przełajowe Grand Prix Mysłowic O Puchar Truchtacza Bieg Czwarty - 6,7 km
15/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:30:13
108/10 sklasyfikowano  
15.06.2019 Półmaraton Leśny - Rogoźnik
31 DZIK Andrzej 2:01:13
121 sklasyfikowano  
15.06.2019 VI EdycjaBieguCrossExtreme21km„MASTERS'KILLER" Kotlarnia/Gliwice - 21 km
mundurowi
3 SZWED Krzysztof 2:27:55
15 KOSELSKI Roman 3:03:51
24 PIETRZOK Patryk 3:09:55
28 LATKA Marek 3:19:06
37 ukończyło  
cywile
15 KULIŃSKI Tomasz 3:16:29
DNF TWARDZIK Grzegorz 10 km
24 ukończyło  
15.06.2019 Bieg z okazji nadania praw miejskich 625 lat miastu Stryków - 5 km
  RUTA Tadeusz 0:20:50
  sklasyfikowano  
09.06.2019 XIII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka - Grodzisk Wielkopolski
3122/942/1 KASIERSKA Ewa 2:46:48
3161/971 ukończyło  
08.06.2019 Bieg o Kwiat Różanecznika - Pawełki
M-CE Nr Dekoracja CZAS NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ rok MIESCOWOŚĆ KLUB
open/K                  
500M - do 7LAT
1/1 17 K1L7 00:02:12 Kinder Alicja K 2012 Kochanowice  
2 62 M1L7 00:02:17 Kuderski Kamil M 2012 Kochanowice  
3 22 M2L7 00:02:20 Mercik Maksymilian M 2012 Kochanowice  
4 40 M3L7 00:02:29 Cierpioł Michał M 2013 Kochanowice  
5/2 57 K2L7 00:02:35 Derkowska Dagmara K 2013 Lubliniec PRZEDSZKOLE KATOLICKIE
6 2   00:02:43 Kwoka Krzysztof M 2014 Strzebiń  
7 7   00:02:52 Rogocz Adrian M 2014 Sadów Przedszkole im. Kubusia Puchatka
8/3 51 K3L7 00:03:05 Tuszyńska Lena K 2012 Katowice  
9 18   00:03:47 Kinder Radosław M 2015 Kochanowice  
10/4 54   00:04:37 Rosińska Pola K 2017 Lubliniec WKB META Lubliniec
500M 8-10LAT
1 58 M1L8-10 00:01:54 Koselski Kacper M 2009 Lubliniec WKB META Lubliniec
2/1 6 K1L8-10 00:01:56 Rogocz Agata K 2009 Sadów Szkoła Podstawowa im. 74 GPP
3 50 M2L8-10 00:01:58 Czudaj Piotr M 2009 Lubliniec  
4/2 39 K2L8-10 00:02:03 Cierpioł Julia K 2011 Kochanowice  
5/3 53 K3L8-10 00:02:05 PIETRUSZKA ZUZANNA K 2012 Pawełki SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBECKU
6/4 25   00:02:09 Malcher Blanka K 2011 Chwostek  
7/5 28   00:02:11 Pasoń Paulina K 2010 Chwostek  
8 44 M3L8-10 00:02:20 Henne Tomasz M 2011 Lubecko Lubecko
9/6 41   00:02:22 Szraucner Aleksandra K 2010 Lubliniec WKB META Lubliniec
10/7 56   00:02:24 MĄCZKA EMILIA K 2011 Pawełki SZKOŁA LUBECKO
11/8 49   00:02:26 Czudaj Katarzyna K 2011 Lubliniec  
800M 11-13
800M 14-15
1 65 M1L14-15 00:02:31 CHMURAK JAKUB M 2004 KOCHCICE  
2 64 M2L14-15 00:02:54 KULA KAMIL M 2004 KOCHCICE  
3 63 M3L14-15 00:02:56 WRĘCZYCKI CEZARY M 2004 KOCHCICE  
4 16 M1L11-13 00:02:58 Lis Bartek M 2007 Lubliniec WKB META Lubliniec
5/1 30 K1L13 00:03:01 Macioł Julia K 2006 Lubliniec Sp 3 LUBLINIEC
6/2 38 K2L13 00:03:12 Wieczorek Martyna K 2006 Sieraków Śląski
7 34   00:03:21 Brol Jakub M 2005 Lubliniec SP Edyty Stein Lubliniec
8/3 66 K1L14 00:03:29 KANIA MARTYNA K 2004 KOCHANOWICE  
9 68 M2L11-13 00:03:34 KARBOWIAK KACPER M 2008 Pawełki  
10/4 69 K2L14 00:03:53 GRELA NIKOLA K 2004 KOCHCICE  
11/5 60 K3L13 00:03:57 FORTUNA EMILIA K 2006 Pawełki  
12 59 M3L11-13 00:04:11 FORTUNA ERYK M 2008 Pawełki  
Bieg Główny - 7,4 km
1 19 M1 00:28:54 Kukowka Marek M 1979 Gwoździany OSP Gwoździany
2 43 M2 00:29:26 Sosnowski Tomasz M 1977 Kłobuck WKB META LUBLINIEC
3 67 M3 00:29:54 MERCIK KRZYSZTOF M 1979 KOCHANOWICE  
4 55   00:30:20 ROSIŃSKI ŁUKASZ M 1983 Lubliniec WKB META Lubliniec
5 42   00:30:46 Szwed Krzysztof M 1965 Lubliniec WKB META Lubliniec
6 46   00:30:58 Piłkowski Maciej M 1984 Lubliniec WKB META Lubliniec
7 5   00:31:25 Kubisz Tomasz M 1976 Lubliniec WKB META Lubliniec
8 32   00:32:03 Grześków Szymon M 1977 Koszęcin  
9 52   00:33:05 TUSZYŃSKI Grzegorz M 1980 Katowice  
10 45   00:33:18 Koselski Roman M 1968 Lubliniec WKB META Lubliniec
11 20   00:33:46 Koziorowski Rafał M 1981 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
12 35   00:35:49 Matuszczyk Maciej M 1971 Katowice CZPTychy.pl
13/1 4 K1 00:35:54 Kubisz Dorota K 1977 Lubliniec WKB META Lubliniec
14 61   00:36:06 FORTUNA Grzegorz M 1985 Pawełki  
15/2 70 K2 00:36:21 GALICZAK ANNA K 1980    
16/3 48 K3 00:37:19 Młynarska Mariola K 1971 Lisowice WKB META Lubliniec
17 11   00:39:40 Rosiński Zbigniew M 1960 Lubliniec WKB META Lubliniec
18/4 24   00:40:36 Malcher Ewelina K 1982 Chwostek  
19 23   00:40:42 Malcher Krzysztof M 1983 Chwostek  
20 26   00:41:21 Pasoń Krzysztof M 1983 Chwostek  
21/5 27   00:44:46 Pasoń Justyna K 1985 Chwostek  
22 21   00:45:21 Kaczmarczyk Marek M 1972 Pawełki Pawełki
23 8   00:45:23 Twardzik Grzegorz M 1967 Sadów WKB Meta Lubliniec
24 100   00:45:32 OCHMAN BERNARD M 1948 KOCHCICE MECHANIK KOCHCICE
08.06.2019 XII Półmaraton Kietrz-Rohov
85/28 BAJDA Jacek 1:55:11
200/41/1 KASIERSKA Ewa 2:43:54
201/42 ukończyło  
08.06.2019 VI Bieg Nyski - 10 km
166/18/2 KUTZMANN Magdalena 0:43:45
229/66 BUDZINSKI Damian 0:45:40
828/265 sklasyfikowano  
07-08.06.2017 Kwietny Bieg - Lisowice - 24 godz
42/7/1 SPVI-VIII KWOKA Julia 71,603 km RŻ
63/16 KUBISZ Dorota 54,040 km
67 ROSIŃSKI Zbigniew 52,689 km
71 PATERAK Robert 51,338 km RŻ
78 PYTEL Roman 47,285 km
79 KUBISZ Tomasz 45,934 km
85/24 TOMASZEWSKA Izabela 43,232 km
87 DRUSZCZ Krzysztof 43,232 km RŻ
147 KOBYLIŃSKI Tomasz 21,616 km
168 ŚWIERC Krystian 16,212 km
169 BAMBYNEK Andrzej 16,212 km
220 TWARDZIK Grzegorz 8,106 km
315/141 sklasyfikowano  
08.06.2019 Wyszehradzki Ultramaraton - Przemyśl - 55 km
6 KUCHARCZYK Tomasz 05:41:38
75 ukończyło  
31.05 - 02.06.2019 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biathlonie Letnim - Kościelisko
Klub był współorganizatorem mistrzostw.
m-ce/kat Nazwisko imię klasyk - 5x1,5 km strzelanie   sprint - 3x1 km strzelanie łącznie   sztafeta 3x1 km strzelanie
14/1 DROŹDZIK Paweł 18 - 39:38 0-0-1-4   23 - 17:01 0-1 56:40   16/4 17:42 0-0
90/61 ROSIŃSKI Zbigniew 82 - 47:06 0-0-1-4   92 - 20:36 0-0 1:07:43   19/15 19:44 0-0
117/6 LISZEWSKI Damian 108 - 50:36 0-1-2-1   107 - 22:00 0-0 1:12:37   16/4 21:00 0-0
141 startowało 134     133       30    
02.06.2019 Bieg Wolności w Ursusie - 1989 m
636 DOMAŃSKI Jacek 0:15:11
823 sklasyfikowano  
02.06.2019 JURA Tortura - Olsztyn - 4 km
40 SZRAUCNAR Tomasz 0:45:06
41 SZRAUCNER Mirosław 0:45:31
45 sklasyfikowano  
02.06.2019 VI Bieg Uliczny - Ożarowice - 5.720 km (tyle ilu mieszkańców)
28/9/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:29:51
45/18 startowało  
02.06.2019 20 Wizz Air Półmaraton - Katowice
171/59 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:38:18
1955 sklasyfikowano  
01.06.2019 20 DYMNO - Stoczek - 50 km, 21 PK
10 ROSIŃSKI Arkadiusz 9:21:39
45 ukończyło  
01.06.2019 Bieg Św. Urbana - Strzebiń - 10 km
12/3 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:41:42
38/5/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:50:49
46/7/1 FOKCZYŃSKA Ewa 0:56:09
50 sklasyfikowano  
Gimnazjum 4 km
4/2 KWOKA Julia 0:17:49
8/6 sklasyfikowano  
30.05.2019 20 Heiligenberger Schlosslauf - Heiligenberg - 5,3 km
6/3 SZUKALSKI Grzegorz 0:21:21
97 sklasyfikowano  
29.05.2019 Sonsbeck/Niemcy -  10 km
15/2 GOŁEK Diana 0:38:45
366/106 startowało  

27.05.2019

Po przeżyciu 93 lat, odszedł Jan „Ułan” Niedźwiecki honorowy członek WKB Meta od 2001r. W imieniu klubu, dzisiaj "Ułana" pożegnali: Ewa Kasierska i Jacek Domański.
https://www.maratonczyk.pl/109-aktualnosci/17193-zmarl-jan-ulan-niedzwiecki-wspomnienie

26.05.2019 - Lubliniecki Piknik - MÓJ EVEREST
Klub współpracował przy tym miłym integracyjnym przedsięwzięciu.
Zabezpieczyliśmy kilka przedsięwzięć w tym te najbardziej emocjonujące, czyli " Poszukiwanie Krasnali" i "Cross Everest"

Jako uczestnicy zarejestrowało się 99 osób (+ ok 100 opiekunów i 40 organizatorów) z 19 miejscowości. W tym: 41 osób do lat 9, 47 osób w przedziale 10-19 lat i 11 osób 20 i więcej lat. 65 uczestników zdecydowało się na udział w biegu "Cross Everest"- 400m.

1 SEKULSKI JAKUB
2 SEKULSKI MAJKEL
3 PARDELA JAKUB
4 KLUBA ADAM
5 SAMUEL WIKTORIA
6 BEDNAREK ANTONI
7 KAPUŚNIAK KUBA
8 KURTYK SZYMON
9 KOSELSKA AMELIA
10 WÓJCICKI KAROL
11 SZWED JEREMI
12 CORNIK JESSIKA
13 TRZĘSIOK KRYSTYNA
14 TRZEPIZUR TYBERIUSZ
15 WÓJCIK EWELINA
16 KLUBA MAGDALENA
17 IMIOŁEK KACPER
18 MICHALAK MAGDALENA
19 PARDELA NATALIA
20 FILIPCZYK ANNA
21 BRZĘCZEK MONIKA
22 PARDELA ANNA
23 WRÓBEL MAKSYMILIAN
24 SAMUEL LAURA
25 SAMUEL WIKTORIA
26 FRĄCKOWIAK KACPER
27 FRĄCKOWIAK OLIVIER
28 DŁUBAŁA JAŚ
29 RUDEK JULIA
30 GARBACZ ANGELIKA
31 CHRZĘSTEK ZOFIA
32 MOLDARSKA KINGA
33 KOSELSKI RYSZARD
34 WOLAŃSKI KUBA
35 GŁUSZKO WERONIKA
36 PACUD NIKOLA
37 WRÓBEL MARCELINA
38 GŁUSZKO OLA
39 SŁOTA GABRYSIA
40 MONKOS TYMON
41 ŚLUSARCZYK DOMINIK
42 MISKA ALEKSANDRA
43 ZARZYŃSKI MICHAŁ
44 TRZĘSIOK IGOR
45 BRZĘCZEK MONIKA
46 MISKA ANGELIKA
47 SEBASTIAN RYSZARD
48 KLIMASIŃSKI OLIWIER
49 PIĄTEK GABRIEL
50 KUBAT ADAM
51 WÓJCIK EWELINA
52 OLESIAK ALEKSANDRA
53 KUBOWSKI RAFAEL
54 KAPUŚNIAK RÓŻA
55 KOSELSKI BARTOSZ
56 KOLIŃSKA MAJA
57 PACUD NATALIA
58 BUDNY CYPRIAN
59 FILIPCZYK PAWEŁ
60 PALASIŃSKI WIKTOR
61 BEZ NUMERU
62 GŁUSZKO LILIANA
63 WOJTASIŃSKI KASPER
64 PADYKUŁA ANNA
65 ROSIŃSKA POLA
26.05.2019 Pętla Rudnicka - 13,3 km
33/4 KUZYK Agnieszka 0:40:50
134/24 sklasyfikowano  
26.05.2019 30 Maraton Juranda - Szczytno
175/11 RUTA Tadeusz 4:20:13
2611 sklasyfikowano  
26.05.2019 Sky Tower Run 2019 - Wrocław - 49 pięter
611/73 WIATR Sławomir 0:11:40.15
898 sklasyfikowano  
25.05.2019 Velden/Holandia 5 km
4/1 GOŁEK Diana 0:18:59
100/48 startowało  
25.05.2019 VI Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach i Niegowie - 15 km
3 LYSKO Jakub 0:56:35
52 sklasyfikowano  
25.05.2019 III Bieg Lubliniecki - Lubliniec - 10 km
26/5/2 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:42:35
49/11/5 KUBISZ Tomasz 0:44:32
80/24 CHŁOPAŚ Artur 0:48:40
89/26 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:49:16
111/20/18 MANIURA Artur 0:50:19
115/11/3/2 KUBISZ Dorota 0:50:26
123/11/24 ROSIŃSKI Zbigniew 0:51:24
137/35/25 RYSZKA Krzysztof 0:52:49
145/18/5 MŁYNARSKA Mariola 0:53:10
151/38 BAMBYNEK Andrzej 0:53:36
174/55/30 WYRWA Marcin 0:55:08
184/31/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:56:24
210/37/11/8 FOKCZYŃSKA Ewa 0:58:51
270/74 sklasyfikowano  
Dziewczynki - 1600m
2 KWOKA Julia 0:07:23
25.05.2019 V Bieg Kresowwy - Bystrzyca k.Oławy - 10 km
37/1 KUTZMANN Magdalena 0:43:45
206/48 sklasyfikowano  
24-25.05.2019 Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację - Koscierzyna

Sprint M
8.Arkadiusz Rosiński 3,2 km 17 PK czas 28,36 na 23
Sprint K
6. Rosińska
Kornelia 2,4 km 13 PK czas 1:27:59 na 6
Klasyk
6.Arkadiusz Rosiński 5,2 km 16 PK czas 59,52 na 12
Klasyk
4. Rosińska
Kornelia 1,6 km 7 PK czas 1:27:59 na 5

19.05.2019 Volksbank Überlingen Lauf - Überlingen - 10km
23/4 SZUKALSKI Grzegorz 0:40:51
186 sklasyfikowano  
19.05.2019 Łączy nas Sport - Polanica - 5 km
62/18 DROŹDZIK Paweł 0:31:03
125 sklasyfikowano  
19.05.2019 Bieg Wegański - Warszawa - 5 km
332/228/12 KASIERSKA Ewa 0:44:56
358/248 sklasyfikowano  
19.05.2019 Bieg Wegański - Warszawa - 21 km
117/46/7 KASIERSKA Ewa 2:49:49
118/46 sklasyfikowano  
19.05.2019 V Bieg Szlakiem Pluderskich Stawów - Pludry - 4,2km
21 PATERAK Robert 0:19:36
45 ukończyło  

18.05.2019 - Festywal Biegów Leśnych - SYLWAN 2019
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20190518_-_Lubliniec.pdf wyniki
Występ Meciarzy na Festiwalu

  4 Zielony Maraton - 42,2km  
2 SZWED KRZYSZTOF 03:37:26
6/1 KUBISZ DOROTA 04:25:10
7 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 04:27:13
9 PATERAK ROBERT 04:34:45
10 RUTA TADEUSZ 04:37:18
11/2 CZICHY BARBARA 04:41:09
16 LATKA MAREK (4 okr.28km) 03:02:07
17 BUBA ANDRZEJ (4 okr.28km) 03:02:07
18/2 sklasyfikowano  
     
  9 Półmaraton Leśny - 21,1 km  
7 DZIK ANDRZEJ 01:45:27
9 MANIURA ARTUR 01:49:23
10 IRLIK JURAND 01:49:35
11 ROSIŃSKI ŁUKASZ 01:51:44
13 CHŁOPAŚ ARTUR 01:55:18
18 RYSZKA KRZYSZTOF 02:00:55
25/4 BUDNA BARBARA 02:26:47
27 BUDNY ANDRZEJ 02:34:54
30 LEŚNIEWSKI MAREK 02:50:54
31 STASICZEK JAN (2 okr.14km) 01:11:49
32 WYRWA MARCIN (1 okr.7km) 00:39:28
33 TWARDZIK GRZEGORZ (1 okr.7km) 00:52:37
33 sklasyfikowano  
     
  Bieg Sylwana - 10 km  
1 LYSKO JAKUB 00:37:17
3/1 GRZYWNA GRZEGORZ 00:42:45
10/3 PIŁKOWSKI MACIEJ 00:47:11
13/2 WYCZKA JACEK 00:48:40
18/6 KULIŃSKI TOMASZ 00:52:22
21/7 BAMBYNEK ANDRZEJ 00:54:45
29/5 ZIORA DANIEL 01:01:15
30/3 MACHOŃ MARIAN 01:03:22
31/2 BODORA MATEUSZ 01:03:58
34/5 LANCMAN GRZEGORZ 01:20:51
35 sklasyfikowano  
  dzieci 500m do lat 9  
13/2 SZRAUCNER ALEKSANDRA 00:02:35
14 KOBYLIŃSKI MACIEJ 00:02:34
35 BUDNY CYPRIAN 00:09:12
36/10 ROSIŃSKA POLA 00:10:05
37/10 sklasyfikowano  
  1000m do lat 15  
2 LIS BARTEK 00:03:53
8/5 KWOKA JULIA 00:04:20
15/9 RYSZKA KORNELIA 00:06:00
15/9 sklasyfikowano  

Uchwałą nr 05/V/ZZ/2019
Zebrania Zarządu
członkami klubu przestali być:

JANKLOWSKI MATEUSZ

LIS MONIKA

PILAWSKA AGNIESZKA

GRZYWNA GRZEGORZ

18.05.2019 Kessel/Holandia 5 km
6/1 GOŁEK Diana 0:18:49
80/39 startowało  
18.05.2019 X Przełajowe Grand Prix Mysłowic O Puchar Truchtacza Bieg Trzeci – Polska Biega - 6,7 km
11/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:29:35
110/12 sklasyfikowano  
18.05.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 5 okrążeń - 20,95km
19/3/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:58:48
42/10 sklasyfikowano  
17.05.2019 20 Grand Prix Małkini 5 bieg - 5,4 km
3 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:29:12
5 startowało  
15.05.2019 V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego - Bytom - 9 km
24/4 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:39:52
181 sklasyfikowano  
cywile
25/7 TOMASZEWSKA Izabela 0:51:35
35/13 sklasyfikowano  
12.05.2019 I Crosik Leśny Papieża Jana Pawła II - Nagoszewka - 5 km
40 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:28:15
57 startowało  
12.05.2019 I Pyskowicki Bieg Mamuta - 10 km
141/22/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:50:46
296/102 sklasyfikowano  
12.05.2019 Super Bieg - Polanica Zdrój - 21 km
103/25 BUDZINSKI Damian 1:56:00
184 sklasyfikowano  
12.05.2019 Działoszyńska Dziesiątka - Działoszyn - 10 km
83/26 CHŁOPAŚ Artur 0:43:57
193/8 MACHOŃ Marian 0:55:01
PK KUZYK Agnieszka 0:41:05
230/53 sklasyfikowano  
12.05.2019 Grudynia Wielka - 12,6 km
13 DROŹDZIK Paweł 1:00:51
29 sklasyfikowano  
11.05.2019 Maraton Opolski
Jakub:

1. Polak na mecie,
1. Biały człowiek na mecie
1. W Mistrzostwach Polski Radców Prawnych.
Półmaraton
3/1 LYSKO Jakub 1:17:21
235 sklasyfikowano  
10 km
37/6/2 DROŹDZIK Magdalena 0:43:38
238/73 sklasyfikowano  
11.05.2019 Emilialoop - Wijchen/Holandia - 10 km
1 KUCHARCZYK Tomasz 00:36:53
102 ukończyło  
11.05.2019 Horst/Holandia -  5 km
14/2/1 GOŁEK Diana 0:18:47
401/289 startowało  
11.05.2019 VIII Run Cross - Żyrowa - 10 km
3/1 GRZYWNA Grzegorz 0:35:13
33 sklasyfikowano  
11.05.2019 Bieg BITWA O MONTE CASSINO - 5 km
47 KASIERSKA Ewa 0:36:48
49 sklasyfikowano  
11.05.2019 XII Półmaraton Piastowski - Inowrocław-Kruszwica
432/88/2 KASIERSKA Ewa 2:40:42
434/89 sklasyfikowano  
11.05.2019 Dycha po Trowie - Tworóg - 10km
26 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:45:08
69/6 KUBISZ Dorota 0:50:23
113 BAMBYNEK Andrzej 0:53:58
234/70 sklasyfikowano  
08.05.2019 Mityng w Oedt/Niemcy -  5 000 m
11/3/1 GOŁEK Diana 0:18:38,68 RŻ
29/15 startowało  
06.05.2019 Bevrijdingsloop - Alblasserdam /Holandia - 12 km
1 KUCHARCZYK Tomasz 00:45:45
70 ukończyło  
05.05.2019 II Bieg Floriana - Lubliniec - 7 km
10 KUBISZ Tomasz 0:29:01
11 SZWED Krzysztof 0:29:09
21/2 DROŹDZIK Magdalena 0:30:53
29 BUDZINSKI Damian 0:31:41
42 RYSZKA Krzysztof 0:34:13
43/7 KUBISZ Dorota 0:34:18
50/9 MŁYNARSKA Mariola 0:35:26
56 BAMBYNEK Andrzej 0:36:10
77/19 SMYLA Klaudia 0:45:46
80 ULFIK Florian 0:51:52
82/22 sklasyfikowano  
  do 15 lat - 1 km  
5 LIS Bartek 0:03:30
8/2 KWOKA Julia 0:03:48
18/7 RYSZKA Kornelia 0:05:12
21/9 sklasyfikowano  
  do 9 lat - 0,5 km  
11/4 DROŹDZIK Martyna 0:02:36
36/17 sklasyfikowano  
05.05.2019 Jurassic Forest Run 2019 Wiosna - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:20:28
45 sklasyfikowano  
05.05.2019 6 Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kłodzkie
112/36 DROŹDZIK Paweł 2:26:59
180 sklasyfikowano  
05.05.2019 VIII Ostrowski Bieg Konstytucji - Ostrów Mazowiecka - 10 km
20 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:55:46
23 startowało  
05.05.2019 7 PKO Białystok Półmaraton
1329/406 STASICZEK Jan 1:50:23
1767/151/95 ROSIŃSKI Zbigniew 1:55:52
3259/884/2 KASIERSKA Ewa 2:40:58
3294/903 sklasyfikowano  
5 km
84/8 STASICZEK Jan 0:21:48
1265 sklasyfikowano  
03-04.05.2019 100 mil Beskid Wyspowy
32/5/2 CZICHY Barbara 38:39:11
33/5 ukończyło 47 startowało
03.05.2019 XIV Ogólnopolski Bieg Zajączkowski - Zajączki II - 10km
33/11 SZUKALSKI Grzegorz 0:40:24
35/4/1 KUZYK Agnieszka 0:40:50
155 sklasyfikowano  
03.05.2019 5 Kobierzycki Bieg z Konstytucją - Kobierzyce - 10 km
91/25 DROŹDZIK Paweł 0:47:18
334 sklasyfikowano  
03.05.2019 5. Gryfiński Transgraniczny Półmaraton
294/63/2 KASIERSKA Ewa 2:37:23
299/66 sklasyfikowano  
03.05.2019 Bieg Konstytucji 3 Maja - Warszawa - 5 km
432/113/13 ŁUKASIK Błażej 0:21:44 RŻ
5818 sklasyfikowano  
03.05.2019 Bieg Konstytucji 3 Maja - Bytom - 4,2 km
66/9/4 TOMASZEWSKA Izabela 0:23:29
126/38 sklasyfikowano  
01-03.05.2019 - Triada Majowa - Częstochowa
- 01.05.2019 - Bieg Ludzi Pracy - 15 km
6 PATERAK ROBERT - 01:19:23

- 02.05.2019 - Nocny Bieg Flagi - 5 km
10 PATERAK ROBERT - 00:24:16

- 03.05.2019 - Bieg Konstytucji 3 Maja - 10 km
1 GRZYWNA GRZEGORZ - 00:43:35
3 PATERAK ROBERT - 00:50:22

W podsumowaniu: PATERAK ROBERT - 2 miejsce Open M na dystansie MIX (5+10+15) - 02:34:02

01.05.2019 VII Bieg Przodownika - Dąbrowa Górnicza 5 km
2/1 LYSKO Jakub 0:17:12
185 sklasyfikowano  
01.05.2019 Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - Lisowice - 10km
11/3 WAŁOWSKI Adam 0:41:28
14/5 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:41:39
23/7 SZUKALSKI Grzegorz 0:43:41
25/8 SOSNOWSKI Tomasz 0:43:57
30/11 KUBISZ Tomasz 0:44:49
70/10 LATKA Marek 0:49:36
78/8/2 KUBISZ Dorota 0:52:15
81/9/3 MŁYNARSKA Mariola 0:52:56
99/13/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:54:56
116/15/4 FOKCZYŃSKA Ewa 0:58:22
134/3 ULFIK Florian 1:12:07
136/22 sklasyfikowano  
1200 m
3 KWOKA Julia  
01.05.2019 XIV Memoriał Barbary Szlachetki - Jelcz Laskowice
Półmaraton
132/14 HOŁDYŃSKI Mirosław 2:00:16
175 sklasyfikowano  
10 km
22/4 DROŹDZIK Magdalena 0:43:10
48 BUDZINSKI Damian 0:46:23
315/80 sklasyfikowano  
28.04.2019 Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m - Białogard
16/7 w serii GOŁEK Diana 0:38:46,13
33 startowało  
28.04.2019 11 Cieszyński FORTUNA Bieg - 10 km
12/5 LYSKO Jakub 0:34:40
1249 sklasyfikowano  
28.04.2019 18 Cracovia Maraton
5079/852/3 KASIERSKA Ewa 5:31:36
5183/889 sklasyfikowano  
28.04.2019 IV Cross Ozimski PagóRace - Ozimek - 11 km
54 LATKA Marek 0:53:42
68 PATERAK Robert 0:55:01
210 sklasyfikowano  
27.04.2019 10. Jubileuszowy Biathlon Wiosenny Śląskiej IPA - Chorzów
Oprócz biegu na 4.500 m (3 x 1500m) było także strzelanie (GLOCK i UZI) oraz dodatkowe konkurencje sprawnościowe
25 WOŹNICA Robert  
48 sklasyfikowano  
27.04.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 5 okrążeń - 20,95km
17/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:50:51
49/15 sklasyfikowano  
27.04.2019 III Bieg im. Marka Pawłowskiego - Kotulin - 5 km
25 ROSIŃSKI Zbigniew 0:25:55
49 TWARDZIK Grzegorz 0:34:21
49 ukończyło  
27.04.2019 III Bełchatowski Bieg Nocny - 10 km
239 MACHOŃ Marian 0:55:02
344 sklasyfikowano  
27.04.2019 Bieg Dookoła ZOO - Warszawa - 5 km
229/7 POLKO Roman 0:37:29
252 ukończyło  
27.04.2019 XXVI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego - Katowice - 10 km
235/95 STASICZEK Jan 0:45:21
1035 ukończyło  
27.04.2019 Cracovia Maraton na Rolkach
236/47 KOBYLIŃSKI Tomasz 2:31:16
274 ukończyło z 290  
27.04.2019 IV Bieg po Zdrowie - Kędzierzyn-Koźle - 5 km
4/1 GRZYWNA Grzegorz 0:18:45
184 sklasyfikowano  
27.04.2019 Silver Run Bardo - 21 km
36/8 DROŹDZIK Paweł 1:59:43
? sklasyfikowano  
26.04.2019 Nocna Wataha - Olsztyn - 10 km
4/1 GRZYWNA Grzegorz 0:47:12
81 sklasyfikowano  
25.04.2019 Bieg Bitwa o Bolonię - Warszawa - 5 km
35 KASIERSKA Ewa 0:34:30
41 sklasyfikowano  
22.04.2019 VI Bieg z jajami - Lubliniec - 7 km


na pomoc dla Kubusia zebraliśmy 1120 zł https://www.siepomaga.pl/kuba

z jajami biegało 91 osób
WYNIKI

20.04.2019 II Jurajski Bieg Wielkanocny - Olsztyn - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:20:56
84 sklasyfikowano  
14.04.2019 14 Marathon Alexander the Great - Saloniki/Grecja
61/2 KUZYK Agnieszka 3:05:01
  sklasyfikowano  
14.04.2019 Poznań Półmaraton
203/13/8 GOŁEK Diana 1:24:23 RŻ
9268/2294/208 BUDNA Barbara 2:18:56
9269/841 BUDNY Andrzej 2:18:57
10265/2853 sklasyfikowano  
14.04.2019 Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn - Orlen Maraton - Warszawa
63/34 12 MP LYSKO Jakub 2:43:51
397/172 16 MP KACZANOWSKI Krystian 3:06:57 RŻ
769/275 17 MP SZUKALSKI Grzegorz 3:22:10
4468/428   SZABLICKI Aleksy 5:04:41
4627/729/3   KASIERSKA Ewa 5:25:52
4698/750   startowało  
13.04.2019 4 Nocna Dycha - Brzeg - 10 km
267/74 DROŹDZIK Paweł 0:46:11
1315 sklasyfikowano  
13.04.2019 Marynarska Dycha - Ustka - 10 km
15/2/5 WESOŁOWSKI Damian 0:49:18 gościnnie
84/13/34 RYSZKA Krzysztof 1:00:56
230/85 startowało  
13.04.2019 LOTTO GO Bieg z Fizjoterapią - Wrocław - 10 km
71/2 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:51:07
178 startowało  
12.04.2019 Dead Sea Marathon - Jordania - 50 km

Jordania jest 72 krajem zdobytym przez zawodnika Mety (tym razem Krisa).

50 km Maraton Morza Martwego okazał się imprezą nudną, bez ciekawych widoków, z gorącym słońcem i niczym ciekawym do oglądania.

27 SMOLIŃSKI Sławomir 5:39:30
28 WALCZEWSKI Michał 5:39:31
42 ukończyło  
Półmaraton
94 DRUSZCZ Krzysztof 2:42:49 RŻ
152 ukończyło  
07.04.2019 Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godz - Supraśl
29/5/1 5 MP CZICHY Barbara 173 687m RŻ
44/9/6 7 MP KUBISZ Dorota 156 471m
58/12/1 9 MP KASIERSKA Ewa 137 176m
77/21 nkl KUBISZ Tomasz 72 918m
79/17   sklasyfikowano  
07.04.2019 DOZ Maraton Łódź
597/234 DROŹDZIK Paweł 3:48:56
699/12 RUTA Tadeusz 3:55:48
1447 sklasyfikowano  
  10 km  
60/8/1 GOŁEK Diana 0:38:55
2397/792 sklasyfikowano  
07.04.2019 VII Dziesiątka Jeleniogórska - Jelenia Góra - 10 km
57/6/2 DROŹDZIK Magdalena 0:43:52
88/13 BUDZINSKI Damian 0:46:35
388/153 sklasyfikowano  
07.04.2019 Cross Szalonego Kurpsia - Ostrołęka - 10 km
54 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:58:28
73 startowało  
06.04.2019 Bieg Częstochowski - 10 km
51/21 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:39:22 RŻ
78/12 SZUKALSKI Grzegorz 0:40:52
84/14 SOSNOWSKI Tomasz 0:41:05
274/74/25 CHŁOPAŚ Artur 0:46:02
275/75/26 KOSELSKI Roman 0:44:45
306/67/30 LATKA Marek 0:46:27
401/122 PATERAK Robert 0:48:14
737/224/43 ZIORA Daniel 0:53:55
809/91/26/5 FOKCZYŃSKA Ewa 0:54:42 RŻ
906/25 MACHOŃ Marian 0:57:13
1282/279/55/10 sklasyfikowano  
05.04.2019 20 Grand Prix Małkini 4 bieg - 5,4 km
4 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:31:20 z Kornelią w wózku
5 startowało  
31.03.2019 Półmaraton Warszawski
821/33/3 KUZYK Agnieszka 1:30:12
1220/56 RAZIK Jacek 1:34:06
1708/569 KUBISZ Tomasz 1:37:12
2986/1019 ŁUKASIK Błażej 1:43:41
3589/1210 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:46:00
4405/400/97 KUBISZ Dorota 1:49:24
4843/640 LATKA Marek 1:50:56
5196/548/134 SMOLIŃSKA Anna 1:52:14 gościnnie
5580/73 RUTA Tadeusz 1:53:46
6332/809/24 CZICHY Barbara 1:56:19
6566/863/247 MŁYNARSKA Mariola 1:57:07
8249/1397/394 FOKCZYŃSKA Ewa 2:03:27 RŻ
12609/3312/3 KASIERSKA Ewa 2:47:31
12762/3394 sklasyfikowano  
31.03.2019 Mini Maraton - Kędzierzyn-Koźle - 4,2 km
7/2 GRZYWNA Grzegorz 0:16:20
153 sklasyfikowano  
31.03.2019 Półmaraton Dobrej Rodziny Pamięci Jana Bułkowskiego - Kędzierzyn-Koźle
91 DROŹDZIK Paweł 1:49:34
178 sklasyfikowano  
30.03.2019 Mistrzostwa Świata Weteranów w Półmaratonie - Toruń
385/45 WALCZEWSKI Michał 1:47:04
499/6 KASIERSKA Ewa 2:38:32
503 sklasyfikowano  
30.03.2019 9 Bieg o Złote Gacie - Brzeszcze - 10 km
3 LYSKO Jakub 0:35:12
483 sklasyfikowano  
30.03.2019 Atrium Rondje om Ederveen/Holandia - 10 km
2 KUCHARCZYK Tomasz 00:37:03
90 ukończyło  
30.03.2019 Lubliniecki Test Coopera
Kobiety
3 KUBISZ Dorota 2650m
4 CZICHY Barbara 2600m
5 startowało  
Mężczyźni
8 KUBISZ Tomasz 3100m
24 BAMBYNEK Andrzej 2600m
28 startowało  
30.03.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 5 okrążeń - 20,95km
42/8/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:58:59
66/19 sklasyfikowano  
24.03.2019 16 Krakowski Półmaraton Marzanny
13/6 LYSKO Jakub 1:16:00 RŻ
2276/697 IRLIK Jurand 1:58:41
3638 sklasyfikowano  
24.03.2019 IX Pabianicki Półmaraton
111/38 SZUKALSKI Grzegorz 1:30:11
1195 sklasyfikowano  
5 km
8/1 KUZYK Agnieszka 0:20:38
211/89 sklasyfikowano  
24.03.2019 Bieg na Powitanie Wiosny - Kędzierzyn-Koźle - 10 km
15/5 GRZYWNA Grzegorz 0:40:20
209 sklasyfikowano  
23.03.2019 Botaniczna Piątka - Mikołów - 5 km
8/5 GRZYWNA Grzegorz 0:20:07
140 sklasyfikowano  
23.03.2019 VIII Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny - Kalety - 5 km
3/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:25
32 sklasyfikowano  
23.03.2019 Półmaraton Ślężański - Sobótka
975/224/39poli KOBYLIŃSKI Tomasz 1:46:32
1248/278 BUDZINSKI Damian 1:49:37
2959/631 POROS Paweł 2:11:12
3960/98 HOŁDYŃSKI Mirosław 2:12:53
3986/836/1 KASIERSKA Ewa 2:44:43
4058/863 sklasyfikowano  
22.03.2019 II Marszobieg o Puchar Komendant Wojewódzkiego Policji w Opolu - Kolonowskie - 12 km
3 DROŹDZIK Paweł 0:54:53
37 sklasyfikowano  
17.03.2019 IV Zelowski Szus O Czułenko - Zelów - 10 km
47/14 SZUKALSKI Grzegorz 0:41:59
242/8 MACHOŃ Marian 0:58:24
309 sklasyfikowano  
17.03.2019 Gdynia Półmaraton
6063/1709 BUDNA Barbara 2:36:23
6064/1585 BUDNY Andrzej 2:36:28
6237/1815 sklasyfikowano  
17.03.2019 XXXIII Bieg Zaślubin - Kołobrzeg - 15 km
599/158/1 KASIERSKA Ewa 1:47:43
616/163 sklasyfikowano  
16.03.2019 VII Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego  - Połoski
60/3 RUTA Tadeusz 4:34:55
81 sklasyfikowano  

15/16.03

http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20190316_Lubliniec_open.pdf - WYNIKI indywidualne
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20190316_Lubliniec_dru%C5%BCynowa.pdf - WYNIKI drużynowe

Dopuszczono -243 osoby
wystartowało - 227 osób
ukończyło - 190 osób

Powody wycofania: skręcenia stawów-7, obtarcia- 6, naciągnięcia ścięgien, mięśni- 2, odciski-5, odnowione urazy - 1, hipotermie - 2, zasłabnięcia-2, słabe przygotowanie -5, zwyciężczyni skończyła setkę z pękniętym żebrem.
Ustanowiono nowy rekord trasy mężczyzn 8:34:16 oraz rekord uczestników na mecie - 190
Na wsparcie SOSW nr5 w Częstochowie zakuopiono sprzęt o wartości 5130 zł.
100K dla Jarosława Oleksego był setnym biegiem ultra

https://www.youtube.com/watch?v=Qylb2A81UFo film

http://kanal6.pl/2019/03/22/setka-komandosa/ film
http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/3-setka-komandosa-horyzontalny-deszcz-dublet-patrycji-bereznowskiej-i-rekord-artura#.XI1IJyhKipp relacja i zdjęcia
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/iii-setka-komandosa-w-lublincu-najszybszy-znow-artur-pelo-z,5038803,artgal,t,id,tm.html relacja i zdjecia
http://wim.mil.pl/aktualnoci-topmenu-19/medycyna-w-mundurze/3179-pokonal-100-kilometrow-w-podziekowaniu-za-uratowanie-wzroku relacja
https://www.facebook.com/pg/zmierzymyczas/photos/?tab=album&album_id=1320426828096118 zdjęcia
https://photos.google.com/share/AF1QipMbPi0VU329tXhUgP0-oFlqpBxhoz56uGU-cJDSrYc4u8R5Fp71P2NVD2_BbG4BfQ?key=ZnRqWnJqQmNOZWN2N2xQWTNUd2lpUHRrOTZlcVFB zdjęcia
https://photos.app.goo.gl/mSPZfEqnNSyVEzK19 zdjęcia
https://turek24.com.pl/setka-komandosa-bieg-dla-twardzieli-wsrod-nich-andrzej-nowinowski/
https://portal-mundurowy.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=9251:iii-setka-komandosa-w-lublincu&Itemid=101
https://www.wojskonews.pl/article,iii_setka_komandosa_w_lublincu.html
https://wrotazabrza.pl/20190319152229/policja-zabrze-w-walce-o-wielkiego-szlema-ukonczyl-setke-komandosa1552959543
https://kurierwysmaz.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/1740_arkadiusz_wojno_uczestnikiem_biegu_iii_setka_komandosa_w_lubi_cu.html
http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe/28355-iii-setka-komandosa-lubliniec-2019-%E2%80%93-ekstrema-do-kwadratu-%2C-a-nasi-w-czo%C5%82%C3%B3wce
https://dziennikzachodni.pl/iii-setka-komandosa-w-lublincu-2019-wyniki-zdjecia-najszybszy-znow-artur-pelo-z-7-brygady-obrony-wybrzeza/ar/13970979
https://www.facebook.com/Cisiiwaleczni/posts/2304005889884093?__tn__=K-R relacja
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=19589&bieganie relacja
https://www.facebook.com/TrenujWybiegajMarzenia/posts/308670323128437?__tn__=K-R relacja
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/27831?t=Trzecia-Setka-Komandosa reportaż
http://mojepodrozemalesrednieiduze.blogspot.com/2019/03/iii-setka-komandosa.html opis
https://zabieganedni.pl/bieg/setka-komandosa/
http://katowice.szkolapolicji.gov.pl/spk/aktualnosci/90740,Setka-Komandosa-pokonana.html
http://www.sport.olza.pl/pl/aktualnosc/biegi/50181/setka-komandosa
https://glos24.pl/glos24/region-limanowski/wiadomosci/item/16392-jaroslaw-oleksy---ultramataronczyk-z-tymbarku
https://ultrajuoksu.fi/setka-komandosa-2019/

Nasi

47 PIETRZOK PATRYK - 13:39:39
100 SZABLICKI ALEKSY - 16:05:59
154 LISZEWSKI DAMIAN - 18:27:26
187 MASZEWSKI BARTŁOMIEJ - 19:39:52 gościnnie
188 BOŻEK MICHAŁ - 19:39:55 gościnnie
PK SZWED KRZYSZTO - 03:59:09 - 40 km
DNF WOŹNICA ROBERT - 07:52:59 - 40 km
DNF WRÓBLEWSKI RAFAŁ - 03:01:52 - 20 km

10.03.2019 37 Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Otwartym Zbiorniku - Zawiercie - 50 m
6 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:00:47
32 sklasyfikowano  
10.03.2019 37 Weinsberger Weibertreulauf - Weinsberg/Niemcy - 5,4 km
1 DULSKI Daniel 0:18:18
77 sklasyfikowano  
10.03.2019 37 15 Recordowa Dziesiątka - Poznań - 10 km
4214/16 DOMAŃSKI Jacek 1:06:41
4417 sklasyfikowano  
10.03.2019 V Dzień Kobiet w Koszwicach - 5 km
9 SOSNOWSKI Tomasz 0:19:29
41 KUBISZ Tomasz 0:22:39
54/6 KUBISZ Dorota 0:23:42
70/11 MŁYNARSKA Mariola 0:24:46
77 ŚWIERC Krystian 0:24:59
86 ROSIŃSKI Zbigniew 0:25:25
92 BAMBYNEK Andrzej 0:25:47
94 RYSZKA Krzysztof 0:25:56
213/95 sklasyfikowano  
  NW  
22 BENSZ Sławomir 0:38:01
35 ULFIK Florian 0:39:34
105 BODORA Mateusz 0:44:50
212 sklasyfikowano  
10.03.2019 Bieg Wiosenny - Chorzów - 10 km
641/192 STASICZEK Jan 0:48:34
2346 sklasyfikowano  
09-10.03.2019 Dwumaraton Olęderski - Boruja Kościelna
10 RUTA Tadeusz 4:34:17 5:14:07
58 sklasyfikowano 14 uk. dwa  
09.03.2019 III Jurajski Bieg Kobiet - Olsztyn - 15 km
2 GRZYWNA Grzegorz 1:09:35
41 sklasyfikowano  
09.03.2019 Mistrzostwa Śląska w biegach przełąjowych - Mysłowice
Juniorzy - 5000 m
6 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:18:37
Juniorki - 4000 m
  SMYLA Klaudnia nu

03.03.2019 - Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963m
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-tropem-wilczym-w-lublincu,5020092,artgal,t,id,tm.html

OPEN NAZWISKO I IMIĘ ROK UR. KLUB/MIEJSCOWOŚĆ CZAS K M
1 GARCORZ DAWID 1994 MAFIA TEAM LUBLINIEC 07:32   1
2 GROBELNY MATEUSZ 2003 MAFIA TEAM LUBLINIEC 07:42   2
3 SOSNOWSKI TOMASZ 1977 WKB META LUBLINIEC 07:47   3
4 SKIBA ADAM 1988 MAFIA TEAM LUBLINIEC 07:49   4
5 WCISŁO WOJCIECH 1980 JW 4724 NIL 08:18   5
6 GARCORZ JAKUB 2003 DZIELNA 08:21   6
7 MITURA MIKOŁAJ 1988 LUBLINIEC 08:26   7
8 KUCHMISTRZ MICHAŁ 2002 WKB META LUBLINIEC 08:28   8
9 ROKOSA DANIEL 2000 ZSZ LUBLINIEC 08:29   9
10 GWÓŹDŻ PIOTR 1976 KP PSP TARNOWSKIE GÓRY 08:40   10
11 WRZOS BARTOSZ 1990 JW 4724 NIL 08:43   11
12 KAZAK BARTŁOMIEJ 2001 ZSOT LUBLINIEC 08:43   12
13 JAGUŚ SZYMON 2002 ZSOT LUBLINIEC 08:44   13
14 MACHOŃ JAKUB 1998 LUBLINIEC 08:47   14
15 ŻÓŁTAŃSKI KRZYSZTOF 1981 KOCHANOWICE 08:50   15
16 JURECZKO MATEUSZ 1997 LUBLINIEC 08:58   16
17 JONCZYK SZYMON 2000 ZSOT  LUBLINIEC 09:00   17
18 SŁOTA KAROL 1980 SŁOTA CHODY SPRINT L-C 09:12   18
19 SZWED KRZYSZTOF 1965 WKB META LUBLINIEC 09:14   19
20 MUSIK MATEUSZ 2000 STRZEBIŃ/ZSTU TG 09:21   20
21 GROBELNY PIOTR 1970 LUBLINIEC 09:21   21
22 DUDA MACIEJ 2002 HADRA 09:23   22
23 KAMIŃSKI ARKADIUSZ 1980 JW 4724 NIL 09:24   23
24 KASPRZYK KAMIL 1990 LUBLINIEC 09:24   24
25 ŻEBICKI MICHAŁ 2000 TARNOWSKIE GÓRY 09:27   25
26 MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 1981 JWK LUBLINIEC 09:35   26
27 MICHAŁOWSKI PIOTR 1984 LUBLINIEC 09:31   27
28 CYGANEK MICHAŁ 1993 JW 4724 NIL 09:37   28
29 MANIURA ARTUR 1994 WKB META LUBLINIEC 09:41   29
30 PISKORZ ADAM 1974 AMATOR 09:45   30
31 CUCH KRZYSZTOF 1980 LUBLINIEC 09:46   31
32 KOWALSKI ROMAN 1973 OSP DRALINY 09:49   32
33 ŚLĘZAK IRENEUSZ 1973 JWK LUBLINIEC 09:50   33
34 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 1968 WKB META LUBLINIEC 09:51   34
35 KADŁUBEK ALEKSANDER 1980 TKTJ TARNOWSKIE GÓRY 09:52   35
36 KUBISZ DOROTA 1977 WKB META LUBLINIEC 09:53 1  
37 CUCH JAKUB 2004 LUBLINIEC 09:56   36
38 LIS BARTOSZ 2007 WKB META LUBLINIEC 09:58   37
39 PISKOROWSKI PAWEŁ 1988 LUBLINIEC 10:01   38
40 ŚLĘZAK ROBERT 2007 SP 3 LUBLINIEC 10:02   39
41 ZIAJA AGNIESZKA 1980 KPP LUBLINIEC 10:02 2  
42 KOBIERSKI MARIUSZ 1983 LUBLINIEC 10:06   40
43 PARKITNY ARTUR 2001 ZSZ LUBLINIEC 10:08   41
44 GAŁKA MARCIN 2001 ZS MICKIEWICZA 10:21   42
45 BUBA ANDRZEJ 1978 WKB META LUBLINIEC 10:23   43
46 WICHARY MICHAŁ 1991 LUBLINIEC 10:25   44
47 DUBOWSKA OLA 2001 ZSOT LUBLINIEC 10:29 3  
48 GOYK MARCIN 1976 KPP LUBLINIEC 10:31   45
49 MAROŃ KACPER 1996 CIASNA 10:36   46
50 GEMBAŁA WOJCIECH 1977 MAFIA TEAM LUBLINIEC 10:40   47
51 TOKARZ ŁUKASZ 1999 ZSOT LUBLINIEC 10:42   48
52 KWOKA JULIA 2004 WKB META LUBLINIEC 10:44 4  
53 BENSZ SŁAWOMIR 2001 WKB META LUBLINIEC 10:48   49
54 MANIURA WERONIKA 1993 LUBLINIEC 10:51 5  
55 PISKORZ OLIWIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 10:56 6  
56 MACHOŃ MIKOŁAJ 2007 SP NR 3 LUBLINIEC 11:02   50
57 SMYLA KLAUDIA 2001 WKB META LUBLINIEC 11:10 7  
58 MAŁCZAK NIKOLA 2000 ZSOT LUBLINIEC 11:11 8  
59 GARCORZ SONIA 1998 DZIELNA 11:16 9  
60 NIEMCZYK MATEUSZ 2007 CALISTHENIC TEAM L-C 11:18   51
61 LEWANDOWSKI DOMINIK 2007 SP 3 LUBLINIEC 11:19   52
62 NIEMCZYK SŁAWOMIR 1980 CALISTHENIC TEAM L-C 11:23   53
63 SKLARCZYK  MICHAŁ 1973 CALISTHENIC TEAM L-C 11:23   54
64 KUBIAK KACPER 1997 LUBLINIEC 11:41   55
65 ULFIK KAROLINA 1998 STRZEBIŃ  11:43 10 56
66 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1960 WKB META LUBLINIEC 11:55   57
67 SZEJOK ANTONI 2009 SP 2 LUBLINIEC 12:03   58
68 SERAFIN JAKUB 2009 SP 1 LUBLINIEC 12:08    
69 ŻÓŁTAŃSKA LENA 2010 SP KOCHANOWICE 12:11 11 58
70 BORECKI BARTOSZ 2011 SP 2 LUBLINIEC 12:15   59
71 BORECKI BOGDAN 1973 LUBLINIEC 12:15   60
72 KACZMARCZYK MAREK 1972 PAWEŁKI 12:44   61
73 SZEJOK DAMIAN 1979 LUBLINIEC 12:59   62
74 ŚLĘZAK ANDRZEJ 1968 MYSLOWICE 13:15   63
75 LEWANDOWSKA NATALIA 2010 SP 3 LUBLINIEC 13:38 12  
76 LEWANDOWSKA SYLWIA 1984 LUBLINIEC 13:38 13  
77 LEWANDOWSKI MARCIN 1982 LUBLINIEC 13:39   64
78 FOKCZYŃSKA EWA 1974 WKB META LUBLINIEC 13:44 14  
79 ULFIK FLORIAN 1948 WKB META LUBLINIEC 13:50   65
80 PAWŁOWSKA NATALIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 14:25 15  
81 MAŁYSKA PAULINA 2001 ZSOT LUBLINIEC 14:41 16  
82 NAUMAN AGNIESZKA 2001 ZSOT LUBLINIEC 14:41 17  
83 BAZAN SANDRA 2008 SP 1 LUBLINIEC 15:09 18  
84 BAZAN EWELINA 1984 OYAMA KARATE LUBLINIEC 15:10 19  
85 JEROMINEK LAUSA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16:05 20  
86 STYCZYRZ ANNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16:05 21  
87 KOBYLIŃSKI MACIEJ 2012 WKB META LUBLINIEC 16:21   66
88 KUCHMISTRZ ANNA 1974 WKB META LUBLINIEC 16:22 22  
89 GAŁWA MATEUSZ 2000 ZSOT LUBLINIEC 16:23   67
90 DEYSCH REMIGIUSZ 2000 ZSOT LUBLINIEC 16:26   68
91 ŻÓŁTAŃSKA JANINA 1976 KOCHANOWICE 16:32 23  
92 ŻÓŁTAŃSKI PAWEŁ 2014 KOCHANOWICE 16:32   69
93 KADŁUBEK JÓZEF 1958 TARNOWSKIE GÓRY 17:05   70
94 KACPRZAK MARYSIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 17:34 24  
95 WRÓBEL MARCELINA 2013 SŁOTA CHODY SPRINT L-C 17:34 25  
96 SUKIENNIK HENRYKA 1969 ZSOT LUBLINIEC   26  
97 TRZEPIZUR MARCIN 1981 JWK LUBLINIEC     71
98 TRZEPIZUR TYBERIUSZ 2010 SP 4 LUBLINIEC     72
99 KUCHARCZYK SŁAWOMIR 1992 WKB META LUBLINIEC     73
100 KUBISZ TOMASZ 1976 WKB META LUBLINIEC     74
101 WYRWA MARCIN 1984 WKB META LUBLINIEC     75
03.03.2019 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Warszawa - 10 km
200/8 POLKO Roman 00:50:00
533/120 JAWORSKI Rafał 01:03:56 gościnnie
572 sklasyfikowano  
03.02.2019 Tropem Wilczym - Małkinia - 1, 2 lub 3 x 1963m
2x1963m ROSIŃSKI Arkadiusz 0:24:40 z Kornelią w wózku
  startowało  
03.03.2019 Bieg Piastów - Jakuszyce - 25 km CT
172/60/4 KOSELSKI Roman 01:43:23
228/47/5 MOCHOL Ireneusz 01:48:52
463/156/8 BAJDA Jacek 02:08:18
580/195/7 KOBYLIŃSKI Tomasz 02:15:05
636/119 RAZIK Jacek 02:18:03
883/143/13 MUSIALIK Rafał 02:30:58 gościnnie
1709/21/12 sklasyfikowano  
03.03.2019 Tropem Wilczym - Kluczbork - 10 km
55/4/1 MŁYNARSKA Mariola 0:52:14
98/22 ukończyło  
5 km
7/5 GRZYWNA Grzegorz 0:19:51
103 ukończyło  
03.03.2019 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2018 #wiosna - Zabrze - 5 km
2/1 GRZYWNA Grzegorz 0:20:17
68 sklasyfikowano  
03.03.2019 Półmaraton 18 dni do Wiosny - Sosnowiec
93/50 CHŁOPAŚ Artur 1:54:14
199 sklasyfikowano  
02.03.2019 XV Baikal Ice Marathon - Rosja
54 SMOLIŃSKI Sławomir 4:54:25
73 WALCZEWSKI Michał 5:37:28
85 mężczyzn ukończyło  
02.03.2019 Malta Maraton Polska - Lubliniec
Medale mieli ci co przywieźli z Malty, ale wszyscy otrzymali koszulki i obiad. Sam start był za darmo.
miejsce  Nazwisko Imię rocznik klub półmaraton maraton
1 SZWED KRZYSZTOF 1965 WKB META 01:59:42 03:47:23
2 KUBISZ TOMASZ 1976 WKB META 01:59:43 04:03:16
3 ROSIŃSKI  ZBIGNIEW 1960 WKB META 02:02:29 04:16:39
4/.1 KUBISZ  DOROTA 1977 WKB META 02:00:17 04:20:02
4/.1 CZICHY BARBARA 1966 WKB META 02:02:29 04:20:02
6 PATERAK ROBERT 1986 WKB META 02:08:37 04:21:55 RŻ
7 RYSZKA KRZYSZTOF 1972 WKB META 02:06:02 04:32:31 RŻ
8 LATKA MAREK 1990 WKB META 02:01:36 04:37:44
9 BUBA ANDRZEJ 1975 WKB META 02:07:04  
10/.3 MŁYNARSKA  MARIOLA 1971 WKB META 02:11:00  
11 SZABLICKI ALEKSY 1960 WKB META 02:14:14  
12 WRĘCZYCKI ŁUKASZ 1989 5 PCHEM TG 02:17:27  
02.03.2019 Srebrny Gwarek - Tarnowskie Góry - 5 km
18/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:04
42/11 sklasyfikowano  
02.03.2019 Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km CT
449/168/8 KOSELSKI Roman 03:16:59
608/104/11 MOCHOL Ireneusz 03:34:03
641/234/13 BAJDA Jacek 03:36:40
793/284/11 KOBYLIŃSKI Tomasz 03:49:27
1415/19 MUSIALIK Rafał 05:15:19 gościnnie
1579/398/32 WOŹNICA Robert 06:43:19
1591/21/21/34 sklasyfikowano  
01.03.2019 Bieg Piastów - Jakuszyce - 30 km FT
183/66 KOSELSKI Roman 02:07:47
254/95/12 BAJDA Jacek 02:19:21
282/53 MOCHOL Ireneusz 02:25:45
427/17 MUSIALIK Rafał 03:28:13 gościnnie
446/17 sklasyfikowano  
24.02.2019 GIG Malta Maraton
Piątka naszych zawodników nie miała szczęścia wybierając się na ten maraton. Z powodu załamania pogody maraton odwołano.
https://www.timesofmalta.com/articles/view/20190224/odd-news/watch-drivers-stop-to-pick-hundreds-of-fish-washed-ashore-at-xemxija.702905?spark_wn=1
24.02.2019 43 Bieg Piastów - III Memoriał Stanisława Michonia - 15 km CT
37/12 KOSELSKI Roman 0:55:16
149/39 BAJDA Jacek 1:12:52
405 ukończyło  
24.02.2019 39 Półmaraton Wiązowski - Wiązowna
1893/384/3 KASIERSKA Ewa 2:35:26
1908/391 sklasyfikowano  
5 km
838/8 DOMAŃSKI Jacek 0:36:46
876 sklasyfikowano  
24.02.2019 VII Bieg Powstańca - Dobra - 10 km  
160 RUTA Tadeusz 0:54:52
297 startowało  
23.02.2019 2 Cross wokół Małego Giewontu - Olsztyn - 8 km
161 LATKA Marek 0:41:32
180 PATERAK Robert 0:42:23
377 ukończyło  
23.01.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 5 pętli - 20.950 km
48/3/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:58:50
66/13 sklasyfikowano  
22.02.2019 TransGranCanaria - Hiszpania - 42,5 km
578/57 POLKO Roman 07:21:51
745 sklasyfikowano  
22.02.2019 20 Grand Prix Małkini 2 bieg - 5,4 km
3 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:30:15
5 startowało  
20.02.2019 Mistrzostwa WP w Narciarstwie - Jakuszyce - Sprint
kat. > 35 lat
5 KOSELSKI Roman finał
22 BAJDA Jacek 1/4 finał
38 ukończyło  
17.02.2019 - Ćwierćmaraton Komandosa - Afganistan
W przedsięwzięciu uczestniczyło 30 zawodników z Polski oraz żołnierze z USA.
http://www.do.wp.mil.pl/artykuly/aktualnosci/2019-02-25-pkw-afganistan-cwiercmaraton-komandosa-r/
17.02.2019 Zurich Maratón de Sevilla - Hiszpania
4995 DROŹDZIK Paweł 3:48:22
9148 sklasyfikowano  
17.02.2019 Bieg dla Mikusia - Kalety - 6 km
63/17 LATKA Marek 0:32:52
117/32 BAMBYNEK Andrzej 0:36:03
325 ukończyło  
16.02.2019 Półmaraton Komandosa - Warszawa
146 DOBROCHOWSKI Robert 2:15:09 gościnnie
171 PIETRZOK Patryk 2:20:01
228 LISZEWSKI Damian 2:32:54
304/40/2 KASIERSKA Ewa 3:17:20
308/40 sklasyfikowano  
25 drużynowo  
16.02.2019 Maraton Narciarski Ultrabiel - Bielice k. Stronia Śl. - 60 km
Najdłuższy bieg narciarski w Polsce.
m-ce/kat nazwisko imię czas mety 20 km 40 km
16/7 KOSELSKI Roman 4:54:34 15/1:26:41 16/3:07:01
34/7 ROSIŃSKI Zbigniew 5:49:20 45/1:46:57 42/3:51:08
41/5 MOCHOL Ireneusz 6:04:07 28/1:34:13 37/3:45:34
53 ukończyło      
16.02.2019 Bno Wesolino - Wesoła - 7,4 km 15PK
Trasa najtrudniejsza, mapa bez sieci dróg
13 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:15:21
32 startowało  
16.02.2019 1. Cross Maraton Koleżeński - Kościelna Wieś
19/2 RUTA Tadeusz 4:27:02
63 startowało  
16.02.2019 X Przełajowe Grand Prix Mysłowic O Puchar Truchtacza Bieg Pierwszy – Zimowy - 6,7 km
22/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:29:56
177/13 sklasyfikowano  
10.02.2019 XII Puchar Magurki - Wilkowice - 10,5 km CT
Super, choć wąsko i ślisko zwłaszcza na zjazdach
63 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:02:30
86 sklasyfikowano  
10.02.2019 18 Potworny Bieg Zimowy - Rybnik - 5 km
4/1 GRZYWNA Grzegorz 0:19:28
75 sklasyfikowano  
09.02.2019 XV Cross Maraton im. Adama Mariana Walczaka - Kalisz
55/3/1 KASIERSKA Ewa 6:26:04
55/3 sklasyfikowano  
09.02.2019 Aarcross - Alphen Aan Den Rijn/Holandia
6 KUCHARCZYK Tomasz 00:39:35
24 ukończyło  
09.02.2019 ĆEZ Jizerska 50 - Bedrichov - Czechy - 50 km CT
1289/490 KOSELSKI Roman 03:44:35
4082 ukończyło  
09.02.2019 - Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków WKB Meta
Skład Zarządu
Prezes Rosiński Łukasz
Wiceprezes Młynarski Zygmunt
Skarbnik Lancman Grzegorz
Sekretarz Szwed Krzysztof
Członek Pilarska Karolina
Członek Chłopaś Artur
Członek Świerc Krystian
Skład Komisji Rewizyjnej
Przewodniczący Pytel Roman
Sekretarz Buba Andrzej
Członek Bajda Jacek

Tytuł Honorowego Prezesa przyznano Zbigniewowi Rosińskiemu

W poczet członków zwyczajnych przyjęto:
BUDZIŃSKI DAMIAN
HOŁDYŃSKI MIROSŁAW
POROS PAWEŁ
WRÓBLEWSKI RAFAŁ
WYRWA JAKUB

Z listy członków klubu skreślono:
BIAŁKA ADAM
TWARDZIK PATRYK

Pozostałe uchwały w zakładce INFO
Oczywiście znalazły się fundusze w zł na wsparcie: Cypriana - 450; Pawła - 100; OSP Potępa - 500

03.02.2019 Zimowy Bieg Orzeski - 7 km
101/14 CHŁOPAŚ Artur 0:33:52
407 sklasyfikowano  
03.02.2019 Altus Cup - Katowice - 33 pięter
45/14/10 GRZYWNA Grzegorz 0:04:08.39
149 sklasyfikowano  
02.02.2019 XIV Bieg Wedla - Warszawa - 9 km
483 KASIERSKA Ewa 1:12:09
489 ukończyło  
02.02.2019 XIV Bieg Wedla - Warszawa - 5,4 km
541 KASIERSKA Ewa 0:39:41
587 sklasyfikowano  
02.02.2019 VI Bieg Charytatywny "Biegniemy dla Karolinki i Alexa" - Mikołów - 10 km
1 LYSKO Jakub 0:37:36
95 sklasyfikowano  
Uchwała nr 05/2019

Zarząd Wojskowego Klubu Biegacza Meta przyznał Odznaki Klubowe następującym osobom :

Mała Brązowa:

DROŻDŻAL MACIEJ

DULSKA ADRIANNA

Mała Złota:

DROŹDZIK PAWEŁ

GRZYWNA GRZEGORZ

28.01.2019 - ZK w Sierakowie Śląskim
https://www.sw.gov.pl/aktualnosc/zaklad-karny-w-sierakowie-slaskim-podsumowanie-wspolpracy-w-2018-r-z-wojskowym-klubem-biegacza-meta-w-lublincu
27.01.2019 Le Marathon International de Marrakech - Maroko

Maroko jest 71 krajem zdobytym przez zawodnika Mety.

587 WALCZEWSKI Michał 3:53:11
649 SMOLIŃSKI Sławomir 4:10:56
951 ukończyło  
27.01.2019 3 Trail Kamieńsk - 30 km
145 CHŁOPAŚ Artur 3:17:04
248 sklasyfikowano  
27.01.2019 Panewnicki  Bieg Dzika - Katowice
3 x 4882 m = 14,646 km
67 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:14:05
434 sklasyfikowano  
26.01.2019 Zawierucha - Szczyrk - 27 km
105/16 CZICHY Barbara 6:57:50
161/36 sklasyfikowano  
25.01.2019 Nocna Wataha - Olsztyn - 5 km
Podsumowano Watahę 2018 - Grzywna w cyklu 4 biegów zajął 2 miejsce
3 GRZYWNA Grzegorz 0:19:58
17 CHŁOPAŚ Artur 0:23:07
147 sklasyfikowano  
20.01.2019 Heldeen / Holandia - 5 km
5/2 GOŁEK Diana 0:19:21
20.01.2019 36 Bieg Chomiczówki - Warszawa - 15 km
1319/290/4 KASIERSKA Ewa 1:49:55
1334/295 sklasyfikowano  
20.01.2019 14 Bieg o Puchar Bielan - Warszawa - 5 km
773/41 DOMAŃSKI Jacek 0:31:44
868/245/48 KASIERSKA Ewa 0:36:06
895/252 sklasyfikowano  
19.01.2019 Półmaraton Gór Stołowych - Karłów
103/5/1 DROŹDZIK Magdalena 3:13:22
492/140 sklasyfikowano  
19.01.2019 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
20,950km (5 okrążeń x 4190m)
27/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 2:02:16
55/10 sklasyfikowano  
16.760km (4 okrążenia)
3/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:31:38
12 sklasyfikowano  
18.01.2019 Al Mouj Muscat Marathon - Oman

Oman jest 70 krajem zdobytym przez zawodnika Mety.

Tydzień po maratonie w Katarze udaliśmy się do nieodległego Omanu. I choć odległość dzieląca te dwa kraje to niespełna 1000 km to już różnica w wysokości temperatury była znaczna. Od wczesnych godzin rannych termometr wskazywał +25 st C, co w połączeniu z wysoką wilgotnością powodowało nieprzyjemny efekt. Do półmetka biegacze biegli wzdłuż wybrzeża, chłodzeni lekką nadmorską bryzą, niestety później operujące coraz wyżej słońce zaczęło zbierać się żniwo. http://201races.com/2019/01/13/oman-urodziny-krola/

107/24 WALCZEWSKI Michał 4:32:50
120/29 SMOLIŃSKI Sławomir 4:44:27
247 ukończyło  
13.01.2019 - 27 WOŚP
Rzeczy przekazane przez klub na licytacje osiągneły ogólną sumę 910 zł.
12-13.01.2019 - Sztafeta WOŚP Knurów-Warszawa
Tradycyjnie z okazji WOŚP jest organizowana dwudniowa sztafeta biegowa z Knurowa do Warszawy i tradycyjnie pobiegł w niej
Tadeusz Ruta.
Etap 1 - Knurów - Sielpa   - każdy uczestnik pokonał 5 + 8+ 8 + 2 = 23 km 
Etap 2- Sielpia - Warszawa   7+1+7 = 15km. Do tego udział w "Biegu policz się z cukrzycą" - 5 km razem z
Ewą Kasierską.
13.01.2019 5 Bieg Utopca - Bieruń - 17 km
317/20 POLKO Roman 01:49:26
446 sklasyfikowano  
11.01.2019 Ad-Doha Marathon - Katar
Katar jest 69 krajem zdobytym przez zawodnika Mety. Było bardzo fajnie 4 pętle wzdłuż Doha bay czyli zatoki w stolicy Kataru
71/11 WALCZEWSKI Michał 4:06:36
90/16 SMOLIŃSKI Sławomir 4:14:51
152 ukończyło 197 startowało  
06.01.2019 Bieg 3 Króli - Łódź - 5 km
1952/8 DOMAŃSKI Jacek 00:32:00
2271 sklasyfikowano  
05/06.01.2019 - BAL SPORTOWCA METY
15 Bal Mety odbył się w Przystani Oblackiej - http://www.oblackaprzystan.pl/
Tytuł Sportowca Roku otrzymała Karolina Pilarska, a wyróżnienie Dorota Kubisz i Barbara Czichy. Juniorem Roku został Wojtek Fokczyński
Medale za Zasługi dla WKB Meta odebrali Dorota Kubisz i Zbigniew Znojek.
Przekazaliśmy 300 zł dla Ignasia na operację.
05.01.2019 II Charytatywny Bieg Karnawałowy - Konopiska - 15 km
28/3 TOMASZEWSKA Izabela 1:25:56
46/8 sklasyfikowano  
10 km
5 CHŁOPAŚ Artur 0:47:46
46 sklasyfikowano  
05.01.2019 VI Karnawałowy Bieg Górski - Góra św. Anny - 5 km
6/1 GRZYWNA Grzegorz 0:21:39
202 sklasyfikowano  
01.01.2019 X Bieg Noworoczny - Lisowice - 2,7 km
16 WYRWA Marcin 0:12:05
17 RYSZKA Krzysztof 0:12:07
21/5 TOMASZEWSKA Izabela 0:12:33
34/9 sklasyfikowano  
  1,35 km  
5 WYRWA Jakub 0:06:35
16/8 SZRAUCNER Ola 0:09:23
19/10 sklasyfikowano  
  Nordic Walking - 1,35 km  
2 BENSZ Sławomir 0:10:08
9 sklasyfikowano  

>>>>>>ARCHIWUM WIADOMOŚCI<<<<<<

WEJDŹ I ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO

Masz możliwość wglądu do wiadomości i wyników z poprzednich miesięcy !!