Triathlon

sekcja powstała w 2002 r

Kierownik Sekcji - Błażej Łukasik lukasik@wkbmeta.pl


8.04.2016 Cross Duathlon Leśny - (03 km - 21 km - 3 km) - Lubliniec
WYNIKI CROSS DUATHLON LUBLINIEC 2017 JUNIOR 
MIEJSCE NR ZAW NAZWISKO IMIĘ PŁ. ROK UR. MIEJSCOWOŚĆ KLUB bieg 1km rower 3km bieg 1km
1 5 Rachwalik Radosław M 2001 Kruszyna Kmicic Kruszyna 00:04:17 00:12:00 00:16:24
2 6 Pieniążek Tymon M 2004 Lubliniec Szkola Podstawowa 00:04:16 00:12:16 00:17:15
3 12 Konik Jakub M 2001 Draliny   00:04:36 00:12:14 00:17:49
4 16 Bodora Mateusz M 2003 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:04:43 00:12:13 00:18:02
5 3 Ligocki Mateusz M 2005 Siemianowice Śląskie   00:05:05 00:12:43 00:18:17
6/1 10 Lis Kinga K 2001 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:04:39 00:13:44 00:18:57
7/2 17 Kwoka Julia K 2004 Strzebin WKB META LUBLINIEC 00:04:46 00:13:58 00:19:27
8 14 Kompała Dawid M 2005 Lubliniec SP3 Lubliniec 00:05:20 00:14:51 00:20:18
9 8 Orian Adrian M 2004 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:05:11 00:12:39 00:20:29
10 2 Gniot Patryk M 2008 Zdzieszowice Morsy na koksie 00:04:55 00:15:23 00:20:33
11 9 Lis Bartosz M 2007 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:05:26 00:16:15 00:22:13
12 20 Rzeźniczek Marcin M 2008 Lubliniec sp 1 lubliniec 00:06:11 00:16:24 00:22:22
13/3 7 Orian Marysia K 2009 Zdzieszowice KA KOZIOŁEK/ LUKS ROSPONDEK 00:06:12 00:16:00 00:22:23
14 4 Janik Piotr M 2007 Lubliniec   00:05:21 00:16:27 00:22:42
15 11 Koselski Kacper M 2009 Lubliniec sp 1 lubliniec 00:05:23 00:16:52 00:23:01
16/4 18 Pradella Monika K 2007 Lubliniec   00:06:30 00:19:16 00:28:08
17 19 Pradella Bartosz M 2008 Lubliniec Szkola Podstawowa 00:06:37 00:19:23 00:28:11
18 1 Wyrwa Jakub M 2008 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:06:36 00:18:14 00:28:40
19 21 Kowalski Szymon M 2006 Tarnowskie Góry 5.pułk chemiczny 00:07:49 00:23:55 00:33:00
20 22 Kobyliński Maciej M 2012 Zabrze WKB META LUBLINIEC 00:09:42 00:31:46 00:43:21
21 15 Kompała Szymon M 2008 Lubliniec SP3 Lubliniec 00:06:43 00:21:46 00:24:39
WYNIKI CROSS DUATHLON LUBLINIEC 2017 OPEN
MIEJSCE NR ZAW NAZWISKO IMIĘ PŁ. ROK UR. MIEJSCOWOŚĆ KLUB bieg 3km rower 7km rower 14km rower 21km bieg 3km
1 42 Bik Miłosz M 1988 Częstochowa   00:11:01 00:25:41 00:40:36 00:56:03 01:07:24
2 31 Całek Mateusz M 1991 Jastrząb SP-Bikes Sportowy Poraj 00:10:34 00:25:46 00:41:40 00:58:00 01:08:32
3 29 Ligocki Tomasz M 1969 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team Duathlon Team 00:10:44 00:26:15 00:41:52 00:57:22 01:09:29
4 26 Grycman Kazimierz M 1972 Ciechowice   00:10:39 00:26:43 00:43:10 00:59:54 01:11:47
5 21 Czerwik Tomasz M 1974 Biała Estile Racing Team 00:12:31 00:27:58 00:43:49 01:00:32 01:13:58
6 3 Pałubski Daniel M 1972 Lubliniec OLGADENT LUBLINIEC 00:11:35 00:28:11 00:45:02 01:02:16 01:14:12
7 36 Maluk Tomasz M 1979 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:11:44 00:28:29 00:45:15 01:02:21 01:15:04
8 17 Lach Rafał M 1985 Kędzierzyn_Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:11:47 00:28:25 00:45:11 01:02:29 01:15:53
9 7 Michalik Grzegorz M 1975 Częstochowa Zmorsowani Częstochowa 00:11:40 00:28:56 00:46:03 01:04:10 01:17:00
10 20 Orian Piotr M 1971 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:11:32 00:29:19 00:48:00 01:06:53 01:18:48
11 34 Jakubiec-Lenart Roman M 1979 Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:11:50 00:28:58 00:46:04 01:05:02 01:19:31
12 14 Włoch Michał M 1993 Puszczew Zabiegani Częstochowa 00:11:41 00:30:09 00:48:52 01:07:48 01:20:10
13/1 33 Kuczyńska Kinga K 1993 Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 00:13:06 00:31:45 00:50:58 01:10:02 01:23:43
14 2 Wyrwa Marcin M 1980 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:14:11 00:32:41 00:51:29 01:10:58 01:25:31
15 39 Pieniążek Artur M 1976 Miłakowo Autsajder 00:11:44 00:31:37 00:51:40 01:12:10 01:26:20
16 5 Pala Jerzy M 1959 Częstochowa   00:14:27 00:33:11 00:52:13 01:12:20 01:26:55
17 22 Wełyczko Michał M 1990 Lubliniec Spartakus 00:11:36 00:32:30 00:52:42 01:14:00 01:27:14
18 40 Konik Andrzej M 1978 Dobrodzień   00:11:49 00:32:12 00:52:58 01:14:32 01:27:32
19 24 Koselski Roman M 1976 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:14 00:33:07 00:53:20 01:14:01 01:27:57
20 30 Kruk Grzegorz M 1969 Częstochowa PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 00:12:33 00:32:36 00:52:29 01:13:44 01:28:17
21 28 Zimarman Adrian M 1981 Zdzieszowice   00:15:01 00:33:33 00:52:12 01:13:11 01:28:47
22 41 Stępień Mariusz M 1981 Siemianowice Śląskie V PUŁK CHEMICZNY 00:16:10 00:34:29 00:52:57 01:13:19 01:29:01
23 43 Maliszewski Ireneusz M 1978 Tarnowskie Góry 5.pułk chemiczny 00:12:55 00:32:33 00:52:52 01:14:15 01:29:46
24 16 Giet Adam M 1968 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle 00:12:56 00:33:20 00:54:21 01:16:29 01:31:08
25 25 Delekta Daniel M 1974 Lubliniec   00:15:36 00:34:19 00:53:31 01:13:47 01:31:36
26 11 Mazur Krzysztof M 1992 Częstochowa City Cross Częstochowa 00:12:09 00:33:06 00:55:19 01:18:26 01:34:25
27/2 19 Orian Anna K 1975 Zdzieszowice KS KOZIOŁEK/LUKS ROSPONDEK 00:14:42 00:34:53 00:56:09 01:18:22 01:35:18
28 6 Tokarz Łukasz M 1999 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:43 00:34:41 00:56:51 01:19:49 01:36:59
29 45 Jankowski Paweł M 1983 Truskolasy   00:13:07 00:38:09 00:58:18 01:22:16 01:36:59
30 38 Rachwalik Krzysztof M 1991 Kruszyna 1991 00:12:32 00:32:16 00:53:23 01:22:16 01:39:36
31 37 Chłopaś Artur M 1973 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:13:51 00:36:03 00:59:32 01:25:25 01:39:47
32/3 27 Gniot Katarzyna K 1980 Zdzieszowice   00:13:55 00:35:38 00:58:59 01:23:48 01:39:56
33 44 Stasiczek Jan M 1975 Chorzów WKB META LUBLINIEC 00:14:36 00:36:01 00:58:10 01:25:03 01:41:19
34 1 Wręczycki Łukasz M 1989 Lubliniec   00:14:25 00:36:32 00:59:37 01:24:48 01:42:41
35 35 Bambynek Andrzej M 1974 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:14:44 00:36:43 01:01:14 01:26:38 01:43:02
36 32 Florian Ulfik M 1948 Lubliniec WKB META LUBLINIEC 00:19:03 00:43:06 01:05:46 01:30:49 01:49:29
37/4 12 Pawelak Joanna K 1971 Blachownia   00:17:37 00:42:26 01:07:31 01:33:51 01:52:25
38/5 10 Borek Jadwiga K 1979 Kędzierzyn-Koźle Klub Sportowy Koziołek 00:17:30 00:43:06 01:08:40 01:34:37 01:52:27
39 18 Zając Tomasz M 1971 Lubliniec   00:17:01 00:36:59 #N/D! #N/D! #N/D!
16.04.2016 Duathlon Leśny - (03 km - 21 km - 3 km) - Lubliniec
http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20160416_-_Lubliniec.pdf - wyniki
14.08.2005 Military Cross Triathlon - (0,5 km - 20 km - 5 km) - Lubliniec-Kokotek
M-ce Nazwisko Imię Rocznik Klub

Czasy po

Pływanie Rower Bieg
1 Odróbka Stanisław 1979 Wodnik Siemianowice 00:07:18 00:54:08 01:14:06
2 Raczykowski Ryszard 1980 Wodnik Siemianowice 00:06:50 00:54:08 01:14:16
3 Zembroń Mariusz 1970 WKB Meta Lubliniec 00:12:30 01:00:47 01:23:22
4 Szraucner Mirosław 1969 WKB Meta Lubliniec 00:12:41 00:59:50 01:23:31
5 Orlik Jerzy 1959 KCz Pędziwiatr 00:09:47 01:00:48 01:25:01
6 Ulfik Florian 1948 WKB Meta Lubliniec 00:10:28 00:57:13 01:26:08
7 Goj Jerzy 1958 MOSiR Piekary Śl. 00:10:13 01:04:08 01:27:57
8 Szwed Krzysztof 1965 WKB Meta Lubliniec 00:14:46 01:06:11 01:29:53
9 Dudziński Łukasz 1978 JW. 4101 00:09:50 01:04:12 01:33:14
10 Bąk Krzysztof 1974 JW. 4101 00:12:37 01:12:35 01:38:28
11 Koselski Kamil 1986 WKB Meta Lubliniec 00:13:54 01:08:42 01:39:28
12 Jagielski Przemysław 1983 WKB Meta Lubliniec 00:14:08 01:22:07 01:48:33
13 Wierzbicka Dorota 1981 Łódź 00:09:44 01:13:25 01:53:23
14 Ruta Magdalena 1981 WKB Meta Lubliniec 00:13:16 01:19:10 01:56:18
15 Ruta Tadeusz 1950 WKB Meta Lubliniec 00:12:21 01:19:10 01:56:19
16 Piszczek Artur 1978 WKB Meta Lubliniec 00:13:19 01:39:51 02:19:52
17 Kajca Gabriela 1986 Bytom 00:09:35 01:39:51 02:27:42

Sprint: Pływanie 750 m - Rower 20 km - Bieg 5 km

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 1:16,56 Wilk Michał Blachownia 31.07.2016 r.
2 1:24,00 Bambynek Andrzej Blachownia 31.07.2016 r.

1/4 IM: Pływanie 950 m - Rower 45 km - Bieg 10,55 km

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 2:19,01 Janklowski Michał Poznań 24.06.2017 r.
2 2:22,44 Janklowski Mateusz Poznań 24.06.2017 r.
3 2:28,24 Maluk Tomasz Przechlewo 04.09.2016 r.
4 2:28,47 Maluk Tomasz Sieraków 27.05.2017 r.
5 2:29,44 Janklowski Mateusz Sieraków 27.05.2017 r.
6 2:30,48 Makowski Szymon Sieraków 27.05.2017 r.
7 2:32,02 Janklowski Mateusz Sieraków 28.05.2016 r.
8 2:32,09 Łukasik Błażej Przechlewo 04.09.2016 r.
9 2:33,36 Maluk Tomasz Sieraków 28.05.2016 r.
10 2:33,54 Makowski Szymon Przechlewo 04.09.2016 r.
1 2:56,34 Czichy Barbara Świerklaniec 12.06.2016 r.
2 3:10,27 Czichy Barbara Sieraków 30.05.2015 r.
3 3:14,27 Czichy Barbara Gołdap 19.07.2015 r.

1/2 IM: Pływanie 1,9 km - Rower 90 km - Bieg 21,1 km

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 5:02,59 Maluk Tomasz Poznań 25.06.2017 r.
2 5:16,32 Janklowski Michał Poznań 24.07.2016 r.
3 5:21,18 Maluk Tomasz Gdynia 06.08.2017 r.
4 5:22,40 Janklowski Michał Gdynia 06.08.2016 r.
5 5:26,59 Janklowski Michał Przechlewo 12.09.2015 r.
6 5:28,07 Janklowski Michał Gdynia 06.08.2017 r.
7 5:28,10 Janklowski Mateusz Poznań 24.07.2016 r.
8 5:28,52 Maluk Tomasz Gdynia 06.08.2016 r.
9 5:29,24 Makowski Szymon Poznań 24.07.2016 r.
10 5:29,50 Łukasik Błażej Gdynia 06.08.2016 r.
1 6:26,33 Czichy Barbara Sieraków 27.06.2017 r.
2 6:26,34 Czichy Barbara Sieraków 28.06.2016 r.