1999

 

14.01. 1999
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu
  wybrano zarząd    
prezes Rosiński Zbigniew      
wiceprezes Szraucner Mirosław      
wiceprezes Koselski Krzysztof      
sekretarz Plaskota Zdzisław      
skarbnik Kalenkiewicz Krzysztof      
członek Wróblewski Krzysztof      
         
17.01. 1999
Puchar Chomiczówki - 15 km
62 Koselski Krzysztof 59;50    
95 Miluk Stanisław 1;03;49    
112 Kordziński Kazimierz 1;05;17    
139 Rosiński Arkadiusz 1;11;57    
177 Wierzbicki Adam 1;19;11    
214 startowało      
         
22.01. 1999
Zjazd Federacji Klubów Biegacza - Spała
Przewodniczący PKOL Stefa Paszczyk wyróżnił brązową odznaką honorową PZLA
Zbigniewa Rosinskiego, Krzysztofa Koselskiego i Zdzisława Plaskotę.
         
25.02. 1999
Spotkanie z młodzieżą - Strzebiń
Uczestniczyli Zbigniew Rosinski, Krzysztof Koselski i Irmina Włoch
         
28.02. 1999
Półmaraton Wiązowski - Wiązowna
154 Miluk Stanisław 1;40;23    
155 Koselski Krzysztof 1;40;24    
177 Kordziński Kazimierz 1;46;32    
226 Rosiński Arkadiusz 1;59;14    
250 ukończyło      
  Drużynowo      
25 na 32      
5 km
39 Wierzbicki Adam 23;24    
42 Jeszke Waldemar 25;02    
         
13.03. 1999
Mistrzostwa Śląska w Pzrełajach - Ruda Śl.
  1 km dziewczynki    
24 Plaskota Karolina      
  1 km chłopcy    
20 Borcuch Michał      
  3 km kobiety    
8 Włoch Irmina 13,51    
         
15.03. 1999
Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km
329 Rosiński Zbigniew 4;10;00    
348 Koselski Krzysztof 4;16;08    
  23 km      
46 Urbański Grzegorz 4;26;08    
57 Zawadzki Jarosław 4;34;32    
         
21.03.1999
Międzynarodowy Półmaraton w Krapkowicach
45 Jędrzejewski Jarosław 1;21;47    
110 Urbański Grzegorz 1;30;48    
114 Rosiński Zbigniew 1;31;07    
116 Kłapyta Robert 1;31;13    
138 Buba Andrzej 1;33;42    
141 Adamski Maciej 1;34;10    
147 Miluk Stanisław 1;35;07    
150 Koselski Krzysztof 1;35;14    
173 Pasieka Zygmunt 1;38;00    
180 Kalenkiewicz Krzysztof 1;40;48    
203 Kordziński Kazimierz 1;44;42    
223 Plaskota Zdzisław 1;49;18    
229 Pasieka Krzysztof 1;50;35    
246 Kajetaniak Andrzej 1;58;07    
252 Panasewicz Andrzej 2;04;15    
         
27.03.1999
Wielkanozne Biegi Przełajowe - Jelenia Góra - 5,5 km
19 Urbański Grzegorz 19,32    
40 startowało      
         
28.03.1999
Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - Brzeszcze
84 Urbański Grzegorz 1;29;29    
91 Krzyszczak Roman 1;31;20    
93 Lewandowski Jarosław 1;32;51    
101 Szwarckopf Artur 1;48;08    
103 Panasewicz Andrzej 1;50;41    
110 ukończyło      
  Drużynowo    
15 ostatnie      
         
17.04.1999
Orkiestra Biegu 12 minut - Lubliniec
1 Jędrzejewski Jarosław WKB Meta 3350 dosk
2 Jędryka Piotr Boronów 3100 dosk
3 Wierzbicki Adam WKB Meta 3070 dosk
4 Zoń Mariusz LO L-c 3000 bdb
5 Włodarz Janusz JW. 4101 2950 db
6 Knop Piotr Lubliniec 2950 db
7 Kita Marian Strzelec Strzebiń 2900 dosk
8 Sywarckopf Artur WKB Meta 2900 db
9 Rosiński Arkadiusz WKB Meta 2850 dosk
10 Ciechanowski Adrian LE L-c 2850 db
11 Wyrwa Marcin TE Kalety 2850 db
12 Myrcik Gabriel Strzelec Strzebiń 2800 db
12 Rak Paweł Strzelec Strzebiń 2800 db
12 Plaza Marcin Strzelec Strzebiń 2800 db
15 Ulfik Florian Lubliniec 2750 dosk
16 Borcuch Michał WKB Meta 2750 bdb
17 Jankowski Adrian SP 1 L-c 2750 db
17 Czuma Łukasz WKB Meta 2750 db
17 Niedzwiedzki Marcin PDZz Ciasna 2750 db
20 Przybylski Patryk PDZz Ciasna 2700 zadow
20 Mrozek Rafał Strzelec Strzebiń 2700 zadow
22 Pyka Krzysztof WKB Meta 2650 db
23 Wyrwol Zygfryd Strzelec Strzebiń 2650 db
24 Kucharczyk Daniel WKB Meta 2650 zadow
24 Borcuch Marcin SP 1 L-c 2650 zadow
26 Koselski Karol WKB Meta 2600 zadow
26 Rosiński Łukasz WKB Meta 2600 zadow
26 Irzeński Szymon LO L-c 2600 zadow
29 Kubica Magdalena LO L-c 2500 bdb
30 Płaszczymąka Dariusz Strzelec Strzebiń 2500 db
31 Kopeć Mirosław Strzelec Strzebiń 2450 zadow
32 Osiewicz Ola LO L-c 2400 bdb
33 Balcerzak Aleksander SP 1 L-c 2400 zadow
34 Hanulok Przemysław Strzelec Strzebiń 2350 zadow
34 Pęczkowski Bartek SP 4 L-c 2350 zadow
36 Strycharczuk Grzegorz PDZz Ciasna 2350 słaba
37 Pęczkowska Karolina SP 4 L-c 2300 dosk
38 Kita Tomek Strzelec Strzebiń 2300 bdb
39 Zubiak Jakub Strzelec Strzebiń 2300 zadow
40 Wyrwol Adam Strzelec Strzebiń 2250 zadow
41 Hanulok Łukasz Strzelec Strzebiń 2250 słaba
42 Matuszek Nina SP 4 L-c 2200 bdb
43 Gatys Zuzanna Strzelec Strzebiń 2200 db
44 Koselski Kamil WKB Meta 2200 słaba
45 Plaza Marta Strzelec Strzebiń 2150 bdb
45 Iwaniuk Justyna SP 4 L-c 2150 bdb
47 Smoła Marzena Strzelec Strzebiń 2100 db
47 Grzyb Karolina SP 4 L-c 2100 db
49 Wyrwol Anna Strzelec Strzebiń 2050 db
50 Smoła Mateusz Strzelec Strzebiń 2050 słaba
51 Kita Marcin Strzelec Strzebiń 1950 db
52 Matusek Kasia SP 4 L-c 1850 bdb
53 Luban Mariusz SP 1 L-c 1850 db
54 Urbańczyk Justyna SP 4 L-c 1850 zadow
55 Mrugalla Marcin Gwoździany 1600 dosk
56 Jędrzejewski Jakub Gwoździany 1300 bdb
         
19.04.1998
Cross Medyka - Parzymiechy - 10 km
23 Koselski Krzysztof 38;05    
34 Miluk Stanisław 39;59    
54 Włodarz Janusz 45;30    
59 Koselski Karol 50;32    
59 Kucharczyk Daniel 50;32    
61 Piechna Beata 51;13    
61 Plaskota Zdzisław 51;13    
67 startowało 36;28    
Przedszkolaki
1 Borcuch Anna      
Dziewczynki kl III-IV - 500 m
7 Plaskota Karolina      

Chłopcy kl III-IV - 500 m

22 Borcuch Michał      
Chłopcy kl V-VIII - 1100 m
23 Czuma Łukasz      
31 Borcuch Marcin      
startowała również szóstka dzieci z PDDz w Ciasnej
         
25.04.1999
Mistrzostwa Polski w Maratonie - Wrocław
69(28) Jędrzejewski Jarosław 2;52;56    
157(44) Rosiński Zbigniew 3;07;41    
217(48) Krzyszczak Roman 3;16;03    
227(49) Urbański Grzegorz 3;17;09    
263(53) Koselski Krzysztof 5;22;57    
272 Fos Stanisław 3;24;24    
278 Fiutak Mariusz 3;25;05    
293(55) Miluk Stanisław 3;28;02    
305 Rygiel Marcin 3;29;29    
354 Połeć Robert 3;37;50    
361 Zawadzki Jarosław 3;38;30    
364 Kłapyta Robert 3;38;49    
372(61) Kordziński Kazimierz 3;41;35    
399 Karwacki Grzegorz 3;46;29    
408 Kozłowski Mariusz 3;48;10    
433 Idzikowski Tobert 3;53;12    
461 Pasieka Zygmunt 3;58;59    
468 Strzelczyk Wojciech 4;00;15    
473 Senger Radosław 4;00;51    
481 Pasieka Krzysztof 4;02;30    
482 Godlewski Krzysztof 4;02;49    
507(63) Rosiński Arkadiusz 4;12;45    
508 Lejko Wacław 4;12;46    
513 Jędryka Piotr 4;15;13    
528 Krupiak Grzegorz 4;21;27    
531 Romanowski Adam 4;22;45    
539 Załuski Marian 4;25;09    
556 Leszczyński Sławomir 4;28;03    
557 Rak Arkadiusz 4;28;03    
563 Orłowski Jan 4;32;03    
564 Kozłowski Artur 4;32;04    
576 Janik Tomasz 4;43;11    
579 Choduń Jarosław 4;46;28    
580 Panasiewicz Andrzej 4;46;28    
581 Kozłowski Mikołaj 4;46;29    
587 Szymota Marek 4;49;39    
603 ukończyło      
drużynowo  
miejsca 13, 25, 30, 36, 43, 48, 52, 54, 59, 60, 61, 62    
         
03.05.1999
Biegi Uliczne - Końskie - 3 km
1 Koselski Krzysztof      
32 startowało      
         
09.05.1999
Bieg Uliczno-Przełajowy - Świętochłowice - 15 km
29 Koselski Krzysztof 57,49    
30 Urbański Grzegorz 57,65    
         
16.05.1999
Półmaraton Nocny - Wałbrzych
41 Urbański Grzegorz 1;28;07    
88 ukończyło      
16.05.1999
Bieg 50-lecia Rady Europy - Warszawa - 5 km
9 Kordziński Kazimierz 17;08    
64 ukończyło      
         
22.05.1999
Maraton Toruński
43 Jędrzejewski Jarosław 3;25;23    
59 Wiktorowicz Paweł 3;31;57    
89 Koselski Krzysztof 3;47;27    
89 Miluk Stanisław 3;47;27    
94 Kusiak Wojciech 3;49;40    
112 Jędryka Piotr 3;57;46    
123 Połeć Robert 4;04;07    
140 Wróblewski Krzysztof 4;11;37    
140 Fiutak Mariusz 4;11;37    
159 Urbański Grzegorz 4;20;06    
159 Fos Stanisław 4;20;06    
159 Rygiel Marcin 4;20;06    
165 Musiał Piotr 4;22;51    
170 Słowik Rafał 4;26;38    
170 Arnold Henryk 4;26;38    
176 Długiewicz Jacek 4;27;34    
180 Kalenkiewicz Krzysztof 4;29;13    
184 Senger Radosław 4;33;07    
184 Leszczyński Sławomir 4;33;07    
184 Kalibowski Jarosław 4;33;07    
191 Strzelczyk Wojciech 4;37;45    
198 Idzikowski Robert 4;40;04    
198 Krupiak Krzysztof 4;40;04    
201 Rosiński Zbigniew 4;41;28    
202 Choduń Jarosław 4;41;31    
205 Kordziński Kazimierz 4;43;28    
221 Miszczak Marcin 4;53;57    
222 Rak Arkadiusz 4;53;59    
224 Pawłowski Ernest 4;57;48    
nkl Krzyszczak Roman limit czasu    
nkl Lewandowski Grzegorz limit czasu    
nkl Szulc Leszek limit czasu    
nu Zawadzki Jarosław nu    
261 wystartowało      
Bieg Zdrowych Miast - 10 km
61 Jeszke Waldemar 1;00;40    
72 wystartowało      
         
25.05.1999
Bieg Browarów Warszawskich - 10 km
  Jeszke Waldemar      
  Ruta Tadeusz      
         
29.05.1999
Bieg Fiata - Bielsko-Biała - 10 km
94 Fiutak Mariusz 40;03    
95 Koselski Krzysztof 40;06    
125 Zawadzki Jarosław 41;24    
224 Kłapyta Robert 46;28    
  Pytel Roman      
         
30.05.1999
Mazowiecka Piętnastka - Mińsk Maz - 15 km
103 Rosiński Arkadiusz 1;20;06    
106 Wierzbicki Adam 1;21;23    
133 ukończyło      
         
01.06.1999
Festyn Biegowy z Okazji Dnia Dziecka - Lubliniec
  kl. I-III dziewczynki - 450 m    
3 Maciejewska Michalina      
  kl. IV-V chłopcy - 900 m    
3 Borcuch Michał      
10 Zawadka Mateusz      
  kl. VII-VIII chłopcy - 1350 m    
2 Czuma Łukasz      
7 Michalak Zdzisław      
  Test Coopera    
1 Kucharczyk Daniel      
łacznie startowało 155 dzieci      
         
05.06.1999
Dni Łomży - 10 km
27 Rosiński Arkadiusz 45,17    
33 Wierzbicki Adam 49,46    
Adam najmłodszy uczestnik (15 lat) zajmuje ostatnie miejsce
         
  11-12.06.1999    
Bieler Lauftage - Biel/Szwajcaria
100 km Militar Patrouille
7 Urbański Grzegorz 10;28;07    
  Wróblewski krzysztof      
8 Rosiński Zbigniew 11;12;54    
  Krzyszczak Roman      
24 ukończyło 47 startowało    
Militar Marathon
20 Koselski Krzysztof 3;28;10    
21 Fiutak Mariusz 3;31;18    
22 Rygiel Marcin 3;33;38    
23 Miluk Stanisław 3;36;01    
26 Zawadzki Jarosław 4;45;17    
5 drużynowo 14;09;07    
1/4 Marathon
166 Jeszke Waldemar 56;05    
211 ukończyło      
         
20.06.1999
Bieg Uliczny - Kłobuck - 10 km
41 Koselski Krzysztof 40;06    
51 Kordziński Kazimierz 42;18    
57 Rosiński Łukasz 46;43    
57 Kucharczyk Daniel 46;43    
nu Włoch Irmina      
nu Pyka Krzysztof      
69 ukończyło 90 startowało    
         
31.07.1999
Maraton Ziemi Puckiej
36 Karwacki Grzegorz 3;23;44    
67 Fos Stanisław 3;35;20    
104 Kozłowski Mariusz 3;55;22    
120 Urbański Grzegorz 4;12;30    
138 Zawadzki Jarosław 4;34;11    
157 sklasyfikowano      
         
08.08.1999
Bieg Abstynenta - Parzymiechy - 6 km
8 Szraucner Mirosław 26;28    
25 startowało      
         
15.08.1999
Cud nad Wisłą - Radzymin-Ossów  - 20 km
82 Rosiński Zbigniew 1;24;21    
129 Rosiński Arkadiusz 1;32;58    
241 ukończyło      
         
Maraton Solidarności - Gdańsk
212 Połeć Robert 4;18;15    
235 ukończyło      
         
29.08.1999
Sztafeta Pokoju Parzymiechy - Mokra
JW4101 Rosiński Zbigniew Buc Ryszard Rosiński Łukasz
  Plaskota Zdzisław Jędrzejewski Jarosław  
JW. 2464 Koselski Krzysztof Miluk Stanisław Koselski Kamil
  Kordziński Kazimierz Pytel Roman    
01.09.1999
Sztafeta Pokoju Mokra - Częstochowa
JW4101 Rosiński Zbigniew Kołodziejczyk Stanisław  
  Kalenkiewicz Krzysztof Fiutak Mariusz    
JW. 2464 Koselski Krzysztof Miluk Stanisław    
  Kordziński Kazimierz Pytel Roman    
04.09.1999
Półmaraton Karpacz
34 Urbański Grzegorz 1:43;00    
54 ukończyło      
         
05.09.1998
Bieg Uliczny - Praszka - 10 km
37 Rosiński Zbigniew 39;28    
50 Jędrzejewski Jarosław 41;20    
58 Koselski Krzysztof 42;59    
58 Kordziński Kazimierz 42;59    
67 Szraucner Mirosław 45;14    
83 Rosiński Łukasz 53;27    
86 Koselski Karol 58;02    
90 ukończyło      
2 km
2 Macharzyński Mariusz      
3 Przybylski Patryk      
7 Gruszczyński Marcin      
9 Strycharczyk Grzegorz      
  1 km    
  Koselski Kamil      
         
11.09.1999
Bieg Solidarności - Piekary Śl. -  10 km
46 Rosiński Zbigniew 40;00    
58 Plaskota Zdzisław 41;27    
78 Koselski Krzysztof 43;45    
78 Kordziński Kazimierz 43;45    
78 Miluk Stanisław 43;45    
99 Kalenkiewicz Krzysztof 46;37    
125 Rosiński Łukasz 52;53    
144 Koselski Karol 58;19    
144 Michalak Zdzisław 58;19    
144 Maszkowski Zbigniew 58;19    
166 startowało      
         
12.09.1999
Strojecka Dycha - Strojec - 11 111 m
  Kordziński Kazimierz      
  Koselski Krzysztof      
         
19.09.1999
Maraton Odrzański - Kędzierzyn-Koźle
79 Urbański Grzegorz 3;37;53    
107 Pasieka Zygmunt 4;04;02    
128 Połeć Robert 4:44;08    
131 Pyka Krzysztof 4;51;22    
138 ukończyło      
         
Bieg Zdrojowy - Busko Zdrój - 6,3 km
biegli w Kordziński Kazimierz 29;42    
mundurach Miluk Stanisław 29;42    
  Koselski Krzysztof 29;42    
  Zawadzki Jarosław 29;42    
         
25.09.1999
Złota Mila - Częstochowa
25 Włoch Irmina      
  Koselski Krzysztof 6 żołnierzy    
         
Uśmiech Strzelca - Strzebiń - 2 km
  Koselski Krzysztof 6 żołnierzy    
         
26.09.1999
Mistrzostwa Polski Weteranów - Myszków - 10 km
52 Kordziński Kazimierz 42;15    
56 Koselski Krzysztof 42;30    
98 startowało      
         
02.10.1999
Mistrzostwa LZS w Przełajach - Konopiska 5,5 km
15 Jędrzejewski Jarosław 18,38    
28 Jędryka Piotr 19;50    
30 startowało      
         
03.10.1999
Maraton Warszawski - Mistrzostwa WP
87 Wiktorowicz Paweł 3;13;32 6  
184 Miluk Stanisław 3;31;08 17  
197 Rosiński Zbigniew 3;32;50 19  
216 Wróblewski Krzysztof 3;35;00 22  
248 Fiutak Mariusz 3;38;50    
250 Urbański Grzegorz 3;38;57 23  
332 Jędryka Piotr 3;52;26    
383 Kordziński Kazimierz 4;02;10 33  
384 Godlewski Krzyszof 4;02;12 34  
449 Rosiński Arkadiusz 4;13;21    
477 Koselski Krzysztof 4;18;58 36  
509 Zawadka Adam 4;24;35 40  
515 Zawadzki Jarosław 4;25;54 41  
557 Musiał Piotr 4;35;32    
567 Szulc Leszek 4;37;07 47  
594 Kalenkiewicz Krzysztof 4;42;52 50  
613 Połeć Robert 4;48;58 52  
618 Senger Radosław 4;51;03 53  
637 Majchrzak Marian 4;55;02 54  
646 Gruszka Sebastian 4;57;19 55  
649 Leszczyński Sławomir 4;57;56 56  
669 Lewandowski Grzegorz 5;04;19 60  
676 Radecki Leszek 5;08;48 61  
nu Fos Stanisław      
nu Kozłowski Mariusz      
693 ukończyło 771 startowało    
         
10.10.1999
Bieg Jesienny Hopfera - Parzymiechy - 10 km
23 Jędrzejewski Jarosław 38;32    
42 Kordziński Kazimierz 43;23    
44 Szraucner Mirosław 43;54    
47 Plaskota Zdzisław 45;11    
48 Wyrwa Marcin 45;28    
62 Rosiński Łukasz 53;36    
69 ukończyło      
         
16.10.1999
III Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - 13 km
http://wkbmeta.pl/bonk/III.htm      
         
06.11.1999
Małkińskie Biegi Przełajowe - 3 km
3 Rosiński Arkadiusz      
5 Wierzbicki Adam      
         
11.11.1999
Bieg Niepodległości - Warszawa - 11,2 km
56 Koselski Krzysztof 42;50    
92 Kordziński Kazimierz 44;40    
127 Miluk Stanisław 46;22    
191 Wierzbicki Adam 49;01    
200 Rosiński Arkadiusz 49;16    
248 Koselski Roman 51;42    
318 Pytel Roman 55;01    
513 ukończyło      
         
Bieg Zwycięstwa - Będzin - 5 km
24 Szraucner Mirosław 19,22    
  2,5 km      
6 Macharzyński Mariusz      
7 Borcuch Marcin      
8 Latka Michał      
  1,4 km      
14 Borcuch Michał      
         
14.11.1999
Bieg Barbórkowy - Knurów - 10 km
89 Koselski Krzysztof 39;48    
91 Rosiński Zbigniew 39;53    
106 Szraucner Mirosław 41;01    
110 Krzyszczak Roman 41;31    
114 Kordziński Kazimierz 41;38    
123 Zawadzki Jarosław 42;12    
124 Jędryka Piotr 42;13    
125 Miluk Stanisław 42;15    
152 Kalenkiewicz Krzysztof 45;21    
159 Michałek Marian 45;55    
185 Krzyszczak Bogdan 49;32    
186 Ulfik Florian 49;33    
194 Pytel Roman 50;23    
197 Rosiński Łukasz 51;06    
198 Kucharczyk Daniel 51;12    
210 Włoch Irmina 55;02    
213 Piechna Beata 55;52    
228 ukoczyło      
         
27.11.1999
Bieg Skalnika - Gracze - 13,9 km
  Szraucner Mirosław      
         
Bieg Mikołajkowy - Ostrów Maz. - 2 km
  Wierzbicki Adam      
         
31.12.1999
Bieg Sylwestrowy - Strzelce Opolskie - 15 km
28 Jędrzejewski Jarosław 59;23    
55 Rosiński Zbigniew 1;04;48    
57 Szraucner Mirosław 1;05;08    
79 Kordziński Kazimierz 1;09;57    
120 Michałek Marian 1;19;09    
123 Ulfik Florian 1;20;39    
145 ukończyło      
  7 km      
8 Rosiński Łukasz 37;03