Wojskowy Klub Biegacza
 
konto: BGŻ O/Lubliniec 62 2030 0045 1110 0000 0223 9010

Biegi Narciarskie

sekcja powołana do życia 3 stycznia 2004

Kierownik Sekcji - Roman Koselski


50 km klasyk

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 2:47,37 Mirowski Bartosz Jakuszyce 03.03.2013 r.
2 2:59,30 Mirowski Bartosz Jakuszyce 04.03.2017 r.
3 3:11,46 Mirowski Bartosz Jakuszyce 05.03.2016 r.
4 3:15,56 Mirowski Bartosz Bedrichov 19.02.2017 r.
5 3:47,20 Mochol Ireneusz Jakuszyce 04.03.2017 r.
6 3:50,52 Koselski Roman Bedrichov 19.02.2017 r.
7 3:56,34 Koselski Roman Jakuszyce 04.03.2017 r.
8 4:02,29 Kobyliński Tomasz Jakuszyce 03.03.2013 r.
9 4:02,32 Bajda Jacek Jakuszyce 05.03.2016 r.
10 4:04,30 Koselski Roman Jakuszyce 05.03.2016 r.

50 km dowolny

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 3:06,35 Koselski Krzysztof Jakuszyce 04.03.2012 r.
2 3:36,26 Koselski Roman Jakuszyce 04.03.2012 r.
3 4:36,14 Rosiński Zbigniew Jakuszyce 04.03.2012 r.

25 km dowolny

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 1:18,00 Mirowski Bartosz Jakuszyce 03.03.2013 r.
2 1:22,13 Koselski Krzysztof Jakuszyce 06.03.2011 r.
3 1:24,35 Mirowski Bartosz Jakuszyce 06.03.2016 r.
4 1:28,20 Koselski Krzysztof Jakuszyce 08.03.2009 r.
5 1:35,00 Koselski Krzysztof Jakuszyce 07.03.2010 r.
6 1:37,19 Bajda Jacek Jakuszyce 06.03.2016 r.
7 1:45,08 Koselski Roman Jakuszyce 03.03.2012 r.
8 1:49,06 Koselski Roman Jakuszyce 03.03.2012 r.
9 1:51,21 Miluk Stanisław Jakuszyce 06.03.2003 r.
10 1:53,44 Koselski Krzysztof Jakuszyce 06.03.2003 r.

10 km dowolny

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 33,16 Koselski Krzysztof Tarnowskie Góry 22.02.2010 r.
2 40,21 Ulfik Florian Tarnowskie Góry 22.02.2010 r.
3 43,10 Koselski Krzysztof Tarnowskie Góry 21.02.2009 r.
4 47,38 Rosiński Zbigniew Tarnowskie Góry 21.02.2009 r.
5 48,04 Rosiński Zbigniew Tarnowskie Góry 22.02.2010 r.
6 49,18 Koselski Krzysztof Jakuszyce 04.03.2007 r.
7 50,19 Koselski Krzysztof Jakuszyce 20.12.2009 r.
8 51,14 Koselski Krzysztof Andrzejówka 29.01.2012 r.
9 52,53 Bajda Jacek Tarnowskie Góry 22.02.2010 r.
10 53,26 Koselski Krzysztof Jakuszyce 05.03.2006 r.

10 km klasyk

LP

CZAS

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE STARTU

DATA

1 32,43 Mirowski Bartosz Jakuszyce 03.03.2013 r.
2 38,22 Mochol Ireneusz Jakuszyce 28.01.2017 r.
3 44,15 Koselski Roman Jakuszyce 03.03.2013 r.
4 44,28 Kobyliński Tomasz Jakuszyce 03.03.2013 r.
5 44,41 Rosiński Zbigniew Jakuszyce 23.02.2015 r.
6 46,08 Rosiński Zbigniew Jakuszyce 03.03.2013 r.
7 47,57 Koselski Krzysztof Biskupice 27.01.2013 r.
8 50,04 Rosiński Zbigniew Biskupice 27.01.2013 r.
9 51,07 Koselski Krzysztof Jakuszyce 03.03.2013 r.
10 51,15 Kobyliński Tomasz Jakuszyce 02.03.2012 r.
06.04.2013 (tak,tak) VI Lublinieckie Zawody Narciarskie 3,5 km
1 Mirowski Bartosz 19,23
2 Szwed Krzysztof 19.24
3 Koselski Roman 19,28
4 Kobyliński Tomasz 20,19
5 Koselski Marek 23,09
6 Zembroń Mariusz 24,01
7 Rosiński Zbigniew 24,14
8 Springwald Paweł 24,24
9 Ulfik Florian 25,47
10 Kubisz Tomasz 27,20
11 Budny Andrzej 28,25
12 Terlecki Józef 29,39
13 Sringwald Robert 30,00
14/1 Fokczyńska Ewa 30,09
15 Rosiński Łukasz 31,11
16 Szustakowski Jacek 31,39
17/2 Springwald Magda 33,59
18/3 Kubisz Dorota 34,30
19/4 ex Szraucner Ewa 39,22
19/4 ex Kuchmistrz Anna 39,22
21 Koselski Krzysztof 40,00
1 km
1 Bensz Karolina 6,23
2 Bensz Sawomir 7,22
3 Fokczyński Wojtek 7,32
4 Kuchmistrz Michał 7,48
5 Kubisz Konrad 8,11
6 Kubisz Karol 8,46
7 Szraucner Tomek 12,00
M-ce Nazwisko Imię   Rok Czas
Dzieci 0,5 km
1 Łebek Mateusz Lubliniec 2001 5,37
2 Kanclerz Michał Zabrze 2002 11,05
Panie 0,5 km
1 Pilarska Karolina WKB Meta Lubliniec 1987 3,47
2 Kuchmistrz Anna Zabrze 1978 4,17
3 Łebek Bożena Lubliniec 1979 5,11
4 Szraucner Ewa WKB Meta Lubliniec 1969 7,18
5 Markowska Iwona WKB Meta Lubliniec 1971 7,39
Panowie 2 km
1 Nalewajka Martin NKB Kłobuck 1955 8,00
2 Świerc Marcin WKB Meta Lubliniec 1985 9,09
3 Koselski Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1961 9,43
4 Koselski Roman WKB Meta Lubliniec 1976 10,03
5 Szwed Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1965 10,04
6 Ulfik Florian WKB Meta Lubliniec 1948 10,21
7 Kobyliński Tomasz WKB Meta Lubliniec 1978 10,33
8 Rosiński Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960 10,44
9 Zembroń Mariusz WKB Meta Lubliniec 1974 12,02
10 Koselski Karol WKB Meta Lubliniec 1983 12,33
11 Markowski Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1970 12,37
12 Dulski Daniel WKB Meta Lubliniec 1992 12,55
13 Koselski Kamil WKB Meta Lubliniec 1986 13,41
14 Szraucner Mirosław WKB Meta Lubliniec 1969 17,02
15 Kulej Wiesław NKB Kłobuck 1963 17,15
16 Terlecki Józef WKB Meta Lubliniec 1954 17,15
17 Budny Andrzej WKB Meta Lubliniec 1973 17,16
18 Lis Zenon Tarnowskie Góry 1960 21,01
19 Chudziński Sławomir Lubliniec 1970 nu
M-ce Nazwisko Imię   Rok Czas
  Dzieci      
1 Młynarska Eliza Pajęczno 1998  
1 Bartkiewicz Przemek Tarnowskie Góry 1996  
  Panie 1,2 km      
1 Gołek Diana WKB Meta Lubliniec 1983 8,08
2 Springwald Magda Lubliniec 1996 9,41
3 Rosińska Barbara WKB Meta Lubliniec 1961 14,03
  4,5 km      
1 Springwald Paweł WKB Meta Lubliniec 1959 26,17
2 Rosiński Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960 26,31
3 Szwed Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1965 27,05
4 Zembroń Mariusz WKB Meta Lubliniec 1974 27,45
5 Ulfik Florian WKB Meta Lubliniec 1948 30,25
6 Koselski Kamil WKB Meta Lubliniec 1986 31,14
7 Dulski Daniel WKB Meta Lubliniec 1992 32,44
8 Koselski Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1961 32,50
9 Kucharczyk Tomasz WKB Meta Lubliniec 1989 33,35
10 Miluk Stanisław WKB Meta Lubliniec 1962 33,48
11 Markowski Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1970 34,55
12 Kowalski Andrzej WKB Meta Lubliniec 1953 35,16
13 Koselski Karol WKB Meta Lubliniec 1983 40,41
14 Pytel Roman WKB Meta Lubliniec 1964 43,05
15 Mikulski Krzysztof WKB Meta Lubliniec 1971 43,53
16 Brzezina Franciszek Lubliniec 1938 46,56
17 Młynarski Zygmunt Pajęczno 1970 47,58
18 Bartkiewicz Piotr Tarnowskie Góry 1991 52,30
19 Springwald Piotr Lubliniec 1991 01:13,20
20 Springwald Robert Lubliniec 1988 01:14,19
21 Bambynek Andrzej WKB Meta Lubliniec 1974 01:15,20