2020

 

 

 

 

 

Nasi w BONK i MK
Bieg o Nóż Komandosa
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20201212_Lubliniec_BONK_-_wyniki_kobiety_20210113.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20201212_Lubliniec_BONK_-_wyniki_mezczyzni_20210113.pdf
Maraton Komandosa
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20201212_Lubliniec_MK_-_wyniki_open_20210113a.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20201213_Lubliniec_MiniMK_-_wyniki_dzieci.pdf
18/7/3Lc TOMASZEWSKA IZABELA 01:14:40
29/13/8Lc FOKCZYŃSKA EWA 01:07:38
31/14 KASIERSKA EWA 01:34:05
22/2/1 Lc SZWED KRZYSZTOF 00:48:24
35/5 ROSIŃSKI ŁUKASZ 00:50:59
51/5/5Lc FOKCZYŃSKI WOJCIECH 00:52:55
72/33 PIETRZOK PATRYK 00:56:22
122/7/13Lc KOSELSKI ROMAN 00:59:59
175/66 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 01:08:43
180/11/20Lc MOCHOL IRENEUSZ 01:09:16
182/68/21 Lc LISZEWSKI DAMIAN 01:09:33
209/22/24Lc ROSIŃSKI ZBIGNIEW 01:13:45
213/7 ROSIŃSKI ARKADIUSZ 01:15:42
17/4/3Lc SZWED KRZYSZTOF 04:29:44
78/3/8 Lc KOSELSKI ROMAN 05:33:54
86/5 DROŹDZIK PAWEŁ 05:38:09
129/52 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 06:04:29
134/26/13Lc SZABLISKI ALEKSY 06:09:34
220/ WOŹNICA ROBERT 07:35:00
W Lublińcu BONK ukończyło 43 mężczyzn i  10 kobiet
W sumie 251+1PK mężczyzn i 33 kobiety
= 285 osoby oraz 70 w Rumunii i 10 na Słowacji
W Lublińcu MK ukończyło 23 mężczyzn i 2 kobiety.
W sumie 223 mężczyzn i 17 kobiet 240+12 PK+ 11 os w Rumunii= 263 osób
1.12-30.12.2020 GSS WINTER ULTRA CHALLENGE
3/1 SZWED KRZYSZTOF  - 44:55:57 - 442,64 km (+4.979m)
Wirtualne wyzwanie polegające na przebiegnięciu Głównego Szlaku Sudeckiego w 30 dni z sumą podejść/podbiegów nie mniejszą niż 1% długości pokonanej trasy.
27.12.2020 Maraton Bożonarodzeniowy - Lubliniec
m-ce Nazwisko Imię rok czas
1 Szwed Krzysztof 1964 03:44:57
2 Kubisz Tomasz 1976 04:17:24
3 Kubisz Dorota 1977 04:19:16
4 Czichy Barbara 1966 05:05:04
5 Rosiński Zbigniew 1960 05:13:15
6 Szablicki Aleksy 1960 05:38:25
21km Kobyliński  Tomasz 1970 01:55:29
14km Zaleski Rafał 1971 01:22:29
5km Wyrawa Marcin 1982 01:05:21
5km Wyrawa Jakub 2008 01:05:21
"Aby Święta Bożego Narodzenia
były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok - Dobrym Czasem"


Konstanty Ildefons Gałczyński
16.12.2020 Biegowy Grudzień - 10 km
21 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:55:07
11.12.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 4,3 km
  TOMASZEWSKA Izabela 0:21:55
  ukończyło  
06.12.2020 Sportowy Maraton Komandosa
m-ce Nazwisko Imię rok czas
1 Szwed Krzysztof 1968 03:45:47
2 Ryszka Krzysztof 1972 04:33:45
3 Kubisz Tomasz 1976 04:35:51
4 Kubisz Dorota 1977 04:44:04
4 Czichy Barbara 1966 04:44:04
6 Rosiński Zbigniew 1960 04:57:46
7 Kowalik Damian 1974 05:05:44
8 Latka Marek 1990 05:10:13
8 Młynarska Mariola 1971 05:10:13
10 Imielski  Marek 1959 05:17:00
11 Szablicki Aleksy 1960 06|:32:25
21km Wyrwa Marcin 1980 01:58:06
14km Ulfik Florian 1948 02;14:34
01.10 -30.11.2020 "Jastrzębie Uskrzydla"
Wirtualnie uskrzydlony został SZWED KRZYSZTOF
5 km - 7/1 mce (14x5km)
10 km - 5/1 mce (9 x 10 km)
21,1 km - 4/1 mce (1 x 21,1 km)
42,2 km - 4/1 mce (1 x 42,2 km)
Razem pokonanych km: 323,3 km
28.11.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21,61 km
  TOMASZEWSKA Izabela 2:06:43
  ukończyło  
15.11.2020 35. Plitvićki Maraton - Chorwacja
126/23 WALCZEWSKI Michał 5:21:55
129 ukończyło  
11-18.11.2020 Biegnę dla Niepodległej - 10 km
79 STASICZEK Jan 0:46:34
1450 ukończyło  
Serce i tęsknota sprawiła że część z Lublińczan (ok 50 osób) pomimo ograniczeń, zjawiła się tam i o tej porze gdzie pojawiali się od lat.

Zbudowaliśmy miniaturkę Polski Walczącej

Bieg Niepodległości - 2,2 km
m-ce Nazwisko Imię czas
1 Stasiczek Jan 08:45
2 Koselski Roman 08:56
3 Kubicki Tomasz 09:15
4 Słota Karol 09:17
5 Nahajowski Mirosław 11:03
6 Rosiński Zbigniew 11:42
7/1 Żółtańska Janina 13:27
8/2 Mazur Emilia 13:31 - 8 lat
9 Mazur Robert 13:32
10 Wyrwa Jakub 14:11
11/3 Szraucner Ola 14:14
12 Wyrwa Marcin 14:21
13 Żółtański Paweł 14:48 - 6 lat
14/4 Żółtańska Lena 14:48 - 10 lat
15 Szraucner Mirosław 15:04
16 Latka Marek 16:07
17/5 Bernard Ola 16:07
18 Góra Miłosz 17:37 - 7 lat
19/6 Góra Michalina 17:37
20 Berak Kajetan 17:42
21/7 Kazuch Edyta 17:42  
01-11.11.2020 Bieg dla Niepodległej - 212,74 km
Przez jedenaście dni walki na trasie Igrzysk Bohaterów w ramach "Biegu dla Niepodległej"
3/1 HOŁDYŃSKI Mirosław 21:34:49
11.11.2020 Bieg Niepodległości - Wałbrzych - 10 km
27/4 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:57:54
58 ukończyło  
08.11.2020 19 Cracovia Maraton
WALCZEWSKI Michał 4:26:11
Bieg wirtualny
25.10.2020 I Bieg Komorowo Łączy Pokolenia - 5 km
ROSIŃSKI Arkadiusz dystans pokonał z Kornelią.
za przebiegnięcie koszulka, medal i pot.
  23.10.2020r

Zebranie Zarządu WKB Meta

Z listy członków klubu zostali skreśleni:
JANKLOWSKI Michał
KUBISZ Karol
KULIŃSKI Tomasz
MARCZUK Andrzej
Bardzo dziękujemy za pracę na rzecz Klubu, wpisując się w jego historię. Życzymy spełnienia planów i realizacji nowych celów.

Uchwałą nr 24/X/ZZ/2020 Zebrania Zarządu
klub przystąpił do Związku Organizatorów Imprez Masowych.

17.10.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 12.657 km
3/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:10:10
18/10 ukończyło  
11.10.2020 SPAR Budapest Marathon - Budapeszt/Węgry
578/119 WALCZEWSKI Michał 03:54:47
1908 ukończyło  
10.10.2020 Bieg o Nóż Komandosa

Słowacja - 10 uczestników
Rumunia - 60 uczestników
https://www.wojsko-polskie.pl/dorsz/articles/aktualnosci-w/2020-10-15i-pobiegli-dla-kolegi/
https://lacom.rajce.idnes.cz/Bieg_o_Noz_Komandosa_-_Sigord_10.10.2020/?
Na pomoc dla rannego Przemka zebrano 3 tys. zł.
Dla spalonej szkoły E. Stein - 410 zł

10.10.2020 XXII Jesienne Biegi Małkińskie - Małkinia - 10 km
19 ROSIŃSKI Arkadiusz 01:10:05 z Kornelią w wózku
23 ukończyło  
10.10.2020 Bieg Charytatywny Payeye Run – Zobacz mnie - Wrocław 10 km
27/2 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:53:26
106 ukończyło  
04.10.2020 ĆSOB Hradecky Maraton - Hradec Králové/Czechy
166/7 SZABLICKI Aleksy 04:26:58
194 ukończyło  
04.10.2020 Silesia Maraton - Katowice
877/107 RAZIK Jacek 04:34:41
1072/27 IMIESLKI Marek 05:00:10
1215 ukończyło  
04.10.2020 Silesia Półmaraton - Katowice
509/146 STASICZEK Jan 01:52:29
1690 ukończyło  
04.10.2020 Koral Maraton- Krynica Zdrój
31/12 KUBISZ Tomasz 03:50:05
55/8/5 KUBISZ Dorota 04:12:50
101/176 ukończyło  
03.10.2020 ORLEN Życiowa 10-tka im. Premiera Tadeusza Mazowieckiego - Krynica Zdrój
137/22 KUBISZ Tomasz 00:43:30
273/51/7 KUBISZ Dorota 00:49:55
497/172/9 KASIERSKA Ewa 01:20:27
498/173 ukończyło  
02.10.2020 Tauron Festiwal Biegowy - Krynica Zdrój - 15 km
61/18 KASIERSKA Ewa 02:14:13
61/18 ukończyło  
03.10.2020 Bison Ultra-Trail - Supraśl - 50 km
142 WALCZEWSKI Michał 05:51:57
271 ukończyło  
03.10.2020 Test Coopera - Lubliniec
1 SOSNOWSKI Tomasz 3300 m
13 startowało  
26/27.09.2020 PZU Orlen Maraton Warszawski
275/127 KUBISZ Tomasz 03:42:22
510/52/24 KUBISZ Dorota 04:15.50
560/242 DROŹDZIK PAWEŁ 04:22:58
562/159 LATKA Marek 04:22:59
581/253 WALCZEWSKI Michał 04:26:07
721/20 ROSIŃSKI Zbigniew 04:50:00
770/25 SZABLICKI Aleksy 05:06:04
849/5 DOMAŃSKI Jacek 06:14:19
851/126/1 KASIERSKA Ewa 06:19:47
854/126 ukończyło  
26.09.2020 - 6 Rowerowy Bieg Piastów GIGA - Jakuszyce - 60 km
Pogoda super, padało ale tylko czasami lało, mocno wiało ale też tylko czasami i temp była znośna czyli dodatnia (2-3 st). Ok 46km połamałem ramę w rowerze i wtedy on w nagrodę zmienił się w hulajnogę.
Tym samym ukończyłem Wielkiego Jakuszyckiego Szlema 2020.
179 KOBYLIŃSKI Tomasz 05:01:56
230 sklasyfikowano  
26.09.2020 Sztafeta Triathlonowa - Amsterdam / Holandia - (750m pływania, 20 km rower, 5 km bieg)
5 GOŁEK Diana  
25 sklasyfikowano  

W sztafecie triathonowej na zmianie biegowej Diana miała 3 czas z biegnących 17:10. Pętla 5x1 km. " Po drodze" ustanowiła życiówki na 3 km 9:59 i 2 km 6:35

26.09.2020 Irena Women’s Run - Warszawa - 5 km
163/2 KASIERSKA Ewa 0:45:50
167 ukończyło  
26.09.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 12.657 km
7/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:08:35
26/13 ukończyło  
01.09 - 22.09.2020 337 Rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
1 SZWED KRZYSZTOF 651,36 km - 53:22:34
20.09.2020 Festiwal Biegów Ultra - Deventer / Holandia - 1 godz.
1/1 GOŁEK Diana 14 642 m RK
  sklasyfikowano  

Rekord Klubu. Byłam pierwsza wśród kobie i mężczyzn, nad pierwszym mężczyzną miałam ok 1 km przewagi (trasa to 1,289 metorwa pętla)

20.09.2020 Ostrava City Marathon - Czechy
54/22 DROŹDZIK PAWEŁ 03:57:01
71/7 ROSIŃSKI Zbigniew 04:05:47
75/28 WALCZEWSKI Michał 04:07:41
99/13 SZABLICKI Aleksy 04:45:15
127/19/1 KASIERSKA Ewa 06:08:37
127/19/1 ukończyło  
20.09.2020 II Lesista GórskaTrzydziecha -Mieroszów - 30 km
163/17 HOŁDYŃSKI Mirosław 3:59:48
195 ukończyło  
19/20.09.2020 Ultramaraton Kolarski "Tour de Silesia" - 500 km
42 BENSZ Sławomir 25:44:31
80 ukończyło  
19.09.2020 Bieg Ogińskiej - Siedlce - 10 km
47 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:58:43
59 ukończyło  
19.09.2020 IX Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września- Tomaszów Lubelski
128/14 WOŹNICA Robert 2:56:06
128 ukończyło  
13.09.2020 Iron Dragon Triathlon -Liszki k/Krakowa - (pływanie 750m, rower 20 km, bieg 5 km)
149/46 MOCHOL Ireneusz 1:34:10
194 sklasyfikowano  
13.09.2020 SzumpeRun 2020 - Szumperk/Czechy - 10 km
126 DROŹDZIK PAWEŁ 0:52:41
265 sklasyfikowano  
13.09.2020 V Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni

Start na Helu, a potem kierunek już tylko zachodni: Jurata, Jastarnia, Kuźnica, Chałupy, Władysławowo - i na koniec finisz w Rozewiu.

58 WALCZEWSKI Michał 04:26:56
89 ukonczyło  
13.09.2020 XVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" - Kłobuck - 8,25 km
16/8 SOSNOWSKI Tomasz 0:32:05
133 sklasyfikowano  
12.09.2020 Bieg Bieg Pamięci II Wojny Światowej - Małkinia - 2 km
Arek Rosiński z Kornelią w wózku przebiegł z czasem 11,07- klasyfikacja nie była prowadzona ale ok. 8-10 m-ce na ok 60 osób
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
192/461 KOBYLIŃSKI Tomasz 10.08-09.09.2020 315 km (+ 5,7km) czas 49:23:11
06.09.2020 Bydgoski Festiwal Biegowy - 5 km
830/92 LIŚNIEWSKI Andrzej 0:31:29
1072 sklasyfikowano  
06.09.2020 Piątka Królowej Bony - Różan - 5 km
118/3 DOMAŃSKI Jacek 0:32:19
123 sklasyfikowano  
05.09.2020 Ogólnopolski Sprawdzian na 1000m - Mikołów
284 STASICZEK Jan 0:03:36.98
  sklasyfikowano  
04.09.2020 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - Bydgoszcz
4 GOŁEK Diana 01:24:36
8 KASIERSKA Ewa 02:57:21
14 zgłoszonych mężczyzn-25

https://www.youtube.com/watch?v=_SEpwv55Jp8 filmik Michała z MP
zdjęcia - https://www.facebook.com/media/set?vanity=MaratonyPolskie&set=a.4642200705798004

29.08.2020 Las Potrzebuje Nas
Akcja sprzątania lasu. Klub Właczył się aktywnie. Organizując większość zabezpoieczenia i wymieniając oznaczenia ścieżek biegowych.
https://www.facebook.com/Lubliniec-Zas%C5%82uguje-Na-Jeszcze-Wi%C4%99cej-2288395778080801
28-30.08.2020 Bieg 48-godz. - Pabianice
22/6/1 KASIERSKA Ewa 176.876 km
34/9 ukończyło  
30.08.2020 8 Letni Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km
120/52 KOBYLIŃSKI Tomasz 5:36:12
260 ukończyło  
12 km
179/14 HOŁDYŃSKI Mirosław 1:17:07
341 ukończyło  
28/29.08.2020 Mistrzostwa Polski w biegu 24-godz. - Pabianice
30/8 MP KUBISZ Dorota 173.658 km
33/14 MP KUBISZ Tomasz 168.536 km
93 startowało  
28.08.2020 Maraton od Zmierzchu do Świtu - Turawa
32/16 WALCZEWSKI Michał 4:51:25
42/10 LATKA Marek 5:22:24
43/11 PATERAK Robert 5:22:23
46 ukończyło  
25.08.2020 Lubliniecki Sprawdzian Lekkoatletyczny

Wynikia:
1000m https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20200825_Lubliniec_-_wyniki_1000M.pdf
3000m https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20200825_Lubliniec_-_wyniki_3000M.pdf
400m https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20200825_Lubliniec_-_wyniki_400M_dzieci.pdf

zdjęcia:

Wyniki Meciarzy

400 m
3 ROSIŃSKA Pola 4:53.42
5 ukończyło  
1000 m
6/1 GOŁEK Diana 3:01.72 RK
7 SOSNOWSKI Tomasz 3:05.02
14 ROSIŃSKI Zbigniew 4:16.58
16/6 KWOKA Julia 4:24.13
17/7 SZRAUCNER Ola 5:58.17
18/8 ukończyło  
3000 m
9/2 GOŁEK Diana 10:41:03
19 STASICZEK Jan 12:04.03
26/5 KUBISZ Dorota 13:39.74
29/6 TOMASZEWSKA Izabela 14:11.15
30/7 FOKCZYŃSKA Ewa 14:50.35
31/8 ukończyło  
23.08.2020 Ultra Zbój - Bielsko-Biała - 59 km
54/7 ROSIŃSKI Zbigniew 10:41:10
58 LATKA Marek 10:56:47
62/8 SZABLICKI Aleksy 11:02:02
77 ukończyło  
23.08.2020 XXI Bieg Stanisława Staszica - Brody - 10 km
51/16 WALCZEWSKI Michał 00:48:00
70 ukonczyło  
23.08.2020 Bieg Hrabiego - Łańcut - 10 km
37/10 WALCZEWSKI Michał 00:57:55
85 ukonczyło  
22.08.2020 7 Bieg Cichociemnych Sochaczew - 10 km
95 WALCZEWSKI Michał 03:04:06
107 ukonczyło  
22.08.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 12.657 km
3/1/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:09:54
34/14 ukończyło  
21.08.2020 Biegiem do koszar! 2020 Bieg po Twierdzy Modlin - 5 km
Michał był uczestnikiem biegu po budynkach koszarowych. W Twierdzy Modlin odbyła się trzecia edycja nocnej imprezy biegowej, której pięciokilometrowa trasa została wytyczona wewnątrz Koszar Obronnych, nazywanych najdłuższym budynkiem Europy
113/65 WALCZEWSKI Michał 00:40:14
113 ukonczyło  
18.08.2020 Grossglocknerberglauf -Heiligenblut - Austria

Start 1247 mnpm - meta 2370 mnpm. Dystans 13 376 m.

69 FOKCZYŃSKI Wojciech 02:19:21
nu FOKCZYŃSKA Ewa pomyliła trasę
159 ukończyło  
15/16.08.2020 12h Zamek Nocą - Olsztyn Jurajski 
12 PATERAK Robert 66,5 km  RŻ
57 ukonczyło  
01.08 - 13.08.2020
100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej

100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej zwanej także Cudem nad Wisłą to Wyzwanie dla uczczenia jednej z najważniejszych bitew w historii Polski i Europy. Zadaniem zawodnika jest pokonanie 100 km (lub minimum 1 tego dystansu, biegiem/marszem) w terminie 13 dni.

1 SZWED KRZYSZTOF 301,47 km - 23:39:49
3 HOŁDYŃSKI Mirosław 261,05 km - 30:34:27
09.08.2020 Ossona Cup - Częstochowa - 6h 
Pętla liczy 4,29 km w okolicach Góry Ossona (317 mnpm). Temperatura wynosiła 33 st. w cieniu i 52 w słońcu.
  Kobiety  
3/1 KUBISZ Dorota 42,9 km - 5:07:36
26 startowało  
  Mężczyźni  
7/5 KUBISZ Tomasz 42,9 km - 5:02:49
9/2 ROSIŃSKI Zbigniew 42,9 km - 5:21:52
28 startowało  
09.08.2020 Chudy Wawrzyniec - Rajcza - 53 km
255 WALCZEWSKI Michał 10:58:15
303 ukończyło  
08.08.2020 IX Bieg Nowej Wsi - 5 km
23 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:21:07
63/8/1 TOMASZEWSKA Izabela 0:26:17
98/21 ukończyło  
06.08.2020 Częstochowski Sprawdzian Lekkoatletyczny
3000 m
24/4 KUBISZ Dorota 0:13:20.48 RŻ
27/4 startowało  
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge cz 2 (powrót): Wołosate - Ustroń

Wołosate - Ustroń to wyzwanie polegające na przebiegnięciu po trasie trailowej (minimalna suma przewyższeń w stosunku do dystansu - 1,5%) 475 km w 30 dni.

5/1 SZWED KRZYSZTOF 11-30.07.2020 40:00:03 478,22 km (+7915m przewyższenia) w ciągu 20 dni
12/7 KUBISZ Tomasz 476,29 km - 80:40:32 (+13.114m) w ciągu 27 dni
14/2/1 KUBISZ Dorota 475,16 km- 83:33:20 (+12.537m) w ciągu 27 dni
331/135 KOBYLIŃSKI Tomasz 11.07-10.08.2020 28:22:33 163 km (+ 4662m)
26.07.2020 Ossona Cup - Etap 6 - Częstochowa - 6h 
9 PATERAK Robert 42,9 km +/- 580 m 
50 ukonczyło  
24-26.07.2020 Bieg 48-godz. - Kladno/Czechy
8 KASIERSKA Ewa 189.193 km
25.07.2020 Mityng Karkonoski - Karpacz
3000 m
4 GOŁEK Diana 10:28.61 RŻ
10 sklasyfikowano  
25.07.2020 XIX Toruński Top-Cross Maraton
Setny maraton http://40latidopiachu.pl/2020/07/27/moj-setny-maraton/
  WALCZEWSKI Michał  
  ukonczyło  
25.07.2020 Lekkoatletyczny mityng dla każdego - Konopiska
3000 m
20/8 KUBISZ Tomasz 0:11:51 RŻ
36/4 KUBISZ Dorota 0:13:55 RŻ
48/9 startowało  
25.07.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21 km
27/4/1 TOMASZEWSKA Izabela 2:00:43
69/21 ukończyło  
16/18.07.2020 Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - Lądek Zdrój
240 km
80/3 ROSIŃSKI Zbigniew 52:18:23
83/7/2 CZICHY Barbara 52:27:16
85/8 ukończyło  
nu SZABLICKI Aleksy 13:32:06 - 64 km
150/15 nie ukończyło  
21 km
93/14/3 KUTZMANN Magdalena 2:22:52
486/193    
17.07.2020 Opolski Sprawdzian Lekkoatletyczny - Opole
1000 m
4/1 GOŁEK Diana 03:04,56 RŻ
12 PATERAK Robert 3:50.22 RŻ
18 sklasyfikowano  
3000 m
21 PATERAK Robert 13:03.94
29 sklasyfikowano  
11.07.2020 Silesian Highland HalfMarathon - Nowa Wieś - 22 km
53/15 KOBYLIŃSKI Tomasz 2:11:21
130 ukonczyło  
04.07.2020 Bieg 12-godz. - Mistrzostwa Śląska - Ruda Śląska
31/6/ 2 MŚl. KUBISZ Dorota 98,472 km RK
51/16 KUBISZ Tomasz 80,922 km
57/14 3 MŚl. KASIERSKA Ewa 60,076 km
68/16 startowało  
30.06.2020 Wirtualny Bieg Europejski - 50 km
262/58/1 KASIERSKA Ewa 06:45:03
299/70 sklasyfikowano  
27.06.2020 Praca Stop Wakacje Start - Komandos dla Franka - Lubliniec - 50 km
https://www.protiming24.pl/startmeta/PSWS205/doc/regulamin
1 SZWED KRZYSZTOF 5:04:28
2/1 KUBISZ Dorota 6:01:29
3 ROSIŃSKI Zbigniew 6:13:10
4 LATKA Marek 7:07:45
5 PATERAK Robert 7:08:53
6/2 CZICHY Barbara 5:57:35 - 46 km
7 ROSIŃSKI Łukasz 0:53:13 - 10 km  
8 STASICZEK Jan 0:22:13 - 5 km  
9 MIROWSKI Bartosz 0:28:05 - 5 km  
10 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:29:26 - 5 km  
27.06.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21 km
  KOBYLIŃSKI Tomasz 2:45:11
9/1/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:16:10 - 12,5 km
33/13 ukończyło  
23.06.2020 V Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim - 10 km
97/28/1 KASIERSKA Ewa 01:18:32
108/35 sklasyfikowano  
21.06.2020 Maraton PoSetce - Lubliniec
1 SZWED KRZYSZTOF 3:34:58
2/1 KUBISZ Dorota 4:33:08
3 ROSIŃSKI Zbigniew 4:33:08
20.06.2020 Nocny Bieg Świetlików - Dąbrowa Górnicza - 6 km
1 LYSKO Jakub 0:20:20
117 ukończyło  
20.06.2020 IV Maraton 7 Jezior - Rogoźnik
47/21 WALCZEWSKI Michał 4:57:35
98 ukończyło  
20.06.2020 VI RogoCross - Rogoźnik - 11 km
46/15 DZIK Andrzej 1:14:12
97 ukończyło  
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge to wyzwanie polegające na przebiegnięciu po trasie trailowej (minimalna suma przewyższeń w stosunku do dystansu - 1%) 475 km w 30 dni.

23.05- 16.06.2020 24/6 SZWED KRZYSZTOF 40:06:19 w 25 dni : 476,11 km (+ 5016m)
24.05- 22.06.2020 89/11/7 KUBISZ Dorota 44:09:37 w 30 dni : 408.04 km (+ 4203m)
  416/115 startowało  
06.06 - 14.06.2020 Zgrupowanie Sportowe - Kościelisko
Udział wzieło 27 osób. Tym razem bez zawodów (przebudowa ośrodka) z COVID-19 w tle. Największym sukcesem była inicjatywa "Stasiara" która przyniosła 17 tys. zł na pomoc w operacji.
06.06.2020 Bieg Rzeźnika Ultra - 107 km
94/5/1 CZICHY Barbara 26:37:51
152/13 sklasyfikowano  
06.06.2020 Bieg Rzeźnika - 80 km (w parze)
39 DZIK Andrzej 15:09:48
302 SMOLIŃSKI Sławomir 24:13:17
369 startowało  
06.06.2020 Maraton Kudłacz - Brzoza Królewska - 43 km
19 WALCZEWSKI Michał 5:07:49
20 ukończyło  
31.05.2020 Maraton Pamięci Bohaterów Monte Cassino
1 SZWED KRZYSZTOF 3:46:27
2 CZICHY Barbara 4:42:53
3 ROSIŃSKI Zbigniew 4:42:53
4 LATKA Marek 4:45:00
Półmaraton
1 KUBISZ Tomasz 1:57:02
2/1 KUBISZ Dorota 1:58:50
3/2 SMOLIŃSKA Katarzyna 2:14:57
4 SMOLIŃSKI Sławomir 2:14:57
5/3 MŁYNARSKA Mariola 2:20:06
30.05.2020 Bieg Monte Cassino - 10 km
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/31318?t=Wirtualny-bieg-na-Monte-Cassino-na-ostatniej-prostej-
wyniki w kraju https://online.datasport.pl/zapisy/portal/results/?zawody=5645
L-c Polska nazwisko imię czas
1 15/3 SZWED KRZYSZTOF 0:43:49
2 24/8 KUBISZ Tomasz 0:45:52
3     0:47:35
4 44/18 STASICZEK Jan 0:49:32
5/1 48/6/3 KUBISZ Dorota 0:50:20
6/21 58/8/4 MŁYNARSKA Mariola 0:52:29
7 59/14 ROSIŃSKI Łukasz 0:52:30
8 67/25 WYRWA Marcin 0:53:45
9/3 68/9/5 SMOLIŃSKA Katarzyna 0:53:50  
10 69/26 SMOLIŃSKI Sławomir 0:53:50
11   KOBYLIŃSKI Tomasz 0:55:00  
12/4 81/10/1 CZICHY Barbara 0:55:49
13   WĄTROBA Michał 0:58:05
14 129/3 ROSIŃSKI Zbigniew 0:59:15
15 132/49 TUR Przemysław 0:59:23
16 227/78 PAWELEC Przemysław 1:08:01
17 260/87 DRUSZCZ Krzysztof 1:13:50
18 295/3 RUTA Tadeusz 1:26:05
19/5 305/63/1 KASIERSKA Ewa 1:32:11
  325/70 ukończyło    
maj 2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21 km
24/7/2 TOMASZEWSKA Izabela 2:30:30
24.05.2020 Tanińska Poniewierka - 19 km
7/2 KUBISZ Dorota 1:44:54
8 KUBISZ Tomasz 1:44:54
28/6 sklasyfikowano  
23.05.2020 Spartanie Dzieciom - 21 km
  KUBISZ Dorota 1:58:38
  KUBISZ Tomasz 1:58:46
  KOBYLIŃSKI Tomasz 2:03:05
  CZICHY Barbara 2:46:00
16.05.2020 Urodzinowy Maraton i Półmaraton Leśny
Jeszcze nie w kupie ale już z dozą rywalizacji.
Maraton
1 DROŻDŻAL Maciej 3:38:07 na wózku
1 ZDUNEK Michał 3:53:50
2 KUBISZ Tomasz 4:13:59
3/1 KUBISZ Dorota 4:16:18
4 BĘTKOWSKI Piotr 4:34:05
5 WALCZEWSKI Michał 4:34:11
6 ROSIŃSKI Zbigniew 4:48:45
7 SMOLIŃSKI Sławomir 5:08:28
8 DRUSZCZ Krzysztof 5:57:17
9 CZICHY Barbara 2:40:00 - 28 km
Półmaraton
1 SZWED KRZYSZTOF 1:34:54
2 KOWALIK Damian 1:52:48
3 STASICZEK Jan 1:56:30
4 KACZMARCZYK Sebastian 1:57:15
5 RYSZKA Krzysztof 1:57:17
6 ZALESKI Rafał 1:58:00
7 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:58:01
8/1 MŁYNARSKA Mariola 1:58:39
9 WYRWA Marcin 2:02:29
10 SŁOTA Karol 2:22:11
11 MŁYNARSKI Zygmunt 2:31:00
12 RUTA Tadeusz 3:02:05
13 ROSIŃSKI Łukasz 1:14:09 - 14 km
14/2 FOKCZYŃSKA Ewa 1:18:31 - 10 km
15/3 PYTEL Grażyna 1:15:00 - 7 km
16 PYTEL Roman 1:23:00 - 7 km
17i18 LAKSA Dariusz z Gniewkiem 1:53:09 - 6 km  
15.05.2020 Aktywni dla Bohaterów - Bytom - 10 km
  KOBYLIŃSKI Tomasz 01:02:59
09/10.05.2020 Zielony Maraton i Półmaraton Leśny
Co prawda nie w kupie i raczej bez rywalizacji ale udało się pobiegać.
Maraton
  ROSIŃSKI Zbigniew WKB 5:15:04
  SZABLICKI Aleksy WKB 5:51:00 - 28,5 km
  WYRWA Marcin WKB 1:41:51 - 15 km
Półmaraton  
1 SZWED KRZYSZTOF WKB 1:40:10
2 KUBISZ Tomasz WKB 1:53:31
3/1 MŁYNARSKA Mariola WKB 1:57:58
4 ROSIŃSKI Łukasz WKB 1:58:09
5/2 KUBISZ Dorota WKB 2:00:48
6 KOWALIK Damian EthosEnergy Team 2:03:01
7 ZALESKI RAFAŁ Zabrze 2:04:00
8 KOBYLIŃSKI Tomasz WKB 2:04:01
9 KOSELSKI Roman WKB 2:04:52
10 RYSZKA Krzysztof WKB 2:08:00
11 LATKA Marek WKB 2:11:00
12/3 FOKCZYŃSKA Ewa WKB 2:26:47
13 RUTA Tadeusz WKB 1:22:50 - 10 km
14/4 PYTEL Grażyna N-ctwo L-c 1:15:00 - 9 km
15/5 SZABLICKA Bożena Katowice 1:23:00 - 7 km
16/6 SZCZEPAŃSKA Bożena Katowice 1:23:00 - 7 km
01-10.05.2020 Bieg 7 Dolin ,,dla zdrowia psychicznego" Lubliniec - 100km na raty.

9 etapów podzielonych na mniejsze odcinki od 8 do 14km wg nieformalnego regulaminu. Przebiegniecie dystansu zajęło nam 10 dni, od 1 do 10 maja. Etap 7 i 8 udało się zrobić w górach - Ustroń. Zaproponowaną formułę biegu w terminie ukończyło 9 osób z okolic Lublińca. Szczegóły na grupie Biegający Lubliniec. Czasy KUBISZ Dorota 10:06:02 +1361/-1365 KUBISZ Tomasz 9:49:44 +1361/-1365

03.05.2020 Wings for Life World Run
3451 DZIK Andrzej 28 km
3635 KOBYLIŃSKI Tomasz 27,46 km w czasie 02:17:35
kwiecień 2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21 km
25/8/2 TOMASZEWSKA Izabela 2:30:30
13.04.2020 Wielkanocny Półmaraton Ogrodowy
7.30 wystartowałem razem z synami - 185 pętli
1 IRLIK Jurand 1:54:12
3 sklasyfikowano  
12.04.2020 Niedzielny Epidemiczny Półmaraton Podwórkowy - 211 pętli
1 WALCZEWSKI Michał 2:19:09
05.04.2020 Niedzielny Epidemiczny Półmaraton Podwórkowy - 211 pętli
1 WALCZEWSKI Michał 2:13:27
01.04.2020 I Mistrzostwa Polski w Biegu Dookoła Stołu - 5 km
Tym razem nie dystans a błędnik był najtrudniejszy do pokonania.
16/6 FOKCZYŃSKI Wojciech 1:05:09
38/17 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:25:00
NU ROSIŃSKI Zbigniew 1:03:33-1872m
50 sklasyfikowano  
marzec 2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21 km
16/5/2 TOMASZEWSKA Izabela 2:30:30
15.03.2020 Maraton PoSetce - 21,1 km
1 CZICHY Barbara 2:55:09
2 ROSIŃSKI Łukasz 2:55:09
3 ROSIŃSKI Zbigniew 2:55:09
NU KOSELSKI Roman  

Setka Komandosa zostaje rozegrana korespondencyjnie w wybranych przez uczestników miejscach.
Na cele charytatywne przekazaliśmy 1300 zł
Nasi w zmaganiu z 100K

73 SZABLICKI Aleksy 16:32:04
98 BOŻEK Michał 17:54:58 gościnnie
149 LISZEWSKI Damian 4:31:31 - 28 km
157 WOŹNICA Robert 2:17:00 - 10 km

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/30390?t=-Setka-Komandosa-w-Lublincu#
https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/bieg-odwolany-organizator-nie-zwraca-wpisowego-zapytalismy-dlaczego#.Xm0h_6hKggw
https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/komandosem-jest-sie-zawsze-nawet-na-odleglosc-korespondencyjna-setka-komandosa#.Xm0nGahKggw
http://lubliniecki.pl/nie-wystraszyli-sie-koronawirusa-pobiegli-w-iv-setce-komandosa-w-kokotku-film/
http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/30641?t=Korespondencyjna-Setka-Komandosa
https://www.facebook.com/daniel.czajczynski.1/posts/1631724340299275
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1036482413389368&id=100010828578894&__tn__=K-R
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1552332324920983&id=100004326907548

Prasa o Mecie

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/30414?t=Cwiercwiecze-lublinieckiej-Mety

08.03.2020 Półmaraton Haga  - Holandia
Dwie życiówki w jednym biegu skutkowały wynikiem na I klasę sportową 
451/33/3 GOŁEK Diana 1:23:42 RŻ 15km - 59:31RŻ
9564/2692 startowało  
08.03.2019 VI Bieg Kobiet - Koszwice - 5 km
10 SOSNOWSKI Tomasz 0:18:55
29 KUBISZ Tomasz 0:21:20
68/8 KUBISZ Dorota 0:24:15
78 RYSZKA Krzysztof 0:25:26
157/61 BUDNA Barbara 0:29:45
211/104 SZRAUCNER Ewa 0:39:23
212/105 SZRAUCNER Ola 0:39:26
220/113 sklasyfikowano  
NW
37 BENSZ Sławomir 0:40:09
74 BODORA Mateusz 0:42:45
193 sklasyfikowano  
08.03.2020 Ultrabiel - Lądek Zd. - 42 km CT
Jakby ktoś nie wierzył że w kraju jest jeszcze śnieg, to niech jedzie w masyw Śnieżnika. Nie tylko jest ale jeszcze pada świeży
27 KOSELSKI Roman 3:18:30
36 MIROWSKI Bartosz 3:33:11
41 MOCHOL Ireneusz 3:39:01
42 KOBYLIŃSKI Tomasz 3:46:48
63 sklasyfikowano  
08.03.2020 7 Dziesiątka Wroactiv - Wrocław - 10 km
426/38/7 KUTZMANN Magdalena 0:43:54
1083/258 startowało  
08.03.2020 20 Maratonów w 2020 roku na 20-lecie przygody biegowej - Wodzisław
9 SZABLICKI Aleksy 4:18:29 - 32 km
22 sklasyfikowano  
07/08.03.2020 12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy 2020 - Kopalnia Soli Bochnia
13 pętli po 2420m SMOLIŃSKI Sławomir 31,46 km
01.03.2020. Bieg Mikołajkowy - edycja Afganistan
Ponad 100 żołnierzy z Polski, Litwy, USA, Rumunii i Afganistanu wystartowało w tym od grudnia odkładanym biegu.


Bieg ukończyło 149 osób. WYNIKI TUTAJ
Podziękowania dla JWK, ZK Sieraków, Policji i ŻW.
Gratulacje dla ZSOT L-c i ZSP Aleksandia za liczny udział.
http://lubliniecki.pl/zobacz-zdjecia-z-viii-biegu-tropem-wilczym-w-lublincu-autor-leon-tobor/
https://photos.google.com/share/AF1QipPGbsO5Y5iCq6GQTcYl8JrFJlc9VoL4HZW1kp9qqFUJNRmP7ObZnFqduvckkuL9bg?key=Y2hQTG1vMmFmRWVQSEdnbDJDLU5yRmIyNVBsT3Bn

miejsca Meciarzy

7 ROSIŃSKI ŁUKASZ 07:56
12 SZWED KRZYSZTOF 08:28
13 KMIEĆ MATEUSZ 08:33
25 MANIURA ARTUR 09:07
26 KUBISZ TOMASZ 09:08
32 LATKA MAREK 09:17
41/4 KUBISZ DOROTA 09:48
48/6 MŁYNARSKA MARIOLA 10:05
50 WYRWA MARCIN 10:10
60/11 TOMASZEWSKA IZABELA 10:29
69/16 KWOKA JULIA 10:52
85 BENSZ SŁAWOMIR 11:54
88 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 12:00
101 MŁYNARSKI ZYGMUNT 13:58
136 BUDNY ANDRZEJ 20:52
137 BUDNY CYPRIAN 20:52
138/55 PYTEL GRAŻYNA 20:52
139/56 BUDNA BARBARA 20:52
144/57 LIS KINGA 23:51
145/58 SMYLA KLAUDIA 23:51
01.03.2020 GIG Malta Marathon
808/111 SMOLIŃSKI Sławomir 5:08:51
862 sklasyfikowano  
Półmaraton
2640/226 DRUSZCZ Krzysztof 2:48:43
2993 sklasyfikowano  
01.03.2020 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 44. Bieg Piastów - Jakuszyce - 25 km CT
118/34/1 KOSELSKI Roman 1:40:13
290/88 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:58:36
329/57/5 MOCHOL Ireneusz 2:02:01
1725/38 sklasyfikowano  
01.03.2020 Bieg Żołnierzy Wyklętych - Małkinia - 1963 m
  ROSIŃSKI Arkadiusz 0:13:20 z Kornelią w wózku
  ukończyło  
29.02.2019 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21,097km
11/8 KUBISZ Tomasz 1:40:33
28/2/2 KUBISZ Dorota 1:52:12
35/4/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:57:28
54/9 sklasyfikowano  
29.02.2020 Parkrun Poznań - 5 km
221/59 KASIERSKA Ewa 0:37:58
231/65 sklasyfikowano  
29.02.2020 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 44. Bieg Piastów - Jakuszyce - 42 km CT
Organizatorem Narciarskiego Biegu Żołnierskiego był WKB Meta.
371/64/10 MIROWSKI Bartosz 3:15:17
410/158/11 KOSELSKI Roman 3:19:04
846/317/13 KOBYLIŃSKI Tomasz 4:02:34
933/134/22 MOCHOL Ireneusz 4:11:35
1091/393/24 BAJDA Jacek 4:27:32
1596/389 WOŹNICA Robert 6:09:54
1635/29/34 sklasyfikowano  
11.01 - 29.02.2020 Maraton na Raty - Kobuck
2 SOSNOWSKI Tomasz 2:53:31
38 startowało 12 ukończyło sklasyfikowano  
28.02.2020 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 44. Bieg Piastów - Jakuszyce - 6 km CT
62/22/3 KOSELSKI Roman 0:25:22
64/10/4 MIROWSKI Bartosz 0:25:22
122/17/5 MOCHOL Ireneusz 0:29:09
704 sklasyfikowano  
28.02.2020 XXI Grand Prix Małkini - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:39:00
7 ukończyło  
1,4 km
  ROSIŃSKA Kornelia 0:13:30
23.02.2020 40 Półmaraton Wiązowski
https://polskatimes.pl/polmaraton-wiazowski-2020-wyniki-zdjecia-trasy-wszystkich-biegow-zdjecia/ar/c2-14806056
10/5 LYSKO Jakub 1:11:51 RŻ
3564/856/4 KASIERSKA Ewa 2:45:28
3600/897 sklasyfikowano  
23.02.2020 Zurich Maratón de Sevilla / Hiszpania
1588/62/13 KUZYK Agnieszka 3:08:44
10299/1488 sklasyfikowano  
23.02.2020 Festiwal Narciarstwa Biegowego - 44. Bieg Piastów IV. Memoriał Stanisława Michonia - Jakuszyce - 15 km CT
36/7 KOSELSKI Roman 0:59:58
51/15 MIROWSKI Bartosz 1:01:47
116/33 MOCHOL Ireneusz 1:12:16
457 sklasyfikowano  
23.02.2020 Panewnicki Bieg Dzika – Katowice - 19,5 km
16 KUBISZ Tomasz 1:31:21
38/4 KUBISZ Dorota 1:42:51
542/196 sklasyfikowano  
23.02.2020 Bieg Żolnierzy Niezłomnych - Bytom - 5 km
153/15 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:45
423/116 sklasyfikowano  
23.02.2020 Dzikie Ultra 6h - Katowice
55 KOBYLIŃSKI Tomasz 24 km (2:15)
87 sklasyfikowano  
22.02.2020 29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters - Toruń

K70 - 60m
2 KASIERSKA EWA - 15,20
K70 - 200m
1 KASIERSKA EWA - 52,50
K70 400m
1 KASIERSKA EWA - 02:08.17

P.S. Brawa za udział i za odwagę!

22.02.2020 III Cross wokół Małego Giewontu - Olsztyn Jurajski - 5,5 km + 248 m
P.S. Trasa miała mieć dystans 8-9 km ale przez błąd organizacyjny wyniosła tylko 5,5 km.
134 LATKA Marek 0:28:12
156 PATERAK Robert 0:28:59
328 BAMBYNEK Andrzej 0:33:40
411 MACHOŃ Marian 0:36:53
496 sklasyfikowano  
15.02.2020 XI Przełajowe Grand Prix Mysłowic O Puchar Truchtacza - 6,7 km
23/2 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:29:19
178/43 KUCHMISTRZ Anna 0:53:45
210/66 sklasyfikowano  
09.02.2020 20 Maratonów w 2020 roku na 20-lecie przygody biegowej - Wodzisław
5 SZABLICKI Aleksy 2:54:04 - 24 km
22 sklasyfikowano  
08.02.2020 ECO Ultra Trail - Al Ula/Arabia Saudyjska - 80 km
76 kraj zdobyty. Zdjęty z trasy po 63 km ze względów bezpieczeństwa.
  WALCZEWSKI Michał  
ok60 startowało  
08.02.2020 Półmaraton Komandosa - Warszawa
276 LISZEWSKI Damian 2:3:15
338 sklasyfikowano  
08.02.2020 Marriott Everest Run 24-godzinny bieg po schodach - Warszawa
Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczyło” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott. W dół można zjechać windą. Impreza trwała 24 godziny
152 DOMAŃSKI Jacek liczba wejść: 3
ilość pięter: 126
wysokość: 409,5 m
wysokość Everestu: 4,63%
157 sklasyfikowano  
  08.02.2020r

Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków WKB Meta
Karczma Koszwice

Nowymi Członkami Klubu zostali:
LISZEWSKI DAMIAN
LESZCZYŃSKI DAMIAN
OCHMAN PIOTR

Z listy członków klubu zostali skreśleni:
BUBAŁA GRAŻYNA
FOKCZYŃSKI KRZYSZTOF
KOSELSKI KAROL
NYKIEL ZBIGNIEW
PIŁKOWSKI MACIEJ
STALMACH LESZEK
SZRAUCNER TOMASZ
Uchwały w komunikatach (zakładka INFO)

02.02.2020 Ride for the Roses - Antyle Holenderskie - 25,6 km
76 kraj? zdobyty na rowerze. AH jako państwo od 2010 nie istnieją. Jest to teraz najdalszy na świecie zakątek Holandii (gminy zamorskie)
Na mecie zamiast medalu... biała róża.
30 STASICZEK Jan 1:06:40
150 startowało  
02.02.2020 IDBI Federal Kolkata Full Marathon - Kalkuta / Indie
75 kraj zdobyty. To 7 pod względem wielkosci państwo.
86/12 WALCZEWSKI Michał 4:07:45
  sklasyfikowano  
02.02.2020 5 Bieg Karnawałowy - Wrocław - 10 km
229/18 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:51:58
546 sklasyfikowano  
26.01.2020 Bieg Morsa o Puchar Zakładu Komunalnego - Opole - 4,4 km
57 PATERAK Robert 0:20:47
220 sklasyfikowano  
26.01.2020 Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik” - Kubalonka - 15 km CT
55 KOSELSKI Roman 1:09:05
64 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:19:47
72 sklasyfikowano  
25.01.2020 6 Ćwierćmaraton Komandosa - Słupsk - 10,55 km
186/41 LISZEWSKI Damian 1:15:59
244 sklasyfikowano  
25.01.2020 XIII Puchar Magurki - Magurka Wilkowicka - 10 km CT
22 KOSELSKI Roman 0:49:13
79 sklasyfikowano  
25.01.2020 Bieg po NOBLA im. Olgi Tokarczuk
Uczczenie zdobycia nagrody Nobla przez polską pisarkę – Olgę Tokarczuk. Bieg ze względu na swoją formułę był realizowany przez uczestników w dowolnym miejscu na świecie na dystansie 8 km.
Uczestniczyła KASIERSKA Ewa
25.01.2020 Zamieć 24h na Skrzyczne
126 SZABLICKI Aleksy 6:15:28 - 54 km
160 sklasyfikowano  
24.01.2020 Dubai Marathon - Madinat Jumeirah Dubaj - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Kobiety
129/7 CZICHY Barbara 4:13:38
152/28 KUBISZ Dorota 4:21:08
418 sklasyfikowano  
Mężczyźni
565/109 KUBISZ Tomasz 4:01:45
699/22 ROSIŃSKI Zbigniew 4:16:47
1007/145 WALCZEWSKI Michał 4:46:32
1436 sklasyfikowano  
19.01.2020 Uitslagenlijst Leemkuilcross -  Berg en Dal - Holandia - 3,6 km
Strasznie mocna paka, zwycięzca Bram Som to mistrz Europy na 800m z Goteborga ;)
13 KUCHARCZYK Tomasz 0:13:56
44 sklasyfikowano  
19.01.2020 XXXVII Bieg Chomiczówki - Warszawa - 15 km
1365/285/5 KASIERSKA Ewa 1:58:53
1371/887 startowało  
19.01.2020 XV Bieg o Puchar Bielan - Warszawa - 5 km
850/247/27 KASIERSKA Ewa 0:38:47
861/249 startowało  
19.01.2020 20 Maratonów w 2020 roku na 20-lecie przygody biegowej - Wodzisław
8 SZABLICKI Aleksy 2:35:25 - 21 km
21 sklasyfikowano  
18.12.2020 Gliwicka Prowokacja Biegowa - 21,097km
32/4/1 TOMASZEWSKA Izabela 1:56:49
53/8 sklasyfikowano  
  12,658 km  
4/3 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:00:55
55 sklasyfikowano  
12.01.2020 Policz się z Cukrzycą - Opole- 5 km
117 PATERAK Robert 0:27:50
301 sklasyfikowano  
12.01.2020 Policz się z Cukrzycą - Kamień Śl. - 5 km
101 PATERAK Robert 0:22:52
406 sklasyfikowano  
12.01.2020 Policz się z Cukrzycą - Warszawa - 5 km
  DOMAŃSKI Jacek  
  sklasyfikowano  
11.01.2020 Bieg dla kobiet i mężczyzn - Jakuszyce - 10 km CT
18/7 KOSELSKI Roman 0:39:58
35/12 MOCHOL Ireneusz 0:44:01
181 sklasyfikowano  
Pary
6 Koselski-Garaz Eliza 1:29:45
20 sklasyfikowano  
04/05.01.2020 BAL WKB META Z OKAZJI 25-LECIA KLUBU

Bal Mety odbył się w Kościelisku w Gazdówce po lasem - http://www.kiry.pl/
Tytuł Sportowca Roku otrzymał Jakub Lysko, a wyróżnienia Diana Gołek, Barbara Czichy i Dorota Kubisz.
Medale za Zasługi dla WKB Meta odebrali Barbara Czichy, Grażyna Pytel, Józef Staszel, Janusz Bojkowski i Andrzej Czichy.
Przekazaliśmy 1000 zł dla Wiktorii na rehabilitację.

28.12-2019 - 06.01.2020 ZGRUPOWANIE ZIMOWE - KOŚCIELISKO
OBCHODY 25 ROCZNICY POWSTANIA KLUBU

W zgrupowaniu połączonym z Balem Mety uczestniczyło 101 osób
Podczas pobytu zorganizowaliśmy Nocny Bieg pod Choinkę, w którym wystartowało 25 osób WYNIKI
W dwudniowych zawodach dopingowaliśmy biatlonistów w tym olimpijczyków i medalistów MŚ i ME
Trenowaliśmy na biegówkach, na zjazdówkach, biegi i marsze po górach.
Morsujący zanurzyli się w Kirowej Wodzie, lubiący ciepło korzystali z term w Chochołowie lub na Orawicy..
Desperaci wybrali się na Sylwestra z TVP w Zakopanem, ale większość zdecydowała się na kameralność imprezy.
Duchowo wsparł nas zakon kanoników regularnych laterańskich - http://www.kanonicy.pl/kiry/ .
Ukulturalniliśmy się podczas Koncertu Noworocznego - http://www.gminakoscielisko.pl/pl/koncert-noworoczny-2020
Nad zdrowiem czuwał i bańki stawiał doktor Sadłoń Narcyz - https://doktornarcyz.pl/o-nas .

05.01.2020 VII Puchar Kościeliska - Puchar Polski Amatorów PZN w Biegach Narciarskich - 10 km CT
61/8 MIROWSKI Bartosz 0:43:40
62/24 KOSELSKI Roman 0:43:43
84/13 MOCHOL Ireneusz 0:48:47
85/32 BAJDA Jacekj 0:49:04
122/39 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:00:14
145 sklasyfikowano  
01.01.2020 V Zakopiański Bieg Noworoczny - 5 km
Kobiety
12/3 MŁYNARSKA Mariola 0:31:50
29 sklasyfikowano  
Mężczyźni
38/2 ROSIŃSKI Zbigniew 0:30:55
41/8 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:32:39
54 sklasyfikowano  
01.01.2020 Bieg Noworoczny Lisowice - 2,7 km
12 KUBISZ Tomasz 0:10:50
26/3 KUBISZ Dorota 0:12:16
31 TOMASZEWSKA Izabela 0:13:02
35 WYRWA Marcin 0:13:44
36/6 sklasyfikowano  
NW
1 RYSZKA Krzysztof  
3 BENSZ Sławomir