19.05.2024 Festiwal Sylwana
10.08.2024 Katorżnik
05.10.2024 BONK
30.11.2024 MK


Patronat nad Szlemem Komandosa

SUPER SZLEM KOMANDOSA
ZADANIE PUBLICZNE
DOFINANSOWANE I ZLECONE PRZEZ MIASTO LUBLINIEC
W KWOCIE 98 980,00 ZŁ TJ. 45% UDZIAŁU
DOTACJI W CAŁKOWITYCH KOSZTACH ZADANIA

Przekaż 1/5%

KRS:0000270261 - cel szczegółowy WKB META 553

14.04.2024 Gobustan Ultratrail - Baku / Azerbejdżan - 45 km (+980m)
To 92 kraj zdobyty dla Mety.
21/1 WALCZEWSKI Michał 6:04:00
57 sklasyfikowano  
14.04.2024 21 Cracovia Maraton
2959/982 KUBISZ Tomasz 04:23:26
3396/320/157 KUBISZ Dorota 4:31:58
5442/853 sklasyfikowano  
14.04.2024 16 PKO Poznań Półmaraton
9473/2593/1 KASIERSKA Ewa 03:00:24
9501/2607 sklasyfikowano  
13.04.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
77/28 KASIERSKA Ewa 00:45:35
86/35 sklasyfikowano  
07.04.2024 400 Maraton Józka - Leśnica
3 SZABLICKI Aleksy 05:39:49
6 sklasyfikowano  
07.04.2024 Maasdijk - Holandia - 10,2 km
7/1 GOŁEK Diana 00:43:38
07.04.2024 Mistrzowskie Otwarcie Sezonu (kolarskie)
100 km
  KUBISZ Tomasz  
82 sklasyfikowano  
55 km
  SZRAUCNER Mirosław  
  STASICZEK Jan  
  KUBISZ Dorota  
18 sklasyfikowano  
06.04.2024 Bieg Trzech Zamków - Będzin - 5.3 km
53 PATERAK Robert 00:24:37
495 sklasyfikowano  
06.04.2024 Mistrzostwo Gminy Kąty Wrocławskie w Biegach Przełajowych - Krobielowice - 6,1 km
121/3 HOŁDYŃSKI Mirosław 00:55:21
182 sklasyfikowano  
06.04.2024 Parkrun - Zielona Góra - 5 km
36/19 KASIERSKA Ewa 00:47:48
37/20 sklasyfikowano  
01.04.2024 2 Jajcarski Maraton Wielkanocny - Wrocław
4/2 KASIERSKA Ewa 06:50:49
18/2 sklasyfikowano  
30.03.2024 Chorzowski Maraton Koleżeński
3 SZABLICKI Aleksy 05:02:16
6 sklasyfikowano  
30.03.2024 Parkrun - Wrocław - 5 km
142/45 KASIERSKA Ewa 00:47:13
147/48 sklasyfikowano  
24.03.2024 Półmaraton Warszawski - MP w Półmaratonie
539/147 SOSNOWSKI Tomasz 1:24:39
5668/1701 MP 38 LATKA Marek 1:52:06
6908/2009 PATERAK Robert 1:56:00
9042/149 MP 41 ROSIŃSKI Zbigniew 2:03:44
13355/3410/10 MP 24 KASIERSKA Ewa 2:58:51
13422/3434 MP 48 /MP 26 sklasyfikowano  
22 miejsce Drużynowo  
24.03.2024 I Bieg Doliną Rzeki Ochni - Kutno - 10 km
121/3 MACHOŃ Marian 00:55:21
182 sklasyfikowano  
23.03.2024 Mistrzostwa Europy Masters w Maratonie - Toruń
435 WALCZEWSKI Michał 04:33:24
nu KASIERSKA Ewa  
493 sklasyfikowano  
23.03.2024 5 km 100-lecia z Decathlon - Toruń
156/46 DROŻDŻAL Maciej 0:21:27
1077 sklasyfikowano  
23.03.2024 11 Bieg Wiosenny - Chorzów - 10 km
621/59 RYSZKA Krzysztof 00:54:23
629/203 STASICZEK Jan 00:54:29
1271 sklasyfikowano  
23.03.2024 Bieg Powitania Wiosny - Truszczyca - 5 km
29/7/1 TOMASZEWSKA Izabela 00:26:59
36/13 sklasyfikowano  
23.03.2024 Grand Prix Małkini - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:34:13
6 sklasyfikowano  
22.03.2024 Halowe Mistrzostwa Europy Masters w LA - Toruń - 200 m - W75
5 KASIERSKA Ewa 00:58.95
5 sklasyfikowano  
17.03.2024 Halowe Mistrzostwa Europy Masters w LA - Toruń - 3000 m - W40
6 GOŁEK Diana 00:10.58
8 sklasyfikowano  
17.03.2024  32eme Marathon de LEspace - Kourou - Gujana Francuska
To jest wyczyn. Wystartować w kraju należacym do Unii Europejskim ale położonym w Ameryce Południowej. A to z tej przyczyny że Gujana jest terytorium zamorskim Francji. Kourou to kosmodrom.
186 WALCZEWSKI Michał 05:08:50
214 SMOLIŃSKI Sławomir 05:44:05
234 sklasyfikowano  
17.03.2024 20 Recordowa Dziesiątka - Poznań 10 km
2788/689 DROŹDZIK Paweł 00:58:25
3174/839/4 KASIERSKA Ewa 01:22:44
3180/840 sklasyfikowano  
16.03.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
66/23 KASIERSKA Ewa 00:46:03
80/31 sklasyfikowano  

15/16.03.2024 Setka Komandosa

Wyniki:
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20240315_Lubliniec_-_wyniki_stan_1820.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20240315_Lubliniec_-_wyniki_druzynowe.pdf

Zdjęcia:
https://photos.google.com/share/AF1QipOB5aYAWo6qsaEkPwNbfYid7fw6osTeXFZq7h-6QeRQrOTY1a8ptaIISyn6qyDgAA?key=dk44S3RXbEFkLXlkUnFRVkF6ekgteU0telNDLVdR
https://photos.google.com/share/AF1QipOP4_uE05BzAAfxhKBNrceiqwjcI14gJOumC-nesH5FpGmXTW6FvMQ5sfgeg2NEJQ?key=SW5KSVVzVVRDWlRHdTdBcDdTZVBvbktNQm5fbmtn

Relacje
https://polska-zbrojna.pl/home/ArticleShow/41398?commentAdded=True
https://dziennikzachodni.pl/lubliniec-bieg-viii-setka-komandosa-to-prawdziwa-proba-dla-uczestnikow/ar/c1-18394915
https://akademiapolicji.edu.pl/aktualnosci/2264-student-apwsz-ukonczyl-setke-komandosa-juz-po-raz-czwarty
https://www.podlaski.strazgraniczna.pl/pod/aktualnosci/59521,Setka-Komandosa.html
https://lubliniec.naszemiasto.pl/lubliniec-viii-edycja-setki-komandosa-nocny-bieg-o/ar/c1-9649653
https://dwakwadranse.pl/setka-komandosa-to-bieg-nie-tylko-dla-panow
https://czestochowa.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/381539,Czestochowska-policjantka-wziela-udzial-w-biegu-na-dystansie-100-km.html
https://codziennikmlawski.pl/2024/03/20/zolnierze-5mbot-vs-setka-komandosa/
https://koszalin.policja.gov.pl/zk/aktual/aktualnosci/61658,Koszalinski-policjant-kolejny-raz-ukonczyl-bieg-Setka-Komandosa-na-dystansie-100.html
https://informacjekoszalin.pl/20240319520028/dzielnicowy-z-koszalina-ponownie-triumfuje-w-biegu-setka-komandosa-art-25
https://opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/116473,Polaczyl-pasje-z-niebieskim-mundurem.html
https://to.com.pl/zolnierze-z-5-mbot-zmierzyli-sie-w-lublincu-z-ekstremalnym-biegiem-setka-komandosa/ar/c1-18399463

Nasi na 100K
43 POROS Paweł 12:46:26
130
SZABLICKI Aleksy 14:56:07
232
PIETRZOK Patryk 16:39:00
346
HOŁDYŃSKI Mirosław 18:14:31
470
LISZEWSKI Damian 19:10:32
471
TUR Przemysław 19:10:36
PK SZWED Krzysztof 60km - 5:35:46
PK KUBISZ Dorota 20km - 2:14:00
PK KUBISZ Tomasz - 2:14:00
PK ROSIŃSKI Łukasz - 2:14:00
PK SOSNOWSKI Tomasz - 2:14:00
PK STASICZEK Jan - 2:14:00
PK LATKA Marek - 3:17:00
PK PATERAK Robert - 3:17:00

14.03.2024 Suriname Marathon - Paramaribo/ Surinam
Surinam to 89 kraj zdobyty maratońsko.
12 WALCZEWSKI Michał 05:16:48
17 SMOLIŃSKI Sławomir 05:47:01
32 sklasyfikowano  
10.03.2024  Engadin Skimarathon - 39 km FT / Szwajcaria
Ciekawostka: większość trasy prowadziło po jeziorach
5361 KOBYLIŃSKI Tomasz 03:47:41
7300 startowało  
09.03.2024 Parkrun - Warszawa - 5 km
122 DOMAŃSKI Jacek 00:49:12
130 sklasyfikowano  
09.03.2024 Nocny Ma(raton) Rek(reacyjny) - Wrocław
4/1 KASIERSKA Ewa 07:44:57
8/2 sklasyfikowano  
08.03.2024 Parkrun - Wrocław - 5 km
150/43 KASIERSKA Ewa 00:50:49
150/43 sklasyfikowano  
03.03.2024 Logicom Cyprus Helf Marathon - Pafos / Cypr
339/65/15 KUBISZ Dorota 1:58:27
794/273 sklasyfikowano  
02.03.2024 Ultra Fuego y Agua - 50 km + 3215m / Nikaragua
Salwador zdobyty maratońsko jako 88 kraj. Wyspa Ometepe na jesiorze Cociboica z wulkanami Concepción (1610 m n.p.m. czynny) oraz niższy ale także czynny Maderas (1326 m)
21 WALCZEWSKI Michał 16:04:00
24 SMOLIŃSKI Sławomir 19:16:50
16 sklasyfikowano 16 nie ukończyło
02.03.2024 Ultra Zadek - Kędzierzyn-Koźle - 50 km
40/3 PATERAK Robert 06:16:55
86 sklasyfikowano  
02.03.2024 XII Bieg Dębowy - Dąbrowa - 15 km
289/61/2 KASIERSKA Ewa 01:59:34
290/61 sklasyfikowano  
02.03.2024 VIII Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P. Woźniaka "Wira" - 10 km
60/9 TOMASZEWSKA Izabela 00:54:12
88/17 sklasyfikowano  
25.02.2024 Maratón El Salvador / Salwador
Salwador zdobyty maratońsko jako 87 kraj. To była rzeź i swojego rodzaju powtórka z Nepalu: 21 kilometrów drogą krajową przy otwartym ruchu w lewo, a potem pomiędzy ciężarówkami, autobusami i wszystkimi innymi uczestnikami ruchu drogowego z powrotem.Start był o 4:30 rano, ale o 6:30 już było gorąco - a potem 35 stopni w słońcu, po rozpalonej nawierzchni...
66 WALCZEWSKI Michał 04:48:04
102 sklasyfikowano  
25.02.2024 115 Bydgoszcz Fan Maraton
40/9 KASIERSKA Ewa 07:25:00
40/9 sklasyfikowano  
25.02.2024 44 Półmaraton Wiązowski - Wiązowna
1772/257 SMOLIŃSKI Sławomir 01:58:32
2464 sklasyfikowano  
24.02.2024 33 Mistrzostwa Polski w Lekiej Atletyce Masters - Toruń
1/2 - oznacza miejsce/ilość uczestników w kat. czas rzeczywisty i sieniorski po przeliczeniu
K-75
60 m
3/3 KASIERSKA Ewa 15.37/11.90
200 m
3/3 KASIERSKA Ewa 55.00/39.83
400 m
2/2 KASIERSKA Ewa 2:25.70/1:36.85
24.02.2024 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - Gliwice - 8,4 km
14/4/1 TOMASZEWSKA Izabela 00:47:56
56/26 sklasyfikowano  
24.02.2024  XV Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza - 6,7 km
19 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:31:20
3 na 3 KUCHMISTRZ Anna 00:53:23 bieg z psem
103 sklasyfikowano  
17.02.2024 Bieg Pamięci Sybiru - Włrocław - 5 km
350/118/1 KASIERSKA Ewa 00:52:52
353/118 sklasyfikowano  
17.02.2024 Półmaraton Komandosa - Warszawa - 21 km
145/15 POROS Paweł 2:05:25
484/1 HOŁDYŃSKI Mirosław 2:30:26
509/68 PIETRZOK Patryk 2:32:37
801/87 TUR Przemysław 3:09:12
803/89 LISZEWSKI Damian 3:09:14
808 sklasyfikowano  
17.02.2024 Parkrun - Wrocław - 5 km
74/17 KASIERSKA Ewa 00:44:54
74/17 sklasyfikowano  
11.02.2024 XLI Bieg Chomiczówki - Warszawa - 15 km
1283/283/8 KASIERSKA Ewa 02:13:35
1283/283 sklasyfikowano  
11.02.2024 XVII Bieg o Puchar Bielan- Warszawa - 5 km
751/228/10 KASIERSKA Ewa 00:42:22
762/234 sklasyfikowano  

10.02.2024 - Klub JWK
Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków WKB Meta

Tytuł Sportowca Roku otrzymał:
LYSKO Jakub
wyróżnienie -
GOŁEK Diana, KUBISZ Dorota, KASIERSKA Ewa

Medal za Zasługi dla WKB Meta przyznano:
JONCZYK-DRZYMAŁA Anna

Odznaki Klubu zdobyli:
Małą Srebrną:
LISZEWSKI Damian
Małą Złotą:
HOŁDYŃSKI Mirosław
Dużą Brązową:
TOMASZEWSKA Izabela
WYRWA Marcin
KOSELSKI Roman
Dużą Srebrną:
SOSNOWSKI Tomasz
uchwały w zakładce INFO

W poczet członków klubu przyjęto TUR Przemysław

Na pomoc dla Pawła (spadochroniarza z 6 bpd Gliwice) przekazano 500 zł - https://www.facebook.com/weteranom

10.02.2024 Zimowy Janosik - Nidzica - 55 km (+1500m)
134/23/3 CZICHY Barbara 10:04:32
193/38 ukończyło  
Statystyka Maraton Klub Polska
opublikowano aktualną listę osób które pokonały ponad 100 maratonów
oto jak plasują się Meciarze:
22 Ruta Tadeusz - 343
25 Szablicki Aleksy - 327
31 Kasierska Ewa - 301
75 Rosiński Zbigniew - 181
78 Kuśmierek Wiktor - 179
141 Walczewski Michał - 136
211 Kubisz Tomasz - 109
04.02.2024 Maraton Murcia - Hiszpania
558/77 WALCZEWSKI Michał 04:34:21
653 sklasyfikowano  
04.02.2024 II Zimowa Zawierucha - Parzymiechy - 21 km
8 SOSNOWSKI Tomasz 1:32:47
70 sklasyfikowano  
03.02.2024 Zmrożony Maraton - Turawa
9 KUBISZ Tomasz 3:50:53
19/2 KUBISZ Dorota 4:24:16
35 ROSIŃSKI Zbigniew 5:30:01
37/8 sklasyfikowano  
03.02.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
72/28 KASIERSKA Ewa 00:47:15
79/30 sklasyfikowano  
28.01.2024 Lubliniecki Bieg WOŚP
WKB Meta rączkami najmłodszej zawodniczki klubu prowadził akcję zbiórki funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Uzbieraliśmy imponująca dla nas kwotę:
1494,94 zł; 501 NOR; 21 TRY; 1 USD; 4,43 EUR; 1 GBP; 10 TND; 1,1 JOD (razem po kursie 244,06) = 1739 zł w gotówce (rekord poprawiony o 349 zł) i 11 900 zł na eskarbonce!!! (więcej o 3 156zł)
Dziękujemy
https://eskarbonka.wosp.org.pl/belupycomy - wynik najmłodszej zawodniczki Mety

WYNIKI

28.01.2024 12 Opolski Bieg Policz się z cukrzycą - Opole - 5 km
57 PATERAK Robert 0:23:44
285 sklasyfikowano  
28.01.2024 Bieg WOŚP - Chorzów - 6,9 km
  STASICZEK Jan 0:31:18
28.01.2024 18 Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą - Warszawa - 5 km
  KASIERSKA Ewa ok 46 min
27.01.2024 Ćwierćmaraton Komandosa - Słupsk - 10,55 km
150 POROS Paweł 1:12:54
450 PIETRZOK Patryk 1:27:24
462 HOŁDYŃSKI Mirosław 1:28:11
640 LISZEWSKI Damian 1:43:38
641 TUR Przemysław 1:43:38
663 sklasyfikowano  
Drużynowo
38 Poros, Pietrzok, Liszewski  
39 sklasyfikowano  
21.01.2024 54 Jahre Dolomitenlauf - 42km CT / Austria
182/41 KOSELSKI Roman 03:00:19
374 startowało  
27.01.2024 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
769 DOMAŃSKI Jacek 00:49:02
776 sklasyfikowano  
27.01.2024 Parkrun - Włochy - 5 km
23/4 KASIERSKA Ewa 00:49:14
25/5 sklasyfikowano  
21.01.2024 Maraton Zimna - Chwałowice
7 SZABLICKI Aleksy 05:25:33
25 startowało  
20.01.2024 Ultramaraton Annogórski - 52 km (+1500m)
45/5/1 CZICHY Barbara 07:02:08
60/8 sklasyfikowano  
20.01.2024 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
start w dniu swoich 83 urodzin
840 DOMAŃSKI Jacek 00:46:40
850 sklasyfikowano  
20.01.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
93/29 KASIERSKA Ewa 00:51:09
94/29 sklasyfikowano  
13.01.2024 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
854 DOMAŃSKI Jacek 00:47:56
866 sklasyfikowano  
13.01.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
85/34 KASIERSKA Ewa 00:59:15
86/35 sklasyfikowano  
06.01.2024 Maraton Aleii Wielkiej Wyspy - Wrocław
22/5 KASIERSKA Ewa 07:17:59
39/11 sklasyfikowano  
06.01.2024 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
937 DOMAŃSKI Jacek 00:46:12
946 sklasyfikowano  
01.01.2024 14 Bieg Noworoczny - Lisowice - 4,1 km
11 SZWED Krzysztof 0:17:05
12 ROSIŃSKI Łukasz 0:17:06
13 KUBISZ Tomasz 0:17:37
19 WYRWA Marcin 0:19:32
21/4 KUBISZ Dorota 0:19:44
24/5 TOMASZEWSKA Izabela 0:20:43
29/7 FOKCZYŃSKA Ewa 0:24:22
30 ROSIŃSKI Zbigniew 0:24:23
32/8 sklasyfikowano  
NW - 1,35 km
1 RYSZKA Krzysztof 0:09:15
2 BENSZ Sławek 0:10:14
5 sklasyfikowano    
01.01.2024 Parkrun - Poznań - 5 km
47/22 KASIERSKA Ewa 00:46:37
51/25 sklasyfikowano  
Statystyka PZLA 2023
Klubowy Mistrz Polski - 391 miejsce na 432 sklasyfikowanych klubów

W 312 zawodach, w 20 krajach, zaliczyliśmy 604 osobostarty (najwięcej Ewa Kasierska - 86), pokonując 12 544 (najwięcej Kasierska 1689 km).
W 12 organizowanych przez nas zawodach do mety po przebiegnięciu łącznie 80 569 km dotarły 3873 osoby.
Na cele pomocowe zebraliśmy ponad 30 tys. zł. (30105)


(dystans i miejsce naszego zawodnika w rankingu)

10km: 41 - Gołek Diana
półmaraton:
37 - Gołek Diana,
maraton: 35 - Kubisz Dorota; 89 - Laksa Dariusz
24-godz: 12 - Kasierska Ewa

31.12.2023 486 SMAK Maraton - Warszawa
5/1 KASIERSKA Ewa 08:02:23
5/1 sklasyfikowano  
31.12.2023 Bieg Sylwestrowy - Trzebnica - 10 km
382/131 SZCZERBA Marcin 00:51:28 RŻ
730 sklasyfikowano  
5 km
334/29 WIATR Sławek 00:47:12
336 sklasyfikowano  
31.12.2023 Bieg Sylwestrowy - Jelcz-Laskowice - 10 km
408/13 HOŁDYŃSKI Mirosław 00:56:49
529 sklasyfikowano  
30.12.2023 Parkrun - Poznań - 5 km
62/26 KASIERSKA Ewa 00:47:35
69/29 sklasyfikowano  
27/28.12.2023 105 km dla gen. Józefa Dowbora Muśnickiego - Lusowo
W 105 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego Ewa ukończyła swój 300!!! maraton
16 KASIERSKA Ewa 55 km - 13:45
105 sklasyfikowano  
26.12.2023 NIC Świąteczny - Chorzów - 42,2 km
4 SZABLICKI Aleksy 05:31:06
6 sklasyfikowano  
26.12.2023 Parkrun - Poznań - 5 km
56/22 KASIERSKA Ewa 00:48:38
59/22 sklasyfikowano  
23.12.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
341 DOMAŃSKI Jacek 00:47:52
346 sklasyfikowano  
23.12.2023 Parkrun - Września - 5 km
59/16 KASIERSKA Ewa 00:51:39
62/18 sklasyfikowano  
17.12.2023 Bieg Mikołajkowy
WYNIKI - bieg ukończyło 129 osób
Na windę dla szkoły przekazałiśmy 200 zł
Dla pogorzelca 1000 zł
Na pomoc dla ukraińskich dzieci zebraliśmy pooooooooooookaźną ilość rzeczy o wartości ok 5 tys oraz wyposażenia wojskowego 2 tys. Dziękujemy
17.12.2023 Weihnachtslauf - Lipperraihe/ Niemcy - 10 km
43 KUCHARCZYK Tomasz 00:47:20
220 sklasyfikowano  
16.12.2023 Cross Maraton u Ryśka - Wieluń
1 SZABLICKI Aleksy 04:59:06
5 sklasyfikowano  
16.12.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
512 DOMAŃSKI Jacek 00:51:10
514 sklasyfikowano  
16.12.2023 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - Gliwice - 12,6 km
1 miejsce w cyklu 2023
10/2/1 TOMASZEWSKA Izabela 01:11:03
18/5 sklasyfikowano  
10.12.2023 Generali Maratón de Malaga - Hiszpania
3375/447 SMOLIŃSKI Sławomir 05:03:08
3540 sklasyfikowano  
10.12.2023 III Treningowy Maraton Chwałowicki
4 SZABLICKI Aleksy 05:13:22
6 sklasyfikowano  
10.12.2023 477 SMAK Maraton Warszawa
4/1 KASIERSKA Ewa 08:08:23
6/2 sklasyfikowano  
09.12.2023 476 SMAK Maraton Warszawa
4/2 KASIERSKA Ewa 08:05:23
6/3 sklasyfikowano  
09.12.2023  XIV Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza, Bieg Siódmy - 6,7 km
4 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:28:36
47 KUCHMISTRZ Anna 00:51:21
62 sklasyfikowano  
Road Race World Challenge 2023
Wyniki przeliczane automatyczne zgodnie z czasem przeliczeniowym tabel Światowej Lekkiej Atletyki (w nawiasie) na stadionie - bez maratonu i setki :)
Sześć klasycznych dystansów do wyboru : 1km, 5km, 10km, Półmaraton, Maraton, Ultra 100
SZWED Krzysztof
1km - 3/1 03:33 (2:58)
5km - 2/1 20:00 (16:31)
10km - 7/1 43:09 (35:49)
21km - 2/1 01:31:05 (01:15:58)
03.12.2023 475 SMAK Maraton Warszawa
4/1 KASIERSKA Ewa 08:24:23
4/1 sklasyfikowano  
03.12.2023 IX Bieg Mikołajkowy w Żytniowie - 5 km
15/3 SOSNOWSKI Tomasz 20:31
172 sklasyfikowano  
02.12.2023 XI Bytomski Bieg Świętych Mikołajów - 4,5 km
133/49/24 BUDNA Barbara 32:13
176/75 sklasyfikowano  
02.12.2023 3 Bieg Mikołajkowy wzdłuż Leńcy - Boronów - 10 km
8/3 SOSNOWSKI Tomasz 41:28
55/?/2 TOMASZEWSKA Izabela 58:20
70/? sklasyfikowano  
02.12.2023 Parkrun - Gdynia - 5 km
86/32 KASIERSKA Ewa 00:51:04
88/34 sklasyfikowano  
25.11.2023 II Maraton Niepodległości - Lubliniec
M-ce Naziwko i imię Czas półmaraton Czas maraton
7 KUBISZ Tomasz 2:08:55 4:25:27
8/1 KUBISZ Dorota 2:09:39 4:44:58
9/2 TOMASZEWSKA Izabela 2:15:47 4:48:21
16 ROSIŃSKI Zbigniew 2:39:08 5:24:36
18 SZUSTAKOWSKI Jacek 3:19:47 6:55:20
19 SZWED Krzysztof 1:37:42  
20 ROSIŃSKI Łukasz 1:55:39  
22 SOSNOWSKI Tomasz 2:32:37  
23/4 FOKCZYŃSKA Ewa 2:39:08  
24 IMIELSKI Marek 3:18:20  
26 OZIĘBAŁA Ignacy 8 km  

WYNIKI OFOCJALNE:
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231125_Wyniki_-_Maraton_Komandosa.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231125_Wyniki_-_Dru%C5%BCyny.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231125_Wyniki_-_MiniMaraton_Komandosa.pdf
film -https://www.youtube.com/watch?v=-Ndwwmhz4MQ
zdjęcia -
https://photos.google.com/share/AF1QipN8sOimUNNGfnWc8_YCE1UByiOAn8VJClocH2w68SmYZbD2oMBzCaV2Nw74TAdIxA?key=V2kwMUFFaG8wNHg0aDU4Q2ljNDAwRzlDOGg2LVZB
https://dziennikzachodni.pl/maraton-komandosa-to-wyzwanie-dla-najtwardszych-z-twardych-zobaczcie-zdjecia-i-wyniki-ze-slynnego-biegu-w-lublincu/ar/c2-18104715?fbclid=IwAR2N_7lZ-IEuUm-qXvXPCu-vnp0HxSm9exdtzpU5l1AuJkw-5j6CpXC7K5Y
relacje -
https://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/40789?t=Jubileuszowy-i-rekordowy-Maraton-Komandosa&fbclid=IwAR3aVvN-49IfGD9vnCGjWS_uyAuzFMZ7rhxTlFNcEOTlYsbq7cPQthYrlFc
https://www.podlaski.strazgraniczna.pl/pod/aktualnosci/57929,Nasi-na-podium-w-XX-edycji-Maratonu-Komandosa.html
https://1bltr.wp.mil.pl/pl/articles/6-aktualnosci/wielki-szlem-komandosa-ukonczony/
543 osoób ukończyło MK (w tym 4 Słowaków, 4 Brytyjczyków i Amerykanin, wśród dzieci Brytyjczyk i Włoch)
Nową rekordistką trasy jast Aleksandra Jakubczak 3:52:24. Do niej rónież należy nowy rekord WSK wśród pań, a którego zwycięzcą został Krzysztof Żebrowski
Na biegu obecnych było dwóch byłych dowódców wojsk specjalnych gen. dyw. Piotr Patalong i ben. bryg. Marek Olbrycht, a maraton ukończył drugi po generale Polko, gen bryg Mariusz Chmielewski z-ca d-cy DKWOC
Na pomoc dla Ukrainy zebrano środki za ok 3 tys. zł.

Nasi w MK
54/4 POROS PAWEŁ - 04:39:51
98/4 KOSELSKI ROMAN - 05:08:50
167/17 SZABLICKI ALEKSY - 05:37:35
326/15 PIETRZOK PATRYK - 06:13:07
378/7 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW - 06:25:57
456/42 BOŻEK MICHAŁ gościnnie - 06:42:19
463/11 TUR PRZEMYSŁAW - 06:43:34
464/132 LISZEWSKI DAMIAN - 06:43:35
539/52/13 KASIERSKA EWA - 08:10:54
540/150 BUBA ANDRZEJ - 08:11:00
NU WOŹNICA ROBERT - 04:25:10 - 21 km

25.11.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
643 DOMAŃSKI Jacek 00:46:58
656 sklasyfikowano  
19.11.2023 Radisson Blu Larnaka Marathon - Cypr
84/11/3 KUZYK Agnieszka 3:28:03 gościnnie
177/26 KUBISZ Tomasz 3:55:18
232/32/6 KUBISZ Dorota 4:10:53
394/66 sklasyfikowano  
19.11.2023 Maraton Komandosa Rekonesans
M-ce Nazwisko Imię Rocznik Miasto Klub 1/2 Maraton
1 Latka Marek 1990 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 2:24:56 05:33:19
2 Rosiński Zbigniew 1960 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 2:32:35 05:33:19
3 Łyscarz Józef 1980 Katowice 100 MCP 2:55:00 05:58:30
4 Szwed Krzysztof 1965 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 1:35:49  
5 Kobyliński Tomasz 1976 Zabrze WKB Meta Lubliniec 1:42:58  
7 Sosnowski Tomasz 1977 Ługi-Radły WKB Meta Lubliniec 1:50:41  
8 Rosiński Łukasz 1983 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 2:00:10  
9 Nowakowski Zenon 1960 Piekary Śl. WKB Meta Lubliniec 2:32:35  
19.09.2023 Ostrowska Jesień Biegowa - Ostrów Wlkp. - 42,2 km
17 SZABLICKI Aleksy 04:35:49
19 sklasyfikowano  
19.11.2023 Bełchatowska 15
323/4 MACHOŃ Marian 01:24:20
444 sklasyfikowano  
18.11.2023 Gran Canaria - Maspalomas Marathon - Hiszpania
451/58 DROŹDZIK Paweł 04:29:30
730 sklasyfikowano  
18.11.2023 1-godz. Bieg Parami - Mogilno
87/29/ KASIERSKA Ewa 6,7 km 7 para mieszana/ 1 w kat. 140lat
90/30 sklasyfikowano  
18.11.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
474 DOMAŃSKI Jacek 00:51:43
478 sklasyfikowano  
12.11.2023 470 SMAK Maraton - Warszawa
5/2 KASIERSKA Ewa 08:45:23
5/2 sklasyfikowano  

Przedsięwzięcie dofinansowane przez:

Miasto Lubliniec

Wydano 800 koszulek. Dystans 2,2 km pokonało 870 osób. Obecnych na stadionie było 940.
Najliczniejsza była grupa p. Drumowicz i Sukiennik z ZSOT - 70 w tym 4 pracowały przy obsłudze
Podziękowania za zabezpieczenie dla OSP Solarnia, OSP Potępa, Policji, Straży Miejskiej i obsługi stadionu.

Bieg Niepodległości - 2,2 km
m-ce Nazwisko Imię miejscowość czas
1 Garcorz Dawid Mafia Lubliniec 07:11
2 Sosnowski Tomasz Meta Lubliniec 07:19
3 Grund Marek Mafia Lubliniec 07:21
4 Bok Marcin Lubliniec 07:29
5 Kukowka Marek OSP Gwoździany 07:31
6 Pawełczyk Sylwester Cieszowa 07:31
7 Bonk Antoni Mafia Lubliniec 07:40
8 Ledwoń Patryk ZSOT Lubliniec 07:56
9 Piskoń Dariusz Lubliniec 08:09
10 Król Mateusz Lubliniec 08:12
11 Szwed Krzysztof Meta Lubliniec 08:20
1 Kukuła Alicja Viktoria Olesno 07:30
2 Kopeć Gabriela Parasol Wrocław 07:32
3 Skorupa Alicja Spartan Kalety 08:45
4 Kowalik Anna Lubliniec 09:03
5 Kubica Paulina Lubliniec 10:11
6 Kubisz Dorota Meta Lubliniec 10:24
7 Grund Justyna Mafia Lubliniec 10:28
8 Jończyk Agnieszka Koszęcin 10:41
9 Smyla Klaudia Meta Lubliniec 10:42
10 Bryk Wioletta Lubliniec 10:45
11 Torma Daria Lubliniec 10:46

Z Mety udział wzieli: 6 Kubisz Dorota, 9 Smyla Klaudia, Tomaszewska Izabela, Rosińska Pola, 3 Sosnowski Tomasz, 13 Szwed Krzysztof, 18 Stasiczej Jan, 29 Kubisz Tomasz, Świerc Krystian, Tur Przemysław, Wyrwa Marcin, Ulfik Florian, Rosiński Łukasz, Bambynek Andrzej, Rosiński Zbigniew, Latka Marek, Szraucner Mirosław, Szablicki Aleksy.

ZDJĘCIA: https://photos.app.goo.gl/wrHQhxGKZswzBD1k9

11.11.2023 Bieg Niepodległosci Run Poland - Poznań - 10 km
223/14/2 GOŁEK Diana 00:40:31
2728/58 HOŁDYŃSKI Mirosław 00:56:21
5116/1584 sklasyfikowano  
11.11.2023 Niepodległościowy BFM Maraton - Bydgoszcz
40 KASIERSKA Ewa 07:12:23
40 sklasyfikowano  
11.11.2023 Bieg Niepodległóści - Sokołów Podlaski - 3,1 km
40 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:22:08 z Kornelią w wózku
44 sklasyfikowano  
11.11.2023 Regaty o Błękitną Wstęgę - Dzierżno Duże
KOBYLIŃSKI Tomasz z Maćkiem na jachcie Omega zajęli 6 miejsce (3 w kat) na 15 załóg
11.11.2023 Na wniosek zainteresowanych członkami klubu przestali być:
Mariola Młynarska - Mistrzyni Polski w biegu 24-godz 2009r, ukończyła 33 maratony i 6 ultra, 17 lat w Mecie
Zygmunt Młynarski - Wiceprezes klubu od 2015 do 2023r. Ukończył 1 maraton. 15 lat w Mecie
10/11.11.2023 Ultra Niepodległa - Ozimek - 105 km
16 ukończyło PATERAK Robert 14:57:20
22 startowało    
05.11.2023 30 Podgorica Maraton - Czarnogóra
72/10 SMOLIŃSKI Sławomir 04:27:57
88 sklasyfikowano  
05.11.2023  XIII Mistrzostwa Truchtacza - Mysłowice - 6,7 km
2 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:31:29
12 sklasyfikowano  
04.10.2023 XVI Maraton Beskidów - Radziechowy
152/31/2 KASIERSKA Ewa 08:12:23
152/31 sklasyfikowano  
04.11.2023 Niepodległościowa 5 - Łódź - 5km
86/4 MACHOŃ Marian 00:26:28
153 sklasyfikowano  
04.11.2023 8 Półmaraton Świdnicki
849/28 HOŁDYŃSKI Mirosław 02:04:42
1113 sklasyfikowano  
29.10.2023 1 Bieg Puszczy - Wronki - 7 km
68/27 KASIERSKA Ewa 01:06:14
68/27 sklasyfikowano  
28.10.2023 38 Kaliska Setka - 100 km
61/5 KASIERSKA Ewa 10:36:27 - 60 km
68/6 sklasyfikowano  
28.10.2023 Parkrun - Poznań - 5 km
260/112 KASIERSKA Ewa 01:02:43
265/117 sklasyfikowano  
28.10.2023 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - Gliwice - 8,4 km
16/5/1 TOMASZEWSKA Izabela 46:33
45/15 sklasyfikowano  
22.10.2023 Poznań Maraton - MP w Maratonie
1025/377 MP 24 LAKSA Dariusz 3:36:56
1839/294 MP 26 KUBISZ Tomasz 3:56:03
2251/349 DROŹDZIK Paweł 4:04:51
2586/787 PATERAK Robert 4:14:24 RŻ
2719/317/50 MP 9 KUBISZ Dorota 4:18:14
2845/49 MP 28 SZABLICKI Aleksy 4:22:19
2959/873 MP 29 LATKA Marek 4:25:35
3254/62 MP 30 ROSIŃSKI Zbigniew 4:35:59
4064/664/1 MP 10 KASIERSKA Ewa 5:48:50
4079/133 SZUSTAKOWSKI Jacek 6:03:32 RŻ
4088/669 sklasyfikowano  
22.10.2023 43 Bieg Warciański - 12 MP Kobiet w Biegu na 10 km
117/22/2 MP 15 GOŁEK Diana 00:40:37
433/92 sklasyfikowano  
21.10.2023 Łemkowyna Ultra-Trail - Komańcza - 150 km
187/29 CZICHY Barbara 31:53:15
232/44 sklasyfikowano 102 nie ukończyło
21-22.10.2023 BIEGOWE 360 STOPNI – KONFERENCJA ZAKOPANE 2023
Gwiazdami konferencji byli znakomici polscy biegacze – Joanna Jóźwik i Adam Kszczot, trener polskich biegaczek na dystansie 400 metrów Aleksander Matusiński, trener polskich maratończyków Jacek Kostrzeba, rekordzista Polski w maratonie Henryk Szost czy specjalista w biegach górskich Piotr Hercog. Konferencję poprowadził były medalista mistrzostw świata Marek Plawgo.

Z klubu oddelegowany był KOBYLIŃSKI Tomasz

https://www.pzla.pl/aktualnosci/13554-biegacze-zawladneli-zakopanem-tlumy-na-konferencji-biegowe-360-stopni

22.10.2023 40 Toruń Maraton
52/19 DROŻDŻAL Maciej 03:09:08
664 sklasyfikowano  
21.10.2023  3 Nocna Dycha pod Krokwią - Zakopane - 10 km (+300m)
46 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:47:47
163 sklasyfikowano  
21.10.2023 II Leśny Cros Wieluń Biega - Ruda - 10km
4/1 SZUKALSKI Grzegorz 41:07
61 sklasyfikowano  
21.10.2023 Parkrun - Poznań - 5 km
39/9 KASIERSKA Ewa 00:51:31
42/10 sklasyfikowano  
14.10.2023 Katmandu Maraton - Nepal
To był najgorzej zorganizowany maraton w moim życiu. Poprowadzony ulicami centrum jednego z najbardziej zanieczyszczonych miast świata, w smrodzie i g....wnie, i przy UWAGA - otwartym ruchu ulicznym. Start przewidziany na 6:30 rano odbył się o 7:10 bo czekano na ministra. Samochody na trasie i cały ruch uliczny pojawiły się już 2 km po starcie. Pierwszy punkt z wodą był na 10 km, a ostatni punkt z wodą... na 15 km.Ruch
nieregulowany, po półmetku znikli też z trasy organizatorzy, wolontariusze oraz... tablice wyznaczające kierunek biegu: trzeba było samemu szukać drogi. Zgubiłem się na 42 kilometrze i 20 minut szukałem mety w tłumie setek aut i tysięcy ludzi.Płuca umierają osmardzone milionami rur wydechowych przez które nie dało się oddychać. Nawet policja nie umiała wskazać gdzie mam biec na rondach i zakrętach. Uczestników maratonu około 80 więc sami rozumiecie, że prawie nikogo już nie było ani przede mną ani za mną.
41 WALCZEWSKI Michał 05:22:32
63 sklasyfikowano  

III Mistrzostwa Polski Farmaceutów - Lubliniec - 5 km
WKB Meta była organizatorem technicznym
https://photos.app.goo.gl/JXtA5BnefMB2bqfZ8

Wyniki - https://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html
Zdjęcia -

Zawody ukończyło 127 osób
MP Farmaceutów
4 - STASICZEK Jan - 22:01
Bieg Przyjaciół:
5 - SZWED Krzysztof - 20:49
8 - KUBISZ Tomasz - 24:41
14 - RYSZKA Krzysztof - 26:34
15
/3 - KUBISZ Dorota - 26:44
20
/7 - TOMASZEWSKA Izabela - 28:24
24/9 - MŁYNARSKA Mariola - 29:23
27 - ROSIŃSKI Zbigniew - 30:49
33
/13 - SMYLA Klaudia - 33:38
PK - DROŻDŻAL Maciej

Bieg z psem
3 - WYRWA Marcin - 27:12

Dziewczynki do 9 lat - 500m:
16 - ROSIŃSKA Pola - 05:24

Chłopcy do 17 lat - 1 km
3 - WYRWA Jakub - 03:16

14.10.2023  XIV Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza, Bieg Szósty - 6,7 km
5 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:28:36
47 KUCHMISTRZ Anna 00:51:21
62 sklasyfikowano  
14.10.2023 Parkrun - Poznań - 5 km
68/20 KASIERSKA Ewa 00:46:44
70/21 sklasyfikowano  
07.10.2023 Varpalotai Felmaraton - Węgry - 10,5 km
36 DROŹDZIK Paweł 01:03:53
56 sklasyfikowano  
08.10.2023 9 Cracovia Półmaraton Królewski
1755/532 STASICZEK Jan 01:43:07
7559/1894/5 KASIERSKA Ewa 02:53:13
7589/1904 sklasyfikowano  
08.10.2023 Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle - 44 km
7/4 KUBISZ Tomasz 4:24:02
13/3/2 KUBISZ Dorota 4:44:59
21/1 ROSIŃSKI Zbigniew 5:32:20
29/7 sklasyfikowano  

07.10.2023

BONK ukończyło 718 osób. Ponadto na Sycylii pobiegło 20, a w Norwegii 6 żołnierzy
Dla Mai przekazaliśmy dochód z biegu na Sycylii w kwocie 3200 zł -
https://zbieramyrazem.org/zbiorki/aby-dziecinstwo-bylo-dziecinstwem
Do skarbonki/czołgu Maxa wrzuciliście 840 zł
Przekazaliście sorty dla Ukrainy o wartości ok. 10 tys zł.

Miss Biegu - Marlena Ciosek
Wicemiss Biegu - Monika Stachowska
II Wicemiss Biegu - Agnieszka Banaszek

WYNIKI:
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231007_Lubliniec_-_Wyniki_M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231007_Lubliniec_-_Wyniki_Kobiety.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231007_Lubliniec_-_Dru%C5%BCyny_M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni.pdf
https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20231007_Lubliniec_-_Dru%C5%BCyny_Kobiety.pdf

ZDJĘCIA:
https://photos.google.com/share/AF1QipNgOgbW0nx25nUxdynEetg614FigBniQ6ptFVA8QLS-NntWB_PLnJq-JAyeovPzOg?key=UG1GdjRFUG9Md3BFZ1c4VGlza3dJWVVuZk5zTUp3
RELACJE:
https://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/40506?t=Na-przelaj-po-noz-komandosa
https://slu24.pl/pl/13_sport/3946_karolina-pilarska-na-pudle.html?fbclid=IwAR2OY4P5Do12Auq0EFU5ArX56Y3bI5eMJ1wMsIqqV8iM9y0VbulGMLUqVl8
https://www.wojsko-polskie.pl/dorsz/articles/aktualnosci-w/bieg-o-noz-komandosa/
https://policja.pl/pol/aktualnosci/236806,Opolska-policjantka-podwojna-medalistka-w-27-Biegu-o-Noz-Komandosa.html
https://www.sw.gov.pl/aktualnosc/bieg%20komandosa%20SW
https://gazetaregionalna.com/27-bieg-przelajowy-o-noz-komandosa-zdjecia/

3/1 PILARSKA KAROLINA - 00:48:02
67/5 TOMASZEWSKA IZABELA - 01:13:08
110/12 KASIERSKA EWA - 01:51:41


43/1 SZWED KRZYSZTOF - 00:48:52
146/6 POROS PAWEŁ - 00:57:44
213/10 KOSELSKI ROMAN - 01:00:20
352/16 RYSZKA KRZYSZTOF - 01:06:24
360/17 LATKA MAREK - 01:06:41
450/11 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW - 01:10:15
482/21 ROSIŃSKI ZBIGNIEW - 01:12:33
492/23 PIETRZOK PATRYK - 01:13:18
553/23 LISZEWSKI DAMIAN - 01:19:47
554/24 TUR PRZEMYSŁAW - 01:19:48
558/150 ZIORA DANIEL - 01:20:21
601/20 DOMAŃSKI JACEK - 02:14:07
602/22 WOŹNICA ROBERT - 02:14:08

Norwegia
ROSIŃSKI ŁUKASZ - 01:05:15


01-04.10.2023 Seminarium pn. współpraca resortu obrony narodowej z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi - Gdynia
Szkolił się, zapoznawał, doskonalił, omawiał, wymieniał opinią, skarbnik klubu
LATKA Marek
01.10.2023 100 Medzinárodny Maratón Mieru - Koszyce/Słowacja
Najstarszy maraton w Europie.
mężczyźni 2778/481 WALCZEWSKI Michał 04:41:49
3394 startowało  
01.10.2023 Maraton Janików - Oława
2 SZABLICKI Aleksy 05:06:13
9 sklasyfikowano  
01.10.2023 Silesia Maraton - Katowice
566/61 RAZIK Jacek 03:53:15
1566/46 IMIELSKI Marek 05:24:19
1622 sklasyfikowano  
01.10.2023 XXIX Bieg Krzepkich - Krzepice - 10 km
12/2 SOSNOWSKI Tomasz 0:38:42
47/11 KUBISZ Tomasz 0:46:49
75/14/4 KUBISZ Dorota 0:51:14
110/18 sklasyfikowano  
01.10.2023 XII Grójecka Dycha - Grójec - 10 km
68/1 MACHOŃ Marian 00:53:43
100 sklasyfikowano  
01.10.2023 2 Charytatywny Bieg z Twarzami Depresji - Chojnów - 5 km
  RUTA Tadeusz 50:13
  sklasyfikowano  
30.09.2023 III Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą" - Chwostek - 10 km
1 SOSNOWSKI Tomasz 00:40:08
140 sklasyfikowano  
30.09.2023 Parkrun - Kraków - 5 km
177/69 KASIERSKA Ewa 01:01:47
183/71 sklasyfikowano  
30.09.2023 Parkrun - Warszawa - 5 km
79 DOMAŃSKI Jacek 00:52:58
80 sklasyfikowano  
30.09.2023 Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - Gliwice - 4,2 km
14/5/1 TOMASZEWSKA Izabela 23:13
112/51 sklasyfikowano  
24.09.2023 Bieg Motyli - Poznań - 5,4 km
880/26 KASIERSKA Ewa 00:50:46
1145/680 sklasyfikowano  
24.09.2023 Bieg o Złotą Barć - Kluczbork - 10 km
95/10 RYSZKA Krzysztof 00:56:54
115 sklasyfikowano  
24.09.2023 Turnhout Open Meeting - Turnhout/Belgia - 2 mile
3/2 GOŁEK Diana 12:31.24
3 sklasyfikowano  
23.09.2023 3de Internationale Mastersmeeting - Turnhout/Belgia - 800m
1 GOŁEK Diana 02:38.18
2 sklasyfikowano  
23.09.2023 3de Internationale Mastersmeeting - Turnhout/Belgia - 800m
1 GOŁEK Diana 02:38.18
2 sklasyfikowano  
23.09.2023 Rowerowy Bieg Piastów – Jakuszyce - 62 km (+2347m)
206/30 MIROWSKI Bartłomiej 03:37:29
275/142 KOSELSKI Roman 04:26:03
295 sklasyfikowano  
23.09.2023 Maraton Parku Wschodniego - Wrocław
15 KASIERSKA Ewa 06:21:00
18 sklasyfikowano  
23.09.2023 Ślężański Festiwal Biegowy - Sobótka - 42 km
29/10 POROS Paweł 05:41:26
70 sklasyfikowano  
23.09.2023 Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę - Zakopane - 8,5 km (+1072m)
Mistrzostwa Polski Skyrunning Vertical
65/5 SZWED Krzysztof 1:10:48
290 sklasyfikowano  
23.09.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
628 DOMAŃSKI Jacek 00:45:44
637 sklasyfikowano  
22.09.2023 Grand Prix Małkini 3 etap - 5,4 km
3 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:37:08
4 sklasyfikowano  
17.09.2023 61 Bieg Westerplatte - 10 km
2655/769/6 KASIERSKA Ewa 01:21:00
2692/791 sklasyfikowano  
17.09.2023 XXXI Międzynarodowy Bieg Uliczny - Knurów - 10 km
120/1 MACHOŃ Marian 00:53:54
172 sklasyfikowano  
17.09.2023 45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera - Parzymiechy - 10 km
16/3 SOSNOWSKI Tomasz 00:39:51
132 sklasyfikowano  
16.09.2023Cross Maraton u Ryśka - Wieluń
3 SZABLICKI Aleksy 05:10:34
6 sklasyfikowano  
16.09.2023 14 Bytomski Półmaraton
262/43 RAZIK Jacek 1:50:54
268/99 KUBISZ Tomasz 1:52:03
275/18/3 CZICHY Barbara 1:53:39
318/22/8 KUBISZ Dorota 1:55:15
658/107 sklasyfikowano  
16.09.2023  XIV Przełajowe Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza, Bieg Piąty - 6,7 km
11 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:29:42
45 KUCHMISTRZ Anna 00:49:31
64 sklasyfikowano  
16.09.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
590 DOMAŃSKI Jacek 00:47:38
601 sklasyfikowano  
16.09.2023 Parkrun - Rumia - 5 km
57/18 KASIERSKA Ewa 00:48:56
58/19 sklasyfikowano  
12.09.2023 28 Keep Run Malta - Poznań - 5 km
94 KASIERSKA Ewa 00:47:45
95 sklasyfikowano  
10.09.2023 Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - 10 km
50/2 HOŁDYŃSKI Mirosław 00:57:47
68 sklasyfikowano  
10.09.2023 XXI Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" - Kłobuck - 8,4 km
5/1 SOSNOWSKI Tomasz 00:33:01
48 sklasyfikowano  
10.09.2023 15 Bieg Koguta - Oława - 10 km
125/44 POROS Paweł 00:47:30
639 sklasyfikowano  
09/10.09.2023 Bieg Szlakiem Alp Julijskich - Krjanska Gora - Słowenia - 100 km
187/26/1 CZICHY Barbara 20:05:10
318/46 sklasyfikowano 356 startowało
09.09.2023 Ultra Wrocław 3 - Przegoń Raka - 12-godz
Bieg rozgrywany na stadionie.
68/22 KASIERSKA Ewa 61,656 km
542/245 sklasyfikowano  
09.09.2023 Bieg Solidarności - Wrocław - 5,2 km
319/18 HOŁDYŃSKI Mirosław 00:26:46
749 sklasyfikowano  
09.09.2023 Bieg Mamuta - Pyskowice - 10 km
89/11/4 TOMASZEWSKA Izabela 0:54:41
161/37 sklasyfikowano  
09.09.2023 Parkrun - Londyn/Wlk. Brytania - 5 km
522 DOMAŃSKI Jacek 00:49:42
530 sklasyfikowano  
03.09.2023 XXIII Toyota Półmaraton Wałbrzych
549/14 HOŁDYŃSKI Mirosław 02:01:16
878/49/3 KASIERSKA Ewa 02:56:56
880 sklasyfikowano  
03.09.2023 Kamieńska Dycha -Kamieńsk - 10 km
68/2 MACHOŃ Marian 00:55:26
82 sklasyfikowano  
02.09.2023 666 Piekelny Maraton Romana Oskierko - Białków
10 SZABLICKI Aleksy 04:44:13
20/4 KASIERSKA Ewa 07:02:40
21 sklasyfikowano  
02.09.2023 Parkrun - Warszawa - 5 km
121 DOMAŃSKI Jacek 00:49:30
126 sklasyfikowano  

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

WEJDŹ I ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO

Masz możliwość wglądu do wiadomości i wyników z poprzednich miesięcy !!