2002

 

 

29.12. Bieg Sylwestrowy - Strzelce Op. ok 13,7 km

 

30/9 Gniła Rafał 51,13
38/11 Grabiński Łukasz 52,16
39/7 Kocyba Henryk 52,24
62/15 Miluk Stanisław 55,02
84/18 Świerc Marcin 57,50
94/30 Rosiński Zbigniew 58,28
95/21 Stasiczek Jan 58,29
128/38 Kordziński Kazimierz 1:01,17
157/35 Zembroń Mariusz 1:04,32
160/25 Kuśmierek Wiktor 1:04,57
164/36 Wyrwa Marcin 1:05,17
165/37 Makles Przemysław 1:05,20
200/61 Imielski Marek 1:08,14
209/65 Walęcki Marek 1:09,20
219/38 Kurdybelski Stanisław 1:11,10
226/42 Pipiorski Paweł 1:13,33
256 ukończyło  
14-15.12.2002 Wyścigi Psich Zaprzęgów - Kłaj (konkurencja - skandynawka)

I Dzień - km

II Dzień - km

Klasyfikacja końcowa
2 Miluk Stanisław 26,51 3 Miluk Stanisław 27,08 3 Miluk Stanisław
5 Koselski Krzysztof 27,37 5 Koselski Krzysztof 28,40 5Koselski Krzysztof
6 Szwed Krzysztof 28,06 7 Szwed Krzysztof 29,14

6 Szwed Krzysztof

14.12.2002 ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

ZARZĄD

  KOMISJA REWIZYJNA  
ROSIŃSKI Zbigniew Prezes Miluk Stanisław Przewodniczący
KOSELSKI Krzysztof Wiceprezes Orłowski Jan Sekretarz
SZRAUCNER Mirosław Wiceprezes Stasiczek Jan Członek
KORDZIŃSKI Kazimierz Skarbnik    
ROSIŃSKI Łukasz Sekretarz    
PLASKOTA Zdzisław Członek    
ZEMBROŃ Mariusz Członek    
7-8.12.2002 Wyścigi Psich Zaprzęgów - Wrocki k/Brodnicy (konkurencja - skandynawka)

I Dzień - km

II Dzień - km

Klasyfikacja końcowa
1 Miluk Stanisław 23,23 1 Miluk Stanisław 24,34 1 Miluk Stanisław
2 Koselski Krzysztof 25,20 2 Koselski Krzysztof 25,34 2 Koselski Krzysztof
7 Szwed Krzysztof 27,21 5 Szwed Krzysztof 27,58 6 Szwed Krzysztof
01.12. Maraton w Lizbonie
439 Kuśmierek Wiktor 3:57,32
24.11. Maraton we Florencji
Ruta Tadeusz 3:07,26
23-24.11. Gala Lekkoatletyczna w Warszawie
Udział w niej wzieli Krzysztof Koselski i Zbigniew Rosiński. Z opisem ich pobytu w stolicy możecie sie zapoznać w artykule na stronie Maratonów Polskich
23-24.11.2002 Wyścigi Psich Zaprzęgów - Białobrzegi (konkurencja - skandynawka)

I Dzień - 8 km

II Dzień - 8 km

Klasyfikacja końcowa
1 Miluk Stanisław 31,35 1 Miluk Stanisław 30,20 1 Miluk Stanisław
2 Koselski Krzysztof 31,51 2 Koselski Krzysztof 32,39 2 Koselski Krzysztof
3 Szwed Krzysztof 33,48 3 Szwed Krzysztof 33,50 3 Szwed Krzysztof
23.11. Bieg Skalnika - Gracze 13,9 km
36 Szraucner Mirosław 56,58
68 Kuśmierek Wiktor 1:02,58
74 Kordziński Kazimierz 1:05,45
88 Kurdybelski Stanisław 1:08,31
96 Razik Jacek 1:11,35
108 Pytel Roman 1:17,47
11.11. Bieg Niepodległości - Krosno 7,5 km
110 Kuśmierek Wiktor 33,02

143 Słowik Piotr 42,06

11.11. Bieg Niepodległości - Warszawa 11,2 km
62 Miluk Stanisław 42,34
114 Nadolny Wiesław 45,00
117 Koselski Krzysztof 45,13
125 Kordziński Kazimierz 45,27
127 Ruta Tadeusz 45,34
211 Rosiński Arkadiusz 49,11
461 Podbielski Rafał 56,57
481 Pytel Roman 57,27
10.11. Bieg Niepodległości - Warszawa Moczydło 5 km
22 Ruta Tadeusz 20,20
09.11. Bieg Niepodległości - Białystok 10 km
  25 Ruta Tadeusz 40,58 oraz 3 m w biegu VIP-ów

29 Rosiński Arkadiusz 45,31

09.11. Bieg Niepodległości - Ciechanów 10 km
15 Kuśmierek Wiktor 49,05
09.11. Półmaraton Niepodległości - Bochnia
25 Kocyba Henryk 1:24,31
39 Miluk Stanisław 1:29.30
56 Kordziński Kazimierz 1:34,40
70 Zembroń Mariusz 1:38,28
96 Niewiadomski Zbigniew 1:48,41
101 Imielski Marek 1:50,54
109 Koselski Krzysztof 1:56,50
117 Walęcki Marek 2:15,00
08.11. Biegi Niepodległościowe - Góra Kalwaria 5 km
6 Nadolny Eugeniusz 19,10
03.11. New York City Marathon
  1735 Stasiczek Jan 3:19,02
26.10. 2002 Maraton Warszawski
26 Nadolny Eugeniusz 3;06,54
238 Kuśmierek Wiktor 4;21,47
277 Miluk Stanisław 4;45,28
278 Rosiński Zbigniew 4;45,28
279 Szraucner Mirosław 4;45,28
280 Szwed Krzysztof 4;45,28
281 Stasiczek Jan 4:45,29
282 Walczewski Michał 4,45,29
283 Ruta Tadeusz 4;45,29
284 Marczuk Andrzej 4;45,30
287 Rosiński Arkadiusz 4;47,45
289 Smoliński Sławomir 4;48,34
  Koselski Krzysztof nie ukończył
  Kurdybelski Stanisłąw nie ukończył
  Kordziński Kazimierz nie ukończył
  Leśniewski Marek nie ukończył
26.10. Mistrzostwa Polski Weteranów 10 km - Ciechanów
37 Miluk Stanisław 41,06
61 Ruta Tadeusz 43,11
77 Kordziński Kazimierz 44,24
129 Kurdybelski Stanisław 49,26
19.10.Małkińskie Biegi Jesienne- 5,5 km
  6 Rosiński Arkadiusz 23,06

W cyklu Grand Prix Arek zajął 3 miejsce

19-20.10.2002 Zawody Psich Zaprzęgów "Wilcze Echa" - Lubliniec

I Dzień - "Skandynawka" 6,9 km

II Dzień - "Skandynawka" 5,5 km

Klasyfikacja końcowa
1 Miluk Stanisław 24,11 2 Miluk Stanisław 16,58 2 Miluk Stanisław
3 Koselski Krzysztof 25,10 3 Koselski Krzysztof 17,24 3 Koselski Krzysztof
5 Szwed Krzysztof 27,33 5 Szwed Krzysztof 18,20 6 Szwed Krzysztof
16.10. Bieg Papieski - Wadowice 5,5 km

 17 Gniła Rafał 20,04

45 Miluk Stanisław 23,10 (w mundurze)

57 Szraucner Mirosław z Tomkiem (w wózku) 24,13

13.10. Maraton na Białorusi - Mała Rita
  2 m w kat. Ruta Tadeusz 3:13,42
12.10. Memoriał Chromika - Mysłowice 15 km
 
71 Kordziński Kazimierz 1:04,39
78 Szwed Krzysztof 1:05,10
118 Imielski Marek 1:12,41
119 Koselski Krzysztof 1:12,41
120 Kurdybelski Stanisław 1:12,42
06.10. "Dwaars Door Hasselt" 15 km - Holandia
  Zawadzki Jarosław - 1:09,45
06.09. Maraton Hanzaplast - Poznań
 
104 Nadolny Wiesław 3:01,33
105 Nadolny Eugeniusz 3:01,43
186 Stasiczek Jan 3:12,29
220 Ruta Tadeusz 3:15,55
289 Niewiadomski Zbigniew 3:25,15
478 Karczmitowicz Jacek 3:38,11 RŻ
486 Miluk Stanisław (w mundurze) 3:38,47
506 Szwed Krzysztof 3:41,30
508 Kordziński Kazimierz 3:41,33 RŻ
816 Kuśmierek Wiktor 4:11,29
06.09. Bieg Jesienny - Parzymiechy 10 km
BIEGI DZIECI: 2 Ania Borcuch, 3 Weronika Borcuch
16 Wróblewski Krzysztof 35,48
37 Rubiś Mirosław 41,38
40 Szraucner Mirosław z synem Tomkiem (z wózkiem) 42,08
41 Zembroń Mariusz 42,30
45 Borcuch Michał 44,32
62 Borcuch Marcin 58,11
66 Niedźwiecki Jan 62,21
67 Koselski Krzysztof 62,30
05.10. VI Bieg Przełajowy O NÓZ KOMANDOSA
Wystartował 1 pies, 1 zawodnik 5 min po starcie bez nr i 408 osób regulaminowo w tym 51 pań i 75 żołnierzy. Biegu nie ukończyło 15 osób ( 7 żołnierzy, 1 policjant, 5 małolatów i dwóch się zakręciło) Biegi dla dzieci ukończyło 575 maluchów. Miss biegu została Lach Magdalena przed Lisiecką Beatą i mł.chor. Szenk Martą . Krew oddało 21 osób. Wydano 3400 agrafek, 2500 porcji grochówki, energią wybuchło 2000 Krówek Komandosa, Wypito 1000 l. kawy i 504 butelki wody mineralnej, wydano 481 medali i 390 koszulek, 300 osób będzie mogło pisać listy otrzymanymi długopisami, zęby łamano na 200 paczkach sucharów. Zjedzono 150 kg jabłek i 20 kg makaronu.100 osób będzie miała czym otworzyć piwo, a 50 czym rozpalić ognisko.Pieniążki z puszek jeszcze są liczone. Zużyto 3 km taśmy ostrzegawczej, wystawiono 25 kierunkowskazów na bieg, dziesięciu pilnowali komandosi z Atlasa - 4 zginęło, dwa kierunki przestawiono w inną stronę.

Najliczniejsze reprezentacje wystawiły : SP Kochcice 75 ; SP 3 Lubliniec 73 ; ZS SP Kochanowice 54 W szkołach gimnazjalnych: Gimnazjum w Łagiewnikach Wlk. 20 ; Gimnazjum w Lubecku 14

29.09. Berlin Marathon

 1544 Ruta Tadeusz 3:03,24 RŻ

7546 Karczmitowicz Jacek 3:42,11 RŻ

29.09. Półmaraton Jesieni - Łowicz
26 Miluk Stanisław 1:22,04
78 Stańczyk Maciej 1:39,04
91 Koselski Krzysztof 1:44,52
106 Kuśmierek Wiktor 1:48,46
28.09. Bieg o Uśmiech Strzelca - Strzebiń 6 km

 Biegi dzieci:

1 Kasia Foryta

W biegu głównym startowali: Świerc Marcin, Rubiś Mirosław, Walęcki Marek

28.09. Bieg na Górę Żar - Międzybrodzie 8 km
16 Orlicki Stanisław 42,08 (1 w kat)

52 Gołdyn Piotr 50,24

22.09. Bieg im. B.Malinowskiego - Tomaszów Maz. 10 km

22 Wiktorowicz Paweł 36,50

46 Ruta Tadeusz 39,46

84 Kuśmierek Wiktor 43,55

22.09. Bieg Uliczny Knurów - 10 km
 
20 Ząbczyński Dominik 33;12
29 Orlicki Stanisław 34;12
109 Miluk Stanisław 39;48
136 Rubiś Mirosław 41;15
149 Kordziński Kazimierz 42;05
166 Niewiadomski Zbigniew 42;39
169 Wyrwa Marcin 42;49
198 Zawadka Mateusz 44;48 RŻ
199 Koselski Krzysztof 44;50
245 Kurdybelski Stanisław 49;55
21.09. Bieg Trzeźwości - Oświęcim 3,5 km
  1 Orlicki Stanisław
21.09. Ostrawski Maraton - Czechy
8 (1 w kat) Kocyba Henryk 2:52,05 RŻ
39 Szwed Krzysztof 3:27,29 RŻ
65 Zembroń Mariusz 3:52,22
71 Rosiński Łukasz 4:11,06 RŻ
72 Rosiński Zbigniew 4:11,06
85 Pyka Krzysztof 4:59,58
20.09.Grand Prix Małkini - 5,3 km
  2 Rosiński Arkadiusz

14 Rukat Damian

17.09. Grand Prix Warszawy - 10 km
  24 (6)Nadolny Wiesław 37,27

45 (1) Ruta Tadeusz 39,59

Klasyfikacja Generalna Grand Prix

Punktowo: 33 Nadolny - 99pkt; 99 Ruta - 16 pkt; 22 Klub - 124 pkt

Czasowo: 52 Nadolny - 37,21; 100 Ruta - 39,59; 152 Stańczyk - 43,03

W kategoriach: 5 Ruta - 234 pkt; 10 Nadolny - 206 pkt; 29 Stańczyk - 42 pkt

15.09. Bieg o Puchar Burmistrza Chełma Śl - 3,5 km
  2 Orlicki Stanisław
15.09. Bieg im. ks. St. Brzóski - Łuków 10 km
43 Rosiński Arkadiusz 43,48 
14.09. Maraton w Daugavpils - Łotwa
  (1 w kat) Ruta Tadeusz
14.09. Tyski Bieg Uliczny 12 km
  9 (4 w kat) Ząbczyński Dominik 39,58
14.09. Bieg Uliczny Oleśnica 10 km
  121 Rubiś Mirosław 41,56 (Andrzej Buba nie ukończył)
14.09. Festyn Działkowca Lubliniec

Dziewczynki kl. IV-V: 4-Ania Borcuch

Chłopcy Gimnazjum: 1-Borcuch Michał 2-Zawadka Mateusz 3-Cichy Michał 6-Sowa Mateusz 8-Cichy Patryk

10.09. Grand Prix Woli 120km

 22 Ruta Tadeusz 43,57

Klasyfikacja Generalna Grand Prix

Punktowo: 7 Ruta - 149pkt; 49 Nadolny - 39pkt; 6 Klub na 43

Czasowo: 22 Nadolny - 39,53; 26 Ruta - 40,24;

W kategoriach: 2 Ruta - 194 pkt; 49 Nadolny - 39 pkt;

08.09. Mistrzostwa Polski w półmaratonie - Piła

3 MIEJSCE DRUŻYNOWO - na zdjęciu od lewej: Niewiadomski, Stasiczek, Miluk, Walczewski, Kordziński

M-ce Nazwisko Imię Czas MP WP
36 Ząbczyński Dominik 1:13:22    
132 Miluk Stanisław 1:25.53 26 18
269 Niewiadomski Zbigniew 1.34.30 29 35
286 Ruta Tadeusz 1:35,35   37
316 Stasiczek Jan 1:37,07 30  
347 Rzepka Małgorzata 1:39.05 7  
358 Walczewski Michał 1:39,35    
379 Kordziński Kazimierz 1:41,35 33 43
537 Pipiorski Paweł 1:58,36 34 71
08.09. Bieg Odlewnika - Wręczyca 9,4 km
19 Wróblewski Krzysztof 35,23
20 Kocyba Henryk 35,45
25 Wiktorowicz Paweł 36,24
38 Świerc Marcin 38,25
45 Szwed Krzysztof 39,24
47 Zembroń Mariusz 39,42
49 Rosiński Zbigniew 40,03
68 Rosiński Łukasz 41,58
83 Borcuch Michał 44,12
87 Zawadka Mateusz 45,13
89 Cichy Patryk 45,39
90 Cichy Michał 45,39
99 Imielski Marek 47,29
100 Ligowski Leszek 47,33
103 Kurdybelski Stanisław 49,41
104 Sowa Mateusz 49,42
119 Michalak Zdzisław 57,12
120 Maciejewska Michalina 58,09
121 Czuma Łukasz 58,10
122 Wróblewska Edyta 1:00,20
123 Wiktorowicz Beata 1:00,21
Przedszkolaki 400 m dziewczęta 1992-96 800 m dziewczęta 1991-89 1200 m chłopcy 1988-85
16 Wiktorowicz Weronika 7 Ania Borcuch 5 Michalina Maciejewska 13 Michał Cichy
23 Piwowarczyk Karol 10 Sylwia Piwowarczyk 10 Karolina Stąpor  
26 Wróblewski Mikołaj 13 Patrycja Piwowarczyk    
  23 Ola Mroziewicz    
07.09. Maraton Świnoujście-Wolgast

183 Woźnica Robert 4:23,32

185 Kuśmierek Wiktor 4:23,53

07.09. Bieg Uliczny Solidarności - Piekary Śląskie 10 km

84 Koselski Krzysztof 47,40

85 Kurdybelski Stanisław 47,40

115 Koselski Karol 53,20

05 - 08.09. Bieg Pamięci Dzieci Zamojszczyzny 100km
I Etap 35 km II Etap 20 km III Etap 30 km IV Etap 15 km RAZEM

18 Nadolny W

02.34.15

15 Nadolny W 01.23.03 23 Nadolny W 2.10.09 20 Nadolny W 1.01.40 17 (10) Nadolny Wiesław 07.09.07
33 Ruta T 02.42.22 46 Ruta T 01.31.32 41 Ruta T 2.18.04 81 Stańczyk M 1.17.59 73 (28) Leśniewski Marek 09.28.25
78 Walczewski M 03.16.16 60 Walczewski M 01.36.13 71 Walczewski M 2.36.25 88 Leśniewski M 1.20.08 75 (29) Stańczyk Maciej 09.36.18
84 Stańczyk M 03.19.00 86 Leśniewski M 01.49.30 91 Leśniewski M 2.58,43 100 Walęcki M 1.32.13 83 (34) Walęcki Marek 10.53.47
85 Leśniewski M 03.20.04 88 Stańczyk M 01.50.09 96 Walęcki M 3.04.14      
107 Walęcki M 04.07.29 102 Walęcki M 02.05.51 98 Stańczyk M 3.09.10      
6 Drużyna 08.32.53 Drużyna   9 Drużyna 7.04.38 12 Drużyna 3.39.47 9 Drużyna 23.48.06
03.09. Grand Prix Warszawy - 10 km

17 Nadolny Wieslaw 37,21

48 Ruta Tadeusz 41,26 (2 w kat)

01.09. Maraton Podlaski - Białystok

82 Rosiński Arkadiusz 4:46,14

01.09. Bieg Pokoju - Gliwice 10 km
Miejsce Nazwisko imię Czas
15 Ząbczyński Dominik 33;19
38 Grabiński Łukasz 36;41
81 Rubiś Mirosław 39;33
83 Szwed Krzysztof 40;06
103 Zembroń Mariusz 41;30
151 Borcuch Michał 51;20
153 Wyrwa Marcin 51;23
158 Cichy Michał 51;34
162 Cichy Patryk 51;48
207 ukończyło  
31.08. Marsz Extreme - Sielpia

180 km rowerem - Koselski Krzysztof ok 7 godz.

50 km marsz - Koselski Krzysztof ok 9 godz

25 km bieg z przeszkodami - Magda Ruta i Tadeusz Ruta oraz Koselski Karol i Koselski Kamil ok 6 godz

29.08 Przełaj na Służewcu - 5,2 km

Ruta Tadeusz

21 - 24.08 - Marsz 4 x 32 km - Belgia

Jasiński Marek, Miluk Stanisław, Kordziński Kazimierz, Koselski Krzysztof, Karliński Dariusz, Adamczyk Andrzej, Figlak Roman

W Belgii 7 maszerujących tam żołnierzy wprowadzało w zdumienie pozostałych uczestników (2,5 tys. osób) tym, że  gdy  inni po etapie zalegali wyczerpani, oni zmieniali buty na sportowe i ... szli pobiegać. Byli też jedynym pododdziałem, który na zakończenie potrafił - zbierając burzę braw -  przemaszerować przed królem Belgów krokiem defiladowym.

25.08. Bieg na Baranią Górę - 9,1 km + 675m

4 Ząbczyński Dominik (1 w kat)

Ruta Tadeusz

24.08. Bieg Romantyczny Parami - Ustroń 3144m

Ruta Tadeusz z porwaną z ulicy przed startem panną

24.08 Półmaraton Skarżyski - Skarżysko-Kamienna
Miejsce Nazwisko imię Czas
21 Kocyba Henryk 1;22,46
31 Nadolny Wiesław 1;26,24
32 Wiktorowicz Paweł 1;26,30
74 Szwed Krzysztof 1;36,11
80 Ruta Tadeusz 1;37,06
89 Rosiński Zbigniew 1;39,30
106 Zembroń Mariusz 1;42,51
139 Bryś Zbigniew 1;51,17
177 Walęcki Marek 2;46,33
18.08 Maraton Tadka - Toruń

27 Ruta Tadeusz 3:51,38

86 Walczewski Michał 2:15,50 - 21,3 km

97 Karczmitowicz Jacek 1:10,09 - 12,1 km

15.08. Maraton Solidarności - Gdańsk

106 Jędryka Piotr 3:58,21

215 Karczmitowicz Marek 5:12,29

15.08. Półmaraton Cudu nad Wisłą

113 Stańczyk Maciej 1:49,40

162 Rosiński Arakadiusz 2:02,34

11.08 - Bieg o Puchar Płońska ok. 10 km

25 Nadolny Eugeniusz 39,27

65 Stańczyk Maciej 47,59

11.08 - Fochteloo - Holandia (Rajd rowerowy na orientację 60 km)

Startował Marcin Wyrwa. Metę osiągnął po 4 godz. 23 min.

11.08 - Triathlon Łódź 2002 (0,75+20+5)

63 Ruta Tadeusz 1:23,36

10.08 - Bieg Sapiechów - Kodeń 15 km

18 Miluk Stanisław 59,10

89 Kuśmierek Wiktor 1:15,12

03.08 - Mistrzostwa Polski Weteranów na 10 km - Golub-Dobrzyń

100 Nadolny Wiesław 42,10

03.08 - Bieg wokół Morynia 11,8 km

Karczmitowicz Jacek 47,06

Karczmitowicz Barbara 1:07,0

03.08 - Bieg Uliczny - Jaworzno 15 km
56 Orlicki Stanisław 55,53
63 Kocyba Henryk 56,31
82 Stasiczek Jan 58,31
108 Miluk Stanisław 1:00,00
117 Świerc Marcin 1:00,55
129 Jędryka Piotr 1:01,24
153 Szwed Krzysztof 1:03,01
219 Kordziński Kazimierz 1:07,02
226 Zembroń Mariusz 1:07,24
298 Woźnica Robert 1:12,13
362 Walęcki Marek 1:18,57
367 Pipiorski Paweł 1:19,31
28.07 - Puchar Polski w Triathlonie - Konopiska (0,75+20+5)

29 Koselski Krzysztof 1:27,12 (pływanie 22,49, rower 40,05, bieg 24,18)

49 Głąb Łukasz - w konkurencji juniorów

28.07 - Mistrzostwa Polski w biegu Górskim - Korbielów 9 km + 900m

Biegi dzieci - Gimnazjum 1600m

3 Borcuch Michał

4 Zawadka Mateusz

92 Miluk Stanisław 1:06,57
94 Szwed Krzysztof 1:07,17
96 Stasiczek Jan 1:07,21
123 Rosiński Zbigniew 1:12,48
130 Ruta Tadeusz 1:14,14
135 Kordziński Kazimierz 1:14,59
138 Zembroń Mariusz 1:15,55
148 Imielski Marek 1:19,41
170 Rosiński Łukasz 1:32,33
27.07 - Maraton Ziemi Puckiej
44 Ruta Tadeusz 3:15,43 (4 w kat)
124 Karczmitowicz Jacek 3:52,38
152 Radecki Leszek 4:08,56
170 Tarociński Tomasz 4:21,42
172 Karczmitowicz Marek 4:22,20
194 Stańczyk Maciej 4:47,57
27.07 - Bieg Powstania Warszawskiego ok.10 km

5 Orlicki Stanisław 37,00

27 Miluk Stanisław 40,26

32 Jędryka Piotr 41,06

50 Kordziński Kazimierz 44,18

20.07 - Maraton Juranda Szczytno

34 (5 w kat) Ruta Tadeusz 3:15,08

119 Stańczyk Maciej 4:12,35

122 Kuśmierek Wiktor 4:15,41

15.07 - Bieg Grunwaldzki 5 km

6 Ruta Tadeusz

14.07.2002 - Bieg o Perłę Jeziora Narie - 33 km

35 Ruta Tadeusz 2:27,25

67 Stańczyk Maciej 2:53,53

Mały Strbski Maraton 31 km - Słowacja
Kat. do 39 lat 56 Szwed Krzysztof 2:29,25
  69 Zembroń Mariusz 3:07,00
  70 Rosiński Łukasz 3:07,00
Kat.40-49 lat 14 Kocyba Henryk 2:06,33
  49 Leśniewski Marek 2:45,38
  50 Kordziński Kazimierz 2:47,11
07-14.07 Wiener Nuestadt - Austria - Mistrzostwa Europy w Pięcioboju Wojsk Lądowych
11 miejsce (skład: G.Karwacki, L.Szulc, R.Krzyszczak, S.Gruszka, L.Giergielewicz)

Mistrzostwach Europy  w Pięcioboju Wojsk Lądowych. Przed tygodniem pisaliśmy o ich sukcesie w zawodach regionalnych. Tym razem pomimo poprawienia wyników, ranga imprezy sprawiła że nasi żołnierze w Austriackim Wiener Neustadt zajęli "dopiero"  11 miejsce. Chociaż w kraju już teraz nie mają sobie równych, czeka ich jeszcze wiele pracy, a głównym mankamentem jest brak odpowiednich obiektów do treningu.

07.07 -Bieg po Plaży - Jarosławiec 15 km

143 - Kuśmierek Wiktor 1:17,17

07.07.2002 - Ciechanowska Piętnastka

31 - Nadolny Eugeniusz 1:00,30

48 - Ruta Tadeusz 1:04,03

75 - Stańczyk Maciej 1:14,21

23-29.06 2002 r. - Mistrzostwa Europy w Wieloboju Wojskowym - Tapolca Węgry
5 miejsce drużynowo

W zawodach tych uczestniczyło 26 drużyn w tym 5 drużyn kobiecych , drużyny policji jednostek specjalnych , antyterrorystycznych , oraz prewencji . Drużyny wojsk spadochroniarzy ,kawalerii , komando. Zawody ukończyło 21 drużyn. Pierwsze trzy miejsca w ogólnej klasyfikacji zajęły drużyny węgierskie, 4 miejsce drużyna Słowacji , 5 miejsce nasza drużyna . W ogólnej punktacji za strzelanie nasza drużyna zajęła 1 miejsce.

6.07.2002 - Cross Ekologiczny - Imielin 20 km

18 Orlicki Stanisław 1:13,50

28 Kocyba Henryk 1:16,20

81 Szwed Krzysztof 1:27,12

93 Zembroń Mariusz 1:29,14

97 Świerc Marcin 1:29,47

163 Leśniewski Marek 1:44,15

23-29.06 2002r. - Zawody Reginalne w Pięcioboju Wojsk Lądowych - Flawinne Belgia

(strzelanie, rzut granatem do celów, pływanie z przeszkodami, tor przeszkód, bieg przełajowy)

2 miejsce drużynowo (skład: G.Karwacki, L.Szulc, R.Krzyszczak, P.Czarnecki, L.Giergielewicz)

W zawodach oprócz gospodarzy wystąpiły reprezentacje Polski, Austrii, Niemiec i Turcji. Dla naszej drużyny były to typowo rozpoznawcze zawody, Udawało nam się nawiązywać równorzędną walkę z najlepszymi w takich dyscyplinach jak : pokonywanie toru przeszkód, bieg przełajowy czy rzut granatem. Konkurencje te opierają się głównie na ogólnym przygotowaniu sprawnościowym oraz znajomości niuansów technicznych -w naszej drużynie procentowała wysoka sprawność fizyczna startujących żołnierzy, którą nadrabialiśmy braki techniczne. Niestety traciliśmy punkty na strzelaniu gdzie brakowało nam profesjonalnego sprzętu i treningu strzeleckiego ( specyfika zawodów wymaga umiejętności które posiada zawodnik strzelectwa sportowego) oraz na pływaniu (brak obiektu na terenie Lublińca, a na nim specjalnego toru przeszkód )

Wyjazd miał na celu przede wszystkim praktyczne poznanie nowej w Wojsku Polskim dyscypliny. Ten cel został osiągnięty nie tylko przez sam udział w zawodach ale i poprzez wykorzystanie czasu wolnego na poznanie i doskonalenie technicznie nowych  dla naszych żołnierzy konkurencji.

29.06.2002 - Bieg na Śnieżkę - 12 km
Andrzej Marczuk 1:16,32
25.06.2002 - Grand Prix Warszawy 10 km

66 Ruta Tadeusz 41,23 (4 w kat)

23.06.2002 - Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie - Lębork

98 Ruta Tadeusz 3:15:15

199 Karczmitowicz Jacek 3:55:11

210 Stańczyk Maciej 4:01:59

223 Walczewski Michał 4:10:19

245 Karczmitowicz Marek 4:27,37

Nadbużańska Noc Świętojańska - Małkinia 7,2 km

15 Rosiński Arkadiusz 30,30

21 Rukat Damian ok 37min.

Bieg Sokoła - Bukowiec 10 km

40 Miluk Stanisław 40,21

66 Kordziński Kazimierz 46,49

76 Włodarczyk Paweł 49,25

22.06.2002 - Cross Świętojański - Pogórze 12,5 km

10 Orlicki Stanisław 46,28 (2 w kat)

27 Miluk Stanisław 50,38 (6 w kat)

Kordziński Kazimierz 56,42 (22 w kat)

Włodarczyk Paweł 1:02,38 (20 w kat)

Koselski Krzysztof 1:10,01 (34 w kat)

Cross Mysława - Mysłowice

25. Miluk Stanisław 0:33,55

36. Świerć Marcin 0:34,45

72. Kordziński Kazimierz 0:37,36

75. Włodarczyk Paweł 0:37,49

81. Szwed Krzysztof 0:38,15

85. Koselski Krzysztof 0:38,20

117. Zembroń Mariusz 0:40,01

126. Rosiński Łukasz 0:41,07

151. Kurdybelski Stanisław 0:43,23

189. Walencki Marek 0:53,05

16.06.2002 - Bieg Dnia Olimpijskiego - Jastrzębie 4,2 km
32 Świerc Marcin 15,07
34 Stasiczek Jan 15,11
39 Nadolny Eugeniusz 15,17
73 Kordziński Kazimierz 16,26
78 Niewiadomski Zbigniew 16,39
126 Nadolna Marlena 21,11
15.06.2002 - Końskie - marsz na 50 km
Trzech młodych Strzelców pokonało ten dystans: Kamil i Karol Koselscy oraz Łukasz Czuma
Bieg Półgodzinny - Wrocław
46 Zawadka Mateusz 6881m
14/15.06 2002r. - Bieler Lauftage - 100 km Biel/Bienne Szwajcaria

5. Poland 1 9:20.24,7
Col Macherzynski Czestaw 100/MP 9:20.24,7
WO Miluk Stanislaw 100/MP 9:20.24,7
7. Poland 2 11:37.10,3
WO Rosinski Zbigniew PL-Lubliniec 100/MP 11:37.10,0
MJR Ruta Tadeusz PL-Todz 100/MP 11:37.10,3

1064 - Kuśmierek Wiktor 17:42,40

Koselski Krzysztof zszedł na 59 km po 6 i pół godzinach

11.06.2002 - Grand Prix Warszawy 10 km
55 Tadeusz Ruta 44,49
09.06.2002 - Bieg Fiata - Bielsko-Biała 10 km
58 Miluk Stanisław 37,29
76 Nadolny Eugeniusz 38,14
158 Kordziński Kazimierz 41,44
165 Koselski Krzysztof 41,53
190 Niewiadomski Zbigniew 42,44
271 Kuśmierek Wiktor 46,28
09.06.2002 - Bieg Papieski - Karlino 15 km

83 Mizerski Bernard 1:07,47

112 Ulfik Florian 1:21,44

08.06.2002 - Stockholm Maraton
711 (54) Tadeusz Ruta 3:22,21 ;10km - 781-44,36 ;21,1km - 719-1,35,17 ; 30km - 714-2,18,33
05.06.2002 - Grand Prix Woli - 10 km
12 (2) Tadeusz Ruta 40,29
02.06.2002 - Mistrzostwa Warszawy w Biegu Górskim - 3 km
19 Maciej Stańczyk 19,20
Bieg Krzepkich - Krzepice 10 km

800m

7 Michalina Maciejewska

Mila

3 Marcin Świerc
5 Mariusz Macharzyński
6 Marcin Gruszczyński

10 km

10 Miluk Stanisław 37,40 III w kat.
22 Rubiś Mirosław  
24 Włodarczyk Paweł 40,45
28 Świerc Marcin  
30 Kordziński Kazimierz 41,39
34 Zembroń Mariusz  
41 Rosiński Łukasz 43,34
44 Borcuch Michał  
45 Macharzyński Mariusz  
46 Zoń Mariusz  
47 Czuma Łukasz  
54 Zawadka Mateusz  
59 Gruszczyński Damian  
60 Cichy Patryk  
62 GruszczyńskiMarcin  
01.06.2002 - Bieg o Srebrne Czółenko Włókienniecze - Zgierz ok 6 km
13 Jacek Karczmitowicz 32,19
Mistrzostwa Polski Wetwranów w Półmaratonie
33 01:22:09 Nadolny Eugeniusz
48 01:23:38 Kocyba Henryk
60 01:24:52 Miluk Stanisław
91 01:28:50 Ruta Tadeusz
93 01:28:58 Koselski Krzysztof
106 01:30:17 Rubiś Mirosław
134 01:33:42 Kordziński Kazimierz
155 01:37:01 Leśniewski Marek
169 01:39:28 Stańczyk Maciej
186 01:44:31 Bryś Zbigniew
188 01:44:41 Niewiadomski Zbigniew
196 01:46:21 Kusmierek Wiktor
200 01:46:44 Kurdybelski Stanisław
221 01:53:34 Włoch Irmina
Zambrów - 10 km

22 Podbielski Rafał

23 Rosiński Arkadiusz

Festyn Biegowy z Okazji Dnia Dziecka
PRZEDSZKOLAKI
1 KOCYBA Artur
2 KOŚCIELNIAK Adrianna
3 SZRAUCNER Tomasz
DZIEWCZYNKI                                                 CHŁOPCY
I - II klasa SP
1 SKAŁKA Agata 1 MICHOŃ Maciej
2 KOCYBA Barbara 2 CZUMA Michał
3 BORCUCH Weronika 3 KUCZYŃSKI Patryk
III - IV klas SP
1 FORYTA Katarzyna 1 KRAFCZYK Denis
2 BORCUCH Anna 2 BELKA Marcin
3 TOBIASZ Agnieszka 3 KMIEĆ Mateusz
V - VI klasa SP
1 FORYTA Aleksandra 1 KOPYTO Mateusz
1 MACIEJEWSKA Michalina 2 CIEŚLIŃSKI Mateusz
1 STĄPOR Karolina 3 SZCZEPAŃCZYK Arkadiusz
Gimnazjum
1 KĘDZIA Katarzyna 1 BORCUCH Michał
2 BRYŁKA Aleksandra 2 WILK  Tomasz
    3 CICHY Michał
Szkoła Średnia
    1 ŚWIERC Marcin
    2 ROSIŃSKI Łukasz
26.05.2002 - Mazowiecka Piętnastka
82 Wiktor Kuśmierek 1:09,59
Pętla Rudnicka 13,3 km
Miejsce Nazwisko i imię
  Przedszkolaki - 50m
  Wróblewski Mikołaj
  Trzebiński Mateusz
  Trzebińska Ola
  Marcińczak Michał
  Dziewczynki kl. III-IV 600m
10 Borcuch Anna
  Chłopcy kl. III-IV 600m
23 Ucinek Andrzej
  Dziewczynki kl. V-VI 600m
12 Maciejewska Michalina
  Chłopcy kl.V-VI 1000m
12 Suchanek Mateusz
17 Muras Łukasz
  Strzoda Andrzej
  Chłopcy Gimnazjum 1000m
13 Cichy Michał
27 Zawadka Mateusz
  Gruszczyński Damian
  Mateusz Sowa
  Cichy Patryk
  Paterak Robert
Miejsce Nazwisko imię Czas
20 Wróblewski Krzysztof 49;53
23 Kocyba Henryk 50;36
25 Świerc Marcin 51;45
39 Rubiś Mirosłąw 55;36
46 Rosiński Zbigniew 56;51
47 Macharzyński Mariusz 57;01
50 Włodarczyk Paweł 57;57
52 Adamczyk Tomasz 58;26
63 Zembroń Mariusz 1;01;43
65 Koselski Krzysztof 1;01;44
67 Rosiński Łukasz 1;01;49
68 Kawa Wojciech 1;01;52
70 Kordziński Kazimierz 1;02;45
74 Włoch Mariusz 1;03;39
77 Borcuch Michał 1;04;20
78 Ignacok Zbigniew 1;05;45
80 Czuma Łukasz 1;06;43
83 Zoń Andrzej 1;08;50
88 Osmólski Krzysztof 1;12;06
89 Włoch Irmina 1;13;58
90 Koselski Karol 1;14;00
91 Pigulski Zbigniew 1;14;00
25.05.2002 - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Maratonie - Toruń

12 Drużyna

84 Ruta Tadeusz 3:19,44

159 Kowalczuk Michał 3:47,32

204 Stańczyk Maciej 4;08,49

Bieg "Konopniczanka" - Ozorków 3 km
!!! 1 Jacek Karczmitowicz 10,32 !!!
23.05.2002 - Bieg po Bilet do Multikina - Służewiec 5,6km

4 Wiesław Nadolny

5 Tadeusz Ruta

19.05.2002 - Białołęcki Bieg Uliczny - 11 km

14 Nadolny Wiesław 42,12

40 Stańczyk Maciej 47,04

18.05.2002 - Akademickie Mistrzostwa Częstochowy
Rafał Gniła na 1,5 km przełajowej trasie wywalczył brązowy medal.
Mistrzostwa Biegaczy w Strzelaniu - Warszawa

2 Urbańska Katarzyna

4 Urbański Grzegorz

Oleskie Biegi Pokoju - 3,8 km

600 m 2 - Katarzyna Foryta

900 m 8 - Aleksandra Foryta

Oznaczeni /M dystans pokonywali w mundurach

Miejsce Czas Nazwisko i Imię
27 13:02 Świerc Marcin
29 13:14 Nadolny Eugeniusz
32 13:21 Rubiś Mirosław
34/M 13:25 Wróblewski Krzysztof
38/M 13:39 Karwacki Grzegorz
49 14:25 Kordziński Kazimierz
50 14:27 Macherzyński Mariusz
56 14:45 Zembroń Mariusz
57/M 14:52 Krzyszczak Roman
58 14:53 Niewiadomski Zbigniew
64/M 15:05 Włodarczyk Paweł
68 15:15 Borcuch Michał
71/M 15:21 Miluk Stanisław
73/M 15:24 Szulc Leszek
74 15:28 Włoch Mariusz
83 16:08 Zoń Andrzej
84 16:10 Imielski Marek
89 16:28 Sowa Mateusz
93/M 16:41 Gruszka Sebastian
96 16:45 Michalak Zdzisław
99 17:04 Ulfik Florian
106 17:24 Cichy Patryk
110 17:43 Włoch Irmina
112 18:39 Walęcki Marek
114 18:48 Walczewska Joanna
115 18:50 Maciejewska Michalina
116/M 18:56 Czuma Łukasz
118/M 19:54 Koselski Karol
121/M 22:02 Koselski Kamil
Grand Prix Małkini - 5,5 km
3 Arkadiusz Rosiński 23,04
15.05.2002 - Grand Prix Woli - 10 km
14 Tadeusz Ruta 40,24
11.05.2002 - Maraton Cracovia
Miejsce Nazwisko i imię czas półmetka czas mety
42 Kocyba Henryk 1;28,06 3;00,11
46 Nadolny Eugeniusz 1;30,06 3;01,48
80 Miluk Stanisław 1;27,36 3;09,25
217 Orlicki Stanisław 1;32,25 3;31,57
255 Szraucner Mirosław 1;38,18 3;37,16
291 Niewiadomski Zbigniew 1;42,23 3;43,10
349 Rubiś Mirosław 1;50,32 3;50,43
443 Kordziński Kazimierz 1;48,45 4;04,19
455 Stańczyk Maciej 1;51,51 4;06,52
460 Koselski Krzysztof 1;48,45 4;07,59
467 Radecki Leszek 1;53,40 4;09,06
518 Marczuk Andrzej 1;48,46 4;17,18
519 Bryś Zbigniew 1;53,39 4;17,22
535 Pipiorski Paweł 2;00,44 4,21,52
540 Rosiński Łukasz 1;53,39 4;23,21
543 Rosiński Zbigniew 1;53,40 4;23,33
566 Kuśmierek Wiktor 1;58,22 4;29,10
677 Rosiński Arkadiusz 1;51,52 5;00,43
678 Włodarczyk Paweł 1;52,43 5;00,46
705 Lewandowski Grzegorz 2;21,05 5;19,04
  Włoch Irmina 2;16,16  
10/11.05.2002 - Setka z Hakiem Brzeg-Opole

1miejsce. Ruta Tadeusz 15godz.12min.

Wyrwa Marcin 19 godz. 41 min.

Buc Ryszard

Lipa Piotr

Wójcik Krystian

Marciniak Mariusz

Krajewski Artur przeszedł 80 km

Joanna i Michał Walczewscy przeszli 51 km

09.05.2002 - Techno Cross - Łódź 10 km

57 (6)Magda Ruta

58 Tadeusz Ruta

05.2002 - Mastricht Holandia 14,5 km

Jarosław Zawadzki 1:04,07

08.05.2002 - Grand Prix Woli - 10 km

13 (4) Nadolny Wiesław 39,53

20 (2) Ruta Tadeusz 42,06

05.05.2002 - Mistrzostwa Polski w Duathlonie - Łowicz 10+40+5
M-ce Nazwisko Imię 10km bieg 40km rower 5km bieg razem
59 Miluk Stanisław 39,26 /27 1:22,06 /70 21,01 /24 2:23,00
66 Koselski Krzysztof 42,13 /48 1:21,11 /68 27,00 /67 2:32,22
71 Kordziński Kazimierz 44,00 /61 1:24,41 /79 23,51 /51 2:34,40
74 Stańczyk Maciej 47,05 /73 1:27,35 /83 24,23 /54 2:39,57
Bieg uliczno-przełajowy - Świętochłowice - 15 km

5,6 km

7 Świerc Marcin 19,58

8 Orlicki Stanisław 54,16
10 Kocyba Henryk 54,24
20 Rubiś Mirosław 58,52
85 Walęcki Marek 1:42,25
03.05.2002 - Bieg 12-godz Ruda Śląska
11 Ruta Tadeusz - 110 km 509 m
02.05.2002 - Półmaraton Węgorza - Węgorzewo

99 Kuśmierek Wiktor 1:47,12

107 Stańczyk Maciej 1:48,54

01.05.2002 - Maraton Rekreacyjny - Jelcz Laskowice

11 Tadeusz Ruta 3:29,27 (2 w kat.)

30 Piotr Jędryka 4:05,38 (3 w kat.)

Bieg Uliczny Krapkowice - 10 km
Miejsce Nazwisko imię Czas
35 Świerc Marcin 37;56
40 Nadolny Eugeniusz 38;32
43 Miluk Stanisław 38;44
69 Włodarczyk Paweł 42;29
70 Kordziński Kazimierz 42;34
92 Niewiadomski Zbigniew 44;50
107 Walczewski Michał 46;31
108 Rosiński Łukasz 46;58
109 Włoch Mariusz 47;06
113 Mazur Tadeusz 47;22
115 Zawadka Mateusz 47;36
121 Borcuch Michał 47;55
122 Czuma Łukasz 48;11
129 Michałek Marian 49;31
133 Ulfik Florian 49;47
139 Sowa Mateusz 50;24
142 Imielski Marek 50;44
149 Osmólski Krzysztof 52;50
150 Gajowski Damian 53;00
160 Cichy Patryk 55;01
167 Jeszke Katarzyna 56;40
170 Michalak Zdzisław 58;22
 
28.04.2002 - Półmaraton w Hajnówce

40 Stańczyk Maciej 1;39,42

41 Rosiński Arkadiusz 1;39,43

Cross Medyka - Parzymiechy 5 km
Miejsce Nazwisko i imię
  Przedszkolaki - 50m
  Gałuszkiewicz Marta
  Marcińczak Michał
  Dziewczynki kl. III-IV 500m
3 Foryta Kasia
  Chłopcy kl. III-IV 500m
22 Płaza Sławek
27 Ucinek Andrzej
  Dziewczynki kl. V-VI 1100m
11 Maciejewska Michalina
21 Król Żaneta
  Chłopcy kl.V-VI 1100m
21 Fronczyk Arkadiusz
23 Suchanek Mateusz
  Chłopcy Gimnazjum 1100m
9 Borcuch Michał
12 Zawadka Mateusz
13 Cichy Michał
15 Mateusz Sowa
17 Gruszczyński Damian
18 Paterak Robert
20 Markowski
21 Cichy Patryk

5 km

Miejsce Nazwisko imię
7 Świerc Marcin
10 Nadolny Eugeniusz
11 Karwacki Grzegorz
15 Rubiś Mirosław
19 Macharzyński Mariusz
20 Koselski Krzysztof
23 Włodarczyk Paweł
26 Wyrwa Marcin
29 Zembroń Mariusz
30 Rosiński Łukasz
32 Rosiński Zbigniew
33 Gruszka Sebastian
35 Gruszczyński Marcin
38 Czuma Łukasz
40 Szraucner Mirosław
44 Koselski Karol
48 Zawadka Mateusz
49 Cichy Michał
51 Borcuch Michał
52 Ulfik Florian
56 Cichy Patryk
57 Michalak Zdzisław
58 Gajowski Damian
62 Koselski Kamil
63 Walęcki Marek
70 Sowa Mateusz
77 / 5 Niedzwiedzka Małgorzata
  Mila
1 Karwacki Grzegorz
  Mila VIP
1 Rosiński Zbigniew
21.04.2002 - Maraton Wrocławski - Mistrzostwa Wojska w Maratonie
m-ce/żoł. nazwisko i imię czas
93/13 Wróblewski Krzystof 02:55:34
94 Nadolny Eugeniusz 02:55:41
152/18 Miluk Stanisław 03:04:37
174 Szraucner Mirosław 03:08:25
196/24 Rosiński Zbigniew 03:11:35
201/25 Ruta Tadeusz 03:12:01
284/32 Koselski Krzysztof 03:23:16
290/33 Krzyszczak Roman 03:23:53
328 Rubiś Mirosław 03:27:10
344/37 Mazur Rafał 03:28:31
345/38 Myśliński Marcin 03:28:32
380/42 Niewiadomski Zbigniew 03:31:01
422/48 Marciniak Mariusz 03:35:26
425/49 Suski Grzegorz 03:46:07
465 Wyrwa Marcin 03:41:55
499/54 Kordziński Kazimierz 03:45:34
51957 Radecki Leszek 03:47:11
549 Zembroń Mariusz 03:51:58
554 Jędryka Piotr 03:52:58
588/66 Gołdyn Piotr 03:56:32
593/67 Włodarczyk Paweł 03:56:58
612/69 Szulc Leszek 03:58:27
620/70 Zacharewicz Wojciech 03:59:23
625/71 Kwintal Paweł 03:59:32
641 Woźnica Robert 04:03:33
654/73 Kuśmierek Wiktor 04:06:41
666/78 Pipiorski Paweł 04:08:48
685 Ulfik Florian 04:11:51
686/80 Kosidło Krzysztof 04:12:59
704 Stańczyk Maciej 04:16:56
706/82 Gruszka Sebastian 04:17:24
718 Marczuk Andrzej 04:20:12
423 Włoch Irmina 04:21:24
741/84 Foltyn Zbigniew 04:26:06
771 Walczewski Michał 04:37:24
780 Walęcki Marek 04:42:41
  startowało 982/ukończyło 799  
  Półmaraton Wrocław  
124 Kus Wojciech 02:10:59
  ukńczyło 143  

15 WKB META Lubliniec            09:08:16

30 WKB META Lubliniec         09:46:52

40 WKB META Lubliniec         10:20:56

53 WKB META Lubliniec           10:48:22

64 WKB META Lubliniec          11:24:43

70 WKB META Lubliniec         11:46:08

73 WKB META Lubliniec          12:02:28

77 WKB META Lubliniec          12:27:20

81 WKB META Lubliniec           12:47:19

83 WKB META Lubliniec            13:07:42

85 zespołów sklasyfikowano

19.04.2002 - Grand Prix Małkini 5,5 km
7 Arkadiusz Rosiński 24,45
16.04.2002 - Grand Prix Warszawy 10 km

56 Ruta Tadeusz 40,39

62 Nadolny Wiesław 41,06

14.04.2002 - Mistrzostwa Polski w Maratonie - Dębno
M-e/MP Nazwisko i imię Czas
39/14 Orlicki Stanisław 2;58;58
55/16 Miluk Stanisław 3;03;02
22/18 Nadolny Eugeniusz 3;12;42
103 Leśniewski Marek 3;17;16
105/20 Ruta Tadeusz 3;17;35
123/21 Nadolny Wiesław 3;24;23
143/23 Niewiadomski Zbigniew 3;30;32
188/25 Koselski Krzysztof 3;45;20
212/26 Kordziński Kazimierz 3;56;49
231/27 Włodarczyk Paweł 4;13;26
  Walczewski Michał nie ukończył
Półmaraton Żywiecki
Miejsce Nazwisko i imię Czas
62 Kocyba Henryk 1;25;28
76 Świerc Marcin 1;27;59
100 Rubiś Mirosław 1;30;
195 Woźnica Robert 1;44,56
10.04.2002 - Grand Prix Woli 10 km

15 (2) Tadeusz Ruta 42,09

09.04.2002 - Grand Prix Warszawy 10 km

36 Wiesław Nadolny 39,20

60 Tadeusz Ruta 42,06

08.04.2002 - Brunssum Holandia 10 km

Jarosław Zawadzki 43,48

07.04.2002 - Grand Prix Arturówek - Łódż ok 14 km

16 Grzegorz Urbański 55,11

20 Marek Leśniewski 55,57

52 Magda Ruta 1:33,00

Półmaraton Dzieci Wrzesińskich - Września
Miejsce Nazwisko i imię Czas
53 Miluk Stanisław 1;25;15
69 Ruta Tadeusz 1;31;36
83 Kordziński Kazimierz 1;36;26
96 Koselski Krzysztof 1;39;55
123 Włodarczyk Paweł 1:49;14
124 Pipiorski Paweł 1;49;48
06.04.2002 - Bieg Uliczny - Strzebiń 10 km

400m K 91-92

3 Katarzyna Foryta

900m K 89-90

Aleksandra Foryta

Michalina Maciejewska

1800m M 87-88

10 Michał Borcuch

13 Adam Zawadka

Mateusz Sowa

Patryk Cichy

Mateusz Suchanek

1800m M 85-86

7 Marcin Świerc

Szymon Swoboda

1800m M 83-84

5 Mariusz Macharzyński

Miejsce Nazwisko i imię Czas
30 Gniła Rafał 35;01
33 Wróblewski Krzysztof 35;10
38 Orlicki Stanisław 35;40
39 Wiktorowicz Paweł 35;46
40 Nadolny Eugeniusz 36;05
49 Szraucner Mirosław 37;17
51 Miluk Stanisław 37;26
53 Świerc Marcin 37;27
58 Kocyba Henryk 37;50
64 Rosiski Zbigniew 38;20
65 Koselski Krzysztof 38;25
74 Urbański Grzegorz 39;15
78 Kordziński Kazimierz 39;54
83 Włodarczyk Paweł 40;20
89 Buba Andrzej 40;54
100 Wyrwa Marcin 41;58
104 Niewiadomski Zbigniew 42;27
109 Swoboda Szymon 43;09
110 Zembroń Mariusz 43;13
114 Bryś Zbigniew 43;54
124 Ligowski Leszek 45;41
126 Macharzyński Mariusz 46;15
132 Ulfik Florian 46;44
137 Michałek Marian 47;08
138 Pipiorski Paweł 47;09
142 Zawadka Mateusz 47;29
143 Włoch Irmina 47;30
144 Wątroba Michał 47;35
146 Czuma Łukasz 48;34
152 Imielski Marek 50;04
153 Michalak Zdzisław 50;11
167 Niedźwiecki Jan 1;02;15
02.04.2002 - Grand Prix Warszawy 10km

32 (8) Wiesław Nadolny 39,19

52 (7) Tadeusz Ruta 41,22

Ostateczne wyniki rywalizacji II Zimowego Maratonu na Raty:
M-ce Nazwisko i imię R-nik Suma
1 Wróblewski Krzysztof 1970 2:35'26"
2 Maliniak Wojciech 1982 2:43'34"
3 Świerc Marcin 1985 2:44'37"
4 Cyrus Bogdan 1970 2:45'04"
5 Rubiś Mirosław 1975 2:47'36"
6 Rosiński Zbigniew 1960 2:48'19"
7 Szraucner Mirosław 1969 2:48'23"
8 Kocyba Henryk 1955 2:50'40"
9 Wyrwa Marcin 1980 3:02'36"
10 Swoboda Szymon 1984 3:03'12"
11 Stryczak Sebastian 1985 3:03'46"
12 Rosiński Łukasz 1983 3:05'54"
13 Włoch Mariusz 1984 3:08'24"
14 Zembroń Mariusz 1974 3:09'07"
15 Borcuch Michał 1987 3:17'42"
16 Zawadka Mateusz 1988 3:19'22"
17 Ligowski Leszek 1959 3:23'47"
18 Ulfik Florian 1948 3:26'46"
19 Czuma Łukasz 1985 3:26'51"
20 Walęcki Marek 1955 3:52'34"
1 Foryta Katarzyna 1992 4:02'27"
23.03.2002 - Maraton w Rzymie - Włochy
1175 Marek Leśniewski 3:29,05
Grand Prix Warszawy - 10km
55 Eugeniusz Nadolny 43,04
Maraton w Ostrawie - Czechy

17 Krzysztof Wróblewski 2:59,05

49 Grzegorz Urbański 3:36,05

74 Tomasz Nowacki 4:19,15

Maraton Ślężański - Sobótka 32 km
Miejsce Nazwisko i imię Czas
14 Nadolny Eugeniusz 2:11,35
29 Miluk Stanisław 2:19,51
36 Szraucner Mirosław 2:22,35
37 Rosiński Zbigniew 2:22,57
60 Ruta Tadeusz 2:34,00
72 Koselski Krzysztof 2:39,35
92 Kordziński Kazimierz 2:51,22
95 Stańczyk Maciej 2:55,02
111 Ulfik Florian 3:13,51
117 Zembroń Mariusz 3:18,16
121 Walęcki Marek 3:29,05
16.03.2002 - Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych - Ruda Śląska

1 km K (1988 i mł) - 16 Katarzyna Foryta 4,34 ; 24 Michalina Maciejewska

3 km M (1984-1985) - Marcin Świerc 10,04

15.03.2002 - Grand Prix Małkini 5,5 km
4 Arek Rosiński 24,42
10.03.2002 - Bieg Piastów - Jakuszyce 50 km
277 (31 w kat, 4 wśród kolejarzy) Ulfik Florian - 4:10,27
Koleżeńska Piętnastka - Opole 12,9 km

9 Wyrwa Marcin 57,12

13 Walczewski Michał 59,37

09.03.2002 - Bieg Eris - Grand Prix Ursynowa 10 km

16 (6) Nadolny Wiesław 38,27

35 (4) Ruta Tadeusz 41,50

49 (7) Stańczyk Maciej 45,35

03.03.2002 - Bieg Morsów Króla Eryka - 100 km Sławno
5 Tadeusz Ruta 9:54,39 (3 w kat)
Półmaraton w Wiązownie
Miejsce Nazwisko i imię Czas
87 Nadolny Wiesław 1;26;46
98 Szraucner Mirosław 1;27;30
109 Rosiński Zbigniew 1;28;20
111 Miluk Stanisław 1;28;35
186 Stańczyk Maciej 1;36;25
187 Leśniewski Marek 1;36;30
258 Włodarczyk Paweł 1;44;26
273 Kuśmierek Wiktor 1;46;14
284 Kordziński Kazimierz 1;47;16
300 Pipiorski Paweł 1;49;28
356 Koselski Krzysztof 2;01;24
363 Rosiński Arkadiusz 2;03;27
 

5 km

 
83 12 Jeszke Katarzyna 27;04
84 Wadas Andrzej 27;05
23.02.2002 - Grzmią pod Stoczkiem Armaty - Stoczek Łukowski 9 km

21 Wiesław Nadolny 33,35

26 Tadeusz Ruta 34,53

28 Maciej Stańczyk 35,43

15.02.2002 - Grand Prix Małkini 5,5 km
5 Arkadiusz Rosiński (bieg słabo obsadzony, startowało kilkanascie osób)
09.02.2002 - Grand Prix Ursynowa 10 km

17 Wiesław Nadolny 39,04

28 Tadeusz Ruta 40,41 (2 miejsce w kat) - startowało 139 osób.

Plebiscyt "Gwarka"

JESTEŚMY NAJLEPSI W.... POWIECIE

W PLEBISCYCIE "GWARKA" CZYTELNICY W POWIECIE LUBLINIECKIM WYBRALI NAJLEPSZYCH (WSZYSCY Z METY):

- WŚRÓD SPORTOWCÓW TADEUSZ RUTA

- WŚRÓD TRENERÓW MIROSŁAW SZRAUCNER

- WŚRÓD DZIAŁACZY ZBIGNIEW ROSIŃSKI

26.01 i 02.02 2002r. - Popularne Zawody na Orientację - Arturówek k/Łodzi
Tadeusz Ruta zadebiutował na orientację.5km i 11pk. Tym razem jeszcze zamykał stawkę. W drugim biegu zmierzył się już z elitą na dystansie 7km przy 15 pk.
20.01.2002 - Bieg Chiński - 5km i Bieg Chomiczówki 15 km - Warszawa
Miejsce Nazwisko Imię Miejsce w kat. Czas
  5 km Bieg Chiński  
33 RUTA Tadeusz 20 20,25
116 KOSELSKI Krzysztof 79 26,49
117 MILUK Stanisław 80 26,49
118 MACIEJESKA Michalina 14 27,17
127 WŁODARCZYK Paweł 86 27,46
129 MICHOŃ Dagmara 17 27,58
  15 km Bieg Chomiczówki  
100 MILUK Stanisław 16 01:04,07
121 RUTA Tadeusz 14 01:06,22
140 KOSIELSKI Krzysztof 25 01:07,34
205 WŁODARCZYK Paweł 27 01:15,04
223 KUŚMIEREK Wiktor 11 01:17,24
18.01.2002 - Grand Prix Małkini 5,5 km
6 - Rafał Podbielski 26,15

7 - Arkadiusz Rosinski 26,28

13.01 2002 - Bieg WOŚP Koluszki - ok.5 km
Tadeusz Ruta 1miejsce w kat. wiekowej
Maciej Ruta
Magda Ruta
05.01.2002 - Bieg Trzech Króli - Warszawa 10 km
37 - Tadeusz Ruta 45,33