18.12.2022 Bieg po Choinkę
04.12.2022 Bieg Mikołajkowy
26.11.2022 Maraton Komandosa
22.10.2022 Beg Farmaceutów
08.10.2022 BONK
13.08.2022 Bieg Katorznika
05.06.2022 Obraz i Bieg 750-lecia
21.05.2022 Festiwal Sylwana


Patronat nad Szlemem Komandosa

18.05.2022 VI Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego - Bytom - 8,5 km
17/4 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:39:31
93/31 RYSZKA Krzysztof 00:42:02
157 sklasyfikowano  
14-15.08.2022 Ultra Park Weekend - Pabianice
W towarzyszącym MP biegu 48-godz Patrycja Bereznowska ustanowiła rekord świata pokonując 403,32 km
24 godz
Mistrzostwa Polski
31/7/1 MP-14/6/1 CZICHY Barbara 167,104 km
31/7/2 MP-14/6/1 KUBISZ Dorota 167,104 km
58/15/1 MP-23/9/1 KASIERSKA Ewa 122.511 km
72/20 MP-25/9 sklasyfikowano  
15.05.2022 Działoszyńska Dziesiątka - Działoszyn - 10km
32/9 SOSNOWSKI Tomasz 00:39:31
52/18 SZUKALSKI Grzegorz 00:42:02
167 sklasyfikowano  
15.05.2022 Run Toruń - 10 km
19/10 DROŻDŻAL Maciej 00:36:55
857 sklasyfikowano  
14.05.2022 Haarlemmermeer BOŚ -Niderlandy
sztafeta triatlonowa 1500m/40km/10 km - 1 miejsce
10km to zmiana Diany
  GOŁEK Diana 42:55
08.05.2022 Wings for Life - Zadar/Chorwacja
Uraz nie pozwolił walczyć jak w poprzednich edycjach o lokalne zwycięstwo.
-/19 w Chorwacji - 4296/413/84 na świecie GOŁEK Diana 26,44 km
5089/2503 w Chorwacji - 99856/44319 na świecie startowało  
08.05.2022 Bieg dla Ukrainy
M-ce nazwisko imię rok klub 2 km 22km maraton
1 Ryzner Krzysztof 1960 100MCP Jarosław   02:20:38 04:36:29
2//1 Kubisz Dorota 1977 WKB Meta Lubliniec   02:12:30 04:41:07
3 Kubisz Tomasz 1976 WKB Meta Lubliniec   02:34:05 04:45:09
4 Łyscarz Józef 1980 100MCP Katowice   02:21:15 04:56:33
5 Szablicki Aleksy 1960 WKB Meta Lubliniec   02:34:19 05:02:02
6 Rosiński Zbigniew 1960 WKB Meta Lubliniec   02:34:10 05:05:14
wózek Drożdżal Maciej 1980 WKB Meta Lubliniec   01:55:57  
7/1. Kotas Przemysław 1964 Częstochowa   02:07:16  
8/2. Kreczmann  Krzysztof 1975 Grzywna   02:07:26  
9/3./1 Młynarska  Mariola 1971 WKB Meta Lubliniec   02:12:25  
10/4. Smoliński Sławomir 1975 WKB Meta Lubliniec   02:24:12  
11/5./2 Rosińska Pola 2017 WKB Meta Lubliniec   02:32:37 w wózku
12/6./3 Pilarska  Karolina 1987 WKB Meta Lubliniec   02:32:37  
13/7. Rosiński Łukasz 1983 WKB Meta Lubliniec   02:32:37  
14/8. Stromczyński Maciej 1975 Zabrze   02:33:31  
15/9. Koselski Roman 1976 WKB Meta Lubliniec   02:34:18  
16/10./4 Fokczyńska Ewa 1976 WKB Meta Lubliniec   02:43:27  
17/11./5 Walczak Agnieszka 1977 Olkusz Biega   02:50:30  
18/12. Walczak Dariusz 1972 Olkusz Biega   02:50:30  
19/1. Gawin Artur 1980 Kolegium Sędziów L-c 09:39    
20/2. Niezgoda Filip 2005 Lubliniec 09:45    
21/3. Kostecki Mariusz 1985 7 BOW Supsk 10:00    
22/4. Pelo  Artur 1980 7 BOW Supsk 10:01    
23/5./1 Szraucner Ola 2010 WKB Meta Lubliniec 10:48    
24/6. Stasiczek Jan 1975 WKB Meta Lubliniec 11:22    
25/7. Gradoń Tomasz 2008 Częstochowa 16:07    
26/8. Majchnych Tomasz 2010 Lubliniec 19:52    
27/9. Niezgoda  Emilian 2010 Lubliniec 19:56    
28/10. Niezgoda Marek 1985 Lubliniec 20:04    
29/11./2 Szablicka Bozena 1965 Katowice 21:19    
30/12./3 Żdanowa  Irina 1980 Ukraina 21:21    
31/13./4 Rukat Elzbieta 1974 Ostrów Maz. 22:00    
32/14./5 Kulibaba Natalia 1968 Ukraina 22:00    
33/15. Socha  Karol  2016 Warszawa 22:15    
34/16. Socha  Piotr 1986 Warszawa 22:18    
35/17./6 Rosińska Pola 2017 WKB Meta Lubliniec 22:50    
36/18./7 Rukat Beata 1971 Ostrów Maz. 23:48    
37/19./8 Socha  Anastazja 2018 Warszawa 24;22    
38/20. Roman Pytel 1964 WKB Meta Lubliniec 24;23    
39/21./9 Terlecka Sława 1956 WKB Meta Lubliniec 24;39    
40/22./10 Pytel  Grażyna 1965 WKB Meta Lubliniec 24;39    
41/23./11 Socha  Iwona 1990 Warszawa 24;43    
42/24. Ruta Tadeusz 1950 WKB Meta Lubliniec 25;00    
43/25. Kreczman  Andrzej 1962 WKB Meta Lubliniec 28;47    

06/07.05.2022 Setka Komandosa

20 osób pobiegło 2 x, ale tylko 6 osób ukończyło obie setki

wyniki - https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20220507_wyniki_ko%C5%84cowe.pdf
wyniki drużynowe - https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20220507_wyniki_dru%C5%BCynowe.pdf
https://statistik.d-u-v.org/getresultevent.php?event=84990


zdjęcia -
https://photos.app.goo.gl/Uj3RyKv9AwuBZRnR8
https://photos.google.com/share/AF1QipOOmTlGwbTRdb8GtUrNKdCfA2n6azMPz73M5mxlpE8X4bX8ZyKGj5744ickSnUSQg?key=UFFMNkZDUVFhZ1UtLXVDdGFLbjFWeThLbUZ4azdB
https://photos.google.com/share/AF1QipM6hm3XGQZL4a_kDHx7eSM2AijG-kByvTXNdmWA68hUjLRDGeCitEG7acsRjOW2LA?key=VFQ0WDBQOGN0aDhTOE83SWlVM1pfODM2ZWhFeml3
http://polska-zbrojna.pl/home/galleryshow/2990?t=Zwycieza-ten-kto-wytrwa#prettyPhoto

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/37214?t=Czworo-triumfatorow-VI-Setki-Komandosa

04.05.2022 Bahneroffnung Meeting - Odet/Niemcy - 800m
1 GOŁEK Diana 02:32,17 RŻ
3 startowało  
03.05.2022 Święto Konstytucji 3 maja
W miejskich uroczystościach obchodów Święta Konstytucji uczestniczyli: delegacja z wiązanką - Łukasz Rosiński z Polą, poczet sztandarowy - Ewa Fokczyńska, Zbigniew Rosiński, Klaudia Smyla
https://www.youtube.com/watch?v=3BmEQUsP5xg 2 min i10 min,
http://lubliniecki.pl/obchody-narodowego-swieta-trzeciego-maja-na-cmentarzu-wojskowym-w-lublincu-zdjecia-filmy/?fbclid=IwAR0DcvCXbQOymolqSijBmAYfIX9wIhBasKoWcNQ7AY5ku8B9NY_ECOpKArk - zdjęcia
03.05.2022 Bieg Konstytucji - Warszawa
wirtualnie DOMAŃSKI Jacek 00:54:55
02.05.2022 Bieg Flagi - Warszawa - 5 km
193/77 KASIERSKA Ewa 00:37:56
207/84 sklasyfikowano  
01.05.2022 Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - Lisowice - 10 km
9/3 SOSNOWSKI Tomasz 0:38:18
42/10 LATKA Marek 0:45:55
72/12/1 MŁYNARSKA Mariola 0:51:19
77/142 TOMASZEWSKA Izabela 0:52:50
85/15 startowało  
01.05.2022 18 Półmaraton Chełmżyński - Chełmża
8/2 DROŻDŻAL Maciej 01:26:46
77/32 WALCZEWSKI Michał 02:05:42
101 sklasyfikowano  
01.05.2022 38 Krapkowicki Bieg Uliczny - 10 km
260/83 STASICZEK Jan 00:50:43
514 startowało  
30.04.2022 100 mil Beskid Wyspowy - 160,9 km
24/2 CZICHY Barbara 30:59:57
40/5 sklasyfikowano  
30.04.2022 9 Bieg o Złote Gacie - Brzeszcze - 10 km
3 LYSKO Jakub 00:35:12
483 sklasyfikowano  
30.04.2022 Warta Trial 24 - Patrzyków - 11km
4 SZUKALSKI Grzegorz 0:47:27
37 sklasyfikowano  
30.04.2021 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 8,4 km
12/3 TOMASZEWSKA Izabela 00:45:54
56/20 sklasyfikowano  
24.04.2022 Fortuna Bieg - Cieszyn - 10 km
14/9 LYSKO Jakub 00:35:31
719 sklasyfikowano  
24.04.2022 19 Cracovia Maraton
1654/227 RAZIK Jacek 04:05:43
2163 SZCZERBA Marcin 04:26:55 RŻ
2950/436/4 KASIERSKA Ewa 06:08:51
2951/436 sklasyfikowano  
23.04.2022 Bieg Nocny - Kraków - 10 km
2825/1004/1 KASIERSKA Ewa 01:22:40
2842/1014 sklasyfikowano  
23.04.2022 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego
437/181/7 KASIERSKA Ewa 00:33:27
478/218 sklasyfikowano  
23.04.2022 Parkrun - Kraków - 5 km
140 KASIERSKA Ewa 01:15:17
141 sklasyfikowano  
23.04.2022 Malowany Maraton - Lubliniec
Przy okazji zostały odnowione oznaczenia trasy https://www.traseo.pl/trasa/maraton-zielony-aa-petla
m-ce Nazwisko Imię rocznik czas
1 KUBISZ TOMASZ 1976 4:57:08
2 KUBISZ DOROTA 1977 4:57:08
3 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1960 5:05:01
4 LATKA MAREK 1990 5:21:46
Półmaraton
5 ROSIŃSKI ŁUKASZ 1983 1:57:04
6 KOSELSKI ROMAN 1976 1:52:06 - 16 km
23.04.2022 XII Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza - Mysłowice - 6,7 km
Po dwóch niehach zajmuja miejsca odpowiednio: 2 i 61
4 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:28:26
85 KUCHMISTRZ Anna 01:07:04
103 sklasyfikowano  
18.04.2022 126 Boston Marathon - USA
6753/979/757 GOŁEK Diana 03:16:26
33 tys startowało  

Lany Poniedziałek
18.04 - Bieg z Jajami- 8 km - Trasa Zająca
WYNIKI
Wystartowało 77 osób. Zebraliśmy 1030 zł na agregat.
zdjęcia - https://drive.google.com/drive/folders/1n2ibAjawaUfRVgaP30miLOezHxrnAM8V

10.04.2022 1/4 Marathon Rotterdam - Niderlandy
164/14/1 GOŁEK Diana 00:42:45
12890/5086 sklasyfikowano  
10.04.2022 XIV Półmaraton Dąbrowski - Dąbrowa Górnicza
5/3 LYSKO Jakub 01:17:31
469 sklasyfikowano  
10.04.2022 V Cross Ozimski " PagóRace " - Ozimek - 11.3 km 
73 LATKA Marek 01:00:01
127 PATERAK Robert 01:11:12
158 startowało  
10.04.2022 Botaniczna Piatka - Poznań - 5 km
256/119/2 KASIERSKA Ewa 00:41:32
256/119 sklasyfikowano  
09.04.2022 Bieg Europejski - Gniezno - 10 km
740/148/1 KASIERSKA Ewa 01:25:56
745/148 sklasyfikowano  
09.04.2022 Parkrun - Poznań - 5 km
35 KASIERSKA Ewa 00:44:27
36 sklasyfikowano  
03.04.2022 II Harpagańska Crossowa Dycha - Sosnowiec - 10 km
7/2 LYSKO Jakub 00:38:17
267 sklasyfikowano  
03.04.2022 Berliner Halbmarathon - Niemcy
8931/296 HOŁDYŃSKI Mirosław 01:59:18
22232 sklasyfikowano  
03.04.2022 10 Pabianicki Półmaraton
905/-/2 KASIERSKA Ewa 02:56:19
906 sklasyfikowano  
02.04.2021 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 12,65 km
  TOMASZEWSKA Izabela 01:10:59
27.03.2022 Warszawski Półmaraton Pokoju
M-ce/kat m-ce branż./na Nazwisko Imię 5 km 10 km 15 km 20 km Meta
434/154   SOSNOWSKI Tomasz 00:20:22 00:40:36 01:01:36 01:22:43 01:27:14
1090/403 48/228 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:21:40 00:43:20 01:06:21 01:30:20 01:35:32
1321/492 66/228 KUBISZ Tomasz 00:24:10 00:47:22 01:10:32 01:33:24 01:38:10
2960/1050   STASICZEK Jan 00:25:52 00:51:00 01:17:26 01:44:00 01:49:21
3079/334 125/228 RAZIK Jacek 00:26:20 00:52:01 01:17:55 01:44:36 01:49:56
3151/399/20 20/66 MŁYNARSKA Mariola 00:25:52 00:51:29 01:17:58 01:44:36 01:50:26
3235/410/140 28/80 KUBISZ Dorota 00:25:52 00:51:34 01:18:11 01:45:14 01:51:04
4399/85 166/228 ROSIŃSKI Zbigniew 00:27:45 00:55:47 01:24:44 01:52:26 01:58:08
5882/1206/441   FOKCZYŃSKA Ewa 00:29:40 00:59:01 01:30:26 02:03:50 02:10:32
7328/1853/7   KASIERSKA Ewa 00:42:01 01:24:59 02:08:39 02:52:41 03:02:16
7347/1863   sklasyfikowano          
Bieg na Piatkę - 5 km
1982/868   PYTEL Grażyna 00:39:58        
2002   PYTEL Roman 00:42:06        
2009/884   sklasyfikowano          
27.03.2022 14 Półmaraton Ślężański - Sobótka
337/61 POROS Paweł 01:41:36 RŻ
1313/34 HOŁDYŃSKI Mirosław 02:10:11
1754 sklasyfikowano  
27.03.2022 1 Bieg Strażaka w Dąbrowie - 5km
26 SZUKALSKI Grzegorz 0:19:39
214 sklasyfikowano  
27.03.2022 Turawska Siódemka - Opole - 7 km 
36 PATERAK Robert 0:32:10
173 startowało  
20.03.2022 Bieg Wiosenny - Chorzów - 10 km
562/69/2 CZICHY Barbara 00:51:26
1299/360 sklasyfikowano  
19.03.2022 Dycha z Górką -- Oborniki Śląskie
57/21 POROS Paweł 0:57:22
127 startowało  
19.02.2022 Lubliniecki Test Coopera
10 na 23 KUBISZ Tomasz 2985 m
6 na 8 KUBISZ Dorota 2600 m
19.03.2022 IX Powiatowy Bieg Biegowego Powitania Wiosny - Kalety - 5 km
-/2 TOMASZEWSKA Izabela 00:27:23
19.03.2022 Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA’2022 - Herby

O godzinie 18.00, na 36 pływalniach w Polsce. Zakończono rywalizację o godz. 6.00

17 WYRWA Marcin 9 100m
47 startowało  
13.03.2022 Maraton po Setce - Lubliniec
m-ce Nazwisko Imię   rocznik czas
1 KUBISZ TOMASZ LUBLINIEC 1976 5:06:49
2 KUBISZ DOROTA LUBLINIEC 1977 5:06:49
3 ROSIŃSKI ZBIGNIEW LUBLINIEC 1960 5:12:05
21 km
4 SOSNOWSKI TOMASZ KŁOBUCK 1976 2:43:44
5 MŁYNARSKA MARIOLA LISOWICE 1970 2:43:44
13.03.2022 2 Radomszczański Półmaraton
26/8 SZUKALSKI Grzegorz 1:38:03
105 sklasyfikowano  

11/12.03.2022 Setka Komandosa

wyniki - https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20220312_Lubliniec_-_wyniki.pdf i https://statistik.d-u-v.org/getresultevent.php?event=82376
wyniki drużynowe - https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20220312_Lubliniec_-_wyniki_dru%C5%BCynowe.pdf
Na pomoc dla Ukrainy zebraliśmy sprzęt o wartości ponad 20 tys.

zdjęcia -
https://photos.google.com/share/AF1QipMCY7ZFmMU4yY_M_J-jpBHfWtvQXn4RCLmQ7hf9Xfz_jf3EFrFfhkyb2ocyGnoK9g?key=Sjk5d1ZxYW13WVFLVXFrVDVuSEJmUS1yZlEwNjVB
https://photos.google.com/share/AF1QipNcODUlCMNJ-pUrxlqVvnBvKe2-qNp_oMnXa1-rRj6fc8iJXG_vEHkrJL6pFnnzDg?key=bFlNSy02ejdwXzM5V2dobmFZNmlwLUdLNGktUHlR
https://photos.google.com/share/AF1QipPIGtzq-uOM6-oN-QrlUC1zNRV0I58Kj02BnX-HrtwAHnnp_zjdFxiytcoQAVrBOg?fbclid=IwAR05TM_MhlnPDZLJQzeHYiRhDbzhNHfAG6Sdj5nX8ijaI7WrV1XroUrvRWU&key=T0xRaEZKOFpHUEZDVnRMRTBYdmtaTnF1Wml5b2V3


06.03.2022 - Bieg
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 2,1 km
Udział w biegu wzięły 174 osoby
na zakup apteczek indywidualnych zebraliśmy 2577 zł
zdjęcia -
https://drive.google.com/drive/folders/1GwJp7f3xGxVFhsETlTH1rsb-JUa5osf9?usp=sharing

WYNIKI

06.03.2022 46 Bieg Piastów - Jakuszyce - 25 km CT
93/18 2 MIROWSKI Bartosz 01:35:17
125/53 3 KOSELSKI Roman 01:39:55
1511 29 startowało  
06.03.2022 VI Bytomski Bieg Żołnierzy Niezłomnych - 10 km
35/7 TOMASZEWSKA Izabela 00:55:35
50/11 startowało  
06.03.2022 Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Oława - 10 km
  HOŁDYŃSKI Mirosław 0:54:03
170 startowało  
06.03.2022 Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Opole - 10 km
57 PATERAK Robert 0:47:03
205 startowało  
05.03.2022 Riyadh Marathon - Arabia Saudyjska
Pierwszy klasyczny maraton w tym kraju
229 WALCZEWSKI Michał 4:54:50
373 ukończyło  
05.03.2022 Parkrun - Poznań - 5 km
35 KASIERSKA Ewa 00:44:27
36 sklasyfikowano  
05.03.2022 46 Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km CT
213/33 6 MIROWSKI Bartosz 03:41:31
283/116 10 KOSELSKI Roman 03:52:31
1240 35 startowało  
04.03.2022 46 Bieg Piastów - Jakuszyce - 30 km FT
128/23 2 MIROWSKI Bartosz 01:54:53
231/83 6 KOSELSKI Roman 02:08:31
501 9 startowało  
04.03.2022 46 Bieg Piastów - Jakuszyce - 6 km CT
26/6 1 MIROWSKI Bartosz 00:23:01
39/10 2 KOSELSKI Roman 00:24:50
652 15 startowało  
27.02.2022 46 Bieg Piastów Memoriał S. Michonia - Jakuszyce - 15 km CT
Mistrzostwa DGRSZ w narciarstwie biegowym 
41/15 8/3 KOSELSKI Roman 00:58:14
51/6 12 MIROWSKI Bartosz 01:02:29
69/11 18 MOCHOL Ireneusz 01:06:24
429 41 startowało  
750 km na obchody 750-lecia miasta Lublińca
3 SZWED KRZYSZTOF wyzwanie zakończone 750km - 47 dni - 71:21:31
26.02.2022 XII Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza - Mysłowice - 6,7 km
5 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:28:17
98 KUCHMISTRZ Anna 01:06:27
101 sklasyfikowano  
26.02.2021 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 4,3 km
  TOMASZEWSKA Izabela 00:25:05
25.02.2022 Nocny Maraton Pamięci Sybiru - Lubliniec
m-ce Nazwisko Imię   rocznik czas
1 SZWED KRZYSZTOF LUBLINIEC 1965 3:39:33
2 STANOWSKI GRZEGORZ ŁÓDŹ 1971 4:27:47
3 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ ŁÓDŹ 1962 4:39:32
4 KUBISZ TOMASZ LUBLINIEC 1976 4:50:58
5 KUBISZ DOROTA LUBLINIEC 1977 5:04:45
5 CZICHY BARBARA TARNOWSKIE GÓRY 1966 5:04:45
5 ROSIŃSKI ZBIGNIEW LUBLINIEC 1960 5:04:45
8 SZABLICKI ALEKSY KATOWICE 1960 5:20:00
9 PINDRAL PAWEŁ TARNOWSKIE GÓRY 1976 5:33:00
10 ŁYSCZARZ JÓZEF KATOWICE 1980 6:00:20
22 km
11 SOSNOWSKI TOMASZ KŁOBUCK 1976 2:09:44
11 MŁYNARSKA MARIOLA LISOWICE 1970 2:09:44
19.02.2022 XIV edycja Pucharu Magurki "Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg" - Wilkowice-Magurka - 8 km CT
39 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:43:47
61 sklasyfikowano  
19.02.2022 IV Cross Wokół Małego Giewontu - Olsztyn - 8km
56 SZUKALSKI Grzegorz 0:40:49
81 LATKA Marek 0:43:39
112 PATERAK Robert 0:46:28
235 startowało  
19.02.2022 Parkrun - Poznań - 5 km
54 KASIERSKA Ewa 00:47:59
54 sklasyfikowano  
12.02.2022 Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters - Toruń
(w nawiasie wynik seniorowski) 1/2 - oznacza miejsce/ilość uczestników
K-70

60 m

2/2 KASIERSKA Ewa 15.39 (11.32)

200 m

1/1 KASIERSKA Ewa 54.72 (39.23)
400 m
1/1 KASIERSKA Ewa 2:19.38 (1:36:48)
K-35
3000 m
2/7 GOŁEK Diana 11:16.85 (11:07:51)
200 m
5/8 GOŁEK Diana 32.92 RŻ (32.21)
1500 m
2/7 GOŁEK Diana 5:13.27 (5:06:00)
Uchwała Zarządu
Na wniosek zainteresowanych członkami klubu przestali być:
Aleksandra Zalewska-Bryła "Olka Bryłka" - wygrała kilka lokalnych biegów. Startowała z sukcesami w zawodach rowerowych i z psem. Wyróżniona Małą Złotą Odznaką Klubu.14 lat w Mecie
Rafał Wróblewski - startował w biegach. 5 lat w Mecie
Damian Leszczyński - startował w zawodach triatlonowych. 4 lata w Mecie
Dziękujemy.
05.02.2022 Silesia Race - Koszęcin

Puchar Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację - 50 km

1 SZRAUCNER Mirosław 2 godz 19 min
nu WYRWA Marcin  
23 sklasyfikowano  

Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację - 50 km

Kobiety
5 KUBISZ Dorota 9 godz 18 min pomyłka 1 PK
9 sklasyfikowano  
Mężczyźni
34 KUBISZ Tomasz 9 godz 18 min pomyłka 1 PK
35 ROSIŃSKI Zbigniew 9 godz 18 min pomyłka 1 PK
36 SZABLICKI Aleksy 9 godz 20 min pomyłka 1 PK
43 sklasyfikowano  

Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację - 25 km - Mężczyźni

29 BAMBYNEK Andrzej 3 godz 10 min
58 sklasyfikowano  

Sportowa gra miejska - 10 km, kategoria: rodzinna

14 KUCHMISTRZ Anna KOBYLIŃSKI Maciej KOBYLIŃSKI Tomasz 3 godz 45 min
18 sklasyfikowano  
05.02.2022 XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II - Nowy Targ - 30 km CT 
36/15 KOSELSKI Roman 01:42:11
73/10 MIROWSKI Bartosz 02:07:15
130 startowało  
15 km CT
71/7 MOCHOL Ireneusz 01:03:24
241 startowało  
04.02.2022 Walne Zebranie Sprawozdawcze - Karczma Koszwice

Tytuł Sportowca Roku otrzymały:
KUBISZ Dorota i CZICHY Barbara
wyróżnienie -
GOŁEK Diana

Nowym Członkem Klubu został:
SZCZERBA Marcin
Tytuł Członka Honorowego przyznano:
IRLIK Jurand
KRECZMAN Andrzej
RYBAK Jarosław

Medal za Zasługi dla WKB Meta otrzymała:
LANCMAN Katarzyna

Odznaki Klubu zdobyli:
Małą Brązowa:
SZUSTAKOWSKI Jacek
Małą Srebrną:
DROŻDŻAL Maciej
MOCHOL Ireneusz
Dużą Srebrną:
CZICHY Barbara
RAZIK Jacek
Dużą Złotą:
KOBYLIŃSKI Tomasz

Z listy członków klubu skreśleni zostali:
KAMISIŃSKI Łukasz
MANIURA Artur

AKCJA WOŚP

WKB Meta rączkami najmłodszej zawodniczki klubu prowadził akcję zbiórki funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Uzbieraliśmy imponująca dla nas kwotę:
1350 zł w gotówce i 5666 zł na eskarbonce!!!
Dziękujemy

30.01.2022 Bieg WOŚP Lubliniec - 2 km

Miejsce Nazwisko Imię rok Klub czas
1 Sosnowski Tomasz 1977 WKB Meta Lubliniec 07:37
2 Bonk Antoni 1978 Mafia Team Lubliniec 07:42
3 Małczak Marcin 1978 Mafia Team Lubliniec 07:53
4 Swoboda Leszek 1973 Mafia Team Lubliniec 08:41
5 Szwed Krzysztof 1965 WKB Meta Lubliniec 08:44
6 Rosiński Łukasz 1983 WKB Meta Lubliniec 08:46
7 Kordziński Kazimierz 1958 Mafia Team Lubliniec 08:53
8 Müller Bernard 1988 EthosEnergy Poland 09:12
9 Gawin Artur 1980 Lubliniec 09:15
10 Kowalski Roman 1973 OspDraliny 09:29
11 Szwed Krzysztof 1965 WKB Meta Lubliniec 09:31
12 Kubisz Tomasz 1976 WKB Meta Lubliniec 09:39
13 Piskorz Adam 1974 Słota Schody Sprint 09:46
14 Stasiczek Jan 1975 WKB Meta Lubliniec 09:49
15/1 Bącławek Kasia   Stumilowy Las 09:52
16 Bącławek Marek   Stumilowy Las 09:52
17 Latka Marek 1990 WKB Meta Lubliniec 09:54
18/2 Kubisz Dorota 1977 WKB Meta Lubliniec 10:00
19 Paterak Robert 1987 WKB Meta Lubliniec 10:04
20/3 Młynarska Mariola 1971 WKB Meta Lubliniec 10:51
21 Niezgoda Andrzej 1976 Lasy Państwowe 10:51
22 Wyrwa Marcin 1980 WKB Meta Lubliniec 10:54
23 Rosiński Zbigniew 1960 WKB Meta Lubliniec 11:11
24/4 Smyla Klaudia 2001 WKB Meta Lubliniec 11:41
25 Głąb Wojtek 2012 Lubliniec 11:41
26 Głąb Krzysztof 1982 Lubliniec 11:48
27/5 Kaczmarek Basia 1980 Tara Belg Team Opole 12:09
28 Wyrwa Jakub 2008 WKB Meta Lubliniec 13:42
29 Matachowski Tomasz 1985 13ŚBOT 15:30
30 Ryszka Krzysztof 1972 WKB Meta Lubliniec 23:05
31/6 Ryszka Katarzyna 1973 Lubliniec 23:05
32/7 Ryszka Kornelia 2008 WKB Meta Lubliniec 23:05
33 Zając Marcin 1984 Lubliniec 23:28
34 Zając Adam 2013 Lubliniec 24:15
35/8 Zając Anna 2016 Lubliniec 24:27
36 Domański Jack 1941 WKB Meta Lubliniec 24:30
37/9 Fokczyńska Ewa 1975 WKB Meta Lubliniec 24:37
38 Gawin Andrzej 2017 Lubliniec 28:41
39 Gawin Maksymilian 2020 Lubliniec 28:48
40/10 Gawin Iwona 1988 Lubliniec 28:49
41 Ruta Tadeusz 1950 WKB Meta Lubliniec 33:00
42/11 Rosiński Pola 2017 WKB Meta Lubliniec 33:01
43 Słota Karol 1980 Słota Schody Sprint nu
30.01.2022 Zimowy Bieg „W Samych Gaciach” wokół Chechła - 5,14 km
  KOBYLIŃSKI Tomasz 00:24:44
  KUCHMISTRZ Anna 01:00:00
  KOBYLIŃSKI Maciej 01:00:00
ok 100 sklasyfikowano  
30.01.2022 Bieg WOŚP - Jakuszyce - 6 km CT
bez klasyfikacji STASICZEK Jan ok 38 min
ponad 300 startowało  
30.01.2022 5 Nocny Bieg Policz się z cukrzycą - Prusice - 5 km
72/1 HOŁDYŃSKI Mirosław 05:50:56 - 27 km
177 ukończyło  
29.01.2022 Bieg Kobiet i Mężczyzn - Jakuszyce - 12 km CT
25/13 KOSELSKI Roman 00:46:58
52/9 MOCHOL Ireneusz 00:55:59
166 startowało  
29.01.2022 Zamieć 24h na Skrzyczne
86 SZABLICKI Aleksy 05:05:45 - 27 km
148 startowało  
23.01.2022 Maratona do Funchal - Madera/Portugalia
124/24 SMOLIŃSKI Sławomir 04:59:09
139 ukończyło  
23.01.2022 Zimowy Janosik Bedzies Kwicoł - 30 km - Nidzica
137/24/8 CZICHY Barbara 4:55:11
228/71 sklasyfikowano  
22.01.2022 3. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
1500 m
8 GOŁEK Diana 05:16.91
8 startowało  
1000 m
20/4 w serii GOŁEK Diana 03:24.97
28 startowało  
22.01.2022 Cross Maraton u Ryśka - Wieluń
3 SZABLICKI Aleksy 05:05:45
6 startowało  
Best Friends czyli byle do wiosny mój Przyjacielu-dystans 310 km - powrót
4/2 SZWED KRZYSZTOF -
18 dni 01:23:08
rywalizują do tej pory 134 par

Bieg wirtualny w parach. Zasada jest prosta – łącznie we dwoje trzeba pokonać biegiem lub marszem trasę od południowej granicy do Gdańska, nad morzem czyli 600 km co stanowi po około 300 km „na głowę”.
Na moją "głowę" przypadło tym razem w drodze powrotnej w nowej parze 310 km

22.01.2022 - Koncert Noworoczny
Nagrodę Burmistrza w dziedzinie sportu otrzymała KUBISZ Dorota
16.01.2022 Ultramaraton Annogórski - 52 km (+1500m)
49/22 KUBISZ Tomasz 05:57:13
63/8/4 KUBISZ Dorota 06:12:09
72/3 ROSIŃSKI Zbigniew 06:22:11
115/20 sklasyfikowano  
16.01.2022 Bieg charytatywny i marsz Nordic Walking "Biegamy dla Olka” - Piekary Śl - 4,8 km
2 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:19:57
60 KUCHMISTRZ Anna 01:05:00
60 KOBYLIŃSKI Maciej 01:05:00
70 sklasyfikowano  
15.01.2022 Parkrun - Poznań - 5 km
42/10/1 KASIERSKA Ewa 00:45:40
42/10 sklasyfikowano  
15.01.2022 Cross Maraton u Ryśka - Wieluń
4 SZABLICKI Aleksy 05:11:08
14 startowało  
04.01 - 09.01.2022 - Zgrupowanie Kondycyjne - Kościelisko
7 osób udało się na pierwsze w tym roku zgrupowanie. Najpierw woda, później oblodzenie, utrudniały treningi. Opady śniegu na zakończenie, pozwoliły założyć biegówki ;-)
04.01.2022 Parkrun - Poznań - 5 km
73/20/2 KASIERSKA Ewa 00:49:22
75/22 sklasyfikowano  
Best Friends czyli byle do wiosny mój Przyjacielu-dystans 443 km
5/2 SZWED KRZYSZTOF - 27 dni:57:17
rywalizuje do tej pory 119 par

Bieg wirtualny w parach. Zasada jest prosta – łącznie we dwoje trzeba pokonać biegiem lub marszem trasę od południowej granicy do Gdańska, nad morzem czyli 600 km co stanowi po około 300 km „na głowę”. Na moją "głowę" przypadło 443km.
02.01.2022 Maraton Ponoworoczny - Lubliniec
Niejako przy okazji zostały odnowione oznaczenia trasy i opisane kilometry https://www.traseo.pl/trasa/maraton-zielony-aa-petla
m-ce Nazwisko Imię rocznik czas
1 SZWED KRZYSZTOF 1965 3:43:25
2 KUBISZ TOMASZ 1976 4:17:55
3 KUBISZ DOROTA 1977 4:17:55
4 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1960 5:11:02
5 KOSELSKI ROMAN 1976 5:33:34
6 SZABLICKI ALEKSY 1960 5:33:34
7 PATERAK ROBERT 1986 5:49:09
8 LATKA MAREK 1990 5:49:09
Półmaraton
1 BAMBYNEK EWA 2002 1:50:25
2 KOBYLIŃSKI TOMASZ 1976 1:50:25
3 FOKCZYŃSKA EWA 1974 2:44:41
nu BAMBYNEK ANDRZEJ 1974  
01.01.2022 Bieg Noworoczny - Lisowice - 4,1 km
3 SOSNOWSKI Tomasz 00:15:17
20/5 KUBISZ Dorota 00:18:45
21 KUBISZ Tomasz 00:18:47
31/8 TOMASZEWSKA Izabela 00:20:23
36/11 sklasyfikowano  
NW - 1,35 km
4 BENSZ Sławomir 00:09:14
11 sklasyfikowano  

>>>>>>ARCHIWUM WIADOMOŚCI<<<<<<

WEJDŹ I ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO

Masz możliwość wglądu do wiadomości i wyników z poprzednich miesięcy !!