WYNIKI XXII BIEGU PRZEŁAJOWEGO O "NÓŻ KOMANDOSA"

Uwagi do literówek w nazwiskach prosimy zgłaszać na kontakt@wkbmeta.pl
* - to osoba bez kartki
Klasyfikacja Szkół
STARTOWAŁO 1116 OSÓB

Przedszkola Reprezentantów   Szkoły Podstawowe Reprezentantów
NPJ WYSPA SZKRABÓW 43   SP 1 Lubliniec 272
PS Sieraków Śl. 30   SP 3 Lubliniec 120
PRZED. ŚW. E. STEIN 21   SP 2 Lubliniec 95
Wszystkich 124   Wszystkich 819
         
Szkoły średnie Reprezentantów   Bieg Integracyjny 15
ZSOT Lubliniec 74      
ZSZ Lubliniec 25   Piątka dla Seniora    11
ZS Mickiewicz L-c 21      
Wszystkich 147      

Klasyfikacja Biegu Integracyjnego - 300 m

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 PRZYBYŁA MARCIN   SOSW LUBLINIEC 0;54
2 SZMACIARSKI REMIGIUSZ 2002 SPEC. OŚ. SZK.-WYCH. NR 5 CZĘSTOCHOWA 0;56
3 CIESIUŁKA PAWEŁ 2001 SPEC. OŚ. SZK.-WYCH. NR 5 CZĘSTOCHOWA 2;09
4 SYNDROWIEC DOMINIK 2005 SP 1 LIUBLINIEC 1;10
5 WYCISZKIEWICZ NATALIA   SOSW LUBLINIEC 1;26
6 WĄSIK PATRYK   SOSW LUBLINIEC 1;28
7 SZMACIARSKA KLAUDIA 2003 SPEC. OŚ. SZK.-WYCH. NR 5 CZĘSTOCHOWA 1;29
8 ZARZYCKI PIOTR   SOSW LUBLINIEC 1;30
9 RUBIK WIKTORIA 2002 SPEC. OŚ. SZK.-WYCH. NR 5 CZĘSTOCHOWA 1;32
10 GEMBORA MONIKA   SOSW LUBLINIEC 1;40
11   MICHAŁ   SOSW LUBLINIEC 1;42
12 POTEMPA ANDRZEJ   SOSW LUBLINIEC 1;44
13 ŚWIERC MONIKA 2001 SOSW LUBLINIEC 1;51
14 DROŃSKA NATALIA 2006 SOSW LUBLINIEC 1;52
15 BUDNY CYPRIAN 1999 WKB META LUBLINIEC 3;04

Klasyfikacja Krasnali - 100 m

m-ce Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość czas
1 MANDLA LENA 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;25
2 IGOR DULOK 2014 PRZED. SAMORZ. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 0;26
3 JAMROŻY TYMOTEUSZ 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;28
4 LEMPA ADAM 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;29
5 MIKULSKA ZOFIA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;29
6 KOCYBA ZUZANNA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;30
7 NIEORA JULIA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;30
8 JELONEK MIŁOSZ 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;31
9 NALEWAJSKA MAJA 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;31
10 KOMPAŁA MILENA 2014 PRZED. SAMORZ. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 0;32
11 CHYRA ADAM 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;32
12 WICHER MARCIN 2014 PRZED. SAMORZ. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 0;32
13 GRZONA AMELIA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;33
14 RZEŹNICZEK MICHAŁ 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;33
15 GNACY KACPER 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;34
16 DEINHARD JAKUB 2014 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;34
17 BOCHENEK JULIAN 2015 PRZED. NR 7 0;36
18 BELKA NINA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;37
19 WRÓBEL MARCELINA 2013 SŁORA SCHODY KLUB SPRINT 0;39
PK JAKUBIEL JULIA 2015 PRZED. BIELANEK JUNIOR 0;41
21 MAŃKA SZYMON 2016 LUBLINIEC 0;48
22 MAŁCZAK DAWID 2016 GWOŹDZIANY 0;54
23 SEBASTIAN RYSZARD 2016 SŁORA SCHODY KLUB SPRINT 1;03
24 CHUDZIŃSKA KINGA 2016 LUBLINIEC 1;16
25 STASIAK ALEKSANDRA 2016 KLUCZBORK 1;29

Klasyfikacja Starszaków - 200 m
Dziewczyki

M-ce Nazwisko Imię rocznik Miejscowość Czas
1 MAŁCZAK NATALIA 2012 PRZED. GWOŹDZIANY 0;46
2 JAISZCZOK JULIA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;48
3 MAŁCZAK NADIA 2012 PRZED. GWOŹDZIANY 0;50
4 URBAŃCZYK JULIA 2013 PRZED. NR 6 0;51
5 BAZAN MALWINA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;51
6 DUDA ALICJA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;52
7 SŁAWIŃSKA MAGDALENA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;52
8 CHRYPLEWICZ WIKTORIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;53
9 SCHNEIDER CATALEYA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;55
10 STACHOWIAK ZOFIA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 0;57
11 GNACY EMILIA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;57
12 PEŁA LIVIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;58
13 KOWOLL EMILIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;58
14 ZAMOSKA ANGELIKA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;59
15 JAKSIK ELENA 2013 KOTULIN 0;59
16 KASPRZYK WIKTORIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;00
17 KOS MAGDALENA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;00
18 RESPONDEK MAJA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;01
19 BIELA MAGDALENA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;01
20 GRZELAK NADIA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;02
21 GAWRON OLIWIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;02
22 NOWOTYRSKA ZOFIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;03
23 NADOLNA WIKTORIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;03
24 SIKORA AMELIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;04
25 JELONEK DOMINIKA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;04
26 TOKARZ LAURA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;05
27 FIGURA MAGDALENA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;06
28 KMIEĆ AURELIA 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;07
29 BANASIK ALICJA 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;07
30 KUŚ ANNA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;08
31 RZEŹNICZEK ANNA 2011 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;09
32 KACPRZYCKA JULIA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;09
33 KOZALA WIKTORIA 2013 PRZED. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 1;11
34 DERKOWSKA DAGMARA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;12
35 CHMURA MILENA 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;12
36 JANIK WIKTORIA 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;13
37 NIEPSUJ NIKOLA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;16
38 KAWIK LILIA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;17
39 PARUZEL ZOFIA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;18
40 ŚWIERCZYŃSKA WIKTORIA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;19
41 MARYSEK MARLENA 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;20
42 MAJCHRZYK ALEKSANDRA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;20
43 MUSZALCZYK MARIA 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;21
44 DAWIDOWICZ ZUZIA 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;21
45 WOLNY MAGDALENA 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;23
46 LATOS MAJA 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;24
47 *       1;26
48 *       1;27
49 *       1;28

Klasyfikacja Starszaków - 200 m
Chłopcy

M-ce Nazwisko Imię rocznik Miejscowość Czas
1 PRZYBYŁO FLORIAN 2012 ŚWIBIE 0;48
2 MARKUS KRAWCZYK   PRZED. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 0;50
3 KUCZYŃSKI ANTONI 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;52
4 BOCHENEK JERZY 2012 PRZED.  NR 3 0;53
5 PSKOWSKI MACIEJ 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;54
6 GŁOMB WOJCIECH 2012 PRZED.  INTEGRACYJNE NR 3 0;54
7 OCHMAN SZYMON   NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;56
8 KUBOSZ BARTŁOMIEJ 2012 PRZED. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 0;57
9 WÓJCICKI KAROL 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 0;57
10 WAWRZYNEK PATRYK 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 0;58
11 GRZYB MIKOŁAJ 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 0;59
12 KRYŚCIAK MARCIN 2012 PRZED.  NR 8 1;00
13 NIEORA JAKUB 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;00
14 KANDORA SZYMON 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;00
15 BIELA DOMINIK 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;00
16 JUNKER JAKUB 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;01
17 STRZELECKI RAFAŁ 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;01
18 BRZEZINA MAKSYMILIAN 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;02
19 GAJDA JULIAN 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;02
20 POLACZEK WOJCIECH 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;02
21 SIEMIENIEC MATEUSZ 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;02
22 KOZIOROWSKI TYMOTEUSZ 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;03
23 PISKOŃ DANIEL 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;03
24 GEMBAŁA ANTONI 2012 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;04
25 ŚLĘZAK OLIVIER 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;05
26 SIEMIENIEC BARTOSZ 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;05
27 KOBELKA WIKTOR 2013 PRZED. ŚW. E. STEIN 1;05
28 TWORKOWSKI BARTOSZ 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;06
29 JAKUBIEL TOMASZ 2012 PRZED. BIELANEK JUNIOR 1;06
30 SUKIENNIK MILENA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;06
31 KRYCH ANNA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;07
32 MOŃKA WIKTOR 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;07
33 GALICZAK KRZYSZTOF 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;08
34 SOBCZYK FILIP 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;08
35 KOZA DAWID 2012 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;09
36 MYRCIK TYMOTEUSZ 2012 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;10
37 BEDNAREK MARIA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;11
38 BENSKA MARCELINA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;12
39 KOKOWICZ MAGDALENA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;13
40 JANIK KACPER 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;13
41 ZAJĄC MARCIN 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;14
42 JURCZA NATAN 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;15
43 NOWAK PATRYK 2013 PRZED.  SIERAKÓW ŚL. 1;16
44 PASZEWSKI KAROL 2013 PRZED. SIERAKÓW ŚL. O/WĘDZINA 1;17
45 KĄPAŁA ALLAN 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;18
46 SOŁTYSIAK HANNA 2014 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;18
47 MACHETA JAN 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;19
48 KRYŚ JULIA 2013 NPJ WYSPA SZKRABÓW 1;20

BĄBLE - Klasyfikacja dziewcząt klasy I - II 600 m

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 MARKEWKA EMILIA 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;45
2 POWRÓSŁO ANTONINA 2010 SP KOTULIN 2;51
3 KOCEM DOROTA 2010 SP KOTULIN 2;53
4 PYSKOWSKA MAŁGOSIA 2010 SP 4 lUBLINIEC 3.00
5 SZLEPER IZABELLA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3.06
6 SUCHY NATASZA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3.08
7 GÓRECKA ALICJA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3.10
8 KOŁEK MAGDALENA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;15
9 CHMURA ANNA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;20
10 MROZIEWICZ ZUZIA 2011 SP 4 lUBLINIEC 3;22
11 ŁOPACIŃSKA MAJA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;22
12 BAZAN MARLENA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;23
13 SADEK NATASZA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;23
14 PAŁUBSKA JULIA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;24
15 STYCZYRZ LAURA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;24
16 KROK EMILIA 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;25
17 KALEMBA KALINA 2011 SP 4 lUBLINIEC 3;25
18 JAŹWIŃSKA OLGA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;26
19 KACZMARCZYK MAJA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;26
20 MAZUR ANNA 2011 SP 4 lUBLINIEC 3;26
21 ŻÓŁTEK AGATA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;28
22 JUST AMELIA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;28
23 PRANDZIOCH PAULINA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;29
24 WRÓBEL MAJA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;30
25 BANASIAK MAJA 2010 SP 4 lUBLINIEC 3;31
26 WĄSIK WERONIKA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;33
27 SEKULSKA EMILIA 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;33
28 FLOREK JAGODA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;34
29 SZRAUCNER ALEKSANDRA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;34
30 CIEŚLIK MAJA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;35
31 KAZUCH EMILIA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;36
32 PARULSKA NATALIA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;36
33 GRZEŚKOWIAK NATALIA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;37
34 WITEK PAULINA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;38
35 WRĘCZYCKA JULIA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;38
36 GIZIŃSKA IGA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;42
37 GAJDA WIKTORIA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;43
38 KOKOT KAROLINA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;45
39 BALA EWA 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;45
40 ŚLIWA MARIA 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;46
41 POLACZEK NATALIA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;48
42 WILK PAULINA 2010 SP 4 lUBLINIEC 3;49
43 MAŁESKA PAULINA 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;53
44 WEBER EWA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;56
45 MAZUR EMILIA 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;57
46 SKUBAŁA MAGDALENA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;57
47 KLIMAS ZOFIA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;58
48 KOSMALA SIMONE 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;59
49 KULISIŃSKA NATALIA 2011 SP 1 LUBLINIEC 4;01
50 GRUS MAGDALENA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;02
51 OSTROWSKA ALICJA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;03
52 SALIK MILENA 2011 SP 4 lUBLINIEC 4;04
53 WORONIAK AMELIA 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;05
54 ZYGMUNT LENA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;06
55 JURECZKO MARTYNA 2011 SP 1 LUBLINIEC 4;09
56 MIROWSKA AMELIA 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;10
57 KUBICA ALEKSANDRA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;11
58 PUCHAŁA URSZULA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;12
59 WASSER HELENA 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;14
60 SPOJDA AMELIA 2011 SP 1 LUBLINIEC 4;17
61 CZERNIECKA ZOFIA 2010 SP 2 LUBLINIEC 4;19
62 CZECZKO JULIA 2011 SP 4 lUBLINIEC 4;20
63 PYKA ANTONINA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;21
64 BAZAN ZUZANNA 2011 SP 1 LUBLINIEC 4;23
65 TROCHA WIKTORIA 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;31
66 KOCYBA LENA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;35
67 SZWED MAGDALENA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;37
68 PRZYCHODZKA  LAURA 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;53
69 HELUSZKA ZUZANNA 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 5;03
70 MANDLA ZUZANNA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 5;17

BĄBLE - Klasyfikacja chłopców klasy I - II 600 m

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 JAKSIK NIKODEM 2010 SP KOTULIN 2;35
2 PALLUS DOMINIK 2010 SP KOTULIN 2;35
3 MAŃKA PAWEŁ 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;37
4 URBAŃCZYK JAKUB 2010 SP 1 LUBLINIEC 2;38
5 GONIWIECHA KAMIL 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 2;39
6 ŻYDEK DOMINIK 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;42
7 SUPLICKI SZYMON 2010 SP 1 LUBLINIEC 2;42
8 SOSNOWSKI ALEKSANDER 2011 SP 1 LUBLINIEC 2;46
9 GOŹDZIEWSKI MICHAŁ 2011 SP TARNOWSKIE GÓRY 2;47
10 BEIM PATRYK 2011 SP 1 LUBLINIEC 2;48
11 JANOTA KACPER 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;52
12 MAJOREK DOMINIK 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;52
13 OSTROWSKI ALEKSANDER 2010 SP 2 LUBLINIEC 2;54
14 PLAGA KUBA 2010 SP 1 LUBLINIEC 2;55
15 MANIURA SZYMON 2010 SP 1 LUBLINIEC 2;55
16 LAMPA BARTOSZ 2011 SP 2 LUBLINIEC 2;57
17 PISKOŃ KACPER 2010 SP 4 LUBLINIEC 2.58
18 KRASKA MATEUSZ 2010 SP 1 LUBLINIEC 2.59
19 PIONTEK KACPER 2010 SP 1 LUBLINIEC 3.02
20 KRASKA ALEKSANDER 2010 SP 1 LUBLINIEC 3.03
21 GRABIŃSKI ANTONI 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3.04
22 KULIG KAROL 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;06
23 BAGAZIŃSKI NATANIEL 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;07
24 RAINHOLC BARTOSZ 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;07
25 KALYTA DOMINIK 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;08
26 SZWED JAN 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;09
27 ŁOBACZ PATRYK 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;10
28 DRZYMAŁA WOJTEK 2011 SP 4 LUBLINIEC 3;10
29 CELIŃSKI SEBASTIAN 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;11
30 SOBIERAJ WOJTEK 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;11
31 DZIKOWSKI ADAM 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;12
32 BUBA FILIP 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;13
33 FIGURA WIKTOR 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;14
34 DUDEK TYMON 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;15
35 BORECKI BARTOSZ 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;16
36 SOBCZAK MACIEJ 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;17
37 SOWA FABIAN 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;17
38 SZYKOWNY JAKUB 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;17
39 CETNEROWSKI OSKAR 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;18
40 RYBAK ALEKSANDER 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;19
41 PRZEORSKI HUBERT 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;19
42 KRÓLIK JAKUB 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;20
43 MIKA MIŁOSZ 2011 SP 4 LUBLINIEC 3;21
44 PILAWA BŁAŻEJ 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;22
45 PUSZKO ALEKSANDER 2011 SP 4 LUBLINIEC 3;22
46 JANIK STANISŁAW 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;23
47 BRZEZINA DAWID 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;23
48 FRAJ DAWID 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;24
49 STANISZEWSKI REMIGIUSZ 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;25
50 PLOTNIK IGOR 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;27
51 BIELECKI MAREK 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;28
52 NGUYEN HUU JAKUB 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;28
53 PAWLAK KUBA 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;29
54 GERLIC-MRUGAŁA BORYS 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;30
55 MICHALSKI KACPER 2010 SP 4 LUBLINIEC 3;30
56 DŁUBAŁA JAN 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;30
57 KNOPIK-NOWAKOWSKI FILIP 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;30
58 KWAPIEŃ REMIGIUSZ 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;32
59 SŁOMIŃSKI BARTEK 2010 SP 4 lUBLINIEC 3;34
60 MANDLA KAROL 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;34
61 DULIŃSKI PAWEŁ 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;35
62 MOCZULSKI ALAN 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;35
63 LEWANDOWSKI BRUNO 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;35
64 ŻUREK NATHAN 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;36
65 JELONEK ŁUKASZ SP 2 SP 3 LUBLINIEC 3;36
66 SZYŁAK KACPER 2008 SP 2 LUBLINIEC 3;37
67 KOWALSKI BARTOSZ 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;38
68 GÓRNIAK BARTOSZ 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;39
69 ZAWADKA ANTONI 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;39
70 SIKORA SZYMON 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;40
71 BULA PIOTR 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;40
72 ORTYL KACPER 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;41
73 DREWNIK ALEKSANDER 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;41
74 TOKARZ PIOTR 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;45
75 KUCHENBECKER ALEKSANDER 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;45
76 SAWCZUK ALEKSANDER 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;46
77 JACHYMCZAK KACPER 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;47
78 FRONCKOWIAK OLIVER 2011 SP 4 lUBLINIEC 3;48
79 LUBCZYK DOMINIK 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;48
80 BULA PAWEŁ 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;49
81 SMELA JAKUB 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;50
82 KLABIS KONRAD 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;51
83 DYLAK-SŁAWIŃSKI JAN 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;51
84 OPIELA MICHAŁ 2011 SP 2 LUBLINIEC 3;51
85 MAJEWSKI ŁUKASZ 2011 SP 1 LUBLINIEC 3;52
86 JURCZYSZYN STANISŁAW 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;53
87 SIKORA KRZYSZTOF 2010 SP 2 LUBLINIEC 3;54
88 NIEWIADOMSKI FRANCISZEK 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;54
89 KURDA RADOSŁAW 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;55
90 KRÓL IGNACY 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 3;56
91 GÓRECKI PAWEŁ 2011 SP 4 lUBLINIEC 3;57
92 SZELEŚ PATRYK 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;57
93 EISOP OSKAR 2010 SP 1 LUBLINIEC 3;58
94 WILK FILIP 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;00
95 MIĆKA NIKODEM 2010 SP 2 LUBLINIEC 4;01
96 WIĄCEK ŁUKASZ 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;02
97 GOŁOMBOWSKI JAKUB 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;06
98 SJER MICHAŁ 2010 SP 4 lUBLINIEC 4;06
99 CIWIŃSKI ANTONI 2011 SP 1 LUBLINIEC 4;07
100 OWSIKOWSKI KRYSTIAN 2011 SP 4 lUBLINIEC 4;08
101 GRZEGORZEWSKI JAKUB 2010 SP 1 LUBLINIEC 4;09
102 FIRLUS WOJCIECH 2010 SP 2 LUBLINIEC 4;17
103 KAWIK SYLWIN     4;20
104 ZRAWSKI ANTEK     4;23
105 SZLEPER ANTONI 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;24
106 KARNATOWSKI ADAM 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;29
107 ANCZYK PIOTR 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;33
108 GRZONA PRZEMYSŁAW 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;40
109 JURECZKO  JAKUB 2011 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 4;41
110 MANIURA RADOSŁĄW 2011 SP 2 LUBLINIEC 4;46

SMYKI - Klasyfikacja dziewcząt klasy III - IV 1200 m

M-ce Nazwisko Imię rocznik Szkoła / Klub Czas
1 DRYLL NIKOLA 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;23
2 BLOCH JULIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;27
3 RADEK MARTA 2008 SP 4 LUBLINIEC 5;40
4 GÓRECKA MAJA 2009 SP 4 LUBLINIEC 5;42
5 SADOWSKA OLIWIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;43
6 MAŁEK AGATA 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;45
7 JANICKA ZUZANNA 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;46
8 WONSIK SANDRA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;02
9 BRYK JULITA 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;02
10 DRAB MARTA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;03
11 PIETRZIK MAJA 2009 SP 4 LUBLINIEC 6;04
12 GRABOWSKA NIKOLA 2008 SP KOTULIN 6;05
13 WIECZOREK KINGA 2008 SP SIERAKÓW ŚLĄSKI 6;05
14 STRÓŻYK ANTONINA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;10
15 PIOSEK PAULINA 2009 LISOWICE 6;18
16 KOZA AGNIESZKA 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;21
17 MACIEJEWSKA JULIA 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;23
18 TRĄBSKA ZUZANNA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;29
19 DREWEK HANNA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;33
20 STANKIEWICZ EMILIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;36
21 MIŁEK OLIWIA 2009 LISOWICE 6;36
22 WOŹNIAK KINGA 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;40
23 MAZUR LENA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;41
24 SZLEPER MAŁGOSIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;41
25 BAZAN SANDRA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;42
26 JASIŃSKA NATALIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;42
27 SCHABOWSKA BIANKA 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;43
28 KOBIELSKA LENA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;43
29 KRUPSKA KAMILA 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;44
30 KOKOT SABINA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;47
31 LEDWOŃ MAGDA 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;56
32 SUPLICKA MARTA 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;57
33 TRZĘSIOK ALEKSANDRA 2008 SP 3 LUBLINIEC 7;01
34 TARCZYŃSKA AMELIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;03
35 MINKINA ZUZANNA 2008 SP 3 LUBLINIEC 7;03
36 STAŃCZYKIEWICZ OLIWIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;09
37 GOLASZ ZOFIA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;10
38 KULISZ JULIA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 7;13
39 KANDORA NATALIA 2008 SP PAWNKÓW 7;14
40 KAWALEC JULIA 2009 SP 4 LUBLINIEC 7;17
41 PINKOWSKA MARTA 2009 SP 4 LUBLINIEC 7;18
42 GAWENDA NATALIA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;21
43 LEDWOŃ IZABELA 2009   7;22
44 CZURA ZUZANNA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;22
45 MAJEWSKA AMELIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;22
46 GAJDA JULITA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;25
47 DUDEK AMELIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;25
48 SZLEPER LENA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;27
49 MIKULSKA WIKTORIA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;29
50 BYKOWSKA MAGDA 2008 SP 3 LUBLINIEC 7;33
51 FIKUS IZA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;34
52 BRĄCEL MILENA 2008 SP 4 LUBLINIEC 7;37
53 OLSZAK ZUZANNA 2009 SP 4 LUBLINIEC 7;37
54 JANOSZKA MAJA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;37
55 MAJEWSKA NATALIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;38
56 KOZA MAJA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;42
57 KOKOT MAGDA 2009 LISOWICE 7;45
58 MAŃKA JUDYTA 2009 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 7;46
59 SADOWSKA KAMILA 2010 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 7;47
60 OLSZOK MAGDA 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;47
61 WARZECHA JULIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;49
62 MAŁEK LENA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;52
63 WILK ALEKSANDRA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;53
64 WEJNER ANIA 2009 SP 3 LUBLINIEC 7;56
65 MAŁEK MARTYNA 2009 LISOWICE 8;10
66 KOSYTORZ KAROLINA 2009 SP ZBOROWSKIE 8;13
67 LEDWOŃ BLANKA 2009 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 8;14
68 GOYK MAJA 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;16
69 BOROSZ OLGA 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;17
70 MATEJCZYK LAURA 2009 SP ZBOROWSKIE 8;19
71 ŚWITAŁA MARTA 2009 SP ZBOROWSKIE 8;20
72 GAMBUŚ  JULIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;24
73 PIETRZIK WIKTORIA 2009 SP 3 LUBLINIEC 8;30
74 KOWALIK PAULINA 2009 SP 4 LUBLINIEC 8;37
75 ŻYWCZYK PAULINA 2009 SP 3 LUBLINIEC 8;51
76 OWCZARZ JULIA 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;54
77 ARIKAN DILARA 2010 SP 3 LUBLINIEC 9;18
78 SMELA MAJA 2009 SP 1 LUBLINIEC 9;18

SMYKI - Klasyfikacja chłopców klasy III - IV 1200 m

M-ce Nazwisko Imię Rok Szkoła / Klub Czas
1 MACIEJEWSKI MACIEJ 2009 SP 1 LUBLINIEC 4;56
2 MUSIAŁEK JAKUB 2008 SP LISOWICE 5;02
3 GADECKI TOBIASZ 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;03
4 WALASZEK JAN 2008 SP 4 LUBLINIEC 5;05
5 SZWEDZIŃSKI JAKUB 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;10
6 STRZODA MARCEL 2009 SP LUBECKO 5;12
7 BREGUŁA BARTOSZ 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;17
8 JEROMINEK BARTOSZ 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;20
9 DRYNDA KRZYSZTOF 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;23
10 JANOTA BARTOSZ 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;24
11 GROBARA   2009 CHWOSTEK 5;25
12 NIEZGODA MACIEJ 2008 SP 2 LUBLINIEC 5;28
13 BALAS BARTŁOMIEJ 2009 SP ZBOROWSKIE 5;29
14 SECHENIEWICZ DAWID 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;29
15 SULEJ SZYMON 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;30
16 GOŁĄBEK MARCEL 2008 SP KOCHANOWICE 5;30
17 MAŁACHOWSKI SZYMON 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;31
18 PIETRUCHA  MIKOŁAJ 2008 SP LISOWICE 5;31
19 FAMUŁA ADAM 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;33
20 ZIENTEK PIOTR 2008 SP KOTULIN 5;34
21 FOKS SEBASTIAN 2008 SP LUBECKO 5;34
22 GAJDA JAKUB 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;36
23 DĄBEK MATEUSZ 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;36
24 KRÓL KACPER 2008 SP 4 LUBLINIEC 5;38
25 BIELA JAKUB 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;39
26 PIOSEK BARTOSZ 2009 SP LISOWICE 5;39
27 STRUŚ SZYMON 2008 SP 4 LUBLINIEC 5;40
28 RZEŹNICZEK MARCIN 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;42
29 WŁODARCZYK JAKUB 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;43
30 CZUDAJ KACPER 2008 SP LISOWICE 5;44
31 WEBER PATRYK 2008 SP LISOWICE 5;46
32 KLUBA ALEKSANDER 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;48
33 DRYLL JAKUB 2008 SP 1 LUBLINIEC 5;49
34 ROŻNIEWSKI TOMASZ 2009 SP 2 LUBLINIEC 5;51
35 ZYŚKO MICHAŁ 2008 SP 3 LUBLINIEC 5;52
36 WICHARY BARTEK 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;52
37 SZWARC MIKOŁAJ 2009 SP 3 LUBLINIEC 5;53
38 BARUCHA KACPER 2009 SP KOTULIN 5;53
39 PIOTROWSKI TOMEK 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;54
40 NOCOŃ SZYMON 2009 SP 4 LUBLINIEC 5;55
41 LUBAN MAKSYMILIAN 2009 SP 2 LUBLINIEC 5;55
42 SERAFIN JAKUB 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;57
43 HUSS MARCIN 2009 SP 1 LUBLINIEC 5;59
44 BIAŁAS KRZYSZTOF 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;00
45 OLCZYK MAKS   SP 1 LUBLINIEC 6;01
46 VALENTIN MICHAEL 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;02
47 JANIK FILIP 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;02
48 DREWNIAK OSKAR 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;03
49 PEŁA  OLIVIER 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;06
50 GÓRECKI RAFAŁ 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;07
51 KOSOWICKI MICHAŁ 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;10
52 KĘDZIORA GABRIEL 2009 SP 3 LUBLINIEC 6;11
53 SPONDEL MAKS 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;11
54 ŁOBACZ ANDRZEJ   SP 1 LUBLINIEC 6;12
55 WEBER JAKUB 2009 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 6;13
56 MAŁESKA PIOTR 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;13
57 SZULC JAKUB 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;14
58 ULFIK BARTOSZ 2009 SP PAWONKÓW 6;15
59 WICHARY ALEKSANDER 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;15
60 SUKIENNIK DOMINIK 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;16
61 ŚWITAŁA JAKUB 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;16
62 JURECZKO DAMIAN 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;17
63 PIONTEK JAKUB 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;17
64 KUBAT STANISŁAW 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;18
65 WYRWA JAKUB 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;18
66 GRZEŚCZYK PATRYK 2008 SP KOCHANOWICE 6;22
67 JUSZCZAK WIKTOR 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;24
68 BOGUCKI MICHAŁ 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;25
69 KOMPAŁA SZYMON 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;28
70 RICHTER TOMASZ 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;29
71 ŚWITAŁA MACIEJ 2008 SP 3 LUBLINIEC 6;31
72 KUCHARCZYK RADEK 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;40
73 WIDERA DENIS 2008 SP KOTULIN 6;41
74 KARWACKI FILIP 2008 SP 1 LUBLINIEC 6;42
75 KOMYCZ JAKUB 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;43
76 JAŃTA MACIEJ 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;44
77 WĄTROBA FRANEK 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;45
78 NIESŁONY PIOTR 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;46
79 LEDWOŃ MICHAŁ 2009 SP 1 LUBLINIEC 6;48
80 ZIÓŁEK TOBIASZ 2008 SP 4 LUBLINIEC 6;51
81 MALITOWSKI WIKTOR   SP 1 LUBLINIEC 6;56
82 KUBOT MARCEL 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;02
83 BODZIAK BARTOSZ 2008 SP 3 LUBLINIEC 7;03
84 SPOJDA KSAWERY 2008 SP LUBECKO 7;09
85 MIOZGA DAWID 2009 SP KOTULIN 7;12
86 PARUZEL PIOTR 2009 SP ZBOROWSKIE 7;17
87 DYBOWSKI JAKUB 2008 SP LUBECKO 7;19
88 SZOKALSKI MIROSŁAW 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;24
89 SUŁOWSKI KACPER   SP 1 LUBLINIEC 7;24
90 NADOLNY OLEK   SP 1 LUBLINIEC 7;27
91 PYRASZ PRZEMYSŁĄW 2009 SP 2 LUBLINIEC 7;28
92 WILCZYŃSKI ARTUR 2008 SP LUBECKO 7;30
93 LITERACKI MATEUSZ 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;30
94 JONKISZ BARTOSZ 2008 SP KOTULIN 7;44
95 DELEKTA TOMASZ 2009 SP 1 LUBLINIEC 7;48
96 DYKSIK FILIP 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;07
97 STOJAK TOBIASZ 2009 SP 1 LUBLINIEC 8;12
98 PIETRUCHA  MICHAŁ 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;13
99 WOŹNIAK PATRYK 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;16
100 KURZAC KEWIN 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;26
101 KASZLEWICZ OLEK   SP 1 LUBLINIEC 8;28
102 OSMÓLSKI WIKTOR 2009 SP 1 LUBLINIEC 8;53
103 DUBAS KACPER 2009 SP 1 LUBLINIEC 9;00
104 WŁODARCZYK WIKTOR 2009 SP 1 LUBLINIEC 9;07
105 OPAŁKA BARTOSZ   SP 1 LUBLINIEC 9;08
106 SMOŁAK KAJTEK   SP 1 LUBLINIEC 9;12
107 DREŻKO ALAN 2009 SP 2 LUBLINIEC 9;17
108 BUSKO MICHAŁ   SP 1 LUBLINIEC 10;25
109 ŁUKASIK ŁUKASZ   SP 1 LUBLINIEC 10;36

URWISY - Klasyfikacja dziewcząt klasa V-VI 1500 m

M-ce Nazwisko Imię rocznik Szkoła / Klub Czas
1 BOCHENEK JAGODA 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;21
2 KOSOWICKA LENA 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;24
3 ELSOHON MAGDALENA 2007 SP 2 LUBLINIEC 6;25
4 MACIOŁ JULIA 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;25
5 KOMPAŁKA BASIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;40
6 DUDZIK SONIA 2006 SP LUBECKO 6;48
7 PISKORZ OLIWIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;50
8 SZWARC NIKOLA 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;53
9 BRYŁA OLIWIA 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;54
10 MAŁEK LAURA 2007 SP 3 LUBLINIEC 6;57
11 MIREK ALICJA 2006 SP PAWONKÓW 6;58
12 BURY EMILIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;59
13 BAGROWSKA JULIA 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;07
14 CEBULSKA MILENA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;08
15 ŚWIER KAMILA 2006 SP PAWONKÓW 7;10
16 DOROŻYŃSKA MAJA 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;16
17 WIECZOREK MARTYNA 2006 SP SIERAKÓW ŚL. 7;17
18 GANSINIEC ZOFIA 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;26
19 BŁAŻUSIAK LENA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;27
20 STEFANIUK KINGA 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;30
21 ZAWIERUCHA NINA 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;31
22 WONSIK VICTORIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;32
23 MARKEWKA KINGA 2007 SP 2 LUBLINIEC 7;33
24 MROZIEWICZ ADRIANNA 2006 GLINICA 7;34
25 .DZIELIK KATARZYNA 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;34
26 PŁONKA KAMILA 2006 SP LUBECKO 7;36
27 DANIELUK PAULINA 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;36
28 PALENGA WIKTORIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;37
29 KACZMARCZYK JAGODA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;43
30 PRADELLA MONIKA 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;47
31 MANIA WIKTORIA 2006 SP PAWONKÓW 7;47
32 ZUBKOWSKA AGATA 2007 SP 2 LUBLINIEC 7;51
33 RAINHOLC ZUZANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;54
34 WYDRYCH ANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;56
35 PAŁUBSKA HANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;57
36 POLEWCZYK HANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;59
37 ŚLICZNY PATRYCJA 2007 SP LISOWICE 8;00
38 KRYŚ  PAULINA 2008 SP LUBECKO 8;00
39 KOWOL HANNA 2007 SP LUBECKO 8;04
40 DUMAŃSKA JULIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;08
41 SCHABOWSKA JULIA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;09
42 LUBAN WIKTORIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;10
43 JON ZUZANNA 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;11
44 MASŁOWSKA MARTYNA 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;11
45 MOSTOWY JULIA 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;12
46 CHŁĄD MARTYNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;13
47 DROŹDŻOK EMILIA 2007 SP 4 LUBLINIEC 8;14
48 SEKULSKA JULIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;14
49 KRUPA KINGA 2007 SP KOTULIN 8;15
50 PYKA ALEKSANDRA 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;16
51 WIĄCZEK OLIWIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;17
52 KOKOT PAULINA 2006 SP LISOWICE 8;18
53 JELONEK MARCELINA 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;19
54 KIERZEK BLANKA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;20
55 GÓRALSKA JULIA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;22
56 BENECKA ANTONINA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;22
57 CZARNECKA ANIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;26
58 GŁOWA WIKTORIA 2007 SP 2 LUBLINIEC 8;34
59 MALINOWSKA MAJA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;39
60 SZŁAPA JULIA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;40
61 KOWALSKA MAJA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;41
62 PODOBIŃSKA NATALIA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;42
63 SIWIASZCZYK MAGDA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;46
64 GRZESIK ZOFIA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;47
65 PUCHAŁA MAJA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;48
66 MACIOSZEK KINGA 2007 SP 3 LUBLINIEC 8;52
67 BORECKA WIKTORIA 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;58
68 GLIŃSKA ZUZANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;02
69 KOMPAŁKA NADINA 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;09
70 TASAN NATALIA 2007 SP 4 LUBLINIEC 9;22
71 CZAJA JULIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;29
72 KUCHARZYSZYN MAJA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;31
73 GŁADYSZ PAULINA 2006 SP 3 LUBLINIEC 9;33
74 BIERNACKA NATALIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;33
75 OKRZEJA ROKSANA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;39
76 MICHAJŁOW WIKTORIA 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;41
77 GÓRECKA KAROLINA 2007 SP 4 LUBLINIEC 9;46
78 KURDASIŃSKA KLAUDIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;48
79 SPAŁEK WIKTORIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;49
80 JUREK LENA 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;50
81 LEWANDOWSKA EMILIA 2006 SP 3 LUBLINIEC 9;56
82 CYROŃ LENA   SP 2 LUBLINIEC 9;56
83 GADOMSKA MARTYNA 2007 SP 2 LUBLINIEC 10;08
84 DYLA WERONIKA 2007 SP 4 LUBLINIEC 10;09
85 KARAŚ JULIA 2006 SP 1 LUBLINIEC 10;10
86 KANDORA ASIA 2007 SP 1 LUBLINIEC 10;10
87 RZYSZKOWICZ MAGDALENA 2007 SP 4 LUBLINIEC 10;11
88 BIENEK HANNA 2006 SP 3 LUBLINIEC 10;12
89 CEBULA ANNA 2007 SP 1 LUBLINIEC 10;21
90 WEINTRITT WIKTORIA 2007 SP 2 LUBLINIEC 10;27
91 JAKUBOWSKA ZUZANNA 2007 SP 2 LUBLINIEC 10;27
92 ANDRYSZCZAK ALICJA 2007 SP 1 LUBLINIEC 10;28
93 JAKUBOWSKA MAJA 2007 SP 1 LUBLINIEC 10;30
94 KAŁUŻA KAROLINA 2006 SP 1 LUBLINIEC 10;47
95 MARACH MARTYNA 2007 SP 1 LUBLINIEC 11;18
96 SZELEŚ AGNIESZKA 2006 SP 1 LUBLINIEC 11;24
97 WEISSER HANNA 2006 SP 1 LUBLINIEC 11;36

URWISY - Klasyfikacja chłopców klasa V-VI 1500 m

M-ce Nazwisko Imię Rok Szkoła / Klub Czas
1 ZAJĄC SZYMON 2006 SP 3 LUBLINIEC 5;46
2 MACIEJEWSKI NIKODEM 2006 SP 3 LUBLINIEC 5;47
3 KASPERCZYK FILIP 2006 SP 3 LUBLINIEC 5;52
4 SZWEDZIŃSKI OLIWER 2006 SP 3 LUBLINIEC 5;54
5 JURECZKO JAN 2006 SP LISOWICE 6;04
6 MACHARZYŃSKI KACPER 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;06
7 KOZUCH ŁUKASZ 2006 SP SIERAKÓW ŚL. 6;07
8 SZWED ANTONI 2007 SP 2 LUBLINIEC 6;08
9 MACIOŁ DENIS 2007 SP 3 LUBLINIEC 6;10
10 BAZAN OLIWWER 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;11
11 KRÓTKI SZYMON 2007 SP 4 LUBLINIEC 6;21
12 PIETRZIK DOMINIK 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;27
13 BIAŁY MARCIN 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;27
14 MACHOŃ MIKOŁAJ 2007 SP 3 LUBLINIEC 6;31
15 KOSYTORZ DAWID 2009 SP ZBOROWSKIE 6;31
16 LUBOSZ MAKSYMILIAN 2007 SP 4 LUBLINIEC 6;33
17 OSUCH MICHAŁ 2006 SP LUBECKO 6;41
18 SKOLIK ARTUR 2006 SP 3 LUBLINIEC 6;42
19 DULOK BARTŁOMIEJ 2007 SP SIERAKÓW ŚL. 6;43
20 ŚLĘZAK ROBERT 2007 SP 3 LUBLINIEC 6;46
21 OSTROWSKI MIKOŁAJ 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;48
22 KORZEKWA RAFAŁ 2006 SP KOCHANOWICE 6;50
23 WILK KAMIL 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;51
24 DALKOWSKI KAMIL 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;52
25 HOLEWA MAREK 2006 SP KOTULIN 6;52
26 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ 2006 SP SULEJÓW 6;56
27 MAŚNICA PATRYK 2007 SP KOTULIN 6;58
28 CZARNIECKI BARTOSZ 2006 SP 1 LUBLINIEC 6;59
29 NIESŁONY SZYMON 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;01
30 KACZOROWSKI MARIUSZ 2007 SP KOCHANOWICE 7;02
31 JANIK PIOTR 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;03
32 ZIARNIAK MICHAŁ 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;05
33 MAŁEK MARCIN 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;06
34 MIŁEK KACPER 2007 SP LISOWICE 7;07
35 SMOL BARTŁOMIEJ 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;09
36 UHEREK PIOTR 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;10
37 SAFLIK JAKUB 2006 SP ZBOROWSKIE 7;10
38 MROZEK KONRAD 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;11
39 ZEMBRZYCKI PATRYK 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;12
40 DRÓŻDŻ ADAM 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;13
41 KLIMZA SZYMON 2007 SP PAWONKÓW 7;13
42 DUBAS FRANCISZEK 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;13
43 WILK KUBA 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;14
44 BREGUŁA KRZYSZTOF 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;14
45 SIWASZCZYK ŁUKASZ 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;15
46 MULARCZYK JAKUB 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;17
47 NIEMCZYK MATEUSZ 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;18
48 GODECKI SEWERYN 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;19
49 JAROŃ DAWID 2007 SP KOCHANOWICE 7;20
50 WODORZ KRZYSZTOF 2006 SP KOCHANOWICE 7;20
51 KANDORA PAWEŁ 2007 SP PAWONKÓW 7;20
52 NOWYJ MATEUSZ 2007 SP KOCHANOWICE 7;20
53 KRYŚCIAK SEBASTIAN 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;22
54 TRZĘSIOK RAFAŁ 2006 SP KOCHANOWICE 7;23
55 RAFKA PRZEMYSŁAW 2006 SP SULEJÓW 7;23
56 MROZEK DOMINIK 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;25
57 ALBRECHT JAKUB 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;25
58 KORZENIEWSKI KAMIL 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;26
59 KOBAK ELIASZ 2006 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 7;28
60 OLSZOK BARTEK 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;29
61 SYGULA MARCIN 2007 SP ZBOROWSKIE 7;31
62 TRZĘSIOK WOJTEK 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;33
63 WARYCH BARTOSZ 2006 SP SULEJÓW 7;35
64 KUBACKA DAWID 2006 SP KOCHANOWICE 7;35
65 KNIEJSKI MATEUSZ 2006 SP 3 LUBLINIEC 7;37
66 BORSZCZ SEBASTIAN 2007 SP 2 LUBLINIEC 7;37
67 KRZYKAWSKI MICHAŁ 2007 SP KOTULIN 7;38
68 JELONEK MATEUSZ 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;39
69 WITKOWSKI DOMINIK 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;40
70 SGONINA PIOTR 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;43
71 PUDŁO TOMASZ 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;44
72 RURAŃSKI DOMINIK 2006 SP 1 LUBLINIEC 7;45
73 GABRYEL PRZEMEK 2007 SP 3 LUBLINIEC 7;45
74 WRZYCIEL DAWID 2006 SP KOCHANOWICE 7;47
75 POLEWCZYK MICHAŁ 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;47
76 RYNKIEWICZ FILIP 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;48
77 CZAJA FILIP 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;48
78 RACH ARKADIUSZ 2006 SP KOCHANOWICE 7;49
79 GIEMZA NIKODEM 2008 SP 1 LUBLINIEC 7;50
80 NBIAŁAS PRZEMYSŁAW 2007 SP 4 LUBLINIEC 7;50
81 WIECZOREK BARTŁOMIEJ 2006 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 7;51
82 MORAWIEC KONRAD 2006 SP SULEJÓW 7;51
83 MOLENDA KACPER 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;54
84 SZYMAŃSKI SYLWESTER 2006 SP KOCHANOWICE 7;55
85 PUCHAŁA MIKOŁAJ 2007 SP 2 LUBLINIEC 7;56
86 KURTYK SZYMON 2007 SP 1 LUBLINIEC 7;58
87 PRUSKI JAKUB 2007 SP ZBOROWSKIE 8;01
88 PRANDZIOCH OLAF 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;02
89 PACZUŁA OLIVER 2006 SP KOTULIN 8;06
90 DEMARCZYK DOMINIK 2007 SP KOCHANOWICE 8;06
91 TKACZ SZYMON 2007 SP 2 LUBLINIEC 8;08
92 SŁOTA OSKAR 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;10
93 BAMBYNEK MICHAŁ 2006 SP KOCHANOWICE 8;11
94 PISKOŃ KAMIL 2006 SP KOCHANOWICE 8;11
95 PIEGZA KACPER 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;13
96 KURZAC KACPER 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;16
97 KRAWCZYK KAROL 2007 SP PAWONKÓW 8;24
98 TRZENSIOK SEBASTIAN 2007 SP KOTULIN 8;27
99 WALTER TOMASZ 2006 SP KOCHANOWICE 8;28
100 KOCYBA IGOR 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;30
101 STĘPIEŃ KAROL 2007 SP SULEJÓW 8;32
102 PIETRUCHA SZYMON 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;34
103 GOYK BARTOSZ 2007 SP 4 LUBLINIEC 8;35
104 ŚLĘZAK BARTOSZ 2007 SP 2 LUBLINIEC 8;36
105 KRZYKOWSKI MATEUSZ 2006 SP KOTULIN 8;37
106 RADZIOCH MATEUSZ 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;38
107 KAMPA TOBIASZ 2006 SP KOTULIN 8;39
108 GROCHLA SZYMON 2007 SP KOTULIN 8;40
109 BOJARA JAKUB 2006 SP KOCHANOWICE 8;41
110 PRADELLA BARTEK 2008 SP 1 LUBLINIEC 8;47
111 KWIATKOWSKI KACPER 2007 SP 2 LUBLINIEC 8;48
112 MONTEY MAKSYMILIAN 2006 SP SULEJÓW 8;49
113 WRÓBEL SZYMON 2006 SP 3 LUBLINIEC 8;51
114 WOŁYŃSKI PIOTR 2006 SP 1 LUBLINIEC 8;54
115 PARANIAK JAKUB 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;59
116 WRĘCZYCKI SZYMON 2007 SP 1 LUBLINIEC 8;59
117 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 2006 SP SULEJÓW 9;00
118 KACZMARCZYK OLIWIER 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;00
119 SOWA? MACIEK 2007 SP KOCHANOWICE 9;10
120 JASKULSKI KAMIL 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;22
121 KULIGOWSKI MAKSYMILIAN 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;30
122 SIWASZCZYK MARCIN 2007 SP 4 LUBLINIEC 9;35
123 DERŻKO DENIS 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;39
124 CZUDAJ DAMIAN 2006 SP 3 LUBLINIEC 9;42
125 MOCZULSKI IGOR 2006 SP 1 LUBLINIEC 9;46
126 WILK TOMEK 2007 SP 1 LUBLINIEC 9;48
127 WOŹNIAK MATEUSZ 2007 SP 3 LUBLINIEC 9;58
128 CZURA KACPER 2007 SP 1 LUBLINIEC 10;08
129 NIEZGODA RADOSŁAW 2006 SP 1 LUBLINIEC 10;41
130 ŁĄGIEWSKI MARCEL 2006 SP SULEJÓW 11;30
131 PYZIA KACPER 2006 SP SULEJÓW 11;45
132 KOWALSKI FLORIAN 2006 SP SULEJÓW  
133 BANDUCH SZYMON 2007 SP 1 LUBLINIEC  


MAŁOLATY -
Klasyfikacja dziewcząt VII, VIII, III gim. 2 km

M-ce Nazwisko Imię rocznik Szkoła / Klub Czas
1 BAMBYNEK EWA 2003 DRONIOWICE 6;21
2 MARCINKOWSKA AGNIESZKA 2004 SP 4 LUBLINIEC 6;24
3 DOBRZAŃSKA OLIWIA 2005 SP 1 LUBLINIEC 6;25
4 KOSIELAK WIKTORIA 2005 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 6;25
5 LESZ JOANNA 2003 SP 4 LUBLINIEC 6;40
6 BRYK KLAUDIA 2004 SP 3 LUBLINIEC 6;48
7 MALINOWSKA AGATA 2004 SP 4 LUBLINIEC 6;50
8 BATOR KAROLINA 2004 SP SIERAKÓW ŚL. 6;53
9 OBRĘBSKA PAULINA 2004 SP 3 LUBLINIEC 6;54
10 ŁUKASIK ZUZANNA 2003 SP 2 LUBLINIEC 6;57
11 CEBULSKA NATALIA 2004 SP 2 LUBLINIEC 6;58
12 MALINOWSKA MARTYNA 2005 SP 3 LUBLINIEC 6;59
13 MACHOŃ JULIA 2004 SP 2 LUBLINIEC 7;07
14 KOPYCIOK WERONIKA 2005 SP 3 LUBLINIEC 7;08
15 DUDA ANASTAZJA 2004 SP 4 LUBLINIEC 7;10
16 KUS ANNA 2005 SP 3 LUBLINIEC 7;16
17 PIOTROWSKA MARTA 2004 SP 3 LUBLINIEC 7;17
18 MROZEK JULIA 2004 SP 3 LUBLINIEC 7;26
19 ZAŁOGOWSKA WIKTORIA 2005 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 7;27
20 BUKALSKA HANNA 2003 SP 2 LUBLINIEC 7;30
21 DANDYK MAGDALENA 2005 SP 3 LUBLINIEC 7;31
22 WOŹNICA JULIA 2003 SP KOTULIN 7;32
23 SITEK NATALIA 2003 SP 4 LUBLINIEC 7;33
24 SZYMAŃSKA KINGA 2003 SP PAWONKÓW 7;34
25 KOMPALA KAROLINA 2003 SP KOCHANOWICE 7;34
26 KOŁODZIEJCZYK WERONIKA 2003 SP PAWONKÓW 7;34
27 POPARDOWSKA HANNA 2003 SP 2 LUBLINIEC 7;36
28 MACHARZYŃSKA EMILIA SP 4 SP 4 LUBLINIEC 7;36
29 CHMURAK ZUZANNA 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 7;37
30 OCHMAN NATALIA 2005 SP 1 LUBLINIEC 7;43
31 WIECZOREK MILENA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 7;47
32 BLICHARZ KINGA 2003 SP 4 LUBLINIEC 7;47
33 BRZEZINA ZUZANNA 2003 ZS MICKIEWICZA 7;51
34 PAWLAS JULIA 2005 SP 4 LUBLINIEC 7;54
35 BŁASZCZYK ZOFIA 2005 SP 3 LUBLINIEC 7;56
36 GRUPNER ALEKSANDRA 2004 SP 2 LUBLINIEC 7;57
37 BORECKA ROKSANA 2003 SP KOCHANOWICE 7;59
38 OSTROWSKA MAGDA 2003 SP 4 LUBLINIEC 8;00
39 BONK JULIA 2003 SP PAWONKÓW 8;00
40 SKOMUDEK ANNA 2003 SP 2 LUBLINIEC 8;04
41 SECHENIEWICZ OLIWIA 2004 SP 3 LUBLINIEC 8;08
42 POLOCZEK KINGA 2003 SP PAWONKÓW 8;09
43 LISOWSKA DARIA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 8;10
44 KUBICA PATRYCJA 2003 SP PAWONKÓW 8;11
45 KNIEJSKA IZABELA 2003 SP 4 LUBLINIEC 8;11
46 SZAFARCZYK NIKOLA 2003 SP PAWONKÓW 8;12
47 CHĘTKOWSKA NATASZA 2005 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 8;13
48 OSTROWSKA IWONA 2005 SP 3 LUBLINIEC 8;14
49 CHAŁAT MARTYNA 2004 SP 4 LUBLINIEC 8;14
50 KOKOT PAULINA 2005 SP 1 LUBLINIEC 8;15
51 KUBICA KAROLINA 2005 SP 1 LUBLINIEC 8;16
52 KOŚCIÓŁEK KAJA 2004 SP 2 LUBLINIEC 8;17
53 KOSYTORZ ANNA 2004 SP ZBOROWSKIE 8;18
54 POLLOK KAROLINA 2005 SP LUBECKO 8;19
55 LIZUREK EMILIA 2003 SP 4 LUBLINIEC 8;20
56 MATERA MAJA 2004 SP 2 LUBLINIEC 8;22
57 LABOCHA EWELINA 2004 SP 3 LUBLINIEC 8;22
58 ZGODA WIKTORIA 2004 SP 3 LUBLINIEC 8;26
59 PIEGZA MARTA 2003 SP 2 LUBLINIEC 8;34
60 WODARA WANESSA 2004 SP 3 LUBLINIEC 8;39
61 WRÓBLEWSKA AGATA 2005 SP 1 LUBLINIEC 8;40
62 SZEWCZYK WIKTORIA 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 8;41
63 BUGAŁA NATALIA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 8;42
64 KOCHEL AGATA 2003 SP LUBECKO 8;46
65 CHMIEL MAŁGOSIA 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 8;47
66 PIPIORSKA KAROLINA 2005 SP 3 LUBLINIEC 8;48
67 SZYMAŁA MARTYNA 2003 SP LUBECKO 8;52
68 ADAMCZYK WIKTORIA     8;58
69 JĘDRYKA EWA 2005 SP 4 LUBLINIEC 9;02
70 BIELAS JULIA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 9;09
71 HIBNER KAMILA 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 9;22
72 BONK NINA 2006 SP 4 LUBLINIEC 9;29
73 GAJZMER ANDŻELIKA 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 9;31
74 SIESLIK SIMONE 2004 SP 1 LUBLINIEC 9;33
75 BRYŚ WERONIKA 2005 SP KOCHANOWICE 9;33
76 SPOJDA NIKOLA 2004 SP 1 LUBLINIEC 9;39
77 BIAŁAS MONIKA 2005 SP 1 LUBLINIEC 9;41
78 SOBOTA MONIKA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 9;46
79 SOSNOWSKA JULIA 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 9;48
80 KARPE ZUZANNA 2003 SP 4 LUBLINIEC 9;49
81 FRANCISZEK KAMILA 2005 SP 1 LUBLINIEC 9;50
82 CZUDAJ MARTYNA 2005 SP 3 LUBLINIEC 9;56
83 KLEIN MARTYNA 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 9;56
84 POLOCZEK OLIWIA 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 10;08
85 KOBAK MARIA 2005 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 10;09
86 ANIOŁ WIKTORIA 2004 SP 4 LUBLINIEC 10;10
87 ŁUSZCZYŃSKA SYLWIA 2005 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 10;10
88 GWIAZDA JULIA 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 10;11
89 KACZOROWSKA JULIA 2005 SP KOCHANOWICE 10;12
90 WOŁOWCZYK MAJA 2005 SP KOCHANOWICE 10;21
91 PIETRUCHA PATRYCJA 2005 SP KOCHANOWICE 10;27
92 PRZYWARA MAJA 2005 SP LUBECKO 10;27
93 ZAWADA OLIWIA 2005 SP 1 LUBLINIEC 10;28
94 PISKOŃ HELENA 2004 SP 2 LUBLINIEC 10;30
95 RUDZIŃSKA URSZULA 2005 SP 2 LUBLINIEC 10;47
96 SOWA JULIA 2005 SP 1 LUBLINIEC 11;18
97 LIBNER WIKTORIA 2003 SP 2 LUBLINIEC 11;24
98 KORZUS MONIKA 2005 SP 1 LUBLINIEC 11;36

MAŁOLATY - Klasyfikacja chłopców VII, VIII, III gim 2 km

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 GROBELNY MATEUSZ 2003 SP 1 LUBLINIEC 06;45
2 MUSIALIK SZYMON 2003 SP 4 LUBLINIEC 06;48
3 MIGOŃ PRZEMYSŁAW 2003 SP 4 LUBLINIEC 06;59
4 KACPRZAK MACIEJ 2004 SP 1 LUBLINIEC 07;03
5 PARUZEL MATEUSZ 2004 SP PAWONKÓW 07;14
6 KIERZEK JAKUB 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;15
7 KAZIOR WIKTOR 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;15
8 OLSZEWSKI JAKUB 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;18
9 PIASECKI IGOR 2004 SP 1 LUBLINIEC 07;20
10 BRZEZINA PAWEŁ 2003 SP LUBECKO 07;22
11 LEDWOŃ TOMASZ 2004 SP LUBECKO 07;22
12 BROL KAMIL 2003 SP KOCHANOWICE 07;23
13 DUDZIK DENIS 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;27
14 BLACHA MIKOŁAJ 2003 SP KOCHANOWICE 07;37
15 JONIENC DOMINIK 2003 SP KOCHANOWICE 07;39
16 SOSNOWSKI SZYMON 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;40
17 RADOMIAK JAKUB 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 07;41
18 KOSELSKI DOMINIK 2004 SP 1 LUBLINIEC 07;42
19 GOLC MICHAŁ 2003 SP LUBECKO 07;46
20 BONK KAMIL 2005 SP 4 LUBLINIEC 07;47
21 SOJKA GABRIEL 2004 SP KOTULIN 07;47
22 BĄK KACPER 2004 SP 2 LUBLINIEC 07;48
23 MALIK TOMASZ 2004 SP 3 LUBLINIEC 07;49
24 STENCHŁY PATRYK 2004 SP KOTULIN 07;51
25 NIEWIADOMSKI KAROL 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 07;55
26 JAJSZCZYK DAWID 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;56
27 H KACPER 2003 SP 4 LUBLINIEC 07;57
28 PIOSEK KACPER 2004 SP ZBOROWSKIE 08;00
29 NOWAK ADAM 2003 SP LUBECKO 08;01
30 WILK JAKUB 2004 SP 1 LUBLINIEC 08;02
31 TYFEL OLIWIER 2005 SP 2 LUBLINIEC 08;02
32 BONK DAMIAN 2003 SP PAWONKÓW 08;03
33 MOROŃ MATEUSZ 2004 SP LUBECKO 08;04
34 POŚPIECH MICHAŁ 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 08;04
35 OSUCH PIOTR 2004 SP LUBECKO 08;06
36 JANOTA JAKUB 2004 SP 1 LUBLINIEC 08;07
37 SZCZĘSNY KRZYSZTOF 2005 SP 1 LUBLINIEC 08;07
38 BIERNACKI ŁUKASZ 2004 SP 3 LUBLINIEC 08;09
39 PATYNA SZYMON 2004 SP 3 LUBLINIEC 08;09
40 MARKEWKA DOMINIK 2005 SP 2 LUBLINIEC 08;10
41 JAI.. DANIEL 2005 SP KOCHANOWICE 08;11
42 RYBKA MILAN 2005 SP 4 LUBLINIEC 08;12
43 MICHALIK ALEKSANDER 2004 SP 3 LUBLINIEC 08;14
44 NOWAKOWSKI BORYS 2005 SP KOCHANOWICE 08;17
45 JEROMINEK KRZYSZTOF 2004 SP PAWONKÓW 08;18
46 GATNER WIKTOR 2004 SP 4 LUBLINIEC 08;20
47 MUSIAŁEK KAMIL 2004 SP PAWONKÓW 08;21
48 ROŻNIEWSKI JAKUB   SP 1 LUBLINIEC 08;22
49 KARMAŃSKI KACPER 2005 SP KOCHANOWICE 08;22
50 CUCH JAKUB 2004 SP 3 LUBLINIEC 08;24
51   BARTOSZ   SP 1 LUBLINIEC 08;25
52 WOŹNICA AREK 2004 SP KOTULIN 08;25
53 MALINOWSKI RAFAŁ 2005 SP PAWONKÓW 08;26
54 NOWAK SZYMON 2003 SP KOCHANOWICE 08;27
55 ZOZGÓRNIK ADAM 2003 SP KOCHANOWICE 08;27
56 OLEARSKI PAWEŁ 2005 SP 3 LUBLINIEC 08;30
57 STRUŻYK ADAM 2005 SP 1 LUBLINIEC 08;31
58 TUDZIO BARTOSZ 2003 SP LUBECKO 08;32
59 GLANC ŁUKASZ 2004 SP PAWONKÓW 08;32
60 KANDORA SZYMON 2004 SP PAWONKÓW 08;33
61 PYKA BARTEK 2003 SP KOCHANOWICE 08;33
62 SKUBAŁA DAWID 2003 SP PAWONKÓW 08;33
63 REK DAWID 2003 SP LUBECKO 08;34
64 LACH JAKUB 2005 SP 2 LUBLINIEC 08;34
65 TATAROWICZ MACIEJ 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 08;35
66 WIERZBOWSKI OLIWIER 2004 SP 4 LUBLINIEC 08;35
67 BURCZYŃSKI LAURENS 2005 SP SIERAKÓW ŚL. 08;35
68 WIECZOREK SZYMON 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 08;41
69 BAZAN OSKAR 2004 SP 1 LUBLINIEC 08;47
70 LESZ DAWID 2005 SP 4 LUBLINIEC 08;48
71 GLANC MATEUSZ 2005 SP 2 LUBLINIEC 08;49
72 OCHMAN DAWID 2004 SP LUBECKO 08;50
73 PIETRZAK ANDRZEJ 2003 SP PAWONKÓW 08;50
74 FRANCISZEK  MAKS  2005 SP 2 LUBLINIEC 08;52
75 GÓRNIEWICZ OSKAR 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 08;54
76 NACZYŃSKI MATEUSZ 2004 SP 1 LUBLINIEC 08;58
77 PACH  MARCEL 2005 SP KOCHANOWICE 08;59
78 DIKTA DAWID 2004 SP 3 LUBLINIEC 08;59
79 KIEŁTYKA KACPER 2005 SP SIERAKÓW ŚL. 09;06
80 MAŁEK JAKUB 2005 SP 3 LUBLINIEC 09;09
81 WICHARY KRYSTIAN 2005 SP PAWONKÓW 09;10
82 SZLEPER JANUSZ 2005 SP 2 LUBLINIEC 09;10
83 ZACHMACZ NORBERT 2003 KLUB BZWPD ŁÓDŹ 09;11
84 KICIŃSKI JAKUB 2004 SP 1 LUBLINIEC 09;18
85 ZIORA FABIAN 2005 SP KAMIENICA POLSKA 09;19
86 RADEK BARTOSZ 2004 SP 3 LUBLINIEC 09;19
87 OCHMAN KACPER 2004 SP LUBECKO 09;20
88 MAZUR NIKODEM 2005 SP 1 LUBLINIEC 09;27
89 OZŁOWSKI BARTOSZ 2005   09;33
90 KOSYTORZ KACPER 2004 SP ZBOROWSKIE 09;35
91 GAWRON MARCIN 2005 SP KOCHANOWICE 09;38
92 LEDWOŃ PATRYK 2004 SP KOCHANOWICE 09;39
93 KWAPIEŃ KACPER 2005 SP 1 LUBLINIEC 10;03
94 MICHALSKI KACPER 2004 SP PAWONKÓW 10;04
95 ULFIK PIOTR 2003 SP PAWONKÓW 10;05
96 KACZMARCZYK MACIEJ 2003 SP LUBECKO 10;09
97 STAŃCZYKIEWICZ KRYSTIAN 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;13
98 BĄK ODO 2005 SP 2 LUBLINIEC 10;14
99 PACH  JANUSZ 2003 SP KOCHANOWICE 10;19
100 MAREK OSKAR 2005 SP 1 LUBLINIEC 10;20
101 RORAT BARTŁOMIEJ 2004 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 10;20
102 ORZECHOWSKI FILIP 2003 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 10;20
103 SZOMA P  2004 SP PAWONKÓW 10;22
104 SIELSKI SEWERYN 2005 SP 1 LUBLINIEC 10;27
105 MATUSEK SZYMON 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;31
106 SZCZECIŃSKI BARTOSZ 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;34
107 PIENIĄŻEK TYMON 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;36
108 KOLOCH OLIWIER 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;37
109 KUCHARCZYK DAMIAN 2005 SP 2 LUBLINIEC 10;44
110 SCZYGIEŁ JAKUB 2004 SP 3 LUBLINIEC 10;47
111 SPROT SŁAWOMIR 2005 SP KOCHANOWICE 10;50
112 KANCLERZ ANTONI 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC 11;00
113 PEŁKA JAKUB 2005 SP 2 LUBLINIEC 11;24
114 MATUSEK PATRYK 2004 SP KOCHANOWICE 11;51
115 MIZERA MAKSYMILIAN 2004 SP KOCHANOWICE 12;52
116 KOCHELT ADAM 2003 SP LUBECKO 12;54
117 KOKOSZKA MARCIN 2004 SP KOTULIN 13;37
118 MYRCIK OSKAR 2006 SP 1 LUBLINIEC  
119 ŚLEZIONA BARTŁOMIEJ 2005 SP KOCHANOWICE  
120 RESPONDEK KACPER 2004 SP ZBOROWSKIE  
121 BUCHLA REMIGIUSZ 2005 SP ŚW. E.STEIN KSW LUBLINIEC  
122 GAZDA EMIL 2006 SP 1  
123 RYBAK CYPRIAN 2005 SP 2 LUBLINIEC  
124 DZIWIS ALEKSANDER 2005 SP 3 LUBLINIEC  

NASTOLATKI - Klasyfikacja dziewcząt szkoła średnia 2,7 km

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 WIECZOREK KAMILA 2002 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 13;09
2 KUBICA PAULINA 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;30
3 DUBOWSKA OLA 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;23
4 MICHOŃ WIKTORIA 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 13;25
5 MO. ALEKSANDRA 1999 ZSZ LUBLINIEC 13;28
6 BIELECKA HONORATA 1999 ZSOT LUBLINIEC 13;31
7 GAJDZIK PATRYCJA 2001 CKZiU LUBLINIEC 13;32
8 SUSEK PATRYCJA 2001 ZSOT LUBLINIEC 14;02
9 SZYSZKA KAROLINA 2000 ZSOT LUBLINIEC 14;03
10 KRAS MICHALINA 2000 ZSOT LUBLINIEC 14;03
11 MATCZAK NIKOLA 2000 ZSOT LUBLINIEC 14;19
12 KOSYTORZ JULIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 15;09
13 MACHOŃ WIKTORIA 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 15;10
14 JĘDRAS JULIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16;00
15 FONFARA JUSTYNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16;03
16 PAWŁOWSKA NATALIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16;06
17 LUBIŚ KLAUDIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 16;14
18 MATUSEK KLAUDIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;22
19 KRAWCZYK WERONIKA 2000 CKZiU LUBLINIEC 16;28
20 ŻUREK KAMILA 1999 ZSOT LUBLINIEC 16;32
21 BARTOCHA SIMONA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 16;47
22 ŁUPIERZ MAGDALENA 2000 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 16;47
23 SOWA KAMILA 2001 ZSOT LUBLINIEC 17;01
24 OSTROWSKA AGNIESZKA 2002 ZSZ LUBLINIEC 17;18
25 JOŚ MAGDALENA 2002 ZSZ LUBLINIEC 17;19
26 GANSINIEC WALENTYNA 2001 ZSOT LUBLINIEC 17;31
27 WIELGUS ADRIANNA 2002 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 17;36
28 TORBUS WIKTORIA 2001 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 17;36
29 GOLBA WIKTORIA 2000 ZSZ LUBLINIEC 17;37
30 KACZMAREK KINGA 2000 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 17;37
31 POPANDA JULIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 17;42
32 GRZYB ANNA 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 17;52
33 BRZEZIŃSKA BOGUSŁAWA 2000 ZSOT LUBLINIEC 18;00
34 SKIBA JUSTYNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 18;03
35 GAWEŁ OLIWIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 18;29
36 GRABOWSKA MAGDALENA 2001 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 19;17
37 GOŁĄBEK MARTYNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 19;28
38 WRÓBEL ANNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 19;28
39 TELESIŃSKA WIKTORIA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 19;29
40 LEDWOŃ KAROLINA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 19;31
41 MARUSZCZYK ZUZANNA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 19;32
42 CWALINA PATRYCJA 2001 ZSOT LUBLINIEC 19;32
43 MROZEK AGATA 2001 ZSZ LUBLINIEC 19;44
44 PTOK AGNIESZKA 2001 ZSZ LUBLINIEC 19;46
45 EWANGELISTA NATALIA 2001 ZSZ LUBLINIEC 19;47
46 CIENIAWSKA PATRYCJA 1999 ZSZ LUBLINIEC 19;48
47 STYCZYRZ ANNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 20;07
48 JEROMINEK LAURA 2000 ZSOT LUBLINIEC 20;08
49 BLUSZCZ WIKTORIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 20;10
50 SEGET MONIKA 1999 ZSZ LUBLINIEC 20;33
51 WAJDA ANGELIKA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 20;35
52 WOŁOWCZYK KAROLINA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 20;36
53 TOMYS JUSTYNA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 20;37
54 BRODECKA PATRYCJA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 20;37
55 MATYJA ANNA 2000 ZSOT LUBLINIEC 20;38
56 FABIAN BEATA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;05
57 GRZYSCZOK WERONIKA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;06
58 ZALAS MARTA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;07
59 SZULC JULIA 2001 ZSOT LUBLINIEC 21;13
60 KOSMALA VICTORIA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;13
61 ZOZGÓRNIKA ANIA 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 21;26
62 CIESIELSKA AGATA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;41
63 HEWIG EWELINA 2000 ZSOT LUBLINIEC 21;41

NASTOLATKI - Klasyfikacja chłopców szkoła średnia 2,7 km

M-ce Nazwisko Imię rocznik Klub / Szkoła Czas
1 SERAFIN SZYMON 2000 ZSOT LUBLINIEC 09;14
2 MACHOŃ PAWEŁ 2000 ZSZ LUBLINIEC 09;22
3 GRZYB KAMIL     09;37
4 FOKCZYŃSKI WOJCIECH 2000 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC/META 09;49
5 PŁONKA PAWEŁ 2001 ZSZ LUBLINIEC 09;52
6 ROKOSA DANIEL 2000 ZSZ LUBLINIEC 09;54
7 WAŁĘGA ERYK 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 09;55
8 STRACH TOMASZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 10;00
9 RYZNAR DANIEL 2000 ZSOT LUBLINIEC 10;04
10 WOŁOWCZYK MACIJ 2002 ZSZ LUBLINIEC 10;06
11 FOKS ŁUKASZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 10;08
12 SKLORZ GERHARD 2001 ZSEiO OLESNO 10;19
13 CIENIAWSKI MICHAŁ 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 10;22
14 MACHOŃ MARCIN     10;24
15 KASEK DANIEL 2001 ZSZ LUBLINIEC 10;26
16 TKACZYK ADAM 2000 ZSOT LUBLINIEC 10;30
17 SMUDA KAMIL 2001 ZSZ LUBLINIEC 10;37
18 WILK KAJETAN 2001 ZSZ LUBLINIEC 10;40
19 BIJAK KLAUDIUSZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 10;54
20 SZWED RADOSŁAW 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 10;58
21 GROBARA MIŁOSZ 2000 OSP CHWOSTEK 11;03
22 KALICIAK JAKUB 2001 ZSOT LUBLINIEC 11;12
23 JONCZYK SZYMON 2000 ZSOT LUBLINIEC 11;13
24 PRANDZIOCH MATEUSZ 2001 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 11;16
25 BENSZ SŁAWE 2001 WKB META 11;17
26 POŚPIECH MICHAŁ 2001 ZSOT LUBLINIEC 11;19
27 CZORNIK KAMIL 1999 SOSW LUBLINIEC 11;21
28 KAZEK BARTŁOMIEJ 2001 ZSOT LUBLINIEC 11;23
29 GRUCHALSKI TOBIASZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 11;28
30 DRYSCH REMIGIUSZ 2000 ZSOT LUBLINIEC 11;32
31 TRZĄS WOJCIECH 2001 ZSZ LUBLINIEC 11;37
32 BLACHECKI MATEUSZ 2002 CIASNA 11;45
33 SUNGIEL MARIUSZ 2000 SOSW LUBLINIEC 11;45
34 KRAWCZYK MATEUSZ 2002 ZSTU TARNOWSKIE GÓRY 11;45
35 MA. KAMIL 2001 ZSZ LUBLINIEC 11;46
36 GROBARA JAKUB 2001 3 LO LUBLINIEC 12;02
37 FLAK JAKUB 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;13
38 MONKOS RAFAŁ 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;17
39 DĘBSKI JAKUB 2002 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 12;17
40 PIOTROWSKI KAROL 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;18
41 JURECZKO SEBASTIAN 2000 ZSOT LUBLINIEC 12;24
42 MIKA DAMIAN 2002 ZSZ LUBLINIEC 12;27
43 CHUDZIK PAWEŁ 2000 ZSOT LUBLINIEC 12;30
44 WILK DAWID 2000 ZSOT LUBLINIEC 12;34
45 DEDERKO ALEKSANDER 2002 ZS MICKIEWICZ LUBLINIEC 12;36
46 WOJTAS STANISŁAW 2000 ZSOT LUBLINIEC 12;38
47 GÓRA JANUSZ 1999 SOSW LUBLINIEC 12;41
48 TRZĘSIOK SZYMON 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;47
49 FRONCZYK MARCIN 2002 ZSZ LUBLINIEC 12;51
50 PIEKACZ JAKUB 2002 ZSP DOBRODZIEŃ 12;52
51 NICPOŃ JAKUB 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;53
52 SPIK MAREK 2001 ZSOT LUBLINIEC 12;53
53 JANICKI ARKADIUSZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;01
54 CIENIAWSKI JAN 2001 ZSZ LUBLINIEC 13;01
55 HEBDA MICHAŁ 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;03
56 KOZIK KACPER 2002 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 13;04
57 PARKITNY ARTUR 2001 ZSZ LUBLINIEC 13;05
58 BOK PIOTR 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;06
59 MALINOWSKI MICHAŁ 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;12
60 KREJNER DAMIAN 2001 ZSZ LUBLINIEC 13;29
61 DROZD ADRIAN 2001 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 13;29
62 KOSYTORZ MIŁOSZ 2001 ZSZ LUBLINIEC 13;34
63 KOSYTORZ TOMEK     13;36
64 TOKARZ ŁUKASZ 1999 ZSOT LUBLINIEC 13;48
65 MORAWIEC MATEUSZ 2001 ZSOT LUBLINIEC 13;49
66 DREWEK JAKUB 2000 ZSOT LUBLINIEC 13;50
67 NOGA PIOTR 2002 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 13;56
68 PYKA PATRYK 2002 ZSZ LUBLINIEC 14;02
69 CZERNIKOWSKI JAKUB 2001 ZSOT LUBLINIEC 14;05
70 DRYNDA KAMIL 2001 ZSOT LUBLINIEC 14;16
71 MASOŃ MICHAŁ 2001 ZSOT LUBLINIEC 14;20
72 KOWALCZYK DAWID 2001 ZSOT LUBLINIEC 14;41
73 SZRAUCNER TOMASZ 2001 3 LO LUBLINIEC 14;31
74 C.. JAKUB 1998 SOSW LUBLINIEC 14;56
75 RAJS DAWID 2001 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 15;58
76 SIMKIEWICZ KACPER 2001 KORPUS KADETÓW CZĘSTOCHOWA 15;14
77 BIELA SZYMON 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;19
78 KAŁA WOJCIECH 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;51
79 ŚWIERCZOK KACPER 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;53
80 CHUDZIK PIOTR 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;54
81 MASOŃ SZYMON 2001 ZSOT LUBLINIEC 16;59
82 KANDORA JAKUB 2001 ZSOT LUBLINIEC 17;21
83 JAKUBIEL MATEUSZ 2001 IV LO WROCŁAW 18;35
84 GAŁWA MATEUSZ 2000 ZSOT LUBLINIEC 19;37

 

 

Przenosi do początku strony