2001

 

20.01. 2001
Zebranie Sprawozdawcze Klubu
odbyło się w kawiarni Enigma      
gośćmi byli Przewodniczący RM Roman Marciniak oraz Jan Niedzwiecki "Ułan"
         
21.01. 2001
Bieg Chiński - 5 km
68 Miluk Stanisław 22;43    
84 Czuma Łukasz 23;10    
114 Koselski Kamil 26;19    
115 Koselski Krzysztof 26;21    
127 startowało      
         
Puchar Chomiczówki - 15 km
87 Miluk Stanisław 58;40    
104 Rosiński Zbigniew 59;54    
133 Koselski Krzysztof 1;02;10    
237 Rosiński Arkadiusz 1;14;15    
241 Ruta Tadeusz 1;14;37    
295 Wierzbicki Adam 1;24;01    
296 Rosiński Łukasz 1;24;01    
303 Pipiorski Paweł 1;31;09    
310 ukończyło      
         
 03.02 - 01.04
Zimowy Maraton na Raty 
1 Szraucner Mirosław 42 195 2;44;38  
2 Rosiński Zbigniew 42 195 2;51;39  
3 Wyrwa Marcin 42 195 3;04;07  
4 Szwed Krzysztof 42 195 3;06;33  
5 Włoch Mariusz 42 195 3;07;00  
6 Ulfik Florian 42 195 3;23;08  
7 Włoch Irmina 42 195 3;31;07  
8 Maciejewska Michalina 42 195 4;10;19  
9 Kocyba Henryk 36 000 2;32;03  
10 Rosiński Łukasz 36 000 2;45;19  
11 Czuma Łukasz 36 000 2;54;59  
12 Zembroń Mariusz 36 000 2;56;55  
13 Borcuch Michał 36 000 3;01;48  
14 Młek Grzegorz 30 000 2;11;17  
15 Kordziński Kazimierz 24 000 1;41;23  
16 Koselski Karol 24 000 2;01;02  
17 Zoń Andrzej 18 000 1;23;32  
18 Wątroba Michał 12 000 53;37  
19 Dyla Henryk 12 000 56;44  
20 Cichy Patryk 12 000 1;00;13  
21 Borcuch Anna 10  000 1;05;10  
22 Wiktorowicz Paweł 6 195 23;57  
23 Matwiejczuk Artur 6 000 27;38  
24 Knop Krzysztof 6 000 30;20  
25 Lampka Damian 6 000 31;11  
26 Breguła Wojciech 6 000 31;37  
27 Głomb Łukasz 6 000 32;55  
28 Szelenberg Katarzyna 6 000 38;16  
         
10.02. 2001
Bieg 75-lecia Gdyni
74 Ruta Tadeusz 50 km 5;17;58  
76 Fiutak Mariusz 50 km 5;26;19  
77 Szulc Leszek 50 km 5;26;19  
89 Kuśmierek Wiktor 45 km 5;23;23  
90 Michalik Ireneusz 45 km 5;24;54  
109 Walczewski Michał 30 km 2;45;23  
144 startowały      
         
04.03. 2001
Półmaraton Wiązowski - Wiązowna
80 Szraucner Mirosław 1;24;34    
82 Jędrzejewski Jarosław 1;24;47    
90 Wróblewski Krzysztof 1;25;35    
92 Miluk Stanisław 1;25;54    
104 Nowakowski Zenon 1;26;52    
115 Koselski Krzysztof 1;27;26    
127 Granżul Mirosław 1;28;07    
172 Kocyba Henryk 1;32;33    
184 Wiktorowicz Paweł 1;33;30    
185 Szulc Leszek 1;33;39    
192 Krzyszczak Roman 1;34;15    
221 Urbański Grzegorz 1;36;22    
225 Kordziński Kazimierz 1;36;38    
227 Niewiadomski Zbigniew 1;36;40    
247 Fiutak Mariusz 1;37;52    
279 Musiał Adam 1;42;11    
302 Ruta Tadeusz 1;44;51    
309 Buba Andrzej 1;45;24    
320 Orłowski Jan 1;47;52    
328 Kalenkiewicz Krzysztof 1;48;49    
345 Kuśmierek Wiktor 1;51;31    
362 Rosiński Arkadiusz 1;53;18    
374 Walczewski Michał 1;55;00    
379 Jasiński Marek 1;55;23    
386 Ulfik Florian 1;57;07    
392 Włoch Irmina 1;57;55    
393 Plaskota Zdzisław 1;57;55    
405 Michałek Marian 1;59;32    
422 Pipiorski Paweł 2;07;55    
427 Lewandowski Grzegorz 2;08;51    
nu Burek Tomasz      
439 ukończyło      
5 km
48 Wątroba Michał 21;17    
50 Włoch Mariusz 21;22    
53 Czuma Łukasz 21;34    
65 Wierzbicki Adam 22;47    
66 Podbielski Rafał 22;52    
69 Miłek Grzegorz 23;13    
72 Michalak Zdzisław 23;22    
73 Borcuch Michał 23;28    
75 Kucharczyk Daniel 23;40    
82 Maciejewska Michalina 24;28    
104 ukonczyło      
  1 km    
48 Rukat Damian      
77 ukonczyło      
         
11.03. 1999
Bieg Piastów - Jakuszyce - 50 km
374 Ulfik Florian 3;58;15    
         
16.03. 2001
Grand Prix Małkini - 3,8 km
5 Rosiński Arkadiusz 15;32    
12 Wierzbicki Adam      
  bieg dzieci      
12 Rukat Damian      
       
25.03.2001
Maraton Ślężański - Sobótka - 32 km
38 Szraucner Mirosław 2;26;18    
39 Miluk Stanisław 2;27;03    
46 Krzyszczak Roman 2;33;43    
57 Walczewski Michał 2;43;21    
58 Koselski Krzysztof 2;43;54    
63 Kordziński Kazimierz 2;49;47    
67 Niewiadomski Zbigniew 2;52;53    
71 Ulfik Florian 2;56;31    
76 Kalenkiewicz Krzysztof 3;02;08    
84 Michałek Marian 3;16;17    
89 startowało      
         
31.03.2001
Bieg Uliczny - Srzebiń 9 km
29 (3) Wróblewski Krzysztof 31;20    
32 Wiktorowicz Paweł 32;13    
37 Miluk Stanisław 32;52    
43 Buba Andrzej 33;44    
47 Rosiński Zbigniew 33;56    
71 Kordziński Kazimierz 35;58    
74 Koselski Krzysztof 36;09    
76 Włoch Mariusz 36;40    
82 Wyrwa Marcin 37;18    
87 Jasiński Marek 37;28    
91 Wątroba Michał 37;42    
97 Ulfik Florian 38;17    
98 Michałek Marian 38;19    
100 Orłowski Jan 38;25    
105 Miłek Grzegorz 38;37    
112 Koselski Karol 39;44    
113 Czuma Łukasz 39;45    
116 Filemonowicz Dawid 40;23    
117 Michalak Zdzisław 40;23    
120 Plaskota Zdzisław 40;47    
126 Rosiński Łukasz 42;18    
129 Słowik Piotr 42;57    
152 startowało      
  100 m      
  Wiktorowicz Weronika      
  200 m      
  Orłowski        
  400 m      
5 Maciejewska Michalina      
  800 m      
12 Borcuch Michał      
         
01.04.2001
Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego
41 Nadolny Eugeniusz 1;24;55    
79 Miluk Stanisław 1;31;20    
143 Koselski Krzysztof 1;43;43    
144 Kordziński Kazimierz 1;43;43    
177 Jasiński Marek 1;52;49    
183 Michałek Marian 1;54;08    
192 Woźnica Robert 1;57;33    
217 startowało      
         
Bieg Sokoła - Bukowiec Górny - 15 km
154 Kuśmierek Wiktor 1:11;14    
228 startowało      
         
07.04.2001
Woisenne Biegi Przełajowe - Polkowice - 10 km
21 Koselski Krzysztof 42;50    
21 Kordziński Kazimierz 42;50    
21 Kuśmierek Wiktor 42;50    
21 Miluk Stanisław 42;50    
21 Niewiadomski Zbigniew 42;50    
         
08.04.2001
Mistrzostwa Polski i WP w Maratonie - Dębno
69 (15) Nadolny Eugeniusz 2;55;47    
82 Wróblewski Krzysztof 2;58;33 15  
84 Wiktorowicz Paweł 3;00;02 16  
86 (16) Jędrzejewski Jarosław 3;01;09 17  
111 Miluk Stanisław 3;06;49    
118 (19) Szulc Leszek 3;08;23 22  
123 (20) Rosiński Zbigniew 3;09;21 23  
189 Niewiadomski Zbigniew 3;23;29 33  
195 Zawadka Adam 3;24;20 34  
247 Koselski Krzysztof 3;36;48 42  
303 Kordziński Kazimierz 3;54;10 46  
307 Walczewski Michał 3;55;12    
318 Woźnica Robert 3;58;19    
320 Ruta Tadeusz 3;59;14 49  
325 Kuśmierek Wiktor 4;03;31 50  
341 Mitura Grzegorz 4;13;09 53  
348 Marczuk Andrzej 4;15;26    
359 ukończyło      
         
22.04.2001
 Maraton Wrocław
59 Gniła Rafał 2;54;55    
285 Urbański Grzegorz 3;40;10    
333 Walczewski Michał 3;50;50    
340 Ruta Tadeusz 3;52;30    
345 Bruś Konrad 3;52;40    
363 Kordziński Kazimierz 3;56;04    
419 Miluk Stanisław 4;09;40    
424 Kalenkiewicz Krzysztof 4;10;40    
430 Woźnica Robert 4;12;19    
434 Kuśmierek Wiktor 4;15;35    
440 Baranik Zbigniew 4;18;01    
445 Zawadzki Jarosław 4;19;03    
462 / 6 Włoch Irmina 4;25;19    
463 Breguła Wojciech 4;25;20    
464 Michałek Marian 4;25;20    
465 Koselski Krzysztof 4;25;21    
475 Włodarczyk Paweł 4;36;31    
480 Wyrwa Marcin 4;38;41    
495 Pipiorski Paweł 4;53;14    
558 startowało      
  Półmaraton    
12 Słowik Piotr 2;03;05    
20 zakończyło rywalizację po połówce    
drużynowo  
miejsca 11; 42; 45; 46; 49; 50      
         
29.04.2001
Cross Medyka - Parzymiechy - 5 km
 2 w kat Szraucner Mirosław      
3 w kat Rosiński Zbigniew      
  Koselski Krzysztof      
  Szwed Krzysztof      
  Włoch Mariusz      
  Wątroba Michał      
  Rosiński Łukasz      
         
Mistrzostwa Polski Wetranów w Przełajacj - Ciechanów  - 10 km
59 (3) Rosiński Arkadiusz 48;01    
70 Wierzbicki Adam 51;48    
         
01.05.2001
1-szo Majowy Bieg Osiedlowy - Lubliniec
  kl. I-III dziewczynki - 450 m    
6 Borcuch Anna      
  kl. IV-VI dziewczynki - 900 m    
1 Maciejewska Michalina      
  gimnazjum chłopcy - 1350 m    
2 Borcuch Michał      
  szkoła średnia dziewczęta - 1350 m    
1 Włoch Irmina      
  szkoła średnia chłopcy - 1350 m    
2 Rosiński Łukasz      
  Bieg Otwarty 2250 m    
1 Szraucner Mirosław      
2 Rosiński Zbigniew      
4 Ulfik Florian      
9 Włoch Irmina      
10 Borcuch Michał      
11 Rosiński Łukasz      
12 Maciejewska Michalina      
łacznie startowało 160 dzieci      
         
01.05.2001
Bieg Uliczny - Krapkowice - 10 km
28 Nadolny Eugeniusz 37;50    
36 Miluk Stanisław 40;03    
57 Kocyba Henryk 42;17    
60 Kordziński Kazimierz 42;49    
67 Niewiadomski Zbigniew 43;28    
75 Szwed Krzysztof 45;08    
76 Walczewski Michał 45;30    
79 Michałek Marian 45;57    
81 Smoliński Sławomir 46;36    
88 Orłowski Jan 47;19    
94 Kalenkiewicz Krzysztof 48;19    
99 Jasiński Marek 49;47    
102 Włoch Mariusz 50;05    
105 Wątroba Michał 50;30    
110 Słowik Piotr 51;12    
111 Plaskota Zdzisław 51;14    
124 Włodarczyk Paweł 54;17    
134 Miłek Grzegorz 57;24    
148 startowało      
  biegi dzieci      
  Orłowski        
         
02.05.2001
Półmaraton Węgorza - Węgorzewo
33 Wróblewski Krzysztof 1;25;43    
134 Ruta Tadeusz 1;48;07    
135 Kuśmierek Wiktor 1;48;09    
         
03.05.2001
Grand Prix Woli - 10 km
  Ruta Tadeusz 46;04    
         
Puchar Gminy Małkinia - 4,5 km
12 Rosiński Arkadiusz 17;55    
18 Wierzbicki Adam 18;11    
         
06.05.2001
Bieg Uliczny - Świętochłowice - 14,3 km
18 Nadolny Eugeniusz 54;22    
72 Kalenkiewicz Krzysztof 1;05;25    
75 Michałek Marian 1;06;16    
88 Słowik Piotr 1;12;11    
         
11/12.05.2001
Setka z Hakiem - Kluczbork-Opole - 100 km
4 Rosiński Zbigniew 20;40    
4 Rosiński Łukasz 20;40    
  Słowik Piotr 21;25    
  Jasiński Marek 21;25    
  Woźnica Robert 23;30    
  Kwiatkowski Rafał nu    
         
06.05.2001
Bieg o Różę Olesna - 5 km
24 (2) Nadolny Eugeniusz 17;35    
26 Wróblewski Krzysztof 18;15    
27 Jędrzejewski Jarosław 18;18    
32 Szulc Leszek 18;46    
38 Miluk Stanisław 19;31    
46 Szwed Krzysztof 20;04    
48 Krzyszczak Roman 20;07    
51 Urbański Grzegorz 20;20    
53 Miłek Grzegorz 20;39    
57 Wątroba Michał 20;53    
62 Kordziński Kazimierz 21;11    
63 Niewiadomski Zbigniew 21;13    
65 Ulfik Florian 21;40    
69 Radecki Leszek 21;50    
70 Borcuch Michał 21;54    
75 Cichy Patryk 22;18    
76 Michałek Marian 22;18    
77 Michalak Zdzisław 22;22    
80 Koselski Karol 22;41    
89 Włodarczyk Paweł 26;24    
94 ukończyło 3;28;22    
VIP - 1 km  
3 Szraucner Mirosław 3;33;57    
biegi dzieci  
  Gruszczyński Damian      
  Spałek Sebastian      
  Suchanek Mateusz      
  Pragier Dawid      
         
13.05.2001
Półmaraton Kurpiowski - Ostrołęka
60 Rosiński Arkadiusz 1;43;10    
64 Wierzbicki Adam 1;44;52    
65 Ruta Tadeusz 1;45;26    
87 startowało      
         
Grand Prix Małkini - 3,8 km
7 Rosiński Arkadiusz 15;38    
9 Podbielski Rafał 15;52    
biegi dzieci
28 Rukat Damian      
46 Rosiński Marcin      
 
Duathlon - Łowicz - 10-40-5 km
71 Koselski Krzysztof 2;20;24    
72 Kordziński Kazimierz 2;20;24    
73 Miluk Stanisław 2;20;24    
90 startowało      
         
Akademickie Mistrzostwa Częstochowy - 1500 m
2 Gniła Rafał 03:58    
         
19.05.2001
Półmaraton Nocny - Wałbrzych
43 Miluk Stanisław 1;27;51    
50 Walczewski Michał 1;29;34    
55 Niewiadomski Zbigniew 1;30;57    
70 Koselski Krzysztof 1;35;57    
71 Smoliński Sławomir 1;35;58    
74 Kordziński Kazimierz 1;36;38    
87 Kalenkiewicz Krzysztof 1;41;32    
97 Ulfik Florian 1;51;27    
102 Marczuk Andrzej 1;54;02    
105 Słowik Piotr 1;58;52    
115 startowało      
         
26.05.2001
Drużynowe MP w Maratonie - Toruń
12 drużyna      
62 Miluk Stanisław 3;12;42    
82 Niewiadomski Zbigniew 3;20;16    
110 Walczewski Michał 3;32;57    
131 Ruta Tadeusz 3;41;36    
170 Kordziński Kazimierz 3;58;24    
         
27.05.2001
Pętla Rudnicaka - Rudniki - 13,3 km
12 (1) Nadolny Eugeniusz 50;36    
20 Kocyba Henryk 54;18    
30 Szwed Krzysztof 58;10    
31 Rosiński Zbigniew 58;13    
42 Frończyk Dariusz 1;04;28    
43 Markowski Miłosz 1;04;31    
44 Michałek Marian 1;04;33    
45 Ulfik Florian 1;04;37    
47 Wątroba Michał 1;05;23    
48 Rosiński Łukasz 1;05;24    
50 Włoch Mariusz 1;07;17    
51 Słowik Piotr 1;07;46    
54 Gruszczyński Marcin 1;08;54    
65 Michalak Zdzisław 1;21;09    
66 Zoń Andrzej 1;21;10    
67 Miłek Grzegorz 1;21;11    
68 Pasieka Krzysztof 1;21;20    
70 Pipiorski Paweł 1;24;21    
71 Osmólski Krzysztof 1;25;02    
72 Jaś Krystian 1;25;03    
80 startowało      
Przedszkolaki - 50 m    
  Pasieka Ela      
Dziewczynki kl I-II - 300 m    
1 Foryta kasia      
2 Borcuch Ania      
Chłopcy kl I-II - 300 m    
3 Fronczyk Arek      
5 Suchanek Mateusz      
7 Pasieka Kamil      
Dziewczynki kl III-IV - 600 m    
20 Pasieka Ania      
21 Kosmowska Sabrina      
Chłopcy kl III-IV - 600 m    
1 Spałek Sebastian      
Dziewczynki kl V-VI - 900 m    
9 Maciejewska Michalina      
16 Michoń Dagmara      
  Pasieka Ola      
Chłopcy kl V-VI - 1200 m    
12 Cichy Patryk      
14 Plagier Dawid      
22 Paterak Robert      
Dziewczynki Gim. - 1000 m    
  Niedzwiedzka Małgosia 56;46    
         
Mazowiecka Piętnastka - Mińsk Maz - 15 km
68 Rosiński Arkadiusz 1;07;58    
73 Wierzbicki Adam 1;09;45    
134 ukończyło      
         
Półmaraton Świętokrzyski - Bukowa
98 Kalenkiewicz Krzysztof 1;42;20    
111 Michałek Marian 1;48;08    
         
Grand Prix Woli - 10 km
19 (2) Ruta Tadeusz 44;24    
         
01.05.2001
Festyn Biegowy z Okazji Dnia Dziecka - Lubliniec
  kl. I-III dziewczynki - 450 m    
1 Foryta Kasia      
  kl. IV-VI dziewczynki - 900 m    
1 Maciejewska Michalina      
2 Michoń Dagmara      
  kl. IV-VI chłopcy- 900 m    
4 Cichy Patryk      
  gimnazjum chłopcy - 1350 m    
1 Borcuch Michał      
  szkoła średnia chłopcy - 1350 m    
1 Wątroba Michał      
w zawodach wystartowało 46 osób      
         
02.06.2001
Bieg Krzepkich - Krzepice - 10 km
9 (2) Nadolny Eugeniusz 36;45    
         
06.06.2001
Grand Prix Woli - 10 km
24 (3) Ruta Tadeusz 41;57    
         
09.06.2001
Mistrzostwa Polski w Biegu Alpejskim - Korbielów - 9 km
64 Szwed Krzysztof 1;06;07    
81 Kordziński Kazimierz 1;10;31    
112 Smoliński Sławomir 1;27;19    
126 startowało      
         
  09-10.06.2001    
Bieler Lauftage - Biel/Szwajcaria
100 km Militar Patrouille
9 Wróblewski Krzysztof 9;55;32    
  Wiktorowicz Paweł      
11 Rosiński Zbigniew 10;50;35    
  Miluk Stanisław      
18 Zawadka Adam 14;29;08    
  Kuśmierek Wiktor      
40 ukończyło 64 startowało    
Militar Marathon
36 Szulc Leszek 3;28;10    
38 Jędrzejewski Jarosław 3;31;18    
6 drużynowo 14;51;04    
1/4 Marathon
78 Michałek Marian 51;00    
         
Mistrzostwa Polski Leśników w BnO - Olsztenek
Rosiński Arkadiusz 3 w sprincie, 17 na długim dystansie
         
10.06.2001
Bieg Fiata - Bielsko-Biała - 10 km
184 Niewiadomski Zbigniew 43;16    
211 Orłowski Jan 44;28    
231 Kalenkiewicz Krzysztof 45;21    
242 Kordziński Kazimierz 45;46    
311 Słowik Piotr 49;36    
317 Koselski Karol 50;07    
333 Czuma Łukasz 51;05    
349 Koselski Krzysztof 52;27    
373 Pipiorski Paweł 57;03    
393 ukończyło      
         
12.06.2001
Grand Prix Warszawy - 10 km
86 Ruta Tadeusz 43;12    
186 startuje      
         
16.06.2001
Półmaraton Hajnówka - Białowieża
42 Rosiński Arkadiusz 1;41;44    
  5 km      
3 Wierzbicki Adam      
         
Maraton Konecki - 57 km
Dystans pokonali: Koselski Krzysztof i Koselski Karol
         
17.06.2001
Bieg Uliczny - Sadek - 10 km
103 Koselski Kamil 56;42    
104 Koselski Krzysztof 56;43    
109 ukończyło      
         
Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie - Lębork 
38 Nadolny Eugeniusz 2;56;55    
176 Ruta Tadeusz 3;47;01    
         
20.06.2001
Grand Prix Woli - 10 km
30 Ruta Tadeusz 45;33    
         
23/24.06.2001
Sudecka Setka - Boguszów Gorce - 100 km
26 Ruta Tadeusz 15;25    
52 Sposób Karol 18;34    
53 Borowiec Piotr 18;34    
54 Kopacki Krzysztof 18;34    
55 Gaidzik Damian 18;34    
nu Zugaj Przemysław      
nu Marczuk Andrzej      
75 ukończyło 117 startowało    
         
24.06.2001
Cross Energo - Mysłowce - 8 km
11 (3) Nadolny Eugeniusz 30;02    
31 Szwed Krzysztof 32;52    
55 Włodarczyk Paweł 35;29    
60 (1) Włoch Mariusz 36;04    
62 (2) Rosiński Łukasz 36;13    
67 Koselski Krzysztof 36;25    
70 Koselski Karol 37;13    
87 Czuma Łukasz 40;13    
110 sklasyfikowano      
         
Cross Świętojański - Pogórze - 12,5  km
  Włodarczyk Paweł      
  Koselski Krzysztof      
         
Puchar Wójta Małkini - 7,5 km
16 Rosiński Arkadiusz 29;25    
         
01.07.2001
Bieg po Plaży - Jarosławiec - 15 km
177 Bruś Konrad 1;14;59    
219 Kozłowski Damian 1;21;08    
226 Kuśmierek Wiktor 1;22;01    
280 ukończyło      
         
Grand Prix Warszawy - 10 km
93 Ruta Tadeusz 44;45    
132 startuje      
         
07.07.2001
Cross Ekologiczny - Imielin - 20 km
  Gniła Rafał 1;22;24    
  Kocyba Henryk 1;23;10    
  Szraucner Mirosław 1;27;39    
  Szwed Krzysztof 1;28;42    
  Pyka Krzysztof 1;54;19    
  Wątroba Michał 2;10;24    
         
O Perłę Jez. Narie - 33 km
45 Ruta Tadeusz 2;47;50    
80 startowało      
         
14.07.2001
V Bieg o Puchar Górnego Śląska - Brenna - 15 km
70 Szwed Krzysztof 1;07;01    
121 Orłowski Jan 1;20;56    
137 Słowik Piotr 1;27;05    
147 Michałek Marian 1;36;24    
nu Pipiorski Paweł      
         
Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów - Rowy - 10 mil
77 Kuśmierek Wiktor 1;34;56    
         
22.07.2001
Maraton Juranda - Szczytno
100 Ruta Tadeusz 4;05;52    
120 Rosiński Arkadiusz 4;29;53    
139 ukończyło      
  mlodzież - 3,2 km      
4 Wierzbicki Adam 13;40    
         
28.07.2001
Maraton Ziemi Puckiej
80 Ruta Tadeusz 3;40;45    
         
Spotkanie z Młodzieżą - Ciasna
W spotkaniu uczestniczyli: Szraucner Mirosław i Zbigniew Rosiński
         
04.08.2001
Bieg Uliczny - Jaworzno - 15 km
82 Kocyba Henryk 1;01;38    
112 Szwed Krzysztof 1;04;51    
152 Miluk Stanisław 1;08;00    
153 Buba Andrzej 1;08;84    
243 Bruś Konrad 1;13;54    
284 Michałek Marian 1;17;30    
285 Kalenkiewicz Krzysztof 1;17;31    
320 Włoch Mariusz 1;21;00    
326 Słowik Piotr 1;21;17    
384 Kuśmierek Wiktor 1;21;25    
411 Zoń Andrzej 1;37;00    
457 ukończyło      
         
15.08.2001
Półmaraton Cudu nad Wisłą - Radzymin
46 Nadolny Eugeniusz 1;29;39    
143 Rosiński Arkadiusz 1;48;51    
288 ukończyło      
         
Maraton Solidarności - Gdańsk
87 Ruta Tadeusz 3;44;49    
167 Bruś Konrad 4;40;23    
196 ukończyło      
         
Puchar Polski w Triathlonie - Konopiska 0,75-20-4,6 km
29 Ulfik Florian 1;36;29    
         
18.08.2001
Bieg Baryczan - Milicz - 15 km
21 Nadolny Eugeniusz 55;50    
         
25.08.2001
Półmaraton Skarżyski - Skarżysko Kamienna
26 Miluk Stanisław 1;26;18    
28 (3) Kocyba Henryk 1;26;55    
39 Szwed Krzysztof 1;32;54    
54 Ruta Tadeusz 1;41;21    
70 Koselski Krzysztof 2;08;58    
74 startowało      
         
30.08 02.09.2001
Bieg Etapowy - Zamość - 100 km
28 Miluk Stanisław 7;04;31    
54 Ruta Tadeusz 7;49;23    
61 Kordziński Kazimierz 8;04;32    
78 Koselski Krzysztof 8;52;50    
84 Włodarczyk Paweł 9;29;48    
7 drużynowo      
         
01.09.2001
Maraton Świnoujście - Wolgast
245 Woźnica Robert 4;42;47    
280 startowało      
         
Sztafeta Pokoju Mokra - Częstochowa
Rosiński Zbigniew, Michałek Marian, Buba Andrzej, Rosiński Łukasz
         
02.09.2001
Bieg Pokoju - Gliwice - 10 km
32 Nadolny Eugeniusz 35;23    
68 Szwed Krzysztof 39;44    
88 Rubiś Miosław 41;41    
94 Kalenkiewicz Krzysztof 42;31    
139 ukończyło      
  5 km    
15 Zoń Andrzej 22;49    
19 Czuma Łukasz 25;02    
         
04.09.2001
Grand Prix Woli - 10 km
22 (1) Ruta Tadeusz 44;12    
         
06.09.2001
Grand Prix Warszawy - 10 km
71 Ruta Tadeusz 42;34    
182 startuje      
         
08.09.1998
Bieg Uliczny - Piekary Śl. - 10 km
38 Miluk Stanisław 38;13    
128 Rosiński Łukasz 47;12    
137 Plaskota Zdzisław 48;32    
142 Ligowski Leszek 49;58    
150 Michalak Zdzisław 52;12    
201 startowało      
         
Mistrzostwa WP w Radioorientacji z GPS - Komorowo
5 Rosiński Zbigniew 1;08;15    
12 Buc Ryszard 1;38;57    
40 startowało      
         
Poważsky Maraton - Nove Mesto - Słowacja
87 Pyka Krzysztof 4;04;12    
         
09.09.2001
Bieg Abstynenta - Parzymiechy - 5 km
2 Gniła Rafał      
3 Nadolny Eugeniusz      
12 Koselski Krzysztof      
  Włoch Mariusz      
  Czuma Łukasz      
  1 mila    
2 Gniła Rafał      
4 Nadolny Eugeniusz      
         
Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - Piła
132 Wróblewski Krzysztof 1;22;18 20  
152 (36 MP) Miluk Stanisław 1;23;38 23  
256 Szwed Krzysztof 1;29;23    
307 Walczewski Michał 1;32;00    
311 Kordziński Kazimierz 1;32;13 38  
314 Buba Andrzej 1;32;17 39  
333 Rubiś Mirosław 1;33;31    
338 Ruta Tadeusz 1;33;45 42  
359 Niewiadomski Zbigniew 1;35;20 46  
411 Kalenkiewicz Krzysztof 1;39;39 50  
415 Orłowski Jan 1;39;52 51  
432 Kuśmierek Wiktor 1;40;56 54  
465 Michałek Marian 1;44;56 63  
491 Ulfik Florian 1;47;44 42  
584 Wyrwa Irmina 2;05;53    
585 Słowik Piotr 2;05;54 78  
596 Niedzwiecki Jan 2;20;08    
598 ukończyło   80  
4 (MP) drużynowo      
         
14.09.2001
Grand Prix Małkini - 3,8 km
5 Rosiński Arkadiusz 15;29    
         
Bieg Pamięci Wywiezienia Mieszkańców Gminy Włochy do Rzeszy - 6 km
  Ruta Tadeusz      
         
15.09.2001
Memoriał Psujka - Oleśnica - 10 km
81 Rosiński Zbigniew 41;01    
117 Plaskota Zdzisław 45;43    
117 Rosiński Łukasz 45;43    
117 Zawadka Adam 45;43    
126 Ulfik Florian 48;51    
148 startowało      
         
Marsz Extreme Korzeniowski - Sielpia - 50 km
2 Gniła Rafał 5;56    
5 Ruta Tadeusz 6;10    
23 Szwed Krzysztof 7;27 mundur    
24 Buc Ryszard 7;27 mundur    
25 Słowik Piotr 7;27 mundur    
97 Miluk Stanisław 9;06 mundur    
98 Kordziński Kazimierz 9;06 mundur    
99 Koselski Krzysztof 9;06 mundur    
459 startowało 154 ukończyło    
         
16.09.2001
Bieg Zdrojowy - Busko Zdrój - 10 km
92 Miluk Stanisław 45;12 mundur    
93 Kordziński Kazimierz 45;12 mundur    
94 Koselski Krzysztof 45;12 mundur    
96 Niedzwiecki Jan 45;12    
         
18.09.2001
Grand Prix Warszawy - 10 km
131 Ruta Tadeusz 51;53    
155 startowało      
         
22.09.2001
Mistrzostwa Świata Weteranów w Biegu Górskim - Ustroń - 8km (+600, -150)
Kat. 40-44
51 Kordziński Kazimierz 43;16    
58 Rosiński Zbigniew 44;30    
94 startowało      
Kat. 45-49
38 Kocyba Henryk 41;42    
116 startowało      
Kat. 51-54
44 Ruta Tadeusz 47;32    
88 startowało      
         
23.09.2001
 Półmaraton Łowicki - Łowicz 
17 Miluk Stanisław 1;23;19    
35 Ruta Tadeusz 1;31;48    
42 Kordziński Kazimierz 1;34;16    
56 Koselski Krzysztof 1;37;53    
93 Ruta Maciej 2;00;41    
102 ukończyło      
         
Bieg Ondraszka - Bielsko-Biała - 10 km
  Tarasek Maciej      
         
Krośnieńska Starówka  - 10 km
37 Słowik Piotr 47;22    
         
26.09.2001
Grand Prix Woli - 10 km
25 (2) Ruta Tadeusz 41;59    
klasyfikacja końcowa indywidualna
20 (2) wśród 79 uczestników      
klasyfikacja końcowa drużynowa
20 wśród 50 zespołów      
         
29.09.2001
Bieg po Uśmiech Strzelca - Strzebiń 
  400 m    
1 Foryta Kasia      
  800 m    
2 Maciejewska Michalina      
  1600 m    
1 Borcuch Michał      
  Cichy Patryk      
  1600 m    
  Rosiński Łukasz      
  2195 m    
1 Koselski Krzysztof      
         
30.09.2001
Bieg Uliczny - Knurów - 10 km
79 Wróblewski Krzysztof 42;10 mundur    
82 Miluk Stanisław 42;22 mundur    
87 Kordziński Kazimierz 43;12    
98 Rubiś Mirosław 43;57    
123 Niewiadomski Zbigniew 45;41    
137 Wyrwa Marcin 46;38    
150 Rosiński Łukasz 48;10    
160 Wątroba Michał 49;33    
161 Włoch Mariusz 49;34    
168 Ulfik Florian 50;22    
195 Czuma Łukasz 53;51    
196 Koselski Karol 53;55    
201 Włodarczyk Paweł 54;16 mundur    
204 Koselski Krzysztof 54;32 mundur    
218 Michalak Zdzisława 57;02    
232 ukończyło      
         
Maraton Warszawski
155 Rosiński Zbigniew 3;13;56    
248 Ruta Tadeusz 3;30;14    
330 Kosidło Krzysztof 3;45;59    
419 Rosiński Arkadiusz 4;07;09    
471 Kuśmierek Wiktor 4;17;29    
486 Jędryka Piotr 4;22;11    
541 Pipiorski Paweł 4;47;11    
564 ukończyło      
 

Półmaraton

   
12 Szwed Krzysztof 1;26;34    
118 ukończyło      
         
06.10.2001
V Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - 13 km
http://wkbmeta.pl/bonk/V.htm      
         
07.10.2001
Mistrzostwa Polski na 100 km - Kalisz
30 (6 MP) Ruta Tadeusz 09:51,2    
limit czasu Woźnica Robert zdjęty na 97 km    
         
Bieg Jesienny Hopfera - Parzymiechy - 10 km
34 Cichy Patryk 52;28    
35 Borcuch Michał 52;29    
36 Czuma Łukasz 52;30    
49 startowało      
  Bieg Przedszkolaka    
  Borcuch Weronika      
  Szkoła Podstawowa - Dziewczynki    
5 Borcuch Ania      
         
13.10.2001
Memoriał Chromika - Mysłowice - 15 km
62 Miluk Stanisław 1;03;31    
85 Niewiadomski Zbigniew 1;07;28    
94 Włodarczyk Paweł 1;09;11    
127 Plaskota Zdzisław 1;16;53    
154 Osmólski Krzysztof 1;27;24    
160 ukończyło      
         
Mistrzostwa Polski Weteranów w Przełajach - Strzelce Op. - 6 km
20 Ulfik Florian      
29 Ligowski Leszek 29;29    
34 Kurdybelski Stanisław      
         
Jesienny Bieg Przełajowy - Lelis - 7 km
9 Rosiński Arkadiusz 32;15    
         
14.10.2001
Maraton Hansaplast - Poznań
41 Nadolny Eugeniusz 2;54;13    
62 Kocyba Henryk 3;00;08    
92 Miluk Stanisław 3;06;58    
185 Ruta Tadeusz 3;20;18    
290 Niewiadomski Zbigniew 3;29;59    
363 Szwed Krzysztof 3;38;43    
457 Radecki Leszek 3;52;40    
484 Kordziński Kazimierz 3;55;24    
539 Jędryka Piotr 4;01;23    
594 Rosiński Zbigniew 4;13;22    
595 Rosiński Łukasz 4;13;22    
630 Włodarczyk Paweł 4;18;23    
698 Kuśmierek Wiktor 4;33;33    
711 Koselski Krzysztof 4;36;06    
778 ukończyło      
         
26.10.2001
Jesienne Biegi Małkińskie - 5,4 km
8 Rosiński Arkadiusz 22;57    
  Biegi Dzieci    
16 Rukat Damian      
         
04.11.2001
Półmaraton Niepodległosci - Bochnia
26 Kocyba Henryk 1;32,4    
38 Szwed Krzysztof 1;37,3    
40 Miluk Stanisław 1;38,2    
52 Ruta Tadeusz 1;44,5    
53 Kordziński Kazimierz 1;44,6    
67 Włodarczyk Paweł 1;54,5    
73 Koselski Krzysztof 1;58,5    
78 Ulfik Florian 2;01,3    
92 Włoch Irmina 2;24,3    
nkl Orłowski Jan      
94 ukończyło      
         
Bieg Godzinny - Białystok
31 Rosiński Arkadiusz 12 700 m    
         
11.11.2001
Bieg Niepodległości - Warszawa - 11,2 km
61 Miluk Stanisław 42;45    
79 Koselski Krzysztof 44;21    
82 Ruta Tadeusz 44;28    
91 Kordziński Kazimierz 44;49    
127 Włodarczyk Paweł 46;19    
290 Kuśmierek Wiktor 52;35    
664 ukończyło      
         
Bieg Niepodległości - Białystok- 10 km
29 Rosiński Arkadiusz 40;58    
nu Wierzbicki Adam      
47 ukończyło      
         
Bieg Niepodległości na Woli - 5 km
13 Miluk Stanisław 18;14    
18 Kordziński Kazimierz 18;45    
20 Koselski Krzysztof 18;58    
25 Ruta Tadeusz 19;35    
30 Włodarczyk Paweł 20;30    
50 ukoczyło      
         
24.11.2001
Bieg Skalnika - Gracze - 13,9 km
52 Nadolny Eugeniusz 53;02    
72 Kocyba Henryk 55;58    
94 Szwed Krzysztof 58;28    
107 Rosiński Zbigniew 59;23    
110 Rubiś Mirosław 59;52    
121 Drumowicz Sławomir 1;01;25    
146 Szraucner Mirosław 1;04;37    
149 Rosiński Łukasz 1;05;12    
154 Kalenkiewicz Krzysztof 1;05;44    
165 Kurdybelski Stanisław 1;07;37    
168 Plskota Zdzisław 1;08;22    
177 Kuśmierek Wiktor 1;09;41    
178 Miluk Stanisław 1;09;42    
179 Koselski Krzysztof 1;09;42    
181 Włodarczyk Paweł 1;09;44    
185 Michałek Marian 1;10;38    
198 Walczewska Joanna 1;14;11    
199 Walczewski Michał 1;14;12    
205 Pipiorski Paweł 1;18;43    
206 Kozłowski Damian 1;18;53    
         
Bieg z Olimpijczykiem - Łódź -  9 km
  Ruta Tadeusz      
         
Bieg Predsylwestrowy - Łódź -  4,5 km
29 Ruta Tadeusz ok. 17    
         
26.11.2001
Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Biegów - Wrocław
Delegatami byli Rosiński Zbigniew i Szraucner Mirosław, 
         
31.12.2001
Bieg Sylwestrowy - Strzelce Opolskie - 15 km
34 GNIŁA Rafał 00:58:24  
42 WRÓBLEWSKI Krzysztof 00:59:25  
73 ORLICKI Stanisław 01:03:26  
81 NADOLNY Eugeniusz 01:04:03  
82 MILUK Stanisław 01:04:04  
85 ROSIŃSKI Zbigniew 01:04:22  
96 RUBIŚ Mirosław 01:06:44  
109 SZWED Krzysztof 01:08:28  
126 DRUMOWICZ Sławomir 01:09:52  
130 KOSIELSKI Krzysztof 01:10:18  
131 KORDZIŃSKI Kazimierz 01:10:18  
144 WYRWA Marcin 01:12:20  
150 KALENKIEWICZ Krzysztof 01:13:05  
162 KUŚMIEREK Wiktor 01:15:24  
166 ROSIŃSKI Łukasz 01:15:44  
170 WŁOCH Mariusz 01:16:17  
175 MICHAŁEK Marian 01:17:51  
176 PLASKOTA Zdzisław 01:17:51  
196 ULFIK Florian 01:22:45  
210 PIPIORSKI Paweł 01:34:31  
217 osób ukończyło      
nu KURDYBELSKI Stanisław    
         
Bieg Sylwestrowy - Łódź - 10 km
47 Ruta Tadeusz      
353 startowało      
         
Bieg Sylwestrowy - Nałęczów- 7 km
33 Ruta Tadeusz      
50 Ruta Magdalena      
66 startowało      
         
Wyniki II Edycji Maratonów Polskich
Nazwisko imię Najszybszy Najrówniejszy Najaktywniejszy Najtwardszy
  maratończyk maratończyk zawodnik zawodnik
  miejsce/czas miejsce/punkty miejsce/punkty miejsce/punkty
Nadolny Eugeniusz 2      8;46;56 1             169 49              160 52        35220
Ruta Tadeusz   - 46          5510 1                809 18        10610
Kordziński Kazimierz 35   11;45;38 2              294 13              346 23        13433
Miluk Stanisław 10     9;26;29 45          5475 11              361 -
Niewiadomski Zbigniew 20    10;13;45 11            650 40              193 37        20045
Kuśmierek Wiktor 39    12;36;35 26          1922 24              279 16          9877
Koselski Krzysztof  - - 15              306 -
Rosiński Zbigniew 27    10;36;39 44          4938  - -
Rosiński Arkadiusz  - - 47              175 28        15577
Kalenkiewicz Krzysztof  - - 59              130 26       14114